View Full Version : Soundtrack 2011 roku w grach

lvizzz
06-01-2012, 21:29
Tytul tematu calkowicie nie wyczerpuje, bo idzie rowniez o wszystko, co ze sfera audio w grach zwiazane:muzyka, voice acting, pal tam licho-nawet dubbing, jesli chcecie.

-L.A.Noire,
-Bastion-za motyw muzyczny Ziii-jak to odmieniac po polsku-moge sie pokroic,
-Fus Ro Dahhhhh!

MANDo
06-01-2012, 22:02
LA Noire - gra kompletna od strony dźwiękowej
Battlefield 3 (na siłę, ale dźwięk i efekt przelatującej rakiety w metro robi wrażenie :D, chociaż imo BC2 miało większe pier*olnięcie z głośników)

Wszystko inne w co [JA] grałem było przeciętnie udźwiękowione :D.

ps. haha dałem wytypowałem RDR, ale ten czas leci.

Fighter Pl
06-01-2012, 23:27
Dark Souls. Soundtrack rzadzi.

Q-Jot
06-01-2012, 23:33
dźwięk- Battlefield 3
OST- LA Noire

Butch
07-01-2012, 01:42
Crysis 2 - Hans Zimmer, nuff said. Motyw w trakcie ładowania multi do tej pory mnie o ciarki przyprawia.
Battlefield 3 - nie za muzykę, za udźwiękowienie, bo gdzie tam jest muzyka?! Jak oglądamy "Your team lost/won"?! Odgłosy pola bitwy z prawdziwego zdarzenia, to, jak mało co, udało się DICE / EA i tym mogli się chwalić, a nie przehype'owanym Frostbite ileśtam i Destruction czypiendziesiont...
Bastion - j/w, komentujący na bieżąco Cunningham rozdupca system, a pitu-pitu w tle przyjemne ; )

Snake
07-01-2012, 01:48
W sumie to przybiję pionę Buczowi i paru innym i wskażę na Crysis 2
Hans Zimmer, Insertion i tyle w temacie.

Link z którego oglądałem zawsze intro ma 85k wyświetleń ale połowa to chyba ode mnie.

Q-Jot
07-01-2012, 19:12
Dawanie Crysisowi 2 tytułu najlepszego soundtracku za jeden kawałek to jak mówienie, że Dark Knight był zajebistym filmem, bo Heath Ledger dobrze zagrał Jokera.

Hosen
07-01-2012, 19:20
Zimmer jest spoko i go bardzo lubie, ale fakt faktem, na jedno kopyto komponuje. Troche w tym hipokryzji bo z jednej strony wiem, ze to ckliwe i populistyczne, a z drugiej podoba mi sie co zapodaje.

kroolik37
07-01-2012, 20:22
Halo: Reach (Original Soundtrack) - Martin O'Donnell & Michael Salvatori

Przesłuchałem chyba z 20 razy :)
A jak miło pisało się przy nim magisterkę!

EDIT: wyszedł w 2010 roku - ale co tam.
Przez cały 2011 żaden inny go nie pobił.

Butch
07-01-2012, 21:08
Dawanie Crysisowi 2 tytułu najlepszego soundtracku za jeden kawałek to jak mówienie, że Dark Knight był zajebistym filmem, bo Heath Ledger dobrze zagrał Jokera.

Ale kto napisał, że dostaje "tytuł" za jeden kawałek? Ja mu daję za całość OST do Crysis 2, który sporo czasu przesiedział u mnie na odtwarzaczu, po prostu dobry soundtrack, przykro mi, ale tak, jak już pisałem - w 2K11 nie zagrałem w za wiele gier z tych most popular/most wanted, ale z tych, które ogarnąłem akurat C2 + Zimmer zasługuje na wyróżnienie, arivederczi! :D

Snake
07-01-2012, 22:16
A kto powiedział, że za 1 kawałek?
Insertion to najlepszy utwór z gier jaki słyszałem w tym roku.
Poza nim jest parę innych naprawdę dobrych utworów, które komponują się w idealnie dobraną całość.

igor8472
08-01-2012, 10:47
Nie będę oryginalny, L.A. Noire. Tak klimatycznej muzyczki nie słyszałem od czasu Mafii II.