View Full Version : Call of Juarez

SkyPawel
02-09-2007, 00:06
UWAGA! Real-life achievement do zdobycia :)

Pykałem dziś w Call of Juarez i przypomnialo mi sie ze jest do zdobycia achievement za wykorzystanie biblii do otepiania przeciwnikow. Looknalem jeszcze na liste osiagniec na onlinecenter, zeby sprawdzic ilu trzeba ubic i oslupialem bo nie zauwazylem tego za pierwszym razem. Achievement brzmi

Religious Man
44 enemies confused by reading the Bible.

Szczena mi opadla bo to przeciez polska gra jest!! Do zdobycia real-life achievement - .. a niech zostanie "tajny" zeby niepodpowiadac :) W kazdym razie trzeba odgadnac w czym tu jest myk :)

Jesli juz ktos o tym wspominal to sorry, ale po prostu musialem sie pochwalic :D

m4ti
02-09-2007, 11:15
Chodzi ci o Dziady? "A jego imie czterdzieści i cztery"?

SkyPawel
02-09-2007, 11:32
50 Real-life pointsów i i achievement Last Man Reading dla m4ti :D

Moze to tylko mi sie tak kojarzy no ale czy to może być przypadek? Polska gra, grasz klecha ktory chce byc wyslancem Boga, achievement Religious Man?

snakemaycry
02-09-2007, 14:27
Tak, zdecydowanie widać skąd jesteś i już Ci się wszystko kojarzy :lol: :wink:

SkyPawel
02-09-2007, 16:33
Tak, zdecydowanie widać skąd jesteś i już Ci się wszystko kojarzy :lol: :wink:

Ty nie bądź taki do przodu, bo Ci tę wężową skórę łowcy zabiorą :P

snakemaycry
02-09-2007, 18:10
Spoko spoko, akurat nie leczę się w Łodzi :]
A poza tym nie upatrywałbym takiego stylizowania na obecnej sytuacji gry, skoro ma od czasu napisania pierwszej linijki dobre klika latek.

SkyPawel
03-09-2007, 10:16
A poza tym nie upatrywałbym takiego stylizowania na obecnej sytuacji gry, skoro ma od czasu napisania pierwszej linijki dobre klika latek.

Troche nie za bardzo rozumiem co masz na mysli. Moze i nie znam sie na programowaniu gier, ale nie wydaje mi sie zeby ustawienie czego takiego jak achievement za zabicie ilus tam osob bylo skomplikowane dla gosci ktorzy tworza tak duza gre. No i Dziadow nie wydano wczoraj :D

snakemaycry
03-09-2007, 10:28
No achievment nie, ale wywnioskowałem że sama postać rewolwerowca z biblią chcesz podporządkować temu co się dzieje obecnie. Achievmenty jasne, że nie ma co sie dopatrywać skojarzeń bo są one oczywiste i trafne.

Polski_Kiler
03-09-2007, 14:23
I niedzialajace....... :P

Fryga95
24-03-2009, 20:17
:(ej graliście może w juareza i w epizodzie 9 jest jaskinia moze mi ktos podac gdzie jest

WursT
24-03-2009, 22:33
Ostatnio mi też w łapy wpadła ta gierka, wogóle da się zrobić calaka, bo czytałem kiedyś, że niektórych osiągnięć nie można odblokować, pewnie problem będzie z tymi za multi. Ja narazie jestem w 7 epizodzie, o co chodzi z tą jaskinią? Jeszcze jedna sprawa, da się znaleźć wszystkie plakaty, bo jak narazie nie było problemu, ale jak to powiadają im dalej w las tym więcej drzew.

Fryga95
25-03-2009, 07:02
no niewiem gdzie jest w 9 epizodzie jaskinia przeszukalem polowe mapy

In The End PL
25-03-2009, 19:40
Idzie znaleźć wszystkie plakaty bez problemu.

Co do tego 9 epizodu to po co Ci ta jaskinia? Z tego co pamiętam to wpierw musisz ubić zające a potem wspinać się na szczyt góry i tyle, podczas wspinania się występują jakieś jaskinie.

Bari
31-03-2009, 01:00
Pytanko : ile jest gs za przejście gry bez specjalnego zwracania uwagi na achievementy ? no i ile zajmuje przejście (ile h)

WursT
31-03-2009, 09:49
Ja skończyłem grę w jakieś 9 godzin (głowny wątek w którym miałem kilka przestojów) ale są jescze pojedynki i dodatkowe misje, a co do osiągnięć to są one tak zrobione że wsumie da się przejść grę i nieodblokowując nic oprócz za przejście całej gry oraz za przebycie dystansu które samo wpada. Tak przynajmniej mi się wydaje bo w każdym epizodzie jest do zrobienia coś specjalnego i tylko kwestia przypadku ewentualnie w początkowych epizodach niewiedząc co jest do zrobienia odblokujesz osiągnięcie. Gra jest naprawdę fajna, niezła grywalość i pomimo wieku grafika też niczego sobie. Po przejściu epizodu można do niego wrócić i zrobić co trzeba by odblokować osiągnięcie.

In The End PL
31-03-2009, 15:40
Bez specjalnego zwracania uwagi na osiągnięcia zdobędziesz 60GS+20GS za miles covered :P Tak są przygotowane, że po prostu trzeba na nie zwrócić uwagę :D No i teraz możesz mieć już drobne problemy z osiągnięciami online, bo bez ustawek raczej sobie nie wyobrażam ich robienia

MANDo
19-09-2009, 20:29
Ogarnie ktoś temat? Zdobyłem wszystkie bronie, sprawdziłem 2 razy każda ma srebrną gwiazdkę (czyli mam je zaliczone), oprócz dwóch broni w epizodzie XIII. Kończę grę z nimi zamiast z double barelled i achieva nie ma :( ps. bronie nadal mają złotą gwiazdkę... Glitch? Wiem, że jak pewnie usunę save i zrobie to od nowa to pewnie mi zaliczy :) Może ktoś ma na to sposób, beż kasowania save?

ps. Spróbuję usunąć aktualizację, jak coś pomoże to edytuję...

Sawyer1
30-12-2012, 23:20
czy ma ktoś dostęp do filmów pokazujących rozmieszczenie znajdziek? na necie tylko samo opisy a z angole nie jestem aż tak dobry

lvizzz
30-12-2012, 23:29
Na TA albo x360org nie ma?

Sawyer1
31-12-2012, 08:54
nic tylko same pisane poradniki, a takie sa do kitu

MANDo
31-12-2012, 11:39
Z tego co pamiętam też robiłem z tekstowym poradnikiem, chyba na yt wszystkie filmy wyparowały (?).