View Full Version : Assassin's creed

ordo10
29-12-2007, 18:43
Mam problem z pewnym achievementem
mam dokonać efektownego zabójstwa(30 punktów)
czy wie ktoś jak mam ubić cel aby mi zaliczyło punkty?
nożem,mieczem,sztyletem a moze żucić w niego nożem już próbowalem wszystkie z tych żeczy ale nic mi to nie dało)

P4tR1oT4
29-12-2007, 20:36
Musisz zabić gościa po cichu, czyli tak żeby nie wiedział że masz taki zamiar, po prostu zakradnij się do gościa od tylca i wbij mu sztylet w gardło. Najłatwiej to zrobić na pierwszym celu.

ordo10
29-12-2007, 21:27
ale już to robiłem z 5 razy tą samą metodą i mi nie zaliczyło

Polski_Kiler
29-12-2007, 22:05
Musisz zabic modlac sie. Czymasz caly czas wcisniete A i w ten sposob zabijasz kolesia

P4tR1oT4
29-12-2007, 23:43
Nie koniecznie, mi to osiągnięcie zaliczyło na tym gościu który handlował niewolnikami. Jeżeli masz problemy z zaliczeniem tego osiągnięcia zrób tak jak ja. Podczas tej misji gość ucieka. Zwyczajnie przyczaj się gdzieś w jakiejś uliczce, wyciągnij sztylet i poczekaj aż gość będzie przebiegał. Kiedy znajdzie się kolo ciebie wbij mu sztylet w plecy i powinno ci zaliczyć osiągnięcie. Wydaje mi się że chodzi o to żeby nikt cię nie widział, kiedy w mieście jest panika raczej nikt na ciebie nie zwraca uwagi i podczas cichego zabójstwa powinno ci wyskoczyć osiągnięcie. Jeżeli ci się nie odblokuje to ciężka sprawa. Tyle z mojej strony, jak to nie pomoże to już nie wiem.

ordo10
30-12-2007, 15:01
dobra dzięki a to jeszcze mam jedno pytanko bo nie wiem o co chodzi w tych achievementach
See 85% of all the memory glitches.
Go through every dialog with Lucy.
Perform 50 stealth assassinations.
Pickpocket 200 throwing knives.
tych mi brakuje i nie jestem do końca pewny o co w nich chodzi

P4tR1oT4
30-12-2007, 16:17
See 85% of all the memory glitches - jak zabijasz cel i w cutscenkach przed zabiciem celu sa bledy pamięci mozesz je zobaczyc naciskając w odpowiedniej chwili dowolny przycisk. Mi sie dopiero przy ostatnim kolesiu odlblokowalo, a widzialem kazdy blad, wiec cierpliwosci.
Go through every dialog with Lucy - za każdym razem jak jestes w labolatorium i doktorek wychodzi i zostawia cię sam na sam z Lucy mozesz z nia porozmawiac. Interakcja nastepuje jak do niej podejdziesz i nacisniesz dowolny przycisk. Musisz zaliczyc wszystkie dialogi, wiec jak do tej pory z nia jeszcze nie rozmawiales to nie dostaniesz osiagniecia, bedziesz musial grac od nowa.
Perform 50 stealth assassinations - po prostu zabij 50 strażników cichaczem, podchodzisz od tylu wyciagasz sztylet i wbijasz gosciowi w plecy, ogolnie chodzi o to zeby nikt cie nie widzial jak zabijasz goscia.
Pickpocket 200 throwing knives. - w momencie jak dostajesz noże do rzucania, mozesz okradać rzezimieszków, są to tacy grubi goście z pasami z nożami (??) na ciele. Jak ukradniesz 200 sztuk to wyskoczy osiągnięcie, samo przyjdzie jeżeli używasz noży do rzucania.

ordo10
30-12-2007, 16:58
a z tą lucy to jestem przy 5 celu to mam jeszcze szanse na odblokowanie tego bo juz mi się nie chce 3 raz tego przechodzić :trup:

P4tR1oT4
30-12-2007, 17:32
A gadałes z nie wcześniej? Jeżeli z nią nie gadałeś to nie ma szans zeby sie odblokowąło osiągniecie.

ordo10
30-12-2007, 19:02
chyba nie

gerber
30-12-2007, 19:21
Z Lucy musisz dogadać za każdym razem do końca tj. do momentu w którym ci mówi żebyś szedł już spać.

Jeszcze jedna wskazówka, jeśli chodzi o np. zabicie strażników to sęk w tym żeby to zrobić w jednej grze tj. nie wyłączając konsoli, tak samo z nożami bodajże i paroma innymi achievami.

ordo10
30-12-2007, 19:48
czyli mam 50 gości ubić w jednej grze?
skąd wiesz?

P4tR1oT4
30-12-2007, 19:58
Nie prawda w jednej grze trzeba zabić 100 strażników, nie wprowadzaj chłopaka w błąd. Jak nie wiesz to nie mów.

ordo10
30-12-2007, 20:04
to tylko combo w jednej grze?

P4tR1oT4
30-12-2007, 20:13
Nawet nie, źle powiedziałem. Sprawdziłem to i jest tak:
Zabić 100 strażników(Eagle's Will) w jednej walce trzeba, zrobić w czasie jednej sesji z AC, czyli bez wychodzenia do dashboarda.
Osiągnięcie za 100 kontrataków i 50 kombosów, a także za 50 cichych zabójstw można zrobić podczas całej gry, a na przyszłość sprawdź sobie na tej stronie: http://xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=45530.

gerber
30-12-2007, 20:26
Rzeczywiście pomyliłem się, przepraszam za błąd http://img148.imageshack.us/img148/5524/iconsalutyb2.gif

Małe pytanko odnośnie Hungerer of Knowledge (85% of glitches)

Gdy zobaczę glitch mam przeskoczyć na następną kamerę i tak z każdą scenką, czy po prostu skakać "na pałe" z kamerą ?

Mik
31-12-2007, 15:32
musisz przeskoczyc kamera jak zobaczysz glitcha przy rozmowie z Al Mualim. Przy scenkach przed i po zabojstwach nie mozesz zmieniac kamerki i gdy leci glitch naciskasz przycisk jakis i wtedy powinna ci kamerka przeskoczyc. Jak gzies sie pomylilem to mnie poprawcie. :P

gerber
31-12-2007, 15:38
Z tego co kojarzę to glitche nie występują przy rozmowach z Al Mualim tylko w scenkach przed zabiciem celu...

ordo10
31-12-2007, 17:43
i po zabiciu też

Mik
31-12-2007, 22:51
Rozmowy z Al'em chodzilo mi o poczoczatek gry (m.in. kiedy przychodzi kompan Altaira z nieudanej misji z tym artefaktem i zakrwawiona reka).

ordo10
01-01-2008, 18:06
a czy jest gdzieś jakaś mapa z zaznaczonymi miejscami gdzie są ci gnębieni ludzie przez żołnierzy i trzeba ich uratować bo mi 1 brakuje w Jerozolimie w bogatej dzielnicy

wrog
01-01-2008, 18:11
Jak zaliczysz wszystkie punkty obserwacyjne, to zobaczysz odpowiednią misję na mapce w grze.

ordo10
01-01-2008, 19:25
zaliczyłem ale wtedy mi się tylko pokazują te misje które są potrzebne do "sledztwa" aby zabić gościa a mi chodzi o tych cywilów którzy są dręczeni przez żołnierzy i w każdej dzielnicy jest ich około 6-12

P4tR1oT4
02-01-2008, 12:12
Nie możliwe muszą ci sie pokazywać ci ludzie dręczeni, są zazanaczeni takim krzyzykiem w kółeczku.

gerber
02-01-2008, 21:13
Ponawiam pytanie, może ktoś precyzyjnie wytłumaczyć o co chodzi z achievementem Hungerer Of Knowledge ?

pijak
03-01-2008, 14:28
http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2003

Po prostu przed i po walce z bossem możesz zmieniać kamerę kiedy w odpowiednim momencie wciśniesz LB ... Jeśli nie wiesz kiedy to duś przycisk przez cały filmik ...

ordo10
06-01-2008, 10:13
Nie możliwe muszą ci sie pokazywać ci ludzie dręczeni, są zazanaczeni takim krzyzykiem w kółeczku.

właśnie oni u mnie nie są zaznaczeni, już mam nawet archivement za zrobienie wszystkich vivepointów
no i nic.
Do tego archivement z którym to musze zabić każdego głownego wroga z full dna bar, wskoczył mi na 8 zabójstwie a zabiłem go z tylko 3 kreskami życia.
Zakłucenia pamięci pokazują się już od 1 momętu gry.

marcin0903
21-01-2008, 16:33
Ponawiam pytanie, może ktoś precyzyjnie wytłumaczyć o co chodzi z achievementem Hungerer Of Knowledge ?

Jest kilka wersji odnośnie tego Achievmenta (nie wiadomo, która prawdziwa ;) pierwsza dzięki której ja tego acziwa zdobyłem to przed każdym zabiciem celu miałem pełny pasek synchronizacji (życie), a druga wersja to jest taka, że przed zabiciem każdego celu musisz zrobić wszystkie Pick Pockety, View Pointy, uratować ludzi itp..

Mik
21-01-2008, 18:25
marcin, zastanow sie 2 razy zanim cos komus doradzisz, dobrze? :nie:

Skyline14
26-03-2008, 16:05
Nie będe otwierał nowego tematu tylko tutaj poprosze o rade. Chodzi mi o achievement "Conversationalist" w którym trzeba gadać po każdym memory bloku z Lucy w labolatorium. To że jest taki achievement to skapłem dopiero przy piątym blocku. Przeszłem gre i achievement nie został zaliczony, no i co ja mam teraz zrobić :( Mam nadzieje że nie musze całej gry od nowa :?: Mam zaliczone tylko 2 rozmowy (po 5 i 6 bloku). POMOCY :!:

pijak
26-03-2008, 16:18
Musisz przejść od nowa.

ordo10
07-04-2008, 20:10
A ja chce sobie flagi pozbierać i nie moge, no
włączam gre i po 10 minutach mi pisze game can not be readet i tak w kólko:(
płyta jest jak nówka,ani jednej ryski wie ktoś o co kaman?

zrebak82
07-04-2008, 21:57
to raczej nie dostaniesz arch bo poza rozmowa trzeba zrobic pare dodatkowych czynnosci np ukrasc doktorowi dlugopis i takie tam zreszta na glownej stronie online center masz poradnik co trzeba zrobic krok po kroku

mjdex92
07-04-2008, 23:37
Ratunku! Pomocy! :D

Jak zdobyć Achievement'a Eagle's Talon ?!
Wyczytałem, że trzeba zrobić 50 zabójstw, wysuwanym ostrzem, bez wszczynania alarmu.

Grę już raz przeszedłem i zdobyłem 965 GS, skasowałem save'a i przechodzę ponownie. Bo myślałem, na początku że to jakiś błąd albo co innego :moron: .

Proszę o pomoc bo jeśli nie zrobię tego Achieva to ni widzę sensu że by przechodzić grę od nowa dla samych dialogów z Lucy. :rolleyes:

zrebak82
08-04-2008, 00:53
tak masz zabic 50 wrogow ostrzem najlepiej cicho zeby nikt cie nie widzial ale o ile pamietam trzeba to zrobic podczas jednej sesji z assassins cred czyli bez wylaczania konsoli i powinno byc git

hakerek22
08-04-2008, 14:03
najlepiej to biegaj po dachach budynków i zabijaj łuczników;)

mjdex92
08-04-2008, 14:38
tak masz zabic 50 wrogow ostrzem najlepiej cicho zeby nikt cie nie widzial ale o ile pamietam trzeba to zrobic podczas jednej sesji z assassins cred czyli bez wylaczania konsoli i powinno byc git

Czy to pewne mógłby ktoś to potwierdzić? :rolleyes:

najlepiej to biegaj po dachach budynków i zabijaj łuczników;)

Tak właśnie zrobiłem, zabiłem dokładnie 55 łuczników bez wszczynania alarmu ;) .

tigerkb
14-04-2008, 23:41
1. przeczytalem caly watek ale dalej nie lapie o co chodzi z Discipline of the Creed - czy mam zabic majac pelny pasek zycia wszystkie glowne cele w grze? czy kilka? Bo juz 3 zabilem i nic.
2. a co do rozmowy (minalem chyba jeden dialog). czy jak zaczne grac od nowa i odbede ta rozmowe to dostane punkty?
3. achievement za flagi - zgubilem jedna w Kingdom ;/ Ma ktos jakas wyszukiwarke? :D A tak na serio- jest jakis inny sposob niz od nowa sprawdzenie wszystkich lokacji? Bo jak nie to i tak sobie daruje.

mataman
15-04-2008, 07:35
1. wszystkie cele

2.wszystkie rozmowy musisz odbyc podczas jednej gry, czyli musisz grać od nowa

3.mapy masz tu http://www.assassinscreed-maps.com/ i musiałbys sprawdzić wszystkie lokacje w Kingdom żeby ją znaleźć.

tigerkb
15-04-2008, 11:19
mataman - dzieki.
szkoda ze za pozno zalapalem ze wszystkie cele musze zabic sztyletem ;( Chyba bede musial ja przejsc jeszcze raz (jak ja teraz skoncze)

crazzie
24-07-2008, 12:59
mam pytanie odnosnie flag, jesli skoncze ostatnia misje to jest tam pozniej jakis freeroaming i mozna je na koncu gry pozbierac? jesli nie mozna tak, to ile jest blokow? zeby mi czasem sie gra nie skonczyla..

Donnie
24-07-2008, 14:48
O ile się nie mylę,to jest 5-6 bloków. Najlepiej zacznij zbierać flagi jak już będziesz miał wszystkie dzielnice odblokowane w danym mieście,bo później się już,o ile dobrze pamiętam,nie wraca. Ja zacząłem zbierać zaraz na początku i było,moim zdaniem,prościej,ale też nie powinieneś mieć jakichś wielkich problemów. W każdym razie musisz zebrać wszystkie flagi,zanim wykonasz wszystkie 9 zleceń,bo później fabuła nie pozwala już na powrót. Jeżeli już wykonałeś jakieś miasto całe,a nie zebrałeś tam flag,to po prostu będziesz musiał jechać tam zanim pojedziesz do właściwego miasta. Więc w jakiś sposób tam freeroaming jest,ale nie po zakończeniu wątku fabularnego,ale przed nim ;).

Jakoś tak trochę zagmatwałem,ale powinno dać się zrozumieć.:lol:

KURA2008
24-07-2008, 15:01
Ja to robię obecnie przed 9 zabójstwem ( przed pójściem do biura assasynów ) Niestety zaczynam obawiać się najgorszego bo jestem pewien, że przeleciałem przez wszystkie flagi, a mam w Damaszku 99/100.
I zabawa od początku :moron:

A co do mapek z lokacjami flag i templariuszy to polecam te:

http://www.assassinscreed-maps.com/Maps.htm

Są tam screenshoty co bardzo ułatwia sprawę.
Aha - podczas gry staraj się nie zbierać flag jeśli na nie wpadniesz bo potem nie będziesz wiedział, które znalazłeś.

crazzie
24-07-2008, 15:21
ok dzieki za informacje

KURA, oczywiscie ze nie zbieram :) a mapki mam te same :)

KURA2008
24-07-2008, 15:30
No to dobrze robisz :)
Ja niestety dałem ciała i zbierałem co widziałem i teraz się męczę i są efekty typu zaginiona flaga...

Donnie
24-07-2008, 18:31
Hehe,no ja się przygotowałem wcześniej i sobie mapki druknąłem. Też miałem zasadę,że nie zbieram najpierw,ale jak jakąś przypadkiem dojrzałem to lookałem na mapę,gdzie jestem i na kartce wykreślałem flagę,którą przed chwilą zdobyłem. Mój schemat na tą grę był taki: Wszystkie punkty widokowe-poboczne questy-zbieranie flag w danej dzielnicy(łatwiej mi zawsze znaleźć 34 czy 36 niż później się mordować ze stówą na raz-no i przynajmniej eliminuje się mniej więcej taki problem,jaki ma teraz KURA-jeśli w danej dzielnicy mi się wszystkie wcześniej flagi odliczyły,to nawet jeśli na końcu mi brakowało,to wiedziałem,że musi być gdzieś w ostatniej dzielnicy)-wykonanie głównego zlecenia. Wiadomo,że jak się robi schematycznie,to się zaczyna nudzić w końcu,ale jak się przechodzi już drugi czy trzeci raz grę,tylko dla achievów,to już to nie robi różnicy ;)

MANDo
25-07-2008, 02:25
Ale co wy dajecie ? :) Jak grę się skończy to wbijasz do Animusa i możesz wybrać jaki chcesz blok pamięci, niezależnie jaki wybierzesz to będziesz miał wypisaną ilość flag jaką zebrałeś podczas całej gry, no i oczywiście można dalej cisnąć :D

JavorskyM
25-07-2008, 13:38
Ja miałem taki sposób(w miastach), że zbierasz wszystkie flagi odrazu w dzielnicach od razu jak do nich przychodzisz. Za to te flagi między miastami zostawiłbym na sam koniec, już po skończeniu gry.

crazzie
29-07-2008, 18:18
ok to jeszcze raz, bo wole sie upewnic, na pewno bede mogl pozbierac sobie te flagi po zakonczeniu fabuly? aktualnie jestem na bloku 6, to ostatni, jestem juz gotowy do zabicia ostatniego celu..

druga sprawa, czy pozniej bede mogl sie wrocic do pierwszych blokow gdzie niestety nie zabilem dwoch celow z pelnym dna (nie wiedzialem ze tak trzeba :D) i zaliczy mi to do ach. czy bede musial przejsc wszystko od poczatku?

ok juz wszystkiego sie dowiedzialem, faktycznie, mozna sie polozyc i cofnac sie do memory blockow, zostaly mi tylko flagi i templariusze, usiade i zrobie :)

na szczescie ten acziw z pelnym dna wszedl pomimo ze w pierwszych dwoch blokach nie zrobilem wszystkich pobocznych misji.. dziwne!

inoobiPL
29-07-2008, 18:26
no u mnie sie przynajmniej dalo ale jak pan donnie mowi ze sie nie da to albo pirata sciagnal albo z japonii zamowil Assasins Creed Mario edition( zart nie miej mi tego za zle donnie )

wojtek234
07-02-2009, 21:47
Siemka.
Mam pytanie co do aczika w Assassin's Creed. Mianowicie:
Disciple of the Creed
Assassinate all your targets with a full DNA bar.

W poradniku na onlinecenter pisze, że trzeba zrobić wszystkie misje poboczne i zabić przeciwnika z pełnym paskiem DNA (życia). Przed każdym przeciwnikiem wpinam się na wszystkie punkty obserwacyjne, ratuje wszystkich mieszkańców oraz robie wszystko co jest do śledztwa (nie tylko 2 wymagane, ale wszystkie). Ogólnie na mapie zostaje mi już tylko biuro do, którego mam się udać, aby rozpocząć misję zlikwidowania celu. Zabiłem gościa z pełnym paskiem DNA i aczik nie wpadł. Chyba, że trzeba flagi i templariuszy też pozbierać, ale mi się nie zdaje. Chyba, że chodzi o to żeby mieć już na maksa wydłużony pasek DNA (dostaje się za to achieva Absolute Symbiosis) i wtedy, zlikwidować, któryś z celów. Zna ktoś jakiś skutczny sposób na to ? Widzę, że kilka osób na tym forum ma calaka także musieli zrobić tego achieva. Proszę o odpowiedź jak to zrobić. Z góry dzięki.

mati924
07-02-2009, 21:51
Zabiłeś tylko jednego w taki sposób? Napisałeś, że przed każdym gościem robisz te wszystkie rzeczy, a później piszesz o zabiciu tylko jednego gościa. Jeżeli tak to sama nazwa tego achieva wskazuje, że chodzi w nim o zabicie wszystkich głównych celów z pełnym paskiem życia, nie tylko jednego. Templariuszy i flag nie musisz do niego zbierać :)

Pujos PL
08-02-2009, 13:22
Znaczy paskiem DNA, a nie życia, no nie? :D
Nie trzeba mieć full healtha, żeby acziwa dostać :P

lukkPL
08-02-2009, 13:47
Znaczy paskiem DNA, a nie życia, no nie? :D
Nie trzeba mieć full healtha, żeby acziwa dostać :P

Z pełnym paskiem zycia na pewno nie, bo niektórych zabiłem majac obrażenia, a achievement wyskoczył. Chodzi chyba o zrobienie wszystkich misji pobocznych przed zabiciem głównego celu (tak robiłem), choć gdzieś czytałem, że niektórzy np. nie ratowali ludzi, a ach. i tak wpadł. Może jest zglitchowany??

Q-Jot
08-02-2009, 14:10
Jest zglitchowany na bank .Ja nie wykonywałem zadań pobocznych ,a już na pewno nie zabiłem wszystkicj mając pełnię zdrowia i wpadł mi .

wojtek234
09-02-2009, 19:34
Mam jeszcze pytanie co do achieva Hungrer of Knowledge czy coś takiego. Chodzi w nim o to, żeby wyłapać podczas filmików 85% błędów. Wiem jak to się robi, bo na filmach cały czas klikam jakiś przycisk i przy wyskoczeniu tych błędów zmienia się kamera. Czy to oznacza (zmiana kamery), że ten błąd jest zaliczony ? Jestem w połowie bloku 5, kiedy wskoczy mi ten achievement orientacyjnie ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Q-Jot
09-02-2009, 19:44
Jak kamera się zmienia to znaczy ,żeś dobrze wcisnął .Musisz kliknąć 85% wszystkich i wtedy ci wskoczy achi .Mi wskoczył przy ostatnim bossie ,ale na początku gry kilka błędów ominąłem bo nie wiedziałem o co biega .Najgorsze do zauważenia są te po pokonanym przeciwniku ,wtedy najlepiej naciskać cały czas przycisk .

przemonk
09-02-2009, 21:04
Mam jeszcze pytanie co do achieva Hungrer of Knowledge czy coś takiego. Chodzi w nim o to, żeby wyłapać podczas filmików 85% błędów. Wiem jak to się robi, bo na filmach cały czas klikam jakiś przycisk i przy wyskoczeniu tych błędów zmienia się kamera. Czy to oznacza (zmiana kamery), że ten błąd jest zaliczony ? Jestem w połowie bloku 5, kiedy wskoczy mi ten achievement orientacyjnie ? Z góry dzięki za odpowiedź.

rób jak do tej pory a wpadnie

MARRRCiN
03-03-2009, 22:51
A jak skończę grę, to mogę jeszcze wrócić do niektórych bloków i pozbierać flagi/ pozabijać templariuszy?

Q-Jot
03-03-2009, 22:56
Możesz .Wsiadasz do Animusa i wybierasz ,który blok chcesz i który etap .

MARRRCiN
04-03-2009, 18:55
Dzięki wielkie :)

Manolito
04-03-2009, 20:56
A w jakich konkretnie sytuacjach pojawiają się te łędy wpamięci? ja wciskaąłem ciągle wszystkie guziki w czasie rozmów Altaira ze swoimi ofiarami i achiva nie dostałem. Domyślam się, że w jeszcze jakiś momentach należy to zrobić, ale nie wiem dokłądnie kiedy.

MARRRCiN
05-03-2009, 21:58
Ja dostałem tuż przed ostatnim celem. Jak są scenki w których NIE MOŻESZ obracać kamery to cały czas klikaj np. A czy inny przycisk (oprócz d-pada/ analogów/ start /back/xgb).

jajko1133
03-04-2009, 11:07
to co klikac A X B czy Y

Q-Jot
03-04-2009, 11:11
Klikaj byle co .Każdy przycisk działa tak samo .Triggery i bumpery też

WiZi
03-04-2009, 16:30
W koncu bo bardzo dlugiej przerwie postanowilem wrocic do AC, i jesli tym razem cos pomine w tych dialogach i nie dostane achieva to wypieprze ta gre przez okno :D

lukas_live
03-04-2009, 17:15
Też nie dostałem tego achieva chociaż patrzyłem przy każdym z dialogu do poradnika z OC żeby nic nie ominąć. Wszystkie dialogi wg poradnika przeprowadziłem ale achieva jak nie było tak nie ma :moron:

Fryga95
04-04-2009, 22:38
wiem ze to nie na temat ale jak zdobyc te flagi w tym ogródku to chyba jets 1,2 flaga

sapinPL
05-04-2009, 01:14
ten acziw za te dialogi to paranoja jest dla mnie ...
jak to jest z tymi flagami ? jak za 1 razem niektore zbieralem, to przy starcie nowej gry zebranych flag juz nie bedzie ?

Fryga95
05-04-2009, 07:35
jeszcze raz flagi trzeba zbierac

przemonk
05-04-2009, 10:47
ten acziw za te dialogi to paranoja jest dla mnie ...
jak to jest z tymi flagami ? jak za 1 razem niektore zbieralem, to przy starcie nowej gry zebranych flag juz nie bedzie ?

tak jak dasz nowa gre to flagi znikna
jednak nie rób tego bo po przejściu glównego wątku możesz wracac do tego świata i wtedy dokończyc zbieranie tak będzie łatwiej i duuuużo szybciej

sapinPL
14-04-2009, 01:01
za pozno, musialem dac nowa gre, przegapilem te cholerne glitche w cutscenkach i nie wyskoczyl mi aczik za gadanie z ta panna [ musialem chyba jeden dialog przegapic, bo zazwyczaj z nia gadalem ...]

ale mam pytanie co do eagle's will - wypuscili jakiegos patcha, ktory niweluje tego glitcha dajacego mozliwosc odblokowania aczika? [ chodzi o ten glitch w masayaf - ten skok obok tego drzewka - jest na xbox360achievemnts.org] kurde skacze juz 2 raz i nic ...
jesli nie zadziala to ja dobrze rozumiem, ze ja musze zabic 100 ludkow bez sejwowania?
pozdr

przemonk
14-04-2009, 11:14
[/quote]ale mam pytanie co do eagle's will - wypuscili jakiegos patcha, ktory niweluje tego glitcha dajacego mozliwosc odblokowania aczika? [ chodzi o ten glitch w masayaf - ten skok obok tego drzewka - jest na xbox360achievemnts.org] kurde skacze juz 2 raz i nic ...
jesli nie zadziala to ja dobrze rozumiem, ze ja musze zabic 100 ludkow bez sejwowania?
pozdr[/quote]

szczerze mowiąc nie mam o czyms takim pojęcia mi wszystko wpadło bez problemu, nawet te 100 kilów bez zdechnięcia kedyś wleci
cierpliwości nic na sile

MARRRCiN
14-04-2009, 17:47
Przecież to jest proste. Ja dostałem tego acziwa normalnie, nawet nie wiedziałem jak wpadło. Aż tak cienko grasz, że cię zabijają ciągle, czy spadasz po prostu z wysokości?

sapinPL
14-04-2009, 21:54
hahahahaha
ale ja glupi :D - juz mialem tego acziwa zrobionego :D
ahahahahahaha
wrocilem do tej gry po sporym czasie, w dodatku to byla moja 1 gra na xa i nie mialem wtedy pojecia o acziwach, tzn jedynie wiedzialem, ze sa ;)
ogarniam te flagi teraz ...

Ownon
16-04-2009, 16:49
też odpaliłem drugą grę żeby zebrać wszystkie flagi i przez ładnych parę godzin męczyłem się żeby zebrać jedną flagę w ruinach po drodze, trzeba przeskakiwać na takich wysokich filarach; skakałem i skakałem, a Altair dosłownie mijał o milimetry ten filar, ciut w lewo, znowu skok, wdrapywanie sie na górę, skok, load i tak w kółko... aż w końcu wyczytałem, że w którejś misji dostaje się rękawiczki i dzięki temu można się złapać krawędzi, masakra, grając za pierwszym razem nawet tego nie zauważyłem...

sapinPL
18-04-2009, 23:29
hehe stary mialem to samo ...
pozniej zerknalem na te mapki - http://www.assassinscreed-maps.com/Maps.htm
i sie wyjasnilo ;] - tez mecze teraz te flagi ...

MARRRCiN
22-04-2009, 12:26
Jak się bierzecie za zbieranie, albo coś wam nie idzie z tym - to odrazu do neta patrzcie (YT pomaga :P )...

Manolito
22-04-2009, 13:48
hehe stary mialem to samo ...
pozniej zerknalem na te mapki - http://www.assassinscreed-maps.com/Maps.htm
i sie wyjasnilo ;] - tez mecze teraz te flagi ...

Dzięki stary, świetna mapka. Wszystko jest wyraźnie zaznaczone i w dodatku są fotki. Dodam sobie tą stronę do ulubionych, bo na pewno się przyda. Może dzięki niej uda mi się zrobić calaka w tej grze. Teraz aż nabrałem ochoty do włączenia gry i zbierania tych flag, ale teraz Mass Effecta muszę przechodzić. Assassina zostawię sobie na okres po maturze.

Xzaara
26-04-2009, 14:00
Udało sie komuś odzyskać znikające flagi? Nie pomyślałam o tym wcześniej i zaczęłam sobie nową grę, właśnie żeby pozbierać flagi, żeby sobie wszystkie stały na swoich miejscach. Niestety w Mysaff nie udało mi się znaleźć w nowej rozgrywce żadnej flagi. Nie pomogło czyszczenie cahce, usunięcie save'a nawet ponowna instalacja gry na dysku. Nie mam już pomysłu co jeszcze mogę zrobić żeby odzyskać brakujące flagi, nie prubuję nawet przechodzić gry dalej, żeby sie przekonać czy flagi w pozostałych miastach też zniknęły.

Qbas
26-04-2009, 15:37
yo mam problem. wbijam sie na budynki i skanuje dany obszar. na mapie wszystkie budynki mam pozaliczane ale w statystykach mam bodajze 11/12 :F mial ktos podobny problem ?

destro177
26-04-2009, 20:22
Jesteś pewny, że wszystkie? Pamiętam, że na mapie kiedyś nie dojrzałem jednego punktu, jakoś słabo widoczny był. I nieodsłonięty obszar wokół niego był też jakiś mały.

lvizzz
26-04-2009, 21:31
Panowie, pomocy.Brakuje mi jednej flagi w Kingdom.Niestety przy ich zbieraniu korzystalem z oficjalnego poradnika, wydanego przez Prima Games.Teraz zdalem sobie sprawe, ze poradnik jest skopany, bo wystepuja dwie flagi #30, brakuje natomiast#67-zamiast niej numer 30 jeszcze raz.To nie bylby problem, bo sprawdzilbym ta podwojna lokacje, ale flagi te mam juz znalezione.Statystyki wskazuja, ze brakuje mi jednej, mimo ze wszystkie znalezione odchaczalem w poradniku-mam 100.Czy jest ktos na forum, kto mial podobny problem i korzystal z ksiazki, a nie z mapy netowej, i wie, o jaka flage moze chodzic?Inaczej jedyna mozliwoscia jest zmudne przeszukiwanie wszystkich lokacji od nowa

Q-Jot
26-04-2009, 22:01
A nie możesz porównać swojej mapki ,z mapką na OnlineCenter ,z poradnika i zobacczyć ,które znaczniki się nie zgadzają ? Zajmie ci to kilka minut .

Qbas
26-04-2009, 22:08
na 100% wszystkie. nie wiem co zrobic. tzn zabiore gre od siostrzenca i sprawdze dokladnie gdzie to jest :P

lvizzz
26-04-2009, 22:14
A nie możesz porównać swojej mapki ,z mapką na OnlineCenter ,z poradnika i zobacczyć ,które znaczniki się nie zgadzają ? Zajmie ci to kilka minut .

Hm, porownywalem juz mape, z ta znajdujaca sie na www.assasinscreedmaps....Mozliwe (http://www.assasinscreedmaps....Mozliwe), ze to glitch, bo jestem przekonany ze zebralem wszystkie flagi, nawet jesli znaczniki byly pozmieniane, bo kazda znaleziona flage mam odznaczona.Znalazlem juz ludzi, ktorzy maja podobny problem:

http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=134465

EDIT:Zgodnie z http://www.assassinscreed-maps.com/Kingdom.htm dwie powtarzajce sie numery flag z poradnika to #32 i 76.

KURA2008
27-04-2009, 09:51
Jedną z metod na brakujące flagi i templariuszy jest wyczyszczenie cache i poszukanie ponownie - wtedy czasem się pojawiają - jak tak miałem z jednym templariuszem, ale czytałem, że ludzie mieli podobnie z flagami.

lvizzz
27-04-2009, 12:20
Tiaaa, chyba trzeba bedzie tak zrobic.Tego sie obawialem, bo lazenie po calym Kongdom jeszcze raz to nie jest moj ulubiony sposob spedzania czasu.

ArniHell
27-04-2009, 13:07
Nie wiem dlaczego niektórzy mają problem z templariuszami, może ja miałem szczęście mi żaden nie uciekł. Może ten templariusz przemieścił się w jakieś inne miejsce.

lvizzz
27-04-2009, 13:10
Z templariuszami akurat nie mialem problemu, ale wzialem sie teraz za flagi-poltora roku po przejsciu gry-i lipa.

qyk
27-05-2009, 11:57
Z templariuszami akurat nie mialem problemu, ale wzialem sie teraz za flagi-poltora roku po przejsciu gry-i lipa.

hehehe to dokładnie jak ja tez gre zaliczyłem zaraz po jej premierze a dzis ukonczyłem na 1000GS tez z rok w nią niegrałem :) do flag i templariuszy polecam http://www.assassinscreed-maps.com/Maps.htm dzieki temu udało mi sie zebrac wszystko

Albii
30-05-2009, 23:36
Edit:
Kurcze, temat otworzył mi się na złej stronie i niepotrzebnego posta napisałem... ;p

Tak przy okazji powiem, że też korzystałem z wyżej wymienionej mapki i z nią żadnych problemów nie było. ;)

Pozdr.

jasiopatryk
11-06-2009, 01:37
marcellus221 (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=3061) i jak znalazłeś w końcu tą flagę ? Pamiętam, że jakiś rok temu przechodziłem tą gierkę i wiem, że na 100 % zebrałem wszystkie a mimo to acziwment się nie odblokował.

jasiopatryk
21-07-2009, 00:37
Nabyłem dziś ponownie tą grę, lecz tym razem w polskiej wersji z nadzieją, że znajdę ostatnią flagę. Poszedłem w miejsce gdzie najprawdopodobniej nie było flagi i nadal jej nie ma. Pierwszy raz grę przechodziłem jakiś rok temu i chyba z 5/6 razy szukałem tych flag i zawsze brakowało tej jedynej. 99/100 w królestwie Ryszarda.

Dodam, że wcześniej nie miałem żadnych problemów z flagami czy templariuszami. Macie jakiś wskazówki bo bardzo zależy na odnalezieniu tej ostatniej flagi.

WiZi
21-07-2009, 01:16
Moze po prostu korzystasz z mapy, na ktorej flaga, ktorej tobie brakuje jest na mapie w zlym miejscu. Jak przechodzilem AC po raz pierwszy i polowalem na flagi to mialem taka mape na ktorej 4 flagi byly w zlych miejscach. Moze poszukaj innej mapy i porownaj czy aby na pewno jest to dobre miejsce.

jasiopatryk
21-07-2009, 02:39
Faktycznie, miałem jakąś kijową mapę i źle była zaznaczona jedna flaga. Dziękuje Ci WheeZzyy (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=1529).

Mam jeszcze ostatnie pytanie co do achievementa Hungerer of Knowledge. Nie wpadł mi on podczas przechodzenia gry mimo, że robiłem to co powinnienem. Czytałem na jakimś forum (chyba xbox360achievements.org), że wystarczy powtórzyć z 10 razy 1 poziom i powinno wpaść. Czy to prawda ?

Zigur
21-07-2009, 06:02
Raczej nie, po za tym scenki obejżane w nieco inny sposób wyglądają iście filmowo, więc warto obejżeć je wszystkie a nie tylko 80% ;)

wolek92
21-07-2009, 11:56
Polecam korzystać z tych mapek - http://www.assassinscreed-maps.com/Maps.htm

Czasami problem polega na tym, że gra, flagi lub templariusza nie zalicza. Można to poznać po tym, że po zebraniu flagi lub zabiciu temp. nie ma komunikatu o zapisywaniu gry. Wtedy trzeba wczytać grę od ostatniego zapisu. Zdarzyło mi się chyba tak 3 razy podczas zabijania templariuszy.

Manolito
21-07-2009, 14:24
Za jakiś czas będe podchodził do calaka w AC i chciałbym po raz kolejny zapytać o te osiągnięcie Hungere of Knowledge. Przechodząc grę poprzednio wciskałem różne przyciski gdy Altair rozmawiał ze swoimi celami (po tym jak je zabiłem). Niestety osiągnięcie nie wpadło, a więc pytam jeszcze raz o jakie filmiki chodzi? Czy wystarczy wciskać przyciski w czasie rozmów z mentorem Altaira i jego ofiarami, czy możę w jakiś innych sytuacjach pojawiają się te filmiki.

In The End PL
21-07-2009, 14:53
Klikać trzeba tylko podczas filmików związanych z fabułą (np. filmiki przedstawiające ofiarę czy rozmowa z ofiarą po jej zlikwidowaniu). Klikasz gdy widzisz, że obraz zostaje zakłócony przez te migające literki czy co to tam jest. Zwykle ma to jakiś efekt, np. zbliżenie na twarz mówcy lub przedstawienie sceny z innej perspektywy. Podczas rozmów z Al Mualimem czy też gostkami z biur asasynów nie trzeba nic robić, możesz klikać by zmienić perspektywę, ale nie ma to żadnego znaczenia. Ogólnie jest to łatwe do zrobienia, wymagane 85% bez problemu, ja kilka opuściłem a i tak mi wyskoczyło.

Gibon
29-07-2009, 17:38
A tego kurcze nie wiedziałem....

jasiopatryk
31-07-2009, 20:28
Dopiero teraz biorę się za to osiągniecie Hungerer of Knowledge. Wyczytałem coś takiego. To jak działa ten sposób ? Ktoś z was może to potwierdzić ? Mam wersję PL, więc może ona ma już wgraną aktualizację ? Czekam na jakąkolwiek podpowiedź.

http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=97219

Makos
01-08-2009, 13:35
Disciple of the Creed
30 Punktów

Mam pytanko co do tego aczika... czy trzeba to zrobić z każdym celem ?? Jeżeli takto czy można sobie np. pod koniec gry wczytać poprzednie wspomnienie i zabić w ten sposób główne cele

Shalatar PL
01-08-2009, 13:53
Disciple of the Creed
30 Punktów

Mam pytanko co do tego aczika... czy trzeba to zrobić z każdym celem ?? Jeżeli takto czy można sobie np. pod koniec gry wczytać poprzednie wspomnienie i zabić w ten sposób główne cele

W achievie chodzi o to aby przed zabójstwem celu wykonać wszystko co było na mapce (tak żeby zostali sami mnisi i ci sprzymierzeni mieszkancy). Czyli musisz wejść na wszystkie view pointy a potem wykonać każde śledztwo.

I niestety nie da się już tego obejść ponieważ ty już zabiłeś te targety bez wcześniejszego wykonania wszystkich śledztw.

Trzeba przejść grę jeszcze raz.

Makos
01-08-2009, 18:09
A nie bo ja myślałem że chodzi o cały pasek życia... a tak to zabijałem wszystkich po zrobieniu wszystkiego dookoła... kurde chyba że pierwszego zabójstwa mi nie zaliczy...

jasiopatryk
10-08-2009, 18:18
Jak chce teraz dokończyć tego achievementa Hungerer of Knowledge to muszę usunąć save czy wystarczy, że po kolei będę wczytywał nowy level (który wcześniej już ukończyłem) i grał na nowo ?

shinian
10-08-2009, 21:40
Musisz grac od poczatku.

jasiopatryk
12-08-2009, 00:35
Czyli muszę usunąć save ?

MANDo
12-08-2009, 00:47
No tak. Jedynie flagi można dozbierać po przejściu gry.

Gruby
12-08-2009, 10:39
No tak. Jedynie flagi można dozbierać po przejściu gry.
Można zrobić parę innych rzecz, uratować wszystkich, znaleźć wszystkie punkty widokowe, i templariuszy.

sportowiec
06-09-2009, 09:27
Są jakieś poradniki wideo do flag i templariuszy ??
Bo tylko te achievementy mi zostały, a chciałbym mieć z assassina całka :lol:

zarzykrulezzz
06-09-2009, 09:35
Po co Ci wideo? Bardzo dobrze wszystko jest pokazane tutaj:
http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Assassin-s-Creed-Flagi/Templariusze-Mapy.html

a jeszcze lepiej tutaj:
http://www.assassinscreed-maps.com/

Ten drugi to naprawde świetny adres. Wszystko mozna bardzo dokładnie looknąć.

sportowiec
06-09-2009, 09:42
Właśnie o coś takiego mi chodziło. Dzięki zarzykrulezzz

High Glos
08-09-2009, 02:20
See 85% of all the memory glitches
Mi też tylko tego osiągnięcia brakuje do calaka ale nie chce mi sie znowu całej gry przechodżić.

Albii
08-09-2009, 15:00
See 85% of all the memory glitches
Mi też tylko tego osiągnięcia brakuje do calaka ale nie chce mi sie znowu całej gry przechodżić.

Co najgorsze, że gdybyś ciągle klikał jakiś przycisk podczas filmików to byś miał calaka. ;p

Edit; Ja tam calaka zaliczyłem za jednym przejściem gry, ale jakby mi zostało jeszcze jakieś osiągnięcie, to chętnie bym przeszedł grę jeszcze raz. :)

High Glos
09-09-2009, 01:48
Za pierwszym przejściem gry nie wiedziałem o co chodzi w tym osiągnięciu.
Ale pewnie kiedyś ruszę to osiągnięcie jak znajdę trochę czasu.

KalunoPL
06-08-2010, 19:15
nie no ludzie co jest
jestem w block 2 i mam wejść do jakiegoś Assassins' bureau w damascus
pisze że wejście na dachu a na dachu nic nie ma, gdzie te cholerne wejście?

Mustang
06-08-2010, 19:18
Dziura w dachu, z niej na takie patio i stamtąd jest wejście.

lvizzz
06-08-2010, 19:19
nie no ludzie co jest
jestem w block 2 i mam wejść do jakiegoś Assassins' bureau w damascus
pisze że wejście na dachu a na dachu nic nie ma, gdzie te cholerne wejście?

Przez dach, bo koles, ktory na Cie czeka, juz jest w budynku.

Edit:
Wampis wyprzedzil.

KalunoPL
06-08-2010, 19:40
no właśnie byłem u tego kolesia wcześniej i dalej nie wiem co robić

Assassin
06-08-2010, 19:57
Idziesz do niego, gadasz z nim potem robisz śledztwa, następnie wracasz do niego po wykonaniu odpowiedniej ilości, rozmawiasz i zabijasz cel.

Micro Fire
06-08-2010, 20:00
Odpowiednia ilość to bodajże 3, ale rób wszystko (włącznie z ratowaniem mieszkańców i pkt widokowymi).

Matik_MP
06-08-2010, 21:40
1) Dokładnie jak wyżej. Rób wszystko co można zrobić do momentu zabójstwa (nie musisz flag), a później idziesz do zleceniodawcy i masz go dostępnego (zazwyczaj 6 podsłuchań, pobić, kradzieży, itp.)
2) Ważne: Nie możesz być w danym momencie poszukiwany/ścigany, bo biuro będzie zamknięte

KalunoPL
06-08-2010, 22:09
juz mi się udało, dzięki :)

a co do achievementa za błędy to się liczą też te przy normalnej grze (jak uciekam) czy tylko cutscenki?

Xzaara
06-08-2010, 22:37
Jeśli chodzi o 'Hungerer of Knowledge' to tylko cutscenki.

KalunoPL
07-08-2010, 15:25
a na początku 4 bloku to trza robić? pogadałem z tymi typami i dalej nie wiem

Albii
07-08-2010, 16:14
"See 85% of all the memory glitches."
Musisz zobaczyć 85% wszystkich tych glitchów. Zazwyczaj występują one podczas filmiku po zabiciu celu. Najlepiej trzymać dowolny przycisk(np:A) i jak będzie jakiś glitch to Ci autoamtycznie zmienia punkt widoku zaliczając do acziva wykonaną czynność.

Micro Fire
08-08-2010, 14:07
Bloki 2 do chyba 6 polegają na tym samym: idziesz do biura asasynów, robisz śledztwo, znowu do biura, zabijasz cel, biuro, wracasz do Masjafu.

Jak nie masz na mapce żadnych ikonek zadań to wyjdź na jakiś punkt widokowy (jak i on nie jest zaznaczony na mapce, to znajdź jakąś wysoką wieżę - na pewno jest ona takim punktem)

KalunoPL
08-08-2010, 22:30
ok ludzie jeszcze jedno pytanie, jestem już w memory block 6 więc koniec niedaleko, można skończyć całą fabułę i zbierać flagi czy trzeba przed zabiciem celu?

a co do achievementa z tym zabiciem z pełnym paskiem dna, tu chodzi o to że misje poboczne wykonane wszystkie czy żeby zabić go z pełnym życiem?

mataman
08-08-2010, 22:37
flagi możesz zebrać później

Assassin
08-08-2010, 22:40
@KalunoPL wystarczy zrobić wszystkie misje poboczne.

SolidS
19-12-2011, 10:14
Powoli zabieram się za przejście/scalakowanie AC i w związku z tym miałbym pytanie. Czy osiągnięcie za zabicie templariuszy oraz zbieranie flag mogę zrobić po zakończeniu wątku fabularnego, czy też muszę robić to na bieżąco? Pytanie wynika z faktu, że przeglądałem posty na innym forum dotyczącym AC i była tam wzmianka, aby flagi w Kingdom zbierać w 5 bloku, ale nie wyjaśniono dlaczego.

MANDo
19-12-2011, 10:27
Można po przejściu gry, a co do ostatniego zdania - czasem niektóre flagi potrafiły się zglitchować czyt. znikąć i wtedy trzeba było zbierać od początku wszystko :>. Stąd radzą ogarniać to w takiej kolejności.

Szadi
19-12-2011, 16:24
Powoli zabieram się za przejście/scalakowanie AC i w związku z tym miałbym pytanie. Czy osiągnięcie za zabicie templariuszy oraz zbieranie flag mogę zrobić po zakończeniu wątku fabularnego, czy też muszę robić to na bieżąco? Pytanie wynika z faktu, że przeglądałem posty na innym forum dotyczącym AC i była tam wzmianka, aby flagi w Kingdom zbierać w 5 bloku, ale nie wyjaśniono dlaczego.

Polecano zebrać w sekwencji 5, ponieważ po ukończeniu sek. 4, Altair otrzymuje/odzyskuje zdolność chwytania krawędzi w locie. Jedna flaga musi być zebrana w ten sposób. Podsumowując: można zebrać 99 flag w Kingdom wcześniej, a później po jedną wrócić.

MANDo
19-12-2011, 17:01
W sumie masz rację, zapomniałem o tym, ale ogólnie glitcha łatwo złapać :< ja odpuściłem.