View Full Version : Skladany xbox 360

Jupel
24-11-2008, 20:51
Witam jesli ktos sie zna to chetnie z nim podyskutuje . Otoz dostalem od kumpla ktory ma sklep z konoslami rozne czesci do xboxa z ktorych mozna zrobic skladaka ( takiego fajnego madafaka ) xboxa 0 . I mam takie pytanie czy jesli zloze tego madafake to nie wywali mnie jakiegos bledu ze klucz napedu niejest kompatybilny z plyta glowna ? Czesci sa wszystkie 100 % sprawne tylko nieche mnie sie tego skladac wiedzac ze i tak ten monster sie nie odpali [ pozniej przepali ( 3rod ) ] .
Wiec czekam na odpowiedzi malych Mojsterkow ;]
To mial byc moj wlasny prezent na mikolaja ;d
Z powazaniem Jupel

crazzie
24-11-2008, 21:16
charakter wypowiedzi jakbys mial 12-14 lat, nie wiem ile masz, nie interesuje mnie to, ale jesli oczekujesz sensownych odpowiedzi to pisz jak czlowiek a nie jak zagubione dziecko sieci

anyway, mozesz sobie zlozyc co tam chcesz, zalezy co z czym chcesz laczyc, bo w xboxie wielkich konfiguracji nie ma dla amatorow, jedynie plyta + naped, chyba ze jestes hardkorowym elektronikiem i chcesz sobie przelutowac z innej plyty GPU (powodzenia :D), w kazdym razie, klucz musi sie zgadzac z tym, jaki jest przypisany do danej plyty glownej, jedna plyta - jeden klucz - jeden naped, jesli nie masz tego numeru a naped masz inny to dzialac nie bedzie

Jupel
24-11-2008, 21:22
Ok teamt do zamkniecie ale tak na marginesie ;] . Na twojej sygnaturce mygamercard.com psize ze jestes offline przez 14207 Days , Last Playing Xbox.com Error Cos sie sypie z maszynkami Billa