View Full Version : Lips

jasiopatryk
12-08-2009, 18:45
Mam problem z pewnym osiągnięcie w grze Lips. A mianowicie chodzi mi o osiągnięcie:

I'm Kind Of A Big Deal - Achieved the rank of "Infinity"

Czytałem na forach, że najlepiej zrobić to w piosence Young MC - Bust A Move. Wszystko wykonuje na 100 % mam 6 lub 12 medali, ale za mało punktów, aby to uzyskać tą rangę. Dwa razy tylko zdarzyło mi się, że miałem 3.945.000 punktów z 430 miejscem na świecie.

Dany
11-09-2009, 10:05
Czy aby wysłać do kogoś z friend listy wyzwanie potrzebny jest gold ? Chodzi mi o osiągniecie z wysłaniem owego wyzwania do kogoś i wygranie ich 20 razy...

VikingPL
11-09-2009, 15:29
nie nie trzeba mieć golda

Dany
12-09-2009, 01:58
hmm... w związku z tym jest ktoś może chetny na to żeby zdobyć te osiągniecia online ?

jasiopatryk
23-11-2009, 16:38
W jaki sposób można zdobyć nowe osiągnięcia w Lips ? Wyszło jakieś DLC ?

fleischer
12-05-2010, 00:48
nie mam pojwcia jak wykonac te osiagniecia,dlatego prosze o podpowiedz a mianowicie chodzi o:
wejscie do pobierz muzyke,
klaskajcie wszyscy,
zaczynamy impreze,
maly krok dla czlowieka,musisz miec wiecej dzwonkow,
gra w to ktos?

VikingPL
12-05-2010, 21:04
Jeśli chodzi o osiągnięcie wejście do pobierz muzykę - trzeba włączyć trzecią zakładkę w głównym menu, klaskajcie wszyscy - trzeba machać mikrofonem i równocześnie najlepiej naciskać jakiś przycisk na padzie w miarę równo wtedy na górze ekranu na środku zacznie się pojawiać jasna kulka otoczona okręgami trzeba tak machać by była bardzo duża, musisz mieć wiecej dzwonków - trzeba naciskać prawy lub lewy przycisk nad spustem (nie pamiętam) 50 razy, ale najlepiej wciskać przez całą piosenkę, mały krok dla człowieka - trzeba wgrać jedną piosenkę (np. mp3) z urządzenia zewnętrznego (np. pen-driva) do gry jeszcze są związane dwa osiągnięcia wgrać 20 i 300 piosenek potem można je skasować, zaczynamy imprezę - trzeba włączyć tryb szafy grającej bodajże jest to druga zakładka w menu i ustawić 10 piosenek (chyba). Powodzenia:).

fleischer
14-05-2010, 13:55
juz wiele razy pobieralem utwory,a jednak osiagniecia nie ma,prubowalem rowniez zgrac piosenke na dysk do xbox a potem ja zaspiewac i nic z tego.
jest tez cos takiego jak zaspiewaj 10 piosenek w trybie dowolnym,spiewalem,spiewalem...i tez nic.
chyba cos krece:(

VikingPL
14-05-2010, 18:16
Może być jeszcze opcja, że osiągnięcia są opóźnione i wskoczą Ci za jakiś czas, chociaż ja nie miałem takich hec z Lips.