View Full Version : Zrzucanie Mp3 na dysk

gerber
29-04-2008, 17:24
Mój problem polega na tym że nie mam bladego pojęcia gdzie w dashu jest taka opcja. Otóż podpinam pendrive'a (no może trochę na wyrost stwierdzenie, jest to karta mmc włożona do adaptera usb - ale to chyba nie powinno stwarzać problemów) i mogę muzyki jedynie słuchać. Nie mogę się doszukać opcji skopiowania tych plików na dysk. Jeśli jest to możliwe do zrobienia, to niech jakiś dobry człowiek napiszę gdzie to znaleźć w dashboardzie.

crazzie
30-04-2008, 17:52
z tego co wiem nie da sie skopiowac w ten sposob plikow na dysk, jedynie po wlozeniu audio cd, ale nie probowalem tego i nie wiem czy i jak dziala ;)

gerber
01-05-2008, 09:25
Konsola mi zripuje audio cd do mp3 na dysk ?

Ludzie pomóżcie, radyjo chcę swoje w GTAIV :)

Yacolek
01-05-2008, 11:37
Ta, najlepiej wypalać na CD-RW audio-cd ze swojej kolekcji empetrójek, a potem w konsoli ripować na dysk. Potem czyścisz, wrzucasz nastepne (bo tam wchodzi przecież tylko 60 minut...) Ja tak robiłem i było ok - potem kupiłem router i streamowałem bezpośrednio z kompa :)

gerber
01-05-2008, 14:04
Ok, dzięki za odpowiedź, widzę że czeka mnie trochę mozolnej pracy :|

crazzie
02-05-2008, 00:12
gerber, ale przeciez jesli chcesz tylko do grania to zostaw ten swoj usb flashcard czy co to tam masz w slocie, wybierz jako zrodlo dzwieku usb i graj sobie z niego, tak jest najwygodniej

Jupel
25-08-2008, 15:52
Zgadzan sie na podlaczalem moja mp3 robilem playliste i gralem soboie w grida z dobrym podkladem muzycznym ...

ULTRAVIOLET
26-08-2008, 00:03
Po co bawić się w USB i ripy skoro mozna streamować muzę z kompa. Wystarczy WMP11 i router, w połączeniu PC->router<-Xbox lub w połączeniu Xbox->PC->router/modem.

Poczytać co nie co na xbox.com o stremowaniu muzyki. Robi się to łatwo i przyjemnie a cały zbiór mp3 na kompie można sobie pościć na xboxie. Jeżeli komuś nie działa udostępnianie plików przez WMP11 to na pewno ma wyłaczącą jakąś usługę którą kiedyś wyłaczą podczas "odchodzania XP'a" a która domyślnie jest włączona.

crazzie
26-08-2008, 01:15
minus - pc musi byc wlaczony

przerzucenie empetrojek na pendrive to minuta, tymbardziej ze nie potrzebujesz ich tam miec 100 giga

ale kazdy robi tak jak uwaza za stosowne ;)

generalnie najlepszym sposobem byloby trzymanie ich na dysku, nie rozumiem po co te blokady przed kopiowaniem, zeby piractwo pokonac? powodzenia.