View Full Version : Gra z najtrudniejszymi achievementami

Smerfu
13-04-2008, 17:27
Jaka gra według was, ma najtrudniejsze do wykonania achievementy? Ostatnio się nad tym zastanawiałem... I jak zobaczyłem achievementy gry Dead Rising to się przeraziłem... Ile to musi zając czasu...:omg:

Bender
13-04-2008, 18:58
Dead Rising ma dość proste, a do tego przyjemne achievy. Tutaj powinny się raczej znaleźć pozycje typu Final Fantasy XI czy Devil May Cry 4, ew. Metal Slug 3.

Shalatar PL
13-04-2008, 19:38
Dead Rising nie ma wcale trudnych achievów. Tylko są czasochłonne. Według mnie trudne achievy ma Burnout Revange.

wrog
13-04-2008, 19:47
Nie podobają mi się achievementy w Guitar Hero III. Może nie są jakieś najtrudniejsze, ale nie zachęcają mnie do zabawy w ich odkrywanie.

Spliff
13-04-2008, 20:24
Jak ktoś przejdzie Final Fantasy XI albo Raymana na 1000 to zastanie wtedy moim Masterem.

KURA2008
13-04-2008, 21:06
Też twierdzę, że niektóre achievy w GH III są absurdalne. Przy czym najgorszy jest co-op 5 gwiazdek na expert bez możliwości zrobienia tego online...

crazzie
13-04-2008, 21:56
w ogole brak onlinowego grania kariery jest abstudrem jesli chodzi o gh.. moge sie wypowiedziec o grach ktore mam, zdecydowanie najtrudniejsze sa wlasnie w gitarce.

P4tR1oT4
13-04-2008, 23:27
Jeżeli chodzi o osiągnięcia to jak dla mnie baaaardzo trudne są w Metal Slug 3.

Vartan
14-04-2008, 14:18
Zadna z gier podanych nie ma trudnych osiagniec, tylko czasochlonne...
No poza 750.000 w GH3 w singlu, reszta jest bez problemu do zrobienia...

Extremalnie trudne?
Prosze bardzo: Triggerheart Exelica, Ikaruga, Mutant Storm Reloaded, Joust - te sa extremalne... 2 pierwsze typowo japonskie gry (starczy sprawdzic rankingi - obczajcie repy, jak trzeba grac, aby przejsc bez continue - slabo sie robi!), Joust - wiele czasu na Pegasusie dawno temu, umozliwia zrobienie tego... MSR - Black Belt Grandmaster jest koszmarne!
Rush'n Attack - Mad Marine (jeden Polak ma to zrobione - efekt dziesiatek godzin lata temu na automatach)
I najtrudniejsza:
Asteroids & Deluxe - jeszcze nikt nie ukonczyl gry na 200.

Skyline14
14-04-2008, 16:53
Vartan, zapomniałeś dodać jeszcze Metal Slug 3! Żaden polak jeszcze nie dokonał tam calaka. Ja i jeszcze Frezer PL zrobiliśmy najwięcej punktów w tej grze w polsce. Trudne achievementy ma jeszcze Devil May Cry 4. Choć jest to też domena japońców to w polsce też są calaki i ja zamierzam się do nich dołączyć. Może i są tam bardziej czasochłonne niż niewykonalne achy ale "King of the Palace" jest bardzo trudny.

pijak
14-04-2008, 17:58
@up
Po odblokowaniu super Dante/Nero przejście pałacu robi się w miarę łatwe.

A najtrudniejsze achievementy są w avatarze :ph34r:

Polski_Kiler
14-04-2008, 18:52
Zadna z gier podanych nie ma trudnych osiagniec, tylko czasochlonne...
No poza 750.000 w GH3 w singlu, reszta jest bez problemu do zrobienia...

Extremalnie trudne?
Prosze bardzo: Triggerheart Exelica, Ikaruga, Mutant Storm Reloaded, Joust - te sa extremalne... 2 pierwsze typowo japonskie gry (starczy sprawdzic rankingi - obczajcie repy, jak trzeba grac, aby przejsc bez continue - slabo sie robi!), Joust - wiele czasu na Pegasusie dawno temu, umozliwia zrobienie tego... MSR - Black Belt Grandmaster jest koszmarne!
Rush'n Attack - Mad Marine (jeden Polak ma to zrobione - efekt dziesiatek godzin lata temu na automatach)
I najtrudniejsza:
Asteroids & Deluxe - jeszcze nikt nie ukonczyl gry na 200.

Ikaruga podobala mi sie az wlasnie do tego repla. Sciagnolem zeby zbadac jak rank A zrobic jak zobaczylem to mi gra zbrzydla.....

Bloody Palast na S z Super Nero/Dante nie zrobisz....

PS. Sadze ze GRAW na 1000 jest jednym ze starych niemozliwych wyzwan

Skyline14
14-04-2008, 19:00
Wiem że nie zrobie Super Nero/Dante na S. Próbuje zwykłym Nerem i mi braknie czasu przy walce z bosem na 80lvl (to była 1 próba zwykłym charakterem)

PS. Sadze ze GRAW na 1000 jest jednym ze starych niemozliwych wyzwan
Grałem w GRAW na PC i powiem że z tym achem to głównie kwestia czasu (dłuuugiego czasu) bo zabić jest tam trudno gdy sie pierwszy raz gra online.

Vartan
14-04-2008, 19:08
Metal Slug 3 jest do ogrania... Tracilem po 1-2 zycia w 4. i 5. misji, po prostu nie chce mi sie na razie tego ruszac. Wiec jest do sklepania. Kiedys sporo na automatach gralem.
I nie pisalem, ze nikt nie zrobil Asteroida w Polsce...
W ogole NIKT na swiecie do teraz nie zrobil tego.

A co repow z Ikarugi...
...szczena opada...!

Polski_Kiler
14-04-2008, 20:24
Grałem w GRAW na PC i powiem że z tym achem to głównie kwestia czasu (dłuuugiego czasu) bo zabić jest tam trudno gdy sie pierwszy raz gra online.

Zabijanie zabijaniem ale dostac sie na 1 miejsce w World Rank to nie mam plana jak....

Spliff
14-04-2008, 21:35
Killer masz problem żeby dostać się na 1 miejsce solo a ja z kolei na 1 miejsce w teamie. Ogólnie jeszcze mi zostało trochę do zahostowania 1000 meczy...

Polski_Kiler
14-04-2008, 23:53
Spliff ja problemu nie mam bo nawet nie gram w ta gre :) Podalem tylko przyklad ze jest prze.... ;)