View Full Version : Condemned

DanielosPL
02-06-2007, 21:05
Witam
Moj problem polega na tym ze uzbieralem wszytskie birdsy (ptaki) a achievement "Golden Bird Award" (You found all birds in the game) sie nie odblokowal, to samo tyczy sie kawalkow metali uzbieralem wszystkie a nie odblokowaly sie 2 achivy Third Propaganda Report oraz Fourth Propaganda Report nie wiem o co chodzi ;/
prosze o pomoc ;-)

Pozdrawiam
DanielosPL

juve26
02-06-2007, 22:35
Ta gra ma zglitchowane achievy wlasnie za przedmioty do kolekcjonowania. Na a360p kiedys czytalem, ze to prawdopodobnie wina powtarzania leveli, wiec jesli np uzbierales w chapterze 3 za pierwszym razem wszystkie ptaki, a potem go powtorzyles, by np zebrac metal i przy tym podejsciu nie podnosiles ptakow - gra sobie zapisze, ze w chapterze 3 nie ma wszystkich ptakow i golden birda nie dostaniesz :) Przypomnij sobie, czy powtarzales jakies rozdzialy po dwa razy i jesli tak, to powtorz je z solucja podnoszac ptaki i kawalki metalu. 8)

DanielosPL
03-06-2007, 00:06
Zaczelem zbierac birdsy i metale dopiero od drugiej misji i po przejsciu calej gry zdobylem same birdsy z pierwszej misji a po przeczytaniu swojego posta przeszedlem jeszcze raz, uzbieralem wszytskie birdsy i metale i nawet tv wylaczylem i nic, bo reszte leveli przeszedlem zbierajac wszystkie birdsy i metale. Wiec nie wiem juz o co tu chodzi... ;/

juve26
03-06-2007, 15:16
To przejdz 2 rozdzial, zbierajac wszystko, predzej czy pozniej achiev sie odblokuje, jak nie po 2, to po 3 itd :P

tigerkb
10-04-2008, 17:58
a ja mam pytanie w sprawie : Melee Mayhem Award.
Ide sobie przez level i uzylem np 3 broni ale zapomnialem zdobyc ptaka wiec restartuje level - czy te bronie uzyte wczesniej licza sie czy musze od nowa je uzywac?

zarzykrulezzz
19-08-2009, 22:21
Dobra,czas odświeżyc temat. Jak pisał juve zbieractwo jest pogliczowane i moje pytanie wiąze sie z aczikiem za użycie wszystkich białych broni w grze. użyłem wszystkich i aczika brak. Czy musze przejść grę od nowa uzywając wszystkiego do machania, czy kontynuować powtarzanie chapterow? Jak wiecie coś w temacie to dajcie znać bo ten jeden aczik mi się ostał. Pozdro. :)

ArniHell
20-08-2009, 01:14
u mnie było wszystko ok, ostatnią bronią był zwęglony kołek w ostatniej misji.

zarzykrulezzz
20-08-2009, 07:28
Zwęglony kołek można też znaleźć wcześniej w misji w bibliotece. Jego już mam zaliczonego na bank. Ale nie wiem włśnie czy kasować save i lecieć gre od nowa, czy też dalej tłuc się przez chaptery. Wszystkie wcześniejsze acziki wyskakiwały wzorowo, bez żadnych opoźnień.

WiZi
20-08-2009, 13:32
U mnie wszystko odblokowalo sie jak nalezy, nie przypominam sobie aby achievement za bronie byl zglitchowany, moze po prostu cos przeoczyles. W grze jest troche tego i bardzo latwo cos minac. Za kazdym razem jak znajdziesz jakas bron to pomachaj nia troche, walnij w sciane czy podloge aby gra zarejestrowala ze dana bron zostala uzyta.

zarzykrulezzz
20-08-2009, 15:17
U mnie wszystko odblokowalo sie jak nalezy, nie przypominam sobie aby achievement za bronie byl zglitchowany, moze po prostu cos przeoczyles. W grze jest troche tego i bardzo latwo cos minac. Za kazdym razem jak znajdziesz jakas bron to pomachaj nia troche, walnij w sciane czy podloge aby gra zarejestrowala ze dana bron zostala uzyta.
Tak tez czynie, na x360achie.org jest lista broni ktorą drukowałem już ze 3 razy i zakreślałem każdą znalezioną i urzyta broń (każda ktora mi wpadnie w łapy zostaje wykorzystana na jakimś przeciwniku). Nic to, przechodze gre po raz 4. Zobacze czy teraz wyskoczy. Dzięki za rady.