View Full Version : Velvet Assassin-osiągnięcia

Fighter Pl
10-05-2009, 15:06
Nie ma wątku więc zakładam.
Osiągnięcia są w miarę proste mam natomiast problem z aktem piątym( Leave A Light On - Docks" ) Nie mogę otworzyć sejfu pod koniec misji. Ma ktoś jakiś pomysł?

sapinPL
10-05-2009, 17:23
fajna ta gra? po filmikach wyglada mi na fajna, a jak rzeczywiscie?

FireFlow
10-05-2009, 18:40
Witam,osiągnięcia no nie są trudne,ale 1 osiągniecie za 200 stealth killi da się mocno w kość, jest to ponad 15h grania w kampanie,gdzie trzeba zabić praktycznie wszystkich przeciwników z STEALTH.Większość ludzi przy tym wymięka i kończy z 950GS

Co do twego problemu Fighter ,50m przed sejwem zabiłeś oficera SS ,jak przeszukasz jego zwłoki znajdziesz sejw do kodu.Oficerowie SS właśnie zazwyczaj mają klucze albo kody.

PS: na osiągniecie za 15lvl musisz zebrać wszystko i zrobic wszystkie sekretne misje (nie ma ich w objectives) do tego musi być zrobione za pierwszym podejściem,bo potem się nie wrócisz.Pozdro

Fighter Pl
10-05-2009, 22:02
Witam,osiągnięcia no nie są trudne,ale 1 osiągniecie za 200 stealth killi da się mocno w kość, jest to ponad 15h grania w kampanie,gdzie trzeba zabić praktycznie wszystkich przeciwników z STEALTH.Większość ludzi przy tym wymięka i kończy z 950GS

Co do twego problemu Fighter ,50m przed sejwem zabiłeś oficera SS ,jak przeszukasz jego zwłoki znajdziesz sejw do kodu.Oficerowie SS właśnie zazwyczaj mają klucze albo kody.

PS: na osiągniecie za 15lvl musisz zebrać wszystko i zrobic wszystkie sekretne misje (nie ma ich w objectives) do tego musi być zrobione za pierwszym podejściem,bo potem się nie wrócisz.Pozdro
Ja tam calaka nie będę robił. A co do tego oficera to właśnie jego ominąłem:) Może zaraz to zrobię.

Frezer
10-05-2009, 23:03
gierka jest słaba szybko stwierdziłem ze szkoda moje czasu na to

FireFlow
10-05-2009, 23:06
ee tam słaba,trzeba umieć grać w takie gry,mnieć cierpliwość ,choć nie powiem,ze do Hitmana czy innch skradanek to jej brakuje