View Full Version : Overlord

JACA86
11-11-2007, 19:01
Ostatnio czytałem w psxextreme o bugu który umozliwia upgrade ekwipunku bez straty minionów.Trzeba było po wcisnięciu forge, gdy tylko pojawił się piec wyjść z gry zapisując zmiany. No właśnie i tu mam problem bo po nacisnieciu forge nie można wyjśc zapiując zmiany.Ktos powie mi o so chodzi ?

wrog
11-11-2007, 21:47
Po ostatnim updejcie to już nie działa.

QBalu
11-04-2009, 09:54
Mam małe wątpliwości co do osiągnięcia Tower Master. Po ubiciu Goldo w jego śmiesznym "czołgu" wybrałem wór złota, miniony go wzięły, wyskoczyła informacja, że dostałem % do zła, ale tak się złożyło, że włączyła się animacja, na której forteca zaczęła się rozpadać i wydaje mi się, że złoto nie zdarzyło dotrzeć do portalu. Miał ktoś styczność z taką sytuacją? Mam już po osiągnięciu?

High Glos
06-09-2009, 22:59
Ma ktoś może osiągnięcie w hitman blood money A SPECIAL RATING HAS BEEN AWARDED bo tylko tego brakuje mi do calaka nie wiem jak je odblokować

Co do OVERLORD to chodzi mi o TOWER MASTER mam wszystkie obiekty razem z tymi z rising hell a osiągnięcie nie wskakuje

Jak ktoś coś wie to proszę o kontakt

FireFlow
06-09-2009, 23:20
Misja gdzie musisz wkrasc sie do domu ziomka (na osiedlu) zabić go i ukrać film (naszyjnik który nosi zona Celu).Dom oslaniają agęci FBI,trzeba wziąść ruską snajpę i wszystkich FBI zabić koniecznie tą snajperką ,WSZYSTKICH FBI ,wtedy dostaniesz range Ruski Pojeb czy jakoś tak i osiągnięcie ,pozdro

High Glos
07-09-2009, 00:53
tower master nie ma nic wspólnego do tego czy wybierasz złoto czy ratujesz efów
tu chodzi o FULL CORUPTION albo o ZERO CORUPTION
a jak weżmiesz złoto to spokojnie miniony zdążą zanieść do portalu

QBalu
07-09-2009, 09:16
tower master nie ma nic wspólnego do tego czy wybierasz złoto czy ratujesz efów
tu chodzi o FULL CORUPTION albo o ZERO CORUPTION
a jak weżmiesz złoto to spokojnie miniony zdążą zanieść do portalu

O dzięki Ci, w końcu po 5 miesiącach dowiedziałem się, że jeszcze niewszystko stracone. :pwnt:
Ale tak się składa, że trzeba wszystkie worki ze złotem zwinąć.

High Glos
07-09-2009, 11:17
Dzięki myślałem że złoto nie zalicza się do obiektów

High Glos
08-09-2009, 01:56
Jesteś pewien co do tego że do TOWER MASTER trzeba oprucz obiektów wszystkie worki ze złotem ?
Jak ci osiągnięcie wskoczy to daj znać.

QBalu
08-09-2009, 07:30
Oj, rany, rany. To osiągnięcie zrobiłem już w kwietniu.
Znajdź tutaj to osiągnięcie, a zobaczysz spis wszystkich wymaganych przedmiotów, w tym worków ze złotem.

http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=71640

High Glos
08-09-2009, 11:47
No to rozumiem.

High Glos
09-09-2009, 07:33
A jednak brakuje mi tego worka ktury trzeba zwinąć podczas walki z goldo i niestety od nowa popykam.
Zastanawiam się czy warto pobrać klucz do trybu Legendary.
400 MP za tryb i pare mapek co i tak nikt w multi nie gra trochę przegieli.

QBalu
09-09-2009, 09:50
Sam sobie odpowiedziałeś na zadane przez siebie pytanie :)
Lepiej zainwestuj w drugą część. Wiem, że to nie ten sam pułap cenowy, ale imo warto.

High Glos
09-09-2009, 12:15
Sam sobie odpowiedziałeś na zadane przez siebie pytanie :)
Lepiej zainwestuj w drugą część. Wiem, że to nie ten sam pułap cenowy, ale imo warto.
Miałem demko dwójki ale trochę za krótkie żeby coś więcej powiedzieć.
W pierwszym overlord klimacik był świetny.
Jak w demo dwójki zagrałem to ten klimat coś nie bardzo mi podszedł może dlatego jak już pisałem że za krótkie.