View Full Version : Madden NFL 08

ksips
10-05-2008, 17:42
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w achievach w Madden NFL 08? Wie ktoś może jak przejąć piłkę od atakujących, aby zamienić się miejscami?

crazzie
10-05-2008, 18:33
nie do konca rozumiem twoje pytanie, ale tez nie bede tlumaczyl ci wszystkich acziwmentow, nie rozumiesz jakiegos konkretnego to pytaj :)

jak przejac pilke, sposobow jest kilka, ale podam ci jak to wyglada kiedy ty atakujesz i kiedy nastepuje zmiana z przeciwnikiem, jako atakujacy poczatkowo musisz przebiec 10 jardow i masz na to 4 proby, po prostu pilka musi sie znalezc za linia 10 jarda, przebiegniesz/podasz powiedzmy 6 jardow to w nastepnej probie masz do pokonania 10-6 = 4 jardy itd, jesli w 4 probie nie uda ci sie pokonac okreslonego dystansu nastepuje zmiana, jesli w ktorejs z 4 prob pokonasz 10 lub wiecej jardow to licznik sie zeruje i masz znow 1 z 4 prob i kolejne 10 jardow do pokonania, tak jak pisalem, pilke mozesz podawac lub mozesz biec, drugi sposob na zmiane atakujacych z broniacymi to tzw fumble czyli przejecie pilki w locie, jest to dosc trudne i nie zdarza sie zbyt czesto

Baczek PL
04-09-2013, 02:51
Może mi ktoś wyjaśnić, jak zdobyć osiągnięcie "200 Punt Return Yards"? Czytałem, że trzeba wyłączyć spalone, tylko nie mogę znaleźć w ustawieniach. Grałem kilka meczów
żeby zdobyć tego łatwego calaka i ostatni ten achiv mi został. W statystykach po meczu zawsze patrze ile miałem punt return, zawsze 0.

WiZi
04-09-2013, 04:13
http://www.wimp.com/bestpunt/

Odpowiem ci na przykladzie tego filmiku... ;)

Kiedy druzyna zolta jest na ostatniej probie, stara sie zwiekszyc odleglosc od swojej lini koncowej wykopujac pilke, ten wykop z reki nazywa sie punt. Teraz druzyna czerwona lapie pilke i ilosc yardow jaka przebiegnie z pilka w strone lini przeciwnika to sa tak zwane punt return yards.

Twoim zadaniem w grze jest zlapanie pilki po wykopie przeciwnika i przebiegniecie z nia w sumie 200 yardow.

Baczek PL
04-09-2013, 15:11
Ale banał, zaraz zrobię. Wielkie dzięki!