View Full Version : Grand Theft Auto IV

Strony : [1] 2

AlexX
27-04-2008, 14:29
Temat o osiągnięciach najlepszej gry tego roku (zaraz po GoW 2, oczywiście :D)
Tu macie liste osiągnięć:
http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2648

sadorg
27-04-2008, 14:40
fajne są te achievementy:)) 5 min na 6 gwiazdkach, ciekawe czy trudno będzie ;)

AlexX
27-04-2008, 14:44
Ostatni jest trochę przegięty, bo mało kto taki zrobi. Chyba, ze twórcy będą dużo grali.

wrog
27-04-2008, 15:36
Być może to będzie achievement wirusowy, więc spokojnie.

Vartan
27-04-2008, 15:59
najpewniej tak...
duzo podobnych do "Crackdownowych"...

Szukanie paczek - to bedzie ciezkie bez poradnika

sadorg
27-04-2008, 16:25
nigdy nie przepadałem za paczkami i stunt jumpami, ale jak będzie jakiś poradnik to luzik ;)

N!gga
27-04-2008, 19:54
Heh, jest dosyć łatwy sposób na achievementa pt. "One Man Army". Trudno to wytlumaczyc piszac, wiec we wtorek wrzuce filmik jak go latwo zaliczyc juz na poczatku gry. Może posłuży jako pomoc do poradnika, ktory pewnie powstanie ^^

Pep
01-05-2008, 11:58
Racja, "One Man Army" jest stosunkowo łatwy do zdobycia już na samym początku gry. Mój sposób jest następujący:
1. Musimy załatwić jakiś jednoślad
2. Udajemy się na stacje metra przy Huntington St.
3. WJEŻDZAMY motorem na górę, aż na same tory
4. Jedziemy środkiem, pomiędzy oboma torami w kierunku Algonquin
5. Dojeżdżamy na most gdzie zdobywamy 6 gwiazdek
6. Jeździmy po moście w kółko między wyspami, sprawe ułatwia nam to że jest on przykryty od góry, auta na tory nie wjadą a helikoptery mogą nas ostrzeliwać tylko od boku, krążymy tak przez 5 min i voila, achivement wraz z 40 pkt wpada nam na konto :D

Mnie osobiście wpadł za drugim podejściem, bo za pierwszym razem stanąłem w miejscu czając się za ścianą, nie podejżewając, że zaczną na mnie skakać z góry. Mam nadzieję, że opis komuś się przyda :)

wrog
01-05-2008, 13:25
Jak ktoś chce sieknąć bez problemów trzy razy strike'a w kręglach to:
- na stanowisku robisz dwa kroki w lewo
- przy rzucie odchylasz gałkę do tyłu i liczysz sobie spokojnie do 1 w myślach
- na dwa rzucasz kulą i pilnujesz żeby leciała centralnie w środek

Sposób działa na pewno, mi się udało 6 walnąć z rzędu w ten sposób. Jeśli zostaje jeden to rzuciłeś za mocno (za szybko dałeś do góry gałkę).

dmx427
01-05-2008, 18:45
A ja mam takie pytanie co do tej gry w rzutki - o co w niej chodzi ? Jak po raz pierwszy odpaliłem to niechcący przewinąłem tutorial - reguły są bynajmniej inne niż te które ja zrozumiałem czyli trafienie w środek ... Jak zdobyć te 180 punktów do Osiągnięcia ?

wrog
01-05-2008, 19:13
Walnij trzy razy na linii 20, w wąski pasek bliżej środka. Za jedno trafienie masz 60 pkt.

MaRcIn93PL
01-05-2008, 19:54
http://pl.youtube.com/watch?v=zYzxnnnSPCc To ten Ach :) a ja mam pytanie Kto ma to
Retail Therapy
Unlock the special ability of buying guns from a friend..
10 Punktów
Nawet nie wiem co to znaczy :)
Ps: Kiedy mozna sie spodziewac poradnika ?

mataman
01-05-2008, 20:01
Jeszcze łatwiej zrobic "one man army" w inny sposób.

- na poczatku gry obok naszego safe house jest most na drugą wyspę
- jedziemy na ten most zabijamy gliniarza który stoi przy blokadzie
- spierniczamy do safe house i spokojnie czekamy sobie 5min

dmx427
01-05-2008, 21:18
http://pl.youtube.com/watch?v=zYzxnnnSPCc To ten Ach :) a ja mam pytanie Kto ma to
Retail Therapy
Unlock the special ability of buying guns from a friend..
10 Punktów
Nawet nie wiem co to znaczy :)
Ps: Kiedy mozna sie spodziewac poradnika ?

Dostaniesz te osiągnięcie gdy wykonasz z 60-70 % misji u Little Jacoba (Rasta) - będziesz mógł wtedy kupić broń u tego goscia za mniejszą sume i w dodatku w bliższych dla ciebie miejscach (broń się kupuje u niego z bagażnika).

MaRcIn93PL
01-05-2008, 22:22
Dostaniesz te osiągnięcie gdy wykonasz z 60-70 % misji u Little Jacoba (Rasta) - będziesz mógł wtedy kupić broń u tego goscia za mniejszą sume i w dodatku w bliższych dla ciebie miejscach (broń się kupuje u niego z bagażnika).

Juz nie mam na mapie tych misji mam tylko ze mogę z nim pojechać do klubu lub na piwo itp mam 24 % gry to będę jeszcze u niego misje ?
Little Jacoba RoXX Najfajniejszy nie główny bohater gry obok Romana :rofl:

wrog
01-05-2008, 23:17
Badman jest lepszy :D A do Achievementa nie chodzi o misje tylko o lubienie. Przekroczysz 80% z tego co zauważyłem i wtedy dzwoni z informacją, a Osiągnięcie wyskakuje.

crazzie
02-05-2008, 00:11
jesli chodzi o one army man mozna to zrobic rowniez latajac helikopterem, trzeba uwazac tylko na smiglowiec ktory moze nas ostrzeliwac, banalny sposob

a jesli chodzi o bohaterow to moj ulubieniec to brucie

Zielas
02-05-2008, 00:39
A ja mam takie pytanie co do tej gry w rzutki - o co w niej chodzi ? Jak po raz pierwszy odpaliłem to niechcący przewinąłem tutorial - reguły są bynajmniej inne niż te które ja zrozumiałem czyli trafienie w środek ... Jak zdobyć te 180 punktów do Osiągnięcia ?
Musisz trafić potrójną 20 trzy razy

elimiko
02-05-2008, 09:13
Little Jacoba RoXX Najfajniejszy nie główny bohater gry obok Romana :rofl:

Mnie ten gość, jak również Badman najbardziej wkurwiają. Głównie z powodu peplającego języka, kur** nie moge tego słuchać... Poza tym robota u nich nie jest za specjalnie skomplikowana, średnio mnie te misje wciągają.

sadorg
02-05-2008, 12:04
ej wie ktoś jak da się płynnie ataki z contry walić? bo naciskam A i nic mi nie wychodzi :/ tylko sie zasłania a i tak dostaje

wrog
02-05-2008, 12:52
Kiedy przeciwnik robi zamach wciskasz A (dobry timing się liczy), potem dajesz szybko B i masz counter attack.

sadorg
02-05-2008, 14:13
dzięki wielkie, a wiesz może o co chodzi w achievemencie No More Strangers?
Ja mam się jakoś przywitać ze wszystkimi osobami na ulicy czy co? ;)

pijak
02-05-2008, 14:42
Wrog, jak zrobić te 10 kontr żeby gliny się nie doczepiły? :moron:

wrog
02-05-2008, 14:59
Musisz liczyć na farta, mi się za n-tym razem udało, ale nerwów sobie sporo napsułem.

elimiko
02-05-2008, 19:23
Ktoś już odkrył lub wie jaki czas trzeba pobić w achievemencie
Fly The Co-op - Beat our time in ranked versions of "Deal Breaker", "Hangman's NOOSE" and "Bomb da Base II" ??

MaRcIn93PL
03-05-2008, 10:05
Pomocy przeleciałem nad wszystkimi mostami .. ! i nie mam acha ! Czy to dlatego ze nie mam odblokowanych wszystkich miast (tylko ostatniego) wiem na pewno ze przeleciałem pod wszystkimi bo był licznik ... Czy jak odblokuje mi sie ostatnie miasto to wtedy wyskoczy ten Ach ?? Z góry dzięki za pomoc :)

Bender
03-05-2008, 10:24
Musisz to zrobić w chopperze (dzwonisz do Brucie'go i wybierasz heli ride, ale najpierw musisz się z nim zaprzyjaźnić), a nie w innym helikopterze. Przelatujesz pod mostem, wyskakują na mapce pucharki, zaznaczasz następny i znowu. Nie musisz mieć odblokowanego miasta, zacznie Cię ścigać policja itd., ale dużo Ci nie zrobią. Na liczniku w statystykach gry musisz mieć 14 mostów. Z innej beczki, ma ktoś już sposób na "rolled over", próbuję metody z lotniskiem, ale nie wychodzi. Raz nawet wydawało mi się, że zrobiłem 5 obrotów, ale achievement nie wpadł :/

MaRcIn93PL
03-05-2008, 11:35
Musisz to zrobić w chopperze (dzwonisz do Brucie'go i wybierasz heli ride, ale najpierw musisz się z nim zaprzyjaźnić), a nie w innym helikopterze. Przelatujesz pod mostem, wyskakują na mapce pucharki, zaznaczasz następny i znowu. Nie musisz mieć odblokowanego miasta, zacznie Cię ścigać policja itd., ale dużo Ci nie zrobią. Na liczniku w statystykach gry musisz mieć 14 mostów. Z innej beczki, ma ktoś już sposób na "rolled over", próbuję metody z lotniskiem, ale nie wychodzi. Raz nawet wydawało mi się, że zrobiłem 5 obrotów, ale achievement nie wpadł :/
A wiec zrobiłem tak jak powiedziałeś i nic ... a może dlatego ze w helikopterze była jakieś panie ?? nie wiem

Bender
03-05-2008, 12:02
A masz 14 mostów w statsach? Mogłeś któryś ominąć i nie wiesz który...

pijak
03-05-2008, 12:08
@Bender
Załatw coś szybszego od policyjnego wozu i próbuj do woli, mi wskoczył dopiero za którymś z kolei podejściem...
Pamiętaj żeby maksymalnie się rozpędzić i wjechać na wyskok połową samochodu.
Później to już kwestia szczęścia...

MaRcIn93PL
03-05-2008, 12:24
A masz 14 mostów w statsach? Mogłeś któryś ominąć i nie wiesz który...

Ty nie wiem jak to mozliwe ale mam 13 ! a jak juz lece to nie mam juz ani jednego zaznaczonego ...

wrog
03-05-2008, 14:41
U mnie żadnych pucharków nie było, dziwne. Z 14 mostem jest pewien problem (ten w Alderney, południe, najbardziej na zachód z tej czwórki) - przeleć nad wodą w miejscu, gdzie most ma od dołu dodatkowe wsparcie rusztowaniem. Pewnie tego nie masz.

Bender
03-05-2008, 15:47
Puchary pojawiają się tylko na chwilę, gdy lecisz pod mostem, pod którym jeszcze nie leciałeś (dlatego nie pojawiają Ci się już Marcin93).

MaRcIn93PL
03-05-2008, 16:33
Dobra mam :rofl: zawsze nie trafiałem w jede ostatni most :lol:

dmx427
03-05-2008, 20:26
A o co chodzi z achievementem "No more strangers" ? Ile tam osób trzeba poznać ? Aha i "Rolled Over" ? Bo nie mam pojęcia co tu trzeba zrobić ?

wrog
03-05-2008, 20:38
Do No More Strangers musisz spotkać wszystkie przypadkowe osoby - mapka (http://franchisemedia.ign.com/wiki/grandtheftauto.ign.com/default/uploads/5/56/Pervert-Map.jpg). W Rolled Over masz się pięć razy obrócić samochodem podczas jednej kraksy. Już o tym było.

Bender
04-05-2008, 12:00
Ile trzeba mieć procent u Packie'go, żeby odblokować achieva dial b... Mam już 81% i coś nie chce do mnie zadzwonić. Poprzednie odblokowywały się już przy 75%

MaRcIn93PL
04-05-2008, 13:14
ej a przy tym acziwie z odkryciem wysp trzeba byc tylko na tych 3 czy jeszcze te wszystkie małe

elimiko
04-05-2008, 13:42
Właśnie odblokowałem achievementa Under The Radar - You flew under all the main bridges in the game.
Jest 14 mostów pod którymi trzeba przelecieć. Przy zaliczaniu któregokolwiek z nich na chwile pojawiają się na radarze/mapie ikony pucharów z tymi jeszcze niezaliczonymi.
Teraz najważniejsze, przelatywać pod mostami można dowolnym helikopterem dostępnym w grze. Nie tak jak wczesniej pisał Bender:
Musisz to zrobić w chopperze (dzwonisz do Brucie'go i wybierasz heli ride, ale najpierw musisz się z nim zaprzyjaźnić), a nie w innym helikopterze.Ja zrobiłem to Helitours Mevrick'iem, któych kilka sztuk stoi na wyspie ALGONQUIN w dzielnicy Castle Gardens - firma Helitour.
Achievementa można zrobić przed odkryciem wszystkich wysp, wystarczy tylko troche unikac 6 gwiazdkowej policji (latając helikopterem nie jest to trudne).

wrog
04-05-2008, 15:22
Yup, potwierdzam, że da się każdym. Sam robiłem tym wojskowym z lotniska.

Bender
04-05-2008, 15:25
Możliwe, napisałem tak, bo gdy przeleciałem innym, nie pojawiły mi się te puchary, ale rzeczywiście mój błąd :)

dmx427
05-05-2008, 10:25
A czy komuś udało się odblokować "Genetically Superior" ? Ukończyłem z 10 wyścigów i gdy dalej chce brać udział to Brucie mówi że narazie nie ma żadnych wyścigów ... Ile trzeba odczekać by ukończyć te 10 ostatnich ?

Dycha
05-05-2008, 14:54
a moze ktos wie jak zrobic te wycieczki helikopterem latalem juz z tym gosciem 11 razy i nic

wrog
05-05-2008, 15:23
Masz przelecieć we wszystkich pięciu przynajmniej jeden raz.

Dycha
05-05-2008, 15:49
latalem 7 razy bez przewijania i nic to nie dalo moze cos innego zrobiles ??

elimiko
05-05-2008, 18:48
Przewinięcie lotu nie ma żadnego znaczenia, i tak jest on zaliczany. Na placu z którego odlatują helikoptery turystyczne masz pięć stanowisk. Wystarczy że wybierzesz się na wycieczkę z każdego z tych stanowisk, a wtedy achievement zostanie odblokowany.

crazzie
05-05-2008, 19:00
czy ktos z was ma juz achievement za onlineowe ubicie 20 osob pistoletem? ubilem ponad 20 osob i nie dostalem go? trzeba miec jakis yyyyy "specjalny" ten pistolet czy co? :/

hakerek22
05-05-2008, 20:42
ja też ubiłem około 30 i nic achiva nie ma...
a może to chodzi że w jednej grze trzeba tylu zabić:))

Dycha
05-05-2008, 20:46
a to ze z pieciu stanowisk to niewiedzialem a pistolet online to na ranked w jednej rundzie

lukas_live
05-05-2008, 21:07
czy ktos z was ma juz achievement za onlineowe ubicie 20 osob pistoletem? ubilem ponad 20 osob i nie dostalem go? trzeba miec jakis yyyyy "specjalny" ten pistolet czy co? :/
pistolet napewno normalny, zadnych specjalnych to nie widzialem, mi ten achiev jakos szybko wyskoczyl wystarczy kilka deatchmatch'ow zagrac i tyle :D a ze multi daje rade wiec to sama przyjemnosc

crazzie
05-05-2008, 21:45
no jesli w jednym to byloby jeszcze do zrozumienia dlaczego go nie mam, tylko szkoda ze nikt nie raczyl o tym poinformowac w opisie achievementa.

lukas moze i tak ale teraz zauwazylem ze wiekszosc ustawia mecze na powerful weapons albo rifle..

MYSZa7
05-05-2008, 22:15
Mam problem

Liberty City Minute
Complete the story missions in less than 30 hours.
30 Punktów

Do Achievementa wymagane jest skończenie wszystkich misji fabularnych zanim na zegarze w statystykach pojawi się 30 godzin. Nie jest to trudne zadanie i spokojnie zmieścisz się w tym czasie, ale pod jednym warunkiem – nie będziesz marnował czasu na bezcelowe rozbijanie się po mieście i ewentualnie na ciągłe wypady z kumplami. Warto też korzystać z taksówek – nie tracisz czasu na podróż.

zrobiłem dokładnie jak napisał wrog i nic mi nie wyskoczyło,co jest?

wrog
05-05-2008, 22:44
Wyskakuje po napisach. Na pewno nie masz na zegarze 30h?

Jaro5412
06-05-2008, 21:46
Co do achievementa Finish Him. Chodzi o zrobienie 10-ciu kontr w 4 min. Polecam zrobic to w miejscu gdzie wylatujemy na wycieczki śmigłowcem po Liberty. Żadnej policji ani problemów. WAZNE nie próbujcie walczyć z ochroną bo jak zaczepicie jednego z nich ( pomarańczowa kamizelka ) to zleci sie kilku innych i bedzie ciężej zrobi to co chcemy.

A jeżeli chodzi o same wycieczki , nie chodzi o to aby polecieć 5 dowolnych , tylko 5 róznych. W tym celu musicie polecieć różnymi smigłowcami. Łatwo sie domysleć , bo na lądowisku jest właśnie pięć śmigłowców.

MYSZa7
06-05-2008, 22:56
Wyskakuje po napisach. Na pewno nie masz na zegarze 30h?
Wszystkie misje fabularne przeszedłem w ponad 22 godziny,a przy loadingach i save mam napis Story Complete.Tylko nie przypominam sobie,żeby po ostatniej misji pokazały mi się napisy :/

Pawlok
07-05-2008, 07:46
A czy komuś udało się odblokować "Genetically Superior" ? Ukończyłem z 10 wyścigów i gdy dalej chce brać udział to Brucie mówi że narazie nie ma żadnych wyścigów ... Ile trzeba odczekać by ukończyć te 10 ostatnich ?
zadzwoń do bruciego z innej części miasta

elimiko
07-05-2008, 12:35
A jeżeli chodzi o same wycieczki , nie chodzi o to aby polecieć 5 dowolnych , tylko 5 róznych. W tym celu musicie polecieć różnymi smigłowcami. Łatwo sie domysleć , bo na lądowisku jest właśnie pięć śmigłowców.

pisałem na poprzedniej stronie...

Jaro5412
07-05-2008, 23:52

W deathmach-u musi być

no jesli w jednym to byloby jeszcze do zrozumienia dlaczego go nie mam, tylko szkoda ze nikt nie raczyl o tym poinformowac w opisie achievementa.

Opis achievementa mów że masz zabić 20 osób pistoletem w rankingowym deathmach-u. No łatwo załapać że chodzi o jeden mecz

SliverPL
08-05-2008, 03:31
POMOCY !!! CCo trzeba zrobic zeby pojawila sie trzecia misja dla Brian`a ?? stoje w wyznaczonym miejscu juz 2 dni i nic ...

pijak
08-05-2008, 14:14
Czy żeby mieć 100% trzeba wykonać wszystkie misje od przypadkowych ludzi czy tylko tyle żeby wskoczył achievement (nie trzeba mieć wszystkich zadań)?

Bo jeśli wszystkie to będę musiał zacząć od nowa gre, robić 'jumpy' i inne rzeczy, bo na misji zabiłem jednego kolesia :doh:

Bender
08-05-2008, 15:01
do 100% musisz wykonać zadania od:
Random Characters
Brian
Badman
Mel
Ilyena Faustin
Hossan
Sara
Pathos
Marnie
Eddie Low
Gracie

pijak
08-05-2008, 15:13
Na innym forum piszą "Jeff, Cherise, Clarence, and Ivan do NOT count towards the percentage."

Jeśli to prawda to R* jednak nie spaprał sprawy :D

crazzie
08-05-2008, 16:56
a czy do 100% musza byc zrobione misje taksowka u romana? bo nie mam mozliwosci juz ich robienia.. nie wiedzialem ze tak o po prostu znikna w pewnej chwili :/

Bender
08-05-2008, 18:00
nie muszą, nie mają wpływu na 100%

Mam pytanko, gdy robie u Steviego i znajduję auto z msg, gdzie mam je zawieźć, bo na mapce nie mam żadnego punktu...

Max Payne
08-05-2008, 19:06
Zawozisz je do garażu w dzielnicy Bohan(będzie tam taki symbol samochodu niedaleko safehouse'a w Bohan).

KURA2008
09-05-2008, 10:32
Szybkie pytanie do 100%

"Beat computer or a friend at all activities once " Chodzi po prostu po to, ze musze przynajniej raz w grze wygrac w
- rzuttki
- kregle
- bilard
???
Bo chyba Cube3d sie nie liczy co?
Cos jeszcze trzeba zrobic?

I gdzie mozna na pierwszej wyspie znalezc motor scigacz typu NRG? Chce zrobic achieva z t jzda na jednym kolku, ale same choppery i skutery mi wpadaja, a na tym ciezko.

Jakie szybkie auto polecacie do zrobienia 5 obrotow i gdzie je znajde? Rozumiem, ze to ta rampa na lotnisku ?

pijak
09-05-2008, 14:18
1. Musisz pokonać któregokolwiek przyjaciół lub komputer w mini-gierkach.
W Cub3d musisz pobić hi-score [10k+].

2. NRG można spotkać na samej górze parkingu na lotnisku.
Poza tym skuterem też łatwo to zrobić.
Na trzeciej wyspie jest salon z motorami
http://img206.imageshack.us/img206/1941/nrgrr6.jpg

3. Najlepiej coś szybkiego (Turismo,Infernus,Banshee).
Żółta, mała rampa na lotnisku - wjeżdżasz połową samochodu na maksymalnej prędkości.

sadorg
09-05-2008, 15:24
1. konkretnie to 11 tyś w cub3d bo rekord to chyba 10700, jakoś tak
2. na luziku mozna zrobic achieva na 500 feet ;)
3. ja go zrobiłem hummerem policyjnym, a kuzynowi zwykłym radiowozem :P

pijak
10-05-2008, 13:09
100% :woot:

sadorg
10-05-2008, 13:11
:omfg::omfg::omfg:

sokol900
10-05-2008, 13:19
chyba po pijaku ta gre przeszedles cala :P hehe rzeznik ;)

wrog
10-05-2008, 13:39
No-life, no-life! :) A tak na serio, ładnie i gratulacje. Daj znać, co tam jest w tym Hall of Fame na Social Clubie.

Spootn1k
10-05-2008, 13:53
Żeby jeszcze coś było za te 100%...

ksips
10-05-2008, 19:46
Achieva One Man Army można zrobić w łatwiejszy sposób niż ten opisany na onlinecenter. Wystarczy zrobić 6 gwiazdek i schować się w domu na 5 min. Nikt nie będzie wchodził.

wrog
10-05-2008, 20:03
Tylko, że musisz do niego dotrzeć albo zrobić te 6 gwiazdek koło niego, więc nie jest wcale łatwiej. Poza tym można też latać helikopterem, co za różnica...

elimiko
10-05-2008, 20:11
Muszę zaprzeczyć, ponieważ kiedy ja próbowałem użyć tego sposobu gliny po ok. minucie odnalazły mnie w domu, broniłem się z za lady kuchennej jak mogłem ale ostatecznie poległem. Wniosek więc taki, że czasem wchodzą, czasem nie.

Sam nie użyłem może sposobu opisanego na OC, ale też miałem dobry i niezawodny. Zdjąłem snajperką kolesia na szybkiej motorówce po czym przywłaszczyłem ją sobie, podpłynąłem do 3 wyspy której nie miałem jeszcze odblokowanej - 6 gwiazdek. Poźniej wystarczyło zrobić niecałe kółeczko wokół całego Liberty City i achievement unlocked :)

gerber
11-05-2008, 11:23
Ja zrobiłem tego achievement'a w domu właśnie, sposób jest banalny. Wybrałem chatę po Playboyu bodajże, jedne drzwi zablokowałem autem od zewnątrz, w drugie drzwi wjechałem autem (żeby były cały czas otwarte). Bierzemy karabin i z za ściany headshoty w gliniarzy po paru minutach zabawy mamy 6 gwiazdek, włazimy za ścianę i odczekujemy 5 minut. Banał, chociaż na pierwszy rzut oka wydaję się być wyzwaniem :)

MYSZa7
11-05-2008, 13:08
Achieva One Man Army można zrobić w łatwiejszy sposób niż ten opisany na onlinecenter. Wystarczy zrobić 6 gwiazdek i schować się w domu na 5 min. Nikt nie będzie wchodził.

D@pa xD Ja wszedłem domu mając 6 gwiazdek i gdzieś tak po 3 minutach wparowali mi na chatę :D
A tak poza tym to w jaki sposób albo kiedy mogę dostać się do Garage,który znajduje się w Bohan? Sorka,że nie na temat.

fragipl
11-05-2008, 18:23
Gracefully Taken
Complete mission "I'll Take Her".

te osiagniecie wskakuje w misji co roatwalismy romana z tego magazynu i zabijalismy tam w srodku tych oprychow, jezli tak to mi nie wskoczylo :)

pijak
11-05-2008, 18:26
Nie wskoczyło, bo to nie ta misja.

crazzie
11-05-2008, 20:10
her to ona, roman jest kobieta? do slownikow ludzieeeeee...

a z wbieganiem do domu to fakt, roznie bywa, dzisiaj porwalem gosciowi auto pod chata i postawilem pod domem na miejscu parkingowym, pobieglem na gore zeby sobie sejwa zrobic a koles za mna, nawet butow nie wytarl, wpadl przez drzwi za mna i zaczal mnie okladac, tym sposobem zalatwil sobie prace u mnie, wcielil sie w role mokrej plamy zastepujacej dywan:)

mig38
11-05-2008, 21:39
mam pytanko czy po zakonczeniu wątku fabularnego będę mógł dalej umawiac się z przyjaciółmi na kręgle, darta, itp aby wskoczyły mi achivy za to że kazdy lubi mnie na te 75% bo teraz chce zdobyc achiva za przejście fabuły w 30 godzin i nie chce na to tracic czasu

pijak
11-05-2008, 21:57
Po raz kolejny TAK.

Po skończeniu wątku fabularnego masz do dyspozycji całe miasto oraz zadania których nie zrobiłeś.

crazzie
12-05-2008, 00:17
lacznie z taksowka romana? chyba nie? :)

Joni
12-05-2008, 01:50
Wlasnie chyba nie:) to trzeba niestety rozbic na poczatku gry

Pawlok
12-05-2008, 06:11
zadania z taksówką są aby na początku ale nie mają wpływu na procent gry

crazzie
12-05-2008, 08:46
niby nie maja ale w statystykach masz 100% a nie xx% :)

KURA2008
12-05-2008, 09:38
Męczę się z achievementem z "rolled over"
Czy ta słynna rampa na lotnisku to ta, za którą jest taki budynek? Lokacja - gdzieś pośrodku litniska - blisko przecięcia się końców pasów startowych.

Banankash
12-05-2008, 10:39
wydaję mi się, że są to te wszystkie żółte rampy. Nie ma tam jednej wyznaczonej. Da się to zrobić na każdej ale mi jakoś to nie idzie...

crazzie
12-05-2008, 11:07
zolte zolte, trzeba probowac, sa dwie szkoly, albo rozped i przed rampa na recznym obrot tak aby na rampe najechac bokiem auta, albo najazd na wprost lecz jedna strona auta na rampie a druga nie, tez obraca :)

wazne zeby nie rozpedzac sie z asfaltu, tzn przed kazda z ramp jest kraweznik ktory tez wyrzuca i wtedy nie da sie tego zrobic, rozped z asfaltu, wjazd na trawe, wjazd na rampe, to optymalna kolejnosc, kilka prob i wskoczy, ja wjechalem radiowozem :D

KURA2008
12-05-2008, 11:34
Dzięki - będę dzisiaj próbował bo widzę, że ja zupełnie na coś innego wjeżdżałem :omg::lol:

Bender
12-05-2008, 16:40
A nie prościej po prostu luknąć na youtube :)?
http://pl.youtube.com/watch?v=vuf06iRrm0k&feature=related

Pawlok
12-05-2008, 16:58
lepiej robić z czerwonych tylko ma się jedną próbę ponieważ są umieszczone przed morzem

Bender
12-05-2008, 19:49
Powiem Ci, że próbowałem wcześniej na czerwonych i męczyłem się ze 2 godziny, a na żołtych wyszło za 1 razem. Dla mnie żółte były lepszym rozwiązaniem.

elimiko
12-05-2008, 23:39
Mi również na żółtych wyszło bez problemu w 6 czy 7 próbie.

pijak
15-05-2008, 15:26
Mnie irytuje to, że kilka dni po tym jak zrobiłem 100% socialclub pokazuje ciągle 76%...

gerber
15-05-2008, 20:14
Ten cały Social Club to mogą sobie za przeproszeniem w dupę wsadzić, używałem tego całego ZiT feature, około tygodnia temu, kawałki dalej nie wskoczyły. Fabułę też skończyłem, a w dalszym ciągu widzę "YOU HAVE YET TO COMPLETE YOUR STORY". Żenada po całości.

sadorg
15-05-2008, 20:33
mi dopiero wczoraj wskoczyło że zakończyłem fabule, a zrobiłem to chyba 4 dni po premierze, a do tego z 7 ZIT'ów mam 3:moron: ten social to jedna wielka kupa że tak powiem

wololo360
15-05-2008, 21:34
To chyba już wiem, dlaczego na maila aktywującego konto czekam już kilkanaście godzin... :rolleyes:

KURA2008
16-05-2008, 09:14
Pytanie bo mam nabite 20h na liczniku, i się zreflektowałem, że może się uda nabić achievementa za story w 30h. Znacie kolejne misje to wiecie czy są mega długie czy zdążę je zrobić? Jestem aktualnie na misjach Packiego.

Aha i jeszcze jedno - wiem, że po zakończeniu będę miał otwarte miasto itp, ale czy będą dostępne również misje, które nie były wymagane do zakończenia story? ( np. U.J.Paper) ? Bo jeśli będą to zostawiłbym je sobie na koniec

gerber
16-05-2008, 09:44
Jeździj na misje/po misje taksówką i jak będziesz zaliczać bez powtórzeń to myślę że możesz dać radę...

pijak
16-05-2008, 14:03
Nie warto psuć sobie zabawy - najlepiej odstaw na drugie przejście ;)

Misje packiego to coś [z tego co pamiętam] pomiędzy 40-50 więc masz za sobą dopiero połowe.

crazzie
16-05-2008, 14:05
jesli chodzi o 30h to mialem farta, bo uratowalo mnie dokladnie 27minut :)

wololo360
16-05-2008, 15:28
jesli chodzi o 30h to mialem farta, bo uratowalo mnie dokladnie 27minut :)

A dużo podobcznych misji wykonywałeś? grałeś w kręgle itd? Ja właściwie ze 3 razy wpadłem do baru z Romanem, miałem jakieś 5 wyjść z Malorie (?) i tyle chyba, aha i dostarczyłem 1 paczkę dla Jackoba. Skończyłem na razie grać na Museum Piece i mam jakieś 18h. Zdążę? :omfg:

mataman
16-05-2008, 17:25
Nie masz szans :rofl:

A powaznie to zgadzam sie z pijakiem, bez sensu na biegu wszystko robić. Można spokojnie za drugim podejściem to wykonać.

crazzie
17-05-2008, 14:21
dokladnie, ja tez nie lecialem po trupach do acziwmenta, widzisz, niektorzy konca ta gre w <20h wiec...

mam pytanie co do jednego achie

Liberty City (5)
After meeting all possible friends, the ones left alive all like you above 90%.

rozumiem ze dwayne (>> bo zabilem playboya) tez wchodzi w sklad moich kumpli? pytam, bo od jakiegos czasu probuje sie do niego dodzwonic to wlacza sie sekretarka..

gerber
17-05-2008, 14:27
Na pewno też się wlicza, wygląda na to że są to wszyscy którzy mają współczynnik "Like" w statystykach.

LC (5) czyli Packie, Jacob, Dwayne, Roman i Brian :)

--------

Jak by ktoś robił achievementa "Cleaned The Mean Streets" to polecam jeździć na wezwania -Criminal On Foot- bo robi się to zdecydowanie najszybciej, wystarczy wziąć delikwenta pod koła ;)

pijak
17-05-2008, 14:30
Postacie które mogą zginąć podczas story nie wliczają się w procenty ani achievementy.

*Czyli Roman i Dwayne nie wliczają sie*

crazzie
17-05-2008, 14:38
ok dzieki, bo wlasnie do dwayna moge tylko zadzwonic, a na dziwki sie umowic nie da.

gerber
17-05-2008, 14:43
Pijak to info sprawdzone ? Jak tak to nie będę marnować czasu na tych 2 ziomków

pijak
17-05-2008, 15:01
Pijak to info sprawdzone ? Jak tak to nie będę marnować czasu na tych 2 ziomków

Sprawdzałem.
To samo się tyczy random postaci - sam zabiłem chyba wszystkich którzy byli do zabicia a 100% mam.

Poza tym głupio by było jakbyś musiał zaczynać grę od początku, bo zabiłeś kolesia i brakuje ci 0.01% to 100% ;)

wololo360
17-05-2008, 16:47
Dla tych, którzy się nie zorientowali - podpowiedz dotycząca 'Liberty City Minute'

Jeżeli zaczynasz robić jakaś misję, która składa się z kilku elementów i np. na ostatnim giniesz (powiedzmy ze zajmuje to 10-15min czasu) wtedy nie zaczynaj jej znowu stojąc na progu szpitala, bo tracisz sporo kasy i czasu. Najlepiej sprawdza się wtedy loading ostatniego sejwa - dzieki czemu nie tracimy ani czasu ani $ :D

WiZi
17-05-2008, 19:03
ok dzieki, bo wlasnie do dwayna moge tylko zadzwonic, a na dziwki sie umowic nie da.

Aby zaprzyjaznic sie z Dwayn'em i miec mozliwosc zaproszenia go gdzie kolwiek, musisz najpierw odpisac na jego maila, gdy tylko to zrobisz do twojego telefonu zostana dodane wszystkie rzeczy jakie mozesz z nim robic.

pijak
18-05-2008, 09:34
Dzisiaj SC zaktualizował mi 100% i... rozczarowanie :rolleyes:

Za kilkadziesiąt godzin roboty masz certyfikat ukończenia gry do wydrukowania, tapete do ściągnięcia
http://img340.imageshack.us/img340/7361/gtaivhpcx1600x1200tp7.th.jpg (http://img340.imageshack.us/my.php?image=gtaivhpcx1600x1200tp7.jpg)http://img231.imageshack.us/img231/753/100percentkeylargeop3.th.jpg (http://img231.imageshack.us/my.php?image=100percentkeylargeop3.jpg)

Oraz kilka nic nieznaczących badziewi...

crazzie
18-05-2008, 09:37
pozostaje satysfakcja ze rozwaliles gre z kazdej mozliwej strony ;)

gerber
18-05-2008, 12:26
Panowie, problem z achievem "No more strangers" mam. Korzystam z tej mapki z IGN, i części osób nie znajduję. Czy to jest uwarunkowane porami dnia ? Zrobiłem wszystkich których znalazłem a reszta coś się nie chce pojawić :|

pijak
18-05-2008, 12:42
Wiele postaci pojawiaja się losowo - najlepiej odwiedzaj miejsce co jakiś czas.
Pamiętaj, że niektóre mogłeś zabić podczas story więc ich nie ma :)

sadorg
18-05-2008, 12:46
albo moga pojawiac sie te same osoby w roznych miejscach jak np. Jeff 3x ;)

gerber
18-05-2008, 13:15
Wiele postaci pojawiaja się losowo - najlepiej odwiedzaj miejsce co jakiś czas.
Pamiętaj, że niektóre mogłeś zabić podczas story więc ich nie ma :)

Ale to nie przekreśla możliwości odblokowania achiev'a ?

Bender
18-05-2008, 13:21
Nie przekreśla, żadna z postaci zabitych podczas gry nie wpływa na 100% completion. Co do no more strangers skorzystaj z mapki (random characters) w tym temacie:

http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?p=836447&posted=1#post836447

Jest troszkę niżej + opisy co, kiedy, gdzie i jak :)

gerber
18-05-2008, 15:35
Dzięki wielkie Bender, ta mapka pomogła mi bardzo :)

pijak
18-05-2008, 15:48
http://img234.imageshack.us/img234/6622/randomcharactersmq3.th.jpg (http://img234.imageshack.us/my.php?image=randomcharactersmq3.jpg)

1. Badman

2. Brian [3]

3. Brian [1]

4. Mel

5. Brian [2]

6. Ilyena Faustin

7. Cherise

8. Clarence

9. Jeff [1]

10. Jeff [2]

11. Marnie [2]

12. Pathos [2]

13. Pathos [1]

14. Hossan

15. Sara [1]

16. Jeff [3]

17. Marnie [1]

18. Sara Part [2]

19. Eddie Low [1]

20. Eddie Low [2]

21. Ivan

22. Gracie

Achievement ‘No more strangers’ wskakuje po spotkaniu wszystkich postaci, do 100% potrzebne jest zrobienie wszystkich zadań każdej z wymienionych postaci.

Do achievementa oraz 100% nie trzeba robić misji od:
Jeff’a, Cherise’a, Clarence’a, Ivan’a

/\
|
Można by dodać do poradnika, na pewno ułatwi trochę sprawę oraz pomoże uniknąć zbędnych pytań.

gerber
18-05-2008, 16:47
To dobrze że nie trzeba robić Jeffa wszytkich misji na 100% bo nie chce mi wskoczyć 3 zadanie od niego... No i jak to jest w końcu z achievementem Liberty City (5), u mnie sytuacja wygląda tak: Packie 91%, Jacob 100%, Brucie 93% oraz postacie które podobno się nie liczą czyli Roman 90% i Dwayne 49%... Achievement nie wyskoczył.

Banankash
18-05-2008, 16:59
>>>>>>>>>>>SPOILER<<<<<<<<<<<<<<<<

Ten którego oszczędzisz (Dwayne)też musi mieć u ciebie 90%

Bender
18-05-2008, 17:57
*Wszyscy żywi muszą mieć 90%, jeśli oszczędziłeś Dwayne'a on także musi mieć 90%, jeśli go zabiłeś - wtedy się nie liczy*

gerber
18-05-2008, 18:11
Tak też myślałem, pijak twierdził inaczej (post ze strony 11) ;)

pijak
18-05-2008, 20:04
Do 100% Dwayne i Roman nie są potrzebni więc myślałem, że do achievementa też nie - mój błąd :piwo:

gerber
19-05-2008, 21:26
Zrobiłem w końcu Liberty City (5)... Niektóre pogaduszki na wypadach naprawdę zabawne, np. z Dwaynem (kolo zdołowany prawie ciągle narzeka) który opowiada jak to przesrane miał dzieciństwo że mieli czarno-biały TV, na co Niko mu odpowiada coś w rodzaju "Until I was 12 we had no electricity at all" (do 12 roku życia nie miałem w ogóle prądu) :D

cyckiewicz
23-05-2008, 12:20
A ja tak troche z innej beczki...udało się komuś już zdobyć tego achiva za zabicie gościa z Rocktar w meczu rankingowym????

frosztiPL
23-05-2008, 15:52
A ja tak troche z innej beczki...udało się komuś już zdobyć tego achiva za zabicie gościa z Rocktar w meczu rankingowym????

Z tego co paczyłem po rankingach to chyba, żadnemu Polakowi nie udało się zdobyć tego osiągnięcia, co więcej, chyba mało kto na świecie to ma.

Pawlok
23-05-2008, 16:59
jakiś koleś go ma tylko chyba nie zrobił tego legalnie

dmx427
23-05-2008, 20:59
A ja mam pytanie na które odpowiedź mogła już paść (mogłem przeoczyć) co trzeba zrobić by mieć cały 100 % (mam już 96 % i teraz mam problem :( )

Missions: Complete all 90 main story and procedural missions. ---> mam
Car Thefts: Deliver all 30 vehicles to the garage. ----> mam
Friends: Unlock all unique abilities and complete all activities for all five friends (except Roman and Dwayne).
Activities: Defeat the CPU or an in-game friend at all activities at least once. ---- > mam
Random Characters: Find all 14 random characters and complete their encounter missions (except Jeff, Cherise, Clarence, and Ivan). ---> Wykonałem
Most Wanted: Kill all 30 pedestrians on the list. ---- > także mam
Vigilante: Complete 20 crimes. ---- > wykonałem
Flying Rats: Find and kill all 200 pigeons. ---- > znalazłem
Unique Stunt Jumps: Complete all 50 jumps. ---- > ukończyłemZostałomi jedynie firiends: Unlock all unique abilities and complete all activities for all five friends (except Roman and Dwayne). To przyjaciele, których trzeba zdobyć 90 % to Brucie, Packie, Little Jacob i 3 dziewczyny (Alex, Carmen oraz Lawchick) mam wszystkich prócz alex i Carmen czy gdy polepsze znajomość wskoczy mi te 4 % do 100 % ukończenia ?

Czy może coś przeoczyłem (nie jestem pewien co do tej listy) ?

Bender
23-05-2008, 21:03
Zabierz wszystkich przyjaciół na wszystkie możliwe czynności (chlanie, striptiz itd.), powinno wskoczyć 100%

pijak
24-05-2008, 11:12
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pBWA3Nk7344ECZNITozWmLw

Przy friendsach liczy się tylko Jacob, Brucie i Packie.
Żadna dziewczyna/Roman, Dwayne nie są potrzebni.

Zapomniałem dodać, że w grach (bilard,rzutki,kręgle-pełna gra) musisz wygrać z każdym żeby dodało procenty.

elimiko
24-05-2008, 19:21
No More Strangers - Meet all random characters.

Najdokładniejsze mapy jakie widziałem: http://grandtheftauto.ign.com/articles/features/584/GTA-IV-Random-Characters-Guide

pijak
24-05-2008, 19:33
Co takiego jest w tych mapach czego nie ma w innych? :huh2:

elimiko
25-05-2008, 05:41
Pytasz serio...?
- są skanem mapy która dołączana jest w pudełku z grą
- przybliżenie określonych dzielnic w których znajdują się punkty jest bardzo dokładne
- każdy kropka na mapie jest oznaczona cyfrą
- z boku znajduje się legenda z ponumerowanymi postaciami oraz podaną w nawiasie ilością spotkań

To powinno wystarczyć :doh:
Poprzednie mapy które widziałem, nie są poprostu tak proste i przystępne w obsłudze, ponieważ wszystkie powyższe informacje są opisane w osobnym miejscu w mniej uporządkowany sposób. Tutaj wszystko podano na gotowo.

crazzie
25-05-2008, 11:55
bez przesady, z postaciami jest o tyle prosto ze nie trzeba dokladnie w ten punkt jechac gdzie stoja a tylko zblizyc sie do jednej przecznicy, wiec superdokladnosc nie jest tutaj wcale potrzebna :) co innego np z autami

SliverPL
25-05-2008, 17:21
O co biega w achivie Auf Wiedersehen Petrovic ?? Jezli trzeba wygrac wszystkie wyscigi ktorych jest 108 to uznaje to za najglupszy achiv evrer

FireFlow
25-05-2008, 17:47
108 to jest samego GTA,do tego dolicz GTA race czyli razem wychodzi ponad 200 :D

sadorg
25-05-2008, 17:51
o kurde Oo, a ja myślałem że usiądę sobie spokojnie pewnego wieczoru i zdobędę tego acziva -_-

pijak
25-05-2008, 17:58
http://imgboot.com/images/007craft/gta4awpchecklistv2.png

Pawlok
25-05-2008, 20:32
108 to jest samego GTA,do tego dolicz GTA race czyli razem wychodzi ponad 200 :D
54 w race
54 w gta race łącznie 108 żadne 200:omg:

KURA2008
25-05-2008, 21:06
i tak masakra bo to trzeba wygrać, a nie tylko przejechać się...

wololo360
25-05-2008, 21:34
No! Wreszcie jakiś achievement dla maniaków gry, którzy będą grać we wszystko dla funu, a nie dla hunterów dla których liczy się czas czas czas i im szybciej można go zdobyć tym jest "fajniejszy" ;) :P

dmx427
26-05-2008, 10:51
To jeszcze nic, Rockstar przesadziło z ostatnim osiągnięciem (zabicie jednego z developerów) - jedna osoba na świecie go ma ( i to pewnie nielegalnie), więc coś jest nie tak.

juve26
30-05-2008, 12:40
Spox, juz mozna je zdobyc, przeczytalem na innym forum, ze ludzie juz maja i sie ciesza.

crazzie
30-05-2008, 13:48
ale zrobili z niego wirusa czy trzeba sie czaic na deva?

juve26
30-05-2008, 14:22
Czytalem, ze achiev typu 'wirus'. :)

wrog
30-05-2008, 14:41
Ktoś poszedł po rozum do głowy i sobie przypomniał o tym achievemencie :)

LampoPL
30-05-2008, 16:25
właśnie go dostałem:D

crazzie
30-05-2008, 20:40
faktycznie, pierwszy kill na ranked i 10GS w profilu, dobry krok :)

KURA2008
31-05-2008, 02:09
:) wiedziony ciekawością wszedłem na deathmatch, pierwszy strzał i od razu jest :)
Jednak viral i to mega popularny :)

No to środek ciężkości przesunął się na auwiderzen petrovich. Pochwalcie się jak ktoś to zrobi bo mi chyba cierpliwości nie wystarczy ;)

crazzie
31-05-2008, 09:13
szczerze to przejechalem tylko jednego race'a, jakos nie pociagaja mnie wyscigi w takiej grze jak gta..

idac za ciosem panowie mogliby jeszcze ciut zwiekszyc limit czasu w co-opie bo niektore akcje wymagaja anielskiej cierpliwosci i N powtorzen

mati924
31-05-2008, 18:47
Wie ktoś może ile trzeba zarobić kasy w multi żeby mieć tą najwyższą range?

maciucha
31-05-2008, 18:52
Tak trudno poszukac na stronie głównej? http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2679

Shunkan
01-06-2008, 20:51
no no. Nie wiedzialem ze tyle tworcow gra dzis xDD

KURA2008
02-06-2008, 18:20
Uffff....100% zaliczone :)
Jak zobaczę na ulicy gołębia to chyba go zastrzelę :)

sadorg
02-06-2008, 18:24
nieźle ;):))

Banankash
02-06-2008, 19:41
musisz trafić 3x20 3 razy czyli w ten najmniejszy pasek przy 20pkt. i masz dokładniej opisane jak go zrobić na Onlinecenter w poradnikach ;)

neo kusi pl
08-06-2008, 17:29
ja juz mam Let Sleeping Rockstars Lie ;)

Banankash
08-06-2008, 18:43
teraz to chyba każdy go ma ;] mi weszło wraz z pierwszym killem w multi :)

Snake
17-06-2008, 13:39
Ja mam pytanie co daje ten achievment "That`s How We Roll". Co takiego on daje? (jak go zdobyć wiem oczywiście ale co się stanie jak go zdobęde :)

ja juz mam Let Sleeping Rockstars Lie ;)
Ja miałem farta i jak pierwszy raz wszedłem na online i kogos zabiłem to mi weszło :) Ponoć wcześniej to był achievment wirusowy czy coś takiego :)

KURA2008
17-06-2008, 14:04
Jak w telefonie wybierzesz Brucie'go to pojawi ci się opcja "Heli" i możesz zadzwonić to przyleci po ciebie i podrzuci we wskazane miejsce.
Taka sobie ta opcja bo taksówką szybciej to załatwisz :), a samemu helikopter też łatwo znajdziesz.

Snake
17-06-2008, 14:17
A to lipa. Miałem nadzieje na możliwość walenia z rakiet Wojskowym :) A`propo tego wojskowego, jest jakis sposób na to żeby go zaiwanić z Lotniska tak, żeby pały mnie nie goniły? Bo za każdym razem jak tylko go gwizdnę to od razu 4 gwiazdki, co gorsza nie mam jak uciec z tego okręgu poszukiwań. Wkurza mnie to trochę bo ledwo go ukradne to już do mnie nawalają (a strzela się z tego też nijak, i nie jest nawet taki potężny ten karabin, co ma ten heli).

KURA2008
17-06-2008, 14:19
Z lotniska nie da rady bez gwiazdek, ale na dachu jednego z wieżowców też go znajdziesz.

Ponoć rakiety odblokowują się po znalezieniu 200 gołębi, ale nie sprawdzałem tego.

fragipl
24-06-2008, 01:49
jezeli chodzi o liberty city 5

to jezeli przejde gre i spoczywac w pokoju bede dwayne i roman to wystarczy ze bede mial packiego, bruiego i Jacoba na 90 % to wskoczy wtedy acziw ?

pijak
24-06-2008, 09:38
Wszyscy pozostali przy życiu przyjaciele muszą lubić cię w ponad 90%.

Name: Roman Bellic
Is awake: 24 hours a day
Favorite Activities: Bowling, Darts, Drinking, Eating, Pool, Show, and Strip Club
Eating Preferences: Favorite restaurant is Burger Shot. Early in the game when you're poor, he'll eat anywhere, as you progress through the game, he prefers only high class restaurants.
Nightspot Preference: Anywhere

Name: Little Jacob
Is awake: 1pm until 4am
Favorite Activities: Darts, Drinking, Eating, Pool, Show, and Strip Club
Eating Preferences: Cluckin' Bell, but he also likes any other fast food restaurants as well.
Nightspot Preference: Club Liberty

Name: Brucie
Is awake: 7am until 1am
Favorite Activities: Boating, Bowling, Drinking, Eating, Helicopter Rides, Show, and Strip Club
Eating Preferences: As high class as possible, does not like fast/greasy food.
Nightspot Preference: Any high class establishment.

Name: Dwayne Forge
Is awake: 11am until 3am
Favorite Activities: Bowling, Drinking, Eating, Show, and Strip Club
Eating Preferences: Cluckin' Bell, or high class restaurants
Nightspot Preference: Club Liberty

Name: Patrick (Packie) McReary
Is awake: 3pm until 6am
Favorite Activities: Bowling, Darts, Drinking, Pool, Show, and Strip Club
Eating Preferences: Burger Shot, Pizza Stack, and Pang
Nightspot Preference: Donnie's Bar

Snake
24-06-2008, 12:56
U mnie Roman i Playboy X są martwi, tak więc zostali mi Packie, Jacob, Dwayne, Brucie. Podejrzewam, że z tą Kate (od rodziny McReary) nie musi mnie lubić, chyba, że jest inaczej to mnie uświadomcie :)

KURA2008
24-06-2008, 13:11
Laski nie muszą cię lubić jeśli nie chcesz ich wykorzystać ;)

Skyline14
24-06-2008, 14:15
Czyli że (ja) z 3 qmplami musze sie zakolegować na 90%. Bo Roman nie żyje, a Dwayna zabiłem. Więc co oni robią na tej liście? Romana wiem że miałem na 100%, a Dwayna to nie wiem:) W każdym razie przydatna lista, pijak.

Pawlok
24-06-2008, 15:23
Jak nie masz Dwayna to robisz Playboya

KURA2008
24-06-2008, 15:25
Jeśli Roman zginął to się nie liczy, a Playboy w ogóle się nie zaprzyjaźni:)

Snake
25-06-2008, 17:19
Ja się jedynie zastanawiam jak ja złapie te ku$#@skie gołębie. No nie mam cierpliwości na nie, nawet z mapką :) Albo Stunt Jumpy. Jest taki jeden co na mapie jest zaznaczony a jak tam dojeżdzam to są 3 wyskocznie i z żadnej mi nie zalicza :)

Hosen
25-06-2008, 17:27
Wgraj sobie save i bądź pr0 hanter;]. A tak na serio to kiedyś zbierałem te paczki, teraz już za stary na te pierdoły i marnowanie czasu ;].

Alex1988
25-06-2008, 18:43
A gdzie moge sprawdzic kto jak mnie lubi

Hosen
25-06-2008, 18:53
Pauza i tam w statystykach jest.

Alex1988
26-06-2008, 13:29
Jeszcze pytanko w sprawie dodatkowych misji u Litle Jacob . W jednej z nich musze dowieżć towar na czas przyjeżdzam nawet przed czasem ale nic się nie dzieje .

pijak
26-06-2008, 13:30
Pewnie jesteś w tej misji gdzie koleś jest w podziemnym przejściu, niedaleko masz wejście.

Snake
26-06-2008, 15:02
Wczoraj zdobyłem tego Achievmenta, że Brucie na zawołanie jest gotowy z helikopterem wyskoczyć. Powiem, że nigdy nie byłem tak zawiedziony po zdobyciu jakiejś umiejętności w grach. Po pierwsze zadzwoniłem do niego i myslałem że on wylądauje po mnie na ulicy (może by od razu zrobił mały mayhem na ulicy łopatami helikoptera;)) a tu nie. On se wylądował kilka przecznic dalej, a jak juz dolecieliśmy nad cel to.... on nie wiedział jak wylądować to w końcy przyp*$#%olił łopatami w jakiś budynek i i helikopter spadł, co oczywiście spowodowało pojawienie się dwóch denatów (i wybuchającego helikoptera) na ulicach miasta Liberty City :) Ale przynajmniej sie pośmiałem :)

mati924
27-06-2008, 00:47
Spotkałem te 10 random charakters (te które się wliczają do 100% gry) i mimo wszystko nie dostałem achievementa. Z pozostałych 4 nie zabiłem w fabule głównej Ivana i Cherise. Mam się też z nimi spotkać żeby dostac tego "no more strangers" czy mam jakiś błąd że mi on nie wyskakuje już teraz?

Bender
27-06-2008, 03:24
Musisz mieć 13 spotkanych z tego co pamiętam, masz to w statystykach.

neo kusi pl
07-07-2008, 00:24
a jelsi przeszedlem cala fabyle i mam chyba 60% to mam szanse zrobic na tym save 100% czy musze zaczac od nowa?

nagarot
07-07-2008, 01:46
Spoko,spoko-przegapiłem(maj)Wy chyba także,wskakiwał wirusowo-wystarczyło zagrać z kimś to go posiadał(nie trzeba było go zabijać itd.tylko grać-teraz ponoć trzeba kogoś z tym`archy`ubic lub pokonać w wyścigu itd..;)

archy za Randomowe postacie tak w skrucie-po spotkaniu 10 dostajesz `osiągnięcie?!)ale na 100% musisz wykonać wszystjie zadania zlecone przez te postacie(uff oprócz tych których mogłeś zabić w kampani-)...ale te zaszczane Gołębie;)

KURA2008
07-07-2008, 09:51
a jelsi przeszedlem cala fabyle i mam chyba 60% to mam szanse zrobic na tym save 100% czy musze zaczac od nowa?

Jak najbardziej dasz radę.

neo kusi pl
09-07-2008, 17:59
a jelsi nie zrobilem misji u romana to nie ebde miec 100% ??boi mi go zabili wczesniej

Pawlok
09-07-2008, 18:18
Jeśli chodzi o te z taksówkami to nie są brane pod uwagę.

Mustang
09-07-2008, 18:48
Nie ma możliwości by jakikolwiek wybór w fabule nie pozwolił na zdobycie jakiegoś Osiągnięcia.

MANDo
09-07-2008, 23:41
Jedynie używanie "haxów" zablokuje :)

crazzie
09-07-2008, 23:57
Wampis no jest, ja nie zrobilem misji dla romana i mu popalili chamy taksowki :) wiec jedynym rozwiazaniem jest zaczac story mode od poczatku

KURA2008
10-07-2008, 09:03
To nic bo taksówki Romana nie liczą się do 100%

Pawlok
10-07-2008, 09:03
Jeszcze raz napiszę jego zadania w taksówkach nie są brane do 100%.

Zwirz
17-08-2008, 11:56
Mi ostatnio bo bodajże trzy albo cztery dni temu wieczorem wlazłem na Ranked player match i oczywiscie na Deathmatch. Mykam, mykam. Morduję i zostaje mordowany aż w pewnym momencie atakuje mnie jakiś ziomuś od tył. No to ja mu unik, kucek i head shocik poszedł. I wskoczył mi achiev o zabójstwie kogoś z Rockstar. No miło mi to było zobaczyć, ale dopiero jak skońćzył się match to do mnie doszło, że w pokoju gry był kolo z R* i został ubity pewnie nie tylko przeze mnie.

Prezes_PL
17-08-2008, 11:59
A ja myślałem ,że developerzy po zrobieniu gry zwracaja już nią i znają takie combosy i glitche ,że sami nie dają sie ubić ;> A tym z R* jeszcze chce się po multi ciorać

pijak
17-08-2008, 12:19
Przecież to achievement wirusowy jest i prawie każdy go ma teraz...
Więc przykro mi, ale nie ubiłeś nikogo z R* ;)

Prezes_PL
17-08-2008, 13:28
Czy multi w GTA IV naprawdę jest tak dobry jak mówią ,czy już wam się wszystkim przejadł ? Na ile dni starczy taki multi zanim zaczyna nużyć ? Miesięczne konto Gold wystarczy ,żeby się nim nacieszyć ? ;>

Zwirz
17-08-2008, 13:55
A to peszek, ale Achiev wbity ;) Co do prezesa. Człowieku, miesięczy gold Ci nie wystarczy. Bo zabawa jest przednia. Sam Free Mode jest genialny a co dopiero masa róznych trybów rozgrywki. Nie zapomnij jeszcze o tym, że samo GTa4 jest masakrycznie długie.

Prezes_PL
17-08-2008, 14:44
Czy to prawda ,ze rozgrywki w GTA IV miedzy PCtowcami i posiadaczami konsol beda cross-platformowe ? Chyba nie bedziemy razem wlaczyc z nimi w deathmatchu ? Pady przeciwko myszkom

AlexX
17-08-2008, 14:56
PCtowcy vs konsolowscy w GTA IV?! *****, skąd ten pomysl o.O

Prezes_PL
17-08-2008, 15:25
PCtowcy vs konsolowscy w GTA IV?! *****, skąd ten pomysl o.O

W komentarzach w jakimś trefnym serwisie dla małolatów czytałem.Gram.pl czy coś :D

MANDo
17-08-2008, 17:04
Niby jest logo na stronie Rockstar "Games for Windows ---> LIVE <---", więc może być taka możliwość...

Prezes_PL
17-08-2008, 17:48
w Gears of War też jest taki napis ,czy multi jest cross-platformowy ?

Zwirz
17-08-2008, 18:07
Gta 4 nie będzie Crossplatformowe. To przeciez by był debilizm ze strony R*

Prezes, mam znajomego na liście, który miał dzisiaj napis Gears of War Windows i małą ikonkę PC. Więc jest crossplatformowy.

Prezes_PL
17-08-2008, 18:37
Prezes, mam znajomego na liście, który miał dzisiaj napis Gears of War Windows i małą ikonkę PC. Więc jest crossplatformowy.[/quote]
trochę to dziwne ,bo na myszce się łatwiej gra :/ Czy w czasie gry naprawdę PCtowcy lepiej wymiatają ? Z GTA IV może być podobnie ,nic nie stoi na przeszkodzie ,wkońcu na konsolach jest autocelowanie więc może się jakoś wyrównywać

pijak
17-08-2008, 19:28
Ja miałem gears of war na PC i w multi trudno było znaleźć kogoś do grania więc raczej nie ma PC+konsole, bo wtedy takiego problemu raczej by nie było... Ale pewny na 100% nie jestem ;)

Zwirz
17-08-2008, 20:04
Ja napisałem, że miałem taką informację w Dashboardzie, a nie w grze bo Gearsów nie posiadam.

maciucha
17-08-2008, 21:01
Pieprzycie głupoty. GoW nie jest crossplatformowy.

MANDo
17-08-2008, 21:11
No i i znów snujecie teorie... wyraźnie zaznaczyłem, że jest tam też napis "LIVE" a nie samo games for windows.... może być corssplatform, ale nie musi...

P4tR1oT4
18-08-2008, 08:05
Jest live bo można poprzez konto MSN grać na swoim koncie z xbox live i odblokowywać osiągnięcia. Nie można grać z ludzmi którzy maja gears of war na xboxa 360 samemu mając gow na PC.

Q-Jot
14-09-2008, 15:38
Hej mam problem z aczikiem za misje u postaci randomowych ,tych co dają misje na ulicach .Zrobiłem już 12 misji ,aczik jeszcze nie wpadł a została mi Sara i Eddie tylko ,których nie spotkałem jeszcze .Chodzi o to ,że nie mogę znależć tych postaci .Korzystam z mapki z PE i ani Eddie ,ani Sara nie pojawiają mi się na radarze ,mimo ,że krążę po okolicy nawet w odległości kilku ulic .Czy ta mapka wogóle jest dobra ?Została mi jeszcze jedna misja u Marnie i Briana ,ale oni też się nie pojawiają na HUDzie .Trzeba jeżdzić w określonych godiznach ,czy to nie ma znaczenia?

Shalatar PL
14-09-2008, 16:09
Trzeba jeżdzić w określonych godzinach. Problem w tym że nigdzie nie pisze jakie to godziny :-/. Ja miałem taki problem że przeczekałem cały dzien (24h w grze) w określonym miejscu i nikt się nie pojawił. Więc zacząłem zbierać co innego i pewnego razu, zupełnie niespodziewanie, postać się zjawiła! Tak więc najlepszym sposobem jest:
-wczytaj save'a, i jedz na miejsce spotkania
-jeżeli nikogo nie ma, to wczytaj save ponownie, po czym natychmiast połóż się spać i zapisz ponownie grę
-jeszcze raz jedź na miejsce spotkania

Jeżeli nie poskutkuje, to powtarzaj powyższe kroki. U mnie skutkowało gdy ktoś nie chciał się pojawić :-).

BTW. czy ty nie jesteś "jackass" z forum gram.pl?

neo_angin
14-09-2008, 16:38
Spróbuj o innych godzinach, albo zrób sejw i wróć do tego miejsca, niektóre postacie zaskakują tylko w nocy, a inne w dzień.

Q-Jot
14-09-2008, 17:53
Jeżeli nie poskutkuje, to powtarzaj powyższe kroki. U mnie skutkowało gdy ktoś nie chciał się pojawić :-).

Wyszło podobnie .Wtedy wyłączyłem grę ,ale przez przypadek wyłączyłem autosave i musiałem te misje ejszcze raz zaliczać i tymrazem pojawiła się i Sara i reszta ekipy .Zostały mi tylko 2 postacie do zaliczenia ,którymi pobawie się później .

BTW. czy ty nie jesteś "jackass" z forum gram.pl?

jestem

Artii007
20-09-2008, 12:04
Siemka , mam pytanie czy instnieja kody na multiplayer , bo z kumplem się sprzeczamy i chce tylko poznać odpowiedz istnieją czy nie .

Q-Jot
20-09-2008, 12:20
nie istnieja

mlodysokol
04-12-2008, 14:00
JA mam problem z osiągnięciem w którym trzeba przelecieć helikopterem pod wszystkimi mostami. Nie chce mi zaliczyć sporego mostu, który znajduje się w lewym dolnym rogu mapki, to jest trasa przelotowa. Wie ktoś coś na ten temat??

Kamil
04-12-2008, 17:23
JA mam problem z osiągnięciem w którym trzeba przelecieć helikopterem pod wszystkimi mostami. Nie chce mi zaliczyć sporego mostu, który znajduje się w lewym dolnym rogu mapki, to jest trasa przelotowa. Wie ktoś coś na ten temat??
Witam wszystkich na forum :D
Dokładnie jest problem z tym mostem najlepiej jak byś zobaczył sobie jakiś filmik z tym osiągnięciem ;)

Dawidek098
30-01-2009, 15:22
A ja mam jeszcze takie pytanie. Wie ktoś czy mogę jeszcze zrobić te misje u Steve'iego.Trzeba tam dostarczyć mu 20 samochodów.Przeszedłem już grę a o tym zapomniałem.Da się to jakoś przywrócić czy coś takiego?Bo teraz nie mam jego numeru..

Kamil
30-01-2009, 17:02
A ja mam jeszcze takie pytanie. Wie ktoś czy mogę jeszcze zrobić te misje u Steve'iego.Trzeba tam dostarczyć mu 20 samochodów.Przeszedłem już grę a o tym zapomniałem.Da się to jakoś przywrócić czy coś takiego?Bo teraz nie mam jego numeru..
Tak, musisz się z nim odpowiednio mocno zaprzyjaźnić i będziesz wtedy mógł dzwonić do niego po misje.

przemonk
30-01-2009, 20:55

z tego co maniętam to w kafejce internetowej emaila będziesz dostawał od niego w sprawie samochodu, sprawdź pocztę i tam powinieneś to mieć, będzie tylko 1 wiad od niego w tej sprawie, kolejne pojawią sie w ten sam sposób po zaliczeniu jej

Dawidek098
30-01-2009, 21:49
jak tu wygrać w dartsy? Głowię się i głowię i nie mogę wygrać..

MARRRCiN
30-01-2009, 21:54
Acziment jest za zdobycie 180 punktów w 3 rzutach. Pomoc znajdziesz tutaj (http://pl.youtube.com/watch?v=zR6ivdkTtAc).

Dawidek098
31-01-2009, 00:22
Ja się pytam jak wygrać cały mecz w Dartsach.Achiva mam.

MANDo
31-01-2009, 01:24
Jako pierwszy masz zejść do 0 trafiając w odpowiednie pola :) "na pałę" nie da się niestety wygrać :D

przemonk
31-01-2009, 07:43
Jako pierwszy masz zejść do 0 trafiając w odpowiednie pola :) "na pałę" nie da się niestety wygrać :D

dokładnie
popatrz w jakie pola trafia przyjaciel kiedy zejdzie poniżej 50 ptk, później rzucaj tak jak on wcześniej

Dawidek098
31-01-2009, 12:35
Już sobie poradziłem z dartsami , dzięki. Pooglądałem jeszcze filmiki na yt ,bo nie dałbym rady tego zrobić :P

Dawidek098
04-02-2009, 23:18
No bez kitu.Mam 199gołębi i nie wiem gdzie jest ostatni.Coś musiałem pominąć;/Da się jeszcze go jakoś zdobyć?Nie chcę mi się szukać od początku..

MIS
05-02-2009, 13:52
Dawidek098, miałem tak samo.

1. Sprawdź tą lokację - gołąb jest nad drzwiami WEWNĄTRZ dziedzińca, ciężko go zauważyć i łatwo przeoczyć, bo ja np. sprawdziłem tylko od strony ulicy!
http://img26.imageshack.us/img26/3472/pigeonmaplocationssmallyu0.th.jpg (http://img26.imageshack.us/my.php?image=pigeonmaplocationssmallyu0.jpg)

2. Statua Wolności - popatrz na YT (6 sztuk ptoszków :)

przemonk
05-02-2009, 14:30
No bez kitu.Mam 199gołębi i nie wiem gdzie jest ostatni.Coś musiałem pominąć;/Da się jeszcze go jakoś zdobyć?Nie chcę mi się szukać od początku..

stary to masz niezły hehe problem, wiem, że to boli (flagi asasyna heh miałem to samo), życze powodzenia

ps. ja podczas robienia miałem link do mapy (podzielonej na dzielnice była bardziej czytelna) i filmik z you tube, poszukaj dobrze na forum albo w poradniku na głównej stronce z online center

pozdrawiam

Fighter Pl
05-02-2009, 14:46
Ma ktoś jakiś sposób na szybką kasę??? Muszę zrobic achivka za 500000 $ bo mi nie wpadł a kasę straciłem.:)

Dawidek098
05-02-2009, 15:56
stary to masz niezły hehe problem, wiem, że to boli (flagi asasyna heh miałem to samo), życze powodzenia

ps. ja podczas robienia miałem link do mapy (podzielonej na dzielnice była bardziej czytelna) i filmik z you tube, poszukaj dobrze na forum albo w poradniku na głównej stronce z online center

pozdrawiam
To ja pewnie z tego samego poradnika korzystałem.Zrzuciłem sobie 4 filmiki na komę i na to patrzyłem.Do tego mapka.4 filmiki ,w każdym 50 gołębi.Nie mam nerwów,kasuję grę z dysku i więcej w nią nie gram:no2:

przemonk
05-02-2009, 19:11
To ja pewnie z tego samego poradnika korzystałem.Zrzuciłem sobie 4 filmiki na komę i na to patrzyłem.Do tego mapka.4 filmiki ,w każdym 50 gołębi.Nie mam nerwów,kasuję grę z dysku i więcej w nią nie gram:no2:

CIERPLIWOŚCI MÓJ SYNU....

co do kasy to nie ma szybkiego sposobu, jest ale bardzo powolny i nuzący
KOOPERACJA NA HARD

MIS
05-02-2009, 19:46
Dawidek098 - przeczytaj mój post na stronie 23
Co do szybkiej kasy - na najmniejszej wyspie jest taki samochodzik na mapie - jest to dziupla Stevie'go, gdzie możesz sprzedawać auta (SuperGT, Infernus itp. chodzą po 11.000$)

przemonk
05-02-2009, 20:12
gra ktoś w to a multi?
zapraszam na team mafia work
można by było popykać w jakiejś spoko grupie

Dawidek098
05-02-2009, 20:40
MIS - Normalnie nie wiem jak Ci dziękować.Sprawdziłem przy Statule Wolności.Tam był!! Dzięki.Gdyby nie Ty,nawet bym nie sprawdził..

MIS
06-02-2009, 01:17
Dawidek098 - sam przechodziłem przez to, więc podałem Ci najbardziej 'zagubione' gołębie ;) Cieszę się, że pomogło no i + 50G :D

Dawidek098
06-02-2009, 10:51
Ale dziwne,bo byłem na Statule Wolności i szukałem w tym miejscu co znalazłem.Na tej książce,wcześniej nie mogłem znaleźć.Więc jednak będzie 100% :) , jeszcze tylko 3 wyścigi u Bruciego.
A co do tych wyścigów to jak to jest?Zrobiłem w dzień 2 i dalej Brucie nie chce mi dać.Jaka jest przerwa i co ile można dzwonić?

KURA2008
18-02-2009, 10:19
Metody na dwa achievementy ( reszta wpada jako storyline )

TLAD: Get Good Wood - działa ponoć tylko w wyścigach single player. Trzeba strącić baseballem 69 przeciwników w wyścigach. Zamiast jeździć w nieskończoność można wybrać sobie za ofiarę jakiegoś wolnego typka i przytrzymując X lub B dłużej wykonać potężny zamach, który go zrzuci. Poczekać przy nim, aż wsiądzie na motocykl i znowu i tak do skutku katujemy biedaka.

TLAD: Full Chat - Wykonując misje i wzywając jako backup Terryego io Claya rośnei im toughness. Jeśli chcemy to dodatkowo podrasować to SPOILER Będąc już leaderem grupy zbieramy całą paczkę, formujemy szyk i jeżdzimy po mieście. Za jazdę w poprawnym szyku co 30 sekund rośnie im 1% więc jakieś poł godziny i mają 100%. Oczywiście łatwiej jest po prostu dzwonić po nich za każdym razem, ale gdyby komuś brakowało kilku procent to można z tego skorzystać

jajko1133
16-03-2009, 18:46
najlepszym sposobem jest dostarczanie samocodow stiviemu sprawdz w swojej komorce czy dostales od niego wiadomosc a poradnik sam se gdzies znajdziesz gdzie dokladnie sa samochody a to sie oplaca bo za jeden samochod morzesz dostac nawet 30 000$ wiec polecam.:lol:

Daros
02-05-2009, 12:07
Teamplayer - czemu nie moge odblokować tego achiev'a? Wchodze w gry rankingowe, team deathmatch zabijam pięciu typa z przeciwnej drużyny i nic...

VikingPL
02-05-2009, 12:10
bo musisz zabic ich bez umierania

Daros
03-05-2009, 11:20
Achiev odblokowany, dzięki za info! :)

Pawel1995k
06-05-2009, 13:35
Trudne są te achievienty. Mam pytanie do osiągnięcia gdzie trzeba zabić kogoś z Rockstara. Gdzie takie osoby najlepiej znaleźć?

Snake
06-05-2009, 13:49
To jest aczik wirusowy. Zabijaj wszystko co wpadnie na muszkę. Chodzi o to, że możesz zabić kogoś kto już zabił kolesia z Rockstar albo kogoś kto to już wcześniej zrobił. Taka świńska grypa

Albii
19-06-2009, 16:05
Mam pytanie co do aczika "TLAD: Full Chat" widziałem, że ktoś podawał metody na niego, ale mam pytanie tak dla pewności. Czy jak zaczę zabierać ziomów dopiero od czwartej misji to nie będzie żadnych nie miłych komplikacji ? ;)

Pozdr.

VikingPL
19-06-2009, 20:38
nie nawet jak skonczysz fabule mozesz ich brac na piwo, striptiz...(jest to potrzebne do 100% ukonczenia gry)

VikingPL
12-07-2009, 16:00
Pilnie szukam osoby do pobicia czasu w misji Deal Breaker gt VikingPL

jasiopatryk
12-07-2009, 16:20
Najłatwiej zrobić to w 4 bo jeśli chcesz to zrobić w 2 to będzie Ci potrzebny trening i dużo szczęścia. W 4 jest to bardzo łatwe jeżeli dobrze się zgracie.

VikingPL
12-07-2009, 19:59
Szukam tylko jednej osoby mam swoja strategie, w 4 osoby sa nikle szanse ze sie uda poniewaz po zabiciu wszystkich motocyklistow na platformie pojawia sie lodz i dwa motory lub furgonetka

jasiopatryk
12-07-2009, 20:16
Ty mi mówisz, że w 4 są nikle szanse ? Owszem wszyscy motory, łódź, furgonetka pojawiają na raz, ale pobicie tego czas jest banalne w 4. Chyba z 3 razy pomagałem innym i za każdym razem wszyscy dostali acziwmenty. ;) Po za tym dużo zostało jeszcze nam do regulaminowego czasu.

W dwóch potrzeba dużo szczęścia, ale rób jak chcesz. Napisz może do Dark AlexX (http://xbox-zone.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2) bo ostatnio był chętny na to.