View Full Version : Soulcalibur 4 - achievementy

Fighter Pl
02-08-2008, 12:35
Czas na temet achievementow w tej grze! Mi polowa wpadla dosc szybko robiac wiekszosc na player match( thnx to Mr Jim PL :)) )dzis od rana probowalem zrobic achiva za 450.000 w arcade i o malo co pada nie zlamalem:lol: zdobylem 445.000 i jak narazie mam dosc bo szkoda mi pada:pwnt:

Pingwin
02-08-2008, 18:41
Nie wiem skąd wy macie tak szybko wszystkie nowości jakie wychodzą, też tak chcę ;) Czaje się na tą grę i czaję, niedługo chyba zamówię z Play-Asia bo na polską premierę poczekam do połowy sierpnia... Swoją drogą ikonka w gamercardzie jest bliźniaczo podobna do tej od nowej cywilizacji.

Fighter Pl
02-08-2008, 18:47
Nie wazne skad mamy;) wazne,ze gramy hehe. ja sie czaje na zajebisty gamer picture z tej gry:) tylko punktów brak. ktos jeszcze w to gra?

Bender
02-08-2008, 18:48
Ja gram i jestem bardzo zadowolony z kupna. SC wciąga na maxa. Co do tego skąd mamy, ja np. kupiłem w Łodzi w Gameover w dniu premiery :)

komar
04-08-2008, 09:24
A reszta pościągała sobie z netu za pomocą torrentów :)

Bender
04-08-2008, 12:42
No pewnie tak :D, a niech ściągają :)

Fighter Pl
04-08-2008, 15:19
panowie. mialo byc o achievementach :) hehe

komar
04-08-2008, 16:26
Fighter temat się robi rozwojowy :D

Mr Jim
07-08-2008, 14:19
Jakby ktos chciał pograć to pisać do mnie na XBL .

xDeVilxPL
14-08-2008, 19:35
Mam do was pytanko. Czy takie achievementy jak "Like a Flowing Stream" czy "Death on the Battlefield" można zrobić w VS mode?

Zwirz
15-08-2008, 23:16
Mój SC4 niedługo przylatuje do mnie z Play-Asia. Z chęcią pomykam online jak tylko dostanę

Mr Jim
16-08-2008, 09:03
Mam do was pytanko. Czy takie achievementy jak "Like a Flowing Stream" czy "Death on the Battlefield" można zrobić w VS mode?

Nie mozesz robic tego na Vs , ale mozna na online na player match :D

komar
03-09-2008, 21:17
Wie ktoś jak mogę odblokować sobie mapę na 14 piętrze. Co muszę zrobić???

gerber
03-09-2008, 21:50
14f stage: phantom pavilion- seesaw , Wykonaj gaurd impact 3 razy

a wziąłem to stąd: http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=67165&st=0&start=0

komar
03-09-2008, 22:21
A jak się robi te guard impacty ? :)

gerber
04-09-2008, 00:02
Masz to napisane w instrukcji. Rzecz polega na tym żeby nacisnąć -> + blok w odpowiednim momencie, czyli wtedy kiedy atak wroga ląduje na ciebie. Po poprawnie wykonanym guard impact odbija lekko przeciwnika do tyłu.

http://www.youtube.com/watch?v=sFUKuiuPzEc

1:14 - tak właśnie wygląda ten GI

komar
04-09-2008, 03:40
Dzięki za pomoc. Pomogło.

A ma ktoś jakąś taktykę na tych oszołomów na 45-46 piętrze? Gram Astarothem i ni cholery nie mogę ich pokonać... Może jakaś inna postać... Liczę na jakieś wskazówki :)

Mr Jim
04-09-2008, 09:06
A ma ktoś jakąś taktykę na tych oszołomów na 45-46 piętrze? Gram Astarothem i ni cholery nie mogę ich pokonać... Może jakaś inna postać... Liczę na jakieś wskazówki :)
Najlepiej robic im rzuty w powietrzu (Asta : np.ss góra(lub dół) Y+tył potem , dół góra Y+A , albo włożyc opcje poison dmg A(dokładnie nazwy nie pamietam) , uderzyc przeciwnika i uniekac .Jak trucizna przestanie działać powtarzac do skutku .Btw.Asta jet najlepszy na ta misję :pwnt:

komar
04-09-2008, 10:11
Dzięki, popróbuję.

gerber
04-09-2008, 15:16
W sumie Astaroth to najlepszy patent na całą wieżę (górę i dół). Ja na potrzeby tego chorego trybu zrobiłem sobie 2 silne customy w stylu Asta. 90% ataku to ta podcinka toporem - pojedyńcza, potem podwójna - i tak w kółko.

Bender
04-09-2008, 15:37
Komar co do pięter 45-46, to ulepsz Yun Seonga (najlepiej stwórz ich 3) czy jak tam się nazywa ten chłopak z sejmitarem i caly czas atakuj przeciwnika (strzalka do przodu + Y). Gdy wzmocnisz mu powera, to ten cios bardzo szybko spowoduje soul crash(3-4 ciosy) i wtedy odpalasz critical finish.

gerber
05-09-2008, 19:25
No i stanąłem na pięterkach 57-59 (przedostatni zestaw). Trójka na piętrze 58 to istna masakra... Jakieś pomysły ? Technika 2x custom astaroth już nie chce działać :/

Bender
05-09-2008, 20:54
W moim przypadku Astaroth zdawał egzamin, wszystko sprowadzalo sie do tego zeby przeciwnikowi nie pozwolic wstac, zadajac znane chyba wszystkim combo. Raczej innego prostszego sposobu nie ma. Aha chyba nie zapomniales dac astarothowi HP Drain A i prawie podwójny pasek zdrowia :)?

Baczek PL
05-12-2012, 20:08
Ten achiv za arcade jakiś przejebany jest 442 tys. ;/ 8 tys i bym miał tego zasranego achiva .

lokiGEO
05-12-2012, 21:41
osiągnięcie łatwe jak masz farta - pierwsze 3-4 walki wygrywasz samymi perfektami tylko używając rzutów, następną wygrywasz obojętnie jak, problem tylko stanowi uczeń jak go pokonasz to już masz luz, polecam Kilika i jego ->->+Y i ->+X lub Seng Pytonga i jego -> -> + Y dwa ciosy i przechodzisz całą grę, arcade i wszystki floory w TOLSie :) w razie czego pisz na PW

Baczek PL
06-12-2012, 00:54
A jak się robi crictal finisha ?

lokiGEO
06-12-2012, 07:27
atakujesz przeciwnika cały czas -> +Y najlepiej Seng Pytongiem i jak widzisz że po którymś już ciosie jest czerwony błysk i słychać coś a'la tłuczone szkło to wciskasz RB i critical finish, leci filmik i zabijasz przeciwnika.

Baczek PL
06-12-2012, 13:51
Aha dzięki dzisiaj popróbuje. A jak rozwalić całą zbroję przeciwnika, w każdym pojedynku zawszę rozwalam środkową i czasami górną a tej dolnej nigdy nie mogę :(.

lokiGEO
06-12-2012, 14:04
Zbroje najlepiej z druga osobą. najpierw walisz ->->+Y kilka razy i masz środek zniszczony, góra, i masz górę zniszczoną, a nogi to dół, tył +y. Ogólnie polecam zacząc od zniszczenia dołu a póxniej góra i na końcu tors bo to najłatwiej. Dobrze gra się rafaelem tylko trzeab go opanować, cerwantes też w miarę łatwo wchodzi.

Baczek PL
06-12-2012, 14:07
Ok dzięki. Jak będę miał jakieś pytania to napiszę tu albo na pw (jeśli nie zapomnę).

Baczek PL
06-12-2012, 19:56
atakujesz przeciwnika cały czas -> +Y najlepiej Seng Pytongiem i jak widzisz że po którymś już ciosie jest czerwony błysk i słychać coś a'la tłuczone szkło to wciskasz RB i critical finish, leci filmik i zabijasz przeciwnika.

A to nie LB czasem ? Ja nigdy nie zdążę nadusić.

Baczek PL
17-07-2013, 03:26
Jak zrobić just impacta i impacta?

muroga
17-07-2013, 06:29

impact dajesz przód plus przycisk bloku i wtedy masz zieloną poświatę,natomiast just impact to ta sama kombinacja tyle że musisz wklepać ją bardziej precyzyjnie, i pojawi się czerwona poświata, zaaplikuj twojej postaci skill MASTER IMPACT będzie łatwiej...... i najlepiej graj w Arcade mode

lokiGEO
17-07-2013, 07:06

Była już o tym mowa w grach multiplatformowych - wyposażasz postac w master impact i impact guard i robisz tak jak mówi muroga tylko że jak obronisz to masz 2x impact zaliczone.
A just impact jak trudniej ale trzeba do tego odpowiedniego przeciwnika 10 pietro TOLSa i tylko sie bronisz - masz tam chyba 3 przeciwników w stylu nightmare i tiry którzy w miarę często atakują, wystarczy tylko czekać i odbijać :)

Baczek PL
17-07-2013, 15:52
Ok, dzięki.

Baczek PL
18-07-2013, 00:26
Sry, że drugi post pod rząd, ale ja nie ogarniam tego. Gałka do góry + A i to jest impact? Mi to on skacza co chwile. Udało mi się dwa razy, ale nawet nie wiem jak ja. A z tym just impact, to już wgl nie wiem o co biega.
A za co są te mapy w online? Za przejście story i?

EDIT: Just impacta i impacta, już wiem jak zrobić

muroga
18-07-2013, 06:34
Sry, że drugi post pod rząd, ale ja nie ogarniam tego. Gałka do góry + A i to jest impact? Mi to on skacza co chwile. Udało mi się dwa razy, ale nawet nie wiem jak ja. A z tym just impact, to już wgl nie wiem o co biega.
A za co są te mapy w online? Za przejście story i?

EDIT: Just impacta i impacta, już wiem jak zrobić

Przód to zawsze w prawo kierunek ,czyli p + A,
natomiast żeby otrzymać wszystkie mapy ,musisz przejść każdą postacią story mode , i jeszcze w Tower Souls zdobyć na 14 poziomie specjalną planszę (trzeba wykonać w rundzie 3 impacty)

o tym wcześniej pisał LokiGeo w dziale sc4 ustawka
"Mapy:
Thesmophoros Imperial Garden
Distant Marsh
Hall Of The Warrior God
Star Destroyer Docking Bay - Laser Gates
Star Destroyer Docking Bay - Bridge Overhang
Tower Of Remembrance - Encounter
Tower Of Remembrance - Degradation
Tower Of Remembrance - Spiral Of Time
Tower Of Remembrance - Ancient Gate
Kumpaetku Shrine - Dream Remnants
Egyptian Temple - Sacred Flame
Ostrheinsburg Castle - Twilight
Jyurakudai Villa - Virgin Snow
Grand Labyrinth - Corridor Of Suspended Time
Sailor's Rest
Phantom Pavilion - Seesaw
Phantom Pavilion
Wolfkrone Monument
Ice Coffin Of The Sleeping Ancient
Ostrheinsburg Castle Throne Room

- najpierw musisz przejść tryb story wszystkimi postaciami aby odblokować większość plansz,
- musisz zdobyć skrzynie skarbów w TOLSie na 14 piętrze wtedy odblokuje ci się Phantom Pavillion - Seesaw

....no i gratsy dla Baczka za wspólną grę w Calibura 4