View Full Version : Facebreaker

WiZi
16-09-2008, 19:24
Generalnie to temat zakladam ze wzgledu na Fighter PL ale innym tez sie moze przydac :)

Fighter ponizej nagralem ci filmiki jak przejsc "Brawl for it All" szybko latwo i przyjemnie na poziomie Fierce i Truculent. Pod filmikami masz takze opisane dokladniej strategie na kazdego przeciwnika. Nie wazne jaka postacia grasz, kazda mozesz uzyc tych samych strategi, na poziomie Truculent proponowalbym zagrac albo Ice'em albo Spin'em, ulatwi ci to troche sprawe.
Pamietaj takze ze aby to zadzialalo musisz opanowac Parry i Dodge, tak abys za kazdym razem mogl zrobic Perfect parry i Perfect Dodge, wyjatkiem jest Romeoi Kekoa, na nich dzialaja zwykle Parrry i Dodge.

Part 1:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/265956.html

Part 2:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/265962.html

Na poziomie Impossible obowiazuje minimalnie inne zasady, ale filmiki z Impossible nagram ci jak przejdziesz Fierce i Truculent. I tak pozornie trudna gra okazuje sie banalnie latwa :)

SwankCzarny77
17-09-2008, 09:33
dzieki pewnie tez skorzystam z tych filmikow ale gra masakra jedna postacia przeszedlem gre ale walka z ostatnim robotem to 2 godzinki prob juz chcialem dac sobie spokoj !!nie wyobrazalem sobie przejsc tej gry kazda postacia ale widze ze to nie takie trudne chociaz nikt tego na siwcie na 1000 nie zrobil oprocz ciebie ja mam 630 punktow po meczarniach!!!ale dzisiaj sproboje grac dalej dzieki za filmiki!!!

WiZi
17-09-2008, 17:59
Niema problemu, jesli potrzebowalbys jakiejs pomocy to wal do mnie na live :)

Fighter Pl
17-09-2008, 19:14
Generalnie to temat zakladam ze wzgledu na Fighter PL ale innym tez sie moze przydac :)

Fighter ponizej nagralem ci filmiki jak przejsc "Brawl for it All" szybko latwo i przyjemnie na poziomie Fierce i Truculent. Pod filmikami masz takze opisane dokladniej strategie na kazdego przeciwnika. Nie wazne jaka postacia grasz, kazda mozesz uzyc tych samych strategi, na poziomie Truculent proponowalbym zagrac albo Ice'em albo Spin'em, ulatwi ci to troche sprawe.
Pamietaj takze ze aby to zadzialalo musisz opanowac Parry i Dodge, tak abys za kazdym razem mogl zrobic Perfect parry i Perfect Dodge, wyjatkiem jest Romeoi Kekoa, na nich dzialaja zwykle Parrry i Dodge.

Part 1:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/265956.html

Part 2:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/265962.html

Na poziomie Impossible obowiazuje minimalnie inne zasady, ale filmiki z Impossible nagram ci jak przejdziesz Fierce i Truculent. I tak pozornie trudna gra okazuje sie banalnie latwa :) dzieki:) jak tylko znajde czas wracam do tej gry by ja skonczyc:)

IMPERATORE PL
18-09-2008, 04:36
Widzę, że achivementy nie najłatwiejsze, a gra crapowata. Chyba nawet crap roku. Jeśli w to gracie dla funu to chyba nie macie co z czasem robić, a jeśli dla aczików, to też nie za dobrze :)

crazzie
18-09-2008, 08:36
gra nie jest crapowata, na pewno jest lepsza od prizefightera, zrobiona z jajem, jest bardzo nastawiona na arcade, nawet za bardzo, trzeba mashowac przyciski jak szatan..

SwankCzarny77
18-09-2008, 17:55
Dokladnie gra jest bardzo dobra idzie sie swietnie bawic tylko przesadzili ze stopniem trudnosci!!!!!Ale to cala EA !!!Tak samo jak robilem calaka w FIFA 08 tez mnie czasami szlak trafial ale dalem rade mysle ze tu tez nie odpuszcze !!!

Fighter Pl
21-09-2008, 21:46
Wheezzyy mam problem z ta popi#$%^na malpa!!! staram sie robic jak w twoim filmiku ale mnie kopie za kazdym razem. kto chce to zrobic za mnie ?bo nerwowo nie wyrabiam przy tej grze!!! kolejny pad do wymiany...;)

lukkPL
22-09-2008, 10:40
I tak pozornie trudna gra okazuje sie banalnie latwa :)

No tu Wheezzyy pojechałeś :moron: respect za filmiki, opis ale nawet po tym gra nie jest banalnie prosta. Ta gra jest zajebiście trudna i naprawdę nie rozumiem jak to mogło przejść przez beta testy. Zaraz zaraz? A czy to w ogóle przechodziło przez jakieś testy? Niieeeeee przeciez to EA:D

Na poziomie EASY powinno sie móc grac jedną ręką. A efekt jest taki, że po wczorajszym przejściu gry prawie nie czuję prawego opuszka kciuka :/ Masakra. Nie rozumiem jak taki casual gamer albo 10 letnie dziecko miałoby dać sobie radę z tą grą, która nie oszukujmy sie jest strasznie prymitywna.

EDIT--------
Mam parę pytań do Ciebie Wheezzyy

1) jaką postacią proponujesz przejść bez wtopy/knockoutu/na najwyzszym poziomie? Nie wiem ale jak na razie Molotov mi przypadł bardzo do gustu a to za sprawą łatwego do zrobienia stuna. Szczególnie przy robocie okazało się to pomocne (byly momenty ze wygrywalem 2-0 w knockoutach - to nic ze potem mi tak dowalil ze finalnie przegrałem :P Hehehehe). Piszesz że ICE albo SPIN. Dlaczego akurat tych 2?

2) Wyjście do dasha w momencie otrzymania knockoutu/wtopy powoduje ze ach. nadal się odblokuje tak? Wole się upewnić na 100%.

Dzięki za odp.

EDIT 2------------------------------

Kurde powiem Ci Wheezzyy, że wziąłem sobie do serca to co napisałeś o perfect parry i działa to wręcz zadziwiająco na ostatniego Bossa (robot). Uzywając parry byłem w stanie pokonać go bez mojego knockoutu :D (przedtem uzywałem samego dodge'a) A całego Brawla Ice'm przeszedłem w 25 minut :P (na easy oczywiście)

WiZi
23-09-2008, 17:50
Sorka Lukk ze dopiero teraz odpisuje ale wlasnie skonczylem sie przeprowadzac i dopiero mi net zalozyli.

A wiec tak, zeby dostac achieva za przejscie bez knock down nie trzeba grac na najwyzszym poziomie, wystarczy ten srodkowy. Nie ma co bawic sie na Fierce w achievement bez przegrywania bo ten dostaniesz razem z tym za przejscie bez knock down'ow.

Co do akcji z dashem to tak dziala to jak cholera, jesli wiesz ze konsola zaliczy ci knock down'a to wlacz pauze a potem wyjc do dasha, wlacz gre i walczysz dalej z tym samym kolesiem, a gra nie zalicza zadnej wtopy :)

Jesli chodzi o postacie to zarowno na Impossible jak i na Truculent proponowalbym Ice'a jest chyba najbardziej wywazony ze wszystkich postaci. Jest szybki, i jego break'ery zabieraja przeciwnikom duzo energi. Molotov tez jest jak najbardziej ok, wszystko zalezy od tego, ktora postacia najlatwiej ci sie gra, bo i tak bedziesz staral sie zakonczyc kazda walke Facebreaker'em.

Jesli chodzi o Perfecty to dzialaja jak czar, trzeba tylko w wyczuc czas i potem przelatujesz przez "Brawl for it All" bez zadnych prblemow :)

Fighter, ja chwilowo nie mam za bardzo czasu pograc, ale jak tylko znajde chwile to nagram ci inna strategie na malpe :)

Narazie nie mam podpietego X'a do live'a, wiec jesli macie jakies pytania to piszcie tutaj :)

Pozdrawiam

lukkPL
23-09-2008, 19:54
Dzięki za odpowiedź :)

Na Easy już dałem sobie radę z każda postacią, teraz mi została małpa oraz robot bez knockoutu na Medium. I tu się zaczynają schody przede wszytskim przy walkach o pasy (Brick, Socks, nie wiem jak dalej). trudniej jest zrobić parry imho. Na medium wziąłem do grania VooDoo bo jakoś na Easy mi podpasował (dużo energii zabierał) ale w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem. Nie mogłem pokonać Socksa, ale z kolei na niego zadziałało plujnięcie kwasem czy co to tam jest. Takie trochę "cheap", ale cóz.

Na Easy kto gra niech naprawdę stosuje więcej parry, aniżeli dodge'a. Jak się wprawicie to bedziecie jedną postać robić w pół godziny.

Nie wiem kim mam grać na najwyższym, który to jednak zrobie za jakiś czas, aby odpocząć. Prawy kciuk boli mnie już niemiłosiernie :/ W Molotovie podoba mi się jego stun bardzo prosty do wykonania.

Aha i mówiłeś że na najwyższym są "troszkę inne zasady". Tzn?

EDIT------------------
Ok, 990 GS zrobione :D (4 na świecie na mygamercard :) )Teraz tylko powiedz mi co robić inaczej na najwyższym poziomie i za jakiś tydzień się zabieram za to :)

Fighter Pl
23-09-2008, 22:19
dzieki dzieki Wheezzy. poczekam.pozdro!!!

WiZi
23-09-2008, 23:15
Lukk to do tego czasu postaram sie nagrac filmik na Impossible :)

lukkPL
30-09-2008, 14:19
Lukk to do tego czasu postaram sie nagrac filmik na Impossible :)

Jakbyś mógł powoli filmik nagrywać bo w ten weekend już zamierzam zagrać :)

A tak btw. dziś szukając na youtubie natknąłem się na http://www.youtube.com/watch?v=0FbrD119ka8&feature=related

Po stylu gry sądze, iż to nie Twoje filmiki ;), a koleś chamsko przywłaszczył sobie Twoje wszystkie opisy walk (kliknij more info) :/

WiZi
01-10-2008, 14:03
Postaram sie lukk nagrac je jutro, jeszcze nie wiem jak bede stal z czasem a jak nie to w piatek. Masz racje filmiki nie sa moje :)

Sztajniec
03-10-2008, 20:44
Panowie, w achievie 'Lights out' chodzi o 3 knockout'y w ciagu (normalnych) 30 sekund? Czy moze o Facebreaker'a w ciagu 30 sekund? Bo jedyne co wyrabiam, to albo sprzedaje Facebreaker'a gdy na liczniku mam jeszcze 2:30 (ponad), albo zdaze zrobic jeden knockout i tyle, a achieva nie zalicza.

WiZi
04-10-2008, 05:05
Tak, musisz zrobic 3 knockouty tyle ze nie w ciagu 30 a 60 sekund, i nie mozesz do tego uzyc facebreakera. Co musisz zrobic, to nabic pasek Facebreakera do konca jak najszybciej mozesz, potem wywalic kolesiowi facebreakerem, ale w momecie w ktorym powinienes go wykonczyc nie wciskaj nic i poczekaj chwile, czas w tej chwili jest zatrzymany wiec sie nie martw, a po paru sekundach zostanie zaliczony knockout. Musisz to zrobic 3 razy w ciagu 60 sekund, jest to naprawde bardzo proste.

Sztajniec
04-10-2008, 09:05
Aaa, taki bajer :) To dzieki wielkie, zaraz sproboje ;]

WiZi
04-10-2008, 15:51
Nie ma problemu, jesli cos potrzebujesz z czyms pomocy to daj znac ;)

lukkPL
04-10-2008, 16:45
A jeszcze prościej ustawić w opcjach przy wyborze zawodnika na 1 knockdown zamiast 3.

Wheezzyy jak tam filmik? :) Bo wczoraj spróbowałem na Impossible i nie mam pomysłu. Kekoe przeszedłem, ale już Steve'a nie moge za Chiny :/

Albo chociaz napisz co innego mam robić aby ich pokonywać? Bo parry jakoś juz mi nie działa na tym poziomie :(

WiZi
04-10-2008, 19:57
Lukk, dzisiaj nie dam rady bo mam od cholery roboty, ale jutro podepne x'a do netu i pogadamy na live to ci wszystko wytlumacze, tak bedzie duzo prosciej niz pisac to wszystko.

A jesli chodzi o Steve'ego to jest to najtrudniejszy przeciwnik na Impossible, on i BFR, reszte prawdopodobnie pokonasz uzywajac Facebreaker'a.

lukkPL
04-10-2008, 20:02
Lukk, dzisiaj nie dam rady bo mam od cholery roboty, ale jutro podepne x'a do netu i pogadamy na live to ci wszystko wytlumacze, tak bedzie duzo prosciej niz pisac to wszystko.

A jesli chodzi o Steve'ego to jest to najtrudniejszy przeciwnik na Impossible, on i BFR, reszte prawdopodobnie pokonasz uzywajac Facebreaker'a.

Spoko nie ma sprawy. Tylko myślałem że ta taktyka to tak zmieści się w 2 zdaniach ;) ale widać niestety nie :/ Czuje że będzie hardcore :/

WiZi
04-10-2008, 20:04
Niestety nie, teraz na kazdego typka bedziesz musial uzywac innej taktyki, prawdziwy hardcore to bedziesz mial z BFR w trzeciej rundzie. Mnie na impossible pokonanie wszystkich zajelo cos kolo 20 minut a pokonanie samego BFR'a ponad 3 godziny lol

brolly
31-10-2008, 22:34
Ktoś chce porobić achievy online? Tak, wiem, że nie jest to temat od ustawek ale nie chciało mi się zakładać nowego tematu w prawidłowym dziale

Airy Daniel
29-05-2009, 23:33
mam pytanie dotyczace tego osiagniecia
Filmography Major
Upload a video

jak to zrobic?? jak zauplodowac film??

MajkelBlack
03-09-2010, 23:27
Jacyś chętni na online ?
Jak co pisać na Live

GT - MajkelBlack

lvizzz
04-09-2010, 14:08
Ta gra ma jeszcze online, nie zamkneli serwerow?

Jaskier
04-09-2010, 14:21
Ta gra ma jeszcze online, nie zamkneli serwerow?

Zamknęli, przynajmniej Wikipedia i x360a oraz TA tak głoszą...

MajkelBlack
04-09-2010, 14:49
No to jestem w dupie ;/ ehhh szkoda

Sorki ze nie w tym dziale co trzeba, niedopatrzene z mojej strony