View Full Version : Napęd od Xboxa 360 rysuje mi płyty!!!!

MALINIAK 1242
18-11-2008, 15:29
Witam!Jestem posiadaczem Xboxa 360 od ponad roku.Około miesiąca temu kupiłem Soul Calibur 4.Po dwóch godzinach gra nagle się zacieła.Po wyjęciu płyty z napędu zobaczyłem pół okrągłe rysy.Na początku myślałem , że rysy zrobiły się bo nieostrożnie włorzyłem płytę do napędu.
Kilka dni temu zakupiłem Gears of war 2.I pojawił się ten sam problem , a przecież płytę wsadzałem ostrożnie do napędu i jej nie wyjmowałem.
Teraz po włączeniu tych gier napęd zwalnia i pojawia się informacja , że konsola nie może odczytać płyt.Inne płyty z grami , które miałem wcześniej działają normalnie i napęd ich nie rysuje.
Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hosen
18-11-2008, 15:39
I dokładnie co Ci mamy zrobić? Niektóre starsze modele miały taką wadę. Reklamacje składaj do MS. GoW2 powinni Ci też wymienić.

Snake
18-11-2008, 16:26
A nie ruszyłeś konsolą podczas grania? Jak pracowałem w sklepie z grami to dużo ludzi mi przynosiło takich płyt a jak się pytałem czy czasem nie poruszyli konsolą to mówili że tak. Jeśli gra jest w środku za nic w świecie nie ruszaj konsolą bo bardzo prawdopodobnie zniszczysz sobie płytę. Jeśli jednak xbox robi to sam z siebie to dzwoń do MS