View Full Version : SWOS

acePL
22-12-2007, 02:12
Sensible World Of Soccer jest dostępne na Xbox Live. Każdy kto posiada tą grę i abonament Xbox Live i chce wziąć udział w LIDZE SWOS proszony jest o odpowiedź w tym temacie podając:

Gamer Tag i Do kiedy ma GOLDA

Co do ustawień to zrobimy ankietę smile.gif

Aby wziąć udział w rozgrywkach trzeba sie zarejestrować na www.pes.com.pl i w http://www.forum.pes.com.pl/index.php?showtopic=30417&hl= <-- tym temacie odbywają sie zapisy !

Do zobaczenia na boiskach SWOS`a :)

SliverPL
22-12-2007, 14:02
DA SIE JAKOS ZMIENIC NARODOWOSC W KARJERZE ?

Shuty PL
26-12-2007, 16:00
Chyba się nie da. Przynajmniej mnie się nie udało.

Mistrzowsko się gra w necie, szkoda że buraczki uciekają z gry gdy przegrywają 0-3/0-4 itd...

crazzie
26-12-2007, 18:54
norma, jak w kazdej grze 1:1

komar
02-01-2008, 03:31
Zrobił ktoś z was tego achiva za strzał ze szczupaka? Za cholery nie może mi to wyjść :(

Shuty PL
02-01-2008, 11:33
Jo. Najłatwiej z rożnego jak dla mnie.

ULTRAVIOLET
02-01-2008, 13:10
Z tego co wiem co swos na 360 to kompletna konwersja wersji amigowej czyli tej najlepszej:)

Tu masz linki na youtubie jak strzelać z różnego:

Technika 1:) http://www.youtube.com/watch?v=crvLZy41tNI
Zwróć uwagę kiedy na należy główkować w dół, jest to moment przekroczenia pola bramkowego

Technika 2) http://img151.imageshack.us/img151/5853/beztytuuoz0.jpg (http://imageshack.us)
Nie znalazłem niczego na utube ale masz obrazek, w połowie miedzy polem karnym a polem bramkowy, kilka chwil po uzyskaniu kontroli nad zawodnikiem przy krótkim słupku możesz dla zwiększenia celności cofnąć się kilka kroków w lewy górny róg a na następnie wrócić się z powrotem juz główkując.

Można jeszcze strzelać pod skos z przed linii pola karnego i następnie głowkować nadbiegających zawodnikiem (drugim napastnikiem)

Generalnie swos będzie moją pierwszą grą Arcade a być może w ogóle pierwszą grą na 360:)
Jest fanem serii do dziś kilka razy w tyg pogrywam kilka meczów. Gram co prawda na joysticku ale mysle ze przyzwyczajenie do pada nie zajmie mi wiele czasu i szybko nabiorę wprawy w strzelaniu rogali w okienko z połowy boiska:)

Będzie to pierwsza gra którą pokaże mojemu bratu, absolutnemu freakowi na punkcie tej gry. Nie zdziwiłbym się jak po pokazaniu mu kilku meczów w swosa przez XBL, pojechałby po 360 kupującą ją tylko dla swosa:)

Shuty PL
02-01-2008, 16:00
Ja znam nieco inną technikę. Wytłumacze na obazku widocznym powyżej. Mianowicie centrujesz normalnie w pole karne i tym zawodnikiem, który stoi na wprost bramkarza cofasz się nieco a następnie główkujesz na bramkę. Nieraz wyjdzie z tego wślizg, ale po kilku razach powinno Ci się udać. Zresztą po prostu graj, a kiedyś na pewno taką bramkę strzelisz, ja się dowiedziałem o takim osiągnięciu dopiero po przypadkowym wykonaniu go ;)

ULTRAVIOLET
02-01-2008, 19:02
Znam to:) Jednak nie stosuje gdyż mój brat zdąży wcześniej wybić główką piłkę obrońcą stojącym przy krótkim słupku:) Te jest dobre vs CPU ale nie przeciwko wymiataczowi, wolę walić tym przy słupku:)

Tak w ogóle to miło poznać jakiegoś gracza swosa, jestem pewien że umówimy się na jakąś partyjkę:) Słyszałem jednak że jest jakiś bug główkowania/wślizgu w obronie w grze przez XBL. Czy to prawda?

Shuty PL
03-01-2008, 01:23
Znaczy na czym ten bug miałby polegać?

ULTRAVIOLET
03-01-2008, 14:12
Z tego co zrozumiałem nie można główkować w obronie strzałów oraz podań w na naszej połowie, zamiast głowki jest wślizg. Dużo osób na forum codemasters płacze z tego powodu, mówiąc że zmienia to całą rozgrywkę i zamienia swosa na "Only Attack, no defending".Problem tylko via XBL, wydaje mi się, że to wina lagów (jeżeli juz tego nie poprawili)

komar
03-01-2008, 17:53
Dzięki za wszystkie podpowiedzi, mam nadzieję że uda mi się walnąć z baranka :)

Shuty PL
04-01-2008, 09:26
Nie miałem z tym raczej problemu, znaczy z główkowaniem na swojej połówce.

Generalnie idzie weekend trzeba przyciąć w SWOSa :)

wrog
05-01-2008, 15:32
Wczoraj zacząłem grać w pełną wersję i teraz męczę się z tym szczupakiem. Próbuję walnąć z rogu według waszych zaleceń, ale coś mi nie idzie :) Piłkę trzeba jakoś specjalnie uderzyć czy tylko wdusić A od razu i tyle?

Pawlok
05-01-2008, 17:55
Przy kopnięciu musisz przytrzymać analog do tyłu… chyba

wrog
05-01-2008, 20:30
Nie wiem co robię źle, ale nie potrafię nawet szczupaka zrobić przy rożnym :) Będzie trzeba poćwiczyć.

Shuty PL
06-01-2008, 10:33
Musisz nabiegać na piłkę i być w niedużej od niej odległości. Wtedy wciskasz A i Twój kopacz powinien się rzucić szczupakiem ;)

Ten bug o 'zacinaniu się' główkowania na własnej połowy można włożyć między bajki :) Wszystko działa sprawnie.

Pawlok
06-01-2008, 16:26
http://www.youtube.com/watch?v=UewY4VbBsJI
Polecam robić tak jak na tym filmiku dużo łatwiejszy sposób niż w przypadku rożnego.
Też nie możecie połączyć się z żadnym graczem?

Shuty PL
07-01-2008, 00:28
No właśnie tak gdzieś od wczoraj coś się połączyć nie mogę. Gra jakby się zacinała, muzyka cichnie i zaraz mnie wywala...

ULTRAVIOLET
10-03-2008, 21:11
Gra ktoś z forum w swosa? Z chęcią pograłbym za jakimś polakiem, chętnie pomogę w ustawce na achieva wygranej 5 bramkami na rankingu oraz w strzeleniu główki:)

Vartan
17-03-2008, 11:26
po co ustawiac sie na gre, ktora legit robi sie w 3 godziny?
:D
pocwiczyc, Misie!

ULTRAVIOLET
17-03-2008, 13:52
Nie no ja zrobiłem samemu żeby nie było:) Ale wiem, że dla tych co nigdy nie grali w swosa odblokowanie wszystkiego może być trudne.