View Full Version : Uefa Euro 2008

General Dubix
23-04-2008, 22:00
Siema czy ma ktos listę osiągnięć do Ueafa Euro 2008 po polsku ? Dzieki z góry pozdro:)

DamianX360
24-04-2008, 21:45
Ja tak troche z innej beczki. Otóż, jest osiągnięcie Zdobądź "złotego buta" w trybie "Zostań kapitanem"(tylko solo). Przed chwilą rozegrałem całe mistrzostwa w trybie "zostań kapitanem" i zdobyłem złotego buta a osiągnięcia jak nie było tak niema. Czy wie ktoś może o co chodzi ??

General Dubix
24-04-2008, 22:23
Ile dostałeś punktów za zdobycie mistrzostwa w trybie "zostań kapitanem" :)

DamianX360
24-04-2008, 22:27
Chyba nic, bo grałem Francją ... dostałem za awans grając napastnikiem 25GS.

General Dubix
24-04-2008, 22:33
Kurcze skzoda bo mam Xboxa od niedawna i zalezy mi troche na pkt i nei wiem co mam zrobić hehe musze próbować

DamianX360
25-04-2008, 12:11
Mam kolejny problem ze zdobyciem osiągnięcia :| Jest achievement - "Wygraj z Angilą w rzutach karnych(dowolny poziom trudności/tylko solo)". Kombinowałem na wszystkie sposoby, wygrałem z Anglią a osiągnięcie sie nie odblokowywuje. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?

Hosen
25-04-2008, 12:18
Może grasz Polską... :)

DamianX360
25-04-2008, 15:39
Francją ...

Fighter Pl
26-04-2008, 08:53
Musisz zagrać Anglia!!!! chodzi o to by nimi wygrać! Zagraj Anglia vs Anglia i wygraj! achievement wpadnie.powodzenia

simian raticus
26-04-2008, 09:15
Da się grać online 2 vs 2?

DamianX360
26-04-2008, 13:29
No to widze, że dobrze są przetłumaczone osiągnięcia w polskiej wersji językowej EURO 2008 :| Dokładnie jest napisane "Wygraj Z Anglią w rzutach karnych." ... A powie mi ktoś czemu nie odblokowało mi się osiągnięcie, gdy zdobyłem złotego buta, grając napastnikiem w trybie "Zostań kapitanem" ??
Z tego co widze to te osiągnięcia są źle przetłumaczone, więc wychodzi z tego jakaś kaszana. Proszę o pomoc ...

DamianX360
28-04-2008, 22:54
I kolejny problem z osiągnięciami .... Wygrałem mistrzostwa w trybie "Zostań kapitanem" Polską i nie odblokowało się osiągnięcie za pierwsze zwyciestwo w historii w trybie "zostan kapitanem" oraz po raz kolejny zdobyłem złotego buta. I nadal się się odblokował achievement za zdobycie złotego buta. Wy też macie takie problemy z tymi osiągnieciami?;[

BartiX PL
29-04-2008, 13:13
Jest rzeczywiscie błąd w tłumaczeniu :

Powinno byc wygraj bedąc (lub jako) Anglia rzuty karne
Wygraj "złotego buta" jako Milan Baros....

Jesli masz pytania do smiało pomoge PZDR

aha co do archa zwiazanego z liga to mozesz spóbowac dołączyć sie do ligi
liga: europl
hasło: euro2008

DamianX360
29-04-2008, 19:58
Nie mam pytań ... żeby jeszcze źle przetlumaczyc to juz to siega dna. Dlatego dziwie sie dlaczego, mimo to , iż zdobywam "złotego buta" achievement mi sie nie odblokowywuje ...

frosztiPL
30-04-2008, 22:18
Ja również mam problemy z niektórymi osiągnięciami w tym tytule, np. wygrać San Marino mecz eliminacyjny na poziomie pro albo wyższym próbowałem już różnych sposobów ale nie chcę się odblokować ten achivment, jakieś rady albo sugestie, tak samo odnośnie strzelenia bramki w ciągu 67 sekund, trzeba to zrobić w jakimś konkretnym meczy ?? bo te też próbowałem różnych opcji i nic.

crazzie
30-04-2008, 22:39
jesli macie problemy a tu nikt nie chce wam odpowiedziec to wejdzcie na forum xbox.com, tam najlepiej szukac odpowiedzi

wrog
01-05-2008, 12:54
Zapytam w tym miejscu, bo tu zaglądacie. To EURO ma polski komentarz czy tylko menu?

frosztiPL
01-05-2008, 16:10
Tylko menu.

DamianX360
01-05-2008, 20:35
Szukam osoby chętnej do rezegrania meczu "Ligi Sieciowej". Jak coś to szukajcie ligi pt. "Master League" i dajcie znać, najlepiej tu na forum o której godzinie rozegramy meczyk.

A co do tych achievementów w spolszczonym EURO 2008 to, że tak powiem "żal dupe ściska", mi się już odechcialo kombinowania ...

Czekam na propozycje rozegrania meczu ligi sieciowej

pzdr

Luko T
01-05-2008, 22:15
No i znalazł się chętny:D
Jak dla mnie możemy grać dziś o 22:30 - 23

frosztiPL
03-05-2008, 10:05
Nie wiem kto tłumaczył te achivmenty do UEFA ale to jest całkowita porażka, na całe szczęście już wiem wszystko jak zrobić jak by ktoś potrzebował pomocy pisać śmiało.

DamianX360
04-05-2008, 19:03
Jaja pańskie z tymi achievementami. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z osiągnięciem "Pierwsze zwyciestwo w historii"(wygraj mecz eliminacyjny san marino).
Jak to trzeba rozszyfrować? Bo napewno niechodzi o to wprost co jest opisane w osiągnięciu. Grałem tryb UEFA EURO 2008, wybralem eliminacje i wygralem w grupie z Niemcami 4-0 na poziomie początkującym. Oczywiście osiągniecie sie nie odblokowalo. Kto mi wyjasni na czym polega ta zagadka?

pijak
04-05-2008, 19:25
First ever win
Win a qualifying match with San Marino on Pro level or above (solo only)
10 http://live.xbox.com/xweb/lib/images/G_Icon_External.gif

frosztiPL
04-05-2008, 19:40
Na poziomie zawodowca lub wyższym wygraj mecz eliminacyjny ekipą San Marino (tylko solo)

Wybieramy eliminację i ekipę San Marino, ustawiamy poziom na zawodowca, długość połowy dowolna i gramy końcu się uda wygrać, najprościej powinno być w meczu z Cyprem lub Słowacją.

DamianX360
04-05-2008, 21:27
frosztiPL
Mam jeszcze pytanie do Ciebie dotyczące tej najszybciej strzelonej bramki, czytałem wcześniej, że miałeś jakiś problem z tym ... więc jak to trzeba zrobić poprawnie, żeby odblokowal sie achievement?

zrebak82
04-05-2008, 22:51
ja troche z innej beczki jaka jest ta gra czy warto ja kupic czy zainwestowac np w fife bo sam niewiem dzieki

crazzie
04-05-2008, 22:58
dema obu masz na marketplace, zdania tu: http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=2508

zrebak82
04-05-2008, 23:31
ja troche z innej beczki jaka jest ta gra czy warto ja kupic czy zainwestowac np w fife bo sam niewiem dzieki

frosztiPL
04-05-2008, 23:43
frosztiPL
Mam jeszcze pytanie do Ciebie dotyczące tej najszybciej strzelonej bramki, czytałem wcześniej, że miałeś jakiś problem z tym ... więc jak to trzeba zrobić poprawnie, żeby odblokowal sie achievement?

Strzel najszybszą bramkę w historii finałów, bijąc rekord 67 sekund (tylko solo)
Wybieramy tryb UEFA EURO: Finały, ustawiamy poziom na amator, połowę na 20 minut. Strzelamy bramkę w ciągu pierwszej minuty, dogrywamy mecz do końca ( nie koniecznie musimy wygrać) i osiągnięcie jest nasze.

zrebak82: Kwestia gustu jednym ta gra może się podobać innym niekoniecznie, jednak jeżeli wahasz się pomiędzy nową Fifą a Uefa, bierz to drugie które moim zdaniem jest lepiej dopracowane ( nawet był bym skłony powiedzieć że jest to połączenie starych dobrych rzeczy z PES i Fify; oczywiście zdarzają się wpadki jak w każdej grze ) , ale moim skromnym zdaniem naprawdę warto.

zrebak82
04-05-2008, 23:52
dzieki za info jednak kupie uefa z racjii nadchodzacych mistrzostw europy i nie tylko pozdrawiam

neo kusi pl
07-05-2008, 19:16
yy mam pytanie bo mam zamiar kupic ale czy euro jest z polskim komentatorem ?

wrog
07-05-2008, 21:40
Może byś tak zajrzał chociaż o jedną stronę wstecz zanim coś napiszesz;
- http://forum.onlinecenter.pl/showpost.php?p=43006&postcount=17
- http://forum.onlinecenter.pl/showpost.php?p=43006&postcount=18

BartiX PL
07-05-2008, 22:08
aha co do archa zwiazanego z liga to mozesz spóbowac dołączyć sie do ligi
liga: europl
hasło: euro2008

Jesli bylby ktos tak miły i miedzy 22 a 0.00 prawie codziennie, rozegrał
meczyk ligowy zeby ułatwic odblokowanie arch. byłbym wdzieczny :D

Pozdrawiam i zapraszam..

DamianX360
08-05-2008, 15:41
Witam,

mam pytanko do Was .. ile do tej pory udało Wam się odblokować GS?

Ja jak narazie odblokowałem 865 GS i szybko nie odblokuje następnych, ponieważ konsolke dopadly "czerwone kręgi".

Pzdr

frosztiPL
08-05-2008, 15:44
Uefa jest grą w której bez żadnego problemu idzie zrobić 1000GS, wystarczy tylko wiedzieć jak odblokować niektóre achivmenty.

DamianX360
09-05-2008, 16:37
Pytam sie ile kto do tej pory odblokował GS ... :)

frosztiPL a Ty ile już sieknąłeś achievementów w Uefie ?:>

wrog
09-05-2008, 16:46
Tak trudno spojrzeć na jego profil, by dowiedzieć się, że ma wszystkie?

DamianX360
09-05-2008, 17:16
Zwracałem się do wszystkich z tym pytaniem a przy okazji zachaczyłem o frosztiPL, który wziął udział w tej dyskusji, a że mój net to porażka to nie miałem zamiaru czekać kilknaście minut aż załaduje się wszystko ...

To tak w roli wyjaśnienia do wroga.

pzdr

General Dubix
11-05-2008, 12:04
Jakoś mnie nie wciągneła ta gra

Fighter Pl
17-05-2008, 13:15
A ja mam tej gry dość;) zrobiłem 500 GS i jakoś mi się wracać do niej nie chce. Poza tym nie mam netu więc achivy online odpadają(chwilowo).jest ktoś chętny na ustawkę?

BartiX PL
18-05-2008, 16:56
Podpowiedz do • Penalty taker • Score from a penalty in Captain Your Country (solo only)

Najlepiej dojść do fazy pucharowej euro (będąc kapitanem) i grać na remis a pozniej na karne, w serii rzutów karnych wyznaczyc siebie i powinno wpasc.
Na wszelki wypadek warto zapisac sobie poprzedni stan gry.

A ja tymczasem szukam dobrej metody na Free Kick taker
Score directly from a free-kick in Captain Your Country (solo only)

DamianX360
18-05-2008, 16:59
Dzięki frosztiPL za poradnik do Uefy, napewno on dużo wyjaśni osobą które dopiero biorą się za UEFE z językiem polskim i beznadziejnie przetłumaczonymi osiągnięciami...

Poradnik:

http://www.onlinecenter.plindex.php?option=com_content&task=view&id=2754

pzdr

General Dubix
19-05-2008, 21:54
Czy wam tez nie włącza się ten link podana przez DamianX360 ( http://www.onlinecenter.plindex.php?...k=view&id=2754) ?
pozdrawiam

http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2754 dołączam się do podziękowań za poradnik

DamianX360
27-05-2008, 12:46
zna ktoś dobry sposób na strzelenie gola z rzutu wolnego?

pzdr

frosztiPL
27-05-2008, 13:54
Niema dobrego sposobu strzelania wolnego po prostu kwestia wielu prób, jedynie, co mogę podpowiedzieć to im bliżej pola karnego się wykonuje wolny tym mniejszą siłę należy włożyć w strzał, ale to raczej logiczne. i celować zawsze na drugi słupek niż stoi bramkarz.

D1WASYL
25-06-2008, 21:55
pomozcie prosze !!!
chodzi o osiagniecie
Leading the underdogs
Captain and win a match with a 7th seeded country in Captain Your Country (solo only).
a w polskiej wersji to jest: PRZEWODZAC CZARNYM KONIOM

biore san marino w szybki mecz i zostan gwiazda.
wygrylem mecz z andora i nie weszlo a wczesniej z jakas inna druzyna i tez nic. powiedzcie gdzie mam ten mecz rozegrac w szybki mecz czy w jakims turnieju i jakimi druzynami !

a drugi to ligi sieciowe jaki mi brakuje , ktos chetny do rozegrania meczu??
moj gt: D1WASYL

Banankash
26-06-2008, 12:21
pomozcie prosze !!!
chodzi o osiagniecie
Leading the underdogs
Captain and win a match with a 7th seeded country in Captain Your Country (solo only).
a w polskiej wersji to jest: PRZEWODZAC CZARNYM KONIOM

biore san marino w szybki mecz i zostan gwiazda.
wygrylem mecz z andora i nie weszlo a wczesniej z jakas inna druzyna i tez nic. powiedzcie gdzie mam ten mecz rozegrac w szybki mecz czy w jakims turnieju i jakimi druzynami !

a drugi to ligi sieciowe jaki mi brakuje , ktos chetny do rozegrania meczu??
moj gt: D1WASYL

nie jestem na 100% pewnien ale wydaje mi sie, że to osiagniecie jest w trybie "zostań kapitanem" :mellow:

P4tR1oT4
26-06-2008, 14:38
To nie ma być szybki mecz tylko eliminacje do euro i wygrana z andora nic ci nie da bo z nimi sie gra mecz towarzyski. Najlatwiej jest wygrac z cyprem.

SwankCzarny77
28-06-2008, 17:34
Mam kolejny problem ze zdobyciem osiągnięcia :| Jest achievement - "Wygraj z Angilą w rzutach karnych(dowolny poziom trudności/tylko solo)". Kombinowałem na wszystkie sposoby, wygrałem z Anglią a osiągnięcie sie nie odblokowywuje. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?
Zagraj Anglia przeciwko Niemiec i odblokuja ci sie dwa osiagnięcia!!!:D

http://card.mygamercard.net/PL/sig/swankczarny777.png

P4tR1oT4
29-06-2008, 12:08
A nie wiecie czemu ja nie dostałem w ogóle osiągnięcia za rozegranie meczu online? Mam za granie w lidzie i te za wygranie wszystkimi drużynami a pomimo tego że grałem często on-line ronkingowe i playery nie dostałem tego osiągnięcia :/

wolek92
22-07-2008, 11:20
W osiągnięciach Individual Objectives i Team Objectives trzeba wykonać tylko główne cele czy te bonusowe też ?

Bender
13-09-2008, 12:13
Mam problemy z odblokowanie niektórych achievementów w tej grze. Oto te achievy, które powinienem mieć, a jakimś cudem nie mam:

Captain Your Country
Earn the captaincy in a full international in Captain Your Country mode (solo only).
10 Punktów

Lead from the front
Qualify for UEFA EURO 2008™ in Captain Your Country as an Attacker (solo only).
25 Punktów

Wiecie coś o problemach z tymi achievami, bo na jednym forum czytałem, że niektóre potrafią się najzwyczajniej zglitchować i nie chcą wyskoczyć ;/

mefp
13-09-2008, 13:20
Hmm... mi się te achivy odblokowały za pierwszym razem. Może spróbuj usunąć save'y z Euro i spróbować jeszcze raz?

SwankCzarny77
13-09-2008, 13:38
Mam problemy z odblokowanie niektórych achievementów w tej grze. Oto te achievy, które powinienem mieć, a jakimś cudem nie mam:

Captain Your Country
Earn the captaincy in a full international in Captain Your Country mode (solo only).
10 Punktów

Lead from the front
Qualify for UEFA EURO 2008™ in Captain Your Country as an Attacker (solo only).
25 Punktów

Wiecie coś o problemach z tymi achievami, bo na jednym forum czytałem, że niektóre potrafią się najzwyczajniej zglitchować i nie chcą wyskoczyć ;/
U mnie tez wszsytko weszlo normalnie nie mialem z niczym problemu w tej grze takze moze faktycznie skasuj save i bedzie ok

Bender
13-09-2008, 22:42
To jest po prostu śmieszne, znowu gram tryb CYC i nic. Jestem kapitanem 1 reprezenatacji i achieva jak nie było tak nie ma. W życiu nie odblokuje achievów w tym trybie...

EDIT: Dobra daruję sobie chyba te achievy w trybie CYC, bo nie odblokowały mi się achievy za zostanie kapitanem, awans drużyną, której nigdy się to nie udało (jako kapitan), a nawet nie mam achievów za awans jako pomocnik, napastnik (tu nawet nie trzeba być kapitanem). Grałem CYC już dwa razy i nic. Próbowałem będąc online i offline. Najgorsze jest to, że ten tryb jest cholernie czasochłonny i najzwyczajniej zmarnowałem masę czasu.

A jeszcze jedno, w jakim momencie Wam odblokowywały się te achievy, które wymieniłem.

EDIT 2: Nie wytrzymam, dostałem chociaż osiągnięcia: "Motywujący kapitan" i "Lider środka", ale co ciekawe ładowałem cały czas ostatni sejw przed ostatnim meczem eliminacji i dostałem te 2 achievementy za 3 razem. Bez komentarza.

Mustang
13-09-2008, 23:11
Mi za kapitana nie wpadł po pierwszym meczu jako kapitan, ale Lead from the back i Greek God wtedy kiedy miały. Through their eyes i Individual objectives zdobyłem dziś za drugim razem (choć już po pierwszym odhaczyły mi się wszystkie cele scenariusza), a przed chwilą pokonałem Grecję 1:0 na zawodowcu i nic nie dostałem :(

Bender
13-09-2008, 23:15
A kiedy dostałeś za kapitana? W eliminacjach czy w finałach? Po zakończeniu któregoś z meczów?

Mustang
13-09-2008, 23:20
Po jakimś meczu w eliminacjach. To jakaś bzdura, że jeszcze go nie masz, jeśli nie wpadnie, to możesz po ukończeniu gry usunąć save i spróbować znowu.
Jak ci się udało sprowokować faule, żeby strzelić kapitanem wolnego i karnego?

Bender
13-09-2008, 23:26
Słuchaj to jest tak, że ja usuwałem już save'a... Grałem ten tryb 2 razy i nic (raz online, raz offline). Co do karnego, to po przejęciu opaski kapitana, od razu ustawiłem Smolarka jako wykonawcę (btw. nie mam osiągnięcia za awans do finału jako napastnik... żart) i w którymś meczu dostałem kosę i strzeliłem karnego. Co do wolnego już tak różowo nie było. Ładowałem punkty Smolarkowi w celność wolnych i siłę strzału. Co do samego wymuszenia wolnego, to podbiegnij do pola karnego, następnie odwróć się i pykaj (lub trzymaj LT), w końcu podbiegnie do Ciebie obrońca, Twój zawodnik będzie plecami do niego blokował piłkę - wtedy puszczasz LT, chwila przepychanki i najczęściej Twój zawodnik zaliczy glebę, a sędzia zagwiżdże faul. Chyba udało mi się strzelić wolnego po 10 próbach :) Aha co siły strzału, miałem chyba ok. 1/4 paska i strzelałem oczywiście nad murem.

mefp
15-09-2008, 12:26
Co do karnego to jest na to łatwy knif - poprostu trzeba grając już po fazie grupowej doprowadzić do karnych i strzelić będąc kapitanem. A z wolnym to trzeba zastosować się do tego co pisze Bender.

Dawidek098
28-06-2009, 00:06
Kurcze. Ja mam problem. Otóż wygrałem Uefa Euro 2008 grając jako obrońca Grecji, a achievement [b] Greek God [b] nie wpadł. O co chodzi? Glitch czy coś źle zrobiłem? Z góry dzięki za odp.

Mustang
28-06-2009, 10:31
Grałeś w trybie zostań kapitanem jako kapitan?

Dawidek098
28-06-2009, 10:39
Jak to jako kapitan? W finałowym meczu musiałem być kapitanem?
Tak grałem w trybie zostań kapitanem. W każdym meczu miałem noty powyżej 9.. nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

frosztiPL
29-06-2009, 00:47
Żeby otrzymać to osiągnięcie musisz być kapitanem drużyny, przez całe mistrzostwa.

Dawidek098
29-06-2009, 00:53
No ale jak to dostać tego kapitana? Ja tę opaskę miałem parę razy. Często był news taki, że Katsuranis przejmuje opaskę kapitana na rzecz Dellasa ( grałem nim).

(http://pl.wikipedia.org/wiki/Kostas_Katsuranis)

frosztiPL
29-06-2009, 10:21
Grając eliminacje jak w każdym meczu będziesz miał wysokie noty w końcu zostaniesz kapitanem drużyny.

Dawidek098
29-06-2009, 11:54
No mówię, że w każdym meczu miałem wysokie noty. Nawet w każdym strzelałem co najmniej po 5 bramek. Mam nawet osiągnięcie za Captain Your Country.

Bender
29-06-2009, 16:01
Niestety te achievy są dosyć konkretnie zglitchowane. Mi nie chciało wyskoczyć kilka, ale pomogło zrobienie save'a przed meczem, po którym achievement ma wpaść i powtarzanie go tak długo, aż achiev wpadnie. Przykładowo dwa achievy wpadły mi w ten sposób dopiero za 3 razem. Z resztą możesz o tym poczytać na poprzedniej stronie ;p

Dawidek098
05-07-2009, 14:01
A można jakoś szybciej zakwalifikować się do Uefa Euro 2008? Gram jako Milan Baros i trochę meczy zostało... da się to jakoś przyśpieszyć ?

Dawidek098
06-07-2009, 15:31
Sorry, że post pod postem.
Jak można robić te achievementy online? Są np. za wygranie meczu pucharowego grając drużyną z koszyka 7 itd. No to wygrałem pierwszy mecz, ale jak zagrać kolejny? Robię to z kumplem, ale teraz nas nie znajduje.. jak znów można zagrać?

Mustang
06-07-2009, 19:28
Musicie mieć trzy lipne konta z Goldem lub zdrapką 48h i wyliczyć sobie jak to wszystko rozegrać. Generalnie wygrany wchodzi wyżej, przegrany spada na dół, tak samo spada się po finale. Bijecie sobie nawzajem te prawdziwe i nieprawdziwe konta, a na prawdziwych zdobywacie osiągnięcia.

MajkelBlack
03-09-2010, 23:34
Odświeżam

Jak ktoś chętny na pogranie - zapraszam na Live

GT - MajkelBlack