View Full Version : Pytanie co do sprzedaży na allegro...

stachu
07-08-2009, 14:03
Witam mam takie pytanie. Jeżeli sprzedaje grę na allegro (PC/X360) i np mi się ona bez problemu instaluje i śmiga a kupującemu nie chce się z jakiś powodów zainstalować lub wyskakuje błąd wyczyść płytę(x360) to mogę mieć jakieś tego konsekwencję czy coś w tym stylu?

crazzie
07-08-2009, 14:11
tylko tyle, ze jak jest kumaty to ci ja odesle (z reguly na wlasny koszt chyba, ze ty zaproponujesz, ze to oplacisz) a jesli nie jest to wystawi negatywa, a wtedy mozesz go w sumie juz zlac..

do 7 dni od daty wysylki, jesli po 7 dniach ci koles napisze, ze nie dziala to nie przyjmuj zwrotu, bo rownie dobrze moge od ciebie kupic gre, pograc a potem ci napisac, ze nie dziala i chce zwrot kasy, no nie? tylko zaznacz to w aukcji

stachu
07-08-2009, 15:49
To znaczy jak mam to zaznaczyć w aukcji, co napisać?

HiTMAN47
07-08-2009, 18:31
Jesli trafisz na normalnego kupujacego to nie bedzie problemow. Sam sprzedalem 2 dobre gierki ale w stanie 2+/5, zaistalowalem na dysku wiec raczej nie powinno byc problemow z odczytem. Wystarczy napisac ze oceniasz plyte na 3/5, troche rysek malych i duzych ale gra dziala, nawet zainstaluje sie na dysku.

Ps. gralem w COJ2 z dysku i nagle mi blad wyskoczyl aby przeczyscic plyte ;). Ale 1 raz mi sie takie cos zdarzylo z reszta 20h spedzilem w COJ2