View Full Version : Dobrze brzmiące płyty

sapinPL
29-10-2015, 00:19
tak sobie szukam i mysle
plyty ktore warto miec - gatunek obojetne, chodzi o brzmienie

na ten moment bez zastanowienia
pink floyd - the wall
dire straits - on every road
miles davis - tutu
vivaldi - 4 pory - generalnie klasyka brzmi dobrze, ale bardziej mi tez chodzi o jakosc nagrania plyty, mowie tu o zwyklej cd, nie spie jeszcze na kasie na tyle zeby kupowac sobie the wall w wersji mfsl...za 3tys

ogolnie to mocno zaczyna irytowac mnie remastering - niektorych metallic to sie autentycznie nie da sluchac... ostatnio w media mozna znalezc plytki za 19zl co z tego, ze wszystkie zremasterowane 2011-2015....

tak wiec,smialo dobrze brzmiace cd najlepiej z 1 "tloczenia" :)

Assassin
30-10-2015, 19:18
Dziwny temat, dobrze brzmiące płyty. Rzadko kto teraz w ogóle muzyki z płyt słucha. Mam kilka oryginalnych, ale kupiłem bo po prostu chciałem mieć, w napędzie żadnym nie były.

Inaczej do tego podejdę, "płyty", które teraz mi przychodzą do głowy, warte posiadania z takiego względu, że słuchałem je od początku do końca, bez skipowania, wybierania pojedynczych utworów to:

Songs for the Deaf - Queens of the Stone Age
Wasting Light - Foo Fighters
Wszystkie płyty Animals as Leaders

Grzegorzo
30-10-2015, 21:59
The Last of the Mohicans i reszta ****

flacha00
31-10-2015, 08:17
Sporo ludzi słucha muzyki z płyt. Ja akurat kolekcjonuje i mam sporo znajomych którzy robią tak samo. Jakość dźwięku wiele lepsza niż z pendrive itp.

Polecam Coldplay: Ghost Stories.

Jadąc autem samemu w nocy idealna.

lvizzz
31-10-2015, 08:57
Wiem o co chodzi, polecam Porcupine Tree masterowane w DTS, to samo z ich wokalistą, Steven Wilson, kompletnie inna jakość brzmienia.

YuSuzuki
02-11-2015, 14:39
Genialna kapela i cudowna dawka jakości(2 CD)

TYLKO CAMEL "ECHOES" i TYLKO GŁOŚNO

Camel - Echoes - YouTube