View Full Version : Assault Heroes

Rayne
13-05-2008, 13:54
Witam chodzi mi osiągnięcie Lair Slayer, w jaki sposób dokładnie i je zdobyć wiem że trzeba przechodzić podziemne przejścia no i tak uczyniłam i nic, z tym ze wychodziłam z levelu po przejściu kazdego prosze o dokładne info czy gre trzeba przechodzić jednym podejściem razem z tymi podziemiami czy jak, czy mozna powtarzać level jak cie zgine w podziemiach ?

Zeratul
13-05-2008, 14:45
za jednym podejsciem musisz zrobic wszystkie...
najlepiej to zrobic w coop

juve26
13-05-2008, 17:13
Nie mozesz zginac w podziemiach, ale juz podczas normalnego levelu tak.

Frezer
13-05-2008, 18:40
No właśnie my tak przechodzimy z Rayne w co-opie tylko w takim razie powiedzcie mi czy jak wtopimy np w ostatnim levelu w podziemiach to trzeba przechodzić od pierwszego levelu czy można wczytać ten level w którym sie wtopiło ?

HiTMAN47
12-10-2008, 18:00
podobno trzeba odnowa zaliczac podziemia jesli zostalismy trafieni zas na misji (pojazd/czlowiek) mozna juz ginac ;)

Banalny acziv, niewiem co w tym trudnego skoro na easy to zaden problem, trudniej by bylo przejsc na hardzie majac tylko 1 zycie ;) a tak to za 1 podejsciem zrobiony w coop

Vartan
13-10-2008, 13:10
Proste to jest, ale czasami wk...a jak przez przypadek zginiesz.

Startujesz solo, easy, Area 4-5, ta przed zejsciem do 1. Lair albo w ogole od poczatku gry.
I idziesz. Musisz przejsc do konca kazdy Lair, nie mozesz w nim zginac! Na powierzchni mozna zostac zabitym. Jedno podejcie, bez pause itp. Po zaliczeniu ostatniego dostaniesz achie. Robilem to solo, do konca ostatniego Laira bez straty zycia.

Powoli, ostroznie, uwazac na beczki, aby glupio nie zginac. Na ostatni dobrze miec atomy i duzo granatow.

HiTMAN47
13-10-2008, 19:38
nie ostatniego bossa lecz bossa z danego levelu w tym wypadku pociag ;)