View Full Version : Grabieżcy

shinian
31-08-2009, 12:30
BTW: Czy to właśnie z powodu możliwosci edytowania gamertaga oraz achievementów do niego przypisanych na PC zniknął z PSXE kacik grabiezcy?

MaKsIk PL
31-08-2009, 12:55
No wlasnie chyba tak,bo mam wrzesniowy numer i nie ma tam kacika :O

MANDo
31-08-2009, 15:20
W dobie powszechnie dostępnego internetu taki kącik był zbędny :) Pozatym jak ktoś oszukuje to widać zazwyczaj, że coś namieszał w swoim profilu, więc to nie była przeszkoda.

FireFlow
31-08-2009, 16:18
HIV mi odpowiedział tak :Grabieżców nie ma bo nie było miejsca.najpierw reklamy,potem duzo recenzji z E3 i tak jakos im do dzisiaj brakuje miejsca

wrog
31-08-2009, 16:19
Nie mam zamówień na Grabieżców od jakiegoś czasu. Jakoś też nie widać żeby większemu gronu go brakowało, więc pewnie nie wróci.

Mustang
31-08-2009, 19:42
A szkoda, to był jeden z moich ulubionych działów.

juve26
31-08-2009, 20:07
Wpychają jakieś działy niegrowe [region filmowy], a na Grabieżcow miejsca nie ma :/ Normalny człowiek, ktory chce poczytać o filmach, wybierze magazyn do tego przeznaczony, a nie będzie się sugerował opinią ludzi grających w gierki.

MARRRCiN
31-08-2009, 20:13
Wpychają jakieś działy niegrowe [region filmowy], a na Grabieżcow miejsca nie ma :/ Normalny człowiek, ktory chce poczytać o filmach, wybierze magazyn do tego przeznaczony, a nie będzie się sugerował opinią ludzi grających w gierki.

Dokładnie gazeta o konsolach to i kąciki o konsolach. Kącik "Grabieżcy" był fajny...

shinian
31-08-2009, 20:17
Pozatym jak ktoś oszukuje to widać zazwyczaj, że coś namieszał w swoim profilu, więc to nie była przeszkoda.

Niestety teraz można już nawet edytować date zdobycia poszczególnych achievementów. Na PSXE Juchy zrobil test i stworzył gamertaga z 4 grami i date wszystkich osiagniec ustawił na 2005 rok (Tymi grami były miedzy innymi Viva Pinata i Gears of War). Do dzisiaj nikt tego gamertaga nie zbanował.

MANDo
01-09-2009, 01:51
No, ale olać to. Ten dział służył bardziej jako pomoc przy zdobywaniu achievementów, a nie pokazania kto ma więcej cyferek :) Dla mnie zbędne było umieszczanie rankingu co miesiąc i tak był nieważny w dniu wydania. Lepszym wyjściem byloby wywalenie tego rankingu i spisu calaków - więcej miejsca na opisy achievementów (ledwo to wszystko się mieściło).

jasiopatryk
01-09-2009, 07:09
Nie mam zamówień na Grabieżców od jakiegoś czasu. Jakoś też nie widać żeby większemu gronu go brakowało, więc pewnie nie wróci.

Oj zdziwił byś się wrogu. Właśnie sporo osób od jakiegoś czasu pyta dlaczego nie ma tego kącika od dawna, więc widać, że go brakuje.

Na PSXE Juchy zrobil test i stworzył gamertaga z 4 grami i date wszystkich osiagniec ustawił na 2005 rok (Tymi grami były miedzy innymi Viva Pinata i Gears of War). Do dzisiaj nikt tego gamertaga nie zbanował.

Po pierwsze konto miało imo za mało GS i zapewne nikt nie zgłosił tego, iż dany gamertag oszukuje a wydaje mi się, że MS nic nie ruszy zanim nie dostanie kilkanaście/kilkadziesiąt jak nie kilkaset skarg na dany gamertag. Być może usuwa tylko osoby z światowej czołówki bo ostatnio kilkanaście osób odpadło z rankingu.

edit: HiTMAN47 (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=2230) chcesz zobaczyć ranking, gdzie nie ma oszustów bądź prawdopodobieństwo oszustwa jest znacznie mniejsze to wejdź na trueachievements.com

HiTMAN47
01-09-2009, 07:17
Takie cos to chyba powinna automatycznie wykrywac nieprawidlowosci. Co do globalnego rankingu to najczesciej wylatywaly osoby ktore nagle mialy ponad 300 000 gs wylatywaly bo wiadomo ze czit - a jak ktos czituje od poczatku, a czesc gra to trudno go wykryc jest. Kiedys bylo z DJstripClub - 1 osoba majaca 100 000 ale ona czitowala.

Ps. nowy krol :P - BLOOD LIFE 916 (http://www.mygamercard.net/leaderboard.php) :D

FireFlow
01-09-2009, 10:46
Grabieżcy powinni wrócić bo to byl najlepszy dział.wrog pogoń ekipe PSX aby go przywrócili:)

QBalu
01-09-2009, 11:18
Najlepszy dział? Heh, usunąć wYstępniak!, usunąć zapowiedzi!, niech całe pismo będzie jednym wielkim grabieżcą!

Mi też trochę tego brakuje, nie ma to jak usłyszeć co miesiąc od kumpli, żeś kozak :P

Snake
01-09-2009, 12:20
Tym bardziej że Traczyk czy też czasem Myszaq mają dziwne oceny. Nie pamiętam kto teraz pisał recenzje filmów ale Rock`n`rolla dostała chyba 7 co jest śmiechem na sali...

crazzie
01-09-2009, 12:31
ale 7 w skali do 5? wtedy jest ok :D

HiTMAN47
01-09-2009, 12:54
Jestem na nie, w necie macie zaktualizowane wszystko znacznie szybciej. Wole poczytac jakies rozmyslenia kogos niz popatrzec ze 10 osob zrobilo calaka w Falloutcie skoro ich GT widze pierwszy raz. Macie znajomych, wystarczy za porownaja wasze osiagniecia w Falloucie i jest ok. Nie potrzeba tego przenosic na papier. Z reszt pewnie i tak dominuja te same osoby ;) czolowka + masterzy gier + szarzy gracze lubiaca dana gre

juve26
01-09-2009, 13:32
Ta, przemyślenia, czyli felietony nt... sejwowania i czekpojnotw w grach xd Takie tematy sobie wybierają, że chyba jednak wolałbym grabieżcow, niż takie bzdury.

FireFlow
01-09-2009, 17:16
no z 7,8 koła to raczej duzo miejsca bys tam nie zajął

Mustang
01-09-2009, 19:48
Zresztą trofea/osiągnięcia to jeden z elementów gier nowej generacji konsol, każdy posiadacz X360 czy PS3 musi choć wiedzieć o ich istnieniu, więc dlaczego nie miałyby zasługiwać na nieco miejsca.
Poza tym ten dział był wyjątkowo blisko samych graczy, można było znaleźć swój nick w gazecie, niektóre porady ewidentnie bazowały na poradnikach z OC...

lukkPL
01-09-2009, 20:04
Zresztą trofea/osiągnięcia to jeden z elementów gier nowej generacji konsol, każdy posiadacz X360 czy PS3 musi choć wiedzieć o ich istnieniu, więc dlaczego nie miałyby zasługiwać na nieco miejsca.
Poza tym ten dział był wyjątkowo blisko samych graczy, można było znaleźć swój nick w gazecie, niektóre porady ewidentnie bazowały na poradnikach z OC...

Zgadzam się w 100% z Tobą. Dokładnie mam te same odczucia. Czy tego się chce, czy nie, nienawidząc cały system ach./trofeów czy je kochając, stały sie one integralną częścią curent genów i tez mnie dziwi, że 1 strona nie mogła zostać w pismie.

zarzykrulezzz
01-09-2009, 20:21
Choć od pewnego czasu nie kupuje juz PE, to dział GraBieżcy jak najbardziej sie nadawał. Ale redaktorzy z owego magazynu juz kilka razy pokazali,że wolą pisac jakichś pierdołach nie dotyczących bezpośrednio gier - vide wspomniane wcześniej filmy. Zauważcie,że na koncik już nie raz brakowało miejsca, nie ukazywał się on regularnie od pierwszego wydruku. Panowie poprostu sa troche zbyt chaotyczni i nie bardzo wiedza co wpakować w danym miechu do magazynu i najmniej (wg nich) istotne tematy wylatują. Kiedys rekalmowali,ze ma się pojawić niejaki "Rożaniec z Dragami" czy jakos tak, ja dopoki kupywałem PE nie uświadczyłem czegoś takiego w tym magazynie...

FireFlow
01-09-2009, 20:40
jak widać większość chce przywrócenia działu,ja sam od 4 miesiecy pierwsze co robie to szukam w psx grabiezców gdyż sam po cięzkich próbach wkońcu wbiłem się w nasz TOP TEN .

Krzychoo
01-09-2009, 22:43
Dla nolife'a to jedyna strona w zyciu na ktorej moze zaistnieć, wiec rozumiem twój ból. Nie wiem dlaczego uwazasz ze reprezentujesz wiekszosc, to ze na tym forum, jakby nie patrzec poswieconym osiagnieciom, wypowiedziało sie pare osób jeszcze o niczym nie swiadczy. Nie było potrzeby drukowania tego samego co miesiac, w Top 10 zerowy ruch, w Hall of Fame przewalajace się te same ksywki, z poradnikow nikt i tak nie korzysta, bo zainteresowani mają to w necie. Rywalizujcie miedzy sobą, dla zwyklych gracze, grających tygodniowo tyle co wy jednego wieczoru nie jest to lektura obowiązkowa. Poza tym hunterstwo jest zaraźliwe i mogłoby to żle wpłynąć na co niektórych.

HiTMAN47
01-09-2009, 22:54
Podobaly mi sie slowa AsDoca - szkoda ze robi sie offtop z tematu ;)

FireFlow
01-09-2009, 23:03
No bo co taki Doc reprezentuje?Nie mnieli by po co cie drukować to ci zbędne,ja tam lubie popatrzeć na wyniki moje i znajomych w ogólno polskiej prasie.Koniec off'a

Snake
01-09-2009, 23:12
Dla nolife'a to jedyna strona w zyciu na ktorej moze zaistnieć, wiec rozumiem twój ból. Nie wiem dlaczego uwazasz ze reprezentujesz wiekszosc, to ze na tym forum, jakby nie patrzec poswieconym osiagnieciom, wypowiedziało sie pare osób jeszcze o niczym nie swiadczy. Nie było potrzeby drukowania tego samego co miesiac, w Top 10 zerowy ruch, w Hall of Fame przewalajace się te same ksywki, z poradnikow nikt i tak nie korzysta, bo zainteresowani mają to w necie. Rywalizujcie miedzy sobą, dla zwyklych gracze, grających tygodniowo tyle co wy jednego wieczoru nie jest to lektura obowiązkowa. Poza tym hunterstwo jest zaraźliwe i mogłoby to żle wpłynąć na co niektórych.

Z jednej strony popieram z drugiej nie. Po pierwsze masz cholerną rację bo wielu no lifeów właśnie tym się napędza, żeby zobaczyć swój nick w PE co miesiąc. Jednak z drugiej strony na pewno są osoby które mają duży GS ale tak naprawdę grają dla funu a że im Acziki/Trofea łatwo wchodzą to już nie ich wina. Dlatego tak naprawdę i masz i nie masz racji :)

Podobaly mi sie slowa AsDoca - szkoda ze robi sie offtop z tematu ;)

A dziwi cię to? ;)

Pawlok
02-09-2009, 09:23
Nie było potrzeby drukowania tego samego co miesiac, w Top 10 zerowy ruch, w Hall of Fame przewalajace się te same ksywki, z poradnikow nikt i tak nie korzysta, bo zainteresowani mają to w necie.

Idąc tym tokiem myślenia w gazecie powinny zostać tylko felietony i dział listów, bo przecież wszystko inne można znaleźć w necie a tym bardziej te ich recenzje z ocenami wyjętymi z 4 liter.
Prawda jest taka że niektóre działy raz są raz nie ma ponieważ muszą pewnie gdzieś upchnąć te wszystkie reklamy różnych *******. Również ni ch*j nie potrafię zrozumieć, dlaczego nie chcą zwiększyć ilości stron oraz lekko ceny.

Krzysiu ty chyba masz jakieś kompleksy albo prosiaczek cię opuścił?

Frezer
02-09-2009, 21:10
dla mnie to podejście mało profesionalne bo albo jest top 10 albo nie,ktoś tu dobrze napisał wywalić strone o filmach imiejsce sie znajdzie po co to kumu, fan kina nie bedzie sie sugerował ocenamiw PSX hehehe, PSX zaniza swoje loty ostatnio w ogóle to powini Hiva wykopać z redakcji to skończony imbecyl jest

r1p
02-09-2009, 21:29
Nie wiem co wy w tym PSXE widzicie... Pewnie jestem jednym z nielicznych, ale znacznie bardziej podoba mi się N+. PSXE jest dla mnie przegadane i ma zdecydowanie za duzo stron wypełnionych bzdetami. O poziomie tekstów nie wspomne (chodzi mi o styl wypowiedzi). Fakt, że PSXE ma znacznie większą renomę, ale to, że kiedyś byli dobrzy (skoro zdobyli tą renomę ;d) nie znaczy, że zawsze tak będzie. I dla mnie już nie jest ;]

Manolito
02-09-2009, 21:49
A wyjaśni mi ktoś co to w ogóle jest ten dział Grabieżcy? Było tam coś ciekawszego niż tylko lista top 10 snajperów achievementów? Pytam się, bo nigdy tego PSXa nie czytałem. Oglądając program GameTime, który tworzył jeden z redaktorów PSXa stwierdziłem, że jeśli czasopismo prezentuje takie samo poczucie humoru to ja podziękuję. Niestety przeglądając czasem czasopismo w Empiku utwierdzałem się w przekonaniu, że żarty w PSXie nie są najwyższych lotów i od jakiegoś czasu czytam tylko Neo+.

juve26
02-09-2009, 21:54
Nie wiem co wy w tym PSXE widzicie... Pewnie jestem jednym z nielicznych, ale znacznie bardziej podoba mi się N+. PSXE jest dla mnie przegadane i ma zdecydowanie za duzo stron wypełnionych bzdetami. O poziomie tekstów nie wspomne (chodzi mi o styl wypowiedzi). Fakt, że PSXE ma znacznie większą renomę, ale to, że kiedyś byli dobrzy (skoro zdobyli tą renomę ;d) nie znaczy, że zawsze tak będzie. I dla mnie już nie jest ;]

Wpis, PEowe poczucie humoru kilka lat temu było śmieszne, dziś bardziej żenuje... Czytałem w internecie, że ich reckę Batmana ciężko się czyta, bo autor postanowił zbytnio 'przyziomalować', żal :no2:

Q-Jot
02-09-2009, 22:00
Pewnie MyszaQ chciał znowu by było cool ,a wyszło jak zwykle zjebanie ,z recenzją ,z której ciężko się dowiedzieć czegoś .

Snake
02-09-2009, 22:26
Popieram. Pamiętam jak Koso pisał aczikach i mówił że to rewolucja, że coś zupełnie nowego co odmieni rynek gier a teraz zlewają ten temat. Z jednej strony większość mają w internecie prawdziwi grabieżcy ale z drugiej nie po to na to był taki hype który okazał się skuteczny żeby się tego ot tak pozbywać :)

FireFlow
02-09-2009, 22:52
Noty w dziale filmowym w PSX są tragiczne ,bodajze za filmy Let the Right One in i Southland Tales dali 8 (dla mnie te filmy sa ponizej < 3).No ale to i tak nie przebija NEO i ich oceny za Damnation ,bodajze cos koło 7+.Jak pisałem wyzej powinni wywalic inne działy a przywrócić grabiezców bo ten dział był bliżej graczon bo można było zobaczyć siebie albo kogoś ze znajomych itp.

HiTMAN47
02-09-2009, 23:10
Jestem na nie - w necie masz aktualne poradniki, opisy, nawet filmiki do osiagniec.

Co prawda dziala to w druga strone wiec po co mam placic 7zl miesiecznie za stare newsy :> a tak mozna przeczytac opinie graczy a nie redaktorow ktorzy sa np. maniakami serii i niskiej ocenie jej nie wystawia bo wciaz to "...". Screeny wiekszej rozdzielczosci, gameplaye,itd. A co do samych grabierzcow - samo onlinecenter wystarczy. Zapewnie co drugi tytul byly by te same osoby (mowie o nowosci, potem doszly by normalne osoby), top10 pewnie zadko kiedy sie zmienia, 1 / 2 gry na miesiac z poradnikiem by wyszla. Dalej sensu powtarzania AdDoca nima - najbardziej na ten dzial slinia sie osoby z najwieksza iloscia gsa - taka prawda.

FireFlow
02-09-2009, 23:17
Jeżeli mamy w tym temacie wypowiadac swoje opinie o dziale grabieżców to proponowałbym dodac sondę ,wtedy byśmy zobaczyli jaki jest popyt i bedzie po problemie.

Krystian69
02-09-2009, 23:32
Mam nadzieję ze grabiezcy powrócą a w szczegolnosci hall of fame do którego mysle ze jest łatwiej trafić przeciętnemu graczowi.

zarzykrulezzz
03-09-2009, 07:21
Jeżeli mamy w tym temacie wypowiadac swoje opinie o dziale grabieżców to proponowałbym dodac sondę ,wtedy byśmy zobaczyli jaki jest popyt i bedzie po problemie.
Właśnie, dać sonde! A jemu wodki za pomysł!!!:D

kacprozo
03-09-2009, 14:43
Gazeta fakt utraciła dużo ze swojego dawnego klimatu, za duzo osób odeszło, zezgredziało, co do kąciku to był ciekawy i mógł by zostać na stałe, zresztą żyjemy w biednym kraju i dalej są osoby które nie mają dostępu do netu albo czasu grzebania i szukania po sieci a tak zawsze coś ciekawego było pod ręką, ostatnie tematy w tej gazecie to porażka jak historja sejfowania:rofl:.

HiTMAN47
03-09-2009, 14:58
Niby kto taki nie ma neta? Osoba mieszkajaca na wsi?

crazzie
03-09-2009, 15:06
browar dla Krzycha, ostro pojechales hehe :D

kacprozo
03-09-2009, 15:12
Osoby żyjące w biedzie na gorszym starcie od bananów, mało widocznie widziałeś bo takich biednych podwórek jest masa a dzieciaki nie mają netu, konsol, niczego nawet perpektyw na lepsze jutro a takie gazety dają wiele radości. Mówimy tu o dzieciach którzy nie mają tego co chcą bo mamusia zaraz poleci i kupi, te dzieciaki zazwyczaj nic nie mają ale widocznie nie są znane takie przypadki a szkoda bo nie każdy ma tak dobrze.
Ta po bandzie:P

HiTMAN47
03-09-2009, 16:37
Osoby żyjące w biedzie na gorszym starcie od bananów, mało widocznie widziałeś bo takich biednych podwórek jest masa a dzieciaki nie mają netu, konsol, niczego nawet perpektyw na lepsze jutro a takie gazety dają wiele radości. Mówimy tu o dzieciach którzy nie mają tego co chcą bo mamusia zaraz poleci i kupi, te dzieciaki zazwyczaj nic nie mają ale widocznie nie są znane takie przypadki a szkoda bo nie każdy ma tak dobrze.
Jedno wielkie WTF?

Fighter Pl
03-09-2009, 17:08
Co ty palisz???

Co do tematu, to też zauważyłem, że od dłuższego czasu nie ma już tego działu w PE. Trochę szkoda bo jak zaglądałem do gazetki i widziałem tam swój GT to mój e-penis się powiększał...:rofl:
A tak na poważnie to po co to komu??? Wszytsko macie w necie.

kacprozo
03-09-2009, 17:49
No tak synek z dobrego domku wychowany przy mamusi nie wie jak to jest nie mieć nic.

---------- Wiadomość dodana 17:49 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:48 ----------

No tak synek z dobrego domku wychowany przy mamusi nie wie jak to jest nie mieć nic.
Wungiel:P

---------- Wiadomość dodana 17:49 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:49 ----------

---------- Wiadomość dodana 17:49 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:48 ----------

Wungiel:P[/quote]

Mustang
03-09-2009, 17:52
Dzieci z biednych domów nie mają neta, więc potrzebują poradników w gazecie, żeby robić calaki?

FireFlow
03-09-2009, 18:45
Mam kumpla co ma xboxa i internet i zbiera na PC,a rachunki musi opłacać na poczcie bo na xboxie nie wejdziena strone banku i nie zrobi przelewu.Gdzie wy ludzie żyjecie jak rzeczywistości nie widzicie?

Krzychoo
03-09-2009, 20:35
Mam kumpla co ma xboxa i internet i zbiera na PC,a rachunki musi opłacać na poczcie bo na xboxie nie wejdziena strone banku i nie zrobi przelewu.Gdzie wy ludzie żyjecie jak rzeczywistości nie widzicie?

Kumpel z XBOX LIVE'a? :D

FireFlow
03-09-2009, 20:52
ta,coś w tym dziwnego?

juve26
18-12-2009, 13:51
Czytam sobie dziś zapowiedź nowego numeru PE, a tam:

HARDKOR
GAMINGOWY BOHATER NARODOWY
GRABIEŻCY
GRACZPOSPOLITA
OD GRACZA DLA GRACZY
[...]

:mellow:

wrog
18-12-2009, 13:56
Też zauważyłem i z ciekawości w saloniku prasowym zajrzałem. Grabieżców teraz robi PS3Site...

Mr Jim
18-12-2009, 13:59
No ja dzis kupiłem nowy numer PSX Extreme , nic w tym dziwnego bo kupuje od pierwszych numerów .Grabieżcy są ale tylko na PS3 :omg: hm...

juve26
18-12-2009, 14:00
Lol, dobre :D A szkoda, bo myslałem, że pokaże się jeszcze jakaś edycja do X360 i pokażą parę calaków.

wrog
18-12-2009, 14:03
Ściera się już od baaaardzo dawna nie odzywał, więc wątpię żeby starzy Grabieżcy wrócili.

SwankCzarny77
18-12-2009, 16:34
No ja dzis kupiłem nowy numer PSX Extreme , nic w tym dziwnego bo kupuje od pierwszych numerów .Grabieżcy są ale tylko na PS3 :omg: hm...
no to dobrze chociaz ze na ps3 beda:)moze wrogu bys zrobil na online center ranking graczy ps3 i cos na styl hal of fame zeby mozna bylo pochwalic sie platyna:)

Fighter Pl
18-12-2009, 17:06
no to dobrze chociaz ze na ps3 beda:)moze wrogu bys zrobil na online center ranking graczy ps3 i cos na styl hal of fame zeby mozna bylo pochwalic sie platyna:)
OC jest przede wszystkim o X0, więc ranking PS3 raczej odpada...

Mustang
18-12-2009, 18:48
Jakiś żal, albo usuwają bo niby ludzi to nie ciekawi, albo niech robią dla X360 i PS3 równocześnie.

FireFlow
19-12-2009, 00:15
ja wbijałem sie do grabiezców 2 lata,jak tylko wbiłem do top 10 to grabiezców juz nie drukują, normalnie EPIC FAIL ,od tamtej pory juz nie kupuje PSXExtreme choć mam w szafie 100 numerów ,pierwszy z czerwca 04r. Może wrócę jak bedą grabiezcy a tak zawsze 8 zł mają mniej

zimzvm
19-12-2009, 08:25
sądzę, że Grabieżcy wylecieli z gazety przez takich ludzi jak lukkPL, którzy nabijają punkty niezgodnie z regulaminem. ot co.
na PS3 najwyraźniej nie ma tego problemu, stąd rankingi są w pełni legalne...

QBalu
19-12-2009, 08:52
ja wbijałem sie do grabiezców 2 lata,jak tylko wbiłem do top 10 to grabiezców juz nie drukują, normalnie EPIC FAIL ,od tamtej pory juz nie kupuje PSXExtreme

To jest dopiero EPIC LOL :rofl:

raulmadrid
19-12-2009, 10:03
sądzę, że Grabieżcy wylecieli z gazety przez takich ludzi jak lukkPL, którzy nabijają punkty niezgodnie z regulaminem. ot co.
na PS3 najwyraźniej nie ma tego problemu, stąd rankingi są w pełni legalne...

Niestety tu większość gra na kopiach, tak smutna prawda.

Mustang
19-12-2009, 12:10
Ale jakie to ma znaczenie? Nie gram na kopiach i miło się było czasem znaleźć w gazecie na liście calaków. Potem usunęli, może nikogo to nie ciekawiło, ok. A teraz nagle kącik powraca, ale tylko dla PS3, WTF?

HiTMAN47
19-12-2009, 12:29
To jest dopiero EPIC LOL :rofl:
Przeciez wystarczy zrobic wersje PDF OnlineCenterZin i tak dawac poradniki kilka dni przed pojawieniem sie na stronie, recki, porady,itp.

wrog
19-12-2009, 14:43
Wylecieli, bo nie było miejsca lub wystarczającego zainteresowania ze strony czytelników.

Mustang
19-12-2009, 16:00
No właśnie, a na PS3 jest miejsce?

wrog
19-12-2009, 16:11
Pytajcie w temacie o nowym numerze na forum PE, wysyłajcie maile do Ściery, ja tu nie mam nic do gadania. Poza tym PS3Site i PE chyba są ze sobą dość blisko, więc może to taka forma współpracy (tam 1/5 tej malutkiej kolumny ich logo zajmuje :) ).

Swoją drogą, może ktoś kto ma nowy numer napisać mi czy Koso wspomniał coś w Hyde Parku na temat nowej pracy? Pisał ostatnio na forum, że może go być mniej w piśmie.

MARRRCiN
19-12-2009, 16:34
W najnowszym numerze w Hyde Parku nie pojawił się ani Koso, ani Ściera ani HIV. A jak nie ma miejsca na grabieżców, jak na samym środku dali jakiś zj#$%&y komiks zamiast recenzji... Żal.

lukkPL
19-12-2009, 18:28
Dziś zakupiłem nowe PSX, szybko czytam spis, zerkam na stronę grabieżców i.... mało sie nie roześmiałem na cały sklep. Panowie dajcie spokój przecież Ci grabieżcy to jakaś kpina. Kolumna, która pomylić można z reklamą i wypisane 100 nicków z punktami? Żal. Naprawdę trzeba by byc niespełna rozumu aby sie jarać że gdzies pomiędzy 100 innych osób zobaczyliśmy swoją ksywke, która dla nieznających tematu i tak nic nie znaczy. Grabieżcy 2 lata temu to byli grabieżcy, ale to? Bez jaj nie macie czego zazdrościć.

kbrs
19-12-2009, 18:55
jak lukk tak mowi to musi byc prawda :D~

MARRRCiN
19-12-2009, 19:05
Dziś zakupiłem nowe PSX, szybko czytam spis, zerkam na stronę grabieżców i.... mało sie nie roześmiałem na cały sklep. Panowie dajcie spokój przecież Ci grabieżcy to jakaś kpina. Kolumna, która pomylić można z reklamą i wypisane 100 nicków z punktami? Żal. Naprawdę trzeba by byc niespełna rozumu aby sie jarać że gdzies pomiędzy 100 innych osób zobaczyliśmy swoją ksywke, która dla nieznających tematu i tak nic nie znaczy. Grabieżcy 2 lata temu to byli grabieżcy, ale to? Bez jaj nie macie czego zazdrościć.

Dokładnie. Już lepiej by było jakby zrobili tylko top10 z obrazkami kart graczy (tak jak kiedyś z rankingiem xbl)...

Frezer
19-12-2009, 19:53
skandal i tyle co miech powinno być jak byk TOP 10 z XBL i PSN

BrakTuSensuPL
19-12-2009, 20:51
Fajnie ze jest top 100 duzo osob ma szanse sie tam dostac co do xbl nie powinno byc i dobrze, wiekszosc osob gra na piratach przed premiera + masowo odpalane crapy z latwym gs'em .

Jocky
19-12-2009, 21:05
Fajnie ze jest top 100 duzo osob ma szanse sie tam dostac co do xbl nie powinno byc i dobrze, wiekszosc osob gra na piratach przed premiera + masowo odpalane crapy z latwym gs'em .

Czy ja wiem czy to dobrze, patrząc na to że trofea nie są zbyt długo na PSN to wątpie w sens takiego rankingu. Do tego podzielenie konkretnych "kolorów" kielonów na punkty jest niepotrzebne. Wystarczyłoby solidne TOP10 w którym byłaby ilość poszczególnych trofeów i level. To tyle.

Frezer
19-12-2009, 21:40

a na PS3 to niby nie ma crapów z łatwymi trofeami ? hehehe

Pujos PL
20-12-2009, 00:34
Te same co na x'a :P
Ja w grabieżcach byłem może ze dwa razy w jakiś calakach, a za działem jakoś szczególnie nie tęsknię.