View Full Version : Wheelman

qba00
06-05-2009, 23:00
Udało się już komuś scalakować tą grę?
Widziałem że osiągnięcia nie są trudne, ale poradnika po polsku nie mogę za nic znaleźć .

HiTMAN47
06-05-2009, 23:05
Sprawdz forum http://www.xbox360achievements.org/index.php

macko1990
07-05-2009, 14:58
Ja właśnie ostatnio zdobyłem calaka:dance:. Ogólnie calak łatwy ale czasami przy robieniu misji pobocznych na "S" można się zdenerwować,a poradnik potrzebny tylko do zebrania 100 Złotych Lwów (KLIK (http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=138978)) i wykonania 50 Skoków (KLIK (http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?p=1808810&posted=1#post1808810)).;)

ArniHell
07-05-2009, 15:15
Można to mało powiedziane ta gra po prostu przegina w niektórych momentach policja albo zbiry które zawsze są szybsze od ciebie. W którym miejscu zrobiłeś Sharpshootera?

macko1990
07-05-2009, 16:16
Sharpshootera zdobyłem w chyba przedostatniej misji (coś tam było z limuzyną gdy goniła mnie policja). Radiowozy są najmniej wytrzymałe więc szybko można je rozwalić. Najlepiej mieć naładowany cały pasek Focus'a co daje więcej czasu na trafienie. A co do ucieczek na czas trudności zbytnio nie miałem. Brałem motor i co jakiś czas podczas jazdy go zmieniałem, a do mety dojeżdzałem 10 sek przed czasem na Rank "S".

HiTMAN47
27-05-2009, 13:30
Macie jakies rady na wyscigi? Boty oszukuja przez co gra sie trudniej, nasze nitro nic praktycznie nie daje...

Oraz mam mala prosbe - niebardzo rozumiem o co chodzi na X360A z tymi osiaganiecami mozliwymi do ominiecia - kiedy mam zrobic sobie save? Grajac juz mam Ballance of Power

macko1990
27-05-2009, 18:06
W wyścigach po prostu rozwal przeciwników, a co do tego zapisu to trzeba zrobić to wtedy gdy są 3 misje Ballance of Power równoczesnie. Zapisujesz na innym slocie i gdy przejdziesz wracasz do starego sava.

HiTMAN47
27-05-2009, 19:25
Rozwalic tzn przebic opony czy meleeowac ich?

macko1990
27-05-2009, 23:31
Porozbijać ich, bo samo przebijanie opon nic nie daje.

JACOpl
28-05-2009, 07:25
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

HiTMAN47
28-05-2009, 08:52
Fabula zrobiona wraz z 2 osiagami ktore mozna ominac., Rampage na S, Contracts na S (poza 1...:)), teraz zostalo troche misji Taxi, Order, Hot i Street. Gra nie jest trudna ale denerwujace sa wozy szybsze od nas oraz 1 blad i koniec...

Ja rampage robilem wozkiem od wyscigow - biore wyscig i go opuszczam - potem po uzbieraniu 8x sprawdzam kilka drog i wybieram tam gdzie jest wiecej rzeczy punktowanych jak stoliki, plotki, przystaki, bankomaty, skrzynki na listy.

macko1990
28-05-2009, 13:54
Ja misje Rampage robiłem TIRem :P Rozwaliłem to co było potrzebne do mnożnika a potem tylko rozwalałem samochody na drodze. Ale w końcu każdy ma własny sposób.

lukkPL
28-05-2009, 14:55
Mam pytanie :)

Na początku gry zrobiłem sobie 2 misje Made to Order i użyłem jakiegoś szybkiego motocykla, które jeździły po ulicach. Następnie zrobiłem z 3 misje Story Mode i zaczałem poszukiwania tych motocykli. W zamian za to znajdywałem same skuterki z bagaznikiem z tyłu. Teraz zrobiłem kolejną misję, w której ściagałem kolesia na skuterku z kołem zapasowym z tyłu, i teraz same takie jeżdżą po mieście:mellow: Jak do jasnej cholery spowodować aby znowu się "respawnowały" te pierwsze motocykle? :D

Mr Jim
28-05-2009, 15:03
Musisz najlepierw wejśc do takiej misji gdzie się ścigasz motorami i wyjść a dany "motór" ci zostanie :D Musisz tylko miec takowy wyścig ewentualnie jakiś inny event do wyboru .Proste.

lukkPL
28-05-2009, 15:13
Musisz najlepierw wejśc do takiej misji gdzie się ścigasz motorami i wyjść a dany "motór" ci zostanie :D Musisz tylko miec takowy wyścig ewentualnie jakiś inny event do wyboru .Proste.

Jaki bezsens ja pierd.....:moron:

Mr Jim
28-05-2009, 15:33
Jaki bezsens ja pierd.....:moron:
Troszke to głupie ale tak to jest .Jak potrzebujesz taxi to wchodzisz do misji z taksówka i wychodzisz .Tadam i masz pojazd który potrzebujesz :D
Ciężarówkę można zdobyć tylko w jeden sposób , a przydaje sie do wszystkich misji Rampage.Jest ona dostępna w której z ostatnich misji wyścigowych.Niezła wtedy jest demolka miasta ,coś ala z filmu Terminator 2 :D

lukkPL
28-05-2009, 15:41
Troszke to głupie ale tak to jest .Jak potrzebujesz taxi to wchodzisz do misji z taksówka i wychodzisz .Tadam i masz pojazd który potrzebujesz :D
Ciężarówkę można zdobyć tylko w jeden sposób , a przydaje sie do wszystkich misji Rampage.Jest ona dostępna w której z ostatnich misji wyścigowych.Niezła wtedy jest demolka miasta ,coś ala z filmu Terminator 2 :D

Heheheheheh dobrze wiedzieć :)

Własnie miałem misję story i gonili mnie na motocyklach, ukonczylem i rzeczywiscie je mam :/ Potrzebny był mi motor do Fugitive na motocyklu ;)

HiTMAN47
28-05-2009, 17:48
Tez mnie to zaciekawilo, szukam motorku do Fugitive i ciagle skutery... Odpuscilem :), btw robiac Fugitive na motorze nie mozna skakac na inny - trzeba 1 od poczatku do konca przejechac.

lukkPL
30-05-2009, 00:27
Ja pierd... ta gra jest pokurw....a. Po prostu ręce opadają. Moja ocena 3/10 a za to tak niska, że pedały jedne nie potrafili zrobić dobrego AI, to dali przeciwnikom szybsze wozy (to nic ze ja dusze boost, a koles obok nie - i tak jedziemy równo), agresje ustawioną chyba na 200% normy, kosmiczne przyspieszenie, a cywilne samochody wjedzają pod kola. No po prostu ch... mnie strzela jak mam grac w gre która chamsko oszukuje. Aż żaluje że ją odpaliłem.

SwankCzarny77
30-05-2009, 08:24
Ja pierd... ta gra jest pokurw....a. Po prostu ręce opadają. Moja ocena 3/10 a za to tak niska, że pedały jedne nie potrafili zrobić dobrego AI, to dali przeciwnikom szybsze wozy (to nic ze ja dusze boost, a koles obok nie - i tak jedziemy równo), agresje ustawioną chyba na 200% normy, kosmiczne przyspieszenie, a cywilne samochody wjedzają pod kola. No po prostu ch... mnie strzela jak mam grac w gre która chamsko oszukuje. Aż żaluje że ją odpaliłem.
ogolnie to ta gra jest trudna ale fabula jakos mi sie wydala latwa jedynie tak jak pislaem mialem problem ze zrobieniem rangi S ale tylko trudno bylo w taksówkach jedna trase ta najdluzsza gdzie tzreba chyba 2.45 na S to jechalem z 20 razy:)ale zostawil ja sobie na koniec i udalo sie tam jest bardzo ograniczony czas praktycznie przy jednej kolizji z jakims pojazdem nie zmiesciasz sie w czasie:)ale dasz rade

HiTMAN47
30-05-2009, 09:38

Rampage czy niszczenie pewnego wozu daje rade ale inne tryby troche wkurzaja. Rowniez sobie odpuszczam ja...

lukkPL
30-05-2009, 10:26
ogolnie to ta gra jest trudna ale fabula jakos mi sie wydala latwa jedynie tak jak pislaem mialem problem ze zrobieniem rangi S ale tylko trudno bylo w taksówkach jedna trase ta najdluzsza gdzie tzreba chyba 2.45 na S to jechalem z 20 razy:)ale zostawil ja sobie na koniec i udalo sie tam jest bardzo ograniczony czas praktycznie przy jednej kolizji z jakims pojazdem nie zmiesciasz sie w czasie:)ale dasz rade

Tak, tak ja pisałem o misjach pobocznych :) Bo tak jak mówisz fabularne (jak na razie) są łatwe. Ale wczoraj robiłem Fugitive i Street Showdown, to naprawdę myślałem, że cisne padem o ścianę. No dawno mnie żadna gra tak nie zdenerwowała. Żeby to było po prostu trudne, bo trudne, ale jak widzisz jak komp chamsko Ci przeszkadza (nie wiem może mam już schizy, ale wydaje mi się że jadąc blisko samochodów osobowych ich kierowcy otwierali drzwi w nich, abym w nie wjechał:moron: - chyba że oni "ze strachu" wysiadają z samochodów). Mam tylko nadzieje, że najgorsze misje już zrobiłem i te taxi, hot potato i inne nie będą już takie trudne, bo tam jest już tylko walka z czasem, a nie z czasem i z popieprzonymi przeciwnikami :/

EDIT-----
No i Rampage skonczone raz, dwa. Mam nadzieje ze najgorsze juz za mna jak pisalem.

A tak w ogóle jak dla mnie ta gra jest także trudniejsza przez to, iz nie mozna wziac kamery FPP :/ Nie lubie i nie umiem grac w wyścigi z kamera zza samochodu :/

JACOpl
30-05-2009, 15:14
qwertyuiop

Sawyer1
31-07-2011, 14:07
Barcelona Drift
Achieve ANY rank on ALL Street Showdown side missions
problem z tym osiagnieceim zrobilem wszystkie 15 zadan z tej kategorii i nic nie dostalem mam rozne rangi w wiekszosci A i S co moze byc?