View Full Version : Pure

lukkPL
25-09-2008, 15:19
Jako, że przed chwilą zamieściłem opis na www.xbox360achievements.org (http://www.xbox360achievements.org) odnośnie 2 dość trudnych achievementów (Freestyler - przejechać 3 całkowite okrążenia w trybie Freestyle oraz 250k w 1 combo także podczas freestylu) zamieszczam i tutaj. Przepraszam, że w języku angielskim ale mam nadzieje, że większość zrozumie. Postaram się przetłumaczyć na polski, jeśli będzie zainteresowanie. Freestyler okazuje się bardzo prosty, combo troszkę trudniejsze. Z combem o wiele więcej się wczoraj męczyłem, ale da radę zrobić.

------------------------------------

OK i just wanted to write about freestyler today's morning but i had some other things to do, but now i can. Yesterday i discovered imho best track which i could now repeat 1000 times and every time i could get the FREESTYLER ach. It's OCOTILLO WELLS in freestyle game type of course.

* Best to do it is with a friend via Xbox Live cuz then nobody interrupts your attemmps + you've got all power ups only for you (of course one of drives, the other waits)

* Every power up will be in the same place, no matter how many times you will load the track + it should be in the same place as mine = as the walkthrough below

* You CAN'T crash even ONCE!!

* You have to take EVERY power up mentioned below

* You have to do EVERY special move mentioned below (can miss 1 if you have to http://www.xbox360achievements.org/forum/images/smilies/wink.gif )

* On every jump do a trick, because it also freezes gas a bit. Make sure to do fresh.

* NEVER use boost

So let's go
I will call a power up which gives you a special move as STAR and freeze your gas as FREEZE.

- From the beggining go right, but not into the big jump, but smaller one behind it. There should wait a STAR for you. Take it.
- Then you have another small jump with FREEZE.
- Then go left for a big jump and use the SPECIAL MOVE. If you land properly you should "regenerate" the STAR.
- After that go straight forward (the place where in races you lose position, to gain it after a while) and take the FREEZE on the right in the air
- A little turn left, another jump, on right another FREEZE
- Another jump without power ups this time
- Big jump - do SPECIAL MOVE, land - another STAR
- Go right after landing (sometimes you have to slow down a bit after the jump to get into the corner) and there should wait another FREEZE over the small jump
- Another jump with FREEZE
- After that take turn right, then left (you can grab STAR if you lost it in some way), straight forward, left or right next to the stones and jump. Left over the jump you've got another FREEZE.
- Turn left and there you go. It's finish
- The second and third lap difference only this that when you get fist small jump after start/finish line you have to get FREEZE instead of STAR (because you should already have STAR from landing previous jump)

You should get to 4 lap with even time left if you will do it right.

If i could help - i'm gladhttp://www.xbox360achievements.org/forum/images/smilies/smiley.gif

-----------------------------

Ok so now 250k in 1 combo. Load the track PHU TEMPLES in Freestyle game mode of course. It's harder than FREESTYLER but if you don't make a mistake you'll get it.

* Best to do it is with a friend via Xbox Live cuz then nobody interrupts your attemmps + you've got all power ups only for you (of course one of drives, the other waits)

* Every power up will be in the same place, no matter how many times you will load the track + it should be in the same place as mine = as the walkthrough below

* You CAN'T crash even ONCE!!

* You have to take EVERY power up mentioned below

* You have to do EVERY special move mentioned below

As I said in the post above there are 2 ways to get it. The first one is a bit risky (you'll get about 280k) but it's also a bit easier. My friend said that but i tried it and can't do it. I'd rather go the second way.

So let's go
I will call a power up which gives you a special move as STAR, the one which multiplies your score as x2

-From the beginning turn a bit left, and go for a big jump. Grab the STAR on the right and do 2 different tricks in the air (you should have multiplier x2 doing this)
- After landing turn left, boost and you've got very little jump - you have to do a trick there (x3)
- Go right from there, boost, the path below, look out for tires on the right!
- Go for a jump, do a trick (4x) (grab a STAR if you don't have it by the time)
- After that you'll have a second jump (high this time) on the right or left, do SPECIAL (x5). If you land properly, you'll get a STAR
- Land, boost and go for another big jump. Do SPECIAL (x6).
- Land, boost and go for a jump and grab x2 (x7)
- Boost, in the cave you'll have another small jump (x8)
- Boost, and another after the turn (x9)

If you do 2 different SPECIALS you'll get 15.000 x9 (multiplier for jumps) = 135.000 x2 (multiplier from above the jump) = 270.000 + some points from normal jumps = around 290.00. Like i said it's a bit tricky.

So now THE SECOND WAY to do this.
Drive until the moment mentioned above. Try not to make any tricks and special by the time to get them fresh when you'll go for combo. Only make sure that you've got a STAR.

- After the last jump in cave (wooden jump with STAR above), go left or right to the "fence" turn left (look out for tires on the right!), a bit right, then left and do a big jump with SPECIAL (x1). On the right above the jump you'll have x2, take it but try to fly a bit left. If you're lucky after the SPECIAL you'll be able to do a normal trick and land (if not use a little boost before the jump) (x2). STAR regained.
- As i said you should land on the left and go through the ruins with boost, jump (x3)
- Boost, a little turn right (it's the worst part :/), jump and do SPECIAL (but the one which takes not so much time). STAR regained. (x4)
- Boost, a bit left, big jump - do SPECIAL. STAR regained. As you're flying try to place quad to the right a bit, so if you will land you won't have to turn so much, land. (x5)
- Boost, another big jump, another SPECIAL. STAR regained. As you're flying make sure to fly to the left of the track, because there's another track to the right. We don't want go there (x6)
- Land, boost, and go for the last big jump. SPECIAL there. (x7)
- And that's it, and finish line after the turn left by the way

Let's count: if you could do 5 different SPECIALS it would give around 37.000 x 7 = 259.00 x2 (multiplier from above the jump) = 568.000 http://www.xbox360achievements.org/forum/images/smilies/cheesy.gif
So as you can see you don't have to do the last jump for example. If you know you'll get enough points don't be greedy

If i could help - i'm glad

QBalu
25-09-2008, 22:36
Przydatna pomoc. Udało mi się zrobić te 2 osiągnięcia bez żadnych pomocy. Większość achievementów w Pure skonstruowana jest tak, że wpadają przypadkowo.

promilek
25-09-2008, 23:22
A czy te 48 różnych trików można zrobić Online na Player Match?

SwankCzarny77
25-09-2008, 23:55
Musza byc robione w world tour i wszsytkie 48 musisz zrobic w jednym wyscigu Najlepiej wziasc trase Ghost Creek race jest on w 9 world tour i na kazdy przycisk A,B,Y+LB masz 16 trickow Najlepiej robic tak wyskakujesz w poietzre z wcisinietym LB+A i analogiem skierowanym w gore za to liczy ci jeden trick w powietrzu puszczasz LB trzymajac nadal A z analogiem skierowanym w gore i zalicza ci drugi trick i tak robisz pokolei w kazda strone analogu w lewo ,prawo,dól, i wszystkie skosy i to samo robisz z nastepnym przyciskiem B i potem Y i spokojenie w ciagu 3 okrazen na tej wlasnie tarsie to zrobisz

lukkPL
26-09-2008, 00:08
Co dodam może się wydawać trudne, jednak jest na to pewien myk. Otóż wybijając się z jumpa i wciskając LB lub RB (modyfikacja skoku) + powiedzmy A + powiedzmy gałka do przodu otrzymujemy dany trik. Teraz wystarczy podczas bycia ciągle w powietrzu puścić LB/RB (gałkę + A cały czas trzymać) aby wykonać momentalnie drugi trick przypisany do danego ułożenia. Najbardziej się to przydaje podczas robienia Y, gdyz te wymagają duzych jumpów i może nie starczyc jumpów robiąc je pojedynczo :)

QBalu
26-09-2008, 08:49
Powiedzcie panowie jak wykonać You're special! Po zrobieniuUnique Stunt daną postacią trzeba skończyć wyścig czy wystarczy dać quit? Albo robię coś źle, albo opcja z quit nie liczy się.

SwankCzarny77
26-09-2008, 09:09
Witam tu masz wszystko do tego osiagniecia musisz zrobic te wszystkie spejal trick kazda postac ma inego tricka masz wszystko wypisane musisz je zrobic w calej grze obojetnie w jakim wyscigu czy freestyle najlepij ustaw ghost creek tarse wybierz dan postac zrob wszytkie specjal trick zmien postac i rob to samo unikatowy specjal dla danej postac zasze jest analog do przodu
Name: Todd Andrews (#7)
Unique Stunt: Superhero
Shared Stunts: Gyromaniac, Horse Boxer, Rock Star, Shaolin Funk, Sidewinder, Twister, Whirlwind

Name: Rosa Juarez (#2)
Unique Stunt: Flat Out Varial
Shared Stunts: Gyromaniac, Horse Boxer, Saddleflip, Sidewinder, Torpedo, Twister, Whirlwind

Name: Suzi Andrews (#22)
Unique Stunt: Lazy Girl
Shared Stunts: Gyromaniac, Propeller, Rock Star, Saddleflip, Sidewinder, Twister, Whirlwind

Name: Clayton Wade (#6)
Unique Stunt: Far Out
Shared Stunts: Gyromaniac, Horse Boxer, Shaolin Funk, Sidewinder, Torpedo, Twister, Whirlwind

Name: Takeshi Yukio (#15)
Unique Stunt: Blind Faith
Shared Stunts: Gyromaniac, Propeller, Rock Star, Shaolin Funk, Sidewinder, Twister, Whirlwind

Name: Jay Valdes (#66)
Unique Stunt: Air Guitar
Shared Stunts: Gyromaniac, Rock Star, Shaolin Funk, Sidewinder, Torpedo, Twister, Whirlwind

Name: Bret Taylor (#1)
Unique Stunt: High Noon
Shared Stunts: Gyromaniac, Horse Boxer, Saddleflip, Sidewinder, Torpedo, Twister, Whirlwind

QBalu
26-09-2008, 09:18
Korzystałem z tego spisu. Gram Takeshim i nim zrobiłem achi Specialized po czym zacząłem zmieniać postacie. Po każdym Unique Stunt wychodziłem z gry.
Z kolei z Twojego postu wynika, że każdą postacią trzeba zrobić wszystkie 8 Stunts i ukończyć wyścig, zgadza się?

EDIT: hm, jednak po dłuższym przeglądaniu tego spisu widzę, że Takeshi nie zna wszystkich Stunts... Już wiem w czym problem :) Pozostaje tylko pytanie, czy trzeba kończyć wyścig?

lukkPL
26-09-2008, 09:30
Korzystałem z tego spisu. Gram Takeshim i nim zrobiłem achi Specialized po czym zacząłem zmieniać postacie. Po każdym Unique Stunt wychodziłem z gry.
Z kolei z Twojego postu wynika, że każdą postacią trzeba zrobić wszystkie 8 Stunts i ukończyć wyścig, zgadza się?

EDIT: hm, jednak po dłuższym przeglądaniu tego spisu widzę, że Takeshi nie zna wszystkich Stunts... Już wiem w czym problem :) Pozostaje tylko pytanie, czy trzeba kończyć wyścig?

Tak trzeba kończyć. Najlepiej weź sobie Single Event->Freestyle->Trasa Ghost Creek. Bedziesz musiał 3 postaciami porobić różne special trick (współdzielone) i następnie 4 już tylko ich indywidulane (bo tamte będą się powtarzać). Jak juz zrobisz tricka poczekaj aż Ci się paliwo skończy. Wczoraj sam tak zrobiłem.

rurson
26-09-2008, 15:19
No Messing

Complete World Tour Mode while participating in a maximum of 42 events

o co chodzi w tym ???

QBalu
26-09-2008, 15:45
Musisz ukończyć grę biorąc udział w 42 zawodach. Wygląda to mniej więcej tak, że po odblokowaniu nowego turnieju olewamy ten, w którym aktualnie się ścigamy i przechodzimy do przed chwilą odblokowanego.

Zapożyczony schemat:
Stage one - 32 of 64 tour points (two event wins) needed to unlock stage two
Stage two - 32 of 64 tour points (two event wins) needed to unlock stage three
Stage three - 48 of 64 tour points (three event wins) needed to unlock stage four
Stage four - 48 of 64 tour points (three event wins) needed to unlock stage five
Stage five - 64 of 80 tour points (four event wins) needed to unlock stage six
Stage six - 64 of 80 tour points (four event wins) needed to unlock stage seven
Stage seven - 80 of 80 tour points (five event wins) needed to unlock stage eight
Stage eight - 96 of 96 tour points (six event wins) needed to unlock stage nine
Stage nine - 96 of 96 tour points (six event wins) needed to unlock stage ten
Stage ten - 112 of 112 tour points (seven event wins) needed to unlock achievement

42 total events

promilek
26-09-2008, 20:16
Z poradnika wynika, że jest możliwość jazdy w 2 graczy na playerowym meczu. Jak jadę z 2 osobą na playerze to gra dodatkowo 14 komputerowych zawodników - jak ich wyłączyć??

lukkPL
26-09-2008, 20:34
Z poradnika wynika, że jest możliwość jazdy w 2 graczy na playerowym meczu. Jak jadę z 2 osobą na playerze to gra dodatkowo 14 komputerowych zawodników - jak ich wyłączyć??

Na ekranie wyboru rodzaju zawodów wciskasz Y aż na dole pojawi Ci sie NO AI :)

QBalu
26-09-2008, 21:49
Eh, proszę o pomoc w Comeback Kid. Od kilku godzin siedzę nad tym i ręce mi już opadają. Albo Bóg, który jest liderem wyścigu całkowicie znika mi z oczu, albo ostatni pajac przyjeżdża pod linię startu 30 sekund po liderze. Najbardziej przesadzony achi w grze.

lukkPL
26-09-2008, 22:46
Eh, proszę o pomoc w Comeback Kid. Od kilku godzin siedzę nad tym i ręce mi już opadają. Albo Bóg, który jest liderem wyścigu całkowicie znika mi z oczu, albo ostatni pajac przyjeżdża pod linię startu 30 sekund po liderze. Najbardziej przesadzony achi w grze.

A więc... po pierwsze odpal RACE Ocotillo Wells. Jadąc po starcie w prawo masz 2 hopki, kirujesz sie nastepnie w lewo i masz dużego jumpa, jak wylądujesz jedź prosto. Będzie jump. Jeśli dobrze się przypatrzysz to w tym miejscu będziesz momentalnie tracił pozycje, aby po przejechaniu przez nastepne jumpy za zakrętem momentalnie je odzyskać. Musisz więc na 1,2 okrążeniu prowadzić, a gdy będziesz robił 3 kółko zatrzymac się w tym miejscu, poczekać aż będziesz 16 i momentalnie ruszyć. Wymaga to WIEEELE szczęscia ponieważ przeciwnicy mają tendencję do rozjeżdzania się. Jeśli za duże będą odstępy między nimi to nie zdążysz.

QBalu
26-09-2008, 22:56
990GS na liczniku. Tak jak napisałeś, potrzebne jest PURE luck :) Nic to, ostatni achi, więc będę próbował do oporu.

ekwador15
27-09-2008, 12:39
A powiedzcie na jakiej najlepiej trasie i jaką postacią wykonanać ten achiv:

Perform two special tricks in one jump.?

lukkPL
27-09-2008, 12:51
A powiedzcie na jakiej najlepiej trasie i jaką postacią wykonanać ten achiv:

Perform two special tricks in one jump.?

Trasa Sandy Mountain, drugi high jump. Robilismy ze Swankiem japończykiem (Blind Faith+Rockstar choć mi się udało 2xTwister + wylądowałem na boku ale zaliczyło :D), ale ponoc pierwszym kolesiem od lewej jeszcze łatwiej zrobić (Superhero+Rockstar)

QBalu
27-09-2008, 15:16
Jeszcze jedno pytanie, bo mi to żyć nie daje.
Konieczne jest robienie Comeback Kid na World Tour czy można sobie odpalić Single Race i Którą klasę silnika wybrać?

lukkPL
27-09-2008, 16:23
Jeszcze jedno pytanie, bo mi to żyć nie daje.
Konieczne jest robienie Comeback Kid na World Tour czy można sobie odpalić Single Race i Którą klasę silnika wybrać?

Opis ach. raczej jednoznaczny ;)
Comeback Kid10 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpgCome from last place on the last lap to win a race event in World Tour Mode

patryk82
28-09-2008, 17:23
lukk jesli mozesz napisz mniej wiecej jak trzeba zrobic te dwa achivementy sick combo i killer combo w jakim trybie itp robilem pare razy np w time trial-freestyler nabilem na licznik w sumie ponad 200k a achiv za sick combo nadal niema niewiem o co chodzi mam to zrobic w world tour czy w singlu dzieki za pomoc i za poradnik do Comeback Kid poszlo jak z platka

wololo360
28-09-2008, 23:32
nabilem na licznik w sumie ponad 200k a achiv za sick combo nadal niema
Bo tu nie chodzi o samo nabicie na licznik. Musisz te 200k zdobyć w jednym combo, czyli zanim skończy kręcić się licznik x2 czy np. x3 i bez upadku. Po skończonym combo słyszysz 'ć-ćiin!' i punkty się nabijają do głównego wyniku. (a "comb" w jednym wyścigu możesz zrobić kilka) Mam nadzieję, że pomogłem, no... chyba, że o tym właśnie pisałeś ;)

patryk82
28-09-2008, 23:36
dzieki tego nie wiedzialem a mozesz jeszcze napisac w jakim trybie ma to byc zrobione ?

wololo360
29-09-2008, 09:50
Napisane jest "During an event" więc wychodzi na to że nie ma różnicy w którym dokładnie.

promilek
30-09-2008, 10:14
Mam problem z achivem You're special!. Zrobiłem wszystkie 8 specjal trików Clayton Wade, ale gdy próbuję zrobić to Bret Taylor-em to nie mogę zrobić Triku Gyromaniac. Wiem już jakich kombinacji trzeba użyć do pozostałych trików i wynika, że aby zrobić ten Gyromaniac to muszę wcisnąć gałkę "na ukos w prawo", ale gdy tak robię to wskakuje mi Twister, który robi się gałką w prawo - dlaczego tak jest?
Edit: Tak samo jest z Todd Andrews - on nie robi triku Horse Boxer na kombinacji " na ukos w prawo" tylko Twister

SwankCzarny77
30-09-2008, 13:16
Mam problem z achivem You're special!. Zrobiłem wszystkie 8 specjal trików Clayton Wade, ale gdy próbuję zrobić to Bret Taylor-em to nie mogę zrobić Triku Gyromaniac. Wiem już jakich kombinacji trzeba użyć do pozostałych trików i wynika, że aby zrobić ten Gyromaniac to muszę wcisnąć gałkę "na ukos w prawo", ale gdy tak robię to wskakuje mi Twister, który robi się gałką w prawo - dlaczego tak jest?
Edit: Tak samo jest z Todd Andrews - on nie robi triku Horse Boxer na kombinacji " na ukos w prawo" tylko Twister
A przeszedles najpierw World Tour caly chociaz raz ??bo dopiero po przejsciu world tour masz odblokowane wszystkie triki albo musisz wyczuc galke moze bardziej do gory i musi zrobic

promilek
30-09-2008, 13:24
Tak przeszedłem. W końcu jakoś zrobiłem Specialized :)
Edit: Już jest ok, widocznie musiałem "żle" wciskać skosy.

wololo360
06-10-2008, 21:47
Jako, że przed chwilą zamieściłem opis na www.xbox360achievements.org (http://www.xbox360achievements.org) odnośnie 2 dość trudnych achievementów (Freestyler - przejechać 3 całkowite okrążenia w trybie Freestyle oraz 250k w 1 combo także podczas freestylu)

Ha! Szczerze pisząc miałem zamiar nie skupiać się na tym achievemencie, myślałem, że będzie wymagał on więcej czasu i nerwów niż jest warty. I tymczasem, grając sobie normalny Freestyleowy event ustrzeliłem w combosie... ponad 600.000 ot tak, po prostu, bez planowanych kombinacji :D

Chrzunek PL
07-10-2008, 17:06
Powie mi ktoś czy w Pure są łątwe achivy ?

SwankCzarny77
07-10-2008, 20:27
Powie mi ktoś czy w Pure są łątwe achivy ?
Nie sa moze super trudne ale niektory ci napewno chumor popsuja jezeli oczywiscie bedziesz chcial 1000 wycisnac z gry!!!!ale duz wpada podczas normalnej gry przechodzienia world tour takze powodzenia:D

koalos
14-10-2008, 21:04
w sumie mam ten sam problem co promilek-specjale na ukos w prawo i do gory nie wchodza.pozostale skosy idealnie za pierwszym razem.dodam ze gre przeszlem cala.-myslalem ze przy "comeback kid" posiedze dluzej a wpadl za drugim razem.no nic jeszcze przez jakis czas poprobuje-pozdrawiam forumowiczow.

Skyline14
04-11-2008, 20:20
Przeszłem już Pure a zauważyłem że achiev "No messing" polega na czymś innym niż myślałem. Trzeba przejść World Tour przechodząc 42 eventy. Jak teraz mam to zrobić? Przeszłem już całe World Tour i chyba nie ma opcji New Game:(

Darko
04-11-2008, 20:56
Skasować save'a?

lukkPL
04-11-2008, 21:10
Skasować save'a?

Dokładnie. Jedyna debilna rzecz w tej cudownej grze. :)

Skyline14
04-11-2008, 21:25
A wy też zrobiliście taki debilny błąd?:D

lukkPL
04-11-2008, 21:37
A wy też zrobiliście taki debilny błąd?:D

Nooooo:)) U mnie był jeszcze "bardziej debilny" gdyż słyszałem od Swanka, że jest jakiś taki achiv, ale jakoś nie przejąłem się tym zbytnio (co wydaje mi się z perspektywy czasu dziwne :D ) i nie poczytałem o nim i też musiałem grę iśc 2 razy. Ale nie ma tego złego... BAAARDZO mi się Pure spodobał więc była to przyjemnośc.

siekier
10-11-2008, 21:37
Pytanie...
Online Champ
Come first in a online championship.
30 Punktów

Do zdobycia tego osiagnięcia musimy wygrać mistrzostwa w rankingu, czy wystarczy player match?? Dziś zagrałem pierwszy raz...championship w player mach...wszystko ładnie pięknie...prowadzę cale mistrzostwa, a w ostatnim wyścigu przyjeżdzając 5-ty wylądowałem na 2st position, jednak ex aequo z zawodnikiem pierwszym(po 88pkt) i nie dostałem acziwa...

Zatem jak sprawa wygląda??:)

EDIT
Eh...to miło, że mi nie wleciał;/ Cóż raz dobrze mi szło, to i 2 razy dam radę;)

crazzie
10-11-2008, 22:29
o ile dobrze pamietam mozna na player

Kroolik
17-11-2008, 14:13
Fragment poradnika który już dawno temu powinien być opublikowany (wrogu - co jest?)

Należy wygrać mistrzostwa w sieci. W opcjach Online ustawić tryb Championship, na który składa się minimum 3 wyścigi i wygrać. Ewentualnie można to zrobić w prywatnej sesji ze znajomym (Private Match), ustawić 3 wyścigi sprint i wygrać.

Q-Jot
26-12-2008, 16:53
Jak zrobić achi Mechanic skoro są 4 klasy silnikowe (A. B. C. D) a nie 5?

wololo360
27-12-2008, 12:55
Jak zrobić achi Mechanic skoro są 4 klasy silnikowe (A. B. C. D) a nie 5?
Tu nie chodzi o klasy silnikowe tylko producentów silników - ich jest pięciu.

juve26
04-01-2009, 01:10
Da sie jakos odglitchowac achieva 'Grease Monkey'? To ten za wygranie kazdym rodzajem silnika. Domyslam sie, ze chodzi jeno o producentow, nie o klasy. W takim razie dlaczego nie dostalem swoich zasluzonych 25ciu punktow? Nie dosc, ze gra jest frustrujaca, ciezka, mam przy niej ochote zjesc pada i polamac plyte, to na dodatek achievy sie glitchuja. To jest skandal. :/

Edit: odblokowal sie, jak wyszedlem z gry, wszedlem ponownie, wygralem jeden wyscig i sie w menu odblokowal. :/ Zalosne.

Skyline14
04-01-2009, 14:36
Ta gra jest cudowna. Przy tej grze sie bawiłem jak przy mało jakiej. Nie sprzedałybym jej gdyby miała splita. A czy "Grease Monkey" jest zglichowany? Mi sie odblokował normalnie, nie licząc tego że w pewnym momencie pomyliłem producentów.:)

Q-Jot
04-01-2009, 14:40
Juve korzystales z jakichs poradników ,które pomogły Ci dostać co trudniejsze achivy ?

Verg
04-01-2009, 14:47
Mnie też ten achiv się nie zglitchował, o które dokładnie Ci chodzi achivy to mogę pomóc, na OC w poradnikach masz też opis do gry.

juve26
04-01-2009, 15:07
Mnie sie ten achiev zglitchowal i z tego, co slyszalem, to nie jestem jedynym takim nieszczesliwcem. Ale na szczescie nie byl glitched na amen, wystarczylo, ze zrestartowalem gre, wygralem jeden wyscig i wszedlem do menu.

Kujot -oczywiscie skorzystalem z poradnika do co trudniejszych achievow. Gra mi dziala na nerwy, frustruje, wiec nie bede jeszcze sie glowil nad tym, jak zdobyc te ciezkie cholerstwa. Chociaz i tak czasami nic nie zalezy od skilla, tylko od szczescia, np achiev za 250k kombo. Nie zrobilbym go, gdyby nie to, ze akurat na trasie lezal 2x power-up. Bez tego mialbym tylko 220k i lipe, nie zasluzonego achieva. A za takiego np Comeback Kida mam ochote producentow wziasc, podstawic pod sciane, a nastepnie rozstrzelac i pokopac po glowach. No kurde, jak mi dzis o 4-5 rano wpadl w koncu ten na maxa zalosny achiev, to bylem bardziej zdenerwowany, niz uszczesliwony, jakim prawem to gra bedzie decydowac, czy uda mi sie wygrac wyscig, czy nie? Przeciez to random totalny, czy lider bedzie duzo do przodu, czy koles na ostatnim przyjedzie normalnie, czy dopiero za godzine, zalosne... Skillowo jest to do zrobienia od razu, ale nie, bo przeciez musi byc random, gra od lat trzech, a ja grajac w nia jestem bliski zalamania nerwowego :/

Dzis bede mial juz 1k, wiec jeszcze troche sie wyzale w najlepszym temacie na forum + dowod na to, ze gra oszukuje pokaze :)

Q-Jot
04-01-2009, 16:20
Juve ja dokładnie mam to samo ,przy zaliczaniu Freestyle w World Tour na pierwszym miejscu .Nie chodzi o skilla tylko rozłożenie power-upów i randomowych sytuacji .Ja często powtarzałem po kilkadziesiąt razy ,aż miałem wypracowany każdy trick w jakim miejscu i na pamięć jeździłem .Problem mam z tym achi za 250k combo ,comeback kid ,8 specjali w jednym wyscigu ,3 x flip i specjal w sprintcie .Jeszcze sie za nie nie zabieralem ale widze ze bedzie ostro i chcialbym jakies porady jak najlatwiej to zrobic bo chcialbym w tej grze miec swojego pierwszego calaka ,chociaz wiem ze niedlugo moge plyte rozyebac w pinde .A to ze gra jest cholernie trudna to przegieli .O ile sie nie myle to HIV w PE pisal ze jest prosta .Myslalem ze go za jaja powiesze jak juz po pierwszych wyscigach nie moglem dac rady byc pierwszym .Powinien byc zmienny poziom trudnosci
BTW: Czy Burnout Paradise jest prostszy od Pure ?

Verg
04-01-2009, 16:32
Hmm...Burnout jest dłuższy, ale nie jest ciężki. 3x Flip robisz na trasie gdzie jest najwiekszy jump, czyli Sandy Mountain lub jakas inna. 8 speciali robisz po zakonczeniu kariery, jakis freestyle lub race. 250k robiłem na trasie Ghost Creek. Special w sprincie to trasa Kiwi Glacier, wersja odwrócona tak jak pisze w poradniku, 10 okrazen i jazda. Najgorsze dla mnie było comeback kid. Po zrobieniu wszystkich achivow, zrobilem reset save'a i zrobiłem to na drugim Race z początku kariery, wpadło za pierwszym razem. Ludzie też piszą, że tam prosto to zrobić jest.

jasiopatryk
04-01-2009, 16:38
Ale marudzicie. Gra jest świetna i do tego banalna. Żaden achievement nie sprawił mi problemu tak jak i wyścigi. Tutaj macie bardzo dobry poradnik:
http://www.xbox360achievements.org/game/pure/guide/

Jakbyście mieli jeszcze jakiś problem to zerknijcie na ich forum ew. oglądnijcie filmiki na YouTube.

lukkPL
04-01-2009, 17:55
Dokładnie lekko marudzicie marudy jedne:D Akurat Pure ma bardzo dobry poziom trudności (dla niedowiarków polecam odpalić Midnight Club BEZ update'a), choc zgadzam się, że Comeback Kid i jeszcze z 2 ach. są głupie i polegające na fuksie, ale nie jest źle. A gra jest ogólnie świetna i dostarczająca masę funu.

Kroolik
06-01-2009, 08:20
Panowie czy achiv combo za 250k to dla was problem? Przy dobrej jeździe z użyciem boosta, specjali i mnożników da się zrobić nawet ponad milion w 1 combie. Kwestia wprawy.

Bards
03-06-2009, 22:49
Mógłby mi ktoś posiadający Pure powiedzieć czy jest możliwość grania w co-opie (we dwóch) (np. split-screen)? Proszę o szybką odpowiedź.

Krzychoo
03-06-2009, 22:54
Nie ma splita, coopa itp.

PPWojtek
06-06-2009, 21:34
Pierwsze osiągnięcie z 3 okrążeniami na freestyle zrobiłem całkiem przypadkowo, a co do drugiego to szlag mnie trafia :)
665 gs i mam nadzieje, że uda mi się zrobić calaka :P

Q-Jot
06-06-2009, 22:15
Szlag cię trafi przy Comeback Kid .

Skyline14
06-06-2009, 22:28
Prosty jest. Po za tym co mówi Kujot i Grease Monkey. Musisz uważać jeśli nie chcesz przechodzić gry 2 raz.

PPWojtek
07-06-2009, 15:37
Grease Monkey zrobiłem, wprawdzie miałem buga i zaliczyło mi achievmenta dopiero 30min po całym zajściu :D Teraz zrobiłem killer combo 357k (Polecam obejrzeć ten filmik Klik (http://www.youtube.com/watch?v=HybK5LUMw3M) )

Edit: Ok No to zostały mi tylko 2 achievmenty, 5 in a row,Online Champ Najgorzej jest z tymi achievmentami za multi, bo tam mało kto gra a jak już robię champions to wychodzą jak wygrywam :FF