View Full Version : RRoD i HDD

Snake
24-11-2008, 11:49
Moje pytanie brzmi następująco. Czy przy wysyłaniu konsoli do naprawy z powodu RRoD muszę im dawać twardego? Później będę do nich dzwonić ale na razie chciałbym wiedzieć czy mam po pracy lecieć z twardym i kartą pamięci do kumpla bo słyszałem że oni wymazują czasem zawartość twardego :/

Spootn1k
24-11-2008, 11:51
Wysyłasz sama konsole chyba ze masz nowszy model to mogą kazać ci wysłać tez zasilacz.

Snake
25-11-2008, 08:51
No to super, bo się bałem że mi wszystko wymażą Szwabiki :D Zasilacz moge im dać ważne żeby oddali. Dzięki Spootnik

Dobra kontynuuje tutaj bo tutaj mi wygodniej :D
Dostałem mailem ta etykietę do UPS. Nie wiem czy mam ja wydrukować na zwykłym papierze czy na naklejkowym.
Rozumiem ze po wypełnieniu etykiety mam zapakować konsole do nie oryginalnego kartonu, jakoś zabezpieczyć przed wstrząsami (chyba że gość z UPS naklei "nie rzucać" - tego też nie wiem) i zadzwonić do nich na podany numer żeby przyjechali po konsolę tak?
I jeszcze jedno pytanie - czy ja coś płacę za ten trasnport?
Sorry za głupie pytania ale jakby nie patrzeć chodzi o mojego Xboxa i chciałbym wszystko wiedzieć zanim do nich zadzwonię.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

crazzie
25-11-2008, 10:06
wydrukuj na normalnym papierze i przyklej tasma na karton po wszysztkich krawedziach, bez problemu sie bedzie trzymalo, jak przydusisz kolesia (bo niektorzy robia to niechetnie, nei wiem dlaczego) to przyklei nalepke szklo, z tym ze lepiej jakby to zrobil przy tobie, a nie obiecal, ze przyklei.. za transport nic nie placisz jesli to naprawa gwarancyjna

btw, apropos twojej sygnaturki, ja nie mam rroda, tylko zblizajace sie e-74 :/

Snake
25-11-2008, 10:19
Ok dzięki za info. Jak będzie trzeba to zaraz wydrukuje naklejkę szkło i nakleje :D
Sygnaturkę już zmieniam :D