View Full Version : Mistrzowie "calaków"

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

promilek
20-04-2010, 22:47
PES 2009 1000/1000
Nawet nie wiem co pisać, ta gra to TOTALNE PRZEGIĘCIE jeśli chodzi o czasochłonność achivów, na moim liczniku widnieją 262 godziny ...
Chciałem podziekować promilkowi i Fujiemu, a właśnie Fuji obiecałeś zarzucić jakimś rymem jak skończę PES 2009 :)

Nielicha historia :) Gratki Sliver

Naki19
21-04-2010, 10:05
Ja jak narazie w BF BC2 i Dash of Destruction :P Ale nieduzo mi brakuje w ME2 :P

SliverPL
21-04-2010, 11:21
Fuji rymik piękny gładki i dziękuje wszystkim za gratki. A co do Hexica to miałeś mnie podszkolić :)

Mani
21-04-2010, 12:49
W przerwie pomiędzy kolejnymi misjami w Vampire Rain dla relaksu zrobiłem calaka w Avatarze TLA TBE :)

CruelCrewCut
21-04-2010, 13:37
W przerwie pomiędzy kolejnymi misjami w Vampire Rain dla relaksu zrobiłem calaka w Avatarze TLA TBE :)

LAME .... (http://dictionary.sensagent.com/lame+%28slang%29/en-en/)..

beq92
21-04-2010, 14:57
Narazie calaka mam tylko w The Gotfather 2 xD

Flapjack wald
21-04-2010, 16:14
Trochę drobiazgów z ostatnich dwóch tygodni. Wszystkie lekkie, łatwe i przyjemne. Szczególnie polecam Cloning Clyde.

Axel & Pixel - 200/200

Cloning Clyde - 200/200

Feeding Frenzy - 200/200

Feeding Frenzy 2: Shipwreck Showdown - 200/200

Interpol: The Trail of Dr. Chaos - 200/200

Wallace & Gromit Episode 2: The Last Resort - 200/200

Wallace & Gromit Episode 3: Muzzled! - 200/200

Wallace & Gromit Episode 4: The Bogey Man - 200/200

FireFlow
21-04-2010, 17:28
Calaczek w Splinter Cell Conviction i Double Agent

D.A -Gra w starym stylu,przerąbane challange :D [thx Otorowi i Sierra PL,granie z wami to przyjemność ,przy okazji skrytykuje QBALU'a że wymkiękł i zostawił mnie i Otora z tymi challengami :D]
Conviction - Praktyczne inna gra,skradania w tej grze jest bdb i nie ma co się sugerować skradankowością w tej grze, dużo broni,strzelania,finisherów itp. Jako gra na 8 zasługuje,jako skradanka bym dal mniej niż 5 , ogólnie polecam , świeży pomysł

lvizzz
21-04-2010, 20:07
Dziś wreszcie udało mi się wycalakować C&C 3 Tiberium Wars. Trudno może nie było, jednak poświęciłem na to masę czasu (przejście kampanii 3x na 3 poziomach trudności + 100h na MP) Co do tego drugiego robiłem to z przyjemnością bo multiplayer w tej grze jest rewelacją. Najlepsza (zapewne jedyna :D) strategia na xboxa360.
10/10

Gratuluje!!!Kolejny forumowicz z calakiem w C&C na koncie, chociaz uwazam, ze calak, to wszystkie achivy, rowniez te za zero punktow.
Nie bylo trudno?!Mnie misja z wiezyczkami w kampanii GDI doprowadzala do furii:nawet na najnizszym poziomie ciezko jest zrobic bonusowe zadania.Tak czy inaczej:gratulacje jeszcze raz, dla mnie to jeden z najtrudniejszych calakow w niemuzycznych grach.

fragipl
21-04-2010, 21:51
Z ostatnich 2 dni

Open season (1000/1000)- przyjemne, łatwe i lepsze od Pixar Upa :)) niemozliwe poprostu :D

Space Chimps (1000/1000)- ok

Mani
21-04-2010, 22:22
LAME .... (http://dictionary.sensagent.com/lame+%28slang%29/en-en/)..

A tam odrazu LAME. Potrzebowałem odstesowującego calaka po potyczkach z Metro i innymi i Avatar w sam raz sie wpasował ;)

Celt
21-04-2010, 22:30
Jak chcesz odsprzedać tego avatara to daj znać :)

Calak w Carcassone - Bardzo przyjemna gierka chociaż achiev za 5000 pkt troche nudzi... :P

próbowałem perfekty w pac-manach porobić ale zsiwiałem i szlag mnie trafił. xd

CruelCrewCut
21-04-2010, 22:36
A tam odrazu LAME. Potrzebowałem odstresowującego calaka po potyczkach z Metro i innymi i Avatar w sam raz sie wpasował ;)

Spoko, ale masz kilka naprawdę porządnych calaków na swoim koncie np. Dead Rising <zazdrość>, a tu nagle Avatoros. :coolface: Jeżeli to tylko dla odstresowania (hamowanie odruchów może być szkodliwe dla zdrowia) to szybkie mashowanie B może rzeczywiście przyjść z pomocą.

eSKaIPE
21-04-2010, 22:47
Mani wielkie gratulacje w Avatarze hehe . Nie chcesz sprzedac albo za coś się wymienic?
fragi ile robiłeś calaka w Seasonie? , bo chce sobie kupic tą giere i zrobic calaka .

Mani
22-04-2010, 01:55
CCC - Dead Rising wcale nie taki trudny ;) z tego co pamiętam robiłem acziki następująco ... ustalałem sobie jakiego achieva chce dostać i go robiłem. Jak wpadł to reset gry i kolejny ... i tak do usranej śmierci :P problem był tylko z telefonami od jak mu tam .. spierdzielone to było i trzeba troche sie namęczyć by dziad zadzwonił. Może juz to naprawili a Dead Rising jako gra to gra 2giej szansy. Jeżeli nie podejdzie za 1szym razem odstaw na półke odczekaj jakiś czas i spróbuj ponownie. Jak ponownie nie podejdzie to sobie można darować.

Avatara dla beki sobie chciałem zrobić... od jakiegoś czasu czaje sie jeszcze na Hanke Montanke ;) też dla beki bym zagrał ale takiego My Horse and Me2 to jednak nie bardzo. Aż taki pazerny na achievy nie jestem.

Flapjack wald
22-04-2010, 10:04
After Burner Climax - 200/200

Za mało, za krótko, za łatwo ... ja chcę więcej !!! Poza tym ... REWELACJA !

fragipl
22-04-2010, 12:38
Mani wielkie gratulacje w Avatarze hehe . Nie chcesz sprzedac albo za coś się wymienic?
fragi ile robiłeś calaka w Seasonie? , bo chce sobie kupic tą giere i zrobic calaka .
około 6 godzin

kbrs
22-04-2010, 17:48
After Burner Climax 200/200 - gra swietna, ale jak pisal wyzej flapjack za krotka, samo przejscie trybu arcade trwa chyba z 15 minut, achivy prosciutkie, jak sie odblokuje odpowiednie dopalki to w paru h wszystko wpadnie. ale jak na arcadowego shootera to jest wzor, masa sie dzieje na ekranie, jest przy tym naprawde sliczna, poza mala zawartoscia nie ma sie do czego przyczepic.

Mustang
22-04-2010, 21:07
BFBC2 - update do 1060, nowe osiągnięcia prościutkie, wystarczy w zasadzie po 100 fragów broniami z nowym malowaniem. Aż się zdziwiłem, bo byłem pierwszy na MGC, widać ci co zrobili wczoraj, zapomnieli o pobraniu profilu od nowa.

dr M
22-04-2010, 23:05
Crackdown 1250/1250 Wrescie znalazlem wszystkie znajdki :carrot:, a jest ich kolo 900 :angry:. Gierka mi sie podobala fajnie jak wraz z lapaniem skilla twoj agent nabiera krzepy i rosnie w szerz :D. Acziwki latwe tylko czasochlonne. DLC warte swojej ceny kosztuje 400 MSpoints.

Podziekowania dla Mando PL za pomoc w co-op'ie:piwo:

Jeszcze wpadly mi 2 calaki w ostatnim czasie:
Rapala Fishing Frenzy
Cloudy with a Chance of Meatballs - od tego tytulu trzymajcie sie jak najdalej straszny gniot.

Fuji
22-04-2010, 23:54
Cloudy with a Chance of Meatballs - od tego tytulu trzymajcie sie jak najdalej straszny gniot.
Tu żeś farmazona dopiero pierdo.lnął :omfg:. Co, jak co, ale Klaudyn jest Bogiem crapów - łatwy, szybki i urokliwy. Doprawdy nie wiem, czego zabrakło Ci w tej gierce, że takie cuda wypisujesz?

MANDo
23-04-2010, 00:26
Crackdown 1250/1250 Wrescie znalazlem wszystkie znajdki :carrot:, a jest ich kolo 900 :angry:. Gierka mi sie podobala fajnie jak wraz z lapaniem skilla twoj agent nabiera krzepy i rosnie w szerz :D. Acziwki latwe tylko czasochlonne. DLC warte swojej ceny kosztuje 400 MSpoints.

Podziekowania dla Mando PL za pomoc w co-op'ie:piwo:

Jeszcze wpadly mi 2 calaki w ostatnim czasie:
Rapala Fishing Frenzy

Gratulacje DOkTorku :D Mi się odechciało zbieractwa, a z obręczami to śmiechu było :D:D Teraz jedziemy splintera konwikszyn.

dr M
23-04-2010, 17:48
Tu żeś farmazona dopiero pierdo.lnął :omfg:. Co, jak co, ale Klaudyn jest Bogiem crapów - łatwy, szybki i urokliwy. Doprawdy nie wiem, czego zabrakło Ci w tej gierce, że takie cuda wypisujesz?

Juz bym wolal grac w My Horse and Me 2 niz w to :lol:

Gratulacje DOkTorku :D Mi się odechciało zbieractwa, a z obręczami to śmiechu było :D:D Teraz jedziemy splintera konwikszyn.

Sie wie :lol:

Albii
24-04-2010, 02:48
1000/1000(1060?) Battlefield Bad Company 2 - Nie mam możliwości kupienia dodatku i pokazuje mi 1000/1000 w dashu i na MGC. Co do gierki to świetne multi, które będę męczył pewnie jeszcze wielokrotnie, dopóki nie zdobędę prawie wszystkiego co można. Singiel bardzo mi się spodobał, choć muszę przyznać, że nie jest jakiś wybitny, ani nic podobnego, aczkolwiek, bardzo przypadł mi do gustu i ucieszył mnie fakt, że poprawiono wnerwiające mnie rzeczy z jedynki. Cóż, calak banalny. Jedno przejście singla i kilkadziesiąt godzin w multi. Acziv za zabijanie przez wyburzanie nie jest wcale trudny jak masz trzech, czterech kumpli, z którymi można się ustawić. Podziękowania dla Diverso, Mefpa, PaiPata, Cloudy Bartka i jeszcze dla wielu osób z którymi miałem przyjemność grać po multi, czy robić jakieś konkretne aczivy. ;) 10/10 Może ocena nie jest obiektywna, ale gierka dała i na pewno jeszcze da mi dużo frajdy i to się liczy najbardziej. :] Pozdro.

Celt
24-04-2010, 11:18
Calak w Tinker (PC) - Kurde świetna gierka mimo małej wady że sporo achievementów jest poglitchowanych, na szczęście da się te glitche w miare ominąć :)

Edit: calak w Shellshock 2:Blood Trails - taki nudny banał xD

mrmarko
24-04-2010, 19:12
Calak w Terminator : Salvation ahhh...cóż za pasjonująca gra.

FireFlow
25-04-2010, 05:40
Dead to Rights: Retribution - Grałem w poprzednie części na PS2 i co mnie zdziwiło w tej grze ... brak możliwości rzucania się w bullettime (jak w max payne) czyli to czym się kojarzyła ta marka. Sama gra jest dobra ,choć widać ,że w kilku aspektach developerowi skończył się czas i nie wyrobił się dokończyć projektu np wspomniane rzucanie (jest bullettime ale samo zwalnianie czasu na 3-5 sek w grze TPP wypada dość słabo ) brak np. crouch'a też dużo utrudnia.Ogólnie można kupić jak stanieje i sprawdzić ,u mnie ma 7,5/10

zimzvm
25-04-2010, 14:42
dwa calaczki dziś wpadły. jeden prościutki, drugi również nietrudny. po kolei...

Tomb Raider Underworld 1250/1250
Lara Croft nadal w świetnej formie. po bardzo dobrym TR Anniversary, dostajemy równie dobry TRU. calaczek w zasadzie prosty, ale czasochłonny dość przez wzgląd na sporą liczbę skarbów do odnalezienia. niektóre z nich nie tak oczywiste, jakby się mogło wydawać i parę razy musiałem się wspomóc poradnikiem. w zasadzie tylko jeden acziw wymagający - speedrun przez korytarz z pułapkami. tzn. może nie tyle trudny, co wymagający cierpliwości. wczoraj dał mi w kość. odpuściłem, wróciłem dziś i za 3-4 razem wpadł. grę polecam nie tylko fanom Lary Croft. sporo ciekawych miejscówek, sporo eksploracji. TR wrócił do korzeni i wyszedł na tym świetnie. 8/10

After Burner Climax 200/200
jestem ogromnym fanem oryginału. spędziłem przy nim spooro czasu. Sega dostarcza nam remake idealny. nic dodać nic ująć. gra zdecydowanie warta tych 800 punktów. jedyny szkopół to trudność acziwów. zawiodłem się. liczyłem na coś bardziej wymagającego i skillowego na miarę calaka w Outrun. co prawda całokształtu świetnego wrażenia gry to nie psuje, ale mogło być trudniej. nie pogniewałbym się. calak do zrobienia w ok 2h spokojnie. nie ma się do czego przyczepić, ale obcinam jednak ocenę za zbyt łatwy calak. 9,5/10

Xzaara
25-04-2010, 15:51
Tomb Raider Underworld 1250/1250
Lara Croft nadal w świetnej formie. po bardzo dobrym TR Anniversary, dostajemy równie dobry TRU. calaczek w zasadzie prosty, ale czasochłonny dość przez wzgląd na sporą liczbę skarbów do odnalezienia. niektóre z nich nie tak oczywiste, jakby się mogło wydawać i parę razy musiałem się wspomóc poradnikiem. w zasadzie tylko jeden acziw wymagający - speedrun przez korytarz z pułapkami. tzn. może nie tyle trudny, co wymagający cierpliwości. wczoraj dał mi w kość. odpuściłem, wróciłem dziś i za 3-4 razem wpadł. grę polecam nie tylko fanom Lary Croft. sporo ciekawych miejscówek, sporo eksploracji. TR wrócił do korzeni i wyszedł na tym świetnie. 8/10

Dla mnie ta gra to był raczej średniak. Z tego co mi pozostało w pamięci to ciemne lokacje, brak zróżnicowania przeciwników, rażąca sztucznością animacja Lary i do tego jeszcze odgrzewana fabuła. Z ciekawych miejscówek to chyba jedynie Tajlandia i połowa Meksyku oraz krótki epizod ucieczki ze statku. Legend i Anniversary w porównaniu z tą odsłoną wypadły o wiele lepiej .

Celt
25-04-2010, 15:58
calak w After Burner Climax - Wypas ! :D

zimzvm
25-04-2010, 18:47
@Xzaara
w TRU generalnie jest ładniej i sprawniej niż w Anniversary. fabuła w grach zazwyczaj jest odgrzewanym kotletem, więc niczym na tym polu TRU się nie wyróżnia. jedyne co mi brakowało w porównaniu do Anniversary to przeciwnika(ów) wielkości T-Rexa i wykorzystania adrenaliny. ale z drugiej strony brak tych elementów nadaje grze większego realizmu, który za chwilę rozwala Natla i jej eksperymenty. z kolei nie rozumiem, co Cię tak raziło w ruchach Lary, imho bardziej naturalne i płynne niż w Anniversary...
do TR Legend się nie odnoszę, bo nie grałem w tą część. może kiedyś spróbuję.

@Celt
a co ! : D
a tak poważnie, to zależało mi przede wszystkim na stwierdzeniu, że jestem zawiedziony tym calakiem, że jest taki prosty.
szczególnie mając w pamięci poprzedni remake innego klasyka, który popełniło to studio - Outrun Online Arcade.

Xzaara
25-04-2010, 21:10
@zimzvm
Mnie też bardzo brakowało adrenaliny ;).
Co do ruchów Lary to przy wszystkich elementy wspinaczkowych wyglądała jak przyspieszony mechaniczny pająk.

Micro Fire
25-04-2010, 21:17
A ja się 'pochwalę' tylko (a może aż, skoro mam tak mało gier) 3 calakami:

-Assassin's Creed - tylko flagi były męczące, a tak to przyjemnie się grało
- Assassin's Creed II - nnooo... aż szkoda było mi kończyć tą grę
- NFS: Undercover - arghhh... achievement "Piierwszy z wielu - nigdy nie uzbierało się tych 8 graczy... aż w końcu dopiero wczoraj się udało :)

Jeśli chodzi o 'prawie calaki' (xD) to:
GH:A - brkauje mi tylko jednego achieva (grr.. kiedyś wbiję te 325 k na TkaR)
Prince of persia - mam 1000/1250 - miałem już ściągać dodatek, a tu nagle na forum czytam, że nie działa on z polską wersją - i z calaka nici. Ehhh.. Ubisoft po prostu wymiata...

WiZi
25-04-2010, 22:26
a tak poważnie, to zależało mi przede wszystkim na stwierdzeniu, że jestem zawiedziony tym calakiem, że jest taki prosty.
szczególnie mając w pamięci poprzedni remake innego klasyka, który popełniło to studio - Outrun Online Arcade.

Outrun tez byl bardzo latwy, za latwy mozna by powiedziec :)

zimzvm
25-04-2010, 22:47
@Wizi
być może dla wyjadaczy tej gry owszem. mi zajęło trochę czasu zrobienie calaka w tej grze. wymaga przede wszystkim wytrwałości i treningów. a acziwy z czasem wpadną. choć trochę szczęścia się niewątpliwie przydaje.
zresztą widać po przeróżnych rankingach, że calak w tej grze sprawia kłopoty i stosunkowo niewiele osób ma choćby ponad 100 punktów.

calak w After Burner Climax jest mimo wszystko nieporównywalnie łatwiejszy... niestety.

@Xzaara
zabawnie wyglądała wspinaczka w Lara's Shadow w momencie zwolnienia czasu. fakt, wyglądało to bardzo mechanicznie i dość karykaturalnie.

DecidedCoin
25-04-2010, 22:59
Ja mam tylko calaki w takich ścierwach jak np:
-Lego Indiana Jones(świetne od początku do końca przygody z nią)
-Lego Batman(jaka ta gra jak się ją przechodzi drugi raz jest wkur*iająca!)
-Dash of Destruction(no cóż...:))
-Eragon(ogólnie łatwe,jedynie wnerwiający byli na początku przeciwnicy którzy wyglądali jak minotaury tyle że mordy był ludzkie bardziej no i ta spie*przona bitwa z bossem na końcu)
-Kung Fu Panda(spodziewałem się crapa,a tu spotkało mnie miłe zaskoczenie wpostaci na prawdę dobrej gry)
To na razie tyle i aktualnie niestety na więcej się nie zanosi bo większości mam do gry trudne do scalakowania lub też wręcz prawie nie możliwe np.Kane & Lynch

zarzykrulezzz
25-04-2010, 23:13
-Eragon(ogólnie łatwe,jedynie wnerwiający byli na początku przeciwnicy którzy wyglądali jak minotaury tyle że mordy był ludzkie bardziej no i ta spie*przona bitwa z bossem na końcu)
-Kung Fu Panda(spodziewałem się crapa,a tu spotkało mnie miłe zaskoczenie wpostaci na prawdę dobrej gry)
To na razie tyle i aktualnie niestety na więcej się nie zanosi bo większości mam do gry trudne do scalakowania lub też wręcz prawie nie możliwe np.Kane & Lynch
Nie no stary jak ty uważasz,że gry z serii LEGO to ścierwa to chyba coś jest nie tak. Tak samo jak Panda. Może to nie są gierki najwyższych lotow ale bardzo fajne tytuły na odstresowanie i jako odskocznia od wszystkich shooterow też się świetnie sprawdzają.

CzarO17
25-04-2010, 23:27
Nie rozumiem. Pierw nazywasz od ścierw, a potem piszesz, że świetne?
Bez OF: Prawie mam calaka w MW2, zostały tylko 2 misje w spec ops'ach.

KojotPL
26-04-2010, 00:03
czaro mozemy je zrobić ;) mi brakuje 3 ;d hehe

promilek
26-04-2010, 13:04
Resident Evil 5
Dodatek Lost in Nightmares jest zajebiaszczy, lecz bardzo krótki, natomiast Desperate Escape w ogóle mi się nie podobał.
Podziękowania dla czesio83 za przejście Desperate Escape na Professional, a jest ciężko, oj jest :)

Jaskier
26-04-2010, 14:35
Resident Evil 5
Dodatek Lost in Nightmares jest zajebiaszczy, lecz bardzo krótki, natomiast Desperate Escape w ogóle mi się nie podobał.
Podziękowania dla czesio83 za przejście Desperate Escape na Professional, a jest ciężko, oj jest :)

Jest, jest a do tego dochodzi "randomowość" trudności, tzn. można wylosować trudniejszy lub łatwiejszy zestaw przeciwników jacy będą się przewijać przez to DLC (znaczenie ma to największe, wiadomo, w końcówce).
Ja to zrobiłem solo, ale myślałem, ze mnie ch#@* strzeli.
Początkowo byłem przekonany, ze Lost in... będzie tym gorszym z dwóch rozszerzeń (względnie mało standardowej akcji), a się okazało, że jest na odwrót.

P.S. gratulacje

P.S. 2 ale Desperate Escape i tak jest chyba lepsze od tego kalecznego versus?

promilek
26-04-2010, 15:28
P.S. gratulacje

P.S. 2 ale Desperate Escape i tak jest chyba lepsze od tego kalecznego versus?

Dzięki za gratki. Co do Desperate Escape to jest dużo lepszy od trybu Versus, który jest beznadziejny i czasochłonny.

Moja ocena dodatków:

1. Lost in Nightmares
2. Desperate Escape
3. Versus

Jaskier
26-04-2010, 19:27
No, nareszcie! "Czalak" w Mass Effect 2 (1030/1030).
W sumie to mogłem go już był zrobić w połowie marca, ale "wicie, rozumicie": Bad Company 2, Metro, dorwany w końcu Army of Two T40thD, później (też wyrwany z opóźnieniem) Borderlands itp. itd.
W końcu jest i mam do napisania tutaj tylko jedno słowo godne fanatyka WoW'a:

EPIC!!!111!!!

Serio, to jest jedna z najbardziej epickich gier w historii (wiem, odkryłem Amerykę, hehe).

P.S.1 Pierwsze playthrough zrobiłem maksymalnym bydlakiem-renegatem (choć kilka razy zachowałem się jak harcerzyk). Drugi (na Insane) zrobiłem wyważoną postacią (półrenegat, a półparagon), ale do trójki zaimportuję drania, bo tak fajniej będzie :lol:.

P.S.2 Misja lojalnościowa Kasumi jest bardzo fajna, warta tych 560 punktów (ale mogłoby być więcej achievów z nią związanych, w końcu takie Warden's Keep do Dragon Age miał 2 achievy po 25 punktów i kosztował tyle samo)

DecidedCoin
26-04-2010, 22:23
zarzykrulezz,CzarO17--->Ze ścierwami chodziło mi oto że są to gry proste do scalakowania,twierdzę że są to na prawdę dobre gry.No i sobie wszystko wyjaśniliśmy:)

Fuji
26-04-2010, 23:58
Ze ścierwami chodziło mi oto że są to gry proste do scalakowania,twierdzę że są to na prawdę dobre gry.No i sobie wszystko wyjaśniliśmy:)
A to ci dopiero... Ciekawostka. Zastanawiam się, jakim mianem określasz gry podupcone do reszty, skoro dobre i łatwe do scalakowania nazywasz ścierwami?

Celt
27-04-2010, 14:43
Calaczek w Bionicle Heroes - Dosyć przyjemny crapik, jedynie gdy się robi tego achieva za 100 % gry to gra zaczyna nużyć, na szczęście podczas ~12 godziny z tych 16tu, które starczają na calaka :P Oczywiście gierka ląduje na allegro i zabieram się za jumpera który jest strasznym gównem... :-)

Manolito
27-04-2010, 17:23
No, nareszcie! "Czalak" w Mass Effect 2 (1030/1030).

Gratulacje calaka. Ja od premiery "męczę" się z tą grą i zostało mi tylko przejście gry na Insanity. Została mi praktycznie sama samobójcza misja i będzie kolejny calaka, to tylko kwestia czasu. No i zgadzam się co do poziomu gry. Czekam teraz na trójkę, którą też będę chciał scalakować. Będę miał wtedy wszystkie osiągnięcia w całej trylogii:)

kbrs
27-04-2010, 18:07
zombie apocalypse 200/200 - kolejny zajebisty arcade, calak dosc prosty, jedynie przejscie calosci jak i 7 days of hell juz sie dluzyly, szczegolnie 7doh ale na szczescie dojechalem tylko do 5tej fali a potem od razu 7dma pyknalem, dzieki cruel za pomoc.

DecidedCoin
27-04-2010, 18:32
Fuji-->Chłopie,weź się już nie czepiaj.Moja wina,moja wina,moja bardzo wielka wina.Przeto błagam najlepsze na świecie Travelers` Tales o przebaczanie za to że nazwałem ich gry ścierwami,teraz będę je nazywał grami-łatwymi-do-scalakowania.
Amen

Hustler
27-04-2010, 19:24
Wpadł calaczek w Assasin's Creed. Trochę przesada z tymi flagami, ale ogólnie bardzo dobrze. :)

[InSanE]
27-04-2010, 22:35
Splinter Cell: Conviction (1000/1000)

Ci, co prawili, że gra jest krótka mają chyba nie po kolei w głowie. Sam singiel jest bardzo dobry, choć bez rewelacji i na realistic gra się w niego ok. 9-10godzin. Do tego tryby multiplayer i coop, w które szpila się masę czasu, a jeszcze dochodzą do tego challenge, których jest od groma. I gdyby tylko nie to spier. sterowanie...

CruelCrewCut
28-04-2010, 00:12
Splinter Cell: Conviction 1000/1000 - moje pierwsze spotkanie z Samem i jeżeli chodzi o singla to spełnił on moje oczekiwania. Kilka naprawdę dobrych misji (mega intensywny pościg za ***** to perełka). Mieszane uczucia mam natomiast co do coopa. Tryb Hunter jest całkiem ok, ale Last Sand to dla mnie pomyłka, która momentami przypominała rzeźnię w hordzie z GoW. Zgadzam się z przedmówca sterownie jest spier. -8/10. BTW podziękowania dla lvizzza za wspólne katowanie trybów w coopie, a i porada dnia map w Last Stand jest 10 a nie 7 !!!

Celt
28-04-2010, 10:37
Calak w NEW RALLY-X - jejku jaki banał xD

zimzvm
28-04-2010, 12:27
calak w NEW RALLY-X - Wypas ! :D

; ]

Celt
28-04-2010, 13:13
ale ty nawet tej gry nie masz.... to jakim cudem calak ? X_____x

zimzvm
28-04-2010, 14:11
tak tylko podsunąłem propozycję zachowania schematu, przy ogłaszaniu calaków ; ]

Fuji
28-04-2010, 23:17
PES 2009 (1000/1000G) - Spędziłem z tym cudeńkiem sporo czasu - 205 h. Każda sekunda przebywania w świecie Pro Evo była czystą rozkoszą, porównywalną jedynie z wąchaniem cygańskiej waginy - dla takich gier warto żyć.

juve26
28-04-2010, 23:56
Gratulacje, Fuji. Nie wiem czy zauważyłeś, ale od tego momentu jesteś jedną z nielicznych osób, która posiada calaki we WSZYSTKICH PESach, które mają w nazwie '200x' :) To dokładnie prawie tak samo, jakbyś miał tysiaka we wszystkich PESach, które wyszły ;)

zarzykrulezzz
29-04-2010, 00:16
Graty Fuji. Co by nie pisać to trzeba fpyte czasu spędzić przy tych wszystkich piłkach kopanych. A pees 2009 ponoć strasznie przegięty. Ja pograłem troche w fifki i powiem szczerze,że jakbym miał te tytuły calakować, to by mnie krew jasna zalała, wole ten czas spedzic przy tytułach w ktore lepiej mi się gra. Ale co kto lubi. Jeszcze raz congrats!

frosztiPL
29-04-2010, 00:22
Co tu więcej dodać, dołączam się do gratulacji Fuji.

Fuji
29-04-2010, 00:27
Gratulacje, Fuji. Nie wiem czy zauważyłeś, ale od tego momentu jesteś jedną z nielicznych osób, która posiada calaki we WSZYSTKICH PESach, które mają w nazwie '200x' :) To dokładnie prawie tak samo, jakbyś miał tysiaka we wszystkich PESach, które wyszły ;)
Dziękuję, juve. Cieszę się, że wychwyciłeś, iż należę do elitarnego grona posiadaczy calaczków we wszystkich edycjach PES z liczbą rozpoczynającą się od "200x" w tytule. Miałem się pochwalić tym faktem, ale mi się zapomniało :mellow:.

Cholera, teraz sobie uświadomiłem - jestem jedynym Polakiem mającym komplet osiągnięć, zarówno w PES'ach - edycje 200x, jak i FIFACH sezonowych :omg:.

P.S.
Froszti i zarzyk, Wam również ogromnie dziękuję za gratzy.

lokiGEO
29-04-2010, 08:24
Gratsy Fuji :D normalnie jak byś tak samo grał w piłkę w realu jak na X360 to pewnie już dawno by cię kupił jakiś zagraniczny klub :D

promilek
30-04-2010, 22:03
A oto i perełka :)
Virtua Tennis 2009 - Pierwszy w Polsce.
Gra bardzo dobra jak i poprzednie części. Łatwiejsza od 3, lecz czasochłonne multi(650meczyków dla 1 osoby). Całość zajęła mi 67h(30h multi).

adek goku
30-04-2010, 22:25
Graty promil ;)

KojotPL
30-04-2010, 22:31
Wielkie gratzyyyy fuji :)

Mani
02-05-2010, 02:15
Vampire Rain - 1000/1000. Wg. MGC 1szy calak w Polsce. Powiem krótko im mniej po tej grze sie spodziewałem tym bardziej ona mnie zaskakiwała. I to w miare pozytywnie. Fabuła, dialogi, voice acting na poziomie filmów klasy "B". No i Nightwalkers, przeciwnicy nie w kasze dmuchał, 2 ciosy i giniesz. Bardzo wymagająca gra ale gdy da sie jej szanse potrafi mimo wszystko wciągnąć.

Albii
02-05-2010, 12:48
NBA 2K10 Draft Combine 200/200 - Drugi Calak w HoF, dziwi mnie ten fakt, ponieważ świetna arcadówka i w dodatku tania. Miałaby 10/10 jakby wykorzystano w całości jej potencjał. Ścieżka dźwiękowa całkiem spoko i jeżeli nie chce się robić calaka w jeden dzień, to nie przeszkadza to, że kawałki szybko się powtarzają. Ogólnie warta swojej ceny i polecam. W dodatku dodam, że to mój 15 calak. :D

r1p
02-05-2010, 22:40
No na MGC jest 7 całaków w Polsce, ale to i tak mało.

Albii
03-05-2010, 01:42
Widziałem. Jak na arcadówkę za 400msp z banalnym, lecz trochę monotonnym calakiem to bardzoooo mało. ;)

PLSquall
03-05-2010, 02:19
Calaki w Halo 3 i Burnout Paradise. Oba przyjemne jednak w tym pierwszym nie odbyło się bez licznych boostingów. W Paradise wielkie podziękowania dla irvine i habita za pomoc i ewentualne udostepnienie dodatków :)

promilek
03-05-2010, 15:25
Splinter Cell: Conviction

Gierka jest całkiem spoko,(pomijając zrypane sterowanie, którego nie idzie zmienić) chociaż bardziej mi się podobały poprzednie części, gdyż były to typowe skradanki, w tej części jest inaczej.

lokiGEO
04-05-2010, 10:49
LEGO Batman: The videogame - (1000/1000)
(Game carda zaktualizuje dziś po południu)

dr M
07-05-2010, 20:53
Splinter Cell: Conviction 1000/1000

Podziękowania dla MANDO PL za pomoc przy co-opie

MANDo
07-05-2010, 22:03
Również dzięki, co-op mnie nie porwał, ale tragiczny nie był :) SCC 1000/1000

Celt
08-05-2010, 12:21
calak w Jumper: Griffin's Story - omajgasz po prostu... xD kocham crapy

lvizzz
08-05-2010, 13:33
Splinter Cell:Conviction-1000/1000:na poczatku podziekowania dla CCC za, jak zawsze, pelnego bluzgow i narzekan coopa.Swoja droga, jesli ktos z forum moglby polecic jakas gre, przy ktorej mozna sie dobrze bawic w dwojke-dajcie znac.Tylko bez tytulow pokroju Army of Two-fabula jest przegieta, sprawdzilismy demo.
Ok, do recki.Gierka zapowiadana od dawna, z calkowicie zmieniona formula, dlugo oczekiwana, exclusiv-no, przynajmniej czasowy-na 360-tke, duza produkcja, ktorej poswiecono gros czasu na poprzednim E3-zawod.
Mamy do czynienia z produkcja nawet nie bardzo dobra, a tylko dobra, rzemieslnicza robota, ale niczym wiecej.Sterowanie jest takie sobie, w trybie single player jest ok, ale w takim Last Stand, gdzie trzeba bardzo szybko reagowac, czesto zdarza sie wziasc bron, zamiast coveru, albo na odwrot, albo zrobic cos jeszcze glupszego:jeden przycisk do tych wszystkich opcji?Sorry, kto wpadl na tak swietny pomysl?
Tryb na jednego gracza calkiem ok, ale jakiegos momentu przelomowego nie doswiadczylem, nawet gesiej skory nie bylo;produkcje Ubisoft nazwalbym bardziej Splinter 24hours-jesli ktos ogladal 7 sezon przygod Jacka Bauera, ten wie ile punktow wspolnych dziela obie produkcje.Koncowka gry za to jest malo filmowa i tak naprawde nie wiem w dalszym ciagu co myslec.Takie to z dupy troche, zeby napisac prosto.
Glowny minus to tryb co-op, tak reklamowany, na ktorego nastawialem sie bardziej niz na single player.Nie mamy do czynienia z gra, gdzie najwazniejsza jest wspolpraca i komunikacja, jakbysmy sie spodziewali a zwykla rozwalka, bo prosciej, latwiej, szybciej isc w 'guns blazing', jedynie ostatnia misja ratuje sytuacje, no i oczywiscie zakonczenie, ktore robi spore wrazenie.
Reszta trybow kooperacji taka sobie, ale taki Last Stand jest gniotem i dnem, ktorego sie nie spodziewalem.Jak mozna wrzucic tryb podoby do Hordy, do gry, ktora w dalszym ciagu pretenduje do miana bycia Stealth?Setki przeciwnikow, ekran miga non stop, a to na czerwono, a to na kolorowo, bo zostalismy zauwazeni, last known position wyswietla sie co 5 sekund.Porazka, czasem nie jestemy w stanie ogarnac tego, co sie dzieje na ekranie:chaos, chaos, chaos.Do kuriozalnej sytuacji doszlo, na planszy gdzie bronimy EMP, z wysokosci( nie pomne juz gdzie):przeciwnicy respawnuja sie w jednym miejscu, wychodzac przez te same drzwi, wiec jesli macie 'kalacha', to mozna mowic o hekatombie klonow.Dawno takiej bzdury nie uswiadczylem w grze.
I co tu zrobic?Dac 7/10?Chyba na tyle najnowszy Splinter zasluguje, ale przy zalewie lepszych produkcji, jaki ma teraz miejsce(Red Dead Redemption gra roku?), jesli nie macie dosc kasy, zeby pograc we wszystko, to odradzam kupno.Moze jak stanieje....

kroolik37
08-05-2010, 15:40
Splinter Cell:Conviction-1000/1000:na poczatku podziekowania dla CCC za, jak zawsze, pelnego bluzgow i narzekan coopa.Swoja droga, jesli ktos z forum moglby polecic jakas gre, przy ktorej mozna sie dobrze bawic w dwojke-dajcie znac.Tylko bez tytulow pokroju Army of Two-fabula jest przegieta, sprawdzilismy demo.
Ok, do recki.Gierka zapowiadana od dawna, z calkowicie zmieniona formula, dlugo oczekiwana, exclusiv-no, przynajmniej czasowy-na 360-tke, duza produkcja, ktorej poswiecono gros czasu na poprzednim E3-zawod.
Mamy do czynienia z produkcja nawet nie bardzo dobra, a tylko dobra, rzemieslnicza robota, ale niczym wiecej.Sterowanie jest takie sobie, w trybie single player jest ok, ale w takim Last Stand, gdzie trzeba bardzo szybko reagowac, czesto zdarza sie wziasc bron, zamiast coveru, albo na odwrot, albo zrobic cos jeszcze glupszego:jeden przycisk do tych wszystkich opcji?Sorry, kto wpadl na tak swietny pomysl?
Tryb na jednego gracza calkiem ok, ale jakiegos momentu przelomowego nie doswiadczylem, nawet gesiej skory nie bylo;produkcje Ubisoft nazwalbym bardziej Splinter 24hours-jesli ktos ogladal 7 sezon przygod Jacka Bauera, ten wie ile punktow wspolnych dziela obie produkcje.Koncowka gry za to jest malo filmowa i tak naprawde nie wiem w dalszym ciagu co myslec.Takie to z dupy troche, zeby napisac prosto.
Glowny minus to tryb co-op, tak reklamowany, na ktorego nastawialem sie bardziej niz na single player.Nie mamy do czynienia z gra, gdzie najwazniejsza jest wspolpraca i komunikacja, jakbysmy sie spodziewali a zwykla rozwalka, bo prosciej, latwiej, szybciej isc w 'guns blazing', jedynie ostatnia misja ratuje sytuacje, no i oczywiscie zakonczenie, ktore robi spore wrazenie.
Reszta trybow kooperacji taka sobie, ale taki Last Stand jest gniotem i dnem, ktorego sie nie spodziewalem.Jak mozna wrzucic tryb podoby do Hordy, do gry, ktora w dalszym ciagu pretenduje do miana bycia Stealth?Setki przeciwnikow, ekran miga non stop, a to na czerwono, a to na kolorowo, bo zostalismy zauwazeni, last known position wyswietla sie co 5 sekund.Porazka, czasem nie jestemy w stanie ogarnac tego, co sie dzieje na ekranie:chaos, chaos, chaos.Do kuriozalnej sytuacji doszlo, na planszy gdzie bronimy EMP, z wysokosci( nie pomne juz gdzie):przeciwnicy respawnuja sie w jednym miejscu, wychodzac przez te same drzwi, wiec jesli macie 'kalacha', to mozna mowic o hekatombie klonow.Dawno takiej bzdury nie uswiadczylem w grze.
I co tu zrobic?Dac 7/10?Chyba na tyle najnowszy Splinter zasluguje, ale przy zalewie lepszych produkcji, jaki ma teraz miejsce(Red Dead Redemption gra roku?), jesli nie macie dosc kasy, zeby pograc we wszystko, to odradzam kupno.Moze jak stanieje....

Tegosz się spodziewałem. Dzięki Elvisie, przynajmniej utrwaliłem się w przekonaniu, że dobre gry już nie będą powstawać, tylko typowe komercyjne gówna, które są reklamowane jako przełomowe, wprowadzające super extra nowinki, nastawione na co-opa itd.

Hosen
08-05-2010, 15:45
Sry ale się nie zgodze. Bo w moim odczuciu poleciałeś po tym jak acziwmentowa dzifka. "Bo wpienił mnie tryb, z którym musze się meczyć do calaka, to gra do dupy". Ja go olałem i po singlu i zwykłym co-opie jestem zadowolony. Wczoraj nawet ot.tak sobie w gre pykałem, bo eliminacja przeciwników jest mega miodna. Ale nic, Twoje zdanie.

lvizzz
08-05-2010, 16:08
Hosenie, owszem, tak wlasnie jest, ale oprocz achivow, fun tez sie liczy, i miodnosc, i dobra zabawa, i co tam jeszcze chcesz, a z tym w SC roznie bywa.Nie powiesz mi, ze single player dostarczyl Ci takich wrazen, jak, powiedzmy, GoW.Ok, inne gry, ale wiesz o co mi chodzi.
Jestem zadowolony, ale przy tym calym hypie, jaki powstal, nalezaloby sie spodziewac czegos masakrujacego.Spojrz na Borderlands:mega miodna gra, wielkie zaskoczenie, nie tak duzo hype znowu, nie gram tylko dla achivow, bo bym zaprzestal przygode z Battlefieldem.Dodam jeszcze, ze replayability gierka ma slabe, nie zgodzisz sie?Ale niewazne, kazdy swoje zdanie ma...

Hosen
08-05-2010, 16:13
Powiem tak, po pierwsze ja w ogóle nie ulegam temu hajpowi (gosh, jak ja nie lubie tego wyrazu), stąd też podobał mi się na przykład Avatar, który tak wielu zawiódł bo chcieli kij wie czego. nie śledze informacji o żadnych grach, a nawet nie znam daty premier. Później dostaje gre w łape i albo robie łał, albo nie. W tym przypadku owszem, jak pisałem, fabuła nic nowego, ale fajnie poskładana, zakradanie się, execution itd, takie akcje czasem wyprawiałem, że nie mogłem się doczekac kolejnych lokacji/sytuacji. A gre skończyłem 3 razy.

Jaskier
09-05-2010, 20:26
1) Odnośnie SCC- podzielam w dużej mierze zdanie lvizzzz'a, w szczególności co do trybu "Last Stand". Co tu dużo pisać: raczej jest to "padaka", być może mogłoby to wyglądać lepiej gdyby rozgrywka polegała na tym co sugeruje nazwa: jeden lub dwóch agentów kontra kolejne zastępy próbujących ich zabić przeciwników (czyli odwrócenia ról, pozorne, względem dość dobrego Hunter'a), BEZ konieczności grzania z karabinów szturmowych często i gęsto, bo inaczej głowicę EMP szlag trafi. Słowem: gdyby nie wyścig z czasem powodowany przez obecność głowicy to może mogłoby coś z tego nawet być.
Ogólnie, po pierwszym skończeniu gry tez dałbym 7/10, ale po zapoznaniu się z Hunter'em ocena w mojej opinii poszybowała o "oczko" w górę.

2)Calaki w Zeno Clash (200/200) i Dead to Rights Retribution (1000/1250).

Może Was dziwić to brakujące 250GS w DTRR, ale to wynika z tego, że na xbox.com już są achievementy za DLC, które ma się ukazać 1 czerwca (pewnie zrobili tak żeby choć trochę powstrzymać pierwotnych nabywców od odsprzedaży swoich kopii zaraz po scalakowaniu).
Gra dość fajna, ale wiadomo "cudów nie ma". Uważam mimo tego, ze średnia ocena na metacritics dla tej pozycji jest wysoce krzwdząca, gdyż ciut wyższą ma budżetówka Deadly Premonition, która może i jest super-zakręcona (nie mylić z oryginalnością-całość jest ewidentną zżyna z Twin Peaks, podobnie zresztą jak serialik Bright Falls). ale ma tez grafikę na poziomie wczesnego PS2, a rozdzielczość wyświetlanych napisów godną PSX.
Co mi się szczególnie spodobało w DTRR to: grafika (ma specyficzny, kreskówkowy styl, ale jest przy tym naprawdę dobra, choć nie wszystkie levele to oddają) i całkiem niezłe dialogi (zarówno treść jak i wykonanie).
Ocena: 7,5/10.

Zeno Clash- calak banalny, a sama gra bardzo przyjemna (acz sama historia zbyt długa nie jest- ok. 3h potrzeba na jej przejście na normalnym poziomie trudności, ale z drugiej strony na MW2 trzeba 5h...), szkoda tylko że prawie wszystkie achievy są za wyzwania (szereg aren), które zbyt trudne nie są (za to jest system leaderboardów motywujący do śrubowania wyników, niestety chodzi tu tylko o czas ukończenia).
Uderzyło mnie jak wielu (zwykle młodszych graczy) odrzuca od tej gry design całości (podobno oparty m.in. na obrazach Bosch'a) i fantastyczność świata. Uderzyło, gdyż wcale tak bardzo wykręcony ten świat nie jest (z drugiej strony w latach 90-tych gier, zwykle przygodowych, z podobnym design'em graficznym powstawało nie mało, więc może po prostu nie wydał mi się on tak obcy).
Na sam koniec dodam tylko, ze gra pozostawiła pewny niedosyt jeśli chodzi o wyjaśnienia fabularny (wystąpił tu podobny problem z wątkiem damsko-męskim co w Dark Sector, czyli niby coś tak kiedyś tam, ale tak naprawdę to guzik wiadomo).

P.S. Gra hula na Source i, wierzcie mi lub nie, prezentuje się on lepiej tutaj niż w dziełach swoich ojców.

lvizzz
09-05-2010, 21:13
Battlefield:Bad Company 2-1060/1060:znow na poczatek podziekowania dla CCC za pomoc w szpilkach oraz Kujota, ktory wpadl na genialny plan grania snajperem w trybie Hardcore:trupy padaja gesto, strzal w reke smiertelny, wiec jesli ktos potrzebuje tych sto killi, to HC najlepszym jest sposobem.
Recka krotka:dodatek tylko dla achivowych dziwek i osob, chcacych miec calaka.Nic sie w gameplayu nie zmienilo, ot latamy w nowych szmatach.Brac tylko, jak zalezy wam na achivach.
Oceny nie wystawiam, bo to DLC jest typowo kosmetycznym dodatkiem.Tyle.Super krotko, jak na mnie, chociaz Jaskra i tak nikt juz nie pobije;)

zimzvm
09-05-2010, 21:45
ostatnio dwa calaczki wpadły...

Fable 2 1350/1350
gra doskonale większości znana, więc nie będę się rozpisywał, bo nic nowego nie odkryję.
od siebie dodam tyle, że to nie tyle gra, co wspaniała przygoda w oryginalnym świecie, gdzie magia miesza się z prochem. czy to steam punk nie wiem, ale ma swój ogromny urok. całkiem spory świat, w którym na każdym kroku jest co robić. bezcelowa eksploracja jeszcze nigdy nie była tak przyjemna. szukanie gargulców to przednia zabawa. chodzenie i wysłuchiwanie ich bluzgów wysoce zabawne.
mimo wielu zalet, gra ma kilka wad... zbyt szybko i zbyt łatwo można zmienić nastawienie mieszkańców świata. niestety z czasem luźna eksploracja straciła jakikolwiek element zaskoczenia poprzez skryptowane zasadzki przeciwników.
podziękowania 3 osobom za łańcuszek, który pozwolił mi dotrzeć do osoby z laleczkami : ]
oceniam grę bardzo wysoko - 9/10
szczerze POLECAM !

Scrap Metal 200/200
początkowo byłem totalnie zniesmaczony grą i stwierdziłem, że było to najgorzej wydane 1200MSP. jednak dałem jej drugą szansę i od około połowy gry, rozgrywka zaczęła nabierać rumieńców dzięki pojazdom z wyższych klas, a szczególnie V8 Muscle Car. z nim większość wyścigów to prawdziwa przyjemność. ponad połowę gry nim przeszedłem : P
zrobienie Bling Bling początkowo wywało się być bardzo trudne i frustrujące, ale na koniec gry mamy sporo samochodów, dzięki którym robienie złotych medali staje się dużo prostsze. początkowo miałem ogromne problemy ze zrobieniem jednego złota za derby na 3 torze, ale po znalezieniu sposobu, skończyłem z 15 wynikiem w rankingu, hyhy.
generalnie nadal uważam, że to co najwyżej dobra gra, a mogła być bardzo dobra. niemniej jednak teraz twierdzę, że to tylko 400MSP najgorzej wydane. gra powinna kosztować 800MSP. szczerze mówiąc nie wiem komu mogę ją polecić, brać na własną odpowiedzialność. żeby potem nie było, że nie uprzedzałem, hyhy.
podziękowania lecą do PL Gonzo za multi. niestety gra jest martwa w sieci.
moja ocena - 6/10.

Celt
09-05-2010, 23:45
calaczek w cudnej gierce jaką jest King Kong :) Pora przejść Just Cause...

Assassin
10-05-2010, 00:50
Bioshock 1100/1100 - Zacznę od najlepszego elementu gry czyli fabuły, dzięki której skończenie pierwszy raz bjoszoka nie było aż tak nudne. Za cholerę nie domyślałem się, że nasz bohater może być tym czym jest, WYK wypowiadane przez Atlasa aż biło po oczach (oczywiście wtedy gdy już wiedzieliśmy o co chodzi). Spotkanie z Rayanem i scenka, którą mamy zaszczyt oglądać to mistrzostwo świata, zakończenia tylko jakieś takie słabe, spodziewałem się czegoś lepszego. Nawet zajrzałem na wiki, żeby się doszkolić na temat fabuły, bo niestety nie zrozumiałem wszystkiego ze szczegółami, angielski stanowi dla mnie pewną granicę niestety, ale jest coraz lepiej.
Jeżeli chodzi o gameplay to dla mnie nuuuuda. Po przejściu jednej lokacji miałem już dość gry (dlatego tak długo mi zeszło z calakiem), czasami się przymuszałem do grania. Z tym kluczem to głupota. Electro bolt + uderzenie "francuzem" zadaje większe obrażenia niż strzał z shotguna w głowę przeciwnika, żal. Jedynie co ratuję tą grę to hard, chociaż jakaś satysfakcja jest z ubicia tatuśka (zwłaszcza w początkowych etapach gry), ale już z samego przejścia gry niezbyt (chociaż w sumie ujrzenie 2 dla 140gs było całkiem satysfakcjonujące), bo hard jest łatwy, tonik naturalny kamuflaż i jesteśmy niepokonani. Żałuję, że nie grałem od razu na najwyższym poziomie, bo zaoszczędziłbym sobie czasu i nudy. Zbieranie nagrań było trochę uciążliwe, bo tylko dla acziwa to robiłem, jakoś nie miałem ochoty ich słuchać, z tonikami to samo, 3/4 tych wspomagaczy było bezużyteczne. Podsumowując, gra może nie spodobać się wszystkim (czego jestem przykładem, ale ja tak mam z "wielkimi" grami), ale moim zdaniem warto spróbować, najwyżej pójdzie do żyda jak komuś na łatwych acziwmentach nie zależy. 8/10

promilek
11-05-2010, 11:01
FIFA 10 1250/1250

Tegoroczne wydanie UT jest lepsze od poprzedniej części, lecz z czasem nudzi, gdyż trzeba zagrać 100 meczyków. Podziękowania dla Fuji-ego, oraz Sliver-a za wsparcie finansowe.

FireFlow
12-05-2010, 02:19
A ja sie pochwale calaczkem w Just Cause 2 ,super świat,nieźle się EIDOS napracował ,tylko niektóre misje poboczne i robienie 75% strasznie nudziło, ale pękło w 60 h ,polecam 8/10

roto1
12-05-2010, 09:03
Gratulacje!!! dla FireFlowa,60h bardzo dobry czas,mi to zajeło 90 oczywiście 10h straciłem na szukaniu autobusu widmo,którego jak póżniej się okazało nie trzeba było szukać :)

Marcin Boro
12-05-2010, 15:04
10h straciłem na szukaniu autobusu widmo,którego jak póżniej się okazało nie trzeba było szukać :)

hehehehe :rofl: a to pech :P

lokiGEO
13-05-2010, 08:30
Zombi Apocalypse (200/200) - jeśli nawet ja ukończyłem tę grę to znaczy, ze nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu trudności - szczególnie co-opie.

Snake
13-05-2010, 09:03
Ale za to jest to przyjemna bezmózgowa (dosłownie) sieczka :)
Byłbyś w stanie pomóc mi przejść 7 Days of Hell?

Falcon74 PL
13-05-2010, 12:03
A ja sie pochwale calaczkem w Just Cause 2 ,super świat,nieźle się EIDOS napracował ,tylko niektóre misje poboczne i robienie 75% strasznie nudziło, ale pękło w 60 h ,polecam 8/10
BRAWO GRATKI przyjacielu ty to jestes mistrzunio :)))))))) pozdro :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:uczylem sie od najlepszego !!!!!!

Manolito
13-05-2010, 13:56
Terminator: Salvation 1000/1000 Co tu dużo mówić. Każdy wie, że ta gra szczególnie wysokiego poziomu nie prezentuje, ale za to ma łatwego calaka. Gdyby nie właśnie łatwe osiągnięcia oraz to, że lubię gry TPP nigdy bym tego nie kupił, nawet za tak małe pieniądze jakie wydałem na to. Dla mnie 5,5/10

Albii
13-05-2010, 23:18
Gratulacje. Ja właśnie calakuję JC1, bo zakochałem się w tej grze i muszę mieć calaka. A jak wymasteruję to kupuję dwójkę i też calakuję. Skilla bardziej potrzeba, czy tylko poświęcić dużo czasu ? ;>

SierraPL
14-05-2010, 08:46
Duuuużo czasu ;)

zarzykrulezzz
15-05-2010, 12:04
Call of Duty: Modern Warfare 2 1000-1000 - wreszcie calak. Przed chwilą dokończyłem spec opsy i w tym miejscu WIELKIE podziękowania dla Habit75 za pożyczenie tytułu, gdyż swojego egzemplaża musiałem sie pozbyć jakiś czas temu. Co do gry to nie napisze nic odkrywczego bo poprostu jest zajebista. Operacje specjalne i singiel to sam miód. Multi jakimś fanem nie jestem więc dla mnie mogło by go nawet nie być. Trochę się zawiodłem w kwesti DLC bo myślałem, że dojdą nowe operacje ale jakoś IW kładzie na to pałę. Trudno. I tak z czystym sumieniem 9/10.

Zombie Apocalipse 200/200 - kolejna gra na zasadzie im więcej krwi tym lepiej a i trup ściele się gęsto. I to chyba wszystko, jakby nie kooperacja dla 4 osob to była by padaka. Sorry ale do mnie takie tytuły nie przemawiają. Konto z tą grą miałem pożyczone a że calak łatwy to nie wypadało go nie mieć 5/10.

DamianX360
15-05-2010, 15:16
Czy w Zombie Apocalipse co-op jest online czy na jednej konsoli też można z kumplem pograć?

zarzykrulezzz
15-05-2010, 15:27
Czy w Zombie Apocalipse co-op jest online czy na jednej konsoli też można z kumplem pograć?
Można na jednej konsoli z kumplem,żoną,sąsiadem i Antka-babki-ciotki-synem też mozna;)

mrmarko
15-05-2010, 16:47
Splinter Cell Conviction 1000/1000 ogólnie to bardzo miło spędziłem przy tej grze 22h odliczając tryb last stand,który do tej gry kompletnie nie pasuje.Kampania bez zarzutu,multi też (nie patrząc na last stand). Gra na mocne 8/10

zimzvm
15-05-2010, 18:53
Magic: The Gathering 300/300
zdaje się, że pierwszy w Polsce. dwa nowe ciekawe decki + talia z Nicol Bolas z poprzedniego dodatku. ciężko jest mi stwierdzić, jak z balansem nowych talii, ponieważ jeszcze nimi nie grałem. natomiast grałem przeciwko nim starymi taliami (które nota bene w tym DLC dostają po 3 nowe karty) i nie wydawały się być zbyt mocne. ale to też kwestia początkowej ręki i dociągu. niemniej jednak nie oceniam, bo za mało mam z nimi doświadczenia zarówno jako gracz jak i przeciwnik.
nowy 'boss' z talią wampirów potrafi być irytujący. ma strasznie szybką talię. sporo tanich wampirów z takimi umiejętnościami jak Lifelink czy Deathtouch. do tego całość może dostać latanie. w walce z nim trzeba liczyć na szczęście w dociągu. przeciwko niemu sprawdzają się talie szybkie z direct hitami oraz uniwersalne elfy.
sam dodatek wprowadza również parę rozwiązań do gry, które ją usprawniają i przyspieszają, m.in. pominięcie niektórych animacji działania czarów czy podświetlone na żółto instanty. niestety wraz z dobrodziejstwem inwentarza dostajemy dłuższe loadingi (sic!). oraz co najważniejsze - migracja hosta w grach 3+ graczowych. przecież nic tak nie irytuje w tej grze jak quitterzy !
fanom gry polecać dodatku nie muszę. do zobaczenia na onlajnowych stołach.

EDIT > byłbym zapomniał. najnowsze DLC dodaje dwie nagrody dla awatarów - t-shirt oraz karty jako gadżet dla awatara.

promilek
15-05-2010, 19:56
Prison Break

Po przejściu gry twierdzę, że to dobry tytuł(może dlatego, że jestem fanem serialu?)W tej grze jest więcej elementów skradania, niż w tegorocznej odsłonie Splinter Cell.
Łatwy calak. Polecam

vagrant3
16-05-2010, 09:50
Magic: The Gathering 300/300
zdaje się, że pierwszy w Polsce. dwa nowe ciekawe decki + talia z Nicol Bolas z poprzedniego dodatku.

a właśnie wczoraj dobiłem do 250 GS i chciałem się chwalić :lol:

nawet nie sprawdziłem czy doszły nowe achie przy okazji dodatku, ale fajnie, że mozna jeszcze coś porobić poza multi. btw ile ja już godzin na to poświęciłem... nowe zmiany faktycznie przyjemne.

zimzvm
16-05-2010, 11:07
@Vagrant
gratz za 250. 100% robiłeś przed pierwszym DLC ?
nowe aczi nie są trudne, ale czasu trzeba im poświęcić nieco. co Ci mogę poradzić do tego w multi - graj mecze na 3, jest jakby nieco łatwiej ogarnąć wszystkich przeciwników, no i mniejsze prawdopodobieństwo, że na quitterów trafisz ; ]
talie Mind of Void oraz Eyes of Shadow sprawdzają się znakomicie, bo są karty, które działają jednocześnie na obu graczy. zresztą to moje ulubione talie, baardzo uniwersalne i dające masy frajdy z irytacji u przeciwników, które potrafią powodować.
muszę jeszcze potestować tą mono blue (Thoughts of the Wind) talię, gdyż też wydaje się być ciekawą i niebanalną w graniu.

ja też nie chcę liczyć, ile godzin przegrałem w MTG. myślę, że jeśli 100h jeszcze nie przeskoczyłem, to już jestem bardzo blisko : P

vagrant3
16-05-2010, 14:54
@Vagrant
gratz za 250. 100% robiłeś przed pierwszym DLC ?

nie, robiłem włącznie z pierwszym DLC ;)

talie Mind of Void oraz Eyes of Shadow sprawdzają się znakomicie, bo są karty, które działają jednocześnie na obu graczy. zresztą to moje ulubione talie

to prawda, są świetne. lubię jeszcze tę z pierwszego DLC zbudowaną na artefaktach :))

ja też nie chcę liczyć, ile godzin przegrałem w MTG. myślę, że jeśli 100h jeszcze nie przeskoczyłem, to już jestem bardzo blisko : P
myśle, że spokojnie. szkoda, że nie ma licznika, ani żadnych statystyk z rozegranych gier...

A żeby nie było totalnie obok tematu - w lutym scaliłem Lost Odyssey - 1100/1100. Najlepszy jRPG w jakiego grałem na obecnej generacji. Kupiłem na premierę, przechodziłem dwukrotnie, wspominam miło.

Hunty
18-05-2010, 01:48
BiosShock 2 1150/1150

Pierwszy w Polsce calak zdobyty w uczciwy sposób :)

Grze daje 8+/10 głównie za singla. Polecam każdemu ;)

FireFlow
18-05-2010, 03:53
Pierwszy w Polsce calak zdobyty w uczciwy sposób :)

A to inni zrobili w nieuczciwy sposób?

Hunty
18-05-2010, 08:39
A to inni zrobili w nieuczciwy sposób?

Chodziło mi o pełnego calaka wraz z DLC. Który nie jest wgrany jak w przypadku gracza Tkaczu.

LooneyBandyta
18-05-2010, 17:57
PROTOTYPE - osiagniecia nie były generalnie wybitnie trudne, ale napewno czasochłonne :) znajdźki napewno sie do tego przyczynily.Milo wspominam gre:)
50 Cent Bots - łatwy calak, jedynie wkurzyły mnie osiagniecia za przejscie gry w co-opie.
Darksiders - napewno zagram w 2 część jesli owa sie ukaże. Gra nie za trudna nie za latwa - srednia jesli chodzi o trudność achievków.
Modern Warfare 2 - duzo nie trzeba pisac. Troche meczylem sie z special ops bo oprocz tych 2 które trzeba bylo zrobic z partnerem, reszte robilem sam. Kolosy zabrały mi troche nerwow.
Bayonetta - 6+/10 za achievki, 8/10 za gre
Wanted : WoF - kolejny z latwiejszych calakow. Ale sama gra dosyc fajna.
Fight Night Round 3 - 8 osiagniec. dziekuje.
Call of Duty 4 - konkret, szczegolnie Mile High Club (20 http://forum.konsolove.pl/images/smilies/G.png).
Assassins Creed 2
Battlefiled 2 Bad Company
Tekken 6
Narazie tylko tyle teraz czaje sie na alana i rdr.

mrmarko
18-05-2010, 18:44
PROTOTYPE - osiagniecia nie były generalnie wybitnie trudne, ale napewno czasochłonne :) znajdźki napewno sie do tego przyczynily.Milo wspominam gre:)
50 Cent Bots - łatwy calak, jedynie wkurzyły mnie osiagniecia za przejscie gry w co-opie.
Darksiders - napewno zagram w 2 część jesli owa sie ukaże. Gra nie za trudna nie za latwa - srednia jesli chodzi o trudność achievków.
Modern Warfare 2 - duzo nie trzeba pisac. Troche meczylem sie z special ops bo oprocz tych 2 które trzeba bylo zrobic z partnerem, reszte robilem sam. Kolosy zabrały mi troche nerwow.
Bayonetta - 6+/10 za achievki, 8/10 za gre
Wanted : WoF - kolejny z latwiejszych calakow. Ale sama gra dosyc fajna.
Fight Night Round 3 - 8 osiagniec. dziekuje.
Call of Duty 4 - konkret, szczegolnie Mile High Club (20 http://forum.konsolove.pl/images/smilies/G.png).
Assassins Creed 2
Battlefiled 2 Bad Company
Tekken 6
Narazie tylko tyle teraz czaje sie na alana i rdr.
łał,Gratzorgi za Prototype

Mani
18-05-2010, 19:58
W prototype orby były przewalone. Znając swoje szczęście wiedziałem, że gdzieś jednego zapodzieje i miałem racje ... później jak sobie śmigałem przez miasto coś niebieskiego mi mignęło z prawej strony to ruszyłem zobaczyć pełen nadziei i nie ma to jak radość przez łzy znalazłem ostatniego ORBa ;) Ogólnie również gre miło wspominam niektóre wyzwania były ciężkie gdyż co do mm trzeba było wylądować itp ale calak w tej grze daje mase radochy.

zimzvm
18-05-2010, 20:11
@Mani
gratuluj calaka w Prototype. też celowałem w 1000, ale jak mi się orby zgliczowały, to odpuściłem robienie platyn,a te nie są łatwe. z tego co pamiętam, to brakowało mi tylko za czellendże ruchowe. a te to jakaś masakra była. najtrudniejsze w tej grze było bieganie na wprost : P

vagrant3
18-05-2010, 21:14
W prototype orby były przewalone.
Bardziej niż w Crackdown?

MANDo
18-05-2010, 21:18
Dla mnie podobnie jak w Crackdown. Tutaj jest lipa bo z daleka ich nie widać, a w cracku z daleka można było coś wypatrzeć.

frosztiPL
18-05-2010, 21:41
Condemned Criminal Origin - powrót do przeszłości, tytuł nawet zjadliwy upierdliwe jedynie zbieractwo.

Jaskier
18-05-2010, 22:06
W prototype orby były przewalone. Znając swoje szczęście wiedziałem, że gdzieś jednego zapodzieje i miałem racje ... później jak sobie śmigałem przez miasto coś niebieskiego mi mignęło z prawej strony to ruszyłem zobaczyć pełen nadziei i nie ma to jak radość przez łzy znalazłem ostatniego ORBa ;) Ogólnie również gre miło wspominam niektóre wyzwania były ciężkie gdyż co do mm trzeba było wylądować itp ale calak w tej grze daje mase radochy.

Hehe, miałem identycznie.

zimzvm- święta racja, przemierzanie dystansu w linii prostej w tej grze w czasie ruchowych challengy było trudniejsze niż walka z całymi plutonami Blackwatch na hardzie.

Bender
18-05-2010, 22:28
1000/1000 w Alan Wake :). Gierka kozak, świetny klimat, teraz czekam na Red Dead Redemption :D.

Marcin Boro
19-05-2010, 00:58
1000/1000 w Alan Wake :). Gierka kozak, świetny klimat, teraz czekam na Red Dead Redemption :D.

ahh wyprzedziłeś mnie, szkoda ;/ mimo to gratuluje :D

Warszawiak
19-05-2010, 01:35

gratulacje stary, masz jakiś dobry opis do termosów ?

Bender
19-05-2010, 02:38
Korzystałem z tego: http://swearingatvideogames.com/2010/05/04/alan-wake-achievement-guide/ no i z x360a. Sprawdź czy masz termos nr 63, bo można go łatwo przegapić.

Mani
19-05-2010, 03:37
Bardziej niż w Crackdown?

W cracku jest wiecej orbów. Ogólnie korzystałem z mapki z jakiejś strony i nagle przestało mi sie zgadzać tzn wg. zdjęcia na mapce powinien być orb XX a go nie było i tego typu akcje. Na platynke to miałem problem pamiętam z jednym trialem gdzie sie wskakiwało do jeziora i automatycznie Alex wyskakiwał, a trzeba było prawie że do milimetra w sam środek wylądować chyba odleglosc max to 50 cm a wkurzałem sie bo najlepszy miałem 51 i to przez długi czas. No i ostatni boss na Hardzie był z leksza przekozak.

FireFlow
19-05-2010, 04:15
Korzystałem z tego: http://swearingatvideogames.com/2010/05/04/alan-wake-achievement-guide/ no i z x360a. Sprawdź czy masz termos nr 63, bo można go łatwo przegapić.

Narazie brakuje filmików do epizodu 5 i 6 (pewnie na godzinach się pojawia) ,a mi 2 termosy się zagubiły,czekam na te dwa ostatnie filmiki aby je namierzyć,narazie tylko gratulować Benderowi

Jaskier
19-05-2010, 09:29
http://www.youtube.com/user/savgcom

Ten koleś ma filmiki ze wszystkimi znajdźkami.

FireFlow
19-05-2010, 12:45
Alan Wake - cholerne zbierajki ,za dużo zbierajek i gra przez to mi podpadła, ale fakt faktem ,przez 6 lat można stworzyć dużo więcej.Projekt musiał przeleżac kilka lat zanim go skoczyli .Po za tym fabuła OK (trochę dziwna ) ,obiektywnie naciągane 8- moge dać bo lubie te klimaty.

PS: Poziom koszmarny rożni się tym,ze jest słabsza latarki , trochę żałosne , do tego 300 zbierajek w grze która można skończyć w 4 h na speeda.

Manolito
19-05-2010, 13:20
Alan Wake - cholerne zbierajki ,za dużo zbierajek i gra przez to mi podpadła, ale fakt faktem ,przez 6 lat można stworzyć dużo więcej.Projekt musiał przeleżac kilka lat zanim go skoczyli .Po za tym fabuła OK (trochę dziwna ) ,obiektywnie naciągane 8- moge dać bo lubie te klimaty.

PS: Poziom koszmarny rożni się tym,ze jest słabsza latarki , trochę żałosne , do tego 300 zbierajek w grze która można skończyć w 4 h na speeda.

Tylko w przeciwieństwie do innych gier te znajdźki w Alanie (z wyjątkiem samych termosów) wnoszą coś do fabuły i świata gry. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tymi 4 godzinami. Że niby w tym czasie można przejść grę? Haha, dobry żart. Jeślli tobie się to udało to na 8- oceniłeś połowę gry. Zgaraj jeszcze raz, nie śpiesz się, czytaj maszynopisy, oglądaj telewizję, słuchaj radia, zejdź z drogi do celu i pozwiedzaj świat, a gwarantuje ci, że będziesz grać 10 godzin i ocenisz grę dużo lepiej. To jest trudna (nie chodzi mi o poziom trudności) gra, którą nie można przejść idąc ciągle przed siebie. Tu trzeba się co chwilę zatrzymać, poczytać coś, coś pooglądać, po prostu wgłębić się w świat gry. Inaczej traci się bardzo, ale to bardzo dużo z tej gry. Zresztą jak czytam recenzje i słyszę, że dla kogoś minusem jest to, że grę można ukończyć w 8 godzi to już wiem, że recenzja jest mało rzetelna i nie warto jej czytać.

FireFlow
19-05-2010, 13:46
Gre na normalu skończyłem w 10 h wszystko czytają , oglądając itp .
manuskrypty ok są innowacyjne , termosy do dupy.
gre skończyłem w 4 h na koszmarze na speeda. , skończyłem ją 2 razy , niektóre levele po 4 razy i mam jej dość

Marcin Boro
19-05-2010, 13:57
no jak robisz gry na siłę żeby mieć calaka to się nie dziwie ;]

FireFlow
19-05-2010, 14:04
musiałem szybko skończyć bo wymieniam się na prince of persie
tam granie na siłę,no te termosy było trzeba szybko wyczaić ,ogólnie nie lubię zbieractwa ale co zrobić o dziwo ono jest z roku na rok coraz bardziej popularniejsze

Jaskier
19-05-2010, 15:26
Fire gratuluję calaczka, jak dobrze pójdzie (w sensie będę miał czas) to dzisiaj też uzyskam ostatnie achievy w Alanie.
Odczucia mam podobne (na ch*@ te termosy? W CDA napisali, ze coś ciekawego odblokowują, ale raczej nic fenomenalnego to nie jest, o ile w ogóle coś takiego ma miejsce) co do znajdziek i wałkowania leveli (nie byłoby może większego problemu jakby każdy epizod podzielony był na większą ilość sekcji- nie trudno sobie coś takiego wyobrazić, w końcu amerykańskie programy telewizyjne są co chwilę przerywane reklamami i struktura odcinków serialu jest do tego dopasowana, wiec jak się bawimy w Twin Peaks to się bawmy na całego). Gra mi się podoba, ale szału przesadnego nie ma, a termosy są wnerwiające, zwłaszcza, ze jakieś 90% jest łatwo znaleźć, a kilka (jak zawsze w takich przypadkach) się zawieruszy i trzeba wałkować wszystko po kolei z poradnikiem.

Fuji
19-05-2010, 20:09
Pro Evolution Soccer 2010 (1000/1000 G) - Ta odsłona śmierdzi podobnie do dwóch poprzednich części tej rzadkiej i ciepłej kupy. Grając w nią, odczuwałem podobny rodzaj "przyjemności", jak w trakcie pierwszego wypróżnienia po zjedzeniu paczki czipsów od sobola :omfg:.

EDIT: Zapomniało mi się, że gówienko to ma "arcze" za multi. Multi wiąże się z ustawką, a ustawka z... podziękowaniami... Zatem do rzeczy. Dziękuję bardzo, AiryDaniel'u, za bezinteresowną pomoc.

Warszawiak
19-05-2010, 22:01
Gratulacje Fuji, to teraz co ProEvo 2011 ?

Albii
19-05-2010, 22:15
Fuji, gratulacje calaczka. Nie wiem, czy trudny, czy średni, więc musisz zadowolić się samym słowem "gratulacje".
Spróbuj zrobić calaczka w Fifie 10 WC, a wtedy w moich oczach urośniesz jeszcze bardziej. ;D

Fuji
19-05-2010, 22:57
Dzięki, chłopaki, za gratulacje. Co do mojej piłkarskiej przyszłości - nim PES 2011 ujrzy światło dzienne (czytaj - zostanie wysrany przez japońca) planuję w czerwcu rozpocząć "adwenczera" z FIFA WC 2010. Ustawkową ekipę mam już zaklepaną, więc z calaczkiem problemów być nie powinno.

Marcin Boro
20-05-2010, 15:00
musiałem szybko skończyć bo wymieniam się na
tam granie na siłę,no te termosy było trzeba szybko wyczaić ,ogólnie nie lubię zbieractwa ale co zrobić o dziwo ono jest z roku na rok coraz bardziej popularniejsze

Ja na przykład lubię, bo to przedłuża żywotność gry. Pewnie będę musiał przejść z 2-3 razy grę ;] Ale obniżać końcową ocenę gry z powodu zbierania jest dosyć głupie, no ale co zrobić ;] Jestem ciekawy ile dałeś AC 2, pewnie 9/9- bo tam było mniej zbierania :P

PS. słyszałem że w prince of persie szybko wpadają acziwy i można mieć calaka po 8-10h ;]

Jaskier
20-05-2010, 15:09
Ja na przykład lubię, bo to przedłuża żywotność gry. Pewnie będę musiał przejść z 2-3 razy grę ;] Ale obniżać końcową ocenę gry z powodu zbierania jest dosyć głupie, no ale co zrobić ;] Jestem ciekawy ile dałeś AC 2, pewnie 9/9- bo tam było mniej zbierania :P

PS. słyszałem że w prince of persie szybko wpadają acziwy i można mieć calaka po 8-10h ;]

Achievementy/trofea to integralny element współczesnej gry, więc podlega/może podlegać ocenie jak cała reszta części składowych.
Zbieractwo w grze typu Tomb Raider, Uncharted czy Thief, gdzie jest uzasadnione fabułą lub charakterem gry jest ok, ale w innych produkcjach stanowi mniej lub bardziej wepchnięty na siłę element.

FireFlow
20-05-2010, 15:47
Ja liczę sobie ogólny fun z gry ,a że gry robię na maxa to już tak przystało,ze jak gra mnie irytuje to nie bee jej wystawiał 10/10 bo łatwy calak itp ja tak gier nie klasyfikuje.
dałem 8- bo ,Alan Wake po dłuższym czasie zaczał mnie nudzić (tylko idziesz przez las itp ,zero zagadek,zero jakiś strasznych momentów itp.
A prince no właśnie jakiś krótki , trochę się zawiodłem ,ale to potem opiszę

Jaskier
20-05-2010, 18:14
1000/1000 w Alan Wake. No, nareszcie. Oczywiście najwięcej problemów sprawiły znajdźki, a konkretnie termosy z kawą i, tradycyjnie, ostatni którego mi brakowało nie był wcale jakoś specjalnie zakamuflowany.
O samej grze już w paru miejscach napisałem, ogólnie jest bardzo dobrze, ale o ile Action i Thriller'a doszukałem się w rozgrywce i w fabule to już z Psychologicall nie miałem tyle szczęścia (nie doszukałem się tego elementu, jedynie go zamarkowano na mój gust, już w takim leciwym The Suffering warstwa psychologiczna była bardziej wyrazista).
Ogółem: 8/10.

Q-Jot
20-05-2010, 21:13
Psychological tyczy się tego, że nie wiadomo o co chodzi i sam sobie musisz zakończenie dopowiedzieć, bo twórcy chyba nie mieli jaj tego skończyć. Albo tego, że Alan ma chorobę psychiczną i fabuła gry to jego majaczenie.

r1p
20-05-2010, 21:28
Zakończenie takie, żeby powstał sequel, proste. Graty za tysiaka.

kroolik37
20-05-2010, 21:30
Albo tego, że Alan ma chorobę psychiczną i fabuła gry to jego majaczenie.
Mam nadzieję, że po raz kolejny nie zaspoilowałeś zakończenia gry, tylko są to Twoje domysły :]

Q-Jot
20-05-2010, 21:49
Nie śmiałbym nawet rzucić najmniejszym spoilerem. Bany mnie wiele nauczyły. Czy wiesz, że Alan to Origami Killer? Też bym nie przypuszczał.

FireFlow
21-05-2010, 03:19
Prince Of Persia :TFS calak - myślałem,ze będzie to powrót do korzeni (warrior within itp) a okazało się ,że jest to takie duże DLC w innej grafice.Zero konkretnych innowacji ,zero nowości które pokierowały by gameplayem.Po skończeniu zrozumiałem,ze jest to taki crapik zrobiony na potrzeby filmu (ale nie zawiązuje do niego ).Gdy wymieniałem sie z gosciem na te gre to się zastanawialem jakim cudem on po 1 dniu od zakupu to sprzedaje,ale jak mowiłem w 1 dzien można skończyć, poczekajcie jak gra stanieje do 70 zł wtedy mozna bedzie zainwestować.Podsumowując jest to prince of persia (jak warrior within tylko ,ze całkowicie nie czuc tego starego klimatu ,ksiązę jest jakimś pedałkiem ,voice acting słaby, fabuła slaba ,system walki bardzo przecietny,4 -5 rodzajów przeciwników ,4 moce + 2 dodatkowe innowacje).Z powodu iż zawsze lubiłem stare prince of persie to moge wystawić mocno mocno naciągane 7=.

Falcon74 PL
21-05-2010, 19:05
No w trakcie nauk mojego mistrzunia FireFlowa na drugi dzien i u mnie calaczek w Alanie THX mistrzuniu :))))

---------- Wiadomość dodana 17:39 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:36 ----------

Mistrzuniu juz bedzie i u mnie calaczek w Ksieciu dzieki :))))) twoje nauki nie ida w las :))))))

---------- Wiadomość dodana 17:45 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:39 ----------

roto1 gratki calaczka w Alanie brawo :))))

---------- Wiadomość dodana 18:05 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:45 ----------

Gre na normalu skończyłem w 10 h wszystko czytają , oglądając itp .
manuskrypty ok są innowacyjne , termosy do dupy.
gre skończyłem w 4 h na koszmarze na speeda. , skończyłem ją 2 razy , niektóre levele po 4 razy i mam jej dość
Prawda mistrzuniu termosy sa do duuuuuuuuuuuuuuuuuuuupy !!!!!!! i cale zbieractwo ja tez mam jej dosc grafa 9 rozgrywka 5 i potem nuda nuda zwlaszcza ze gre robili tyle czasu !!!!

zarzykrulezzz
21-05-2010, 20:18
No w trakcie nauk mojego mistrzunia FireFlowa na drugi dzien i u mnie calaczek w Alanie THX mistrzuniu :))))

---------- Wiadomość dodana 17:39 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:36 ----------

Mistrzuniu juz bedzie i u mnie calaczek w Ksieciu dzieki :))))) twoje nauki nie ida w las :))))))

---------- Wiadomość dodana 17:45 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:39 ----------

---------- Wiadomość dodana 18:05 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:45 ----------

Prawda mistrzuniu termosy sa do duuuuuuuuuuuuuuuuuuuupy !!!!!!! i cale zbieractwo ja tez mam jej dosc grafa 9 rozgrywka 5 i potem nuda nuda zwlaszcza ze gre robili tyle czasu !!!!
WTF?:omg:.............

lvizzz
21-05-2010, 21:19
O kurdele bele, ale sie porobilo...

r1p
21-05-2010, 21:41
Prawie po polsku

FireFlow
21-05-2010, 21:48

prawda synek,czysta prawda hehehe
thx za gratki

Celt
22-05-2010, 01:25
Umordowany calak w Just Cause - Zdecydowanie największa kupa w jaką grałem w tym roku... Nie przypadła mi do gustu xD

Albii
22-05-2010, 01:51
No co Ty. Jak to jest super gierka. Pomijając, że jest crapowata to jest naprawdę super. Największe pozytywne zaskoczenie tego roku(oczywiście jeżeli chodzi o gry w które grałem w 2010). Śmiało dałbym 9,5 z tym 0,5 odjętym za crapowatość. ;] Subiektywizm rulez. Bym zapomniał. Gratki calaka. Ja też niebawem go wbiję. ;)

Marcin Boro
22-05-2010, 03:28

Niedługo gry będą oceniane pod względem łatwości osiągnięć, a nie fabuły itp. Dokąd zmierza ten świat ;/

Mustang
22-05-2010, 16:47
Geometry Wars - calak 200/200 w pierwszej części, podchodziłem do tej gry tak co dwa lata licząc od zakupu w 2006 i podbijałem zawsze nieco Gamerscore. Ostatnio nagle lepiej mi poszło, zdobyłem milion i zacząłem po raz pierwszy myśleć o calaku (wcześniej wydawał mi się zarezerwowany dla cyborgów i Japończyków). Nieco treningu, przerwy kiedy zaczynało iść gorzej i w końcu się udało. Ogólnie ta gra to chyba najlepiej wydane 400MSP, świetna żeby mieć na dysku i włączać co jakiś czas, bo a nuż uda się zrobić coś więcej. Polecam i chyba czeka mnie teraz calakowanie dwójki.

Warszawiak
22-05-2010, 17:21
Geometry Wars - calak 200/200 w pierwszej części, podchodziłem do tej gry tak co dwa lata licząc od zakupu w 2006 i podbijałem zawsze nieco Gamerscore. Ostatnio nagle lepiej mi poszło, zdobyłem milion i zacząłem po raz pierwszy myśleć o calaku (wcześniej wydawał mi się zarezerwowany dla cyborgów i Japończyków). Nieco treningu, przerwy kiedy zaczynało iść gorzej i w końcu się udało. Ogólnie ta gra to chyba najlepiej wydane 400MSP, świetna żeby mieć na dysku i włączać co jakiś czas, bo a nuż uda się zrobić coś więcej. Polecam i chyba czeka mnie teraz calakowanie dwójki.

gratulacje, bardzo wartościowy calak trzeba przyznać

---------- Wiadomość dodana 16:21 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:19 ----------

Prince Of Persia :TFS calak - myślałem,ze będzie to powrót do korzeni (warrior within itp) a okazało się ,że jest to takie duże DLC w innej grafice.Zero konkretnych innowacji ,zero nowości które pokierowały by gameplayem.Po skończeniu zrozumiałem,ze jest to taki crapik zrobiony na potrzeby filmu (ale nie zawiązuje do niego ).Gdy wymieniałem sie z gosciem na te gre to się zastanawialem jakim cudem on po 1 dniu od zakupu to sprzedaje,ale jak mowiłem w 1 dzien można skończyć, poczekajcie jak gra stanieje do 70 zł wtedy mozna bedzie zainwestować.Podsumowując jest to prince of persia (jak warrior within tylko ,ze całkowicie nie czuc tego starego klimatu ,ksiązę jest jakimś pedałkiem ,voice acting słaby, fabuła slaba ,system walki bardzo przecietny,4 -5 rodzajów przeciwników ,4 moce + 2 dodatkowe innowacje).Z powodu iż zawsze lubiłem stare prince of persie to moge wystawić mocno mocno naciągane 7=.

ile razy trzeba skończy żeby wpadł calak i czy jest w miare prosty do zrobienia?

Falcon74 PL
22-05-2010, 20:37
Niedługo gry będą oceniane pod względem łatwości osiągnięć, a nie fabuły itp. Dokąd zmierza ten świat ;/
Fabuła w Alanie Wake jest trochę porąbana ale jest ok wątek psycho thiller ok ale jako horror żal SilentHill RULEZ !!!!

---------- Wiadomość dodana 19:37 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:33 ----------

prawda synek,czysta prawda hehehe
thx za gratki
Ojcze nie zapominaj o bliźniaku moim rotor1 :)))

Krzychoo
22-05-2010, 20:45
Fabuła w Alanie Wake jest trochę porąbana ale jest ok wątek psycho thiller ok ale jako horror żal SilentHill RULEZ !!!!

Kurde, ciężko się to czyta naprawdę. Za dużo gierek wideo.

zimzvm
22-05-2010, 22:54
ja jebe. jak można oceniać czy coś jest horrorem, kiedy ewidentnie nim nie jest. ba, nie było intencją autorów gry, by AW był horrorem.
to tak jak oceniać mecz piłki nożnej, kierując się zasadami piłki ręcznej.

dr M
22-05-2010, 23:12
Splinter Cell Double Agent 1000/1000 Gierka naprawde zacna, na pewno lepsza od Conviction. Musialem przejsc ja trzy razy bo mi acziw za harda nie wpadl no i zpomnialem jednego skanu oka zebrac. Podziekowania dla PL Gonzo i Mando PL za challenge i dla Nikobe PL za experta na kilku planszach.

Snake
23-05-2010, 00:20
Brawo Wampis! To jest naprawdę trudny calak i szczerze ci go zazdroszczę :)
Sam nie potrafię więcej niż 400k nagrać tak więc ogromne gratsy :)

Mustang
23-05-2010, 01:56
No dzięki. Ale za to w dwójce jeszcze nie mam 200, a ty owszem.

Snake
23-05-2010, 11:02
1,5 roku mi to zajęło :)
Ale fakt w końcu mi się udało, jednak pierwsza część jest wg mnie trudniejsza :)

Marcin Boro
23-05-2010, 16:31
ja jebe. jak można oceniać czy coś jest horrorem, kiedy ewidentnie nim nie jest. ba, nie było intencją autorów gry, by AW był horrorem.
to tak jak oceniać mecz piłki nożnej, kierując się zasadami piłki ręcznej.

ale takim ludziom nie wytłumaczysz, oni już sobie coś ubzdurali i zadania nie zmienią. Przecież oni wiedzą lepiej od twórcy co chcieli zrobić.

Hustler
23-05-2010, 20:54
Wpadły calaczki w Forza Motorsport 2 i HALO 3: ODST.

Celt
24-05-2010, 19:04
Zrobiłem wielce wymagającego calaka w Avatar: The Burning Earth - xDDD

Jaskier
24-05-2010, 19:51
ale takim ludziom nie wytłumaczysz, oni już sobie coś ubzdurali i zadania nie zmienią. Przecież oni wiedzą lepiej od twórcy co chcieli zrobić.

Tak, tak, tak, w szczególności wkładając w usta ich bohatera słowa:
o zmianie charakteru opowieści z thrillera na horror

i wszystkie odwołania robiąc do horrorów rozmaitego rodzaju, a prawie w ogóle nie odwołując się do thrillerów.
Ale wiadomo, to jest "psychologicall action thriller", bo tak na pudełku napisali. Jakby na DOOMie Carmack kazał napisać to samo, to też byłaby to prawda (zwłaszcza, ze na upartego można by jakieś argumenty wcale nie-bezsensowne wyciągnąć na poparcie tego)?

Marcin Boro
24-05-2010, 21:37
Tak, tak, tak, w szczególności wkładając w usta ich bohatera słowa:
o zmianie charakteru opowieści z thrillera na horror

i wszystkie odwołania robiąc do horrorów rozmaitego rodzaju, a prawie w ogóle nie odwołując się do thrillerów.
Ale wiadomo, to jest "psychologicall action thriller", bo tak na pudełku napisali. Jakby na DOOMie Carmack kazał napisać to samo, to też byłaby to prawda (zwłaszcza, ze na upartego można by jakieś argumenty wcale nie-bezsensowne wyciągnąć na poparcie tego)?

Ja *******^e synek, tylko że przy Alanie twórcy od początku mówili że to nie będzie horror, ale ty ***** wiesz lepiej co chcieli zrobić. Koniec pisania, dziękuje do widzenia, bo to dział o calakach.

Warszawiak
24-05-2010, 22:41
Cloning Clyde 200/200- bardzo przyjmna i śmieszna arcadówka, calak dosyć prosty ostatnio kupiłem bo staniało do 400msp warto sie zapoznać jak ktoś nie grał, dobra zabawa w co-opie, podziekowanie dla Rayne PL za co-opa, gierke oceniam na 8/10

Rayne
25-05-2010, 02:57
No to ja jak wyżej + 250 w The Maw.
Ciekawe, czy zdążę wpisać tu Resonance of Fate zanim przez tę grę osiwieję...

CruelCrewCut
25-05-2010, 14:10
No to ja jak wyżej + 250 w The Maw.
Ciekawe, czy zdążę wpisać tu Resonance of Fate zanim przez tę grę osiwieję...
Właśnie miałem Cię pytać o tego jRPG-a, ile już czasu poświęciłaś ? Sam mam ochotę się za to zabrać, ale dopiero gdzieś w lipcu.

Hustler
25-05-2010, 23:10
Calak w Burnout Paradise Podziękowania dla Rashida PL i dla Fujiego. :)

Flapjack wald
26-05-2010, 10:03
Split/Second: Velocity - 1000/1000

Fantastyczna gra, po prostu cud, miód i siekane orzeszki! Brać, grać, o nic nie pytać!!!

r1p
26-05-2010, 11:19

Fantastyczna gra, po prostu cud, miód i siekane orzeszki! Brać, grać, o nic nie pytać!!!
Szzzzzzybko ;d Gratsy, ja właśnie ide konfigurować pada i grać na pc ;]

Celt
26-05-2010, 13:31
Gratsy flapjack, sprzedaj mi tą grę ! XD

Flapjack wald
26-05-2010, 13:41
Dzięki!

Celcik, rozmawialiśmy już o tym :no2:.

jasiopatryk
26-05-2010, 14:53
Flapjack wald (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=3477) możesz powiedzieć coś o tej grze pod względem osiągnięć ? Ile zajęło Ci scalakowanie ?

Flapjack wald
26-05-2010, 17:16
Kariera podzielona jest na 12 epizodów, w każdym epizodzie chyba po 6 eventów (takich klasyczny wyścig, eliminator, czasówka, dwa rodzaje "wojenek" z helikopterem, wyprzedzanie ciężarówek i podsumowujący każdy epizod wyścig elity). Mamy zatem jakieś 72 eventy, wszystkie okraszone sporą porcją wybuchowych "przeszkadzajko-pomagajek".
Niektóre eventy są dość trudne (szczególnie czasówki) i trzeba się trochę pomęczyć. Wszystko jest jednak spokojnie do zrobienia w kilkanaście godzin.
Większość osiągnięć wpada w trakcie przechodzenia kariery i nie trzeba się o nie jakoś specjalnie starać.
Jest kilka osiągnięć za grę w multi. Można je zrobić na prywatnej sesji ale dużo szybciej (i większy fun) na legalu. Osiągnęcia w multi zajęły mi jakieś 3 godzinki.
Multi polecam robić po przejściu kariery, ewentualnie w okolicach 10 epizodu. Odblokowujemy wtedy dość szybkie wózki i zrobienie "online formy nr 1" nie stanowi większego problemu.
Grę mam od czwartku wieczór, ostatnie osiągnięcie zrobiłem wczoraj. Nie liczyłem ile godzin grałem, może w sumie między 15 a 20.
Z tego co pamiętam to grę skończyłem mając przejechane około 1200 mil ale grałem też dość sporo w multi dla samej przyjemności.
Podsumowując trudność osiągnięć to jak dla mnie 6/10. Przyjemność i satysfakcja z gry 9/10.

zimzvm
26-05-2010, 18:18

gratz !
ja niedługo dołączę z calakiem. skończyłem wczoraj 7 albo 8 epizod i mam 70 rangę w multi.
w pełni zgadzam się z tym, co napisałeś o zajebistości tej gry : ]

co do grania w multi, to fakt, samochód szybki się przydaje, aczkolwiek już samochodami z ok 8 lvl można spokojnie o podium powalczyć. w tej grze nie wystarczy mieć szybszy samochód, trzeba również umieć go prowadzić i przede wszystkim mądrze korzystać z destrukcji otoczenia.

promilek
27-05-2010, 00:10
MX vs ATV Reflex

Podziękowania dla Fuji Master PL za ustawkę na 25 wygranych, oraz mini gierki(snake rządzi :)), Evil Gaara PL, MANIAN D za wygranie z 11 przeciwnikami (reszta z ach.org). Gra jest dobra, oraz łatwa:) Polecam.

Falcon74 PL
27-05-2010, 07:55
1000/1000 w Prince of Persia: The Forgotten Sands gra łatwa miła przyjemna

(http://www.trueachievements.com/Prince-of-Persia-TFS-xbox-360.htm?gamerid=52580)

---------- Wiadomość dodana 06:55 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 06:49 ----------

polecam dla rozluźnienia :))))

FireFlow
27-05-2010, 11:53
1000/1000 w Prince of Persia: The Forgotten Sands gra łatwa miła przyjemna

(http://www.trueachievements.com/Prince-of-Persia-TFS-xbox-360.htm?gamerid=52580)

---------- Wiadomość dodana 06:55 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 06:49 ----------

polecam dla rozluźnienia :))))
Gracje ,bierz sie za RED DEADA

Falcon74 PL
27-05-2010, 12:18
Thx :)))) koniecznie trzeba sie wziac :))

---------- Wiadomość dodana 11:18 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 11:15 ----------

Czeka nas FireFlow jeszcze Split Second wlasnie zakupilem :)))))

Snake
27-05-2010, 15:48
Prince of Persia Forgotten Sands 1000/1000 - Super pozycja! Naprawdę warta kontynuacja poprzedniej trylogii.
Po dość dobrym ale trochę "innym" PoP najnowsze przygody Księcia to naprawdę sztuka!
Raj dla każdego kto lubi grać w platformówki.
Slasher z tej gry nie jest jakiś wyśmienity ale władanie żywiołami, kombinowanie z zamrażaniem wody i odnawianiem zniszczonych budowli - geniusz!!!
Niestety pechem tej gry jest to, że ukazała się w tym samym momencie co Red Dead Redemption po którego pewnie sięgnie znacznie więcej ludzi.
Ogólnie polecam bardzo mocno :)
ps. jeszcze jedno - fajny jest tryb areny, można tam łatwo nabić dość dużo EXP :)

Falcon74 PL
28-05-2010, 13:58
No az taka pozycja to z tego ksiecia nie jest ale taka dobra 7

Warszawiak
28-05-2010, 20:12
Prince of Persia Forgotten Sands 1000/1000 to i ja jeszcze się pochwale clakiem, troche sie zawiodłem ogólnie na Księciu szczerze gdyby nie to że jest prosty calak nie wiem czy bym skończył, walki do kitu scenariusz i fabuła do kitu poziom trudnosci do kitu, wygląd i zachowanie przeciwników to niskie loty, przerywniki tak durne że skipowałem cały czas, na plus trzeba zaliczy solidną oprawe graficzą no i kilka ciekawych pomysłów platwormowych zwłaszcza zamrazanie, mój werdykt to 7/10

Mani
29-05-2010, 02:25
Alan ukończony :) Zacna gra. Dawno w tak dobrą gre z wciągającą fabułą nie grałem.

FireFlow
29-05-2010, 14:43
Calak w Red Dead Redemption gra bdb ,klimatyczna, jedyną wadą są drobne błędy i beznadziejny system XP w multiplayerze którego nie powinno być.100% gry można osiągnąć w 24h ,50 rangę w multi tez ok 25h. Bardzo dobrze wspominam tę grę (no może bez multi) oczywiście polecam 9/10

Manolito
29-05-2010, 14:55
Calak w Red Dead Redemption gra bdb ,klimatyczna, jedyną wadą są drobne błędy i beznadziejny system XP w multiplayerze którego nie powinno być.100% gry można osiągnąć w 24h ,50 rangę w multi tez ok 25h. Bardzo dobrze wspominam tę grę (no może bez multi) oczywiście polecam 9/10

Wow, gratulacje. Gra ma raptem 8 dnia, a ty już masz calaka, które prosty nie jest. Gratulacje!

r1p
29-05-2010, 14:59
Heh czyli jednak multi na więcej niż "10-15h" jak pisałeś ;] Oczywiście graty za calaka, u mnie na pewno kiedyś wpadnie, ale póki nie rozdzielą Shootouta w FFA to do multi mnie kompletnie nie ciągnie (te worki ze złotem to jedna wielka padaka na farta i na dodatek za killsy nie nalicza xp, żenada).

Celt
30-05-2010, 10:06
calaczek w Bully: Scholarship Edition :) fajna gierka nawet

Edit: calak w NBA 2K6 - Mega ciężka rzecz xD

lvizzz
30-05-2010, 11:20
Splinter Cell:Conviction 1250/1250-dodatek, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, calkiem przyjemny, bardziej nastawiony na skradanie, ale musze dodac, ze gralem sam, nie w coopie, i na Realistic, gdzie ujawnienie swojej obecnosci i pozycji jest niewskazane.Ogolnie dostalismy wiecej mapek, w ktore mozemy sobie przyciac.Nic nowego, nic odkrywczego, ale crapem tego DLC nazwac nie moge, bo mialem sporo zabawy.Wydaje mi sie, ze grajac w coopie znowu doszloby do sytuacji, gdzie rozwalamy wszystkich przeciwnikow, a jako samotny wilk wiecej czasu poswiecalem na czekanie i planowanie akcji.
Czy kupowac?Bo ja wiem.....Moze...
Ocena:6/10

EVILJamiePL
30-05-2010, 11:44
Bully Scholarship Edition 1000/1000 - po okolo 21 godzinach na liczniku udalo mi sie dokaczyc ta gre. Mimo wieku jej wrodzona crapowatosc nie byla przeszkoda. Gra sie dosc przyjemnie lecz glitche z osiagnieciami potrafia napsuc krwi. Z racji ze lubie tego typu gry od Rockstara daje 6/10.

Falcon74 PL
30-05-2010, 14:40
Gratki FireFlow !!!! Red Dead Redemption trudna gra nie jest lecz czasochłonną to fakt gratki jeszcze raz :))

---------- Wiadomość dodana 13:40 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 13:27 ----------

Pomału trzeba tez dozować stare tytuły Asterix as the Olympic Games 1000/1000 . W kolejce Forza Motorsport 3 .

Mustang
30-05-2010, 15:12
Forzę to w ogóle trzeba dozować, w tej grze zamiast łowić achievementy, lepiej jeździć sobie dla przyjemności co jakiś czas i stopniowo wygrywać kolejne eventy.

Snake
30-05-2010, 18:37
Tym bardziej że ostatnie osiągnięcie za Czyste Złoto wpada kilkadziesiąt godzin po poprzednim :)
Forza 3 to gra magiczna ale nie można w nia grać dla osiągnięć tylko dla czystej frajdy :)
Mój współlokator ma 45h czystej jazdy na liczniku i ma 48% gry!!! Gdyby zrobili w tej grze możliwość awansu do 100 levelu na pewno wpadłoby długo przed końcem gry :)

kbrs
30-05-2010, 19:04
zawsze mozna wynajmowac kierowce :P

zimzvm
30-05-2010, 19:19
i tak trzeba oglądać, jak jedzie.
chyba, że da się to pominąć, ale nie widziałem takiej opcji.

zgodzę się ze zdaniem, że FM3 to gra, w którą grać się powinno małymi ale częstymi dawkami. sam od czasu do czasu do niej wracam, robię 2-3 eventy i odkładam na kilka dni/tygodni. w tej grze chodzi przede wszystkim o urywanie kolejnych setnych sekund na kolejnych zakrętach, łukach czy szykanach. nie wyobrażam sobie grania w tę pozycję tylko po to, by jak najszybciej calaczka zrobić.

mk00h
30-05-2010, 23:01
Dead Rising 1000GS, wreszcie ;)

FireFlow
31-05-2010, 02:14
a dzięki dzięki, teraz chyba czas na split/second
btw calak w bayonetcie

Falcon74 PL
31-05-2010, 09:59
ja myślę że to nie wazelina,tylko dobry sposób na nabijanie postów,bo pomysł żeby dostać się do rankingu(w którym już się jest od lat)trzeba napisać 50 postów jest poroniony i przegięty(o nabiłem posta:) hmm żeby było na temat calak Alan Wake;Just Cause2,na następny post zatrzymam resztę calaków :)

---------- Wiadomość dodana 07:49 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 07:46 ----------

no dobra teraz wielkie graty dla Fire Flowa za Reda,no i żeby było na temat calak Splinter Cell:DA;no to jeszcze 38 postów :)

---------- Wiadomość dodana 07:57 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 07:49 ----------

po za tym boro po co ty udzielasz się w temacie,podkreślam Mistrzowie calaków skoro,jak patrzyłem w twój profil to żadnego niemasz i to nazwe wazeliną
Dokładnie !!!!!!! dokładnie dokładnie roto1 THX za wsparcie :))):rofl: A teraz co do wazeliny GRATULUJE CALACZKOW PODKRESLAM CALACZKÓW dla ciebie roto1 :rofl::rofl:zwlaszcza SplinterCella wiem ze gra jest wymagajaca !!!!!!!! Pozdro:))

Marcin Boro
31-05-2010, 14:10
po za tym boro po co ty udzielasz się w temacie,podkreślam Mistrzowie calaków skoro,jak patrzyłem w twój profil to żadnego niemasz i to nazwe wazeliną

roto1, jak coś napiszesz to lepiej sprawdź 2 razy, a nie robisz z siebie durnia ;]

wrog
31-05-2010, 14:17
Przestań z łaski swojej pisać posty, które nic nie wnoszą do tematu.

Falcon74 PL
31-05-2010, 14:19
a dzięki dzięki, teraz chyba czas na split/second
btw calak w bayonetcie
To fakt ale z tego co wiem nie bedzie tak łatwo :) pozdro

Jaskier
31-05-2010, 14:50
Calak w Bayo nie jest trudny.

inoobiPL
31-05-2010, 16:11
Calak w Bayo nie jest trudny.

Bardziej chodziło, że chcą wbić calaka w split second.
A swoją drogą niezłe pobojowisko się ostatnio na OC zrobiło, z lekka czytać się tego nie da .

roto1
31-05-2010, 20:31
roto1, jak coś napiszesz to lepiej sprawdź 2 razy, a nie robisz z siebie durnia ;]
mówisz o swoich 2 calakach w banalnych grah + arkadówka,naprawde masz czym się chwalić:rofl:

Krzychoo
31-05-2010, 20:38
Otor, Tobie już chyba też odjebało od calakowania. Czujesz się lepszy?

Hosen
31-05-2010, 20:44
Skończcie ten flejm bo:
-to żenada
-offtopujecie

roto1
31-05-2010, 20:57
Otor, Tobie już chyba też odjebało od calakowania. Czujesz się lepszy?
kolega boro zaczął głupie docinki,a ja sobie na to nie pozwolę żeby było na temat calak Bayonetta:)

inoobiPL
31-05-2010, 21:35
kolega boro zaczął głupie docinki,a ja sobie na to nie pozwolę żeby było na temat calak Bayonetta:)

No nie powiedziałbym. Rozumiem, że macie jakiś kult na temat FireFlowa, no ale gratulować mu 15 razy jednego calaka to przesada. Jeśli chce nabić posty by dołączyć do rankingu to niech robi to z sensem, a nie spamuję temat który był świetnym medium informacyjnym o grywalności gier( oczywiście nie patrze tylko na to bo było by to bezsensu). Jest to temat który odwiedzam codziennie czytając co ludzie mają do powiedzenia na temat tej czy tamtej gry. Wiem, wiem
są po to poszczególne tematy lecz w nich przeżycia związane z grami ustalone są raczej z bliskiego dystansu , a tu mam opis ludzi którzy grę przeszli tyłem bokiem i dogóry nogami po to by dostać achiva (nie mam nic przeciwko temu) i jednak mają więcej do powiedzenia, a taki koleś który urywa się z choinki która stała w pokoju u babci 5 lat temu zaczyna spamować tylko po to by dostać się do nędznego(sorki wrogu ale MGC to nie jest, o tyle lepiej, że sporadycznie się tu trafiają oszuści ) rankingu, wiadomo nie każdy posiadacz exboxa wie o OC, a jeśli wie to często w rankingi się nie bawi, a jednak by zrobić sygnaturkę trzeba już się do MGC zalogować.
Pragnę abyś Wróg coś uczynił (możesz usunąć też tego posta, nie będę miał nic przeciwko , to bardziej apelacja do ciebie i innych modów) z tym bajzlem i dał jakąś osobę do pilnowania tego śmietnika, bo czasami na serio nie da się tego czytać.

wrog
31-05-2010, 21:39
Skończcie, dla własnego dobra. Posty kontynuujące tę dyskusję będą usuwane i odpowiednio nagradzane.

Falcon74 PL
31-05-2010, 23:27
1000/1000 Forza 3 wyjeżdżona :):)))

Micro Fire
01-06-2010, 19:42
Prince of Persia 1250/1250 - gra łatwa, ale fajna - co prawda zakończenie beznadziejne (a epilog jeszcze je pogorszył), ale grało się przyjemnie. Te 1001 ziaren światła znajdowało się praktycznie samo :)

Celt
01-06-2010, 22:47
calak w NHL 2K6 - wkooońcu :x

Rayne
02-06-2010, 16:07
Właśnie miałem Cię pytać o tego jRPG-a, ile już czasu poświęciłaś ? Sam mam ochotę się za to zabrać, ale dopiero gdzieś w lipcu.
Nie zauważyłam wcześniej, ale ja krótkowzroczna jestem w końcu...

Ostrzegam, że początki są trudne, bo gra jest inna, no i nie prowadzi za rączkę niczym choćby FF13, wręcz przeciwnie - łatwo można się pogubić w najprostszych rzeczach. Ale potem... poezja, walki trzeba rozgrywać bardzo strategicznie, bo zwyczajne napieranie do przodu szybko kończy się śmiercią drużyny. Już nie mówię, że bossowie są masakryczni czasami, ale i zwykli przeciwnicy potrafią załatwić, więc ciągle trzeba uważać. Ostrzegam, że już normal jest sporym wyzwaniem, chwilami można się wściec, bo ma się uczucie, że RoF chce Ci ciągle pokazywać, kto tu rządzi (w stylu: dobrze ci idzie już walka w 3 osoby, to zabierzemy ci jedną... a potem dwie - i dostosuj się albo bye). Jednak uczucie, kiedy się przejdzie coś, na czym tkwiło się parę godzin czy nawet dni (ja tak utknęłam w rozdziale 4 już), jest naprawdę nie do opisania.

Szkoda, że fabuła jest raczej średnia, no ale cóż, system walki i eksploracja świata wynagradzają to z nawiązką. Mapę trzeba samemu odkrywać układając na niej jakby różnokolorowe klocki, wszystko się fajnie komponuje, a satysfakcja jest ogromna, zwłaszcza po przejściu dodatkowego dungeonu (przeciwnicy na lv 250 to tam raczej normalka).

vagrant3
02-06-2010, 18:03
Ostrzegam, że początki są trudne, bo gra jest inna, no i nie prowadzi za rączkę niczym choćby FF13, wręcz przeciwnie - łatwo można się pogubić w najprostszych rzeczach. Ale potem... poezja, walki trzeba rozgrywać bardzo strategicznie, bo zwyczajne napieranie do przodu szybko kończy się śmiercią drużyny. Już nie mówię, że bossowie są masakryczni czasami, ale i zwykli przeciwnicy potrafią załatwić, więc ciągle trzeba uważać. Ostrzegam, że już normal jest sporym wyzwaniem, chwilami można się wściec, bo ma się uczucie, że RoF chce Ci ciągle pokazywać, kto tu rządzi (w stylu: dobrze ci idzie już walka w 3 osoby, to zabierzemy ci jedną... a potem dwie - i dostosuj się albo bye). Jednak uczucie, kiedy się przejdzie coś, na czym tkwiło się parę godzin czy nawet dni (ja tak utknęłam w rozdziale 4 już), jest naprawdę nie do opisania.

Szkoda, że fabuła jest raczej średnia, no ale cóż, system walki i eksploracja świata wynagradzają to z nawiązką. Mapę trzeba samemu odkrywać układając na niej jakby różnokolorowe klocki, wszystko się fajnie komponuje, a satysfakcja jest ogromna, zwłaszcza po przejściu dodatkowego dungeonu (przeciwnicy na lv 250 to tam raczej normalka).
brzmi to jak opis smt: lucifer's call (pomijając kwestię fabuły) :ph34r: może też się kiedyś zainteresuję, choć nerwy mam już chyba nie te.

promilek
02-06-2010, 20:21
2010 FIFA World Cup

Podziękowania dla Fuji Master PL, oraz AiryDaniel-a.

Falcon74 PL
03-06-2010, 09:59
1000/1000 Deads to Right

---------- Wiadomość dodana 08:59 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 08:58 ----------

No i wyszlo DLC :)))

zimzvm
03-06-2010, 10:05
raczej Dead to Rights : >

Falcon74 PL
03-06-2010, 11:37
Faktycznie przepraszam za pomyłkę. Hahaha:))

Rayne
03-06-2010, 13:02
Hahaha. Jezu.

brzmi to jak opis smt: lucifer's call (pomijając kwestię fabuły) :ph34r: może też się kiedyś zainteresuję, choć nerwy mam już chyba nie te.
Mhm, faktycznie, staruszek się znalazł :))

Calak zrobiony, 1000/1000 okupione chęcią wyrzucenia pada za okno. Po drugim przejściu cofam moje zastrzeżenia co do fabuły, prawdziwe zakończenie wiele wyjaśnia i dodaje bardzo dojrzały wątek, szkoda, że tak późno. Ale i tak jest to mocna gra, na którą cieszę się, że natrafiłam.

vagrant3
03-06-2010, 15:16
Calak zrobiony, 1000/1000 okupione chęcią wyrzucenia pada za okno. Po drugim przejściu cofam moje zastrzeżenia co do fabuły, prawdziwe zakończenie wiele wyjaśnia i dodaje bardzo dojrzały wątek, szkoda, że tak późno. Ale i tak jest to mocna gra, na którą cieszę się, że natrafiłam.
Widziałem, gratsy!

Calak w Magic the Gathering, 300/300. Ostatniego pacjenta w kampanii tak długo nie mogłem ubić, że będę teraz cały dzień odpoczywał :mellow:

frosztiPL
03-06-2010, 17:28
Ninety-Nine Nights - co tutaj dużo pisać, jeżeli ma ktoś pada na zbyciu i chce, żeby jego palce wymagały intensywnej rehabilitacji, polecam - w przeciwnym wypadku omijać z daleka.

Falcon74 PL
03-06-2010, 17:50
Alan Wake 1000/1000 :))

Bender
03-06-2010, 21:07
1000/1000 w Red Dead Redemption. Jak dla mnie główny kandydat na GOTY 2010.

[InSanE]
03-06-2010, 21:43
HAWX 1000/1000

Mnóstwo czasu i nerwów ;] Przeje... niektóre achievementy, np. używanie counter supportów, do tego do niektórych muszą być co najmniej 4 osoby. Supporty cechuje duża losowość, także wiadomo, co się z tym wiąże...
Ogólnie gra fajna, szczególnie nabiera rumieńców w kooperacji, jak sieka się przeciwnika eskadrą czterech znajomych gości ;) Nawiązania do universum Clancy'ego jak np. osłanianie operujących na ziemi Ghost Recon itd. Szczególnie wielkie dzięki dla Sierry, koalosa i lokiego ;)

zimzvm
03-06-2010, 22:02
Calak w Magic the Gathering, 300/300. Ostatniego pacjenta w kampanii tak długo nie mogłem ubić, że będę teraz cały dzień odpoczywał :mellow:
gratz !
faktycznie, jego wampirzy deck przyprawia o szybszy porost siwych włosów.

Split/Second 1000/1000
wyśmienite wyścigi arcade. dynamiczne, efekciarskie z soczystym modelem jazdy. dość sceptyczny po demie, wręcz zachwycony po pełnej wersji. grę polecam każdemu. calak nie jest trudny, ale dwa acziwy dość wymagające. zrobienie niektórych eventów na złoto może zmęczyć. natomiast Beat The Team 2 mnie mocno przeczołgało. 3 dni po ok godzinę próbowałem pobić 1:18.00. co gorsza po ok 4-5 piątym wyścigu zrobiłem 1:18.01. ból okropny. ale w końcu i ta czasówka pękła.

moja ocena bardzo wysoka 9/10
pozycja Criterion jako króla erkejdowych rejserów niezagrożona

Jaskier
05-06-2010, 19:31
Dead to Rights: Retribution 1250/1250.

O grze pisałem w paru miejscach, więc nie będę się powtarzał, za to napisze parę słów o dodatku. GAC Pack wymiata- za 400 dostajemy coś na wzór Merceneries z RE5, czyli radosną masakrę, w dodatku punktowaną. Oprócz tego możemy sobie zagrać w ciekawą misję bonusową, przedstawiającą wydarzenia (istotny ich fragment) z perspektywy antagonistycznej organizacji.
Ogółem (podstawka + dodatek)- 7+/10.

Fuji
05-06-2010, 22:53
Split/Second (1000/1000 G) - Duma mnie rozpiera. Jestem pierwszym mieszkańcem Fugasówki, z calakiem w tej gierce na koncie. Dzięki temu wyczynowi, zyskam w moim miasteczku status uberwymiatacza i ludzie, częściej niż dotychczas, będą pragnęli mnie dotknąć. Na samą myśl o tym mam erekcję, wszak cenię sobie bliskie kontakty międzyludzkie.

Podziękowania za biust'ing wędrują do: promilek.

EVILJamiePL
06-06-2010, 00:49
South Park Let's Go Towet Defense Play! - 200/200 Naprawde zacna arcadowka, oddaje klimat bajki, humor i teksty sa pierwszorzedne. Calak do zrobienia w 2-3h ze zgrana ekipa. Dzieki wielkie dla Go Away Noobzz, Neo5601 i Adamus117 - naprawde umilili mi gre. Jesli ma sie wolne 800MSP to warto kupic. Polecam.

Snake
06-06-2010, 08:19
Split/Second (1000/1000 G) - Duma mnie rozpiera. Jestem pierwszym mieszkańcem Fugasówki, z calakiem w tej gierce na koncie. Dzięki temu wyczynowi, zyskam w moim miasteczku status uberwymiatacza i ludzie, częściej niż dotychczas, będą pragnęli mnie dotknąć. Na samą myśl o tym mam erekcję, wszak cenię sobie bliskie kontakty międzyludzkie.

Kiedy ostatni raz zrobiłeś coś bez boostowania?

zimzvm
06-06-2010, 08:55
@Fuji
graty !
tak sobie myślę, że trochę czasu straciłeś, jeśli bustowałeś onlajn w S/S. szybciej się robi formę 1 bez bustowania, niż jakbyś miał tłuc ją z jedną osobą. poza tym akurat w wyścigi wydajesz się być dobrym graczem, stąd po raz kolejny nie widzę sensu bustowania ; ]

Krzychoo
06-06-2010, 09:03

:mellow:

Całki w Winterbottom i Zombie Apokalipsa

Celt
06-06-2010, 11:54
calak w Cars - zajebisty calak, nie ma co xD giera ląduje na allegro...

Jaskier
06-06-2010, 15:27
Prince of Persia The Forgotten Sands 1000/1000. Gra fajna (ale do Warrior Within nie ma startu, nie chodzi tu jedynie o brak przemocy- bo ta w sumie tak naprawdę obecna była właśnie tylko w WW, ale o całokształt), choć ma znikome "replayebility value".

Raczok Pl
06-06-2010, 15:38
PURE-calaczek 1000/1000 (za pomoc w achievementach multiplayer dziękuje Tomboreksowi) gierka jest naprawdę fajna i większość jej przeszedłem z przyjemnością (no może niektóre momenty były frustrujące) Polecam!

Fuji
06-06-2010, 17:13
Kiedy ostatni raz zrobiłeś coś bez boostowania?
Twoje pytanie powinno brzmieć/wyglądać w ten sposób - "Czy kiedykolwiek zrobiłeś coś bez boostowania?". Odpowiedź brzmi - nigdy.
@Fuji
graty !
tak sobie myślę, że trochę czasu straciłeś, jeśli bustowałeś onlajn w S/S. szybciej się robi formę 1 bez bustowania, niż jakbyś miał tłuc ją z jedną osobą. poza tym akurat w wyścigi wydajesz się być dobrym graczem, stąd po raz kolejny nie widzę sensu bustowania ; ]
Tak jak napisałeś - w rejsery jestem niezły. Ale nie lubię grać z hamburgerami, dlatego z biusta korzystam dość często... a w zasadzie zawsze.

P.S.
Dzięki za gratulację.

Mr Perfect
06-06-2010, 17:26

Gratulacje stary, czy istnieje jakaś ścigałka na x360 której nie scalakowałeś ?

juve26
06-06-2010, 17:56
Między innymi skillowy RR6 :)

Snake
06-06-2010, 19:11
Twoje pytanie powinno brzmieć/wyglądać w ten sposób - "Czy kiedykolwiek zrobiłeś coś bez boostowania?". Odpowiedź brzmi - nigdy.
No to fakt skilla masz jak ta lala...

Tak jak napisałeś - w rejsery jestem niezły. Ale nie lubię grać z hamburgerami, dlatego z biusta korzystam dość często... a w zasadzie zawsze.
A ty jeżeli masz takiego skilla to powienieneś się przemóc i spróbować chociaż zrobić online normalnie.
Jeżeli jesteś dobry to nawet burgery by ci nie przeszkadzały i po prostu byś im pokazał co i jak :)

zimzvm
06-06-2010, 19:56
w sumie to zgadam się z tym, co napisał Snake. posiadacz calaka w Sega Rally nie powinien ot tak tchórzyć przed hamburgerami, którzy de facto nie są szczególnym problemem. ja jestem tego najlepszym przykładem. w 100% pure calak w S/S. bez większego wysiłku. no, może pomijając Beat The Team 2 i ostatniego Air Revenge w karierze.

FireFlow
06-06-2010, 20:21
Jeżeli jesteś dobry to nawet burgery by ci nie przeszkadzały i po prostu byś im pokazał co i jak :)

Multi w Split Second jest (dokładnie system rangi) jest tak zjeb*ny jak ruski czołg napędzany na olej roślinny.Prawdopodobnie najgorszy system ever ,mi by zabrakło nerwów. Tak samo jak ja lubie FPSy to nie oznacza,ze kazdy FPS jest godny zagrania w multi (aka turning point etc). Niech gra jak chce.

zimzvm
06-06-2010, 20:32
and why would that be ?
co ci się w tym systemie nie podoba ? to że możesz polecieć parę miejsc w dół, jak zaliczysz słaby wyścig ?

na koniec dnia i tak Fuji zrobi, jak będzie chciał. ale akurat w przypadku tej gry bustowanie nie popłaca... no chyba, że jest się kompletnym nubem w wyścigi. czego akurat o nim powiedzieć nie można. najwyraźniej.

wrog
06-06-2010, 20:55
Skończcie już. Kwestia powraca co jakiś i tylko się flejm robi. Niech każdy gra jak lubi.

Fuji
06-06-2010, 23:36
Między innymi skillowy RR6 :)
W RR6 nie mam calaka tylko dlatego, że ta gra wygląda obskurnie i ma głupią muzykę. A jak wszyscy doskonale wiedzą - kocham piękno.
A ty jeżeli masz takiego skilla to powienieneś się przemóc i spróbować chociaż zrobić online normalnie.
Jestem za stary na zabawy z burgerami. Poza tym, brzydzę się z nimi grać, bo oni są złymi człowiekami i, podobno, brzydko pachną.
w sumie to zgadam się z tym, co napisał Snake. posiadacz calaka w Sega Rally nie powinien ot tak tchórzyć przed hamburgerami, którzy de facto nie są szczególnym problemem.
Dla mnie wyznacznikiem skilla nie jest multi, tylko singiel. Zrobienie multi, w większości przypadków, zależy od czasu, który się na niego poświęci - single to zupełnie inna bajka.

lokiGEO
07-06-2010, 10:03
A każdy wie, że co drugi burger to cygan ;P
A wiemy jaki "stosunek" ma Fuji do cyganów ;)

wjehu
07-06-2010, 12:49
Left 4 Dead 2 - 1250/1250 - Gnom Chompski unlocked ;)

Assassin
07-06-2010, 23:53
Dante's Inferno 1000/1290 - Gra całkiem przyjemna, kompozycja piekła przypadła mi do gustu mimo średniej grafiki. Fabuła jakaś super nie jest, ale nie ma żadnych niedomówień czy innych błędów, które mogłyby negatywnie na całość wpłynąć, więc nie mam jej nic do zarzucenia. Walka jest całkiem fajna, ale zróżnicowanie przeciwników jest zbyt małe i trochę to przeszkadza, twórcy mogli się trochę bardziej postarać. Grałem na zealocie i jakiś dużych problemów mi przejście nie sprawiło. Grę skończyłem dwa razy, drugie ukończenie robione na szybko, zajęło mi 3,5h. Zdobycie 1000gs jest proste i nieczasochłonne (jakieś 12h), szukajek jest sporo, ale nie są jakoś specjalnie poukrywane, więc nie ma problemów z ich zebraniem. Na pierwszy dodatek się może skuszę, a jeżeli chodzi o drugi to nie wiem, bo się nie dowiedziałem czy wymagany jest gold czy nie. Grę jak najbardziej polecam. 7+/10

King Kong 1000/1000 - Gra robiona dla calaka, więc się nie będę na jej temat rozpisywał, bo nawet nie ma o czym pisać. 5/10

frosztiPL
08-06-2010, 11:00
Terminator - jedynym atutem tej pozycji jest szybki calak i nic poza tym.

The Simpsons - miało być: szybko, łatwo i przyjemnie. Najwyraźniej na starość tracę refleks i cierpliwość do tego rodzaju gier.

Dragon Age - tytuł GENIALNY. Już dawno żadna gra nie pochłonęła mnie tak bez reszty. Nie żałuję żadnej minuty spędzonej przed telewizorem, jak dla mnie mogliby wydać jeszcze kilka DLC wydłużających zabawę o kolejne kilkanaście godzin.

Falcon74 PL
08-06-2010, 13:47
Fujii THX za wiruska w S/S :))))))

Diverso
09-06-2010, 03:41
Red Dead Redemption 1000/1000 Mega gra - 11/10

Falcon74 PL
09-06-2010, 13:00
S/S wypaśna gra ale do 2 achiv potrzebna jest duuuza dawka psychotropow i pad owiniety w folie z babelkami hehehhe :))))) dodatkowo okalane ryzykiem ubezwlasnowolnienia przez rodzine :)))))

somber86
09-06-2010, 13:44
osunąłem wpis

Baczek PL
09-06-2010, 14:08
Nie wymyślaj, już. A znasz takie coś jak "duża litera na początku zdania" i "na końcu kropka?

Moje calaki to :
- Call of Duty 2 1000/1000
- NBA STREET Homecourt 1000/1000
- Carcassonne 200/200
- Worms 200/200
- NFS Most Wanted 1000/1000
- Dash of Destruction 200/200
- Gears of War 1250/1250
- Call of Duty 4 1000/1000
- Call of Duty Modern Warfare 2 1000/1000
- Halo Waypoint 0/0