View Full Version : Wanted: Weapons of Fate - osiągnięcia

Fighter Pl
31-03-2009, 08:13
Czy ktoś już grał w ta grę? Skończyłem ją sześć razy robiąc wszystkie achievementy poza jednym. Nie mogę znaleźć wszystkich poukrywanych bonusów! Szukałem już 5 razy w całej grze i brakuje mi 4. Nie ma ich nigdzie. Miał już ktoś podobnie? Z tego co wyczytałem to osiągnięcie to jest zglitchowane. Jeśli ktoś się natknie na jakiś Video-przewodnik niech da znać.
:)

SPEEDY85 PL
31-03-2009, 08:37
Fighter na forum acievements.org jest poradnik z punktami gdzie i co można znaleźć. I na początku jest notka o gzlitchowanych bonusach

Fighter Pl
31-03-2009, 09:01
Fighter na forum acievements.org jest poradnik z punktami gdzie i co można znaleźć. I na początku jest notka o gzlitchowanych bonusach

Wiem. Wczoraj z nim próbowałem poszukać ale nie mam ich. Dziś wieczorkiem skasuję save'a i zacznę od nowa. Kuźwa 7 raz będę w to grał:D

HiTMAN47
31-03-2009, 10:27
Taka super gra? :D. Tak na serio to trzeba kazdy poziom trudnosci konczyc czy wystarczy najtrudniejszy by dostac nizsze?

Fighter Pl
31-03-2009, 12:10
Taka super gra? :D. Tak na serio to trzeba kazdy poziom trudnosci konczyc czy wystarczy najtrudniejszy by dostac nizsze?

Trzeba przejść na easy lub normalu by odblokować hard. Oprócz tego są 3 dodatkowe tryby. Osiągnięcia za niższe poziomy wpadają po przejściu wyższych. Szkoda, że tego wcześniej nie sprawdziłem;) Gra jest łatwa ale momentami bywa frustrująca! No i ten achievement by przejść grę na najwyższym poziomie trudności poniżej 1h i 12 min. Masakra! Odblokowałem 970 Gs i brakuje mi tylko zebranie kilku poukrywanych bonusów. Mi się chyba zglitchowało bo szukałem wszędzie i brakuje mi 4 sztuk. Dziś przechodzę grę po raz ostatni.Mam jej dość.

EDIT: Gra skończona na wszystkie możliwe sposoby:) 1000/1000 jest. Nie polecam;)
Ktoś ma jakieś problemy? Pisać.

TUTAJ (http://fighterpl.blogspot.com/2009/04/wanted-weapons-of-fate-poradnik.html#links): znajduje się poradnik do gry. Zapraszam!

zimzvm
13-09-2009, 10:37
mam pytanie co do acziwa Between Old Friends, gdzie trzeba zabić Immortala Crossem na najwyższym poziomie trudności.
wybieram Act 9 z menu Unlocked Acts oraz poziom trudności The Killer. w momencie gdy ginę, poziom trudności resetuje mi się na Pussy. jak chcę zmienić w trakcie gry poziom z powrotem na The Killer, to gra mnie informuje, że i tak to przejście będzie zapamiętane dla Pussy. wtf ?

muszę przejść cały level bez ani jednej śmierci, żeby ten acziw wpadł ?
czy mam zignorować to info i grać dalej ?

przyznam szczerze, że już rzygam tym ostatnim poziomem. znam go w zasadzie na pamięć, a czekają mnie jeszcze (co najmniej) dwa przejścia. dla Close combat mode oraz właśnie na acziwa, o którego pytam...

EVILJamiePL
13-09-2009, 20:01
najlepiej uzyc glitcha zaczynasz gre na the killer dochodzisz do 1 checkpointa w 1 actie czekaz az sie zapisze wychodzisz do menu dajesz unlocked act potem 9 act na pussy, dochodzisz do konca i zaliczy ci przejscie na killerze. buum achievements unlock! :)

zimzvm
13-09-2009, 20:11
niestety nie działa ten myk.
najwyraźniej będę musiał przejść cały Act 9 bez śmierci. nie jest to trudne, ale ostatnie dwie próby skończyły się fiaskiem, bo zawsze gdzieś ginąłem... z własnej głupoty raczej. czasem nie warto kozaczyć, tylko powoli eliminować przeciwników.

HiTMAN47
13-09-2009, 23:02
A pobierales aktualizacje? Pewnie ona zablokowala te glitche

zimzvm
13-09-2009, 23:29
nie miałem żadnej aktualizacji, a na pewno żadnej nie akceptowałem.

glitche działały na 3 acziwy z różnymi trybami gry za 50GS każdy.
niestety glicze na acziwy 'zabij XXXX' nie działają.

pozostałe dwa tzn. na Butcherze oraz Aranii zdobyłem przechodząc cały akt, ale te były krótkie i banalnie proste. ostatni akt jest dosyć długi i trzeba być dużo bardziej ostrożnym... co nie zawsze mi wychodzi ; ]

odpocznę chwilę od gry i za jakiś tydzień wrócę, co by sfinalizować calaka, ot co.