View Full Version : Szukam programu

Witu
17-07-2009, 13:25
Witajcie, szukam programu, którym mógłbym nagrać słuchowisko. Testowałem Team Speak, ale chyba przydało by się coś troszeczkę lepszego. Wiecie może jakim programem nagrywany jest Epic Fail ?

Nesta93
17-07-2009, 14:04
moze zapytaj sie o u źródła?? Wydaje mi sie , ze Zeratul powinien wiedziec.

Pujos PL
17-07-2009, 16:10
Szykuje się nowy podcast :D

Witu
17-07-2009, 19:33
Nie chcę robić reklamy innego forum, dlatego nie będę podawał linków. Chcemy skupić się tylko na xbox-sie ;D będziemy omawiali nadchodzące premiery, świeże tytuły oraz sprawy ważne dla forum. Jest nas 4, dodatkowo w każdym odcinku będzie zabierał głos jakiś uczynny user, wybierany na podstawie miesięcznej obserwacji.

MANDo
17-07-2009, 20:15
Nagraj audacity, poprostu zgraj dźwięk (program ma dużo możliwości jeżeli go ogarniesz)... a co do rozmowy to nawet na skajpie możecie gadać lub przez co wam się podoba :)

ps. Ja bym Ci polecił ventrilo, na serwerze z dobrym kodekiem jest jakość miazga. Jeżeli nie macie dostępu do takiego serwera to ktoś z najlepszym łączem może taki postawić. Więcej info http://www.ventrilo.com/. Później tylko ustawić record w audacity na "What you hear" ... no i masz...

Witu
18-07-2009, 09:02
Właśnie słyszałem że ventrilo jest dobre do tego. W audacity nie będziemy nagrywali, ponieważ chcemy aby dyskusja miała luźne i naturalne brzmienie.

MANDo
18-07-2009, 11:25
A co za różnica? ... i tak musisz to nagrać, w najnowszym ventrilo MOŻE i da się nagrywać, ale w starszych napewno nie ma takiej opcji. Wątpie, że uda Ci się coś nagrać bez wycinania niektórych fragmentów...