View Full Version : Naruto: Rise of a ninja

Selu PL
29-08-2008, 15:52
Witam,
mam problem. Jak zrobić te achievy?

Genin
Chunin
Jonin
Naruto - Forest of Death Exam
Sasuke - Forest of Death Exam
Sakura - Forest of Death exam
Kakashi - Forest of Death Exam
Kiba - Forest of Death Exam
Neji - Forest of Death Exam
Zabuza - Forest of Death Exam
Haku - Forest of Death Exam
Orochimaru -Forest of Death Exam
Gaara - Forest of Death Exam
Rock Lee - Forest of Death Exam

Przeszedłem cały trym kariery, prawie ;p wszystkie misje socjalne i nie mam pojęcia jak zrobić te zadania ;p. Wie ktoś jak zrobić te achivy? Z góry dzięki

lukkPL
29-08-2008, 16:29
W trybie online o ile mnie pamięć nie myli. Ponoć hardcore :)

Shalatar PL
29-08-2008, 18:07
Wszystkie achievy z "forest of death" dotyczą pokonania 5 przeciwników z rzędu w multi. Naprawdę hardcore :-)

Pujos PL
29-08-2008, 18:13
Ja pokonałem jednego ;] Podobno niektórzy stosują glitche, ale po szczegóły odsyłam na youtube ;]

Shalatar PL
29-08-2008, 20:14
No, poprostu ciężko teraz wygrać bo większość na multi stosuje jakieś combo w które jak raz się wpadnie, to przeciwnik może go spamować do końca walki (jakieś dwu-klawiszowe, chyba X-Y).

Pujos PL
31-08-2008, 22:22
O ile nie wyjadą ci z tego glitcha ;] Wtedy to już po sprawie. Szkoda, że nie da się na to ustawić ;]

curtis
29-09-2008, 15:43
no ja sie starałem jak mogłem zeby zrobic ktorys z tych egzaminoff, naruto miałem opykanego ale jak ktos grał Gaara albo Lee to po mnie;/ , wiec odpusciłem;), ale grafika sliczna i 2jka zpaowiada sie pieknie;)

michal909pl
15-10-2008, 21:06
z gaarą nie ma szans, ale nauczyłem się tych wszystkich combosów na pamięć, ślęczałem długo na sigle player, tłukłem się z kompem wiele godzin aż, się nauczyłem tych siosów, u anruto anjlepszy to jest joystick do góry, raz y i dwa razy x, albo dwa razy y i raz x, na poączatku oczywiscie strzałka do góry.

Z lee są duze sznase, cały czas skacze, albo kawarimi albo uciekam na boki, i atakuje go z tych kombosów, ale najgorszy cios u lee jest taki,gdzie atakuje cie z góry tak jak wtedy w anime zranił gare, i przed tym nie ma ucieczki,

a tak na marginesie lee nie jest taki super, bo najgorszy jest sasuke, ma jakiś cios przed ktorym wogole nie da się obronić, wibija xie do gory, i wtedy juz nie masz szans, własciwie ten cios moze uzywac cały czas, sądzę, że taka gra jest po prostu chamska.

QBalu
03-02-2009, 14:32
Chce ktoś spróbować przyboostować osiągnięcia za online? Najlepiej, gdyby było nas kilku i odpalilibyśmy grę z rana, wtedy będzie większe prawdopodobieństwo, że się jakiś hamburger nie wpierniczy.

Pujos PL
03-02-2009, 15:30
Ja chętnie bo mi ich brakuje :D