View Full Version : Phantasy Star Universe

frosztiPL
23-04-2008, 20:03
Pytanie i zaraz prośba o pomoc do osób które grały bądź grają w Phantasy Star Universe. Pytanie odnosi się misji w akcie 7, zgodnie z celami udaje się na planetę Neudaiz , po obejrzeniu filmiku i przeprowadzeniu rozmów W Branch of Guardians, wybieram członków drużyny i.. tu następuje problem nie mam pojęcia jak odpalić misje żeby popchnąć fabułę do przodu ( nie mam żadnej nowej misji do wyboru) nie wiem może ja coś źle robię, może należy z kimś jeszcze porozmawiać, albo może mam za niski poziom postaci, mam nadzieje że nie jest to jakiś błąd gry bo nie chcę wszystkiego od nowa zaczynać. Jeżeli ktoś ma jakieś rady albo sugestię proszę pisać i z góry dziękuję za pomoc.

WiZi
23-04-2008, 21:31
Froszti, jak bedziesz na Neudaiz idz od razu do Branch of Guardians, gdy wejdziesz do srodka bedziesz mial scenke, po jej zakonczeniu oposc pomieszcznie i przylacz do swojej druzyny Hyuga i Maya. Gdy to zrobisz oposc Branch of Guardians i wyjdz na zewnatrz, idz w lewo, bedziesz mial nastepna scenke, po jej zakonczeniu bedziesz mial dostepna misje :) mam nadzieje ze nic nie pokrecilem bo dawno w to nie gralem :)

frosztiPL
23-04-2008, 22:36
Wiem wiem robiłem dokładnie tak ale właśnie nie działało, widocznie coś z grą było nie tak, ale mało ważne pomogło skasowanie zapisanego stanu gry i wczytanie wcześniejszego, było trochę ponownego przechodzenia ale już wszystko jest tak jak powinno, mimo to dziękuję za szybką odpowiedź.