View Full Version : Left 4 Dead

komar
20-11-2008, 18:32
Wie ktoś jak zabić jednym strzałem tę płaczącą wiedźmę, próbowałem już wiele razy walić jej headshooty ze snajpy i nic, suka nie pada i zabija mnie...

Vartan
20-11-2008, 20:31
nie wiem, ale... sciagam :D
i sie dowiem!

HiTMAN47
20-11-2008, 21:43
moze ma jakis slaby punkt?

skilledmra
25-11-2008, 21:01
Wie ktoś jak zabić jednym strzałem tę płaczącą wiedźmę, próbowałem już wiele razy walić jej headshooty ze snajpy i nic, suka nie pada i zabija mnie...
Najprostrzy poziom trudnosci,shotgun ten z 10 kulami w magazynku,podchodzisz jak najblizej i walisz jej w glowe.Pada za kazdym razem.

komar
25-11-2008, 21:05
Ale strzelam wtedy gdy Ona kuca czy jak wstaje?

FreaQ Pl
25-11-2008, 21:15
Ja tego nie czaje ja jej pierdyknołem heada zatrzymała się popatrzyła i się na mnie rzuciła pipa jedna... ale robiłem tym drugim shotgunem i snajpą i jescze pistoletem za każdym razem był head. Rób to jak się na ciebie popatrzy bo się nie rusza.

skilledmra
25-11-2008, 22:01
Strzelaj gdy wstanie,Wtedy sie przez chwile nie rusza.Za karzdym razem zabijam ja tym shotgunem z 10 kulami w magazynku.Probowalem wszystkim innym i nie szlo.Jedynie ten shotgun daje rady.

SpacierShark1
26-11-2008, 15:59
Wie ktoś może jak ubić tanka w pojedynkę?? zawsze inni się pchają albo on do nich no i jak zrobić osiągnięcie Na ratunek!

Ar7i
03-12-2008, 20:03
mi sie wydaje ze musisz być sam pozostali ocalali muszą nie żyć....
Kto chętny do próby zdobycia archiwów za przejście wszystkich epizodów na najwyższym poziomie trudności

komar
03-12-2008, 20:31
Tanka najprościej ubić na najniższym poziomie trudności, stając za działkiem stacjonarnym i waląc w niego, ja w ten sposób go ubiłem.

Silencer PL
04-12-2008, 11:29
niektóre achivy są zdeka przegięta ale do zrobienia ;) faktycznie ubicie wiedźmy jednym strzałem do przegięcie - mówicie że auto shotgun ma jedynie szanse ?

Ar7i
04-12-2008, 12:28
wiedźma jednym szczalem to jeszcze nic... mnie bardziej martwi zaden z ocalalych nie odonsi obrarzen po skontaktowaniu sie z pojazdem ratunkowym lub rozegranie kampani bez obrazen spowodowanych ogniem innych ocalalych Nie które archiwy to przegiecie...

Kroolik
04-12-2008, 12:36
"zaden z ocalalych nie odonsi obrarzen po skontaktowaniu sie z pojazdem ratunkowym" - do zrobienia w tej misji (nazwy nie pamiętam), gdzie na końcu przypływa statek. Obsadzasz/cie się na przystani gdzie ten statek przypływa i walka. Po 2-3 falach zombiaków (w międzyczasie Boomery, Huntery i Smokery...) przybiega Tank. I tak wszystko dwa razy. Na koniec jak przypłynie statek wsiadasz i zrobione. Łatwe w teorii, ale wykonalne.

Wiedźma z automatycznego shotguna - wpierw zwrócić na siebie uwagę (patrzyć się lub latarką) i kiedy się spojży BUM. Także łatwe w teorii

Na EASY można prawie wszystkie zrobić tylko trzeba próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować,x666 aż wyjdzie

FireFlow
04-12-2008, 14:05
"zaden z ocalalych nie odonsi obrarzen po skontaktowaniu sie z pojazdem ratunkowym" - do zrobienia w tej misji (nazwy nie pamiętam), gdzie na końcu przypływa statek. Obsadzasz/cie się na przystani gdzie ten statek przypływa i walka. Po 2-3 falach zombiaków (w międzyczasie Boomery, Huntery i Smokery...) przybiega Tank. I tak wszystko dwa razy. Na koniec jak przypłynie statek wsiadasz i zrobione. Łatwe w teorii, ale wykonalne.

Wiedźma z automatycznego shotguna - wpierw zwrócić na siebie uwagę (patrzyć się lub latarką) i kiedy się spojży BUM. Także łatwe w teorii

Na EASY można prawie wszystkie zrobić tylko trzeba próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować,x666 aż wyjdzie

Dokładnie,mapa ze statkiem i jedziemy.najgorzej jest jak skoczy hunter albo smoker i sciągnie cie do wody kiedy jest TANK,wtedy juz taki gosc bedzie stracony,o tego nie może być FRENDLY FIRE!!Na wskoczyło po około 4-5 godzinach prób.

Zabić wiedżme na EASY to banał,nie ma co liczyc na jakąs taktyke,robimy to w taki sposób,że biegniemy na "pałe".Trzeba podejść na MAXa do niej i nie czekać na nic tylko strzelić w łeb z shotguna (oboętnie jaki).Mi udało się ją ubić na expercie (3xheadshoty).Zrobiłem z kumplami wszystkie kampanie na expercie i mam dopiero 30tys kili.Dzisiaj bedziemy robic aczik "nic specialnego" -powinien tez wskoczyc po max 5 h.Jak piszesz trzeba próbować,próbować i próbować + mase fartu i szczescie

Brodacz
22-12-2008, 11:56
Ja ustrzeliłem jej łeb na ekspercie. Też pada po jednym strzale. Btw. o co chodzi w achievemencie owieczka na rzeź?

marcin0903
11-01-2009, 22:35
Słuchajcie zostało mi tylko (wtf!? - aż) 50 000 killsów, teraz pytanie jak to zrobić najszybciej? Wbijam ostatni chapter, No Mercy, zwabiam boomera, żyga na mnie i jadę tak w koło tylko problem w tym, że on na mnie żyga i podchodzi do mnie, a jak robie "meele" to po pewnym czasie go zabijam. - jakies rady?

Skyline14
11-01-2009, 22:46
Ja nawet ne easy nie moge wiedzmy jednym headem zabić, a próbowałem po 5 razy! Nie wiem co jest! Za daleko stoje? Jestem tuż obok.

Ja ustrzeliłem jej łeb na ekspercie. Też pada po jednym strzale. Btw. o co chodzi w achievemencie owieczka na rzeź?

Mam to!:) Zrobiłem to smokerem gdy jeden z ocalałych wybiegł ze schronienia pomóc innemu. Gdy jakiś ocalały wejdzie do save house i wyjdzie z jakiegoś powodu, musisz go obezwładnić. Smokerem możesz wyciągnąć ocalałego językiem. Nie wiem czy można obezwładnić w schronie. W każdym razie, mi wszedł achiev nie zaplanowanie.:D

marcin0903
11-01-2009, 23:00
Tip: achievementy za Kontre można zrobić na 2 pady.

Ktoś może mi pomoc z tymi 50k killsow?

juve26
12-01-2009, 01:46
Graj na Ekspercie, jak zwabisz Boomera, to nie stawaj zbyt blisko drzwi - ja stalem z 1.5-2 metrów i ciagle bylem w stanie zabic z kolby zombiaków, a jak Boomer podchodzil, to po prostu go z kolby odpychalem z powrotem na schody. Poszedlem spac, jak sie obudzilem, to ciagle splywaly po mnie rzygowiny i z 20k killsow podskoczylem do 49k :)
Inna wersja to taka, ze po prostu miales pecha i musisz sprobowac ponownie xd

gerber
12-01-2009, 07:44
Ja nawet ne easy nie moge wiedzmy jednym headem zabić, a próbowałem po 5 razy! Nie wiem co jest! Za daleko stoje? Jestem tuż obok.

Haczyk w tym achieve tkwi w momencie kiedy trzeba odpalić jej w papę - a trzeba to zrobić dokładnie w wtedy gdy się obróci i spojrzy na ciebie.

Kroolik
12-01-2009, 07:46
Cheata na 53k killsów? Grać, grać, grać, grać... Mnie to zajęło z 20-25 dni grając po kilka godzin dziennie.
Kompletnie nie rozumiem jak można zabić przyjemność posiadania 53k stosując glitche.
I śmieszy mnie to, że ktoś później się chwali z posiadania calaka i tego jaki był trudny. Prawadziwy HC Gamer...
Teraz czekam na DLC, bo po ponad miesiącu grania mam troszkę dość.

juve26
12-01-2009, 09:55
Ale to nie jest zaden cheat, ani tym bardziej glitch na achievementa. Tylko zwyczajny sposob. Bo grajac normalnie w kampanie tez dawales sie specjalnie obrzygiwac przez Boomera, prawda?
Poza tym L4D nie oferuje nic, poza bezmyslnym wyrzynaniem zombich w brzydkiej oprawie i monotonii wiekszej od FarCrya2. To jedna z tych gier, ktore zasluguja na glitchowanie/cheatowanie/wypalanie na dvd-r na maksa. Posiadacze tej gry sa ruchani przez Valve, wiec ja na pewno bym nie stal bezczynnie, tylko zrobil 1k jak najszybciej i sprzedal poki cieple. W sumie tak wlasnie zrobilem ;)

Spootn1k
12-01-2009, 10:22
A mi się gra podoba, granie automatycznym shotgun'em w tej grze daje mi tyle fun'u że głowa mała. Leci horda a ja "JEBJEBEJJEBEJEB" i wszyscy leża :omfg:

Grafika jest ok nie razi w oczy (w takim GTA4 cały czas mnie raziło te rozmycie i krawędzie) gra jest płynna do bólu, nie ma lagów (dedykowane serwery!) przy każdej ilości zombie na ekranie, to sie chwali, gdyby EPIC przykladalo sie do swoich gier jak Valve to by było świetnie.

lukkPL
12-01-2009, 11:08
Cheata na 53k killsów? Grać, grać, grać, grać... Mnie to zajęło z 20-25 dni grając po kilka godzin dziennie.
Kompletnie nie rozumiem jak można zabić przyjemność posiadania 53k stosując glitche.
I śmieszy mnie to, że ktoś później się chwali z posiadania calaka i tego jaki był trudny. Prawadziwy HC Gamer...
Teraz czekam na DLC, bo po ponad miesiącu grania mam troszkę dość.

Weź człowieku już daj spokój z tym podniecaniem się, że zrobiłeś te 53k killsów przechodząc x razy kampanię, a nie boostując, bo słabo sie robi jak się czyta takie coś:D Na forum.psx tez to samo piszesz. Każdy gra jak chce i nie jesteś lepszy dlatego, że chciało Ci się miesiąc grać w jedną grę zamiast "zboostować" zombiaków. Co jest niby trudnego w zabiciu 53k zombiaków? Trudna była kampania na expercie, aby nikt nie został dotknięty etc. ale akurat w jakiejś tam ilości killsów nie ma żadnej trudności. Każdy "głupek" w końcu killsy w jakiejkolwiek grze w końcu, kiedyś zrobi.

A co do tematu. Rozpocznijcie sobie level DEAD AIR. Po wczytaniu macie na stole po prawej 4 bombki. Bierzecie jedną podbiegacie do muru i rzucacie w dół. Spowrotem po drugą i ponownie w dół. Bierzecie trzecią i biegniecie na dół, przed siebie i w prawo w drzwi. Stajecie w drzwiach i rzucacie bombkę na widoczny troche w oddali dach. I restart misji. W 1 podejściu byłem w stanie "ubić" (najlepsze w tym jest to, że nie musisz ciągle strzelać, tylko zombiaki same biegną do bombki) ok 70 zombiaków. W 1h wychodziło mi coś około 3,5k + nie było to zbytnio męczące.

marcin0903
12-01-2009, 18:03
Narazie gram sobie finał na dachu w no mercy i jakoś leci już mam ok. 15k killsów.

Krzychoo
12-01-2009, 18:15
Jezeli kroolikowi granie 20 dni sprawiało przyjemnosc to czemu nie. Rzeczywiscie takie 53tys. killsów daje wieksza satysfakcje niż zboostowane... Ale jesli to tylko czyste hunterstwo i zwykly boosting do aczika to lepiej zrobic to szybciej i tak jak juve mowi opchnąć poki ciepłe.

EDIT Leci horda a ja "JEBJEBEJJEBEJEB" i wszyscy leża :omfg:

:D:D:D

Kroolik
13-01-2009, 01:40
[...]Posiadacze tej gry sa ruchani przez Valve, wiec ja na pewno bym nie stal bezczynnie, tylko zrobil 1k jak najszybciej i sprzedal poki cieple. W sumie tak wlasnie zrobilem ;)
Wiesz jakoś nie czuję się cmykany przez Valve (nawet zostawiłem im sporo $ w sklepiku z ciuchami), a wiesz dlaczego?
Bo prócz achivów istnieje przyjemność z grania online z kumplami.
Grafika słaba? No i? To nie jest argument, zresztą oceny i wielokrotny wybór do czołówki najlepszych gier 2k8 potwierdza moją fascynację. A gry kolekcjonuję, więc nie mam presji szybkiej sprzedaży.

Parę dni temu dostałem w prezencie Gow2, nadal leży nie tknięty. Nie ucieknie a i jakoś do tej gry mnie tak nie ciągnie. kwestia gustu.

Weź człowieku już daj spokój z tym podniecaniem się, że zrobiłeś te 53k killsów przechodząc x razy kampanię, a nie boostując, bo słabo sie robi jak się czyta takie coś:D Na forum.psx tez to samo piszesz. Każdy gra jak chce i nie jesteś lepszy dlatego, że chciało Ci się miesiąc grać w jedną grę zamiast "zboostować" zombiaków. Co jest niby trudnego w zabiciu 53k zombiaków? [...].
Satysfakcja? Nie twierdzę, że lepszy i nie podniecam się, bo to dziecinada by była, a ja za stary jestem. A gdzie przyjemność z grania? Fakt, zmieniasz gry jak kobieta rękawiczki, więc tobie na czasie zależy, ale ja mam to wiadomo gdzie. Codziennie grałem z ekipą dobrych kumpli i robiliśmy kampanię po raz x-dziesiąty z przyjemnością, bo taka jest wg. mnie idea grania online. Zresztą żaden nie sprzeda, bo czekamy na DLC (tak zapłacę im za dodatki). Amen.

HiTMAN47
13-01-2009, 09:44
Te 53k kille zrobia sie normalne ale czy zrobisz w ciagu 2 dni "glitchujac" czy w ciagu 2 miesiacy. Ja mam juz z tydzien gierke i 10k poszlo grajac normalnie na coop/single dla aczivow jak bez uzdrawiania czy pistoletami. Jesli ktos sie spieszy z tym 53k to chyba tylko aby zaliczyc 1000 i sprzedac gre... Swoja droga rankigi nie sa podawane w tej kolejnosci jakiej ktos ukonczyl calaka - randomowo sie chyba na nich pojawiasz.
Niektorzy to juz tylko graja na calaka, pare dni online i sprzedac. Wazniejsze aby miec calaka i nastepna gre masterowac na 1000 aby miec top3... Aczivy sa fajne ale bez przesady grania dla nich...

Wiekszosc aczivow w tej grze jest prosta - jedynie kilka trudniejszych jak kampanie na EXP, bez obrzygania, czy bez Specialnych,itp

Strzal w glowe Jumperowi nie mozna zrobic na 2 pady w trybie Versus?

Ktos przeszedl EXP z botami? :D

Skyline14
13-01-2009, 20:31
Strzal w glowe Jumperowi nie mozna zrobic na 2 pady w trybie Versus?

Ktos przeszedl EXP z botami? :D

Ten strzał w głowe hunterowi nie koniecznie trzeba zrobić podczas skoku. Wystarczy mu strzelić podczas jego przygotowania do skoku.

Co do kompów na expercie, to z nimi da sie przejść. Na No Mercy i Dead Air doszłem z nimi do finału. Przy finale po pierwszym tanku już z nimi nie można, bo nie ustawią sie tam gdzie chcesz. Na expercie są 2 problemy. Po pierwsze tanki, po drugie finał. O ile na pierwszy problem mam sposób, to nie mam sposobu na drugi problem. Chociaż jedno wiąże sie z drugim.:D

Spootn1k
14-01-2009, 00:00
Boty dają rade, można powiedzieć że są lepsi niż co poniektórzy ludzie :P

HiTMAN47
14-01-2009, 07:52
Wlasnie najtrudniejszy z EXP jest tylko Tank bo obrona przed ratunkiem nie jest wymagajaca. Czy na kampanie Blood Harverst gdy przychodzi Tank lepiej wyjsc na zew. by go zabic? Bedzie czas by jeszcze wejsc do domku?

komar
14-01-2009, 11:08
Grając z Benito, Curtisem i Ekwadorem tak właśnie robiliśmy. Hordę odpieraliśmy w stodole, u góry w rogu. Natomiast gdy przybiegał Tank, to szybka ewakuacja na zewnątrz, podpalenie, strzelanie i bieganie dookoła szopy :) Następnie na drugą falę powrót do stodoły i powtórka z rozrywki.

juve26
14-01-2009, 11:17
Trojka wchodzi na traktor, jeden idzie do domku wlaczyc radio, poswieca sie i Tank w ogole nie przychodzi. Tylko trzeba w Smokery naparzac, by przypadkiem nie sciagnal z traktora.

Spootn1k
14-01-2009, 11:59
A mam jeszcze inny sposób, w domu włazicie do szafy na górze, 2 kuca i łokciuje, 2 stoi za nimi i strzela, jak ma przylecieć tank to wybiegacie na daszek i tank powinien się zblokować na takiej malej krawędzi dachu nad wejściem do niego, zabijacie go, potem spowrotem do szafy i az do nastepnego tanka.

komar
14-01-2009, 13:11
Juve pomysł z traktorem też jest dobry, ale też większe ryzyko że nie dotrze się do pojazdu, trochę jest za daleko.

juve26
14-01-2009, 13:17
Jak wezmiecie te wabiace zombiakow bomby, to jest calkiem prosto. Jak pojazd przyjedzie, to jest doskonale widoczny z tego traktora, nie trzeba go pol h po mapce szukac. A brak Tankow znaaacznie ulatwia zadanie. :)

HiTMAN47
14-01-2009, 13:27
A jesli zgine i reszta ukonczy mapke to ja tez dostane acziva? Pozatym mozna gre na exp przechodzic w ratach tzn - dzisiaj 2 mapki, jutro 1, pojutrze 2 ostatnie czy trzeba za 1 razem?

juve26
14-01-2009, 13:36
Jesli nie dojdziesz do pojazdu, to zaliczy ci sie do achieva za przejscie 4 mapek na expie, ale nie zaliczy ci sie achiev za przejscie jednej mapki na ekspercie (tzn jesli zginiesz, bo jesli bedziesz lezal na ziemii, a ktos wejdzie do pojazdu, to powinno sie wtedy zaliczyc, ze wszedles do srodka.)
Musisz przejsc wszystkie 5 leveli kampanii za jednym razem (ale uzywaj dashboard glitcha, no chyba, ze lubisz grac na chu... dedykowanych serwerach, wywalajacych z gry co jakis czas, rujnujac ci achieva).

HiTMAN47
14-01-2009, 14:09
A na czym ten glitch polega?

juve26
14-01-2009, 14:51
Naprawde o nim nie slyszales? >>
Odpala ktos gre na ostatniej mapce ktorejkolwiek kampanii, gra sie laduje, host nie wychodzi z saferoomu, tylko wysyla invitey trzem innym arcziwment chanterom. Oni przyjmuja zaproszenie z poziomu dashboarda, wchodza do gry, host wychodzi do dasha, ktos wysyla mu inwajta, by wszedl (btw dopoki host nie wyjdzie/wejdzie z powrotem, to nikt nie powinien opuszczac saferooma), no i po tym niekrótkim procesie masz fajnego glitcha, ze skonczysz ostatnia mapke spelniajac warunki do achieva i powinienes miec osiagniecie, jakbys przeszedl CALA kampanie, a tymczasem ty spryciarzu przejdziesz tylko ostatnia mapke. Przydatne do eksperta, nic specjalnego i czegos tam jeszcze.

HiTMAN47
15-01-2009, 21:02
Hmm dziwne - probowalem pare razy z 3 graczami i w momencie gdy wychodzi host po zaproszeniu i wejsciu do gry 2 osob wywala nas :/

juve26
15-01-2009, 21:47
Poczekajcie z 10-20 sekund zanim host wyjdzie po tym, jak 3 klientow wejdzie.

Kroolik
16-01-2009, 10:36
Do kilku osiągnięć istnieje pewien sposób, który bardzo ułatwia ich zdobywanie.

Dotyczy: Unbreakable, Nothing Special, Stomach Upset...

Najlepiej grac jest w składzie 100% ludzkim, czyli na 4 graczy (zwłaszcza Expert), do pozostałych osiągnięć można grać we dwoje.

1. Osoba A, zakłada grę, wchodzi w nią (uruchamia z 3 bootami) i nic nie robi (nie wychodzi z safe house'u !) i wysyła invite'y (zaproszenia do gry) do 3 innych osób (B, C i D)

2. Osoby B, C i D z Dashboard'u (nie z gry tylko z menu głównego konsoli) przyjmują invite'a (płyta w czytniku oczywiście). Jako, że osoba A jest już w grze, pozostałe 3 także trafiają bezpośrednio na etap.

3. W momencie, gdy jest komplet graczy, osoba A (hostująca - zakładająca grę), wychodzi do Menu Głównego gry, potem wychodzi całkowicie z gry do Dashboard'u.

4. Osoba B, C lub D wysyła invite do Osoby A.

5. Osoba A postępuje jak w pkt 2

6. Gdy wszyscy są w grze, wystarczy skończyć level uwzględniając warunki do zdobycia osiągnięcia (np. bez ataku Special Infected).
7. Grając na expercie "wystarczy", że tylko jedna osoba ukończy level by wszyscy dostali achievementy

Paniał?

gerber
16-01-2009, 13:40
Tak na przyszłość Krooliku - pisze się 'bot' nie 'boot' :)

a żeby nie było że offtopuje :>

Dead Stop - 10g

Mam go (huntera) palnąć ZANIM skoczy, tak?

JavorskyM
16-01-2009, 20:15
Masz go uderzyć, gdy leci.

Trojka wchodzi na traktor, jeden idzie do domku wlaczyc radio, poswieca sie i Tank w ogole nie przychodzi.Osoba włączająca u nas przeżyła i byliśmy w 4 na traktorze, ale tank przybiegł i nas pozabijał. :/

juve26
16-01-2009, 20:25
Niech ta osoba sie poswieci, jeszcze tam w domku, bo to moze dlatego wam sie tak nieposzczescilo. Jak ja gralem, to Tank sie pojawial, kiedy Smoker zdjal kogos z traktora, wiec osoba biegajaca po polu tym bardziej Tanka zatriggeruje :p

HiTMAN47
16-01-2009, 22:49
mi jakos 3 punkt grajac we 2 osoby nie wychodzi - czekam ze 30s i zawsze wywali :/. Moze musi byc max ?

Do acziva pt Untouchables istnieje glitch (testowane tylko na 2 vs 2 czyli 2 ludzi + boty)
- osoba zaklada gre, moze byc easy i np. final 1 kampani
- idzie do tego urzadzenia i raz naciska X
- gdy skonczy gadac pilot zapraszamy kumpla do gry
- gdy mu sie na ekranie pojawi "dolaczanie" czy cos w tym stylu bo nie pamietam, daje mu sygnal dal drugi raz na radiu X
- teraz macie tylko przejsc etap bez straty zycia

Jesli wszystko dobrze zrobicie to wpadnie, potem na odwrot robicie

JavorskyM
17-01-2009, 17:16
mi jakos 3 punkt grajac we 2 osoby nie wychodzi - czekam ze 30s i zawsze wywali :/. Moze musi byc max ?

Może coś robisz źle? Jak próbowałem z kumplem to wszystko było OK. Niestety nie udało nam się(celowaliśmy w Nothing Special), przez te boty.

HiTMAN47
17-01-2009, 20:25
Ja ze 3-4 razy juz to robilem i zawsze dis :?

Brodacz
18-01-2009, 10:33
L4D wszystkie kampanie za expercie zaliczone. Polecam sposoby:
No Mercy:
http://www.youtube.com/watch?v=f4vaZeusVHQ
Dead Air:
http://www.youtube.com/watch?v=OfppKxsXNpM
Death Toll:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_QTY0pfPJ0
Blood Harvest:
http://www.youtube.com/watch?v=F4Q64yXjP-A

Blood Harvest jest zdecydowanie najtrudniejszy pod koniec ;)

JavorskyM
18-01-2009, 18:01
Do Blood Harvest podchodziliśmy 2 razy. Za pierwszym doszliśmy do ostatniej misji, ale po parunastu próbach daliśmy se siana. Następnego dnia zebraliśmy się i wykonaliśmy kampanię.
Najłatwiejsza była kampania Dead Air, którą zrobiliśmy w 2h.

Zabrałem się za wbijanie killów tym sposobem z safe housem i boomerem. Po wbiciu 7k killi chciałem dobić jeszcze troche przy przejściu kampanii. Gdy odlatywałem helikopterkiem, gra się zacięła, i 7k poszło się je*ać. Jutro biorę się spowrotem.

PS: z zegarkiem w ręku, wyliczyłem 2.8k/h

Kroolik
19-01-2009, 08:10
Zabrałem się za wbijanie killów tym sposobem z safe housem i boomerem. Po wbiciu 7k killi chciałem dobić jeszcze troche przy przejściu kampanii. Gdy odlatywałem helikopterkiem, gra się zacięła, i 7k poszło się je*ać. Jutro biorę się spowrotem.
Gra zlicza na bieżąco zombiaki, więc te 7k nie mogło pójść się je*ać.

HiTMAN47
19-01-2009, 08:20
Ja slyszalem od znajomego ktory mial ze 30k zombiakow nabitych, wlancza gre a tu 5k i musial od nowa sobie je nabiac 50k a nie tylko brakujace 20k z 30

JavorskyM
19-01-2009, 14:05
Kroolik, sprawdzałem i mi nie zaliczyło.

Jest ktoś chętny na zrobienie Nothing Special tym dashboard glitchem? Jak co pisać na XBL GT: MikiKwiki.

Kroolik
20-01-2009, 08:02
To widać ta aktualizacja coś musiała zmienić, bo miałem sytuację, gdy podczas grania online kampanii konsola zaliczyła zwiechę i nic mi nie odjęło.

FreaQ Pl
21-01-2009, 17:54
ja z chęcią zrobie Kampanie na EXP i inne achivy pisać na GT:FreaQ Pl

inoobiPL
21-01-2009, 20:25
freaq mozesz na mnie liczyc gra przyjdzie w tym tygodniu a czasu mam wieleeee bo mam ferie:P

FreaQ Pl
23-01-2009, 13:11
Ja chciałem donieść o czasami przydatnym bugu właściwie dwóch w kampani "No Mercy". Więc jest to bug obecny w chacie z anteną na dachu, (wchodzi się dzięki drabinie) z drzwiami pozornie niewyważalnymi. Kiedy przychodzi horda otwierają się wtedy szybko wbiegamy do środka i gasimy latarki stają w rogu przy ścianie w której są drzwi (w cieniu). Możemy teraz czekać spokojnie na helikopter lub włączyć bota zamiast nas (nikt nie może być żywy na zewnątrz budynku) ten wejdzie w róg i zostanie przeniesiony do safe room'u !! BArdzo przydatne jeżeli nie wejdzie tam tank ponieważ jest z tamtąt bardzo blisko do helikoptera. Za odnalezienie podziękujcie mi i ekipie która ze mną grała :]

inoobiPL
23-01-2009, 14:05
ja z chęcią zrobie Kampanie na EXP i inne achivy pisać na GT:FreaQ Pl

to juz nie aktualne??? bo dzis mi gra na awizo przszla i moglbym od jutra grac

FreaQ Pl
23-01-2009, 14:05
Się zobaczy ale chyba tak

inoobiPL
23-01-2009, 14:31
chyba tak znaczy ze nie aktualne ?? czy aktualne bo jesli chcesz to ja chetnie tylko napisz kiedy bo jak nie to se bede szukal jakiejs innej ekipy^^

Brodacz
24-01-2009, 22:47
Ja chciałem donieść o czasami przydatnym bugu właściwie dwóch w kampani "No Mercy". Więc jest to bug obecny w chacie z anteną na dachu, (wchodzi się dzięki drabinie) z drzwiami pozornie niewyważalnymi. Kiedy przychodzi horda otwierają się wtedy szybko wbiegamy do środka i gasimy latarki stają w rogu przy ścianie w której są drzwi (w cieniu). Możemy teraz czekać spokojnie na helikopter lub włączyć bota zamiast nas (nikt nie może być żywy na zewnątrz budynku) ten wejdzie w róg i zostanie przeniesiony do safe room'u !! BArdzo przydatne jeżeli nie wejdzie tam tank ponieważ jest z tamtąt bardzo blisko do helikoptera. Za odnalezienie podziękujcie mi i ekipie która ze mną grała :]

Chyba jakiś facet z jutuba cię uprzedził ;)
http://www.youtube.com/watch?v=f4vaZeusVHQ

5 strona, ostatni post; podałem sposób na każdą kampanię. Oczywiście finały.

FreaQ Pl
25-01-2009, 17:47
Trudno a ja szukam ekipy więc gramy inoobi ;D

Skyline14
25-01-2009, 22:12
FreQ, ja sie pisze do każdej ekipy:D Więc jak moge to sie dołącze.

inoobiPL
26-01-2009, 11:09
FreaQ wysłałem ci FR to kiedy gramy??

stachu
24-02-2009, 12:24
Witam mam pytanie, jak zrobić achivmenta zdjęcie w locie? Poprosiłbym o jakiś opis lub filmik http://x360iso.org/images/smilies/smile.gif
Pozdro

HiTMAN47
24-02-2009, 22:20
Headshot w huntera? Masz poprostu trafic w glowe - polecam jakis karabinek niz shotgun po kilku/nastu probowach powinno wejsc bez problemu.

Skyline14
24-02-2009, 22:55
U mnie "Zdjęcie w locie" było czystym przypadkiem. Jak sie nie starasz to zawsze ci wyjdzie.:))

Fighter Pl
24-06-2009, 13:17
Mam pytanie. Czy ktoś może potwierdzić czy glitch na przechodzenie kampanii na najwyższym poziomie nadal istnieje, czy usunęli go przy update'cie? I czy istnieją jakieś inne, które ułatwią przejście na wyższych stopniach trudności?

Verg
01-07-2009, 04:19
Istnieje :P

Mazzi
02-07-2009, 20:10
chodzi ci o ciągłe kolbowanie ? Jeśli tak to usunęli to .

Verg
02-07-2009, 20:18
Nie o to...

fleischer
18-02-2010, 21:03
czy zaczynajac kampanie powiedzmy karanwal smierci i przejsciu trzech pierwszych misji i zaczynajac od nowa gre od ,,stodoly,,to osiagniecie ,,przetrwaj karnawal smierci,,wpadnie czy nalezy przejsc wszystkie piec misji?

Hustler
18-02-2010, 21:28
Musisz przejść wszystkie.

fleischer
18-02-2010, 21:49
a wiec od nowa:moron: gram na normalu a wydaje mi sie ze to jakis hard!!!
*********** a oni i tak przychodza,prubowalem stac w jednym miejscu i poczekac az sie skoncza ale oni sie k...a!!!nie koncza!!!moze jest jakis sposob zeby tyle nie odnosic ran?uciekac?

kbrs
18-02-2010, 22:24
moze po prostu sprobuj isc dalej? lul

fleischer
18-02-2010, 23:17
tymczasowo przeszedlem na poziom latwy:))karnawal smierci mam za soba!!!

kbrs
18-02-2010, 23:52
w dwojce to najtrudniejsza kampania, final to nawet z ziomkiem we dwojke jak robilismy to mielismy problemy, troche winy bylo ze strony tv bo na 21' gralismy i troche bylo gowno widac =p

fleischer
20-02-2010, 23:52
jak odblokowac osiagniecie,przejdz kampanie uzywajac tylko broni do walki wrecz?prubowalem samym mieczem,nie rzucalem zadnych bomb ani tym podobnych i nie udalo sie?dlaczego?bylbym wdzieczny za odpowiedz...

fleischer
22-02-2010, 22:21
jest ktos kto posiada te osiagniecia;
symfonia trzasku kosci
krasnal stroz
most nad rzeka krwi
mam obecnie mam z nimi problem,rady badz wskazowki jak je wykonac mile widziane;)

kbrs
22-02-2010, 23:34
pierwszy to przejscie korzystajac jedynie z broni meele nie? to nie wiem mi sie to proste wydawalo, moze sprobuj na easy pocisnac pierwsza kampanie bo jest krotka, wez od razu siekierke i nie uzywaj bomb/ampulek z wymiotami czegolwiek innego ,moze po prostu wczesniej jakos nieswiadomie uzyles czegos i nie wpadlo.

krasnal stroz - zacznij kampanie karnawal smierci, najlepiej od poczatku bo nie wiem czy zaliczy ci jak bedziesz od drugiego etapu przechodzic, wlasnie na tym drugim etapie zaraz na poczatku masz strzelnice. tam musisz nabic iles pkt (latwe zadanie) i wtedy po lewej bedziesz mogl zabrac gnoma czompskiego, musisz go teraz po prostu doniesc do konca kampani, na easy najlepiej grac.

most nad rzeka krwi - ja to przechodzilem w dwojke, z ziomkiem zmielismy poziom trudnosci na expert zeby ubic pozostalych kompanow, kazdy wzial po jednym szocie adrenaliny na droge, zmiana poziomu na easy i biegniesz jak najszybciej do helikoptera, po prostu starasz sie zeby nikt cie nie zatrzymywal, omijasz grupki zombiakow, chyba za 3ecim razem mi to wpadlo.

to tyle

fleischer
23-02-2010, 00:25
postaram sie zastosowac do twojch wskazowek,tylko ze nie mam nikogo do pomocy w most nad rzka krwi,idzie to przejsc w pojedynke?

kbrs
23-02-2010, 00:26
pewnie tak, chociaz w dwojke lepiej wtedy ci reszta teamu nie przeszkadza a jakby co to druga osoba cie podleczy/postawi na nogi

jak cos to jutro mozemy sprobowac

fleischer
23-02-2010, 00:31
mam czas tylko wieczorem bo moj dzien jest dosc dlugi.wysle ci dzis zaproszenie na (kubers1)jutro moglibysmy sprobowac...

kbrs
23-02-2010, 01:33
ja bym wolal popoludniu jakos ale zobaczymy :d

fleischer
03-03-2010, 00:29
,,obron sie przy rozbitym samolocie nie nie ponoszac zadnych obrazen,,znajdzie sie ktos chetny do zrobienia tego osiagniecia?

DecidedCoin
29-04-2010, 18:17
Potrzebuję pomocy z kilkoma achievementami:
Człowiek kontra Tank-->Za cholerę nie idzie mi tego zrobić.Zawsze mnie ten skurw*syn jeb*nie gdzieś w ścianę,wtedy zbierają się zombiaki,blokują mnie,a tank się przypier*dala i dokańcza dzieła zniszczenia.
Zombiakobójca-->Jest na to jakiś w miarę szybki sposób?Szybszy niż klasyczne rozwalanie zombiaków.
Nietykalni-->Tu chyba innej opcji ni ma jak ,żeby mi ktoś pomógł.Z hamburgerami cholernie ciężko się dogadać...
Zgodnie z zasadami BHP-->Tu chodzi o to,że JA mam w ogóle nie oberwać czy cały team?
Maniakalny zombiakobójca-->Też w tym przypadku proszę o pomoc:)
Co ty chcesz udowodnić-->A w tym to już w ogóle:)
Nic specjalnego-->Jak to ku*wa zrobić?!
Sensacje żołądkowe-->Przy tym także proszę o rady
Zdjęcie w locie-->JW.
Owieczka na rzeź-->Tu najlepiej jakby się ktoś podstawił:)