View Full Version : Shaun White Snowboarding osiągnięcia

Habit75
03-04-2009, 20:20
O co chodzi z tym:
Mardi Gras25 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpgIf you want this one, you'll have to get competive with your friends all over Park City.

Wiem że trzeba robić te questy, ale czy wszystkie w trybie race with friends czy tylko te dwa ostatnie? I czy jeśli wszystkie to trzeba z innimi ludżmi czy można samemu(w trybie rwf)

QBalu
03-04-2009, 21:29
Wszystkie zawody z żywymi ludkami.

crazzie
03-04-2009, 23:17
nie wszystkie, chyba dwa na gorce sa takie, ze faktycznie trzeba zagrac z druga osoba, reszte mozna odpalic samemu, wystarczy tylko zahostowac i ustawic private, porobic sobie co trzeba, a reszte z kumplem, powinno wejsc

Habit75
03-04-2009, 23:26
ok. To jeszcze pytanie związane z respectem. Czy jak będe grał w tym race with friends to będzie mi się nabijać do achiwów za poszczególne stoki i tego online czy tylko do acha Mecha Shredzilla?

QBalu
04-04-2009, 12:49
nie wszystkie, chyba dwa na gorce sa takie, ze faktycznie trzeba zagrac z druga osoba, reszte mozna odpalic samemu, wystarczy tylko zahostowac i ustawic private, porobic sobie co trzeba, a reszte z kumplem, powinno wejsc

Jest jedno osiągnięcie, które polega na zrobieniu wszystkich zadań na singlu, włączając w to 2 wyścigi online i jest drugie, które wymaga zrobienia wszystkich zadań online.

jasiopatryk
10-07-2009, 23:16
Ja już nie mam sił. Postanowiłem zdobyć osiągniecie Y.T.M.N.D., czyli muszę pokonać tego rudzielca. Grałem w te zadanie dziś 6 h i za nic nie można go zrobić. Nie przez to, że nie umiem grać tylko, że gra strasznie oszukuje.

Robie słabe combo. Komputer ma 26 k
Robie combo 26 k. Komputer 34 k
Robie 35 k. Komputer 41 k

No K*rwa. Więcej niż 35 k nie da rady zrobić tam. Oglądałem filmiki na YT i koleś zrobił 21 k i od razu wygrał a ja się z tym męczę już łącznie jakieś 9 h.

Qbalu pisał, że po jakimś czasie rudzielec zejdzie poniżej 20 k, ale grałem już bardzo dużo i za nic nie chce zejść poniżej tego wyniku.

Proszę was o jakies rady bo jeśli nie wygram to wyrzucę swoją pierwszą grę do kosza.

CruelCrewCut
10-07-2009, 23:21
Ja go pokonałem 29k do 27 po około godzinie, próbuj dalej w końcu wpadnie. Powodzenia.

jasiopatryk
10-07-2009, 23:28
A pamiętasz może jakiej deski używałeś ?

CruelCrewCut
11-07-2009, 00:43
Pomarańczowo białej WHITE, chyba do freestyle, a i kręciłem backflipy z rotacją cały czas, a nie tylko rotacje.

jasiopatryk
11-07-2009, 01:00
Nie wierze. W końcu się udało. Połączyłem dodatkowo jeszcze te backflipy i wygrałem 34 k do 33,910 :D Dzięki CruelCrewCut (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=2227) za podpowiedź.

Jeszcze mam takie pytanie czy te osiągnięcia za zadania np. wykonaj wszystkie zadania z Europy w sieci to muszę wykonać tylko te dwa ostatnio co można wykonać wyłącznie w sieci czy wszystko ?

CruelCrewCut
11-07-2009, 01:22
Z tego co pamiętam to wszystko trzeba w sieci, załóż grę i ludzie się będą sami podłączać, wszystkie oprócz 2 możesz robić sam ale musisz być w otwartej sesji. Możesz sprawdzić, które masz już zrobione wchodząc w leaderboards i jeżeli nie masz tam żadnego rekordu tzn., że musisz to zadanie wykonać aby liczyło się ono do achievementa. Do pozostałych dwóch potrzebujesz kogoś więc po prostu zapraszaj ludzi gdy będą na stoku. Powodzenia.

jasiopatryk
12-07-2009, 02:55
Zostały mi osiągnięcia związane z szacunkiem. Jaki macie sposób na szybkie zdobycie osiągnięcia OMG! ? Mam wersje PL, więc żadne błędy w grze nie wchodzą w grę.

QBalu
12-07-2009, 08:53
Szacun nabijałem na lawinach, o ile mnie pamięć nie myli, to można na jednym runie nabić po kilkadziesiąt tysięcy (20-30?). Ale z tego co pamiętam lawiny można wywołać tylko na dwóch mapach. Potem pozostają mozolne zjazdy z góry na dół i czesanie tricków.