View Full Version : gry arcade wymiana kont

mluc83
16-02-2009, 19:23
Witam!!! Dogadałem się z kumplem i chcieliśmy się powymieniać grami ARCADE czyli wymieniamy się kontami on sciąga moje gry ja jego i tu mam pytanko. Czy jeżeli w grze np. castle crashers możemy przechodzić razem tryb multiplayer???

crazzie
16-02-2009, 20:43
jesli ktos z was kupil ja z innego konta i sciagnal na swoja konsole to jak najbardziej, jesli jednak przykladowo ty kupiles ja ze swojego konta i uzyczasz go zeby on sobie pogral w dany tytul to logiczne ze nie zalogujesz konta na dwoch konsolach w jednej chwili

mluc83
16-02-2009, 21:06
a jakbym użył drugiego z 3 darmowych kont na xbox live i sciągnął daną grę na to konto to mógłbym grać z ziomem z mojego pierwszego konta w tą grę po necie, a czy użycie tego drugiego konta jest konieczne? :P

crazzie
16-02-2009, 21:11
twoje konto, konto kumpla, konto z ktorego kupujecie gry, tak jest najlepiej

nie musisz go zakladac z konsoli, wystarczy na xbox.com, sciagasz profil pozniej i ladujesz punkty

Q-Jot
17-02-2009, 02:20
Wygląda to tak .Daję mlucowi swoje dodatkowe konto z CC ,on sobie ściąga grę na dysk ,gra na swoim głównym koncie ze mną (ja na swoim głównym) w co-op ? Full legit ? Pomijając kwestie licencyjne .Żaden ban ,ani przypisanie gry do konsoli ? Dowolnie możemy również w obie strony uzupełniać konto punktami i korzystać z gier kupionych na to konto ? Za każdym razem tylko recoverując je ?

Bender
17-02-2009, 12:08
Jeżeli macie dodatkowe konto, to działa to w ten sposób, że osoba, która zakupi grę może grać w nią na swojej konsoli na dowolnym koncie, natomiast druga osoba, żeby grać z nią przykładowo co-opa, loguje się na swoje normalne konto, a na drugim padzie loguje konto właśnie z daną grą.

mluc83
17-02-2009, 22:22
wszystko czaję już, dzięki za pomoc