View Full Version : Gears of War 2

Bobciux
06-01-2009, 22:17
Mam problem z GoW'em 2. W ciągu 4 godzin grania przydarzyło mi się to 6 razy. Wykonuję misje i w pewnym momencie wyskakuje błąd: Proszę przetrzeć płytę ściereczką i uruchomić konsolę ponownie. Robiłem tak za każdym razem i ciągle to samo. Czy mój Xbox może być popsuty? Może dziać się to przez np. zakurzanie się płyty?
Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

crazzie
06-01-2009, 22:40
jak porysana plyta to i taki komunikat sie moze pojawiac, zadzwon do ms w tej sprawie, powinni ci wymienic gre na nowa jesli powiesz, ze xbox ci ja porysowal, nie wiem jak teraz, ale kiedys bez problemu mozna bylo to zalatwic

Bobciux
07-01-2009, 01:17
Nie jest porysowana. Dzisiaj ją dostałem. Nie ma ani jednej ryski.

sobol
07-01-2009, 08:22
konsola arcade ?
ja mam to samo z lost planed odrazu na dzien dobry nie moglem gry odpalic a plytka byla prosto z foli ratunkiem bylo zainstalowanie gry

zarzykrulezzz
07-01-2009, 11:14
Z tego co slyszalem to niektore plyty z Gearsami poprostu odmawiaja posluszenstwa same z siebie. Jakis bląd fabryczny czy cos...

Bobciux
07-01-2009, 15:32
Mam konsolkę arcade. Te cofnięcia do interfejsu po napisie "Proszę wyczyścić płytę..." to nie wszystko. Kiedy płyta jest w napędzie i wykonuję jakąś misję wtedy napęd jakby strzela i czasem świszczy. Jak na mój gust jest popsuty.