View Full Version : Odzyskiwanie konta

Makos
22-12-2008, 22:53
No więc mam taki problem iż moja konsola nie była miesiąc w użyciu i logowałem się na konto z innej. Teraz kiedy chcę odzyskać konto wyskakuje mi błąd. "logowanie do usługi live jest obecnie niedostępne. Spróbuj ponownie później" i tak cały czas... Konto nie zostało zbanowane ani konsola bo loguje się. Kiedy daje Test połączenia pisze mi że coś mam z natem... Do tego pisze że NAT jest umiarkowany... pomocy nie znam się na tym mam router dlink

Jakiś dziwny ten xbox live... Mogę założyć konto nawet zalogować się na nim do live ale nie mogę się zalogować na stare bo jak pisałem wcześniej logowałem się na nie na innym koncie.

inoobiPL
22-12-2008, 23:40
sprobuj jutro bo czasami sa przeciazenia live i dlatego a teraz swieta to moze nawet i do poniedzialku nie sciagniesz

KURA2008
23-12-2008, 11:13
Sprawdź na xbox.com czy masz wypełnione wszystkie rubryki z adresem. Bez tego raczej nie odzyskasz konta

zvVierzak
23-12-2008, 15:11
równy rok temu miałem to samo..
xboxa kupiły dzieci w ieku 8-12 lat po kosztuje w USA 500zł i mamy pokolenie "dzieci Xboxa" SIEMAA
http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Articles/18772/pokemon-main_Full.jpg

Marcin Boro
16-10-2010, 19:48
mam problem :p zapomniałem hasło i meila do konta, są gdzieś zapisane na konsoli? da się zamienić na nowe?

marcelkl
16-10-2010, 20:05
wiem, że na pewno gdzieś na konsoli jest mail zapisany. a jeśli dostaniesz się na skrzynkę, to hasło odzyskasz na pewno. :)