View Full Version : WWE Legends of Wrestlemania

tomekksg
18-05-2009, 01:23
Cześć mam problem z osiągnieciem Invincible Created Legend wiem na czym one polega ale nie wiem gdzie mam ulepszyc tego kolesia i jak to zrobic

Fighter Pl
18-05-2009, 08:04
Cześć mam problem z osiągnieciem Invincible Created Legend wiem na czym one polega ale nie wiem gdzie mam ulepszyc tego kolesia i jak to zrobic
Poszukaj dobrze na forum. Taki temat już istnieje. I tam pewnie będą odpowiedzi. Jak nie to na głównej stronie OC są poradniki- http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/WWE-Legends-of-Wrestlemania.html . Możesz też skorzystać z mojego bloga i tam masz odpowiedni poradnik:
http://fighterpl.blogspot.com/2009/03/wwe-legends-of-wrestlemania-poradnik.html

A kolesia ulepszasz tam gdzie masz do wyboru opcje Legend Killer(tam między "posągami" ) gdzie wybierasz Tier'y na środku jest twoja postać. Wejdź na nią i dopakuj wedle uznania.

tomekksg
19-05-2009, 00:21
Dzieki Za pomoc :D

tomekksg
20-05-2009, 11:45
Mam jeszcze problem z osiągnieciem za złote medale nie kminie tak tych scenariuszy ma ktos moze rozpisane je po polsku co i jak trzeba zrobic pzdr

Fighter Pl
20-05-2009, 12:07
Sprawdź w Google...

SPEEDY85 PL
24-05-2009, 19:54
nie po polsku ale rozpisane
http://guides.ign.com/guides/14252212/index.html

tomekksg
29-05-2009, 10:45
wie ktos moze jak sprawić zeby przeciwnik krwawił

Fighter Pl
29-05-2009, 11:06
wie ktos moze jak sprawić zeby przeciwnik krwawił
Tak. Zranić go:rofl:

A na poważnie to najlepiej wziąć krzesło lub młot spod ringu i nim kilka razu przyyjebać. Albo zwalić przeciwnika z ringu i pizggnąć nim o metalowe schody( lub schodami w niego):pwnt:

tomekksg
29-05-2009, 11:30
ok spoko zioom

szyjeczka@
16-08-2010, 14:43
odkopuje bo potrzebuje pomocy
1.co trzeba zrobic by wykonac corner slams
2.jakis dobry sposob by zmiescic sie w 10 min w ostatniej walce trybu rewrite.
3 2 ostanie walki trybu relive:
a)
140 points out of 160 to get gold

Beaten to the Punch: Hit Shawn before he hits you (20 points)
Well Documented: Attack Shawn three times with specific moves (20 points)
Bird Sighting: Do a standard taunt (10 points)
Taking Out the Monitors: Do a grapple with Shawn while he's against the ropes (20 points)
Face First: Do a grapple outside the ring near the stairs (10 points)
DX Damage: Irish Whip Shawn at Chain Level 2 or better (20 points)
All's Fair: Do a grapple near the drums at the stage (20 points)
Silence the Music: Reverse Shawn's finisher (10 points)
Still No Music: Reverse Shawn's finisher a second time (10 points)
Enter the Stone Cold Era: Win the match (20 points)

b)
Perfect score of 215 points to get gold

Slobber Knocker: Win the chain battle at the start of the match (20 points)
Break'n the Furniture: Do grapples in front of the Spanish announcers' table until it breaks (20 points)
Cool Down: Immediately after clearing Break'n the Furniture, grab a water bottle from the other table by double-tapping Action (10 points)
Brawl in the Arena: Do a grapple near either corner of the security barrier nearest the entrance ramp (20 points)
Head Banging: Do a grapple when Rock is stunned against the steps (20 points)
Choke Him Out: Do a grapple when Rock is near the power cables by the entrance (20 points)
WrestleMania Sign: Do a grapple when Rock is near the WrestleMania sing by the entrance (20 points)
Sign Language: Do a standard taunt (10 points)
Lou Thesz Press!: Execute Austin's finisher or win the chain from Irish Whipping Rock (20 points)
Stunner!: Execute Austin's finisher (20 points)
Stunner! Stunner!: Execute Austin's finisher twice (5 points)
Block Bottom: Block Rock's Chain Level 3 grapple (10 points)
The Rattlesnake Rules Again!: Win the match (20 points)
to co jest pogrubione to nie rozumiem co mam wykonac.Prosze o pomoc i nie odsylanie na tamta strone z guidem bo gdy to tlumacze w translatorze to jescze ciezej to zrozumiec.Po prostu niektorych rzeczy nie wiem jak zrobic wiem nieraz niepotrzebne walcze i probuje metoda prob i bledow ale nie wychodzi.Z gory dziekuje na pomoc kogos co wie o tym wrestlingu.Pozdrawiam.