View Full Version : Pomoc w doborze gier

Pawel1995k
13-07-2009, 16:06
Witam!
Mam trochę kasy uzbieranej z prac domowych i teraz planuję kupno jakiejś fajnej gry. Jak myślicie.. Która gra da mi najwięcej frajdy, zapewni najwięcej godzin grania, która jest po polsku i w którą grę dużo osób gra na multi? Oto tytuły:
- Overlord II (tutaj nie ma chyba multi)
- Fight Nihgt Round 4
- Red Faction Guerilla
- Call of Juarez: Bount in Blood

Z góry dziękuję za pomoc i dyskusję. Oczywiście inni użytkownicy, też mogą pytać w sprawie doboru gry, w tym temacie. :)

Pozdrawiam

nowicjusz
13-07-2009, 16:25
Jeśli ma być po polsku, to CoJ niestety odpada. Spolszczenia bowiem na wersję konsolową nie ma (przynajmniej oficjalnego, takiego którego możnaby wgrać na nieprzerobioną konsolę).

Mam FNR4 i powiem ci, że jest to bardzo fajna gra (może tylko sterowanie wydaje się trochę dziwne, przynajmniej tak mi mówi znajomy). Jak interesujesz się bijatykami, głównie boksem to zapewni ci wiele godzin świetnej zabawy. Gra jest nowa, ale ze znalezieniem meczu nie ma większych problemów.

BTW: Czy czasem sam nie powinieneś zdecydować, która gra sprawi ci najwięcej frajdy? Bo polecanie komuś kto nie odróznia KO od ND przynajmniej moim zdaniem nie ma większego sensu. Sam wyczuj, co cię interesuje.

Manolito
28-07-2009, 13:10
Ja zdecydowanie polecam Call of Juarez: Więzy Krwii. Za jakiś czas ma pojawić się spolszczenie, a więc ze zrozumieniem gry nie będzie problemów. Ogólnie to gra jest świetna. Polecam.

coolbary
28-07-2009, 15:25
Ja kupiłbym na Twoim miejscu Overlorda II (chyba nie będzie po polsku) oraz Call of Juarez: Bount in Blood. Tak jak wyżej na XFD mówili, że ma być spolszczenie do tej gry.

Gibon
28-07-2009, 19:24
Ja też polecam COJ, w końcu to rodzima produkcja.Jeśli jeszcze grałeś w 1 i lubisz te klimaty, to sie nie zastanawiaj.

Czaroos
18-08-2009, 10:46
Co polecacie do co-opa offline? na dwóch graczy?

Gruby
18-08-2009, 10:55
Co polecacie do co-opa offline? na dwóch graczy?
Gears of War zarówno część pierwszą jak i drugą. Resident Evil 5.

HiTMAN47
18-08-2009, 11:45
Witam!
Mam trochę kasy uzbieranej z prac domowych i teraz planuję kupno jakiejś fajnej gry. Jak myślicie.. Która gra da mi najwięcej frajdy, zapewni najwięcej godzin grania, która jest po polsku i w którą grę dużo osób gra na multi? Oto tytuły:
- Overlord II (tutaj nie ma chyba multi)
- Fight Nihgt Round 4
- Red Faction Guerilla
- Call of Juarez: Bount in Blood

Z góry dziękuję za pomoc i dyskusję. Oczywiście inni użytkownicy, też mogą pytać w sprawie doboru gry, w tym temacie. :)

Pozdrawiam

Wg mnie 3 pozycja - fajny singleplayer i jeszcze lepszy multiplayer. Dodatkowo trybik na kilka osob kto zrobi wiecej zniszczen tzn uzbiera wiecej punktow za wyburzanie budynkow np. "atomowka" lub mlotem :)

Czaroos
18-08-2009, 15:43
Grałem gearsy a re5 mnie odrzuca tym ze trzeba stac zeby strzelic... a cos innego?

HiTMAN47
18-08-2009, 16:09
Halo 3, R6 Vegas

Czaroos
18-08-2009, 16:22
Halo grałem r6 odpada, myslalem nad fable 2 lub CoD 5 co lepsze na offline?

HiTMAN47
18-08-2009, 17:46
COD5 COD5 COD5 COD5 COD5 COD5 COD5 COD5 COD5

Krzychoo
18-08-2009, 21:57
Standardowo - wszystkie Lego, Left 4 Dead, Army of 2, Unreal...