View Full Version : FIFA09

Strony : [1] 2

Kondziuuu
04-10-2008, 00:22
Siema. Tu jest lista Archivementów jakie mamy do wykonania i w jaki sposób możemy to zrealizować. Lista jest po angielsku postaram się to przetłumaczyć choć mam nadzieje że przynajmniej narazie część bedzie zrozuiała. Pozdrawiam

1st time out (10 GP) - Win an Online League match.
A Man Down (20 GP) - Win a game when down one man.
Bend it like a pro (15 GP) - Score from a free kick in a match.
Club god (40 GP) - Reach legendary status for your club.
Custom sixty four winner (50 GP) - Win a Created Tournament that starts with sixty four teams.
Director in the making (10 GP) - Upload a video to EA Sports football world.
Eat my chip (10 GP) - Score by chipping the keeper in a match.
Fling yourself at it (20 GP) - Score with a diving header in a match.
Frequent flyer (20 GP) - Win in every stadium.
Giant Killer (15 GP) -Beat a five star team with a half star team.
Good head on your shoulders (10 GP) - Score with a header in a match.
Hero (10 GP) - Save a penalty.
Huge investment (20 GP) - Buy a player in Manager Mode for 50 million of your chosen currency.
Huge return (30 GP) - Sell a player in Manager Mode for 50 million of your chosen currency.
In off (20 GP) - Score off the woodwork in a match.
Last Gasp Goal (19 GP) - Score in the 89th minute.
Like on the training field (10 GP) - Score from a corner.
Living legend (50 GP) - Reach legendary status for your country.
Manual labour (10 GP) - Win a match with fully manual settings (no assistance can be switched on).
On the spot (5 GP) - Score from a penalty in a match.
On yer bike! (30 GP) - Score with a bicycle kick.
One goal a season (10 GP) - Score with a defender in a match.
One star winners (75 GP) - Win a Tournament that starts with sixteen teams, with a one star rated team.
Provider (10 GP) - Perform a cross for a friend who scores from it (co-operative achievement).
Ranked winner (10 GP ) - Win a Ranked Xbox LIVE Match.
Real world winner (20 GP) - Win 5 Interactive League matches.
Screamer! (10 GP) - Score from over 30 yards out in a match.
Spending spree (20 GP) - Buy 50 players in your career in Manager Mode.
The purist (100 GP) - Complete a Manager Mode season without simming any games.
What a Beauty! (5 GP) - Score on the volley in a match.
Wing play (10 GP) - Score from a cross.

D1WASYL
04-10-2008, 10:30
po co dajesz to po ang. jak fifka jest pl i wszystkie achievementy sa opisane po polsku ;) moglbys podac jak wiesz tajne osiagniecia. wczoraj jeden odkrylem 5 meczy pod rzad bez kartki i wpadlo 20 albo 30 GS. pozdro

Fighter Pl
04-10-2008, 11:17
po co dajesz to po ang. jak fifka jest pl i wszystkie achievementy sa opisane po polsku ;) moglbys podac jak wiesz tajne osiagniecia. wczoraj jeden odkrylem 5 meczy pod rzad bez kartki i wpadlo 20 albo 30 GS. pozdro
chyba nawet 40 GS:) kolejne tajne osiagniecie to :
strzel kolejno 5 i 20 bramek pod rzad na boisku treningowym(arena)-( bez wychodzenia do menu), kolejny to: wygraj mecz nie bedac podlaczonym do live,kolejny jest za pokonanie developera lub kogos kto juz go pokonal wczesnej(wpadnie samo po kilku meczykach online),kolejny to zachowaj czyste konto bramkowe,pokonaj swoj ulubiony zespol ich najgorszym rywalem,wgraj 5 powtorek na serwery EA,wybierz swojego zawodnika do areny a nastepnie idz zagraj mecz online,wygraj mecz gdy masz zalaczony Addidas Live Season. Jak rozgryze wiecej nie omieszkam napisac o tym:rofl:

Bardzo latwy sposob na szybkie zdobycie punktow GS za kupno i srzedaz zawodnika wartego 50 milionow w wybranej walucie:
Wybieramy Man Utd i rozpoczynamy sezon menadzerski. kupujemy Lionela Messi za jakies 80 milionow po czym od razu sprzedajmy Christiano Ronaldo i achievementy wpadaja.Proste?

Kolejna pomocna rzecz: wiekszosc achievementow mozna zrobic grajac dwoma padami! (to dla niecierpliwych).
jesli sa jakies inne pytania pisac!
FIFA 09 - najlepsza Fifa ever :rofl:

Snake
04-10-2008, 12:53
Czytając same opisy achievmentów stwierdzam że w FIFĘ trzeba zagrać jak najwcześniej :) I nie chodzi o to że achievmenty fajne. Coraz bardziej stwierdzam że FIFA jest genialna mimo iż na razie łupię w demo :D

crazzie
04-10-2008, 13:25
fifka ma bardzo fajne achievy bo wpadaja same, nie to co w 08 gdzie naprawde trzeba bylo sie przylozyc jesli chcialo sie wyciagnac gs, te wszystkie challange oraz wygranie wszystkich lig lub zagranie 15 sezonow, kto w to gra z komputerem..

IMPERATORE PL
04-10-2008, 13:33
No w 08, była kaszanka z tymi achivami, a tu każdy z palcem w D wyciągnie z 800 GS na luzie. Fajnie przymyślane achivy, w ogóle ta Fifka to de beściak roku. :)

MYSZa7
04-10-2008, 13:43
http://www.xbox360achievements.org/images/achievements/792/s1.jpgA.Bell Fever 20 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpg
Catch the A.Bell Fever by beating the creator or someone who has already has the fever

http://www.xbox360achievements.org/images/achievements/792/s2.jpgThe ol' switcheroo 5 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpg
Successfully perfom a pass that switches the play from one flank to the other

O co chodzi w tych osiągnięciach?

wrog
04-10-2008, 13:53
1. Pokonaj kogoś kto ma to Osiągnięcie albo któregoś z deweloperów - Osiągnięcie wirusowe.
2. Walnij długie podanie przenoszące akcję z jednego skrzydła na drugie. Musisz puścić ładnego loba wzdłuż całego boiska.

MYSZa7
04-10-2008, 15:26
Dzięki za pomoc ;)

BartiX PL
04-10-2008, 15:38
Za wyslanie video z powtórki na serwer EA 10GS za upload 5screenów z gry kolejne 10GS ( podczas powtórki mozna je robic)

MYSZa7
05-10-2008, 16:35
Jonzo's Lounge 60 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpg
Score 2500 points and win 5 badges in a single Lounge Mode match

?? :P

wrog
05-10-2008, 16:57
Słownik do rączki albo wizyta na ling.pl i wszystko stanie się jasne... Rozumiem pytać jak ma się problem ze zdobyciem, ale przetłumaczyć można sobie samemu chyba. Czasem w dashu nie są po polsku Osiągnięcia?

Masz zdobyć 2500 punktów i wygrać 5 odznak w jednym meczu w trybie Lounge (nie wiem jak to na polski EA przełożyło).

Bender
05-10-2008, 18:43
To jest tryb imprezy :). Dzisiaj zdobyłem tego acziwka.

crazzie
05-10-2008, 21:15
Bender jakis hint? bo ja gralem i w jednym meczu udalo mi sie dwa badgesy zdobyc tylko i ok 1200 pts

MYSZa7
05-10-2008, 23:01
Słownik do rączki albo wizyta na ling.pl i wszystko stanie się jasne... Rozumiem pytać jak ma się problem ze zdobyciem, ale przetłumaczyć można sobie samemu chyba. Czasem w dashu nie są po polsku Osiągnięcia?

Masz zdobyć 2500 punktów i wygrać 5 odznak w jednym meczu w trybie Lounge (nie wiem jak to na polski EA przełożyło).
Sorka już więcej się to nie powtórzy ;)

Bender
06-10-2008, 10:24
Włączcie tryb imprezy z jakimś mocnym klubem, a klub przeciwnika podmieńcie na klub z połową lub jedną gwiazdką. Ustawcie poziom spotkania na amator. Na samym początku trzeba użyć wszystkie 3 złośliwe zagrywki (za każdą masz 25 pkt, czyli łącznie 75). Najlepiej, żeby trafić na zagrywką obniżającą umiejętności przeciwnika o 50%. Mecz się rozpocznie. Ja uzyskałem ponad 2800 pkt i 6 odznak. Wynik jaki uzyskałem to 15:1 (połowa na 4 minuty, mecz rozpoczął się od stanu 3:1 dla mnie po użyciu odpowiednich kart). Strzeliłem trzema graczami hat-tricki. Co do odznak, to nie wszystkie umiem omówić, bo nie wiem dokładniej za co są, ale przykładowo, które zdobyłem to: strzelenie gola przed upływem pierwszych 5 minut, strzelenia gola pod koniec meczu, mniej fauli od przeciwnika, strzelenie gola podcinką (lobem), wolejem, brak rzutów rożnych dla przeciwnika. Starajcie się też nie stracić bramy. Jeżeli będziecie cały czas przy piłce, bez fauli i będziecie strzelać dużo goli - acziw wpadnie bez większych problemów.

cerberlipiny
06-10-2008, 14:05
albo na dwa pady sie to da zrobić bo ja wczoraj zrobiłem tego achiwka

MYSZa7
06-10-2008, 17:25
Ma ktoś dobry sposób na strzelenie bramki przewrotką lub szczupakiem?

BartiX PL
06-10-2008, 18:35
Dosrodkowania z rogu pola karnego RB plus 2razyX lub dosrodkowanie rónowlegle do bramki przy ustawieniu 3 napastników

pawelll
06-10-2008, 21:18
co to za tryb i gdzie sie go wybiera ten launge mode?

QBalu
06-10-2008, 21:56
Orientuje się ktoś, czy są jakieś achievementy za tryb Be a Pro? Bo nie wiem czy jest sens zaczynać.

Fighter Pl
06-10-2008, 22:43
Włączcie tryb imprezy z jakimś mocnym klubem, a klub przeciwnika podmieńcie na klub z połową lub jedną gwiazdką. Ustawcie poziom spotkania na amator. Na samym początku trzeba użyć wszystkie 3 złośliwe zagrywki (za każdą masz 25 pkt, czyli łącznie 75). Najlepiej, żeby trafić na zagrywką obniżającą umiejętności przeciwnika o 50%. Mecz się rozpocznie. Ja uzyskałem ponad 2800 pkt i 6 odznak. Wynik jaki uzyskałem to 15:1 (połowa na 4 minuty, mecz rozpoczął się od stanu 3:1 dla mnie po użyciu odpowiednich kart). Strzeliłem trzema graczami hat-tricki. Co do odznak, to nie wszystkie umiem omówić, bo nie wiem dokładniej za co są, ale przykładowo, które zdobyłem to: strzelenie gola przed upływem pierwszych 5 minut, strzelenia gola pod koniec meczu, mniej fauli od przeciwnika, strzelenie gola podcinką (lobem), wolejem, brak rzutów rożnych dla przeciwnika. Starajcie się też nie stracić bramy. Jeżeli będziecie cały czas przy piłce, bez fauli i będziecie strzelać dużo goli - acziw wpadnie bez większych problemów.
Juz zrobione:) dzieki Bender za info:rofl:

BartiX PL
07-10-2008, 01:06
Pytanie o Secret Achievements :
•The Venhola Ice
•The Poon Sang
•The Gipson Curse

Jak mozesz Bender daj małe podpowiedzi

Od siebie dodam ze •The Kwong - 10G• jest za strzelenie głowa gola zawodnikiem utworzonym (pod warunkiem ze ma najmniejszy dostepny wzrost tzn 150cm chyba)

Acha ktos pytal o
Living Legend- 50G
In Be A Pro Seasons, Become The Legendary Status Player For Your Country
Club God - 40G
In Be A Pro Seasons, Become The Legendary Status Player For Your Club

Bender
07-10-2008, 07:17
The Poon Sang - trzeba stworzyć 11 zawodników, wstawić ich do pierwszej 11 dowolnej drużyny i wgrać mecz online (nierankingowy)

The Gipson Curse - należy w opcjach zmienić zawodnika na arenie, a potem rozegrać meczyk online

Fighter Pl
07-10-2008, 09:50
Orientuje się ktoś, czy są jakieś achievementy za tryb Be a Pro? Bo nie wiem czy jest sens zaczynać.

tak sa dwa chievementy za Be a Pro warte 90 GS. W jednym musisz osiagnac status legendy zawodnikiem w kraju a w drugim status legendy w swojej druzynie klubowej. potwierdze jak je zdobede:)

MYSZa7
09-10-2008, 17:50
Proszę usunąć posta.

Snake
09-10-2008, 18:19
A czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy jest sens grania Be a Pro w takim Lechu Poznań? Jakie mam szanse na stanie się Legendą w Reprezentacji i w klubie? Czy może to nie zależy od tego w jakim klubie gram?

Fighter Pl
09-10-2008, 19:13
A czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy jest sens grania Be a Pro w takim Lechu Poznań? Jakie mam szanse na stanie się Legendą w Reprezentacji i w klubie? Czy może to nie zależy od tego w jakim klubie gram?

Ja gram tylko tym klubem i wiem,ze jestes w stanie to osiagnac. Zrob sobie najnizszy poziom trudnosci i ze spokojem bedziesz mogl zostac :kapitanem zespolu pozniej jego gwiazda i na koncu legenda.

Snake
09-10-2008, 19:37
Kurde ja już zacząłem na zaawansowanym i po 7-miu meczach mam 1-go gola :D

MYSZa7
09-10-2008, 21:30
Ja przed chwilą odblokowałem obydwa acziki związane z zostaniem Legendą :P Polecam wybrać Cristiano Ronaldo i dać sobie najniższy poziom trudności .Rozegrać pierwszy sezon strzelając kupe bramek i zdobyć mistrzostwo,po pierwszym sezonie albo w trakcie powinniśmy być już kapitanem zespołu,a później już z górki ;) Ja akurat legendą klubu zostałem po drugim sezonie.Legendą repry zostaniemy dopiero jak wygramy Puchar Narodów pod koniec 4 sezonu.

Fighter Pl
09-10-2008, 21:31
Kurde ja już zacząłem na zaawansowanym i po 7-miu meczach mam 1-go gola :D

To zacznij od nowa:) 7 meczy to jakas godzinka grania:)

crazzie
09-10-2008, 21:41
jak to jest z tymi ligami interaktywnymi? bo nagle nie moge grac zadnych meczy, wybieram druzyne ale nie ma zadnych spotkan, u was tez tak jest? moglby ktos to sprawdzic? normalnie rankingi moge grac..

Bender
09-10-2008, 22:09
Bo to teraz grają reprezentacje. Trzeba poczekać.

SwankCzarny77
10-10-2008, 09:43
:DJa przed chwilą odblokowałem obydwa acziki związane z zostaniem Legendą :P Polecam wybrać Cristiano Ronaldo i dać sobie najniższy poziom trudności .Rozegrać pierwszy sezon strzelając kupe bramek i zdobyć mistrzostwo,po pierwszym sezonie albo w trakcie powinniśmy być już kapitanem zespołu,a później już z górki ;) Ja akurat legendą klubu zostałem po drugim sezonie.Legendą repry zostaniemy dopiero jak wygramy Puchar Narodów pod koniec 4 sezonu.
TE dwa osiagniecia zostac legenda klubu i kraju sa do zrobienia w 20 minut:Dprzynajmniej ja tak zrobilemWybieramy lige w australi jest tam tyko 20 meczy do rozegrania bierzemy jakis klub i wkladamy do niego w glownym meni jakiegos dobrego gracza ja wstawilem MESSI Z Barcelony i od razu ustawiamy go jako kapitan zespolu:Di juz na starcie mamy status kapitana!!!nie musimy rozegrac zadnego meczu symulujemy pierwszy sezon i na koniec mamy juz legende status ogolnie 5 minut roboty potem symulujemy dalej az do konica czwartego sezonu na koniec jest puchar narodow rownierz go symulujemy calego nie tzreba grac zadnego meczu oczywiscie po wygranej zapisujemy stan gry jezeli przgramy robimy load i juz wygrywamy nawet finalu nie tzreba rozegrac po zdobyciu pucharu mamy status legendy kraju CALOS ZA BIERA 20MINUT!!!I 90 PUNKTOW!!!

Fighter Pl
10-10-2008, 10:11
Zrobilem podobnie:) Bender mi wczoraj doradzil:) 90 GS wpadlo po 30 min!!!

Snake
10-10-2008, 10:26
Ja tam wole normalnie zdobyć te punkty za Legendę :) Nie ma dla mnie frajdy jak się coś robi tylko dla GS :D Spoko nie objeżdżam was po prostu ja nie walczę o to żeby być najlepszym tylko dla siebie. Ale chyba jednak zagram Bojanem z Barcy niż sobą z Lecha bo żeby strzelić bramkę w rezerwach Lecha trzeba się nieźle napocić :D

Fighter Pl
10-10-2008, 13:37
Achievementy zdobylem szybko a dla samej zabawy gram Lechem sezonik:) 12 pkt przewagi nad Wisla na 5 kolejek przed koncem sezonu gheghe :)

Snake
10-10-2008, 13:56
Achievementy zdobylem szybko a dla samej zabawy gram Lechem sezonik:) 12 pkt przewagi nad Wisla na 5 kolejek przed koncem sezonu gheghe :)
Oby tak było w realu :D

DamianX360
10-10-2008, 14:28
Zrobilem podobnie:) Bender mi wczoraj doradzil:) 90 GS wpadlo po 30 min!!!

Zrobiłem tak, i jak skończyłem sezon Messim? W reprezentacji jako anonim a w drużynie jako ulubieniec kibiców ... :|

Fighter Pl
10-10-2008, 14:49
Oby tak było w realu :D
hehe:) tez na to licze:)

Snake
10-10-2008, 15:06
Zrobiłem tak, i jak skończyłem sezon Messim? W reprezentacji jako anonim a w drużynie jako ulubieniec kibiców ... :|
Co oznacza że nie wszystkie tricki na osiagnięcia działają za każdym razem :)
Jak tak ma to wyglądać to nie lepiej powsadzać sobie do tej drużyny z Australii wszystkich gwiazdorów typu CR7, Messi, Cassillas, RvN, Lampard itd i grać ligę australijską? Meczy mało bo 20 na sezon to szybko gra pójdzie.

Fighter Pl
10-10-2008, 15:55
Osiagniecie nie wpadnie wam po jednym sezonie tylko po 4!!!

SwankCzarny77
10-10-2008, 16:13
przed wejscie to trybu zostan gwiazda w utsawieniach zespolu np jak przeniosles messiego do australi do danego club wejdzi w opcje tego klubu i zrob go kapitanem druzyny!!!potem wyjdzi zapisz i zaczni tryb zostan gwiazda clube gdzie jest meessi i graj nim i odrazu startujesz od statusu kapitana i za chwile masz legend!!pisalem juz o tym to bardzo proste mam tez sposob na 50 godz:Dmam juz ponad 2000 minut brakuje 1000 jak mi wejdzie napisze o tym!!!

Fighter Pl
10-10-2008, 16:34
ty sie nie chwal tylko pisz!!!!:):) chetnie wielu skorzysta:P

Bender
10-10-2008, 16:35
Sposób na 50 godzin to pewnie puszczanie meczu na 2-pady na 20 minut połowa? To osiągnięcie mi wpadnie akurat bez problemu bo gram parenaście godzin w tygodniu, więc przyjdzie samo z czasem. Najgorzej będzie z tym 10 na 10. Mam nadzieję, że damy radę. Ostatnio grałem normalnie z kumplami mecze sieciowe i trafiliśmy raz na 10-osobową ekipę. Szkoda tylko, że wówczas nie było nas 10 ;d

DamianX360
10-10-2008, 18:55
Jak tak ma to wyglądać to nie lepiej powsadzać sobie do tej drużyny z Australii wszystkich gwiazdorów typu CR7, Messi, Cassillas, RvN, Lampard itd i grać ligę australijską?

A da się później jakoś to przywrócić jak było domyślnie, czy musze "ręcznie" spowrotem wrzucać zawodników do swoich zespołów?

Bender
10-10-2008, 19:40
Da się, bierzesz opcję skasuj składy.

SwankCzarny77
10-10-2008, 21:59
Damy rade tylko tak myslelismy z fujim czy nie zaczac troche wczesniej dlatego ze o 20.00 jest chyba mecz POLSKA-CZECHY i moze nie byc tyle ludzi ale zobaczymy ja bede ju od 18.00 takze kto bedzie niech wchodzi do klubu i do szatni zobaczymy ile sie zbierze!!!

Bender
11-10-2008, 00:03
Ja też będę o 18. Wyślijcie mi jeszcze raz zaproszenie :)

wrog
11-10-2008, 00:14
Jakby co to też mogę się zjawić (jeśli nie zapomnę), bo zainwestowałem dzisiaj w tą grę.

Snake
11-10-2008, 09:19
Ja o 16-ej mam mecz i kończę ok 18 więc niestety odpadam :p

Fighter Pl
11-10-2008, 10:50
Ja tez mam trening popoludniu i nie wiem czy na 18 sie wyrobie:( jesli tak to tez zawitam do "szatni":)

MYSZa7
12-10-2008, 11:11
Zna ktoś z was szybki sposób na zdobycie "Szał Zakupów"?

pawelll
12-10-2008, 11:54
Kto ma sposob na strzelenie gola szczupakiem? Gralem juz okolo 60 meczy i tylko raz mi sie udalo ale bramkarz obronil

MYSZa7
12-10-2008, 12:17
Kto ma sposob na strzelenie gola szczupakiem? Gralem juz okolo 60 meczy i tylko raz mi sie udalo ale bramkarz obronil

Dosrodkowania z rogu pola karnego RB plus 2razyX lub dosrodkowanie rónowlegle do bramki przy ustawieniu 3 napastników

Ja tak próbowałem i wyszło ;)

D1WASYL
12-10-2008, 12:33
Zna ktoś z was szybki sposób na zdobycie "Szał Zakupów"?
wez United sprzeddaj Cristiano Ronaldo a kup Messiego z barcy i wskocza ci dwa acziwy

FuraxPL
12-10-2008, 13:46
Lol, jemu chodzi o Szał Zakupów, a nie acziwy za 50 mln.

Wybierasz dobry klub, kupujesz tanich i słabych piłkarzy w pierwszym okienku transferowym. Kończy się okienko, wybierasz od nowa dobry klub i tak cały czas...

Bender
12-10-2008, 14:15
Wydaję mi się, że to musi być w trakcie 1 kariery... Więc jak wybierzesz już MU i kupisz zawodników, to musisz symulować i znowu kupować i tak w kółko. Mi nie zaliczyło achieva, gdy chciałem zakładać od nowa klub i kupować.

MYSZa7
12-10-2008, 14:51
Wydaję mi się, że to musi być w trakcie 1 kariery... Więc jak wybierzesz już MU i kupisz zawodników, to musisz symulować i znowu kupować i tak w kółko. Mi nie zaliczyło achieva, gdy chciałem zakładać od nowa klub i kupować.
U mnie tak samo.
No cóż pozostaje mi się trochę pomęczyć.

QBalu
12-10-2008, 18:04
Jakieś porady do Real world winner i1st time out?
Co do pierwszego achieva to nie mam pojęcia jak go wykonać. Jeżeli chodzi o 2 to domyślam się, że ktoś musi mnie zaprosić do swojej ligi lub ja kogoś i wystarczy wygrać mecz, zgadza się?

jasiopatryk
12-10-2008, 18:58
Co do drugiego to wystarczy założyć ligę lub dołączyć do jakiejś stworzonych i musisz wygrać z kimś.

A w pierwszym musisz wygrać 5 meczy w ligach interaktywnych. Mecze odbywają się chyba w tym czasie co prawdziwe mecze ligowe.

D1WASYL
12-10-2008, 20:37
a musisz wygrac w 5 roznych kolejkach czy jak?? bo ja w tamten wekend wygralem chyba z 8 meczy blackburn - mu i nie wpadlo wiec domyslam sie moze to byc w 5 roznych kolejkach z innymi przeciwnikami. jak ktos wie to niech pisze

crazzie
12-10-2008, 20:51
widac z tego, ze w kolejnych, bo mi tez nie wpadlo, szkoda tez ze gra sie strasznie pieni i nie pozwala zmienic druzyny :/

MYSZa7
12-10-2008, 21:42
Allianz Arena
Aloha Park
Anfield
Bayarena
Camp Nou
Crown Lane
El Bombastico
El Medio
El Reducto
Emirates Stadium
Estadio Azteca
Estadio De Las Artes
Estadio Del Pueblo
Estadio Latino
Estadio Mestalla
Estasio Vincente Calderon
Euro Arena
Euro Park
Football Ground
Fussballstadion
HSH Nordbank Arena
Ivy Lane
Millenium Stadium
O Dromo
Old Trafford
Olimpico Generico
Olympiastadion
Parc Des Princes
San Siro
Signal Iduna Park
Square Ground
St James' Park
Stade Gerland
Stade Kokoto
Stade Municipal
Stade Velodrome
Stadio Classico
Stadio Delle Alpi
Stadio Olimpico
Stadion 23. Maj
Stadion Europa
Stadion Hanguk
Stadion Neder
Stadion Olympik
Stamford Bridge
Town Park
Veltins Arena
Wembley Stadium

Gdzie można zagrać na tych stadionach? Bo w meczu towarzyskim ich nie ma :/ I czy liczą się zwycięstwa z "Zostań gwiazdą" i z gry na dwie osoby?

EDIT:Już wiem pierwszy to Kwadratowy Otwarty,drugi Schalke Arena.Ale coś nie chce mi wyskoczyć osiągnięcie Aktywny Podróżnik :/

jasiopatryk
13-10-2008, 09:15
Tam jest 5 lig i w każdej musisz wygrać jeden mecz. Tak przynajmniej pisało w angielskojęzycznym poradniku.

Ja mam natomiast problem z uruchomieniem tej całej ligi interaktywnej. Jak wyszukać przeciwnika ? To się tylko gra w godzinach prawdziwego meczu czy w dniu meczu ?

SwankCzarny77
13-10-2008, 09:21
Tam jest 5 lig i w każdej musisz wygrać jeden mecz. Tak przynajmniej pisało w angielskojęzycznym poradniku.

Ja mam natomiast problem z uruchomieniem tej całej ligi interaktywnej. Jak wyszukać przeciwnika ? To się tylko gra w godzinach prawdziwego meczu czy w dniu meczu ?
Nie bylo teraz meczow dlatego ze graly reprezentacje krajow!!!teraz w tym tygodniu ryszy liga w kazdym z pieciu krajow i beda dostepne mecze i one sa dostepne caly tydzien mozesz grac w jaki dzien chcesz !!!

jasiopatryk
13-10-2008, 09:31
Dzięki. A czy tego acziwa można zdobyć w sieci czy koniecznie muszę go zdobyć grając dwoma padami ?

Provider
Perform a cross for a friend who scores from it.

Fighter Pl
13-10-2008, 11:11
Musisz zagrac na jednej kosoli!!! i na dwa pady...

Bender
13-10-2008, 11:20
Nieprawda. Może to zrobić też grając w sieci w klubie. Dośrodkowujesz, kumpel strzela i achievement wyskoczy.

Fighter Pl
13-10-2008, 11:23
Nieprawda. Może to zrobić też grając w sieci w klubie. Dośrodkowujesz, kumpel strzela i achievement wyskoczy.
tak wyczytalem na forum. ok moj blad:rofl: sorrki panowie:)

SwankCzarny77
13-10-2008, 12:07
Teraz przecierz ten tydzien tez graja reprezentacje zapomnialem takze dopiero za tydzien bedzie mozna zrobic te osiagniecie za 5 wygranych w lidzie interaktywnej

QBalu
13-10-2008, 14:27
Królestwo za jakąś pomoc jak strzelić gola szczupakiem. Zagrałem już dziesiątki meczy, a szczupaka widziałem tylko raz i na dodatek zatrzymał się na obrońcy. Strzelić z woleja? żaden problem. Strzelić z przewrotki? żaden problem. Kiedy tylko piłka elegancko leci i wystarczy się za nią rzucić to piłkarzyk składa się na wolej...

Krzychoo
13-10-2008, 14:56
Przewrotka żaden problem - to moze cos byś doradził? ;)

MYSZa7
13-10-2008, 15:16
Teraz przecierz ten tydzien tez graja reprezentacje zapomnialem takze dopiero za tydzien bedzie mozna zrobic te osiagniecie za 5 wygranych w lidzie interaktywnej
Ja w zeszłym tygodniu wygrałem ponad pięć razy w lidze interaktywnej i nic.

Krzychoo
13-10-2008, 15:40
Ten aczik za tego menadzera 100gs to chodzi o to zeby nie symulowac zadnego meczu? Liczba kolejek jest taka sama dla wszystkich druzyn?

Bender
13-10-2008, 15:57
Nie możesz symulować żadnego meczu. Najprościej jest zagrać ligę australijską, bo liczy najmniej drużyn :)

Krzychoo
13-10-2008, 16:00
Dzieki ;) a odnosnie kupna zawodniika za 50mln - ktos cos pisał zeby messiego sciagnac do ManU - problem w tym ze ni ch.hja nie chce przejsc.. ;)

inoobiPL
13-10-2008, 16:00
krzycho kiedy wyslales gre??

Bender
13-10-2008, 16:01
Daj wszystko w opcjach transferu na maxa i próbuj do skutku.

inoobiPL
13-10-2008, 16:05
bender mam pytanie jak sie kupuje zawodnikow bo nie moge znalezc takiej opcji

QBalu
13-10-2008, 16:33
Przewrotka żaden problem - to moze cos byś doradził?
Najlepiej to zrobić na 2 pady. Zamień bramkarza drużyny przeciwnej na napastnika, a piłkę wybijaj piłki na rzut rożny. Wrzucaj w pole karne przy czym piłkę kopiesz używając RB + 2xB. Jeżeli nie masz 2óch padów to pozostaje prostopadła wrzutka w pole karne ze skrzydła. Poziom amator i czas połowy na 20 min.

bender mam pytanie jak sie kupuje zawodnikow bo nie moge znalezc takiej opcji

Nie jestem Benderem, ale odpowiedzieć mogę. Po wciśnięciu Y w głównym menu masz menu transferów (może być zablokowane zależnie od tego jaki zespół wziąłeś, po kilku(nastu) meczach dostaniesz możliwość kupowania zawodników).
Rynek transferowy - tutaj możesz znaleźć zawodnika po nazwisku jak i po umiejętnościach. Wystarczy wcisnąć Y.
Historia negocjacji - sprawdzisz dlaczego zawodnik nie chce się do Ciebie przyłączyć
Lista transferowa - tu wystawisz na sprzedaż swoich zawodników

Dzieki ;) a odnosnie kupna zawodniika za 50mln - ktos cos pisał zeby messiego sciagnac do ManU - problem w tym ze ni ch.hja nie chce przejsc.. ;)
Jeżeli masz mało prestiżu menadżerskiego to lepsi zawodnicy nie będą chcieli do Ciebie przyjść pomimo tego, że dajesz im kolosalne pieniądze. Na Messiego wystarczyło mi chyba 5/10 prestiżu

Sorka za tyle treści, ale akurat zachciało mi się pisać :)

inoobiPL
13-10-2008, 16:53
dobra dzieki qbalu

YBAX
13-10-2008, 17:34
Jesli chodzi o kupno zawodników, weźcie sobie zróbcie byle jakiego menadżera, waluta EURO, klub MANU, kupcie Kake (dajcie mu wszystko na max'a (zostanie wam chyba 70 tyś euro tylko ;)) Kiedy przejdzie, dostaniecie osiągnięcie. (nie zapisujcie kariery, weźcie opcje "pomiń zapis" czy jakoś tak (przycisk X, kiedy pyta o slot do save'a). Ok macie kake (ten jeden mecz, możecie zasymulować). Wychodzicie z kariery, robicie znów nowego manadżera (waluta - euro), tym razem wybieracie, AC MILAN, wystawiacie Kake, sprzedajecie (sprawdź wpierw czy dają te 50 mln za odkupienie zawodnika, zanim klikniesz ZGODA:P). Czyli znów, wystawienie, symulcja, 30GS i wracamy do starych save'ów i zwykłej gry :)

MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ JAK SIĘ ZMIENIA NUMER NA KOSZULKACH? (KARIERA I PO ZA NIĄ)

jasiopatryk
13-10-2008, 22:22
Ja w zeszłym tygodniu wygrałem ponad pięć razy w lidze interaktywnej i nic.
Grałeś w 5 różnych ligach czy w jednej ?

MYSZa7
13-10-2008, 22:57
Grałeś w 5 różnych ligach czy w jednej ?
Grałem w dwóch.Bo możesz tylko dwa razy zmienić drużynę,którą chcesz grać.

Tigro
14-10-2008, 16:48
Jesli chodzi o kupno zawodników, weźcie sobie zróbcie byle jakiego menadżera, waluta EURO, klub MANU, kupcie Kake (dajcie mu wszystko na max'a (zostanie wam chyba 70 tyś euro tylko ;)) Kiedy przejdzie, dostaniecie osiągnięcie. (nie zapisujcie kariery, weźcie opcje "pomiń zapis" czy jakoś tak (przycisk X, kiedy pyta o slot do save'a). Ok macie kake (ten jeden mecz, możecie zasymulować). Wychodzicie z kariery, robicie znów nowego manadżera (waluta - euro), tym razem wybieracie, AC MILAN, wystawiacie Kake, sprzedajecie (sprawdź wpierw czy dają te 50 mln za odkupienie zawodnika, zanim klikniesz ZGODA:P). Czyli znów, wystawienie, symulcja, 30GS i wracamy do starych save'ów i zwykłej gry :)
Po cóż takie cuda? Bierzemy Manchester i dolary, wystawiamy na listę Cristiano i oferujemy dla Kaki najwyższe zarobki i cenę. Symulujemy jeden mecz, akceptujemy propozycję za Cristiano (jeśli przekracza wymagany próg oczywiście) i mamy Kakę (nie sądzę, żeby odmówił - nie jest tak wybredny jak Messi ;)) - tym samym dwa acziki wpadają w ciągu jednej symulacji meczu i bez żadnych nowych karier menedżerskich i tym podobnych :)

General Dubix
14-10-2008, 19:02
Siema mam to osiągnięcie wirusowe, pokonaj twórcę lub kogoś kto z nim wygrał, jakby co to piszcie na Xbox LIVE i zrobimy jakby ustawkę :)

DamianX360
14-10-2008, 19:31
Siema mam to osiągnięcie wirusowe, pokonaj twórcę lub kogoś kto z nim wygrał, jakby co to piszcie na Xbox LIVE i zrobimy jakby ustawkę :)

Raczej każdy kto zagrał przez neta w Fife ma to osiągnięcie :)

inoobiPL
14-10-2008, 20:39
ja nie mam

crazzie
14-10-2008, 20:59
twoj problem (z dupy post)

Krzychoo
14-10-2008, 21:05
QBalu - twoj sposob na przewrotke rzeczywiscie jak najbardziej skuteczny, poszło po 3 minutach ;)

xconvict
14-10-2008, 22:28
Mam pytanie. Czy ktos wie jak zapisac na dysku konsoli replaya? Wchodzę w powtórkę i nie widzę nigdzie takiej opcji. Wciskałem też wszystkie przyciski i nic.

QBalu
14-10-2008, 22:37
Mam pytanie. Czy ktos wie jak zapisac na dysku konsoli replaya? Wchodzę w powtórkę i nie widzę nigdzie takiej opcji. Wciskałem też wszystkie przyciski i nic.

Z tego co się orientuję to replaye da się tylko zapisać na serwerze.

Udało mi się w końcu strzelić gola ze szczupaka. Był to 3 szczupak, którego widziałem w Fifie. Jak to się mówi? "Do trzech razy sztuka"? :)

KrzychooAsDoc (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=2052) >> polecam się ;)

YBAX
15-10-2008, 14:24
-Przepis na szczupaka potrzebny od zaraz (nie chce linków do stron z przepisami -.-')
-Jak się zmienia numer na koszulkach w karierze?

promilek
15-10-2008, 15:27
Mam problem z przewrotką. Przyciski mam ustawione tak, że strzelam X a wrzucam B. Z wypowiedzi zrozumiałem, że trzeba wrzucić do środka (czyli przyciskiem B bez żadnych LB, RB)i wcisnąć RB+2razy X, ale niestety zawsze strzela mi z główki dlaczego?

YBAX
15-10-2008, 15:57
Mam problem z przewrotką. Przyciski mam ustawione tak, że strzelam X a wrzucam B. Z wypowiedzi zrozumiałem, że trzeba wrzucić do środka (czyli przyciskiem B bez żadnych LB, RB)i wcisnąć RB+2razy X, ale niestety zawsze strzela mi z główki dlaczego?

spróbuj jeszcze dodać podczas strzału lewą gałkę (w stronę bramki), mi czasami wychodzi...

Krzychoo
15-10-2008, 16:00
Sposób naprawdę sprawdzony, mi w ciagu 5 minut 2 razy udało się zrobić.. Graj piłkę odchodzącą od bramki

xconvict
15-10-2008, 16:33
Z tego co się orientuję to replaye da się tylko zapisać na serwerze.

A gdzie można potem oglądać powtórki? W menu gry nie mogę znaleźć takiej opcji.

crazzie
15-10-2008, 17:41
na stronie easports

Fighter Pl
17-10-2008, 13:51
Jak mam strzelic ta je@#na bramke z przewrotki??? ani razu nawet sie do niej zawodnik nie zlozyl!!! klawisze mam ustawione jak do pro evo ( X strzal, B wrzutka) niech mi ktos napisze raz jeszcze jak to Ku**a zrobic!!!

Tigro
17-10-2008, 15:16
Fighter Pl - też mi nie chce za nic wyjść. Na arenie nawet udaje mi się czasem walnąć z przewrotki (lub nożyc), ale na meczu to jest prawie niewykonalne. A ze skrzydła szczególnie - dogrywając ze skrzydła, czy to cięte dośrodkowanie (2 razy X), czy to normalne (X), zawsze zawodnicy w polu walą jak głupi z główki (tu też nie ma znaczenia, czy użyjemy samego B, RB+2xB, czy nawet RB, LB, LT, RT, A, B, X, prawej gałki i językiem przycisku Xbox). Tylko na początku jakimś cudem udało mi się, centrując normalnie ze środka strzelić z przewrotki. Ale nie weszło w bramkę..

Tak w ogóle, to z moich obserwacji wynika, że zawodnicy sami chętnie składają się do przewrotki po poprzeczkach. Nie wiem, może wtedy kąt im pasuje (czyt. skrypt interpretuje taki kąt jako "bicycle kick friendly" :P), ale po poprzeczce zazwyczaj da się bez problemu strzelić przewrotkę. Inna sprawa, że trudno trafić w meczu w poprzeczkę :P

FuraxPL
17-10-2008, 15:17
nie wiem jak wy to robicie ale mnie również ani razu się nie złożył :P
z półobrotu owszem, ale z przewrotki nie bardzo...

Krzychoo
17-10-2008, 15:36
Podaj mi Fighter swoje dane do konta to Ci zrobie ;)

QBalu
17-10-2008, 17:32
Liga interaktywna to jest porażka. Na 7 meczy nie ukończyłem ani jednego! Za każdym razem kiedy wygrywam to pajace odłączają się od gry. I jak tu się nie wk***ić? :[

SwankCzarny77
17-10-2008, 17:46
Liga interaktywna to jest porażka. Na 7 meczy nie ukończyłem ani jednego! Za każdym razem kiedy wygrywam to pajace odłączają się od gry. I jak tu się nie wk***ić? :[
JA wczoraj dostalem za 5 wygranych w lidze interaktywnej :) zagralem wczoraj jeden mecz i dostalem fakt ze z tydzien temu to wygralem z 10 meczy ale w koncu wpadlo mam 999punktow:)jutro bedzie 1000!!

Krzychoo
17-10-2008, 18:04
Zgadzam sie ta liga interaktywna to przegięcie, dobrze ze nie ma aczika za np. wygranie 10 zwyklych meczy online, bo wtedy to nawet na zwyklym rankingu by wychodzili..

jasiopatryk
17-10-2008, 18:08
Ja wygrałem przed chwilą 5 meczy w 5 różnych ligach i acziwmenta nie ma. SwankCzarny77 (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=2245) jak ty to zrobiłeś ?

edit: wygrałem także 5 meczy w jednej lidze i nie dostałem acziwmenta :(

Krzychoo
17-10-2008, 18:37
QBalu - w czasie meczu utrzymuj jedno bramkowe prowadzenie bo inaczej za łatwo się zniecheca ;)

MYSZa7
17-10-2008, 20:28
JA wczoraj dostalem za 5 wygranych w lidze interaktywnej :) zagralem wczoraj jeden mecz i dostalem fakt ze z tydzien temu to wygralem z 10 meczy ale w koncu wpadlo mam 999punktow:)jutro bedzie 1000!!
Grałeś jedną drużyną czy losowo?

crazzie
17-10-2008, 20:40
przy 4:0 wychodzi 80% ludzikow :(

MYSZa7
17-10-2008, 21:08
przy 4:0 wychodzi 80% ludzikow :(
Dawaj fory.Ja mogłem dzisiaj gościa nieźle rozpukać ,ale nie chciałem,żeby wychodził,więc wygrałem 3-1 ;)

crazzie
17-10-2008, 21:17
dziwnie to zabrzmi ale ja tak czy siak sie bawie, trenuje tricki itd..

jedynie gdy widze ze ktos cisnie mnie od pierwszych minut to gram normalnie, zadnych zabaw, krotkie podania itd ;)

SwankCzarny77
18-10-2008, 08:28
Grałeś jedną drużyną czy losowo?
Gralem w lidze francuskiej zespolem LYON z tym ze mowie ze wygralem jeden mecz przedwczoraj ale z tydzien temu wygralem 10 meczy rownierz w lidze fracuskiej no i wpadlo:)

promilek
18-10-2008, 12:14
Mam pytanie odnośnie achieva "Szał zakupów". Wybrałem Manchester United i w 1 sezonie kupiłem 7 kolesi i przedłużyli mi umowę na 2 sezon w którym kupiłem 10 kolesi (ale musiałem posprzedawać gości bo za dużo ich było w drużynie i zaczęli przegrywać)
Rozwiązali ze mną umowę i muszę grać od nowa. Czy liczą się zakupy tych 17 kolesi, których kupiłem wcześniej, czy muszę od nowa kupić 50 gości aby wpadł achiev i czy po zakupie jakiegoś słabego zawodnika mogę go sprzedać i zaliczone będzie jako zakup? Czasami też gość przechodzi sobie do innego klubu to chyba nie ma znaczenia po jego zakupie?

Snake
18-10-2008, 12:41
Co do gola przewrotką to mi wszedł randomowo :D Grałem mecz ManUtd przeciwko Liverpool i w 90 minucie po moim rzucie rożnym Reina wybił tak jak tylko on potrafi (na 20metr) a tam Berbatov już pobiegł i sam mi strzelił (ja wcisnąłem strzał i bo myślałem że to komus na głowę spadnie). Reina był bez szans :) Najlepsze jest w tym to, że rozegrałem cały sezon Diabłami i miałem tylko ta jedną przewrotkę.

SwankCzarny77
18-10-2008, 12:44
Mam pytanie odnośnie achieva "Szał zakupów". Wybrałem Manchester United i w 1 sezonie kupiłem 7 kolesi i przedłużyli mi umowę na 2 sezon w którym kupiłem 10 kolesi (ale musiałem posprzedawać gości bo za dużo ich było w drużynie i zaczęli przegrywać)
Rozwiązali ze mną umowę i muszę grać od nowa. Czy liczą się zakupy tych 17 kolesi, których kupiłem wcześniej, czy muszę od nowa kupić 50 gości aby wpadł achiev i czy po zakupie jakiegoś słabego zawodnika mogę go sprzedać i zaliczone będzie jako zakup? Czasami też gość przechodzi sobie do innego klubu to chyba nie ma znaczenia po jego zakupie?
Witam jezeli kupiles kogos to mozesz pozniej sprzedac liczy sie ile kupiles zawodnikow jezli rozwiazali umowe z toba to na moje musisz grac od nowa dlatego ze tych 50 graczy musiz kupic w ciagu swojej kariery mozesz zmienic klub oczywiscie po kazdym sezonie i liczyc sobie ilu kupiles graczy bedac w danym klubie

Snake
18-10-2008, 13:03
Nie robiłem jeszcze tego achieva ale wg mnie wystarczy grać jakimś oligarchą (np. Chelsea) i kupować jakiś łepków z ligi polskiej, australijskiej itp

lukas160287
18-10-2008, 15:03
jak zrobic osiagniecie robotki reczne? tam trzeba wygrac mecz przy pelnym sterowniu recznym. co musze takiego ustawic?

promilek
18-10-2008, 15:04
Witam jezeli kupiles kogos to mozesz pozniej sprzedac liczy sie ile kupiles zawodnikow jezli rozwiazali umowe z toba to na moje musisz grac od nowa dlatego ze tych 50 graczy musiz kupic w ciagu swojej kariery mozesz zmienic klub oczywiscie po kazdym sezonie i liczyc sobie ilu kupiles graczy bedac w danym klubie

Na chwilę obecną mam zakupionych 23 zawodników, ale nie mam miejsca na nowych gdyż przy tych słabych zawodnikach których kupiłem pojawił się niebieski krzyżyk i napisane jest, że zawodnik zmienił pracodawcę, nie mogę go sprzedać i zajmuje mi miejsce w drużynie.Jest jakiś sposób na "pozbycie" się ich? Może muszę czekać na rozpoczęcie 2 sezonu?

MARRRCiN
18-10-2008, 17:28
Z tego co widziałem, to FIFA chyba ma dużo prostych osiągnięć - dużo za rodzaje strzelonych bramek, wygranie raz online czy takie tam :) Może się myle, ale z tego co czytałem to raczej nie xD

FuraxPL
18-10-2008, 22:56
jak zrobic osiagniecie robotki reczne? tam trzeba wygrac mecz przy pelnym sterowniu recznym. co musze takiego ustawic?

W ustawieniach kontrolera zmieniasz wszystko na "RĘCZNA" :)

zielak20051
19-10-2008, 17:08
A ja mam problem z archivmentem, żeby wysłać 5 fotek na serwer ;/ za każdym razem jak chce wysłać wyskakuje komunikat, że serwer jest wyłączony i żeby spróbować później (czy jakoś tak) a próbuje już od 2 tygodni ;/

a i jeszcze jedno :) może ktoś mi lepiej opisać co zrobił, że zaliczył "Jonzo's Lounge" chodzi o to, żeby dobyć 2500 punktów i wygrać 5 odznak w jednym meczu w trybie Lounge, gram na 2 pady wygrywam 30-0 i cały czas ledwo przekraczam 2000 punktów i zazwyczaj mam 4 odznaki :) z góry dzięki za odpowiedz :)

DamianX360
19-10-2008, 18:09
A ja mam pytanko w sprawie tajnych osiągnięć.
Może ktoś opisać jak je odblokować? Albo co jest potrzebne do zrobienia aby odblokować tajne osiągnięcia?

YBAX
19-10-2008, 18:19
A ja mam pytanko w sprawie tajnych osiągnięć.
Może ktoś opisać jak je odblokować? Albo co jest potrzebne do zrobienia aby odblokować tajne osiągnięcia?

http://www.xbox360achievements.org/game/fifa-09/achievements/

od A.Bell Fever masz wypisane wszystkie tajne osiągnięcia

Tigro
19-10-2008, 18:33
a i jeszcze jedno :) może ktoś mi lepiej opisać co zrobił, że zaliczył "Jonzo's Lounge" chodzi o to, żeby dobyć 2500 punktów i wygrać 5 odznak w jednym meczu w trybie Lounge, gram na 2 pady wygrywam 30-0 i cały czas ledwo przekraczam 2000 punktów i zazwyczaj mam 4 odznaki :) z góry dzięki za odpowiedz :)
Też mam z tym problem. Czytałem warunki dostawania odznak i niby miałem 5 (gol z główki, z rożnego, czyste konto, wygrana powyżej 10:0, hattrick), wygrałem 15:0 przeciw komputerowi i dostałem 2136 punktów i 4 odznaki.

A ma ktoś na tych 50 zawodników milszy sposób, niż proponowanie każdemu słabiakowi maksymalnej płacy i ceny, potem symulowanie między oknami i znów to samo? Bo w ten sposób to można usnąć.. :P

Krzychoo
19-10-2008, 18:57

Jesli chodzi o mnie, to nie grałem tego na 2 pady i nie kombinowałem za duzo.. Wpadło mi przy 2 meczu na najlatwiejszym poziomie, wygrałem ok 15-0.. i tyle ;)

zielak20051
19-10-2008, 19:26
Jesli chodzi o mnie, to nie grałem tego na 2 pady i nie kombinowałem za duzo.. Wpadło mi przy 2 meczu na najlatwiejszym poziomie, wygrałem ok 15-0.. i tyle ;)

tak też grałem i nic :( ale będę próbował :)

MYSZa7
19-10-2008, 20:02
Na to osiągnięcie proponuje zagrać na dwa pady,ale ty musisz wybrać jakąś drużynę z jedną gwiazdką,a na drugiego pada przypisz np. Barcelonę.Strzel z trzy hat-tricki,zdobądź gola z daleka,lobnij raz i nie daj przeciwnikowi zdobyć rzut rożnego,choć akurat w tym przypadku jest to oczywiste.

adrjan
19-10-2008, 22:23
Mam sposób na Przewrotnego gola. Wybieracie ManU przeciwko jakieś półgwiazdkowej drużynie, połowa na 20 min, gra na 2 pady. Strzelacie w bramkarza, lub w poprzeczkę czasem piłka odbije się dosyć wysoko. Wtedy naciskacie X bez żadnych modyfikatorów, a Berbatov, Ronaldo czy inny Rooney dopełniają dzieła. Mi dzisiaj wpadło. Na achievy z zostań gwiazdą też jest dobry sposób. Messiego i Casillasa wrzucacie do Sydney FC. Dajecie ich do pierwszego składu. Messiego mianujecie kapitanem. Wyłączacie autosave i wchodzicie do Zostań Gwiazdą wybierając Messiego. Symulujecie mecze. Po dużej przegranej, albo degradacji na niższy poziom ładujecie grę. Pamiętajcie aby ręcznie zapisywać po każdym wygranym spotkaniu. Po 2-óch sezonach powinniście zostać legendą klubu. Później musicie dobrnąć do końca 4-tego sezonu zostając kapitanem reprezentacji. Nadchodzi puchar narodów i wygrywacie go metodą save/load symulując mecze. 90 GS w 30-40 min - zależy od szczęścia.
Tą samą metodą tzn. wyłączony autosave, save/load i symulowanie meczy możecie zrobić achievy za turnieje i 125 GS w 20 min jest wasze.
Podam wam jeszcze najłatwiejsze odznaki w Trybie imprezy:
-strzelić z rzutu wolnego
-strzelić głową
-strzelić z rożnego
-strzelić Hattricka
-nie dać sobie strzelić bramki
-strzelić 10 bramek
-nie dostać kartki
-nie sfaulować.
Oczywiście gracie na 2 pady, połowa 10 minut, wybieracie półgwiazdkową drużynę przeciwko np. Barcy, strzelacie mnóstwo bramek, utrzymujecie się przy i piłce i nie zapominacie o złośliwych zagrywkach.

crazzie
19-10-2008, 22:52
ja dzis strzelilem przewrotka z dosrodkowania LB + Y a pozniej tylko B wiec metody na to nie ma

Dafit7
19-10-2008, 23:09
Ja po prostu dośrodkowałem parę dni temu naciskając X, a strzeliłem tylko naciskając B:D Dośrodkowanie nie było zbyt dokładne leciało trochę za plecy zawodnika i wyszło jak wyszło ;)

zielak20051
20-10-2008, 13:56
adrjan wielkie dzięki za porady co do odznak :) W końcu wyszło :) Jeszcze tylko mam problem z wysłaniem zdjęć :/ mam wersje angielska i pisze, żeby spróbować później, kolega ma wersje polska i wczoraj wysłał bez problemu :/

frosztiPL
20-10-2008, 14:20
Jeszcze tylko mam problem z wysłaniem zdjęć :/ mam wersje angielska i pisze, żeby spróbować później, kolega ma wersje polska i wczoraj wysłał bez problemu :/

Pewnie jest to kwestia serwerów EA, od wczoraj coś strasznie szaleją i raz działają raz nie, więc musisz spróbować przesłać zdjęcia po prostu później.

Banankash
20-10-2008, 16:35
Mi przewrotka jakos weszla w moich pierwszych trzech meczach zupelnie przypadkowo. Wtedy nie wiedzialem ze jest z tym az tyle klopotow i uwazalem to za normalna sprawe ;)

adrjan
20-10-2008, 16:55
Mi i kumplowi w godzinach popołudnowych weszło. Próbujcie około 18.

Banankash
20-10-2008, 17:10
to ma jakies znaczenie ?? 0.o

adrjan
20-10-2008, 17:31
Raczej nie, ale znam kilka osób, którym właśnie wtedy weszło, a o wcześniejszych porach dnia nie chciało.

elsaint360
20-10-2008, 17:40
To było odnośnie serwerów. Za mecz 10 vs. 10 jest 50 GS?

adrjan
20-10-2008, 18:45
Tak. (10 znaków)

Tigro
20-10-2008, 18:51
Dwa pytania, panowie:

Uno: czy każdy mecz rozpoczęty poprzez opcję "liga interaktywna" jest meczem liczącym się do achieve'a, nawet jeśli wyskakuje napis, że jest to "mecz towarzyski"?

Dos: Wam też czasem gra zwisa na arenie przed meczem sieciowym? Trzy razy mi się to już zdarzyło..

adrjan
20-10-2008, 18:54
Uno:nie wiem.
Dos: 2 razy mi się tak zdarzyło.

elsaint360
21-10-2008, 15:50
Mam łatwy sposób na zdobycie bramki z więcej, niż 27 metrów.
Gramy jakąkolwiek drużyną, z jakimkolwiek przeciwnikiem. Musimy wygrywać i w ostatniej minucie sprowokować rzzut rożny. Wtedy bramkarz przeciwników idzie do naszego pola karnego, celem zwiększenia szans na zdobycie bramki. Teraz trzeba tylko szybko przechwycić piłkę i doprowadzić do tego,aby nasz napastnik / pomocnik wyprzedił obrońców przeciwnej drużyny i na ok. 1/4 boiska (od nas,do bramki przeciwnika) strzelamy. Mi tak wpadło.

Wiecie,co jest z achievem za gola w 89 minucie? Jakiś bug? Nie mogę go zdobyć.

inoobiPL
21-10-2008, 16:00
ja mam tego achi a ten z metrami ustwiasz kolege prze neta i on wybiega bramkarzem i ty strzelasz i tyle

In The End PL
21-10-2008, 16:12
Acziv za gola w 89 minucie - wpadł mi bez problemu, ustaw sobie może mecz na 2 pady, podaj bramkarzowi rywala i między 89 a 90 minutą zaatakuj go i strzel.

elsaint360
21-10-2008, 16:17
Nie mam dwóch padów,teraz widzę,że będę musiał sobie kupić drugiego,bo do wielu gierek przydaje się do acziwów.

Jakiś inny sposób?

inoobiPL
21-10-2008, 16:21
przez neta sie umow ja ci moge pomoc jesli chcesz

adrjan
21-10-2008, 16:25
Nie mam dwóch padów,teraz widzę,że będę musiał sobie kupić drugiego,bo do wielu gierek przydaje się do acziwów.

Jakiś inny sposób?
Ze swojej połowy wykpujesz na maxa piłkę dośrodkowaniem. Bramkarz wybiega do piłki i jej nie wybija (poziom trudności:amator) podbiegasz do niego odbierasz mu piłkę i strzał. Jakby była za mała odległość to po okiwaniu go możesz się lekko wycofać, a i tak zdążysz.

SwankCzarny77
21-10-2008, 17:05
Mam łatwy sposób na zdobycie bramki z więcej, niż 27 metrów.
Gramy jakąkolwiek drużyną, z jakimkolwiek przeciwnikiem. Musimy wygrywać i w ostatniej minucie sprowokować rzzut rożny. Wtedy bramkarz przeciwników idzie do naszego pola karnego, celem zwiększenia szans na zdobycie bramki. Teraz trzeba tylko szybko przechwycić piłkę i doprowadzić do tego,aby nasz napastnik / pomocnik wyprzedił obrońców przeciwnej drużyny i na ok. 1/4 boiska (od nas,do bramki przeciwnika) strzelamy. Mi tak wpadło.

Wiecie,co jest z achievem za gola w 89 minucie? Jakiś bug? Nie mogę go zdobyć.
STARCZY uzyc dwoch padów i wyjsci bramkarzem z pilka do polowy odbierasz ja drugim padem i strzelasz na pusta bramke nawet z 40 metrow:Dco do 89 minut to tez dwa pady i poprostu robisz karnego w 89 minucie i strzelasz go nie ma prostrzego osiagniecia:rofl:

FuraxPL
21-10-2008, 17:16
Karny? U mnie to nie przeszło.
Nie przeszło również zdobycie bramki w 88.xx mimo, że to 89 minut.

Musiałem strzelić w 89.xx, udało się, w dodatku od słupka ale wcześniej już miałem tego acziwa :)

Nie ma to jak grać dla acziwów, zrobiłem kilka, reszta sama wpadła, to jest coś! Takie powinny być każde gry, że wpadają same od siebie :)

Co prawda sam teraz robię Fifę WC dla achievmentów ale to tak z nudów, kiedyś musi być ten pierwszy calak tym bardziej, że nie chce mi się zbierać flag w AC czy czekać godzinami na kogoś w Forzy.

DamianX360
21-10-2008, 17:39

Jakiś inny sposób?

Wybierasz zespół 5-cio gwiazdkowy, jako przeciwnik wybierasz jakiś cieniutki zespół, poziom ustawiasz na amator. Jak będzie zbliżała się 89 minuta biegaj wzdłuż pola karnego jak dojdzie 89' wbiegnij w środek pola karnego i strzel bramkę. Jeden z prostych osiągnieć. Praktycznie odblokowałem go na samym początku.

Tigro
21-10-2008, 18:13
Nie no, ludzie... Zdobycie tego za ligę interaktywną to jest horror. Nie dość, że trzeba się nagimnastykować z wychodzeniem z meczów (przez co padają nam staty...), żeby w końcu trafić w mecz ligowy, to jeszcze nie można tam nawet pograć, bo idioci wychodzą jak tylko prowadzenie przekracza dwie bramki, tudzież jeśli mamy 2 bramki prowadzenia około 88 minuty. Tragedia, mam nadzieję, że EA puści łatkę na to, żeby grając ligę interaktywną grało się LIGĘ INTERAKTYWNĄ, a nie ZWYKŁY MECZ RANKINGOWY...

pawelll
21-10-2008, 22:06
jak wyslac te 5 zdjec? caly czas wyskakuje blad

Tigro
23-10-2008, 14:37
Ej, miałby się ktoś ochotę ustawić na meczyk ligowy? Moglibyśmy nawet 2 czy 3-osobową ligę założyć i zagrać po meczu, żeby tylko aczik wpadł. Chciałby ktoś?

FuraxPL
23-10-2008, 14:46
Ja.
Wal na priv ;]

Tigro
23-10-2008, 14:55
To kto by był chętny i skłonny dziś po południu zagrać, walić do mnie na XL lub tutaj na priv - pozapraszam i się dzisiaj ustawimy.

jasiopatryk
23-10-2008, 15:24
Nie mam pojęcia o co chodzi z tą ligą interaktywną. Wygrałem 5 meczy w różnych ligach, 7 meczy w tej samej lidze (w różnych kolejkach - tak jak ostatnio ktoś mi radził) a acziwa jak nie było tak nie ma. Macie jakieś inne pomysły ? 5 różnych osób ?

Tigro
23-10-2008, 15:28
jasiopatryk - jesteś pewien, że wszystkie te mecze to były mecze ligi interaktywnej? Najłatwiej to sprawdzić wciskając start przy pierwsze możliwej okazji - jeśli na dole mamy powrót do ekranu społeczności, to gramy ligę interaktywną. W każdym innym wypadku mamy normalny mecz rankingowy.

jasiopatryk
23-10-2008, 15:32
A no jednak pisze: wejdź do ekranu treningu :mellow: Od czego to zależy czy mecz jest ligi interaktywnej czy zwykły ?

Gram zawsze na przeciwnika takiego z jakim dany klub gra w rzeczywistości.

Tigro
23-10-2008, 15:44
Jest to ewidentny błąd koderów EA - otóż czasem, z niewyjaśnionych przyczyn, nawet o tym nie wiedząc, gramy (drużynami z ligi interaktywnej, oczywiście) normalny mecz rankingowy. Jeśli tylko zobaczymy, że mamy na dole "Wyjdź do ekranu treningu", a nie "społeczności", powinniśmy wyjść z meczu - po tym, łączymy się normalne na kolejny mecz i o ile uda nam się połączyć bez problemu (przeciwnik nie wyjdzie, nie wypluje nam, że ta sesja jest już niedostępna), to mamy 100% pewność, że będzie to mecz ligi interaktywnej. Jeśli nie chcecie wychodzić i niszczyć sobie statystyk, to grajcie mecz do końca, wybierzcie, że nie chcecie grać ponownie i przeniesie Was do ekranu ligi interaktywnej - tu ta sama procedura - jeśli za pierwszą próba połączy nas dobrze, to znaczy, że zagramy mecz ligi interaktywnej.

jasiopatryk
23-10-2008, 20:26
Bardzo Ci chciałem podziękować Tigro. Acziwment wpadł po rozegraniu 3 meczy.

Pozostaje mi ostatni acziwment do calaka. Jest on banalny lecz nie mam dwóch padów i będę musiał go zdobyć w grze klubowej. Jak by ktoś był chętny jutro ok. 20 zagrać to wyślijcie mi wiadomość na XBL.

frosztiPL
23-10-2008, 23:21
Jest to chyba najtrudniejsze osiągnięcie w tej odsłonie Fify, ale to tylko ze względy tego błędu wyszukania odpowiedniego meczu , i ludzi wychodzących przed końcem jak przegrywają ( potrafi doprowadzić to do szewskiej pasji). Najważniejsze, że jednak w końcu się udało, ufff :)

Tigro
24-10-2008, 14:24
Bardzo Ci chciałem podziękować Tigro. Acziwment wpadł po rozegraniu 3 meczy.
Bardzo proszę :) Szkoda, że ja nie mam tyle szczęścia i zawsze trafiam na kogoś, kto wychodzi w momencie prowadzenia minimum 2:0 (albo tuż przed końcowym gwizdkiem).

A macie jakieś porady odnośnie wolnych? Oglądałem tutorial na Youtube i nigdy nie mogę strzelić - niby piłka leci pięknie w okienko, ale bramkarz ZAWSZE wybija. Próbowałem te cuda ze strzałem w poprzeczkę, żeby spadło za goalkeeper'em, ale nie mogę trafić w dolną część w wyniku czego piłka nie spada za bramkarzem, tylko odbija się i wpada w zatłoczone pole karne.

Snake
24-10-2008, 14:36
To jest bolączka w porównaniu z PES. Tam idzie strzelić z wolnego a tu mam wielki problem zeby Ronaldo cos strzelić. Ciężko jest wyczuć siłę podkręcenia itp. Polecam z dystansu (30m lub więcej) wyceluj mniej więcej w okienko i huknij (ja napełniam pasek na ok 4/5). Z bliższej odległości (20-29) albo staraj sie przebić nad murem (jednak piłka zawsze skręci w którymś kierunku - zależy od nogi gracza, prawa noga to pójdzie trochę w lewo) i licz na to że bramkarz zaśnie, albo staraj się mocno podkręcić tylko tak jak juz mówiłem, ciężko jest to wyczuć. Z kolei jak rzut wolny masz bliziutko pola karnego (np. na linii) to bierzesz gościa co ma mocnego kopa i strzelasz przy długim słupku (tam gdzie nie ma muru). Grając Manchesterem Ronaldo na 10 prób 9 razy ładował bramę, więc sposób jest sprawdzony. Więcej ci nie pomoge :D

pawelll
24-10-2008, 14:58
ja to zrobilem na 2 pady i weszlo od kopa:)

frosztiPL
24-10-2008, 15:11
Wystarczy zagrać dobrym zespołem ( ktoś dobrze wykonujący wolne) przeciwko bardzo słabemu zespołowi (jedna lub pół gwiazdki, tam są najsłabsi bramkarze) i liczyć na faule w okolicach pola karnego i próbować lub ustawić się z kimś przez live , druga osoba fauluje cię w okolicach pola karnego a ty próbujesz do oporu, jak co mogę pomóc. ( Przy wolnym celować zawsze w drugi róg gdzie stoi bramkarz w okienko, siła jeżeli zaraz przed polem karnym mniej więcej 40-45 %siły strzału).

jasiopatryk
24-10-2008, 15:29
Czy jest możliwość abym w klubie mógł zagrać tylko z kumplem ? Wiem, że potrzeba 3 zawodników, ale on ma dwa pady, więc może da rade jakoś zagrać ?

Tigro
24-10-2008, 17:53
frosztiPL - jeśli byłbyś skory do pomocy, to byłbym wdzięczny :) Napisz, kiedy by Ci pasowało, to się ustawimy :) (BTW - graliśmy ostatnio, toś mi uciekł z meczu.. :P)

frosztiPL
24-10-2008, 18:01
To był taktyczny odwrót :) , a pomóc mogę jutro wieczorem po 20 lub w niedzielę napisz wiadomość na live kiedy tobie pasuje.

meczyk_2007
25-10-2008, 11:52
Chodzi o acziv club god (osiągnięcie statusu legendy).Osiągnęłem wszystkie cele (skończyłem pierwszy sezon) a osiągnięcie nie wyskoczyło.Proszę o pomoc.

Bender
25-10-2008, 12:05
To osiągnięcie najczęściej wyskakuje po 2 sezonie. W obydwu sezonach doprowadź drużynę do mistrzostwa i bądź najlepszym graczem, a nie ma opcji, żeby achievement nie wyskoczył.

meczyk_2007
25-10-2008, 12:10
Dzięki.Mam nadzieje ,że wyskoczy :D

MARRRCiN
25-10-2008, 18:08
Ja mam cały czas problem ze szczupakiem... Ma ktoś jakiś przepis?

IMPERATORE PL
26-10-2008, 14:45
Ja mam cały czas problem ze szczupakiem... Ma ktoś jakiś przepis?

Mam to samo strzałów przewrotką już mi wyszło z 10 natomiast szczupaków sztuk-jeden. Oczywiście gola nie zdobyłem. Druga sprawa to interaktywne ligi. Zacząłem sie w to bawić od poprzedniej kolejki najpierw grałem Arsenalem, a w tym tygodniu ManU. W między czasie pojawiła się Roma i Borussia Dortmund. Efekt jest taki, że rozegrałem 25 spotkań bilans 17-8, a achivement za ten tryb mi nie wskoczył. O co kaman?

Bender
26-10-2008, 14:59
Jak zaczynasz grać mecz ligi interaktywnej, musisz od razu wyjść do menu lig inter. i znowu szukać meczu. Wtedy zniknie Ci ten napis Y Goście i to oznacza, że mecz liczy się do achieva (oczywiście jeśli przeciwnik nie wyjdzie z gry). To samo, gdy jestes w trakcie meczu - gdy wciśniesz start, masz na dole napis wyjdź do ekranu społeczności... zamiast wyjdź do ekranu treningu.

IMPERATORE PL
26-10-2008, 15:06
OK, dzięki czyli to oznacza, że bez wychodzenia z gry i psucia sobie stastów nie wyjdzie to. Czyli powinnien pojawić się update... Rozegrałem dziś 3 mecze i akurat wszyscy przeciwnicy wychodzili. Wtedy powracałem do tego menu ligi interaktywnej i zamiast grać dalej to wychodziłem do Centum Gracza, by sprawdzic jak to rozliczyli, ok to teraz już wiem co robić dzięki.

Bender
26-10-2008, 15:11
Jeśli wyjdziesz od razu po rozpoczęciu gry, nie dostaniesz % do DNF. Przynajmniej ja nie dostałem.

mjdex92
27-10-2008, 22:12
Dla wszystkich, którzy mają problem ze szczupakiem:

Bierzemy Portsmouth, mamy tam na ataku szybkiego Defoe i wysokiego Croucha.

Teraz biegniemy Defoe do słupka i dośrodkowujemy (2xX/B w zależności od konf.)
do Croucha, który (teoretycznie) powinien złożyć się na pięknego szczupaka.

Sposób przedstawiony na YT: http://pl.youtube.com/watch?v=-QxbNkVd2MI&feature=related .

Mnie weszło po ok. 2-3min. :)

BartiX PL
29-10-2008, 09:28
Co do osiagniecia za gre na wszystkich stadjonach podpowiem troche :)

Allianz Arena - Bayern Munich
Aloha Park - Adelaide
Anfield - Liverpool
Bayarena - Leverkusen
Camp Nou - barcelona
Crown Lane - Republic of Ireland
El Bombastico - Espanyol
El Medio - Numancia (spanish)
El Reducto - Osasuna
Emirates Stadium - arsenal
Estadio Azteca - Mexico
Estadio De Las Artes - USA
Estadio Del Pueblo - Indios (mexican)
Estadio Latino - Uruguay
Estadio Mestalla - Spain
Estasio Vincente Calderon - Atletico Madrid
Euro Arena - Croatia
Euro Park - Sevilla Atlet(Spanish Division2)
Football Ground - Celtic&Rangers
Fussballstadion - Turkey
HSH Nordbank Arena -Hamburger SV
Ivy Lane - Northern Ireland
Millenium Stadium - wales i think
O Dromo - Brazil
Old Trafford - manchester united
Olimpico Generico - Poland
Olympiastadion - Germany
Parc Des Princes - France
San Siro - ac milan and inter millan
Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
Square Ground - New Zealand
St James' Park - newcastle united
Stade Gerland - Lyon
Stade Kokoto - Hungary
Stade Municipal - Greece
Stade Velodrome - Marseille
Stadio Classico - Antalyaspor (Turkish)
Stadio Delle Alpi - Juventus
Stadio Olimpico - Italy
Stadion 23. Maj - Ankaraspor (Turkish)
Stadion Europa - Switzerland
Stadion Hanguk - Korea Republic
Stadion Neder - Holland
Stadion Olympik - Russia
Stamford Bridge - chelsea
Town Park any league 1 or 2 side (english)
Veltins Arena - Schalke04
Wembley Stadium- england

Sam troche tego szukałem wiec mysle ze sie przyda wystarczy zagrac szybki mecz i wybrac druzyne ktora jest przypisanan do stadjonu.
Oczywiscie jako gospodarz.

QBalu
29-10-2008, 10:32
WTF?
Wystarczy wejść w ustawienia przed meczem i wybrać ten stadion, który nas interesuje. Nie ma potrzeby grać klubami/państwami, które są przypisane pod konkretne stadiony.

Smerfu
29-10-2008, 10:49
Mam pytanie co do zostania legendą klubu. Chodzi o to, że w pierwszym sezonie mam spełnić wszystkie warunki sponsora? Bo niby byłem najlepszy w klubie i w lidze oraz byłem kapitanem drużyny, ale nie oddałem 50 strzałów na bramke, i achiev nie wskoczył.

Snake
29-10-2008, 10:59
Spokojnie to ci powinno wpaść w drugim sezonie. Graj dobrze, wal dużo bramek i zbieraj dobre noty to achiev sam wskoczy. Chyba że grasz łepkiem stworzonym przez ciebie albo jakimś słabym grajkiem to trochę trudniej ci będzie tego dokonać (jednak zanim przebijesz się z rezerw do pierwszego składu, potem zostań kapitanem a następnie legendą to troche czasu minie). Jeśli jednak grasz jakimś Messim albo CR7 w lidze Australijskiej (ja tak zrobiłem - 7 goli na mecz :D to spokojnie ci wejdzie

capone
29-10-2008, 11:37
Legenda klubu wpada gdzieś na koniec 2-3 sezonu, a legenda kraju na koniec czwartego, bo wtedy są rozgrywane mistrzostwa reprezentacji ;)

warmc
29-10-2008, 20:09
Witam.
Mam pytanie do osiągnięcia The Kwong. Otóż strzeliłem głowa najniższym stworzonym zawodnikiem w meczu towarzyskim osiągnięcie nie wypadło próbowałem jeszcze kilka razy i osiągniecie nie wypadało. Czy chodzi tu , że mam strzelić bramkę na XL czy robię coś źle?

MYSZa7
29-10-2008, 23:07
Witam.
Mam pytanie do osiągnięcia The Kwong. Otóż strzeliłem głowa najniższym stworzonym zawodnikiem w meczu towarzyskim osiągnięcie nie wypadło próbowałem jeszcze kilka razy i osiągniecie nie wypadało. Czy chodzi tu , że mam strzelić bramkę na XL czy robię coś źle?
A ile twój zawodnik ma wzrostu?

warmc
30-10-2008, 15:17
Mój zawodnik am 179 cm wzrostu.Pozostała dziesiątka ma co najmniej 185 cm wzrostu.

BartiX PL
30-10-2008, 15:28
Musisz stworzyc zawodnika ktory ma najmniejszy mozliwy wzrost. W edytorze zmiejsz do minimalnej wartosci. To jest tak kolo 156cm chyba.

Krzychoo
30-10-2008, 15:39
W tym acziku nie chodzi zeby strzelić gościem który ma najmniej wzrostu na boisku, tylko on musi miec 150cm

warmc
30-10-2008, 18:36
Dzięki osiągnięcie wyskoczyło.

adek goku
03-11-2008, 00:20
The Poon Sang
Win with 11 created players over xbox live.

Wytlumaczyłby mi ktos jak zrobic tego achiva. Ale po kolei od samego początku do konca.Bede bardzo wdzięczny :)
Stworzyłem juz 11 zawodnikow wrzucilem ich juz do 1 skladu ,ale teraz nie wiem jaki mecz mam rozegrac i w co wejsc ? :/

Bender
03-11-2008, 03:03
Jeżeli wrzuciłeś już ich do 1 składu jakiejś drużyny, to teraz wystarczy, że zagrasz mecz Xbox Live. Weź XBL, a dalej "Graj ze znajomym". Wybierz ekipę, gdzie masz wrzuconą tą jedenastkę i zaproś kogoś. Musisz wygrać mecz, żeby achiev wpadł.

adek goku
03-11-2008, 15:07
Bender dzieks za pomoc , achiv wyskoczył :)

kawendish
04-11-2008, 14:28
Ktoś chętny na Poon Sanga dziś albo jutro? Potrzebuję wygrać mecz online stworzoną drużyną, przy okazji odwdzięczę się tym samym :)

Pozdrawiam, GT kawendish

FuraxPL
04-11-2008, 14:54
Chętnie :)
Chodzi o tych 11 stworzonych zawodników, tak? :D

adek goku
04-11-2008, 18:12
MA ktos moze jakies wolne miejsce w druzynie ? Bo jestem strasznie napalony i chcialbym zrobic achiva

Duo-Hedgeidecimal 50 Gs
Enter a match with 20 people in a Fifa 09 Clubs Match.

I bardzo mi na tym zalezy :) . Jak by co to wysylac zapy. Moj Gamertag: Adek 14 .

koczo
09-11-2008, 12:17
Czesc, potrzebuje dołączyć do ligi sieciowej, gdyby ktoś miałe miejsce to byłbym wdzięczny. Mój GT: KoczoPL

kawendish
09-11-2008, 16:37
Gdzie mogę sprawdzić ile czasu grałem w FIFĘ? No i co się liczy do aczika za 50h? Menusy czy sama gra na boisku?

QBalu
09-11-2008, 18:03
Gdzie mogę sprawdzić ile czasu grałem w FIFĘ? No i co się liczy do aczika za 50h? Menusy czy sama gra na boisku?
Nie pamiętam dokładnie, ale chyba będzie to mniej więcej tak szło:
profile - statystyki - mecze- na dole po prawej będzie licznik (w minutach).
Do achievementu liczą się tylko dwie połowy meczu, żadnych dogrywek, aren i menusów...

Nesta93
11-11-2008, 00:24
Moze ktos wypisac wszystkie tajne osiagniecia w fif 09??

mjdex92
11-11-2008, 01:50
czy na prawde ta ciezko poszukać? :moron:
0,000232sek szukania:
http://www.xbox360achievements.org/game/fifa-09/achievements/
http://www.onlinecenter.pl/FIFA-09.html

Nesta93
16-11-2008, 23:24
MA ktos moze jakies wolne miejsce w druzynie ? Bo jestem strasznie napalony i chcialbym zrobic achiva

Duo-Hedgeidecimal 50 Gs
Enter a match with 20 people in a Fifa 09 Clubs Match.

I bardzo mi na tym zalezy :) . Jak by co to wysylac zapy. Moj Gamertag: Adek 14 .

Tez chetnie bym je zdobyl. Znimi napewno bym mial calaka

Smerfu
17-11-2008, 15:03
Ja też jestem chętny, więc jakby co to dajcie znać :)

Dafit7
17-11-2008, 15:46
No ja również jestem chętny :lol:

Snake
17-11-2008, 15:51
Nie pamiętam dokładnie, ale chyba będzie to mniej więcej tak szło:
profile - statystyki - mecze- na dole po prawej będzie licznik (w minutach).
Do achievementu liczą się tylko dwie połowy meczu, żadnych dogrywek, aren i menusów...
O ja :) Toż to będzie masakra :D Jeszcze jak sobie sprawdziłem ile jest wart ten Achiev to mnie głowa rozbolała jak sobie pomyslałem o ludziach którzy mieli calaka po kilku dniach :D

Krzychoo
17-11-2008, 15:58
Jesli chodzi o mnie, to nie widze problemu ;) Bez pospiechu, kwestia czasu jedynie, przy kazdym pesie na ps2 spedzało się przecież jeszcze wiecej czasu ;)

Tigro
21-11-2008, 20:26
Wygrałem z 8 meczów lig interaktywnych (tak, lig - jestem pewien, było o powrocie do ekranu społeczności pod Startem) i acziwa brak... Co jest?! Wygrywałem i w lidze angielskiej‚ i włoskiej..

MYSZa7
21-11-2008, 21:01
To musi być jakiś niezły bug,oby w nadchodzącej łatce poprawili to.

frosztiPL
21-11-2008, 22:13
Wygrałem z 8 meczów lig interaktywnych (tak, lig - jestem pewien, było o powrocie do ekranu społeczności pod Startem) i acziwa brak... Co jest?! Wygrywałem i w lidze angielskiej‚ i włoskiej..

Spokojnie graj dalej mi ten achiv wyskoczył dopiero chyba po 11-12 wygranej.

Nesta93
23-11-2008, 18:22
Ktos chetny na acha za wygranie na live 10 stworzonymi zawodnikami??

brolly
23-11-2008, 18:42
Ja mogę zrobić, później pewnie juz nie bedzie okazji ;)

Tigro
23-11-2008, 18:58
Dobra - acziw za I. leagues wpadł. Co prawda musiałem wygrać 12 meczów, więc shame on EA za to, że ich 5 równa się 12, ale wybaczam im to za ten genialny gejmplej :)

I jeszcze co do Frequent Flyer - muszę wszystkie zaliczyć w jednym trybie? Czy mogę połowę na single, a połowę na Live? Wiem tylko, że muszę wygrywać w ciągu 90 min., bo inaczej nie zaliczy.

Nesta93
24-11-2008, 15:52
Brolly to na kiedy sie ustawiamy?

brolly
24-11-2008, 16:12
no nie wiem kiedy będę miał czas. Najlepiej na weekend.

Nesta93
24-11-2008, 17:15
Piatek 21?? zapros mnie do znajomych

brolly
24-11-2008, 17:29
wysle Ci dzisiaj albo jutro zaproszenie i się jeszcze zgadamy co i jak ;)

Nesta93
24-11-2008, 21:29
a co bys powiedzial na mecz 10vs10??

Tigro
25-11-2008, 15:35
Kto ma Frequent Flyer'a i podzieliłby się, jak go zdobył? Konkretnie chodzi mi o to, czy musimy wygrać wszystko na single, czy te online'owe mecze też się liczą? I czy muszę wygrać z drużyną, która gra na danym stadionie, żeby zaliczyło (np. z ManU na Old Trafford), czy wystarczy, że np. w ustawieniach dam sobie "stadion" na ten, który chce, żeby zaliczyło?

warmc
25-11-2008, 18:42
Wystarczy , że dasz w ustawieniach inny stadion np Dla ManU Camp Nou itp. i się zaliczy aczkolwiek jeśli chodzi o XBL to sam nie wiem. Tylko trzeba jeszcze po wygranym meczu zapisz ustawiania.

Tigro
25-11-2008, 18:50
Erm.. Jak to zapisz ustawienia..? Zagrałem już ponad 10 meczów na wybieranych w ustawieniach stadionach i potem po prostu wracałem do areny po czym wyłączałem konsolę - więc niby mi tego nie zliczy?!

MARRRCiN
26-11-2008, 17:21
Jak cie o nic nie pytało, to znaczy że masz ustawiony auto-save :) Jeśli ktoś chce pograć, to ja też z miłą chęcią.

Tigro
27-11-2008, 14:38
Mam auto-save i dobrze o tym wiem, ale zrozumiałem z wypowiedzi warmca, że mimo to, powinienem zapisywać, bo inaczej stracę.. ;)

Vartan
01-12-2008, 03:37
pisze sie na mecz w 20 i inne cos, jak ktos potrzebuje...
FIFA 09 daje rade!

Nesta93
01-12-2008, 14:39
ja chetnie zdobede osiagniecie za zwyciestwo 10 stworzonymi zawodnikami na xbox live
z gory dzieki

z meczem 10 vs 10 moze byc ciezko po takim czasie od premiery ale pisze sie na niego.

adek goku
01-12-2008, 20:57
I ja się pisze na mecz 10 vs 10 , ale tak jak napisał Nesta , od czasu premiery minelo troche czasu i bedzie trudno tego achiva zrobic ale dla chcącego nic trudnego :)

FuraxPL
01-12-2008, 21:02
Chętni zawsze są, a jak przychodzi co do czego to jest kilka osób...

Nesta93
02-12-2008, 00:33
ja bede napewno. narazie jest nas 3??

adek goku
02-12-2008, 01:06
Nesta jesli mozesz to zrob liste ile jest wogole chetnych graczy i czy są to pewniaki czyli ze napewno się pojawia. Narazie mozesz dodac Mnie i siebie. A reszta niech napisze do Nesty ze na 100% się pojawi !!!

mlodysokol
04-12-2008, 13:16
dobrze by było ustalić jakiś termin, ale ja również się piszę

Razzor303
04-12-2008, 15:55
Yo !!!
Mam takie pytanko, jak mogę zgrać 10 vs. 10 online na PC w Fifa09 ?
Bardzo prosił bym o pomoc !!!

jasiopatryk
04-12-2008, 19:32
O ile mi wiadomo w wersji na PC nie ma tego trybu.

marcin0903
18-12-2008, 22:54
Potrzebuję jedną osobę do zrobienia achievementów za ligi sieciowe w Fifie 09, chętni proszę pisać, mój GamerTag to: MarcinP1995

Krzychoo
28-12-2008, 16:27
O co chodzi w tym acziku:
Provider
Perform a cross for a friend who scores from it (co-operative achievement)

Po opisie wnioskuje, że trzeba grać z kumplem w jednej drużynie i dorzucić tak, żeby on strzelil gola.. Zrobiłem tak i nie wpadło. Gdzie jest bład w moim rozumowaniu?

PS. Mozna grać we 2 na jednej konsoli przeciwko hamburgerom przez Live?

crazzie
28-12-2008, 16:36
1 pytanie: mi to wpadlo grajac kluby sieciowe, byc moze to jest klucz do rozwiazania problemu, moze acziw jest zgliczowany, bo ostatnio mefp wrzucil komus tam z roznego i ten strzelil gola, a acziwa nie dostal

2 pytanie: jak wcisniesz Y to mozesz zaprosic goscia, nie wiem jak to dziala, bo chyba trzeba miec dwa konta ze zlotym lub chociaz z dostepem do uslugi (triale)

Dawidek098
28-12-2008, 18:44
A ja mam noobowskie pytanie ;| Jak ja mam zagrać ten mecz interaktywny? Nawet nie mogę z nikim zagrać . Co ja mam tam zrobić? Może mi ktoś wytłumaczyć? Z góry dzięks:)

Nesta93
28-12-2008, 20:14
Teraz jest przerwa zimowa wiec kluby nie graja

Vartan
28-12-2008, 20:18
zajebista odpowiedz :)

co do Providera - musisz wrzucic w polne karne i przyjaciel (nie wiem czy koniecznie z live) musi strzelic. ja zrobilem to z kolega na 1 konsoli (friends z live'a) na 3 pady. wrzutka, bramkarzowi kazalismy wyjsc (Y na 3. padzie) i wbilem glowka. pozniej zmiana.

Nesta93
28-12-2008, 20:23
Jkabys nie mial 2 padow to bierzesz mecz 10vs10. No i wrzucasz w pole karne az wkoncu ktos strzeli nic iwecej tu nie mozna napisac

Dawidek098
30-12-2008, 17:42
Jak mam zrobić tego achiva , że trzeba wygrać ten mecz ze swoim klubem ? Jak dokładnie mam zagrać z innym klubem ? Mam swój klub , mam kumpla w drużynie ale nie wiemy jak zagrać :P O co chodzi?

FuraxPL
30-12-2008, 17:56
Musisz pokonać swój ulubiony klub jego największym rywalem tj. lubisz Manchester United to musisz ich pokonać drużyną Manchesteru City.
Ulubiona drużyna musi być zapisana w profilu ;)

Krzychoo
30-12-2008, 19:03
Poszedł ten Provider, pomogło uaktywnienie w opcjach drugiego profilu.

Zerknąłem na swoje statystyki w opcjach, ciekaw ile jeszcze mi brakuje do 50h..
Offline ~700 minut
Online ~360 minut
Łącznie 100 minut

Zagrałem pare meczy, minuty dochodzą w offline i online, a łaczny licznik stoi.. :moron:

WTF?

Dawidek098
30-12-2008, 19:03
Musisz pokonać swój ulubiony klub jego największym rywalem tj. lubisz Manchester United to musisz ich pokonać drużyną Manchesteru City.
Ulubiona drużyna musi być zapisana w profilu ;)
Chodzi mi o tego achiva online ! Najpierw stworzyć lub dołączyć do klubu i zagrać z innym.

Dobi
30-12-2008, 19:51
Krzychoo: Patrz na statystyki offline i online. Ich suma to twój czas zaliczany do acziwa.
Dawidek: Musi być was trzech w szatni, w dwóch nie da rady.

Dawidek098
04-01-2009, 18:28
Kurcze a czemu jak kupiłem sobie ten Sezon Live Adidas (liga hiszpańska) to nie ma tego w trybie menadżerskim ?

adek goku
05-01-2009, 00:37
Poniewaz jest on dostepny tylko jak z kims grasz przez liva lub jak rozgrywasz mecz towarzyski :)

Vartan
05-01-2009, 01:11
hmmm.... czytajac wypowiedzi kilku userow, stwierdzam, ze... mamy paru cwiercinteligentow na forum...

brawa dla Pana, ktory wstawil liste achie po ang. i chce tlumaczyc na pl, pomimo tego, ze sa w grze. innym brawa za to, ze probuja secrety zdobywac i podawac, pomimo tego, ze znane sa one od 3-4 dnia po wyjsciu F09 ;)

ech, ludzie...

Dawidek098
05-01-2009, 08:24
hmmm.... czytajac wypowiedzi kilku userow, stwierdzam, ze... mamy paru cwiercinteligentow na forum...

brawa dla Pana, ktory wstawil liste achie po ang. i chce tlumaczyc na pl, pomimo tego, ze sa w grze. innym brawa za to, ze probuja secrety zdobywac i podawac, pomimo tego, ze znane sa one od 3-4 dnia po wyjsciu F09 ;)

ech, ludzie...
:rofl: zauważyłem to ..
Ok dzięki za ten Sezon Live Adidas ;) Szkoda , że nie można ;/

Krzychoo
05-01-2009, 10:07
Co to jest za tajemnicza liczba 100 w miejscu gdzie podany jest łaczny czas online i offline...? Patrzyłem u znajomego i on ma to samo...:rolleyes:

Dawidek098
05-01-2009, 15:34
Co to jest za tajemnicza liczba 100 w miejscu gdzie podany jest łaczny czas online i offline...? Patrzyłem u znajomego i on ma to samo...:rolleyes:
Ja mam 1700 :D

Dobi
05-01-2009, 18:48

Jak już pisałem ten czas się nie liczy. Każdy kto zagrał przynajmniej 100 minut w ta grę to ma to na liczniku w dziale offline & online. Nie zwracaj na to uwagi. Prawdziwe dane są w menu:

Główne Menu ==> Moja Fifa 09
Moja Fifa 09 ==> Profile Fifa 09
Profile Fifa 09 ==> Moje Statystyki
Moje Statystyki ==> Moje Mecze

Czas jest w prawym dolnym rogu. Żeby zmienić na online naciskasz X. Sumujesz je i to jest właśnie czas zaliczany do ''Petersona''.

crazzie
06-01-2009, 19:36
Krzychoo ja tez mam magiczne 100 wiec nie przejmuj sie tym :)

dodalem sobie czasy off i online i wychodzi ponad 2600 minut co daje cos ponad 43 godziny, tak czy siak mi sie nie spieszy bo predzej czy pozniej acziw wpadnie a w fife zamierzam grac jeszcze sporo.. :)

Dawidek098
12-01-2009, 19:57
A mam jeszcze jedno pytanie .. Bo robię teraz tego achiva za te stadiony (trzeba wygrać na wszystkich) i gram tak , że ustawię mecz na pady i czas sobie leci a ja nie gram , strzelam przeciwnikowi gola i wygrywam . Odblokuje mi się jak tak będę robił ? Mój kumpel już 3 raz robi stadiony i mu nie wpadł .. O co chodzi? Wygrał na tym Wembley.. Czy to jest jakiś zglitchowany achiv ?