View Full Version : NBA 2K9

IMPERATORE PL
09-11-2008, 18:58
Chcę zrobić acziki za wygranie 5 gier z rzędu online. Niestety, grając z SI ta gra nie ma sobie równych. Ale już rozgrywka w sieci to począwszy od wersji 2K6 porażka totalna. Grałem przed chwilą z jakimś leszczem, który tylko robił wjazdy pod kosz Bryantem. Ale już rzucić z dystansu za cholere nie potrafił. Tak nierównej gry między rozgrywką w singlu, a multi nie pamiętam. Skill z singla jest tu kompletnie nie przydatny. Gra jest raczej symulacją, więc jak gram z takim typem nie ma opcji, by wygrać. Gram w tą serię na X-ie od wersji 2K7, ale co roku wyciągam max 500 GS. W 2K9 chciałbym osiągnąć lepszy wynik, ale niestety znowu sporo jest aczików na ten c"""""y online. Jest jakiś sposób, by go zdobyc nie grając z tymi leszczami?

Bender
09-11-2008, 19:45
Niestety nie da się ustawić. Mam ten sam problem co Ty. Lubie grać "normalną" koszykówkę, a nie robić wjazdy LeBronem i resztą, przez co przegrywam sporo meczy. O ile w 2k8 umiałem jeszcze umiejętnie się bronić, tak w tej odsłonie dla mnie kompletnie nie sprawdza się w sieci system "lokowania" na graczu i nie da się po sieci ustawić AI zawodników na wyższy poziom (przynajmniej na rankingu) co sprawia, że w 2k9 jak nigdy jesteśmy bezradni wobec LeBrona, Bryanta itd. Jak chcesz możemy pograć mecze towarzyskie dla samej frajdy (jak wróci mi konsola z serwisu), bo na rankingu mamy małe szanse się znaleźć (nie ma lobby jak w poprzednich częściach). Chyba, że wydali jakiegoś patcha do multi, bo jak ja grałem to były problemy w ogóle z wyszukaniem dowolnego rankingowego meczu.

frosztiPL
09-11-2008, 20:31
Jest mały systemik który pozwala niekiedy znaleźć się na meczach rankingowych ustawiamy, regionalizację konsoli na Tajwan (nie pytać czemu nie wiem ale działa :) ) i staramy się naciskać wyszukiwanie meczów jednocześnie z drugą osobą ( najlepiej działa w godzinach porannych na 5 meczy połączyło mnie ze znajomym 4 razy), popołudniami i wieczorami jest to bardzo ciężkie gdyż pojawia się o wiele więcej graczy. Ale grając normalnie również idzie zdobyć to osiągnięcie, wystarczy trafić na drużynę którą naprawdę dobrze nam się gra, uważnie konstruować ataki, a jeżeli chodzi o obronę, cały widz polega na dobrej grze pod samym koszem i częstym zbieraniu i blokowaniu rzutów. PS. Nawet całkiem łatwo przyszło mi zdobycie 1000gs, więc gra nie zalicza się do bardzo trudnych.

IMPERATORE PL
09-11-2008, 21:44
Czyli sposób na znalezienie się w rankingowych jest, ale dość trudny, więc chyba muszę dalej grać z hamburgersami i liczyć na to, że w końcu trafie na 5 z rzędu grających w miare normalnie.

A co do Twojej propozycji Bender. Poprostu możemy założyć turniej :)

qba00
30-04-2009, 20:27
A ja mam parę pytań dotyczących osiągnięć. All-Heart, Dunk-Off . Prosiłbym o jakąś pomoc. Kompletnie nie wiem jak się do nich zabrać . Co włączyć , i w przypadku Dunk-Off jakiego Dunka zrobić by osiągnąć wystarczającą ilość punktów by wygrać turniej