View Full Version : Guitar Hero : Van Halen

MARRRCiN
17-06-2009, 20:55
Opublikowano listę osiągnięć:

http://www.xbox360achievements.org/game/guitar-hero-van-halen/achievements/

Jak widzę kolejny raz podobny zestaw to mnie krew zalewa. I jeszcze 4 achievy za zrobienie wszystkich piosenek Van Halena na 5* na expercie (wszystkie instrumenty)! Co to ma być?! Calaki będzie pewnie można policzyć na palcach jednej ręki.

pijak
17-06-2009, 21:07
Nie rozumiem ludzi, którzy płaczą, bo osiągnięcia w grze muzycznej są trudne i nie będą mogli zrobić calaka, LOL :rofl:

CruelCrewCut
17-06-2009, 22:29
Dokładnie Chytrus, albo masz skilla albo nie, ja się dzisiaj męczyłem w GH: WT z expertem na bassie i zostały mi 4 utwoy, których chyba nie dam rady. Grać umiem, ale wymiataczem nie jestem i to wlaśnie odzwierciedla mój GS w gry muzyczne.

MARRRCiN
18-06-2009, 14:17
Nie rozumiem ludzi, którzy płaczą, bo osiągnięcia w grze muzycznej są trudne i nie będą mogli zrobić calaka, LOL :rofl:

Ja pier****, czy ktoś tu płacze? Pisałem, że będzie mało calaków a nie że jest mi źle, bo takowego nie zdobędę. Czytanie ze zrozumieniem polecam.

Brodacz
18-06-2009, 15:11
Jak widzę kolejny raz podobny zestaw to mnie krew zalewa. I jeszcze 4 achievy za zrobienie wszystkich piosenek Van Halena na 5* na expercie (wszystkie instrumenty)! Co to ma być?! Calaki będzie pewnie można policzyć na palcach jednej ręki.

Czytam i rozumiem. Krew cie zalewa jak widzisz że nie dasz rady scalakować gry. Trenuj zamiast płakać.

Skyline14
18-06-2009, 17:14
Najbardziej mnie denerwuje że bez odpowiedniego sprzętu nie ma szans na calaka. Jak ktoś nie ma perki to już lipa.
Achievy są podobne, bo trudno coś innego wymyślić. Daj jakiś oryginalny przykład achieva :/

Vartan
18-06-2009, 23:20
taa... i gitara wymagana!
w ogole to jakim prawem XBOX, a nie dlugopis i kartka papieru.

to sa tylko osiagniecia! ukazujace kto jak gra i dajace cel.
masz gitare, rob tylko to co na to jest przeznaczone.

za to patrzac po punktacji za secrety, mozna spodziewac sie totalnej proscizny w stylu zagraj 1 song, zdobyc 5 SP, zrob tatuaz...

to niby sa fajne?!?!
przyzwyczajcie sie, ze bedzie ZAWSZE ciezej juz. Expert + trzeba przejsc, wszystko na 5 gwiazdek ;)
ale sa ludzie, ktorzy to potrafia. to bedzie ich roznilo od wiekszosci wlasnie.
osiagniecia w GH naprawde odzwierciedlaja poziom grania...

Np. Myslisz, ze jak masz 49/50 w GH:Aerosmith co jest baaaaaaaaaaaaanalne, to jestes tylko tyci gorszy od tego, co ma 50/50?

Spootn1k
19-06-2009, 12:18
lol, nie macie calaków bo jesteście słabi, tyle w temacie :D

mataman
19-06-2009, 14:32
hehe, komedia, jak słowo daje, komedia

MARRRCiN
22-06-2009, 12:53
"Jak widzę kolejny raz podobny zestaw to mnie krew zalewa." Czytam i rozumiem. Krew cie zalewa jak widzisz że nie dasz rady scalakować gry. Trenuj zamiast płakać.

Kolejny... Krew mnie zalewa, bo ciągle to samo w acziwach. Już lepiej niech dadzą np. 2000 note streak albo więcej takich "zagraj piosenke xxx na yyy pkt". A tu tylko "zrób tatuaż, zrób logo, zrób instrument"

Poza tym - w żadnym GH nie mam szans i tak na calaka i mam to w dupie. Boże, na prawdę ktoś coś raz napisze, a całe forum aż huczy że "zamknij się, nie masz skilla to nie graj, jesteś słaby bo nie umiesz zrobić calaka w GH" - w GH gram bo lubie, robie te acziwy co umiem a potem gram ze znajomymi/sam dla przyjemności.