View Full Version : Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Piroman
02-08-2007, 13:32
Witam
Mam problem ze zdobyciem achiva Mission accomplished poniewaz nie moge wykonac zadania dodatkowego w misji Who the hell are these guys? , normalnie pokazuje mi to zadanie dodatkowe, ale nigdzie nie ma zadnego pojazdu do zniszczenia w misji dodatkowej (zawsze pojazdy do zniszczenia w misji dodatkowej maja taka fioletowa otoczke a tu takowej na zadnym pojezdzie nie ma) wychodze z hangaru pokazuje sie checkpoint i zadanie dodatkowe znika.

Za wszelka pomoc z gory dziekuje ;-)

Sokoov
02-08-2007, 20:14
Już dawno nie grałem w GRAW' 2, bo nawet już go nie mam ( :P ), ale jeśli chodzi o misje w której na początku możesz dowodzic czołgiem to znam odpowiedź :) . Jak zaliczysz checkpointa po ostrzale tego budynku przy którym sie bronisz idź w chyba prawo. Tam będą schody i widok na autostrade. Pojazd będzie tam jechał. Sory jak coś pokręce, ale już marnie to pamietam.

nagarot
09-08-2007, 23:29
Spoko,też miałem z tym problem,ale jest mniej(czy)więcej jak u góry?Po odparciu ataku Partyzantów udaj się po nowe rozkazy w wskazane miejsce po tym zamiast pruć od razu do boju idż w prawo(będziesz miał do dyspozycji Helikopter i Czołg)gdy będziesz na koncu tej uliczki na mapce zobaczysz 2 secondary obj. teraz tylko nakieruj na nie śmigłowiec i po robocie.

DanielosPL
10-08-2007, 18:38
Nadal nie moge znalezc tych pojazdow, moglbys to jakos dokladniej wytlumaczyc?
To jest na poczatku drugiej polowy misji (po tym jak ponownie wybierasz druzyne i bron przy ciezarowce)? Chodzi o te schody przed hangarem ktorymi mozna przejsc na druga strone hangaru? bo z tamtad autostrady nie widac. A drugie schody sa przy samym koncu misji, jak juz wsiada sie na autostradzie do blackhawka.

[ Dodano: 10-08-2007, 19:01 ]
Dobra dalem sobie rade ;-), dziekuje bardzo za pomoc.

Polski_Kiler
10-08-2007, 23:31
Jak odeprzesz pierwszy atak wracasz sie na sam poczatek i idziesz w prawo (patrzac od strony gdy rozpoczynasz misje) przechodzisz taka mala uliczka i wychodzisz po schodach do gory na dach. Tam bendziesz mial poczatek autostrady i dwie ciezarowki do rozwalenia

PLSquall
03-09-2009, 17:25
pomocy, mam problem z odznaka single player master ;) przeszedlem cala kampanie single player jednak odznaka sie nie odblokowala. wyczytalem w tym temacie:
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/3291043913/m/3671054656
ze to cos ma problem z dodatkowymi packami do gry, ktore ja posiadam i juz przeszedlem ;)
prosze o pomoc, poniewaz nie za bardzo zrozumialem ocb na tej stronce

FireFlow
03-09-2009, 17:44
Jak to delikatnie powiedzieć hmmm Ubisoft w najnowszym update zjebał liste osiągnięć i jak juz grałes w dodatkowe mapki i masz z nich acziki (a masz) to tego achieva nie da sie odblokować,glitch

ja ukończyłem najpierw singla ,potem mullti i mam wszystko,moi kumple robili to i to i mają ten sam glitch ,wszyscy!

PLSquall
03-09-2009, 19:05
aha :( czyli nie ma mozliwosci odblokowania? :( a na tej stronce co podalem, tam mowia ze jest chyba jakis sposob

PLSquall
17-12-2009, 21:57
no to jak jest jakas mozliwosc unlockowania czy nie? 1200 w grawie troche psuje statystyki...