View Full Version : Prizefighter

Dawidek098
22-01-2009, 23:53
Siema , nie ma takiego tematu a mam problem z tą grą.O co chodzi z tymi Achivami ?
Np.
Easy Pickings
Defeat Nino Basilio.
Nawet nie ma takiego boksera . Kto to w ogóle jest?Jak go znaleźć?
Blind Fury
KO Vassily Kablov! Także go nie ma ..
Twinkle Toes
Rack up a ring mile
Z góry dzięki.

lukkPL
23-01-2009, 00:44
Radzę zainwestować w okularki ;) Jak to nie ma??:omg: Przecież obydwaj są w karierze. Te wszystkie walki są zresztą rozgrywane z jakimś "bajerem". A to za długo imprezowałeś poprzedniego dnia i teraz masz faze na ringu, albo koles ma rękawice polane jakimś płynem co też powoduje fazę itd.

Ostatnie wymaga przejścia 1 mili na ringu.

Aha i na koniec: aCHIvami a nie aRchivami. Juz nie pierwsza osoba tak pisze, co z Wami? Tak trudno zapamiętac poprawnie jeden wyraz? :P

Dawidek098
23-01-2009, 00:48
Chciałem ich pokonać w sparingu . Nie było ich w żadnej kategorii.Oni potem się odblokowują tak? Czy po prostu muszę pokonać ich w karierze tak?

Vartan
23-01-2009, 10:00
widze, ze odpowiedz padla...
nie grajac w to jednak napisalbym, ze przejscie 1 mili, i... albo dobrze poszukaj, albo ukoncz gre i odblokuja Ci sie ;)
wiecej myslenia, a nie mashowania!

MajkelBlack
19-09-2009, 13:59
Jest może ktoś chętny żeby pobiegać po ringu, przełupałem całą grę i pozostaje zrobić multi. Chyba zacznę robić to w odwrotnej kolejności tak jak tu zgromadzona większość bardziej doświadczonych w te klocki.

Na koniec zostawiam multi i potem nie ma z kim grać.
Jakby ktoś jeszcze miał ochotę pograć i zrobić kilka achivków chętnie poświęcę kilka godzin ;)

Pozdrawiam