View Full Version : Kung-Fu Panda

H_Revolution
03-01-2009, 21:17
Witam wszystkiech.
Jestem na 4um swieżo zarejestowany, ale nie nowy;)

Mam kilka pytań odnośnie kilku Achievementów w Kung-Fu Panda:
* Master Of All (Unlock Everything):
Brakuje mi:
- Crane Figurine.
- Oogway Figurine.
Nie mogę znaleźć tych dwóch figurek. Mógłby mi ktoś podać ich lokalizację?
* Untouchable (Make it through an entire level without getting hit):
Jaki level polecacie żeby się za to zabrać (rozumiem że używanie bloku nie wchodzi w grę jeżeli chcę zdobyć to osiągnięcie.
* Invincible (Make it through the entire game without dying):
Załóżmy, że przeszedłem całą grę na jakimś poziomie, czy achievement wpadnie jeżeli wczytam na tym save'ie level na którym zginąłem i zrobię tak ze wszystkimi, czy miszę stworzyć nowego save'a i przejść grę od początku do końca bez zginięcia, a jeżeli zginą raz pod koniec to zabawa od początku gry??

Pozdrawiam

pijak
03-01-2009, 21:34
- Crane FigurineLevel 4:
Na końcu pomieszczenia skręć w prawo, wskocz na pudła.

- Oogway FigurineLevel 5:
Po uratowaniu drugiego żółwia, za kamieniami.

Untouchable (Make it through an entire level without getting hit)Level 3, ulepszony ground-pound powinien powalić większość przeciwników w pomieszczeniu.

Invincible (Make it through the entire game without dying)Zacznij nową grę, w momencie kiedy zaczniesz spadać lub naciśniesz złą kombinacje w przerywnikach szybko wczytaj checkpoint.

H_Revolution
05-01-2009, 11:11
Dzięki wielkie za pomoc, calak wpadł:)

Pozdrawiam

kajman
23-01-2009, 23:41
Miał ktoś problem z odblokowaniem achievementa Untouchable? Już kilka razy przechodziłem poziom bez utraty choćby jednego punktu życia i nadal nie mogę go odblokować.

HiTMAN47
24-01-2009, 12:57
Sproboj ten level gdzie sie walczy z 3 kotami ktore sie kreca ;) - na zwyklych przeciwnikow robisz "trzesienie ziemi" (panda skacze i brzuchem uderza o ziemie) zas koty przejdz z blokiem

H_Revolution
28-01-2009, 14:01
Miał ktoś problem z odblokowaniem achievementa Untouchable? Już kilka razy przechodziłem poziom bez utraty choćby jednego punktu życia i nadal nie mogę go odblokować.

Polecam zrobić tego achievementa w Levelu czwartym.
Potrzebne będzie Ki ulepszone na maxa i trzęsienie ziemi na maxa.
Dalej sprawa jest prosta, jak lecisz na ptaku to łatwiutko przejść bez otrzymania obrażeń, po prostu atakujesz jak wrogowie podlatują.
W pałacu świniaki kradnące skarby zabijasz normalnie, a jak nadejdzie fala atakujących stajesz na śtodku i jak podejdą zarzucasz trzęsieniem ziemi - i tak do skutku.
Boss to też żaden kłopot - trzęsienie ziemi kilka razy i po gościu.
Achievement wszedł mi za 1 razem.

Pozdrawiam

zarzykrulezzz
29-01-2009, 09:47
Mam pytanko dotyczace acziva Invincible. Czy aby go dostac trzeba przejsc cała gre z wszystkimi levlami zaliczonumi na 100%, czy wystarczy sie poprostu przez nia przesnuc na "oby do przodu"?

Zgory dzieki za odpowiedz.

Chrzunek PL
29-01-2009, 09:58
Ja też mam pytanko ukończyłem misję w 100% na poziomie Dragon Warrior i wpadł achiv,a czy nie powinien wpaść jeszcze za przejście w 100% tej samej misji na byle jakim poziomie?

Pozdrawiam

pijak
29-01-2009, 10:01
Nie, musisz przejść dwa razy.

Fighter Pl
29-01-2009, 17:02

Ja mialm kiedys podobny problem. Achievement nie chcial wpasc. Pozniej wgralem innego sejwa i osiagniecie samo wskoczylo:rofl:dziwne ale calak jest:)

Assassin
03-02-2009, 23:27
Czy Kung-Fu Panda i Indiana Jones sa czasochlonne do scalakowania? Jak jest z trudnoscia? I czy sa tak zaje*iscie nudne te gry, ze az plakac sie chce czy da rade wytrzymac? Bo na allegro te gry w zestawie kosztuja srednio 50 zl, wiec takie duze pieniadze nie sa, a 2000 GS by sie przydalo;)

zarzykrulezzz
03-02-2009, 23:45
Pande skonczyłem dosc predko w lego mysle ze tez nie bedzie wiekszego problemu ze scaleniem:) Nawet troche mozna sie przy tych gierkach posmiac, takze mysle ze nie powinno byc tak zle. Mozna sie na chwile oderwac od tego ciagłego strzelania,ale co kto lubi...

HiTMAN47
04-02-2009, 01:10
Panda - tak ze 7-8h
Lego - 20h (z wlaczonym czitem na mnoznik oraz wyszukiwac skarbow inaczej pewnie gra by zajela 5h wiecej ale nie mialem na to czasu bo inne gry czekaly na swoja kolej ;)

Assassin
04-02-2009, 11:17
Hmm... To sie chyba skusze;) Jesli chodzi o lego to troche duzo, ale jak gralem w demo na kompie to nawet fajnie.

D1WASYL
06-04-2009, 11:17
chodzi mi o to osiagniecie
Invincible (Make it through the entire game without dying)

trzeba przejsc cala gre bez zginiecie?? jezeli wpadne do wody to juz tez lipa, czy tylko w walce nie moge zginac??
a jak juz zgine to czy jak wczytam checkpointa to mi zaliczy czy nie??

drugie pytanko w ktorych planszach i gdzie znajde figurki Viper i TAi Lung
z gory dzieki za pomoc

MARRRCiN
06-04-2009, 12:23
entire game - czyli cała gra :)

pijak
06-04-2009, 14:16
Jak zaczniesz spadać to wczytaj checkpoint.
Pamiętaj, że jeśli podczas filmiku pomylisz przyciski to także jest to zaliczane jako śmierć.

D1WASYL
06-04-2009, 17:47
Jak zaczniesz spadać to wczytaj checkpoint.
Pamiętaj, że jeśli podczas filmiku pomylisz przyciski to także jest to zaliczane jako śmierć.

dzieki a jak zabili mnie np w polowie jakiejs planszy to jak wczytam ja od poczatku to bedzie okej?? czy jak pomyle tak jak piszesz te przyciski to moge wczytac checkpointa i grac dalej??

a figurki wiesz gdzie moge znalezc te brakujace albo jakas stronke bys podal gdzie to jesst opisane. dzieki Wielkie

MARRRCiN
30-04-2009, 19:55
Kurde, mam pytanie - czy można się wrócić do jakiegoś levelu po skończeniu gry?

jasiopatryk
30-04-2009, 20:04
Tak.

Nie rozumiem po co muszę wpisywać max. 10 znaków. :(

MARRRCiN
30-04-2009, 20:06
Dzięki wielkie :)

wojtek234
01-05-2009, 00:22
Mam ptyanie co do achieva Master of All czy coś takiego. W każdym razie jak dam load game i mogę sobie etapy wybierać to tam gdzie mi pisze 0 to nic już nie ma do zebrania i wszystko co do achieva potrzebne jest zebrane ?

jasiopatryk
02-05-2009, 01:11
Jest dokładnie tak jak piszesz.

Albii
03-05-2009, 21:39
Macie jakiś rady jak łatwo zrobić aczika za 100% na wariorze level w którym musimy bronić świątyni przed tymi wilkami sterując Mistrzem shi-fu czy jak mu tam ? To chyba level 11 The Palace. ;) Jeszcze jedno pytanko, robiąc tego aczika za nie danie się zabić to można zabrać seava na którym grę przeszedłem i się zrobiło Master of all i grać od pierwszego poziomu do końca i odblokować aczika?

Pozdr.

jasiopatryk
04-05-2009, 13:16
Zerknij: http://www.xboxxn.com/article.php?category=achievementy&id=350&sid=1beddff4b185b772dfcf827f4c58105f#articles Jak nie będziesz dawał rady sprawdź mój komentarz na samym dole. Tak się składa, że przypadkiem natrafiłem na błąd. :D

MARRRCiN
04-05-2009, 14:29
Macie jakiś rady jak łatwo zrobić aczika za 100% na wariorze level w którym musimy bronić świątyni przed tymi wilkami sterując Mistrzem shi-fu czy jak mu tam ? To chyba level 11 The Palace. ;) Jeszcze jedno pytanko, robiąc tego aczika za nie danie się zabić to można zabrać seava na którym grę przeszedłem i się zrobiło Master of all i grać od pierwszego poziomu do końca i odblokować aczika?

Pozdr.

1. Musisz grać na osobnym slocie na zapis gry (wszystko od zera).
2. The Palace - mistrzem Shifu - biegasz trzymając (B) - od jednego skarbu do drugiego - załatwiaj dwóch/trzech u uciekaj do innego. Jak będziesz starał się eliminować wszystkich przy jednym od razu - stracisz skarby. Do tych wilków, które się teleportują polecam kombo (A) (A) potem walisz cały czas (B). Do wilków przy wazach (jak jest dużo) : (X)(X)(Y).

Albii
04-05-2009, 18:25
Dzięki wam chłopaki. :) Odrazu gdy znajdę czas to wypróbuję Wasze sposoby. Może uda się zrobić calacka. ;]

Jasiopatryk@
"... Jak nie będziesz dawała rady sprawdź..." Jak już to dawał. :P

Pozdr.

jasiopatryk
04-05-2009, 19:44
Poprawiłem. :D Tak jest jak z kimś rozmawiam i jednocześnie piszę.

Albii
04-05-2009, 19:56
Luzik. :) Wiesz co ? Ten Twój sposób zadziałał również na mojej konsolce. :D poprostu gra pokazuje jakby się miało 100%, a naprawdę się zrobiło 93%. Wielkie dzięki. ;] Ciekawe jak jest z innymi levelami i z inną ilością %.

Teraz do calacka zostało mi jeszcze przejście gry bez zabicia. Mam co do tego pytanko o które pewnie się ktoś już pytał. Takie scenki podczas których trzeba klikać odpowiednie przyciski to w przypadku walki z tą dziwną maszyną w drugim rozdziale to jest zaliczane jako utrata HP, a jak jest z innymi, np. z walką z Tai Lungiem na samym końciu 11leva. Wtedy jak się pomylimy też trzeba wczytywać level, czy można klikać do skutku? ;)

Pozdr.

pijak
04-05-2009, 20:02
Jak pomylisz się w QTE to musisz wczytać checkpoint.

MARRRCiN
04-05-2009, 21:03
I jak wczytujesz - to po prostu od ostatniego checkpointa lecisz.

PPWojtek
18-06-2009, 15:26
Też mam pytanie :p - Jeżeli po przejściu gry można wczytać każdy poziom z osobna to jak?? Są 3 sloty zapisu, i ja mam zajęte dwa
Jeden po przejściu gry na Dragon Warrior a drugi robie na Recruit(Master zrobiłem już kiedyś ale nie mam sejwa xd) czy jakoś tak dla achievmentów.
I nie mam pojęcia jak wczytać, bo w masterze mam tylko ostatni lvl a w recrucie pierwszy ;p

Edit; Dobra nieważne, zaczaiłem sam :F

shreku
17-07-2009, 00:11
Luzik. :) Wiesz co ? Ten Twój sposób zadziałał również na mojej konsolce. :D poprostu gra pokazuje jakby się miało 100%, a naprawdę się zrobiło 93%.

witam mam problem z przejściem 11 lev, strona podana wyżej nie działa wiec mam prośbę czy możne ktoś napisać jak przejść ten level ?

In The End PL
17-07-2009, 18:58
Rozumiem, że chodzi Ci o przejście na 100%. Strasznie irytujący level, nie można dopuścić do zniszczenia żadnej wazy, co moim zdaniem czasami jest niemożliwe (zagubiony przypadkowo przeciwnik obija sobie jedną wazę gdzieś w rogu a tu trzeba walczyć z całą chmarą innych). Więc oprócz szczęścia:
1. Najważniejsze jest zapamiętanie kolejności w jakiej i gdzie wylatują wrogowie, za którymś razem samo się wryje w pamięć.
2. Wypadałoby cały czas szybko biegać, problem w tym że mana się szybko kończy więc trzeba to rozsądnie dawkować.
3. Używać tylko szybkiego ataku, reszta jest zbędna, manę lepiej oszczędzać na bieganie, tym bardziej że można nim się wbić w grupę wrogów.
4. Nie poddawać się i próbować aż do skutku, 100% w tym levelu na dragon warriorze to najcięższy achi w grze, może zabrać sporo czasu i nerwów.

lokiGEO
29-12-2009, 22:36
Pytanko.
Aby zdobić osiągnięcie za przejście bez straty życia - czy wystarczy że poprawie tylko te levele w których padłem i te ze śmiesznymi scenkami czy muszę grać od nowa ??

Albii
29-12-2009, 23:35
Musisz grać od nowa.

Hustler
30-12-2009, 11:37
Musisz grać od nowa. Dla ułatwienia skorzystaj z kodów. Pamiętaj, że wpadnięcie do wody liczy się jako śmierć. Osiągnięcie uciążliwe, ale nie specjalnie trudne.

lokiGEO
01-01-2010, 16:41
Czy to znaczy, źe muszę zaczynać grać zawsze od nowa (wszystkie poziomy) za kaźdym razem jak wpadne do wody i/lub pomyle się w qte scenkach ??

Hustler
01-01-2010, 16:51
Oczywiście, że nie, wczytaj ostatniego checkpointa tylko.

cVaniaczek
03-04-2010, 18:26
Pamiętaj, że kiedy walczysz z jakimkolwiek bossem, kiedy trzeba wciskać odpowiednia kombinację klawiszy, każdy błąd również liczy się jako śmierć. Wówczas load last checkpoint :D Ja walczyłem, aż wstyd się przyznać kilka razy z tym archivementem.

kbrs
03-04-2010, 18:30
spojrz na date geniuszu

cVaniaczek
03-04-2010, 18:35
spojrz na date geniuszu
OK ale to nie znaczy, że ktoś nie będzie szukał odpowiedzi, która nie padła w tym temacie. :))

kbrs
03-04-2010, 19:02
jak jej szukal to jak nie tutaj to pewnie gdzie indziej znalazl :F

Makos
04-04-2010, 19:12
kbrs ktoś chciał pomóc a ty na niego naskoczyłeś, zastanów się przez chwilę...