View Full Version : Problem z Blogiem

Snake
21-05-2009, 15:10
Od dłuższego czasu nie mogę się zalogować poprawnie na swojego bloga.
Co próbuje to wyskakuje mi komunikat że chwilowo nie można się połączyć ze stroną fcbarcapl.blogspot.com spróbuj później. Wejść na tą stronę mogę ale jak się próbuje zalogować to kaplica...
Ktoś miał taki problem?

Fighter Pl
21-05-2009, 15:19
Od dłuższego czasu nie mogę się zalogować poprawnie na swojego bloga.
Co próbuje to wyskakuje mi komunikat że chwilowo nie można się połączyć ze stroną fcbarcapl.blogspot.com spróbuj później. Wejść na tą stronę mogę ale jak się próbuje zalogować to kaplica...
Ktoś miał taki problem?
Może źle hasło wpisujesz lub coś? Mi ostatnio wyskakiwał komunikat, że są jakieś problemy z serwerem jak chciałem zalogować się u siebie. Ale to było chwilowe i później było już ok.

Snake
21-05-2009, 15:28
ja mam tak że wciskam zaloguj i automatycznie mi sie loguje na hasło gmaila, sprawdzałem samego gmaila i wszystko jest ok. Mam nadzieję że coś się jakoś samo naprawi bo od długiego czasu nic nie mogłem napisać

Fighter Pl
21-05-2009, 15:32
ja mam tak że wciskam zaloguj i automatycznie mi sie loguje na hasło gmaila, sprawdzałem samego gmaila i wszystko jest ok. Mam nadzieję że coś się jakoś samo naprawi bo od długiego czasu nic nie mogłem napisać
Zawsze możesz założyć nowego bloga a tamte teksy przekopiujesz:D

Snake
21-05-2009, 15:37
Wiem ale chciałem zachować stary adres :) Trudno jak się za jakiś czas samo nie naprawi to zrobię jak mówisz... :)

Pujos PL
21-05-2009, 20:36
Zawsze w Wordzie możesz napisać i wrzucić jak się zalogujesz :P