View Full Version : Usuniecie konta XBL czy równierz jego zawartości?

Jankesik
01-09-2009, 17:42
Usuniecie konta XBL czy równierz jego zawartości? Właśnie mam taki problem. Czy usuną mi sie pobrane dodatki zakupione na koncie ktorego chce usunac? Mam drugi profil i w tym zakupiona jest gra i w nia gram ale boje sie usuwac profil bo niechce stracic gry(BF1943). HELP ME!

HiTMAN47
01-09-2009, 18:32
Konta jako tako to raczej nie da sie usunac, najwyzej profil na konsoli. Przeciez mozna potem odzyskac konto i pobrac ponownie zakupione rzeczy.

Jankesik
01-09-2009, 18:54
No sory chodzi mi o profil.Mam 2 profile i chce usunąć ten profil na którym zakupiłem tylko grę wiec chodzi mi o to czy po usunięciu profilu z zakupiona gra bede mogl jeszcze w nia grac na drugim profilu.

jasiopatryk
01-09-2009, 19:58
Z tego co wiem to nie będzie działać, ale zawsze możesz usunąć i sprawdzić. Przecież możesz je potem odzyskać w razie czego.

Jedno pytanie. Po ch(pipi) chcesz je usunąć. Przeszkadza Ci to ? Ja mam 10 konta na konsoli i jakoś nie przywiązuje do tego uwagi.

Jankesik
01-09-2009, 20:18
Mam taki problem ponieważ nie mogę zagrać w betę 1vs100 ponieważ już zainstalowałem go na jednym profilu a szukałem tego na dysku i nie znalazłem a ten profil mi jest niepotrzebny ponieważ zrobiłem go z lokalizacją Niemiecka a to naprawdę SYF! A wyświetlił mi się błąd i pisało tam ze betę mogę mieć zainstalowana tylko na jednym profilu.