View Full Version : Fable II - osiągnięcia

Strony : [1] 2 3

wrog
20-10-2008, 22:55
Premiera na dniach, więc czas otworzyć dyskusję o Osiągnięciach. Udało mi się już większość zdobyć i służę radą w razie co.

Chętnie też wymienię się laleczkami. Do Osiągnięcia trzeba zebrać sześć. Jedną otrzymujemy w nagrodę za drugie miejsce na strzelnicy w Westcliff. Nie ważne ile razy nam się to uda, zawsze dostaniemy tą samą co za pierwszym razem. Szóstą można odblokować na fable2.com wybierając odpowiednią ścieżkę w tej historyjce. Od siebie oferuję Luciena, bo taką mi przyznano. Jak ktoś ma inne to niech pisze, zbierzemy wszystkie.

Oprócz tego chętnie dołączę do kogoś, kto obrał złą ścieżkę i może poświęcać ludzi w Świątyni Cienia (w Rookridge). Wystarczy zaprowadzić tam dziesięć osób, drugi bohater może być tylko świadkiem i też dostanie.

Fighter Pl
20-10-2008, 23:08
ja sie chetnie ustawie z kims na coopa:) da sie grac wogole z kims przez live?? jakie sa achievementy? wpadaja podczas przechodzenia gry czy trzeba siie wysilic??

Evil Gaara
21-10-2008, 02:38
Ja mam już 100% evil więc chętnie pomogę,natomiast ja mam inny problem,myślę że to nie będzie spoilerem kiedy powiem że podczas gry da się stracić psa,a niestety jest (chyba) wymagany do achiva za wszystkie ekpresje,tak więc jeśli ktoś by był blisko tego osiągnięcia to niech da mi znac,a odwdzięcze sie innymi.

adrjan
21-10-2008, 06:38
Czy to prawda, że jest achiev za orgię ?

QBalu
21-10-2008, 07:05
Oprócz tego chętnie dołączę do kogoś, kto obrał złą ścieżkę i może poświęcać ludzi w Świątyni Cienia (w Rookridge). Wystarczy zaprowadzić tam dziesięć osób, drugi bohater może być tylko świadkiem i też dostanie.

Przecież dobra postać też może poświęcić kilkoro ludzi w imię 10GS :)

Ja mam już 100% evil więc chętnie pomogę,natomiast ja mam inny problem,myślę że to nie będzie spoilerem kiedy powiem że podczas gry da się stracić psa,a niestety jest (chyba) wymagany do achiva za wszystkie ekpresje,tak więc jeśli ktoś by był blisko tego osiągnięcia to niech da mi znac,a odwdzięcze sie innymi.

Czytałem, że niektóre srebrne klucze są zakopane :|

Czy to prawda, że jest achiev za orgię ?

Tak... powiedzmy

Evil Gaara
21-10-2008, 09:26
Czytałem, że niektóre srebrne klucze są zakopane :|

The Hoarder - 25
Collect every silver key, or see another Hero do so.

Fakt ale na szczęście dla mnie też można go zrobić w coop,ehhh cholerny autosave....

wrog
21-10-2008, 11:01
W jaki sposób można poświęcić ludzi Qbalu? Ja jak idę do Świątyni Cienia, to mnie atakuje Banshee i zgraja innych zwyrodnialców. Robiłem questa, w którym pokonałem jakiegoś przywódcę Cienia czy kogoś takiego i wydaje mi się, że nie mam teraz szans na zrobienie tego Osiągnięcia.

Co do psa, to jest taka ciekawostka, że przy tych gadających wrotach, co sobie życzy pokazywać sztuczki z psem, to pojawia nam się jego duch. Sprawdziłem i mogłem skorzystać z książki, która nauczyła go czegoś nowego. Muszę zobaczyć czy jak znowu się tam pojawia, to on też będzie. Te wrota są chyba gdzieś po drodze z Bowerstone do Rookridge. A klucze chyba nie są zakopane.

QBalu
21-10-2008, 15:07
Ludzi poświęciłem zaraz po tym, kiedy nadarzyła się taka okazja.
Kluczyk wykopałem dzisiaj w jaskini hobbesów.
Lalka: Garth - zamawiam jednego Lucjana od wroga :)

wrog
21-10-2008, 20:02
Żeby podesłać lalkę trzeba się spotkać w grze, right? Czy może jest jakaś opcja żeby przez inwentarz po prostu poszło? Albo te orby się już może pojawiły.

QBalu
21-10-2008, 20:18
Jest achiv polegający na wysłaniu prezentu do przyjaciela via XBOX LIVE, więc może da się wysłać lalkę w paczce?

Fighter Pl
21-10-2008, 21:41
czy moze mi ktos wyjasnic w koncu , na czym polega coop w tej gierce???

wrog
21-10-2008, 21:59
Na współpracy z partnerem przy przechodzeniu gry....

Fighter Pl
21-10-2008, 22:01
Jak go moge zaprosic do gry? z menu w grze? ;)

QBalu
22-10-2008, 17:34
Może ktoś podać jakiś tip na prowokatora? wrog? :)

wrog
22-10-2008, 17:47
Rozbierz się i zacznij robić jakieś nieprzyjemne gesty na ulicy.

QBalu
22-10-2008, 19:51
Rozbierz się i zacznij robić jakieś nieprzyjemne gesty na ulicy.

Prowokator, nie wrog publiczny ^^
Prowokacja bandytów podczas walki.

wrog
23-10-2008, 00:05
Ja się z tym męczyłem. Udawaj martwego, krzycz na nich, pokazuj palec, wyśmiewaj. W końcu wpadnie. Jak z tymi lalkami robimy? Mamy już Luciena (wrog) i Garetha (Qbalu). Nikt nie ma którejś z pozostałych?

W weekend będę zbierał gargulce, więc jak będzie mi jednego brakować to dam znać i ktoś ze mną dostanie Osiągnięcie. Liczę na rewanż przy kluczach, bo nie mam psa niestety :(

Co do machania mieczem - wciska się X zaraz po wyprowadzeniu ciosu, jak się pojawia niebieska poświata to znaczy, że powstał łańcuch. Próbować do skutku i w końcu uda się zrobić wystarczająco długi (najlepiej na wolnej przestrzeni) żeby odblokować Osiągnięcie.

QBalu
23-10-2008, 07:01
Szlag! Niektóre gesty można wygrać tylko w "Pub Games on Xbox Live Arcade"... Tak blisko, a jednak tak daleko. Brakuje mi łącznie 6 gestów, w tym 2, których nie mam jak zrobić :[

Mam już 4x gargulców i 4x kluczy, chętnie wymieniłbym się na Omnibusa :)
Edit: oj, dopiero teraz zauważyłem, że gargulce nie zaliczają się drugiej osobie :|

Z tym machaniem mieczem też miałem przygodę. Nie mogłem tego zrobić na przeciwnikach. Nawet nie wiedziałem jak wygląda to combo. Zacząłem ćwiczyć na powietrzu i po chwili wyskoczyło osiągnięcie :)

Co do Omnibusa to osiągnięcie jest trochę czasochłonne. Niektóre gesty dostać można będąc 100% dobrym, a inne będąc 100% złym. Na dodatek

SPOILER!! nie zrobiłem questu z ochroną Świątyni Światła i kiedy wybrałem się na wycieczkę do Iglicy to Cienie zmasakrowały Światło i straciłem fabrykę punktów dobra... :|

wrog
25-10-2008, 01:14
Jak ktoś będzie potrzebował bardzo Omnibusa (The Completionist), to w razie co służę pomocą - mam save'a w odpowiednim momencie zrobionego.

inoobiPL
25-10-2008, 08:34
to ja chetnie wrogu tylko przyjmij mnie wreszcie do przyjaciol :)

Blantman
25-10-2008, 15:37
ja też chętnie wrog :)

Mam lalkę: bohater jakby ktoś chciał.
Poszukuje także osoby która by 10 ludków straciła w świątyni cienia.

A zapomniałbym jeszcze jedno : Jak namówić 2 osoby do trójkącika ?

wrog
25-10-2008, 15:42
Weź prostytutki albo żuli - znajdziesz takich w Westcliff i Bloodstone. Podchodzisz, używasz gestu "Chodź do mnie" (książka z księgarni w Bowerstone) i idziecie do domku. Nie pamiętam czy działa kiedy poprosimy ich, by tylko za nami poszli.

QBalu
25-10-2008, 16:13
Blantman - mogę pomóc :)

inoobiPL
25-10-2008, 17:55
poszukuje osoby do pomocy przy lalkach najlepiej takiej co ma wszystkie

Assassin
26-10-2008, 19:56
Czy w trybie co-op Fable II można tylko grać przez Xbox Live czy można na jednej konsoli na dwa pady?

QBalu
26-10-2008, 20:56
Czy w trybie co-op Fable II można tylko grać przez Xbox Live czy można na jednej konsoli na dwa pady?

Tylko Live.
Kooperacja jest spierniczona ma maksa...

Whops, mój błąd

wrog
26-10-2008, 21:27
Nie tylko Live, offline też jest.

Pawlok
27-10-2008, 06:38
Do achievementa za nieruchomości warte 2,5 mln wystarczy kupić wszystkie budynki czy trzeba bawić się w wystrój wnętrz itp.?

QBalu
27-10-2008, 06:53
Wystarczy kupić

Rayne
27-10-2008, 21:10
Czy ktoś mógłby użyczyć mi lalek do wiadomego achievementa? Mam Łupieżcę, potrzebuję w sumie wszystkich innych (oprócz lalki Bohaterki, of course). Może być pożyczka; oddam na pewno.

wrog
27-10-2008, 21:49
Ja mogę dać Luciena, ale najszybciej w weekend.

inoobiPL
29-10-2008, 14:20
jak zrobic potrzeby wielu i moje trzeba znow gre przejsc??

QBalu
29-10-2008, 14:33
Nie. Po otrzymaniu achieva możesz zrobić reset konsoli i wczytać save sprzed końca gry.

gerber
29-10-2008, 16:35
Tzn po zakończeniu gry następuje kolejny zapis, i nie można do niego dopuścić? Dobrze rozumiem?

QBalu
29-10-2008, 16:40
Głowy nie daję, ale chyba nie ma zapisu.

inoobiPL
29-10-2008, 16:46
mi sie zapisalo i nie moge juz do tego wrocic

Shunkan
29-10-2008, 17:55
Jezeli chcecie miec wszystkie trzy achi z konca to bierzesz karte, achi, guide>dashboard i tak 3 razy :)

wrog
29-10-2008, 18:08
Zapis jest po napisach dopiero. Wystarczy po wybraniu dać Guide i wyjść do dasha.

Pawlok
29-10-2008, 19:31
Ma ktoś lalkę młot brakuje mi tylko tej jednej. W zamian mogę użyczyć 4 pozostałe lub sypnąć kasą.

raulmadrid
31-10-2008, 20:29
Hi mam pytanie nie mogę wejść do świątyni cienia. Czy w coopie jeśli z kimś wejdę mogę zebrać brakujące gargulce i klucz? Czy muszę od poczatku przechodzić grę?

n1n3r PL
01-11-2008, 17:23
czy moze mi ktos napisac dokladnie jak i co zrobic zeby isc w tej grze z kims do lozka? probuje na rozne sposoby i nic... gram panienka biore sobie jakiegos fagasa za meza podchodze do wyra naciskam A i moge jedynie isc spac, co robie zle? z przypadkowymi typami jest tak samo a potrzebuje achiva za dzieciaka i swingers party:)

inoobiPL
01-11-2008, 19:22
pokaz do niego gest kciuka w gure (ok)

pawelll
01-11-2008, 22:25
Jak zorganizowac doskonala randke?

wrog
01-11-2008, 22:48
Zobacz co lubi dana osoba, jakie miejsce i zabierz ją tam. Zacznij wciskać miłosne gesty, daj jakiś prezent i powinno wyskoczyć.

n1n3r PL
01-11-2008, 22:49
zabierasz druga osobe w jej ulubione miejsce jako prezent dajesz cos co lubi i wykonujesz perfekcyjnie ulubiony gest

wrog szybciej pisal:)

WiZi
01-11-2008, 23:11
czy moze mi ktos napisac dokladnie jak i co zrobic zeby isc w tej grze z kims do lozka? probuje na rozne sposoby i nic... gram panienka biore sobie jakiegos fagasa za meza podchodze do wyra naciskam A i moge jedynie isc spac, co robie zle? z przypadkowymi typami jest tak samo a potrzebuje achiva za dzieciaka i swingers party:)

Powinienes miec taka opcje jak "Chodzmy do mnie" czy cos takiego, jak sie zgodzi podejdz do lozka, poczekaj na nia i teraz wez opcje spij, powinienes miec dwa wybory, seks z zabezpieczeniem i seks bez zabezpieczenia, ten drugi zakonczy sie nowym czlonkiem rodziny :D

n1n3r PL
02-11-2008, 10:20
no udalo sie dzieki:) a budynki takie jak swiatynia swiatla, cienia lub wieza w brightwood to mozna kupic dopiero po ukonczeniu gry?

wrog
02-11-2008, 13:52
Tak, dopiero wtedy się pojawiają do kupienia i są zazwyczaj z nimi powiązane dodatkowe questy.

n1n3r PL
02-11-2008, 14:22
a jak nasi przetlumaczyli nazwe BLOODSTONE? nie moge tego namierzyc:/

wrog
02-11-2008, 14:41
Odkryjesz to miasto wraz z postępami w fabule :)

n1n3r PL
02-11-2008, 14:45
dzieki wrog za szybkie info:)

juve26
02-11-2008, 17:46
Mam szmaciana lalke, porcelanowa i lupiezce. Te ostatnie moge produkowac, bo ja wygralem na strzelnicy. Jakby ktos sie chcial podzielic pozostalymi trzema, to byloby super <3

Pawlok
02-11-2008, 19:25
Do achievementa nie potrzebujesz żadnych porcelanowych lalek i innych śmieci tylko lalki bohaterów (5 gwiazdkowe).

pawelll
02-11-2008, 19:37
mozna te lalki kupic w jakims sklepie??

juve26
02-11-2008, 19:50
Ej kurna, to ja sie ciesze, ze mi tak dobrze idzie i mam az 3 lalki, a tu taki zawód ;| To mam tylko Łupieżcę, ból.

QBalu
02-11-2008, 20:30
Bo generalnie to więcej lalek mieć nie możesz. Żeby mieć komplet musisz się z kim wymienić będąc online.

crazzie
02-11-2008, 20:48
dzieki juve za luk :D

juve26
02-11-2008, 20:55
Szczerze to ja ci kondoma chcialem dac, bys sobie zaruchal ;], ale z jakiegos powodu nie moglem go wybrac :/

crazzie
02-11-2008, 21:32
wlasnie probuje z zonka wskoczyc do wyrka ale nie do konca wiem jak, chyba musze ksiazke kupic how to, ale nie wiem gdzie jest ta cala ksiegarnia :(

n1n3r PL
02-11-2008, 21:37
czy ktos wie jak mozna zgubic troche zbednych kilo? przytylo mi sie po ciazy:D

gerber
02-11-2008, 21:37
Crazzie spróbuj gestu "chodź za mną" i idź spać do łóżka. Co do chudnięcia, pożeraj selerek :)

n1n3r PL
02-11-2008, 21:40
Co do chudnięcia, pożeraj selerek :)

z tym selerkiem to powaznie?

aha i wiecie moze kiedy w fable slonce jest w zenicie?

SliverPL
02-11-2008, 21:51
Już niedługo zagram w końcu u Fable 2, jakieś rady dotyczące achivmentów ?? i chętnie przyjme lalki na przechowanie ;)

QBalu
02-11-2008, 22:52
aha i wiecie moze kiedy w fable slonce jest w zenicie?
12:00 :rolleyes:

n1n3r PL
02-11-2008, 23:03
12:00 :rolleyes:

tez mi sie tak wydawalo ale gosciu dalej pierdzielil ze to nie ich specjalna godzina nawet o 00:00 probowalem, zreszta olac ich :)

crazzie
02-11-2008, 23:09
ta moja zona ma napisane ze pragnie seksu a jak ciagne ja do lozka to moge w nim tylko spac, wtf :D

WiZi
02-11-2008, 23:15
Z tym sloncem to probowalem o kazdej godzinie juz i dalej nawija mi ta sama gadke :D

ta moja zona ma napisane ze pragnie seksu a jak ciagne ja do lozka to moge w nim tylko spac, wtf :D

Crazzie uzyj opcji "chodzmy do mnie", jesli ci odmowi to w takim razie potrzeba jej wiecej milosci, daj jej cos zrob pare gestow i takie tam :)

Juve jak chcesz uzyc kondoma, to wystarczy ze masz go w inventory i jesli uda ci sie kogos zaciagnac do lozka to bedziesz mial dwie opcja do wyboru, seks z zabezpieczeniem i bez :)

QBalu
02-11-2008, 23:21
tez mi sie tak wydawalo ale gosciu dalej pierdzielil ze to nie ich specjalna godzina nawet o 00:00 probowalem, zreszta olac ich :) Wpłać 10,000 po 12 godzinie

n1n3r PL
02-11-2008, 23:41

robisz do niej gest "chodz ze mna" podchodzisz do lozka, robisz gest "kciuk do gory" i dajesz zielonym (A) na podswietlone lozko i bzykasz :lol:

QBalu - ja dawalem mnie bo mi sie nie chcialo tyle czekac :D tylko czemu kutafon mi gadal ze to nie ich specjalna godzina...

juve26
03-11-2008, 01:36
Ktora lalke zdobywa sie na fable2.com? Hero doll? Bo mi sie chyba zglitchowala, wyslalem ja podobno do siebie, ale w skrzyni nic nie ma, a wyslac ponownie nie moge, bo mi wywala, ze juz wyslalem. :/ Co za zalosc, nawet strony internetowe robi mnie w bambuko dzisiaj.
Potrzebuje tylko Luciana i te Hero doll, help.
Edit: w sumie nie wazne, wlasnie mi dal koles Hero. Jeszcze tylko Lucian i 10gs, woohoo!

BartiX PL
03-11-2008, 01:43
Juve moge CI podeslac

juve26
03-11-2008, 02:08
Masz Luciena? :O Jak tak, to spotkaj sie ze mna na shooting range, dam ci Reavera.

http://www.freewebs.com/thedarkestminion/ash_pokeball2.jpg
No, zlapalem je wszystkie!

Pawlok
03-11-2008, 07:34
Zbierałem wczoraj wszystkie klucze i został mi jeden w Bloodstone tylko nie mogę otworzyć drzwi do skrypty bo coś zwaliło mi się z pomnikiem gestu.
http://img519.imageshack.us/my.php?image=dsc00011gb6.jpg
Miał ktoś podobny problem? Podobne jeszcze w Wrathmarsh jest 7/6 kluczy, ale wczoraj nic nie znalazłem pewnie zależy to od jakiś innych czynników.

crazzie
03-11-2008, 09:24
jak odblokowywac nowe gesty? one przyjda z czasem czy co? wyczytalem w czasie loadingu, ze zabieranie wiesniakow w miejsca ktore lubia i fikanie i wywijanie przyspiesza poznawanie nowych gestow, wzialem wsioka tam gdzie lubi, tanczylem, gwizdalem itp i nic sie nie stalo, a bylem gdzie indziej i wyludzalem prezent i dostalem gest wyslij buziaka czy costam

BartiX PL
03-11-2008, 09:38
Nowe gesty i sztuczki dla psa mozna kupic w ksiegarni kupujesz ksiazke i czytasz = poznajesz gest

AD1.
JA ponawiam pytanire co do skladania ofiar w swiatyni cienia mam jzu 2000 punktów (poswiecilem 12 mnichów) i mam teraz złozyc nikczemna ofiare w jakiejs tam godzinie (przypuszczam ze o 0.00) ale z kogo ? Misja sama sie "odblokuje" juz w pozniejszych watkach ?
Probowalem poświecić zonke ale nic nie poszlo dalej..
AD2.
Jesli ktos mam ochote odblokowac arch za wspolne granie zaprawszam mi tego tez brakuje..

crazzie
03-11-2008, 09:56
ja nie pytam o psa o_0

Snake
03-11-2008, 09:59
Dzisiaj wypróbuje Fable bo znajomy kupił. Martwi mnie jednak fakt że wczoraj grał od 15 do 24 i już ma prawie koniec gry

KoBik
03-11-2008, 10:09
Gram już 8 godzin i zaliczyłem misję z jednym z bohaterów. Tą babkę co wodę musi wlać do dzbana. Nie wiem czy to daleko czy nie, dla mnie to dopiero początek. Łazikuję po mapię i szukam każdej pierdoły. Fakt jak poleciałbym po nitce do kłębka to gra pęknie momentalnie. TO NIE JEST GRA NA HURRRRA. Lizać ściany trzeba, ja bym nie mógł grać w fable 2 na chama z jedynką było podobnie. EOT.

BartiX PL
03-11-2008, 11:04
ja nie pytam o psa o_0
Moze malo precyzyjnie napisałem dla Psa i dla Ciebie ,mozesz tam kupic...

gerber
03-11-2008, 12:25
AD1.
JA ponawiam pytanire co do skladania ofiar w swiatyni cienia mam jzu 2000 punktów (poswiecilem 12 mnichów) i mam teraz złozyc nikczemna ofiare w jakiejs tam godzinie (przypuszczam ze o 0.00) ale z kogo ? Mijsa sama sie "odblokuje" juz w pozniejszych watkach ?
Probowalem poświecici zonke ale nic nie poszlo dalej..

Ja poświęciłem swoją żonę, z którą miałem bachora. Spróbuj tak samo, zabicie żony i osierocenie dziecka wydaje się być wystarczająco nikczemne :) (i żeby miała full miłości do ciebie!).

PS. A jak ci nie chce wyjść to odpuść - nagroda nie jest warta zachodu (spoiler/bo jest to mieczyk z 2 ulepszeniami, mimo których i tak jest słabiuteńki/koniec spoilera)

Rayne
03-11-2008, 13:19
Zbierałem wczoraj wszystkie klucze i został mi jeden w Bloodstone tylko nie mogę otworzyć drzwi do skrypty bo coś zwaliło mi się z pomnikiem gestu.
http://img519.imageshack.us/my.php?image=dsc00011gb6.jpg
Miał ktoś podobny problem? Podobne jeszcze w Wrathmarsh jest 7/6 kluczy, ale wczoraj nic nie znalazłem pewnie zależy to od jakiś innych czynników.
Natrafiłam na dokładnie takiego samego buga, rozwiązaniem jest faktycznie 7/6 kluczy we Wraithmarsh - korzystałam z 2 list:
http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=97824
http://community.lionhead.com/forums/thread/3153092.aspx

zobacz sobie, czym się te dwie listy różnią jeśli chodzi o miejsca ukrycia kluczy (Wraithmarsh) i poszukaj - powodzenia.

PowerM
03-11-2008, 16:12
Witam,

Czy wiecie już może gdzie znajdę książki do nauki gestów?.

Dzieki!

QBalu
03-11-2008, 16:13
Rude -
Play Dead = Bowerstone Market Book Store ("Dead Handy")
Kiss My Ass = Earned at 20,000 Renown
Chicken = You start the game with this.
Beg = Learned during Adolescence
Point & Laugh = You start the game with this.
Middle Finger = Bowerstone Market Book Store ("The Finger")
Vulgar Thrust = Bowerstone Market Book Store ("The Perv's Handbook")

Scary -
Slap = You start the game with this
Growl = You start the game with this
Threaten = Learn at 50% evil morality
Scary Laugh = Learned at 10,000 renown
Bloodlust Roar = You start the game with this
Extort = Learned at 100% evil morality
Feign Attack = www.fable2.com and take the right crown at the end.

Social -
Follow = Learned at 100 renown
Dismiss = Learned at 100 renown
Lute = Bowerstone Market General Store
Trophy = Earnt from quests.
Apologize = Learned at 25% good morality
Dog Praise/Thumbs Up = Learned during Childhood
Dog Scold/Thumbs Down = Learned during Childhood
Gift = Learned during Adolescence

Fun -
Dance = You start the game with this.
Hat, Headband, Moustache = Win playing Pub Games on Xbox Live Arcade
Fart = You start the game with this.
Sock Puppet = Bowerstone Market Book Store ("Sock It To 'Em")
Laugh = Learned at 50% good morality
Belch = Bowerstone Market Book Store ("Belching For Beginners")
Victory Arm Pump = You start the game with this.

Flirt -
Worship = Bowerstone Market Book Store (Book of Workship) - Upstairs in bookcase (may need to purchase).
Come Back To My Place = Bowerstone Market book store ("Come Hither Dear")
Pick Up Line = You start the game with this.
Blow Kiss = Learned at 2,500 renown
Seduce = Bowerstone Market Book Store ("The Art of Seduction") and/or "Till Death Do Us Part" quest
Whistle = You start the game with this.
Heroic Pose = You start the game with this.

And for the dog:

Combat - 5 star = All books to upgrade can be bought from the Bowerstone Market Book Store.
Treasure Hunting -5 star = All books to upgrade can be bought from the Bowerstone Market Book Store.
Roll Over = Bowerstone Market Book Store ("Dog Tricks! Roll Over")
Chase Tail = Bowerstone Market Book Store ("Dog Tricks! Tail Chase
Play Dead = In a chest in Bowerstone Cemetery
Beg = Bowerstone Market Book Store ("Dog tricks! Begging")
Backflip = Win a 2-star Fortune's Tower Tourny in Xbox Life Arcade Pug Games
Bunny Hop = Can be found in a silver key treasure chest (requires 1 key)by the Bower Lake Demon Door.
Wave = Bought from the Bowerstone Market Book Store ("Dog Tricks! The Wave")
Hide Snout = Bowerstone Market Book Store ("Dog Tricks! Hide Snout") and/or random NPC, Gift, Dig Site or chest
Growl = In a chest in Gargoyle Trove (must do the Gargoyle Quest)
Targeted Urination = Bowerstone Market Book Store ("Dog Tricks! Targeted Urination")

juve26
03-11-2008, 16:51
Apologize = Learned at 25% good morality
Laugh = Learned at 50% good morality
:/
Jakies triki na szybkie stanie sie dobrym?;

WiZi
03-11-2008, 16:52
Mozesz dawac duze datki w swiatyni swiatla,(najlepiej po 10000) bedziesz mial +75 do dobra za kazdym razem, lub po prostu rozdawac NPCkom pieniadze, rowniez dziala. Daj jakiemus zebrakowi z 200000 zlota a efekt bedzie naprawde zadziwiajacy :) jednego mozesz znalezc na moscie w Bowerstone Market. Mozesz dawac NPCkom prezenty, lub otrzymywac je od nich, to rowniez podniesie twoja dobroc, moze dluzej to trwa ale jest to najtanszy sposob :) Odwiedzaja swoja rodzine miedzy misjami, to takze podnosci twoja dobroc, jesli tego nie zrobisz to tracisz 30pkt dobroci. To by bylo chyba na tyle, jesli cos sobie przypomne to dam znac :)

A jesli potrzebujesz tych gestow dla achievementa, to pamietaj ze nie musisz miec wszystkich aby go zdobyc, musisz miec wszystkie mozliwe dla dobrej, lub zlej postaci.

juve26
03-11-2008, 17:01
Hmm, bylem w tej swiatyni, ale jest rozwalona i opuszczona Jestem taki zly, ze przeze mnie nikt juz Swiatla nie wyznaje. ;( Chyba tylko zostaje dawanie kasy NPCkom, chociaz bedzie ciezko, bo ja biede klepie, jak malo kto. Niemniej dzieki za rady, jakos sie odbije od dna. ;p

WiZi
03-11-2008, 17:04
Dodalem jeszcze kilka sospobow do posta wyzej ale i tak wiaza sie one z kasa ;)

Rayne
03-11-2008, 17:05
Hmm, bylem w tej swiatyni, ale jest rozwalona i opuszczona Jestem taki zly, ze przeze mnie nikt juz Swiatla nie wyznaje. ;( Chyba tylko zostaje dawanie kasy NPCkom, chociaz bedzie ciezko, bo ja biede klepie, jak malo kto. Niemniej dzieki za rady, jakos sie odbije od dna. ;p

Możesz też dawać prezenty (polecam diamenty, dodają dużo do statystyk Dobra), ew. można ratować niewolników, ale to tylko +30 za każdym razem.

Apologize - z tego co widziałam - nie pojawia się w kółku gestów, przepraszać można tylko w momencie, gdy zrobimy coś złego. Nie wlicza się on wobec tego do achievementa (zresztą nie ma miejsca na kółku na ten gest, we wszystkich kategoriach jest po 7).

PowerM
03-11-2008, 17:34
Witajcie,

- jak sie daje datki w Świątyni Światła?
- gdzie znajdę Bookstore Market?.
- czy macie jakąś mapę do jakiś poradnik?

wrog
03-11-2008, 17:43
1. Przy ścianie po prawej stronie jest naczynie (?) do składania datków.
2. W Bowerstone, na rynku, koło wieży z zegarem.

PowerM
03-11-2008, 20:20
Panie, Panowie :)
Czy można w jakiś sposób pozbyć sie blizn na ciele naszego bohatera?.
Czy jest jakiś eliksir?.

pawelll
03-11-2008, 20:38
mam problem z osiagnieciem 2,5 mln za budynki Kupilem wszystko co sie da i brakuje mi 200 tys Wie ktos co trzeba zrobic??

SliverPL
03-11-2008, 21:41
Kiedy w grze otrzymujemy lalke za przejście historyjki na stronie fable2 ??

crazzie
03-11-2008, 21:51
czy po zakonczeniu fabuly mozna dokonczyc reszte acziwmentow?

mat90
03-11-2008, 21:57
czy po zakonczeniu fabuly mozna dokonczyc reszte acziwmentow?

Tak, gdyż po zakończeniu gry nadal możemy bawić się w świecie gry. Na dodatek dochodzi kilka pobocznych misji do wykonania.

juve26
03-11-2008, 22:11
A to prawda, ze wybranie ktorejs z 3 opcji zablokuje wykonanie jednego achieva? Jesli tak, to jakiego achieva nie bede mogl zrobic?

wrog
03-11-2008, 22:20
Nie znajdziesz wszystkich kluczy jeśli wybierzesz coś innego niż drugą opcję.

WiZi
03-11-2008, 22:59
mam problem z osiagnieciem 2,5 mln za budynki Kupilem wszystko co sie da i brakuje mi 200 tys Wie ktos co trzeba zrobic??

Aby podniesc wartosc domow, musisz powkladac w nie 5 gwiazdkowe meble, czym wiecej ich w jednym domu tym wartosc domu wieksza. Zrob to w kilku domach i powinno wystarczyc :)

Kiedy w grze otrzymujemy lalke za przejście historyjki na stronie fable2 ??

Jezeli ukonczyles historyjke na stronce Fable 2 ( jest do zgarniecia kilka nagrod i jezeli chcesz je zdobyc wszystkie to wazne jest aby najpierw wygrac wszystkie nagrody a potem odebrac je dopiero w grze, bo inaczej zlapiesz glitcha z ksiazka i dupa) to teraz musisz udac sie do "Jaskini Gildii" i tam odbierzesz wszystko ze skrzyni.

Jezeli interesuje kogos achievement "The completionist" za wszystkie gesty, psa i statsy to niech sle mi FR albo MSG, to chetnie pomoge.

SliverPL
03-11-2008, 23:41
Jezeli interesuje kogos achievement "The completionist" za wszystkie gesty, psa i statsy to niech sle mi FR albo MSG, to chetnie pomoge bo mam save'a tuz przed zdobyciem achievementa

JESTEM ZAINTERESOWANY !!! JESTEM JUTRO PO 16 POZDRO

I jeszcze jedno ma ktoś pożyczyc 5 lalek oprócz bochatera ??

crazzie
04-11-2008, 13:40
ok udalo mi sie zrobic dzieciaczka i kilka acziwow przez przypadek, bo po tym jak sie okazalo ze po zakonczeniu fabuly mozna je robic przestalem zerkac na liste :)

a tak swoja droga, skad mam rogi? dlatego ze biore duzo kasy za wynajem i podwyzszylem ceny na moich straganach?

Nie znajdziesz wszystkich kluczy jeśli wybierzesz coś innego niż drugą opcję.

o jakich opcjach mowimy?

inoobiPL
04-11-2008, 13:56
/Spoiler/gdy masz juz zabicie luciena to babka ci mowi o jakis tam zyczeniach i masz 3 opcje jedna to ludzie od iglicy druga rodzina a trzecia bogactwo (ty pewnie wybrales to trzecie i dlatego masz rogi/koniec spoileru/

crazzie
04-11-2008, 14:23
nic jeszcze nie wybieralem :)

czyli jesli uzyje glicza z sejwem tzn wybieram opcje, wychodze do dasha, opcja, dash itd to ostatnim wyborem musi byc ta druga opcja tak, wtedy pukam sejwa i robie sobie kluczyki ze spokojem?

Pawlok
04-11-2008, 17:46
W grze są 2 klucze pod ziemią jeden na rynku w Bowerstone drugi w jaskini hobesów. Jak zdobędziesz te dwa klucze przed zakończeniem fabuły to wybór nie będzie miał znaczenia.

SliverPL
04-11-2008, 22:42
OK MA KTOŚ POŻYCZYĆ JAKĄŚ LALKE EWENTUALNIE WYMIENIC SIĘ NA TERESE ??

juve26
04-11-2008, 23:42
Jesli dasz mi barwnik potrzebny do Gotha, to dam ci achieva za lalki :P

Jak zrobic achieva 'The Duellist
String together a full-speed chain attack, or see another Hero do so.'?
Mam go na 'sucho' ( tj walic w powietrze ), czy na przeciwniku wykonac? I ile razy musze miec tą niebieska poswiate, by wpadl?

Drugie pytanie: jak i czym upic ludzi? Zebralem paru wokol siebie, dalem po piwie i dupa, nie ma achieva :/

WiZi
05-11-2008, 02:14
Juve: jak im dasz po piwie, to musisz wykonac gest taniec, wtedy wszyscy zaczna tanczyc, w glowach im sie pokreci i wyskoczy achievement :)

Juve: jak chcesz barwnik to moge ci dac mam ich chyba z 10 :)

Juve: The Duellist - wystarczy ze bedziesz walil w powietrze, musisz polaczyc okolo 10 ciosow aby wyskoczyl achievement.

SilverPL - koles mi oddal juz wszystkie lalki, wiec jak chcesz to dam ci achievementa jutro.

inoobiPL
05-11-2008, 07:36
lod wheezzy wysle ci fr to mi tesz zapozyczysz te lalki ok/?

capone
05-11-2008, 08:38
The Duelist to musisz zrobić na 3 poziomie stylów brutalnych. Po prostu naciskasz tak X, że jak będzie się bohater kręcił z bronią to ujrzysz niebieską obłoczkę ;) Nie musisz tego robić walcząc ;) Szybko złapiesz wprawe jak zobaczysz ten niebieski obłąk ;)

WiZi
05-11-2008, 09:28
spoko, ale wcale ci ich nie musze pozuczac, dolaczysz sie do mojej gry i dostaniesz achieva :)

crazzie
05-11-2008, 10:34
a jak zrobiliscie trafienie 3 przeciwnikow z broni na raz oraz zabicie 5 przeciwnikow jakas magia? mam poziom 4 ognia i nie moge ubic 5, musze ich najpierw mieczem oslabic czy jakas inna taktyka?

wrog
05-11-2008, 12:50
Tylu przeciwników z ognia bez większych problemów kilka razy na pewno zrobiłem. Ale Osiągnięcie wyskoczyło mi w misji z Wyspą Skarbów. Tam w jednym pomieszczeniu duchy korsarzy się rzucają całym stadem (liczy jak ludzi). A z broni też samo wpadło, jak miałem na maksa statystyki.

pawelll
05-11-2008, 14:06
wie ktos co zrobic w misji skarb gargulcow? Wszystkie drzwi sa zamkniete :(

capone
05-11-2008, 14:13
Zebrać odpowiednią ilość gargulców ;)

inoobiPL
05-11-2008, 15:23
dobra wheezzy to wysle ci fr

n1n3r PL
05-11-2008, 16:37
A z broni też samo wpadło, jak miałem na maksa statystyki.

czyli mimo iz podswietla nam zawsze jednego przeciwnika to walimy normalnie w niego i powinno zaliczyc jak beda grupa? bez zadnego celowania i innych bajerow?

SliverPL
05-11-2008, 16:42
WheeZzyy (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=1529) Jak coś to czekam na lalki :D

WiZi
05-11-2008, 17:18
n1n3r najlepiej udaj sie na wybrzeze bandytow, tam jest sporo przeciwnikow i dosyc waskie drogi, zbierz ich jak najwiecej mozesz i poczekaj az ustawia sie w rzedzie, teraz laduj z pistoletu, jezeli dobrze stoja to kula powinna przeleciec przez kilku przeciwnikow dajac ci achievement.

Pawlok
05-11-2008, 19:08
Najłatwiej jest to zrobić to po zdobyciu jakiejś legendarnej spluwy (demoniczne wrota na cmentarzu lub te że sztuczkami psa oraz chociażby piwnica na farmie Gilesa). Natomiast najlepszym miejscem do tego według mnie jest Wraithmarsh pełno tam trupów biegających w grupkach.

n1n3r PL
05-11-2008, 19:25
ja zdobylem to wlasnie we wraithmarsh ale mysle ze jest tak jak pisal wrog, zrobilem ostatni upgrade celnosci wystrzelilem jeden pocisk w grupke 4truposzkow (stali obok siebie) i achiv wpadl:)

crazzie
06-11-2008, 22:23
http://tiles.xbox.com/tiles/G8/dv/14CLiGJhbC81CBt0GltTVkYxL2FjaC8wLzJBAAAAAOfn5-hAxwc=.jpg
The Ruler of Albion - 100 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpg
Amass a 2.5 million gold real estate empire, or be there when another Hero does.

================

czy jesli ktos posiada tego achievementa to czy jest mozliwosc dolaczyc do niego i przejac go jakos czy trzeba byc w momencie kiedy dana osoba go otrzymuje?

adrjan
06-11-2008, 22:34
Trzeba być przy otrzymywaniu.

crazzie
06-11-2008, 22:48
a wybierajac swiatynie swiatla w fabule i skonczywszy ja nie poswiece juz 10 osob w swiatyni cienia nie? przykre sa gry gdzie achievementy sa blokowane..

juve26
06-11-2008, 23:01
Tego achieva za 2.5 miliona to ja za frajer dostalem, jak sie dolaczylem do goscia w co-opie i wcale nie bylo to kiedy on go otrzymywal. Mi wyskoczyl, kiedy zostala zmieniona lokacja (podczas loadingu), ale podejrzewam, ze mozna go tez zatriggerowac sprzedajac i kupujac nazot jakas posiadlosc.
Podobniez mozna lalki zrobic ( sprzedac jedna u jubilerki i kupujac z powrotem ) i tego completionista ( sprzedac jeden level umiejetnosci i kupic nowy ). Te za klucze i gargulce tez, ale nie pamietam co trza bylo zrobic (nie umiem odnalezc tego tematu na x360a teraz ;p).
To fajne jest, ze mozna sie trudnymi achievami dzielic, ale w sumie niewiele to sie od gamesavingu rozni, tak doszedlem do wniosku, lol.

Snake
07-11-2008, 11:51
Ja tak sprawdziłem sobie listę achievementów w tej grze to troche to banalne jest :P Zrób cos samemu albo patrz jak ktoś inny to zrobi. I tak chyba przy połowie Achievementów. Rozumiem że mieli zamiar tym sposobem zachęcić ludzi do grania co-op :)

juve26
08-11-2008, 04:49
Zrobilem 200 w Fable2 Sux Games, bo chcialem zdobyc te dwie ksiazki dla gestow. Teraz pytanie - gdzie ja je znajde w mojej grze? Nie umiem wyczaic jak mam swoja babke polaczyc ze swoim hazardzista z erkejdki. :/

Ok, wyczailem juz jak - save z arcade i Fable2 musza byc na tej samej memorce/hdd, inaczej glupie Pub Games naszego bohatera nie wykryje. Ja oczywiscie mialem te savey na osobnych memorkach, legalnie przeniesc nie moglem ( blokada.. tak jakby qrwa tym debilom z Lionhead zalezalo na tym, bym JA, ten, ktory wydal 800msp na jakies ch... randomowe gry, nie mogl LEGALNIE przenosic swoich postaci z gier telewizyjnych ). Na szczescie sprytni ludzie wyczaili jak przechodzic takie wredne i chamskie blokady na deviceid, wiec chociaz MS po raz kolejny probowal mnie oszukac, tera to ja ich wyruchalem, a nie oni mnie, hihi.

Ok, w Pub Games zaplacilem swoj dlug, co widze po swoim koncie w F2, ale gdzie sa moje przedmioty? W inventory w PG pokazuje ze mam wszystko wygrane, a w F2 lipe mam, nie przewrot w tyl dla psa. To jak, kase mi wzieli, acziwmenta dac nie dadza, skandal. W komnacie przeznaczenia kufer odsyla mnie do fable2.com ( moja lalka bohatera do dzis tam nie doszla ). Gdzie znajde swoje przedmioty?

O, dostalem. Bardzo mnie cieszy to, ze tak jasno gra daje nam do zrozumienia, ze musimy isc do mistrza gier i odpalic jego gre, inaczej przedmiotow nie dostaniemy. Zwykle zagadanie do niego nie wystarczy, bo czemuż by mialo...

PowerM
11-11-2008, 18:06
Koledzy gdzie znajdę "Grotę Klejnotów"? jedna z lokalizacji artefaktu w misji archeolog.

pawelll
11-11-2008, 20:34
czy do otwarcia skarbu gargulcow musze miec ich 50?

wrog
11-11-2008, 21:26
Tak, musisz mieć wszystkie. To kilka godzin zabawy, szybko idzie i nie są jakoś pochowane.

PowerM
11-11-2008, 22:54
Ponawiam zapytanie bo utknąłem ;(. Koledzy gdzie znajdę "Grotę Klejnotów"? jedna z lokalizacji artefaktu w misji archeolog.

Rayne
11-11-2008, 22:59
Ponawiam zapytanie bo utknąłem ;(. Koledzy gdzie znajdę "Grotę Klejnotów"? jedna z lokalizacji artefaktu w misji archeolog.
Przeteleportuj się do jaskini Hobbesów, ale nie wchodź do środka, tylko rozejrzyj się - po lewej (przy staniu "frontem" do wejścia do jaskini) można kawałek przejść wodą, potem kawałek jakby plażą wśród skał i masz wejście do kolejnej jaskini - tej, której szukasz.

juve26
11-11-2008, 23:41
Skad brac ksiazki? Brakuje mi jeno paru, na x360a jest napisane, ze z ksiegarni... szkoda tylko, ze tam nic nie ma :/
Jak sie szybko podexpowac? Gupie alchemiki nie sprzedaja mi tych fajnych mikstur :\

szuja
12-11-2008, 00:07
chyba tribe dobre jest, łatwy i szybki exp, a merchanci między rundami sprzedają miksturki...
i masz tu jeszcze z gamefaqsow:
"
1.Infinite Experience *Pre-Patch*

Once you get into Bowerstone Market walk to Town Square. Once there you will find a potion shopkeeper on the left hand side. Walk around the right side of the buildings there and down an alley to find a house known as Monster Manor. Sleep in this manor to gain its benefit (+1 star of Physique) Once you gain this benefit, go to your abilities list, select physique and hit Y to unlearn it. You will find that the bonus star from the house does not disappear, but the experience is given to you anyway. You can repeat this process over and over, the more stars you have in physique the more exp you get each time. This experience is general experience and can be applied to any skills."

"2.

Infinite Experience II

Wait until your character is at least somewhat leveled up. Plug in a second controller and begin a co-op game without using a second profile. Using the second controller, go to your henchman's abilities and discard all of them, returning the experience to the pool. Then quit out of the co-op game. You should find that all the "leftover" experience has been transfered to your hero. Repeat ad nauseum. *Note: Your co-op henchman will have the same abilities that you do, so the stronger the hero the more abilities there are to sell off and thus more experience."

przy pierwszej metodzie będziesz musiał być offline ofc + usunąć łatki (o ile jakieś masz)

może jakiś książek nie wykopałeś?

juve26
12-11-2008, 00:18
Drugi trik geniusz, dzieki :D
Wykopalem juz jakies ksiazki, ale na x360a pisza, ze moge je w ksiegarni znalezc, a tu lipe mam. Moge oczywiscie zwiedzac dalej swiat i szukac, ale jesli mam byc szczery, to mi sie nie chce >>;;
No, przynajmniej zdolnosci mam wszystkie :) <cziter>
Edit: wyrzucilem patcha z konsoli i... w ksiegarni pojawily sie ksiazki :| To ja sie tutaj kurcze denerwuje, ze gra mnie oszukuje, a tymczasem to gra mnie oszukiwala caly czas! Skandal!
Jeszcze tylko psisko trzech sztuczek sie nauczy i bedzie 50 nic nie dajacych punktow <hura>!

PowerM
12-11-2008, 00:29
Przeteleportuj się do jaskini Hobbesów, ale nie wchodź do środka, tylko rozejrzyj się - po lewej (przy staniu "frontem" do wejścia do jaskini) można kawałek przejść wodą, potem kawałek jakby plażą wśród skał i masz wejście do kolejnej jaskini - tej, której szukasz.

WIELKIE DZIĘKI :)

BartiX PL
12-11-2008, 11:42
Mam pytanko jestem juz pod koniec gry (teraz atakuja miasto) ale martwi mnie arch. The Ruler of Albion czy po zakonczeniu gry bede mógł coś nadal kupowac ?Teraz moje "posadlosci" warte sa cos kolo 1,85 miliona Zostala mi poboczna misja (Love Hurts) z Cemetery Mansion , czy mozna kupić swiatynie cienia ? (kupilem wczesniej swiątynie światla) czy sa jeszcze jakies ukryte budynki w zalerznosci od charakteru slyszalem cos o Garth's Tower ale za cholere nie moge tego znaleść. :(

Ok mam udalo mi sie doczytac na http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=99998

Assassin
15-11-2008, 20:23
Ma ktoś lalki do pożyczenia? Może mi ktoś powiedzieć jak włączyć tryb co-op? Jeżeli ktoś ma to niech pisze na gg 4720707

WiZi
15-11-2008, 20:42
Ja mam lalki, jak cos to wyslij mi msg na live

Assassin
15-11-2008, 21:02
nie mogę się zalogować na msg na live. Wysłałem ci zaproszenie do przyjaciół mój gametag Pawel15.
Jak mam włączyć co-op w fable2?
Jak cos to pisz na gg 4720707 to się umówimy.

Assassin
19-11-2008, 22:46
Jak zdobyć osiągnięcia:
1. Magnat nieruchomości
2. Wabiszczur
3. Arcymag

Gdzie można znaleźć/kupić czarny barwnik?

Czy jeżeli zacznę od nowa grę to stare save'y mi się skasują?

Assassin
21-11-2008, 17:39
No pomóżcie!!! Na pewno ktoś wie.

No pomóżcie!!! Na pewno ktoś z was wie.

szuja
21-11-2008, 18:03
arcymag- weź wymaksuj jakieś zaklęcie (tam na 5 lvl bodajże) idź na wybrzeże bandytów poczekaj na grupę 5 aż znajdą się w zasięgu, załaduj na max lvl, puść i powinni zginąć;
jeśli nie zginie 5 naraz to spróbuj najpierw użyć słabszego zaklęcia a potem najmocniejszego...
oprócz tego możesz spróbować tam na arenie, czekasz przy spawnie z naładowanym zaklęciem i puszczasz jak się pojawią

Assassin
21-11-2008, 22:53
OK udało się:) A co z innymi osiągnięciami o których pisałem wcześniej? Nie wiem również jak zrobić osiągnięcie "Prowokator". Zdaje mi się, że nazwy gestów które są napisane w opisie achievementa różnią się od nazw zawartych w grze (może się mylę)? Mógłby mi ktoś napisać jak się nazywają te gesty?

orto G
22-11-2008, 04:31
Witam. Potrzebuję kogoś do pomocy przy dwóch achievach online (gest i prezent). Będę prawie dozgonnie wdzięczny :)

hmmm...napotkałem "małe" trudności : http://www.youtube.com/watch?v=CZ8-7zsV2ms

jakieś pomysły na rozwiązanie ?

juve26
22-11-2008, 05:27
Tak, z menu przenies sie do innej lokacji, lol.

orto G
22-11-2008, 12:38
taaaaaaa...najwidoczniej logiczne myślenie o 4 nad ranem to nie jest moja mocna strona, dzięki.

acePL
22-11-2008, 13:32
Pytanko ;)

Gra we dwoje na xbl wygląda tak samo jak na jednym ekranie? Czyli jeden bohater musi chodzi za drugim?

lukas_live
22-11-2008, 13:35
Tak, jeden heros biega za drugim i oczywiście daleko nie można się oddalić. Ale gra w co-opie daje rade, pomoglem jakiemus klientowi pare questow zrobic a na koniec zrobiłem mu rzeznie w Bowerstone ;)

Assassin
22-11-2008, 14:56
Jakie gesty trzeba wykonać przy osiągnięciu Prowokator? Gdzie mogę znaleźć czarny barwnik? POMOCY!!!

Czy na Online Center będzie poradnik do Fable II?

lukas_live
22-11-2008, 15:30
Jakie gesty trzeba wykonać przy osiągnięciu Prowokator? Gdzie mogę znaleźć czarny barwnik? POMOCY!!!

Czy na Online Center będzie poradnik do Fable II?

Tu masz wszystko opisane co, gdzie i jak robić
http://www.xbox360achievements.org/game/fable-2/guide/

Assassin
22-11-2008, 17:21
Kurde nie mogę znaleźć czarnego barwnika w tym poradniku pisze, że jest w Morderczej Modzie w Bloodstone, a u mnie go nie ma? A wy gdzie znaleźliście ten barwnik? HELP!!!

Assassin
26-11-2008, 22:36
Przeszedłem grę i zbieram srebrne klucze. W Bloodstone, aby zdobyć klucz trzeba wejść do krypty przed wejściem do Wraithmarsh i przed posągiem trzeba użyć gestu tekst do podrywu i wtedy otwierają się drzwi małej krypty w której jest klucz. Niby wszystko jasne, ale gdy podchodzę do posągu to w ogóle mi go nie zaznacza i wykonywanie gestu nic nie daje i nie chcą mi się drzwi od krypty z kluczem za cholere otworzyć. Co mam zrobić? Napiszcie mi odpowiedź jeszcze do tego pytania i o Fable 2 nie wspomnę.

Rayne
27-11-2008, 01:42
Przeszedłem grę i zbieram srebrne klucze. W Bloodstone, aby zdobyć klucz trzeba wejść do krypty przed wejściem do Wraithmarsh i przed posągiem trzeba użyć gestu tekst do podrywu i wtedy otwierają się drzwi małej krypty w której jest klucz. Niby wszystko jasne, ale gdy podchodzę do posągu to w ogóle mi go nie zaznacza i wykonywanie gestu nic nie daje i nie chcą mi się drzwi od krypty z kluczem za cholere otworzyć. Co mam zrobić? Napiszcie mi odpowiedź jeszcze do tego pytania i o Fable 2 nie wspomnę.
Masz buga po prostu, zdarza się, tego klucza już nie zbierzesz - rozwiązanie podawałam gdzieś w tym wątku, poszukaj sobie.
Też tak miałam, a calak wpadł, także da się.

Assassin
27-11-2008, 15:33
Ok WIELKIE DZIĘKI.

Soowa
29-11-2008, 13:59
Poradnik na Achieva "Ruler of Albion"

Musisz mieć odłączony kabel sieciowy i Xbox Live
Ustaw zegar konsoli na rok 2005.
Odpal Fable, pograj chwilę, zapisz i wyjdź do dashboarda.
Zmień rok na 2025(max.).
Znów odpal grę.
Do twojego "zarobku" dodane zostaną dwa zera.
Kup jakieś budynki za tą kasę:D
Powtarzaj to parę razy:))
Im większy twój "zarobek" tym po przestawieniu dostaniesz więcej kasy.
Po jakimś czasie wpadnie ci achievement.
Polecam oczywiście kupowanie droższych chatek, w ten sposób prędzej wpadnie ci achievement.

lukas_live
29-11-2008, 15:11
Haha a ja do tego achieva polecam po prostu spokojnie sobie grac, w tej chwili mam ponad 4 mln kasy a wykupionych mam dużo budynków ;) Za wynajmowanie domów to nawet kasy nie biorę bo już nie mam jej zbytnio na co wydawać. Więc nie ma co się wysilać po to osiągniecie napewno predzej czy pozniej wpadnie

Soowa
29-11-2008, 15:57
No tak, ale jak się komuś śpieszy to będzie miał w ten sposób szybko Achievementa za 100GS...

Pawlok
29-11-2008, 20:28
Cofanie daty na 2005 nie ma wpływu na późniejsza zmianę czasu.

Soowa
30-11-2008, 12:23
Jednak zdaje mi się, że jak masz ustawione na 2005, to wtedy do 2025 masz więcej czasu, a co za tym idzie więcej kasy ^^

acePL
30-11-2008, 12:47
NOTE: THIS ACHIEVEMENT REQUIRES THE FABLE 2 PUB GAMES REWARDS. IF YOU HAVEN'T PURCHASED THE GAME, WATCH A FRIEND GET THE ACHIEVEMENT OR FIND SOMEONE WITH ALL THE EXPRESSIONS & ABILITIES AND GET THEM TO SELL BACK AND REBUY AN ABILITY WITH YOU IN THEIR GAME.
Kto pomorze przy omnibusie? Druga sprawa kto chce się powymieniać lalkami? (mam 5 Garth'ów)
GT: acePL zapraszam ;)

juve26
30-11-2008, 13:59
Wizi pisal, ze do tego achieva nie potrzebowal F2PG, ze wpadlo mu, jak zdobyl wszystkie gesty i sztuczki dostepne w grze, dla jednej strony 'mocy' [dobro/zlo]. Mozesz najpierw tak sprobowac, a jak nie wpadnie, to moge ci z tym pomoc :p

acePL
30-11-2008, 15:55
Wizi pisal, ze do tego achieva nie potrzebowal F2PG, ze wpadlo mu, jak zdobyl wszystkie gesty i sztuczki dostepne w grze, dla jednej strony 'mocy' [dobro/zlo]. Mozesz najpierw tak sprobowac, a jak nie wpadnie, to moge ci z tym pomoc :p
Ok;)

Tych mi brakuje:

Feign Attack = www.fable2.com (http://www.fable2.com) and take the right crown at the end. - o co kaman?
Hat, Headband, Moustache = Win playing Pub Games on Xbox Live Arcade
pies
Backflip = Win a 2-star Fortune's Tower Tourny in Xbox Life Arcade Pug Games
Bunny Hop = Can be found in a silver key treasure chest (requires 1 key)by the Bower Lake Demon Door. - Wszedłem do Demonicznych Drzwi i znalazłem jakies usprawnienie i nic wiecej ;/ Gdzie jest ta srebrna skrzynia?

juve26
30-11-2008, 16:09
Feign attack - wlazisz na ta stronke, ogladasz show i na koncu wybierasz ostatnia korone, nagrode odbierzesz w skrzyni, w tej takiej komnacie, gdzie ta babka jest [zapomnialem jak sie nazywa :p ]. Polecam najpierw obejrzec to 3x i odebrac wszystkie nagrody naraz.
Dwa drugie wiadomo, postaraj sie te ominac i zobacz, czy ci wpadnie achiev
Bunny Hop - to nie jest W srodku tych drzwi, tylko OBOK :) Troche mi zajelo szukanie tego, ale znalazlem. Jest tak mniej wiecej na lewo od tych drzwi, z tym, ze troche dystansu trzeba przejsc. ;P

jasiopatryk
30-11-2008, 20:48
Mam do was pytanie o 2 osiągnięcia:

- The Ruler of Albion: kupiłem raczej wszystkie domy, sklepy itp. a mam tylko 2,2 miliona. Co muszę zrobić aby dobiło do tych 2,5 miliona ?
- The Hero of Many Names - gdzie mogę zmienić imię ?

szuja
30-11-2008, 20:50
imię zmieniasz u herolda czy jakoś tak...
jeden jest na rynku w bowerstone (?, tym pierwszym mieście no, w którym się też dzieciństwo dzieje ; ) )

lukas_live
30-11-2008, 20:54
- The Ruler of Albion: tu jeszcze powinieneś kopić zamek w Fairfax, wieżę Gartha
- The Hero of Many Names - imię możesz zmienić w mieście u każdego herolda (chyba tak to się pisze) np. na rynku w Bowerstone lazi taki kolo i sprzedaje rozne tytuly np. Król itp.

http://www.xbox360achievements.org/game/fable-2/guide/

jasiopatryk
01-12-2008, 17:07
Udało się. Zamek w Fairfax i wieżę Gartha kupiłem, ale została jeszcze świątynia, budynek na cmentarzu i dwa mniejsze domy. Dzięki za pomoc.

lukas_live
01-12-2008, 18:54
Mam pytanko do tych którzy zrobili achieva

The Teaser
Make bandits respond to expressions with fear, anger, mirth, and confusion... during combat!

Jakie konkretnie trzeba wykonać gesty? Każdy gest musi być zrobiony na tym samym bandycie? W jakiejś określonej kolejności to trzeba zrobić?

Do tej pory robiłem tak że bandyci zajmowali się walką z duchami potworków które wskrzesiłem a ja w tym czasie robiłem gesty, przeciwnik był cały czas podświetlony na czerwono. Gesty w akcie desperacji zrobiłem wszystkie po kolei ale achieva nie dostałem...

Jakieś porady?

Rayne
01-12-2008, 18:58
Mam pytanko do tych którzy zrobili achieva

The Teaser
Make bandits respond to expressions with fear, anger, mirth, and confusion... during combat!

Jakie konkretnie trzeba wykonać gesty? Każdy gest musi być zrobiony na tym samym bandycie? W jakiejś określonej kolejności to trzeba zrobić?

Do tej pory robiłem tak że bandyci zajmowali się walką z duchami potworków które wskrzesiłem a ja w tym czasie robiłem gesty, przeciwnik był cały czas podświetlony na czerwono. Gesty w akcie desperacji zrobiłem wszystkie po kolei ale achieva nie dostałem...

Jakieś porady?

Wystarczy po jednym z każdej z 4 kategorii, kolejność nie ma znaczenia, ale jedno jest ważne - musisz wywołać reakcję u wybranego bandyty (np. jakiś komentarz do gestu, który wykonujesz). W skrócie - jak Cię olewa, to się nie liczy, musi reagować.
Edit: Kategorie to Zabawne, Przerażające, Wulgarne, Flirt (chyba - nie pamiętam już nazw za bardzo).

lukas_live
01-12-2008, 20:22
Dzięki, nie wiem co się stało ale zrobiłem JEDEN gest i achiev wskoczył :D
I jeszcze mam 2 pytanka:
1 - jeśli wybiorę nową grę to od razu skasuję sobie save czy nowa gra się zapisze pod innym?
2 - może ktoś pożyczyć te wszystkie lalki potrzebne do achieva?

Assassin
02-12-2008, 08:31
Ad.1 nowa gra zapisze się po innym

Poszukuje kogoś do pomocy przy achiev omnibus. Może ktoś pomóc? Mój Gametag to Pawel15

wrog przeczytałem w poprzednich postach, że oferujesz pomoc przy omnibusie to jak masz chwile czasu to byś mi pomógł. Wysłałem ci prośbę o dodanie mnie do listy przyjaciół.

acePL
03-12-2008, 21:10
Ma ktoś save`a przy ostatnim srebrnym kluczu? Byłbym bardzo wdzięczny.

Jesli ktoś chce to mam do rozdania 4 Garth`y

@Ra...
Dzięki za Lalki :)
@Juve26
Dzięki za Omnibusa :)

Ar7i
04-12-2008, 10:32
Mam Problem z Achievementsem The Duellist to ten co trzeba wykonac serie ciosów Nie mam pojecia jak to zrobic jak by mugl ktos mi pokazac jak zdobyc tego archiwa
Kolejny problem to czy mugl by mi ktos porzyczyc wszystkie lalki potrzebne do The Dollcatcher

acePL
04-12-2008, 19:13
116191(s) -> Tyle zajęło mi zrobienie calaka w fable 2 :)

@Ar7i

Musisz mieć "szybkość" na 5 gwiazdce i wtedy naciskać X aż przy mieczu będzie pojawiać się niebieski cień.

jasiopatryk
04-12-2008, 19:30
ace > klucze i gargulce zdobywałeś sam ? Masz może save przy ostatnim kluczu/gargulcu ?

Ar7i
04-12-2008, 23:05
116191(s) -> Tyle zajęło mi zrobienie calaka w fable 2 :)

@Ar7i

Musisz mieć "szybkość" na 5 gwiazdce i wtedy naciskać X aż przy mieczu będzie pojawiać się niebieski cień.
statystyki mam wszystkie na full. napierd***am ta katana na okrągło i nic...

acePL
04-12-2008, 23:27
Musisz w odpowiednim momencie naciskać X.

lukas_live
05-12-2008, 10:09
Jako obroń weź sobie coś wolnego np. młot lub topór i siekaj w ten sposób że kolejne raz X wciskasz po całym zamachnięciu tym młotem i tak wkoło, zobaczysz niebieską smugę jeśli się uda. Musisz po prostu wyczuć kiedy hero zrobi pełny zamach i wtedy wciskasz kolejny raz X, wciskanie non stop X nic nie da. Mi zaliczyło po 8 takich cięciach pod rząd

gerber
05-12-2008, 12:09
"Firstly, you'll need to level up Skill > Speed to level 5 (although it appears this is not a necessity) and then you'll need to level up Strength to at least Brutal Styles 3 (Chain Attacks). Then find some space, I recommend the shore line in the Bower Lake region."

Trzeba mieć style w sile na 3 poziom, może nie masz. Ja to zrobiłem trzaskając w powietrze mieczykiem, po prostu pomashowałem X, gdy miałem wymaxowane staty i wpadł achiev.

Ar7i
18-12-2008, 23:42
moze ja jestem ograniczony ale machalem tym mieczem (katana, toporem) chyba z godzine wyszukiwalem ta niebieska aure ale jak archiwa nie bylo tak go nie ma...
A co z lalkami panowie pozyczy mi je ktos tylko by dostac archiwa i spowrotem je zwróce

QBalu
19-12-2008, 07:35
http://pl.youtube.com/watch?v=oamzzUeJnps&feature=PlayList&p=54499E0490CC8B6D&playnext=1&index=5

Nesta93
19-12-2008, 12:12
Witam moglby mi ktos przeslac save do Omnibusa?? z gory dzieki

juve26
19-12-2008, 13:58
Chodzi ci o czystego savea, czy o zwyczajna pomoc z achievem? Jak pierwsze, to moge ci moj przeslac, jak drugie, to moge ci na lajwie pomoc.

Nesta93
19-12-2008, 17:27
chodzi o save.
Jak mi go przeslesz?

juve26
19-12-2008, 18:46
No wlasnie chcialem mailem, widzialem ze dales, tera chcialem wyslac, a juz nie ma :p Mozesz dac ponownie, albo moge na rapidshare upnac. Tylko zalatw sobie gameid od Fable, bo ja dalem sam plik na pulpit, a tera nie wiem, w ktorym folderze byl :o
Edit: a nie, juz mam w calosci, upne na rs i wysle ci pw.

Nesta93
21-12-2008, 21:51
Moze mi ktos powiedziec jak zdobyc osiagniecie za polelnione przestepstwo??

jarken PL
22-12-2008, 09:57
Rozbierz się na rynku w Bowerstone i wykonaj gest "wulgarnego kołysania".

Nesta93
22-12-2008, 14:33
Dzieki. Zadziałalo

moloch
23-12-2008, 23:59
Cześć :D (mój pierwszy post)

Mam problem z archivem "omnibus", może mi ktoś wytłumaczyć jak to zdobyć.
Uzbierałem wszystkie gesty+sztuczki dla psa (www.fable2.com (http://www.fable2.com) + Fable II Pub Games = zdobyte książki), a archivement nie wpadł :(

Potrzebuje też pomocy z "the dollcather", posiadam:
- lucien x2
- bohater

juve26
24-12-2008, 00:18
Moloch - masz wszystkie umiejetnosci wykupione? >> To do omniubusa tez wymagane.

Nesta93
24-12-2008, 00:31
Omnibus 50gs
Zdobadz wszystkie gesty psie sztuczki zdolności. Zapomniales o zdolnosciach.

Juve mozesz napisac jak tego save zgrac?

juve26
24-12-2008, 00:37
Potrzebowalbym wiedziec, czy chcesz z HDD, czy z MU, czy masz transfer kabel firmy Datel, moze marka Xploder, czy masz dostep do dzialajacego resignera i czy znasz swoje device i profile id :)

Nesta93
24-12-2008, 01:13
zadnego kabla nie mam

kawendish
24-12-2008, 10:18
Jak dołączyć do Coopa w Fable? Muszę dodać kogoś z listy przyjaciół?

Anyway, ktoś chętny na 3 acziki online?

inoobiPL
24-12-2008, 10:45
Jak dołączyć do Coopa w Fable? Muszę dodać kogoś z listy przyjaciół?

Anyway, ktoś chętny na 3 acziki online?

aby dołączyć trzeba się zmówić na przykład na rynku bowerstone czy jakoś tak i tam będziesz miał taką fruwającą kulke celujesz na nią a dalej nie pamiętam

szuja
24-12-2008, 11:40
Po pierwsze w opcjach musisz ustawić, że chcesz widzieć "te kule" (domyślnie jest, że tylko przyjaciół chyba widzisz). Następnie musisz zgadać się z kumplem do jednego miejsca i ujrzycie w swoich grach wasze kule. Jeden na nią klika, drugi akceptuje i któryś dołącza do tego drugiego gry.

Pawlok
24-12-2008, 11:43
Przeciez można dołączyć się przez dasha.

neo
25-12-2008, 20:24
Mam mały problem ;/ z tego co wiem jest Achievement związany ze świątynią Światła, przeszedłem juz raz grę (jako zły :]) , teraz chciałem jako dobry , ale nie wiem czemu świątynia Światała jest zniszczona , dodam jeszcze ze nie wykonywałem żadnych zadań związanych ze świątynią cieni. Czy można ją jakoś odbudować? , jestem juz po iglicy

inoobiPL
25-12-2008, 20:33
chyba zostaje od poczatku gre robic bo to chyba z tego ze wybrales hajs a nie ludzi z budowy iglicy

neo
25-12-2008, 20:45
chyba zostaje od poczatku gre robic bo to chyba z tego ze wybrales hajs a nie ludzi z budowy iglicy
Grałem od początku kobietą , raz nawet dałem datek , troche misji poprzechodziłem dzisiaj chciałem ten miecz ze swiatyni switła zdobyć , patrze a ona jest zniszczona :/

szuja
25-12-2008, 21:31
Zaraz przed Iglicą miałeś zadania, by pomóc świątyni światła odeprzeć atak ze strony wyznawców cienia, jeśli nie wykonałeś tego, przed popłynięciem do Iglicy, to świątynia światła została zniszczona.

kawendish
26-12-2008, 13:19
Mam mały problem ;/ z tego co wiem jest Achievement związany ze świątynią Światła, przeszedłem juz raz grę (jako zły :]) , teraz chciałem jako dobry , ale nie wiem czemu świątynia Światała jest zniszczona , dodam jeszcze ze nie wykonywałem żadnych zadań związanych ze świątynią cieni. Czy można ją jakoś odbudować? , jestem juz po iglicy
Nie ma achievementa związanego z Świątynią Światła, ale jest pomocna do jednego. Pewnie chodzi Ci o 100% dobra/zła. No to proste - daj 200 000 złota żebrakowi w Bowerstone (siedzi na moście). Da Ci to 2000 pkt dobra, co wystarczy na dojście od maksymalnie złego do maks. dobrego ;)

mrozik12
29-12-2008, 17:41
Panie i Panowie, czy mógłby ktoś mi pomóc zdobyć tego Achievement'a z lalkami ?
Oczywiście opierało by się to na tym, ze dołączył bym do gry osoby która ma zebrane wszystkie lalki ;).
Pozdrawiam Mrozik

Binioll PL
29-12-2008, 18:27
ja Ci pomoge ale musisz oddać:)dodam Cie do przyjaciół na live

Makos
29-12-2008, 18:38
ja też bym chciał jak można i omnibusa bym też chętnie zaliczył... co to za gówniany pomysł aby dawać achievementy za kase bo pub games kosztuje...

adek goku
29-12-2008, 19:01
Biniol a tez mi bys mogł dac te lalki na chwile potem bym ci oddał :) ?? Bede wdzięczny

Makos
29-12-2008, 19:30
no w sumie dobry pomysł... też bym się przyłączył bo te lalki to głupie... to samo umiejętnośći... nie da się jakoś ominąć tej książki z arcade pob games ? Sory nie czytałem 21 stron

@Binioll PL (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=2784) Dzięki za lalki :)

Binioll PL
29-12-2008, 20:11
z ommnibusem i reszta moze wam pomoc CialnyGD mozecie sie powołać na mnie:) ja moge pozyczyc lalek odezwijcie sie na xlive- Binioll PL

Makos
30-12-2008, 00:05
Mam pewien problem z misią lady grey. jestem przy 4 wrotach a kulka w którą myśle musze strzelać jest niebieska więc moge tylko s mele... nie wiem jak do niej dojść

Pujos PL
30-12-2008, 15:36
Jeśli się nie mylę, to musisz cofnąć się korytarzem, i wejść przez lewe drzwi (to gdzie jesteś to prawe :P). Mam nadzieję, że o to chodziło :D

I ja tez prosił o lalki :)

Makos
30-12-2008, 23:01
Jak zebrać posiadłości za 2,5... kupiłem dosłownie wszystko zamek dom na cmentarzu posiadlosc riviera i mam 2,3 w tym oczywiscie chyba wszystkie sklepy i domy co są

EDIT :
Nie ważne :D Nie kupiłem wieży...
]
EDIT :
Calaczek prosty ale coś mnie wyskakują nowe achievementy ktoś wie o co chodzi ?

meczyk_2007
03-01-2009, 14:35
Nie mogę zrobic achiva prowokator.Zaklinuje się koło mnie bandyta ,robię cztery idealne gesty(z każdej grupy 1 ) i nie wyskakuje .O co chodzi??!!

Pujos PL
03-01-2009, 22:03
A masz dodatek (do nowych acziwów)? :D

Pawlok
04-01-2009, 00:49
Chyba każdy z gestów musi wywołać reakcję u bandyty.
Pujos na cholere mu dodatek do achievementa z podstawowego kompletu?

Verg
04-01-2009, 01:04
Hej, ma ktos może namiary na kogoś lub sam posiada wszystkie lalki oraz omnibusa? W zamian mogę zaoferować pomoc w innych grach czy coś :)

Pujos PL
04-01-2009, 12:02
Nie wiem czemu teraz go nie ma, ale był post o tym czemu nie może odblokować tych nowych osiągnięć ;/

meczyk_2007
04-01-2009, 15:08
Dobra już mam aczika :D

Verg
05-01-2009, 19:49
Do achiva z tatuazami trzeba wchodzic na strone fable i tam tą scenke ukonczyc? Jezeli tak to po wejsciu do tego http://fable2.xbox.com/experience.aspx?lang=en-GB wywala mi biała strone. Czy moze sa te tatuaze do kupienia gdzies? Tez tak macie z ta strona? ;/

lukas_live
05-01-2009, 20:13
Do achiva z tatuazami trzeba wchodzic na strone fable i tam tą scenke ukonczyc? Jezeli tak to po wejsciu do tego http://fable2.xbox.com/experience.aspx?lang=en-GB wywala mi biała strone. Czy moze sa te tatuaze do kupienia gdzies? Tez tak macie z ta strona? ;/
Strona działa ale napewno nie pod tym adresem. Wpisz po prostu www.fable2.com i cię przekieruje gdzie trzeba.
Co do achieva to z tego co pamiętam w tej wiosce cyganów jest gościu co sprzedaje/robi tatuaże i tam je kupiłem ;)

Pujos PL
05-01-2009, 22:36
Ja nie robiłem nic ze stroną i acziwa mam za tatuaże ze sklepów :D

Verg
05-01-2009, 22:49
Spoko już mam :) Może ma ktoś ochote, chwilke czasu i pomógłby mi z dwoma achivami w co-opie za gesty i walke, jak coś to pisać na GT. :)

adek goku
06-01-2009, 00:51
Pomógł by mi ktos z tym osiągnieciem za zebrani wszystkich lalek oraz Omnibusem ? Byłbym bardzo wdzięczny i tez oferuje pomoc w innych grach :)

GT: Adek 14

Pujos PL
06-01-2009, 15:24
Ja tak jak wyżej :D

Verg
07-01-2009, 00:39
Nie mógłby ktoś pomóc mi w 2 achivach co-op, 5 minut roboty, nawet nie, moge w zamian np. pomoc w czymś, dac troche złota, jak ktos zaczyna grac to z 300k przyda mu się na dobry początek ^^

Qbas
11-01-2009, 19:17
Mam Lalke Maga (nigger) i moge zdobyć jeszcze pare jego sztuk :P chętnie się powymieniam do zadania omnibus za inne lalki :P ew chętnie oddam lalkę jeżeli ktoś pomoże mi z aczkiem zabicia 10 os w świątyni cienia (jestem tym dobrym i nie mam takiej opcji, pomogłem świątyni światła) z góry dziękuje za pomoc :P kontakt na gg: 5757318 Gametag: QbasX

Pujos PL
11-01-2009, 23:35
Nie mógłby ktoś pomóc mi w 2 achivach co-op, 5 minut roboty, nawet nie, moge w zamian np. pomoc w czymś, dac troche złota, jak ktos zaczyna grac to z 300k przyda mu się na dobry początek ^^
A jakich? Prezent i coop expression?

Verg
12-01-2009, 06:49
Już nieaktualne, mam wszystkie achviy prócz DLC

Pujos PL
12-01-2009, 13:34
A pomógłbyś w lalkach? :D
Mogę się odwdzięczyć w jakiejś innej grze :D

Verg
12-01-2009, 15:17
Grę dzisiaj wysłałem ;p więc sorki, ale nie mam jak;p

One Zero X9
12-01-2009, 19:40
Witam, w ramach pomocy obywatelskiej :) moge pomoc w zdobyciu achievmentow za laki itp. Pomoge 5 osobom do konca tygodnia wiec piszcie na live.

Pujos PL
12-01-2009, 23:19
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :)

QBalu
14-01-2009, 08:22
Szukam jakiejś dobrej duszy, która zabierze mnie na wyspę z DLC :)

acePL
14-01-2009, 09:32
Czy jak ściągnę dodatek na swoje konto acePL czy osoba korzystająca z tego samego xboxa tylko na innym koncie będzie go też miała?

Thx wrog ;)

wrog
14-01-2009, 11:01
Tak, będzie mogła korzystać z DLC.

oRkiSz
14-01-2009, 19:30
NIEAKTUALNE

Direkts
22-01-2009, 17:56
ja tez jestem chetny na lalki ;d GT : Direkts :]

Nesta93
22-01-2009, 18:35
Moglby mi ktos podrzucic wszystkie lalki?
Moge pomoc przy innym osiagnieciu

kuka1992
25-01-2009, 09:10
Jakby co to ja też chętny na lalki. W zamian pomogę przy aczivach w innych grach;)

Krzychoo
25-01-2009, 09:12
W zamian pomogę przy aczivach w innych grach;)

Obędzie się :rolleyes:

Lukes_pl
25-01-2009, 10:43
Co do lalek proponuje wymiane mam 5 lalek ze strzelnicy http://*************/images/smiles/biggrin1.gif jak cos to piszcie na live http://*************/images/smiles/wink2.gif chetnie sie wymienie za jakies inne Pozdr.

azurekcja
25-01-2009, 17:16
Razem z innym użytkownikiem forum zbieramy lalki, mamy już: Bohatera, Teresę, Gharta i Luciena brakuje nam 2 pozostałych, ma ktoś?

System jest taki, że wszystkie lalki będzie trzymał 1 gracz, który na chwilę będzie przekazywał lalki temu kto potrzebuje.

Moje gg 528996 - zapraszam, jak ktoś ma brakującą lalkę.

One Zero X9
26-01-2009, 15:04
Nie musisz przekazywac lalek dalej, wystarczy ze osoba która ma je w inventory - zaprosi kogos do co-op'a i kupi cokolwiek sklepie.

Manolito
26-01-2009, 19:04
Mam problem z kilkoma osiągnięciami w tej grze. Po pierwsze nie wiem jak zrobić osiągnięcie polegające na popełnieniu jakiegoś przestępstwa? Kradnę, morduję i nadal nic. Problem jest również z osiągnięciem polegającym na zorganizowaniu idealnej randki. Jakies porady co do tych achivementów?

VikingPL
26-01-2009, 19:32
1. rozbierz sie jak do rosolu podejdz do kogos i wez wulgarne kolysanie
2. podchodzisz do przechodnia celujesz na niego by byl srebrnej ramce i naciskasz Y i musisz spelnic 3 zachcianki tej osoby

Manolito
26-01-2009, 20:24
1. rozbierz sie jak do rosolu podejdz do kogos i wez wulgarne kolysanie

Zrobiłem jak napisałeś, ale nie mam takiego gestu jak wulgarne kołysanie (używającinnych nie działą). Gdzie można go znaleźć?

I jeszcze o jedno proszę. Gdzie jest księgarnia Fiction Burns w Bowerstone? Kompletnie nie mogę jej znaleźć.

Assassin
26-01-2009, 20:45
Księgarnia jest na rynku w Bowerstone, a jesli nadal nie bedziesz mogl znalezc to sprawdzaj czy nie ma wyprzedazy w ksiegarni to wtedy bedziesz mogl oznaczyc sobie ja za cel.

Manolito
26-01-2009, 20:57
Już wszystko udało mi się zrobić. Tewraz męczę się z tą randką.

Assassin
26-01-2009, 22:13
Z randka to wez sprawdz jakie jest ulubione miejsce tej osoby idz z nia tam i wykonaj idealny gest i tyle.

JaCoOoOoS
27-01-2009, 18:20
Witam, poszukuje mapy gargulców. Gdzieś słyszałem wzmianki o tym, że ktoś coś takiego zrobił ale nie mogę nigdzie znaleźć. Zrobiłem sobie ten drugi poziom umiejętności strzelania (namierzanie) ale udało mi się jak do tej pory znaleźć tylko 4 gargulce i to w sumie przez przypadek bo idąc sobie drogą po prostu usłyszałem charakterystyczny skrzekliwy głos i chciałem się dowiedzieć WTF was that.

adek goku
27-01-2009, 18:27
JaCoOoOoS a nie lepiej będzie ci obejrzec sobie filmiki na youtube ? :) Ja się wzorowałem na nich i wszystkie Gargulce zdobyłem :)

JaCoOoOoS
27-01-2009, 18:46
thx for tip Adek, poszukam tego na youtubie

i znalazłem to
http://brokencontrollers.com/forums/fable-2-keys-gargoyles-locations-achievements-tips-t27063.php