View Full Version : Viking

FreaQ Pl
17-04-2008, 11:58
Wie ktoś gdzie są te czachy?? Wdzięczny będe za mapke

Krzychoo
19-04-2008, 12:27
nie chce zakladac nowego watku...
po przejsciu gry na hardzie wejdzie aczik za normal?

FreaQ Pl
19-04-2008, 17:30
Tak ale ostniego achiva na hardzie nie zrobisz (chodzi o "No need for immortalyty")

Krzychoo
19-04-2008, 18:08
mogłbys rozwinac dlaczego go nie zrobie...

FreaQ Pl
19-04-2008, 20:25
Bo jest zaje.... trudne musisz przejść jakieś 9 pięter tej fortecy i na koniec walczyć z 100 kolesi a potem z Hel więc powodzenia;)

Kuwabra
21-04-2008, 17:15
Również wdzięczny byłbym za mapki tych czaszek :)

Spliff
21-04-2008, 17:28
Po całych 20 sekundach szukania znalazłem
http://www.achieve360points.com/forums/showthread.php?t=77229

FreaQ Pl
21-04-2008, 20:47
Super dzięki Splif:rofl::pwnt:

Spliff
21-04-2008, 21:47
Spoko, osobiście pozbieram je na niższym poziomie trudności bo na hardzie ciężko wyciąć w pień cały obóz, a podczas bitwy czaszki znikają! Trzeba będzie się zaopatrzyć w znaczne ilości mikstur, wybuchowych buteleczek i mieć cały czerwony pasek na maksa, wtedy myślę, że powinno być w miarę łatwo.

FreaQ Pl
22-04-2008, 11:21
no to super. Ja chce je na Hardzie zbierać;)

Alex1988
23-05-2008, 12:00
Mam problem z zasaniem na 3 mapie . Nie moge znależć drogi do otworzenia bramy . Próbowałem jaskiniami gdzie zamknięci sa vikingowie oraz podchodzilem pod brame gdzie są dzrwi ale zamknięte .

curtis
16-11-2008, 23:22
Moze mi ktoś pomoc:( bo mnie krew zaleje zaraz , chodzi mi o poniższego achivmenta..... jest on do zdobycia na samym początku ale już 5 razy probowałem, przechwytuje ładunek wybijam wszystkich i nic achiv ni ch**a nie wskakuje, wie ktoś może o co kaman .... treść achieva::(

Niflberg Supplies Freed
Liberate the farm and the quarry in Niflberg.
20 Punktów

Trzeba oswobodzić i porozmawiać z dostawcą w pierwszym mieście (Hilltop Farm). Poprosi on o odzyskanie straconego ładunku poprzez zorganizowanie zasadzki. Wystarczy włączyć mapę i wcisnąć (A), by zorganizować zasadzkę. Po wybiciu wszystkich żołnierzy Legionu i odzyskaniu ładunku odblokuje się Osiągnięcie.

lukkPL
17-11-2008, 00:22
Nie wiem skąd masz ten polski opis, ale jest on raczej błędny. W każdym "Liberate..." chodzi po prostu o przejęcie (tu akurat) farmy oraz kopalni. Nie bój się, jeśli "wyczyscisz" cała mape z questów to każdy liberate Ci sam wpadnie :)

curtis
17-11-2008, 13:24
hehe niejaki kroolik pisał tu poradnik także zjebał zdeczka:(, ok dzieki za info , poprstu musze robić questy, a samo wszystko wpadnie!!! dzieki lukk;)

Kroolik
17-11-2008, 14:10
Sam przechodziłem całą grę (na calaka) i sam wszystko pisałem. Możliwe że zakradł się błąd (nie popełnia błędów ten co nic nie robi - prawda?). Ale z tego co pamiętam to osiągnięcie odblokowało mi się właśnie wtedy.

crazzie
17-11-2008, 20:05
odblokowuje sie w fabule, nic nie trzeba grzebac, robic co kaza ;)

curtis
23-11-2008, 01:50
mam jeszcze jeden problem, jestem już pod koniec 2 wyspy i mam wszystko zrobione już mogę atakować miasto, tylko nie mam w jednym miescie(Holdenfort) zrobionego questa: mianowicie "Collect the kegs and return theme here to Innkeeper Holmstein" ..... co to jest to kegs mam wszystko zrobione wszystkie lochy wieze, itp a tego nie mam :(m nie wiem czy jak to oleje to achivment wpadnie?? pomocy:rolleyes:

pijak
23-11-2008, 09:04
Za to niczego nie dostaniesz, możesz olać.

curtis
23-11-2008, 12:16
dzieki, tak myslałem w sumie bo nie ma nic o tym w achivach:)

HiTMAN47
04-02-2009, 20:09
Sadzilem ze po skonczeniu gry bedzie mozna sobie chodzic po swiecie, szukac zlota, kompanow a przy okazji waliczyc z resztkami. Dalem sobie Hard by nie grac 2 razy, teraz skonczylem 1 wysepke, ale zapomnialem o czaskach. Spodziewalem sie ze bede mogl je pozniej zebrac a tu chyba lipa - trzeba je odrazu :/. Potwierdzicie?
Wkurzaja mnie takie gry gdzie trzeba prosto pod achievementy grac bo potem ich sie nie zaliczy :/

gerber
04-02-2009, 20:36
W Vikingu czaszki zbiera się przed zdobywaniem grodu lub chyba podczas bitwy też można, jeden jest wyjątkowy i po odbiciu go (to chyba był nr.3) czaszki dalej są.

HiTMAN47
04-02-2009, 21:25
No ja wlasnie juz odbilem... Pozostaje mi to na 2 ture - zebrac czachy z 1 osadki

Q-Jot
18-04-2009, 11:08
1.Czy są w tej grze jakieś achivki ,które łatwo pominąć w czasie pierwszego przechodzenia gry ?
2.Meat daje tylko tymczasowo dłuższy pasek zdrowia ,nie ma niczego przedłużającego ten pasek na stałe ?
3.Jest osiągnięcie ,żeby zabić Championa bez otrzymania uderzenia od niego .Champion to ten gośc ,co na samym początku gry się spotyka z 3 koleżkami ,czy to ten sub-boss przy tej twierdzy co się medalik uzyskuje na pierwszej wyspie ?
4.Czy żeby zebrać czaszki w Darkwater ,to trzeba się ciągle skradać ? Jak rozpocznie się walka ,to automatycznie znikają ?

pijak
18-04-2009, 11:36
1.Czy są w tej grze jakieś achivki ,które łatwo pominąć w czasie pierwszego przechodzenia gry ?
2.Meat daje tylko tymczasowo dłuższy pasek zdrowia ,nie ma niczego przedłużającego ten pasek na stałe ?
3.Jest osiągnięcie ,żeby zabić Championa bez otrzymania uderzenia od niego .Champion to ten gośc ,co na samym początku gry się spotyka z 3 koleżkami ,czy to ten sub-boss przy tej twierdzy co się medalik uzyskuje na pierwszej wyspie ?
4.Czy żeby zebrać czaszki w Darkwater ,to trzeba się ciągle skradać ? Jak rozpocznie się walka ,to automatycznie znikają ?

1. Pominąć można zbieranie czaszek w obozach, wykupienie wszystkich ciosów, dawanie power up'ów innym podczas walki.
Reszta osiągnięć w większości jest za wygrywanie walk i zabijanie przeciwników.

3. Champion to ten pierwszy, wykup zamrażanie i atakuj go ciosami LB+A.

4. Jeśli podczas skradania zostaniesz zauważony to czaszki nie znikną, ale będzie zdecydowanie trudniej je dostać.
Czaszki znikają tylko wtedy kiedy rozpoczniesz przejmować dane miasto.

KURA2008
20-04-2009, 10:10
Uff gram na hardzie i wczoraj się wkurw&%*

SPOILER
Doszedłem do tej Hel w jej wieży wymiękłem na momencie gdzie trzeba zniszczyć te cholerne pilary odgrodzone ogniem, tych gnojków tyle tam biega i miejsca tak mało, że do 4 nawet nie docierałem. Ponieważ była już 3 w nocy o się poddałem i teraz znowu mnie czeka to wdrapywanie sie po wieży...
Najtrudniejszy moment w grze wg mnie. Musze się zaopatrzyć w mikstury i spróbować ponownie...

END OF SPOILER