View Full Version : Która konsolka lepsza?

pejblo
06-07-2008, 21:06
Witam, mój kolega ma dylemat i chcę się Was spytać która konsolka jest lepsza PS3 czy Xbox 360? Chodzi mi o walory techniczne, graficzne. Proszę o wypowiedzenie się posiadaczy tej i tej konsoli.

Pingwin
07-07-2008, 02:30
X360. Mam obie konsole i PS3 używam odświętnie (raz na miesiąc-dwa) żeby pobrać jakiś tytuł z działu klasyka na PS Store.

Gawlick
07-07-2008, 09:00
PS3. Mam obie konsole i 360 jest włączany dość okazyjnie, coby sprawdzić ex tytuły.

bolek2006
07-07-2008, 09:26
Bardziej zaawansowaną technicznie -sprzętowo konsolą jest ps3 ale co z tego ja narazie nie widać tej mocy.
pod względem graficznym są narazie tak małe różnice że szkoda pisać o tym.Głowna walka skupia się teraz na exach na wymienione konsole /lepszemu a z drugiej strony darmowemu online na konsolach/różnicy w cenach konsol.Ps3 wydaje się bardziej przyszłościową konsola ale jeżeli M$ dotrzyma słowa i x360 będzie jeszcze na rynku te 6-7 lat to też będzie git.Tak czy siak czy wybierzesz xo czy ps3 będziesz zadowolony :P

snakemaycry
07-07-2008, 10:48
Dżizas, kup tą która ma wiecej gier i ficzerów które Cię obchodzą.

pejblo
07-07-2008, 10:51
Ja mam xboxa, ale kolega zabardzo nie wie którą kupić.

snakemaycry
07-07-2008, 11:39
No to CTRL+c, CTRL+v koledze to co napisałem.

Skyline14
07-07-2008, 22:46
No to niech twój qmpel kupie xboxa. Bedziecie sie grami wymieniać i będzie wygodniej dla was obu. Najlepiej mu pokaż co potrafi;)

Darnok
07-07-2008, 22:52
Kup pegazusa. Wchodzisz na forum gdzie 90% userów to posiadacze xboxa (trudno się dziwić, onlinecenter to xboxowy serwis już), ale dla zachowania równowagi mocy powiem ci, że ps3, bo tak. Trofea sobie z stardusta odblokujesz i nie będziesz bulić za to 100zł. A za rok z warhawka i z Uncharted, oczywiście jak już wypuszczą drugi raz 2.40, a raczej 2.41

P4tR1oT4
07-07-2008, 23:57
Kup PS3 mniej wydasz na gry bo na tą konsole nie wychodzi ich za wiele. Nie masz też dylematu jaką grę kupić nie musisz wybierać spośród wielu :D .

Gawlick
08-07-2008, 00:08
Zaprawdę tak milo było do czasu aż pojawiło się kilku takich co zakłócic chcą przyjemna atmosferę :) Prosze natychmiast tego zaprzestać :)

sobol
08-07-2008, 18:50
dla czego Darnok znowu fermet sieje ze OC to Xboxowy serwis ?
jezeli kolega chce jeszcze sobie ogladac filmy w full HD to wybor jest oczywisty
chociaz nadal twierdze ze filmy z HD DVD lepiej wygladaja niz na BR

Darnok
08-07-2008, 19:14
chodzi mi o serwis sobol, logo, kolorystyka, oraz wszystko inne na to wskazuje :> no ale ok, ja nie wiem, to zależy od punktu siedzenia.
Btw. Pierwszy raz piszę, że oc to xboxowy serwis, wcześniej pisałem, że siedzą tu xboty, a to różnica jest, przyznasz.

ULTRAVIOLET
08-07-2008, 19:46
Więc może czas najwyższy odejść Darni.

Darnok
08-07-2008, 21:31
Chciałbym, ale mam misję do spełnienia. Domyślcie się jaką.

Hosen
08-07-2008, 21:54
Zwalić sobie konia i przejrzeć na oczy?

Gawlick
08-07-2008, 22:40
Nie no Administrator z takim spamem wyjeżdza? :D ciuś ciuś :D
Przeglądac na oczy to nie ma co w sumie :)

P4tR1oT4
08-07-2008, 23:01
Ja już chce się po kimś pojechać to można to zrobić na poziomie...Żal Hosen...

Darnok
08-07-2008, 23:23
Powinieneś mnie teraz przeprosić :D :>

mac167
08-07-2008, 23:38
Xbox 360 ma procesor 3x3,2 ghz natomiast ps3 ma Cella łącznie chyba 24 ghz.

Joni
09-07-2008, 02:44
Niech kolega bierze xa, moze i na Ps3 online jest darmowy ale jest do dupy, malo graczy kiepskie gry do onlina i pady ktorymi nie darady grac w Fpsy. Po 2 jak kolega wezmie xa bedziecie mogli sie grami wymieniac, robic se playery itp:) ogolnie bedziecie mieli przyjemna zabawe.PS3 ma brzydsze gry, nie ma ani 1 ladniejszej gry niz na xsie, MGS kicha pod wzgeldem grafy no moze Uncharted ale przejdziesz i sie znudzisz. Moj kolega mial psa i sprzedal nie mial w co grac kupil..............wii ale jest zadowolony:) sam mam wii i mowie polecam ale jak ma sie juz ps3 lub xa. Na xsie masz mase gier ktore daja po prostu fun a nie nude, kozackie HALO 3 Gearsy, Dead Rising itp. co najwazniejszej XBOX LIVE i miliony ludzi na serwerach. Pokaz koledze moc 360 i niech ja KUPI. Xbox jest najtanszym next genem a narazie generuje napiekniejsza grafike a ps3 dziwnym trafem oczekuje na przyszlosc ponad 2 lata i jeszcze nic nie pokazala. Darnok czemu masz pretensje ze jest to xboxowy serwis? jak ci nie pasi to wypad na ps3site.pl lub gdzie chcesz. Jestes tu glownie po to by wtracac fanboyskie teksty i wnerwiac milosnikow xa:).

Gawlick
09-07-2008, 09:36
No wypowiedział się znafca, po przeczytaniu pierwszego zdania odpuściłem sobie reszte czego i Wam radze :) Dzoni jest jak Darnok tylko że lvl. 2 wyższe stadium rozwoju :)

Spootn1k
09-07-2008, 09:50
Gawlick, to dlatego że młody, młodszy od darnoka :)

neo_angin
09-07-2008, 12:02
Niech kolega bierze xa, moze i na Ps3 online jest darmowy ale jest do dupy, malo graczy kiepskie gry do onlina i pady ktorymi nie darady grac w Fpsy. Po 2 jak kolega wezmie xa bedziecie mogli sie grami wymieniac, robic se playery itp ogolnie bedziecie mieli przyjemna zabawe.PS3 ma brzydsze gry, nie ma ani 1 ladniejszej gry niz na xsie, MGS kicha pod wzgeldem grafy no moze Uncharted ale przejdziesz i sie znudzisz. Moj kolega mial psa i sprzedal nie mial w co grac kupil..............wii ale jest zadowolony sam mam wii i mowie polecam ale jak ma sie juz ps3 lub xa. Na xsie masz mase gier ktore daja po prostu fun a nie nude, kozackie HALO 3 Gearsy, Dead Rising itp. co najwazniejszej XBOX LIVE i miliony ludzi na serwerach. Pokaz koledze moc 360 i niech ja KUPI. Xbox jest najtanszym next genem a narazie generuje napiekniejsza grafike a ps3 dziwnym trafem oczekuje na przyszlosc ponad 2 lata i jeszcze nic nie pokazala. Darnok czemu masz pretensje ze jest to xboxowy serwis? jak ci nie pasi to wypad na ps3site.pl lub gdzie chcesz. Jestes tu glownie po to by wtracac fanboyskie teksty i wnerwiac milosnikow xa.

Nie mogę, po prostu NIE MOGĘ!!! buahahahaaa :rofl::rofl:

a mówicie, że Darnok jest fanbojem? :omg::pwnt:

ULTRAVIOLET
09-07-2008, 13:33
Temat jest bez sensu jak napiszesz zeby brał x'a to cię zjadą ci od ps3 i na odwrót. Jednym kurzy się Ps3 a drugim 360 - obydwa stany są naprawdę nienormalne bo oba systemy mają tyle dobrych tytułow że gadanie "druga konsolka się tylko kurzy" zakrawa o kpinę. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy jest albo niewiedza co to tego co robić z kasą albo czysty fanboizm: patrzcie mam dwie konsole ale i tak gram na jednej bo Y jest do odbytu. Racjonalny posiadacz obu systemów nigdy tak nie powie bo poświęca czas jednej i drugiej konsoli. Oczywiście owe poświęcanie czasu nie należy rozumieć jako spędzanie go po równo dla każdego systemu, wiąże się z tym problem na której grać w tytuły multiplatformowe, chodzi tu o ogólne czerpanie przyjemności z użytkowania obu systemów. Tylko więc takich użytkowników (racjonalnych) należy pytać o zdanie i tylko oni powinni się wypowiadać w tym temacie. Niestety takich użytkowników tego forum jest niewielu, a tym z kolei nawet nie chcę się wypowiadać bo wiedzą, że nie ma to sensu.

Gawlick
09-07-2008, 13:37
Dlatego dla mnie posiadanie 2 systemów jest zupełnie niepotrzebne. Kiedy ktoś juz wczesniej kupił PS3 to, i dam se łeb uciąć, nie bedzie poświecał tyle samo czasu 360 i odwrotnie. mam 360 na chacie załącze se czasem forze albo co innego, ale i tak non stop gram na PS3.

Hosen
09-07-2008, 13:43
Ja już chce się po kimś pojechać to można to zrobić na poziomie...Żal Hosen...
A gdzie tu pojazd widzisz? lol. Chodziło mi o to by przejrzał i przestał rzucać te bezsensowne teksty typu xbot nie wiem, cokolwiek. Od tego jest takie forum onetu czy coś. Tam dzień w dzień trwa nieustająca i bezsensowna walka. I radzi Pejbo by kumpel sobie kupił ps3 bo za rok będzie cośtam i cośtam, kiedy takie funkjce już dawno xbox oferuje. Wybór w tym przypadku dla mnie byłby jasny. Jakby kumpel miał ps3 to kupił bym ps3 by z nim grać.

Darnok
09-07-2008, 13:46
Niestety, ale Joni pisze 100% prawdę, poddaję się, zwracam honor, winszuję, Joni ma na sobie zieloną czapkę modyfikator 10+ do charyzmy i perswazji, nie mam szans.
Kup żesz tego xboxa i nie męcz nam kasku, przecież i tak go kupisz (czy tam twój znajomy), bo ci rodzice nie dadzą na ps3.
Joni, jeżeli tak wygląda fanboi, to teraz będę uważał to określenie za obraźliwe...

Gawlick
09-07-2008, 13:49
Ale on dla kolegi chce darnok, oj nie czytasz ze zrozumieniem :kitty:
Temat do kosza? :)

ULTRAVIOLET
09-07-2008, 13:55
Darni spokojnie wyluzuj, nie popadaj od razu w skrajność.

Spootn1k
09-07-2008, 14:03
Takie tematy zazwyczaj nie maja sensu, bo to jakby spytać "co kupić? bmw czy merca? :O"

Nie wiem ile twój kolega ma lat, ale powinien sam sie skapnąć ze może sobie powypisywać co oferuje każda z konsol przejrzeć listę gier, czy chce piracic czy sie wymieniac czy grac online z kolega bla bla bla itd

Darnok
09-07-2008, 14:06
Przecież napisałem "czy tam dla kolegi", wiadomo, że chce dla siebie :)
UV, jestem wyluzowany, cały czas :>

Gawlick
09-07-2008, 14:12
Zazwyczaj takie tematy tworzone sa do siania zamętu, a sam autor nawet nie interesuje się nim :D

Frezer
09-07-2008, 16:37
najlepsze to jest Wii hehehe

neo_angin
09-07-2008, 20:57
Powiedział co wiedział ;)
Amen!

pejblo
09-07-2008, 22:09
Przecież napisałem "czy tam dla kolegi", wiadomo, że chce dla siebie :)
UV, jestem wyluzowany, cały czas :>
Jasne dla mnie bedzie ta konsolka, tylko w tym problem że ja już MAM XBOXA. Myślałem że na OC jest mniej Fanboy'i albo wogóle ich nie ma, a tu jest ich multum,

crazzie
09-07-2008, 22:21
wszyscy sie spuszczaja a fanboj to kolejne modne slowo, kupilem konsole to co, mam jej nienawidzic? od zawsze kazdy chwali to co ma, a nie to o czym czytal a w ogole z tego nie korzystal, zreszta sorry za stwierdzenie ale trzeba byc idiota zeby zakladac takie tematy, to tak jakbys zalozyl temat czy dzis mam ubrac majtki czy nie, z reguly takie tematy spisane sa z gory na strate, 100 osob 100 roznych opinii, samemu sobie najlepiej radzic i nie pytac sie nikogo

Darnok
09-07-2008, 22:31
-nie zakładaj majtek, wiesz ile bakterii się na nich roi? no i lepiej ci się sukienka układa :>
- Darnok fanboju majtki się zakłada, majtki mają super paski i gumkę, a ty jesteś fanbojem i nie mogę się doczekać jak cię spotkam. Majtki rox, a fanboy darnok do gnoju!
- racja, darnok to fanboj! ******* go!
-racja, ******* tego *********
-Darnok to pipka!
-Darnok to fanboi
-nie chcemy tu fanboi

Drogi Darnok,

Otrzymałeś ostrzeżenie na Online Center.

Powód: Złamanie regulaminu
-------
Post w temacie Majtkowe wojenki
-------

Ostrzeżenie ma wartość 2 punktów i może wpłynąć na dostęp do niektórychopcji forum dopóki nie wygaśnie. Poważniejsze ostrzeżenia nigdy niewygasają.

sobol
09-07-2008, 23:08
jak Darnok dostal ostrzezenie to sorry ale Joni powinien isc na zielona trawke za swojego posta co ja truje bronie DARNOKA ale taka jest prawda :)

ULTRAVIOLET
09-07-2008, 23:36
Darnok robi sobie jaja:)

Darnok
09-07-2008, 23:37
Sobol już się przyzwyczaiłem :) oczywiście nie będę kolejny raz się pytał, który punkt złamałem, bo to jak namówić Joniego do rozwalenia swojego Xboxa.
Uv, no robię sobie jaja, ale nie z tego warana :>

Hosen
09-07-2008, 23:42
Już wystarczy.