View Full Version : Colin McRae: Dirt 2

inoobiPL
07-09-2009, 15:46
Skoro byl topic do pierwszego, to robie i do drugiego :).
Achivy nie sa trudne, ale jeden jest przesrany.
Just Drive!15 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpgYou drove 100 miles (161 kilometres) without unlocking any other achievement.

Troche to glupie no ale nie takie trudne, odpalamy wyscig i krecimy sie w kolko. Jest jeszcze nawiazanie do ostatnio modnego filmiku :

Two Cups One Girl10 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpgWin two team events with the same female team-mate.

wrog
07-09-2009, 15:56
Rozumiem, że w tym pierwszym chodzi o ty żeby inne Osiągnięcie nie odblokowało się w trakcie robienia tych 100 mil, a nie w ogóle?

Snake
07-09-2009, 15:58
Skoro byl topic do pierwszego, to robie i do drugiego :).
Achivy nie sa trudne, ale jeden jest przesrany.
Just Drive!15 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpgYou drove 100 miles (161 kilometres) without unlocking any other achievement.

Znowu pojechali. Ale z drugiej strony dobrze że nie jest to 500mil

Troche to glupie no ale nie takie trudne, odpalamy wyscig i krecimy sie w kolko. Jest jeszcze nawiazanie do ostatnio modnego filmiku :

Two Cups One Girl10 http://www.xbox360achievements.org/images/site/gp-g.jpgWin two team events with the same female team-mate.

Ostatnio modny filmik to TurboDymoMan ;) 2G1C jest stary jak świat

QBalu
07-09-2009, 16:35
Czyli Just Drive prawdopodobnie będzie ostatnim osiągnięciem jakie wpadnie, ale tragedii nie ma.

r1p
07-09-2009, 17:26
Jak dla mnie to achievy są ogólnie w porządku ;d
Byle do 10.09 (choć raczej nie wierze w speeda ultimy ;d)

inoobiPL
07-09-2009, 18:17
Ja jednak zrobię to przy pierwszym wyścigu, tak dla pewności.

r1p
07-09-2009, 18:20
Raczej by nie blokowali całaka osobom, które nie czytaja jakie są sekretne osiągnięcia ;d Ale dla pewności też od tego zaczne

Fighter Pl
08-09-2009, 08:17
Ja pierwsze co zrobię to odpalam grę i o ile jest tam tryb free ride, przejadę sobie te KM:) Żeby potem się nie stresować.

SwankCzarny77
08-09-2009, 09:01
NA moje to bedzie ze jezeli w ciagu robienia 100 mil wpadlo ci jakies osiagniecie to np jezeli miales 56mil to poprostu bedziesz musial robic od nowa 100mil:) bo nie mozliwe zeby blokowali calaka poprostu podczas jechania 100mil nie moze nic wpasc albo jedziesz od nowa 100mil najlepiej bedzie wziasc pierwszy lepszy wyscig i jezdzc wkolko:)

przemek1d
08-09-2009, 09:09
Na pewno tak będzie. Na Mygamecard niektórzy maja te osiągnięcie odkryte nie jako pierwsze.

tigerkb
08-09-2009, 17:13
czyli moze tak byc, ze po odblokowaniu pierwszych/latwiejszych osiagniec, bedzie sie zaliczalo kolejne wyscigi bez zadnych osoagniec i to "just drive" samo wpadnie?

Fighter Pl
09-09-2009, 22:16
Osiągnięcia wpadają podczas normalnego grania i nie trzeba się jakoś specjalnie wysilać. Osiągnięcie za kilometry można zrobić na free run. Nie wiem tylko ja z multiplayerem. Mam nadzieję, że da się ustawić.

Artii007
11-09-2009, 02:51
Ja tam po prostu będę grać i jak wpadnie to wpadnie dużej tragedii z tego robić nie będę :P

macko1990
14-09-2009, 23:48
O co dokładnie chodzi w tym osiągnięciu?

On The Bubble
Be second to last at each elimination point but go on to win a Last Man Standing race.

wrog
14-09-2009, 23:51
Musisz być ciągle przedostatni, ale wygrać na końcu.

fazior93
15-09-2009, 17:30
offtop:tak wlasciwie to powinno byc first to last ale to tylko szczegol

mataman
15-09-2009, 17:58
To żeś powiedział co wiedział fazior93, trzeba byc między drugim a ostatnim miejscem na kazdym pkt kontrolnym, więc jakie first ?

r1p
15-09-2009, 18:03
Jakoś wpadł ten aczik, ale troche szczęscia potrzeba
Oczywiscie chodzi o to, żeby przy każdym knockoucie być przedostatnim xd

PPWojtek
15-09-2009, 19:29
Przy każdym? Chyba tylko przy ostatnim trzeba być drugim i przez 20 sekund wyprzedziź gościa przed nami

WiZi
15-09-2009, 19:32
Przy kazdym odliczaniu musisz byc przedostatni. Zaczynasz wyscig, wyprzedzasz jednego goscia i jedziesz na tej pozycji dopoki ten nie odpadnie. Zaraz po tym pojawi sie ponowne odliczanie i w ciagu tych 20 sekund musisz wyprzedzic kolejnego goscia aby nadal byc przedostatnim, jak ten odpadnie, znowu robisz to samo i ciagniesz tak dopoki nie zostaniesz sam.

fazior93
15-09-2009, 19:55
mataman ale mi chodzilo ze po angielsku sie mowi first to last bo w budzie to ostatnio mialem . a tak wogole sa jakies osiagniecia online ?

PPWojtek
15-09-2009, 20:07
Aha, to się całość komplikuje, myślałem, że się go zrobi za pierwszym razem a tu taka wrednota :O
A co do tego achievementa, co trzeba przejechać metę dotykając ziemi tylko dwoma kołami, czy być 2 stopy nad ziemią, zrobiłem za pierwszym razem w wyścigu

r1p
15-09-2009, 20:10
Przy kazdym odliczaniu musisz byc przedostatni. Zaczynasz wyscig, wyprzedzasz jednego goscia i jedziesz na tej pozycji dopoki ten nie odpadnie. Zaraz po tym pojawi sie ponowne odliczanie i w ciagu tych 20 sekund musisz wyprzedzic kolejnego goscia aby nadal byc przedostatnim, jak ten odpadnie, znowu robisz to samo i ciagniesz tak dopoki nie zostaniesz sam.
Dokładnie tak ;d

A nie wiecie, czy da sie ustawić na te zwycięstwa na live? Grałem w weekend troche to top3 owszem, nawet często, ale wygrać nie wygrałem ani razu

WiZi
15-09-2009, 22:27
Nie da sie ustawic bo te 5 wygranych i wygranie wyscigu z kompletem osob to trzeba na rankingach zrobic tak samo jak i rangi z reszta, a tam ni cholery sie nie ustawisz. Najlepiej grac rally z duchami, wtedy unikniesz wariatow co wjezdaja ci co chwile w dupe.

Fuji
15-09-2009, 23:08
Według mnie można się ustawić na te pięć online'wych zwycięstw. Wystarcz, że odpalisz drużynowy Pro Tour, w każdym zespole zgromadzisz po czterech członków, wyszukacie się w matchmaking'u i po sprawie.

WiZi
15-09-2009, 23:11
No chyba ze tak, ale w sumie to wiekszego sensu raczej nie ma, bo wygrac wyscig wcale tak trudno nie jest i pewnie szybciej wygrasz robiac to bez ustawki niz poswiecajac ten caly czas na ustawianie sie i czekanie az kazdy z ekipy boostujacej wygra po 5 wyscigow :)

Fuji
16-09-2009, 00:10
Dokładnie Wheezzyy. Ustawka w tym przypadku miast przyspieszyć łykanie achieve'ów raczej spowolni ten proces. Mam tu na myśli zarówno osiągnięcie za 5 zwycięstw, jak i te przyznawane za odpowiednią rangę :).

Rayne
16-09-2009, 00:13
Ale niektórzy bardzo lubią się ustawiać :)

Fighter Pl
16-09-2009, 08:30
Jeśli będzie taka możliwość to bardzo chętnie się ustawię;) Brakuje mi kilku osiągnięć online'owych:)

mataman
16-09-2009, 10:25
Daj spokój nie ma jakiegos wiekszego problemu ze zrobieniem tych zwycięstw i rangi. Poprostu przeważnie trzeba opóźnić start trochę aż sie lamy pozabijaja na pierwszym zakręcie i wyjśc na prowadzenie.

crazzie
16-09-2009, 10:43
dokladnie tak jak mowi mataman, ja sie tam nie pcham poki co na online, gralem tylko z ziomkami z live, ale jak sie pogra na rankingu to widac, ze niektorzy *brzydko mowiac* popierdolili dirta z burnoutem i im sie takedowny zachciewa robic

PPWojtek
16-09-2009, 13:39
Mam pytanie co do dwóch osiągnięć:
Gut It Out!
Win a DiRT Tour event without winning a race.
Jak to zrobić bez wygrywania wyścigu xD?
With Great Honor
Achieve a 'Cautious' impact rating in Multiplayer races (Pro Tour or Jam Session).
Tego w ogóle nie rozumiem

Mam jeszcze pytanie co do osiągnięcie, że trzeba pokonać ducha, to jest raczej proste ale SKĄD GO ŚCIĄGNĄĆ :D Widocznie jestem zbyt głupi albo tak zamroczony tą grą, że po prostu nie umiem i nie wiem skąd xD

crazzie
16-09-2009, 13:42
1. jak masz np 3 wyscigi to wszystkie skoncz na 2 pozycji, jak nikt cie w punktacji nie przegoni to aczi wpadnie

2. to chyba odnosnie tych czaszek na multi, ale tu sie nie wypowiadam, bo multi nie tykalem jeszcze ;)

3. ghosta nie da sie sciagnac bo cos jest nie tak z serwerami

juve26
16-09-2009, 13:51
Co do duszkow, to znowu Crapmasters dali ciała i są problemy z nimi, ale jakieś nerdy ściągnęły je - ponoć trzeba probować wiele, wiele razy i w końcu zaskoczy. Radziłbym się spieszyć, prędzej czy poźniej to spatchują i nikt nie będzie mogł już ich ściągnąć ;)

PPWojtek
16-09-2009, 14:15
No co do multi to widziałem ludzi z czaszkami zielonymi i czerwonymi, nie mam pojęcia o co w tym chodzi. A co do duszków to pytanko jak je ściągnąć, t.zn gdzie w grze trzeba wejść itd. Bo naprawdę dużo czasu wczoraj przy tym spędziłem i w ogóle nie znalazłem takiej opcji.
A co do innych pytań to dzięki za odpowiedź ;)

EDIT: Ok, nie potrzeba juz zczailem xD Tylko sie nie da pobrac :F

r1p
16-09-2009, 15:00
No jak już glitche są to zajebiscie... -.-
No ale mi tam over 900G starczy, choc przydałby sie całak jak już wysłupiłem te 2 stówki ;f

mataman
16-09-2009, 17:54
Co do duszkow, to znowu Crapmasters dali ciała i są problemy z nimi, ale jakieś nerdy ściągnęły je - ponoć trzeba probować wiele, wiele razy i w końcu zaskoczy. Radziłbym się spieszyć, prędzej czy poźniej to spatchują i nikt nie będzie mogł już ich ściągnąć ;)

nie ma co próbowac bo serwery dirtnetu są wyłaczone, coś tam naprawiaja ale nie wiadomo ile to potrwa.

PPWojtek
16-09-2009, 18:02
O dzięki, że mnie poinformowałeś bo już dziś 30 min siedziałem i próbowałem ghosta ściągnąć :rofl:

dr M
16-09-2009, 18:24
No co do multi to widziałem ludzi z czaszkami zielonymi i czerwonymi, nie mam pojęcia o co w tym chodzi. A co do duszków to pytanko jak je ściągnąć, t.zn gdzie w grze trzeba wejść itd. Bo naprawdę dużo czasu wczoraj przy tym spędziłem i w ogóle nie znalazłem takiej opcji.
A co do innych pytań to dzięki za odpowiedź ;)

EDIT: Ok, nie potrzeba juz zczailem xD Tylko sie nie da pobrac :F

czerwone czaszki sa jak jezdzisz i wszystkich rozbijasz, a zielone jak twoja jazda jest spokojna i bezkolizyjna.

r1p
16-09-2009, 20:54
Lipa z tym duszkiem do pobrania, 4 próby - 4 nieudane ;f

WiZi
16-09-2009, 21:53
4 proby phi, ja mam ponad 100 prob i dupa :) trzeba bedzie poczekac az to naprawia bo nie ma sensu sie denerwowac na darmo i tracic czasu.

Tu jest male info od Codemasters:

DiRTNET Update - 18:50 16/09/2009

X360 DiRTNET

Status: Currently up and running on a trial basis

Known Issues:

The ghost server isn't coping well with the load. We're looking at various solutions to this but at this point it looks like something that will require weeks to properly fix.
We're keeping our eyes open for instability problems that have been causing infinite loads for a minority of our players. If you get an infinite load on X360, please let me know via a forum PM.

Nezly lolek, chlopaki potrzebuja tygodni zeby to naprawic, pytanie tylko czy naprawia czy powtorzy sie sytuacja z GRID.

PPWojtek
16-09-2009, 22:19
Do dupy te czaszki, miałem chyba z 5 wyścigów bez kolizji i chu*:F

lukkPL
16-09-2009, 22:37
Ja tego k.... nie rozumiem!!! Czy to tak trudno wydać w tych czasach dopracowaną grę, gdzie wszystko by smigało, nic sie nie glitchowało? Przeciez ostatnimi czasy to masakra. Ghostbusters, Section 8, Wolfenstein (bugi, że głowa mała), Fuel, teraz DIRT 2. Kto w ogóle kontoluje jakość gier? Sa betatesterzy? No nie kapuje, serio.

I zgadzam się z Wheezzyym. KILKA tygodni aby naprawić przepustowość serwera odpowiadającego za ghosty? Po prostu LOL do n-tej potęgi.:moron:

mataman
16-09-2009, 22:47
Do dupy te czaszki, miałem chyba z 5 wyścigów bez kolizji i chu*:F

Jedziesz online 3-4 wyścigi nie dotykając NICZEGO z otoczenia i wpada.

lokiGEO
16-09-2009, 22:50
Kryzys jest - beta testerów pozwalniano :P

Fuji
16-09-2009, 22:57
Z tymi duchami jest doprawdy posrana sytuacja. W nocy próbowałem kilkadziesiąt razy i... udało się :D.

kbrs
16-09-2009, 23:19
lol takie to straszne ze jakims glupi achiv nie chce wam wpasc i od razu gra do dupy ta? ;d

WiZi
16-09-2009, 23:31
Ta, taki zarcik od Codies, element losowy. Czy server zatrybi czy nie, ja na chwile obecna sie poddaje blisko 200 prob i dalej nic. Czy naprawde tak duzo wymagamy zadajac 100% dzialajacej gry? Od momentu pojawienia sie netu na konsolach (szczegolnie tej generacji) olewa sie kompletnie wszystko. Jak cos nie bedzie dzialac to sie patch wyda i kij, jak za malo opcji to wypuscimy DLC itd. Kiedys takie rzeczy nie mialy miejsca, a przynajmniej nie na taka skale, owszem wychodzily gry slabe ale nie tak zbugowane.

Codies juz raz mnie w balona zrbili resetujac rangi w GRID, jesli tym razem odwala jakis numer lub tego nie naprawia tak przysiegam sie ze wiecej nie kupie zadnej ich gry. Ewidentnie chlopaki nie ucza sie na bledach. I nie chodzi tu o jakis jeb**** achievement tylko o sprawnie dzialajaca gre. Pominolem fakt ciaglych zacinek w DIRT 2 bo wyglada na to ze zostal naprawiony, wczesniej na 10 wyscigow 6 zwiech mialem lol

Edit:
Przeciez nikt nie pisze ze gra slaba bo tak nie jest, gra jest swietna, u mnie ma mocarne 9 ale jak widac nie poznawiona bledow.

Pawlok
17-09-2009, 06:56
Cieszcie się ze do turniejów nie trzeba się dostać a tylko spróbować

zimzvm
17-09-2009, 08:10
ja Was nie rozumiem... przecież gra działa.
serwer z duchami nie działa, ot co. spinacie się co najmniej, jakby nie można było odpalić wyścigu, albo dojechanie do mety było niemożliwością : >

biedaczki calaczka nie zrobią. hyhy.

WiZi
17-09-2009, 08:12
Na tym to wlasnie polega, co turniej sa jakies wymogi, ktore mozna spelnic grajac single player i od tego jak dobrze czy tez slabo ci poszlo zalezy twoje miejsce w turnieju.

W koncu udalo sie sciagnac tego szalonego ducha, padlo na czas Octana bo tylko jego mi sie sciagnal i to jego czas mialem zamiar pobic ale wyszlo inaczej i pobilem WR, dlatego tez jestem szalenie dumny z tego achievementa ^^

http://img41.imageshack.us/img41/6848/48466998.png

HiTMAN47
17-09-2009, 08:39
Ja tego k.... nie rozumiem!!! Czy to tak trudno wydać w tych czasach dopracowaną grę, gdzie wszystko by smigało, nic sie nie glitchowało? Przeciez ostatnimi czasy to masakra. Ghostbusters, Section 8, Wolfenstein (bugi, że głowa mała), Fuel, teraz DIRT 2. Kto w ogóle kontoluje jakość gier? Sa betatesterzy? No nie kapuje, serio.

I zgadzam się z Wheezzyym. KILKA tygodni aby naprawić przepustowość serwera odpowiadającego za ghosty? Po prostu LOL do n-tej potęgi.:moron:
Po prostu graj a nie szukaj bugow na sile ;). Dzisiejsze gry sa skomplikowane od tych co byly 10 lat. Nawet najlepsze gry nie umkna sie od bugow czy glitchow.

lukkPL
17-09-2009, 10:27
Sorry Hitman, ale jak ja mam "po prostu grać" jeśli:
- w Ghostbusters spędziłem w multi chyba ponad 20h mając nadzieje że się ten cholerny Polar Slimer odblokuje
- w Wolfenstein z duszą na ramieniu wchodziłem każdego dnia do multi aby czasem nie obniżyło mi rangi do 1 lvl. Co smieszniejsze działo sie tak jeśli po załadowaniu multi (multi w Wolfie sie WCZYTUJE ok 30 sekund - następna parodia) od razu dołaczyłem się do kogoś. Wtedy przy moim nicku zamiast levelu np. 46 miałem ładniutka cyferke 1. Gdybym mecz odpalił zapewne byłaby dupa i by się nadpisało. Rozwiązaniem okazało się zahostowanie własnego lobby, wyjscie z niego i dopiero dołączenie. Następna sprawa to po prostu taka bzdura, że nie mieści mi się to w głowie. Otóż na moim łączu (1Mbit/256Kbit) moge hostowac mecz tylko dla 2 osób. Yupiiii!!! W każdej innej grze takie łącze spokojnie ciagnie 4-8 osób, ale nie w Wolfie. Tu najprawdopodobniej trzeba mieć 1Mbit UPLOADU aby moc zahostowac na 6. Brawo.
- Fuji (i nie tylko) z tego co wiem musiał tak się nakombinować aby dostac ach. za online we FUEL, że głowa mała
- DIRT 2 - no kurde nie mozna było serwera postawić z większą przepustowością? Co tam jacyś laicy siedzą, że nie potrafia obliczyć czy serwer da radę czy nie?
- GRID - gra wydana praktycznie z niegrywalnym trybem multi (freezy), achievmenty po takim freezie same wpadały, do tego przy wydaniu patcha kasuja cały ranking no i naprawiają bug z furkami. Nieźle bym się wku..ł gdybym miał np. 1900/2000 pkt. i by mnie skasowali. Wydają idioci potem DLC i psują poprzedniego patcha. NO ku...a LOL. I do tej pory przez ponad 9 misięcy nie moga wydać kolejnego naprawiającego.
- GOW 2 - ranga na online może byc skasowana jeśli sie grało na split-screen? No bez jaj. A tu sytuacja jeszcze gorsza bo mając np. 95 level, dostając reset rangi idzie się naprawde pochlastać, bo potrzeba na niego w pip czasu.

itd., itd.

Więc nie rozumiem dlaczego tych cholernych programistów tak niektórzy bronią. Nie dość, że odwalają robotę "byle tylko była" to jeszcze taki developer nie postara się o dobry sztab beta testerów, którzy by owe błedy wyłapali, tylko wyda grę naprędce aby tylko zgarnać kasę i mieć ludzi w dupie. Sorry ale takie są realia. I czy to się k... komuś podoba, czy nie achievementy sa teraz INTEGRALNĄ częścią gry i MUSZĄ działac! I biadolenie "bueee nie zrobicie calaczka, bueeee gracie tylko dla achievementów, bueeee" skwitował bym 4 ładnymi słowami. Jestem ciekaw czy taką grę (a co jeszcze ciekawsze grę jak np. NBA LIVE 06 itd. gdzie serwery są juz pozamykane) można by kupić, a nastepnie oddać, gdyz jest to produkt niepełny, niezgodny z tym co ma się otrzymać.

crazzie
17-09-2009, 10:32
olac achievy? gra jest do grania, a nie odblokowywania osiagniec :O

HiTMAN47
17-09-2009, 10:43
Ja ich nie bronie, poprostu wiem ze nie ma doskonalych gier, najwiekszy fail z osiagnieciami jest w Mercenaries 2 - tam wiekszosc nie wpada kiedy powinna :). N ie kupilem jej dla osiagniec, chcialem pograc w nia i przy okazji zrobic jakies fajne osiagniecia ale wyszlo jak wyszlo.

Musza to:
- gry dzialac plynnie a co raz plynnie jak dropki animacji przy wiekszej zadymie
- posiadac tryb coop/split na 1 konsoli (glownie t/fpp czy wyscigi)
- posiadac AA, itp
a nie by osiagniecia wpadaly.

Osiagnieca musza byc i tyle (nikt nie wymaga aby byly fajne czy po prostu zeby latow bylo ja wygiesowac=wieksza kasa od hunterow ;)), zgadza sie ale one nie sa glownym celem gry. A ze musza dzialac to gadki hunterow bo zrobia 49 osiagniec a potem okazuje sie ze 1 jest glitchowany. Trudno sie mowi, najlepiej poczekac az ktos wycalakuje gre i wtedy bedzie wiadomo czy da sie skonczyc w calosci. Troche czilautu, to tylko gry a nie rzeczywistosc (co innego gdyby w 2999r bysmy na "zywo" grali w jakiegos shooterka, skonczyli gre na realistic (jesli oberwiesz growa kulka to giniesz w rzeczywistosci) wtedy za brak osiagniecia/medalu mozna by sie wkuuurwic...
Zycie nie jest doskonale a ty chcesz aby gry byly wolne od bledow.

Ciesze sie ze masz tyle completed czy GS. Zawsze mozna ten 1 zglitchowany sobie programikiem dodac :D

lukkPL
17-09-2009, 10:46
olac achievy? gra jest do grania, a nie odblokowywania osiagniec :O

Ale przepraszam bardzo dlaczego Ty mi każesz olewać ach. jesli, powtarzam, sa one teraz CZĘŚCIĄ całej gry i ich zakichanym obowiązkiem jest to, żeby one działały? Wytłumacz mi proszę?
Poza tym achievementy są tylko jedną stroną medalu. A jesli ja bym np. chciał sie zmierzyc z ghostem Wheezeego, ot tak dla funu, to co nie mogę? Bez podtekstu achievementowego? No nie moge bo gra NIE DZIAŁA jak powinna. A jeśli mnie jarało zdobywanie duszków do kolekcji w Ghostbusters, to co tez nie mogę? A jeśli chce pograć w więcej osób niż 2 w Wolfa, do tego nie czekając wieki aby się owy tryb odpalił, to co tez nie mogę?

Dobra koniec, bo taka chyba juz ludzka mentalność/zazdrość, że jak tylko sie powie że jakiś tam achiv nie działa czy coś, to od razu znajdą sie przemądzrzałe dzieciaczki krzyczące "Get a life". Mam tylko nadzieje że będę tez miał szczęście jak Wheezzyy i w końcu uda mi się ściągnąć ghosta, jak w tę grę zacznę grać (choć wolałbym wcześniej niż za 200 próbą ;) ).

@Hitman - ja Ciebie rozumiem, że nie ma idealnych gier, ale bez jaj. To co sie wyprawia ostatnio to głowa mała. Bardziej bym zrozumiał własnie jakiś drop animacji czy coś takiego, niż to że dana część gry (multi, ghosty) w ogóle nie działa! Albo działa od przypadku, do przypadku. Jak pisał Wheezzyy, teraz jest internet i wszystko da się naprawić więc wypuśćmy bubla, a potem JEŚLI wiara będzie się pluła to może wypuścimy patcha.

wrog
17-09-2009, 10:56
Jak jest problem z serwerami to spokojnie, naprawią. Codemasters to nie jest największy z wydawców. Poza tym może nie przewidywali aż takiego sukcesu swojej gry.

crazzie
17-09-2009, 11:02
tak lukk, zazdroszcze ci tego, ze nie mozesz odblokowac achievementa za 10G, wez sie zastanow co piszesz :O kazdy wie, ze patrzycie na gry przez pryzmat achievementow i wszelkie narzekanie, ze cos sie nie chcialo odblokowac juz uniewaznia to czy gra jest fajna czy nie, oceniajac gre tez oceniacie po achievementach wiec prosze nie pie*dolic glupot o sciganiu sie z duszkami kumpla, bo kazdy wie, ze nie o to chodzi

Q-Jot
17-09-2009, 11:16
Może nie w przypadku Lukka ,ale w innym przypadku (moim przykładowo) to jest znaczące .Ja chciałbym ściągnąć sobie ducha mojego kuzyna i o browara się ścigać o najlepszy czas na trasie .Ciągle bić i poprawiać swoje rekordy .Dawałoby mi to wielką satysfakcję i byłoby celem kupna gry .Serwery wkońcu wstaną ,tak jak było z BF1943 ,ale niesmak zostanie .Lukk i tak nie płaciłeś za tą grę ,to mżesz być usprawiedliwiony ,że nie wydałeś szmalu na niedopracowany produkt i oszukałeś system :D

HiTMAN47
17-09-2009, 11:52
Jesli nie dalo sie pobrac ducha teraz, sproboje pozniej, znajde sobie inna gre na ten czas, moze za 2 dni pobiore. Mamy rowiazanie. Musisz teraz zrobic calaka? MGC i tak nie pokazuje wg kolejnosci dopisania sie na liste lecz alfabetycznie, wpis ze "pierwszy calak w Dirt 2 w Polsce" zostanie tylko na forum.

Wyjdzie MW2, Live zostanie tak obciazony ze glowa mala, nie bedzie dalo sie grac i zdobywac osiagniec jesli pojawia sie na multi - ale glupie, nie umieja przygotowac gry na premiere?

Lukk - jeszcze jedna sprawda, czescia gry sa tez rozne wyzwania, multiplayer, extrasy. Gdyby taki Batman nie mial nie mial 2 dodatkowych trybow na GS to pewnie odpalilbys raz, czy dwa by sprawdzic, World At War - zrobiles calaka, multi pewnie odpuscilbys, ukonczenie gry na VERY VERY VERY HARD by dostac atwork w galerii bys zapewnie nie zrobil bo za to osiagniecia nie ma. Zasada - zrobic osiagniecia, reszte olac.
(tytuly podalem z glowy ktore pierwsze mi przyszly ;))

WiZi
17-09-2009, 12:52
Nie chce sie wpierniczac panowie ale dajcie juz na luz bo to w koncu temat o DIRT 2 prawda? :)

zimzvm
17-09-2009, 12:56
ludzie weźcie na wstrzymanie, każdemu mogą się przytrafić błędy.
poza ściąganiem duszka, niczego tej grze zarzucić nie można. czy przez to jest produktem niepełnowartościowym ? odpowiem: NIE !
z czasem to niedociągnięcie będzie naprawione, spokojnie.
a jeśli czyjeś e-ego tego nie wytrzymuje, to niech walnie sobie jednego e-browara i nie marudzi, że gra jest spieprzona, bo nie może pościgać się z duchem e-znajomego dla przyjemności a nie dla acziwa (sic!).

zaraz się z tego kolejna acziwmentowa wojenka rozpęta. a po co ?

r1p
17-09-2009, 14:21
Oczywiście uważam tak samo jak kolega wyżej - gierka jest zajebista i ta mała wpadka w żadnym stopniu nie wpływa na jej odbiór. Duża szansa, że pierwsza łatka to naprawi.

juve26
17-09-2009, 14:29
Bądźmy szczerzy, jeśli ktoś płaci za giereczkę 200zł, to sam siebie oszukuje mowiąc, że niedopracowanie mu w niczym nie przeszkadza :) To tak, jakby kupić auto za kilkananaście tysięcy złotych i mowić, że psie siki na siedzeniu są ok, bo auto tak samo szybko jeżdzi.

btw po Crapmasters nie spodziewałbym się cudow w postaci szybkiego patcha.

zimzvm
17-09-2009, 15:25
psie siki to wartość dodana, co z pewnością podniosło by wartość pojazdu.

ehhh... moim zdaniem nie ma się nad czym rozwodzić. cierpliwi poczekają, a frustraci sami sobie szkodzą podnosząc ciśnienie z powodu takiej bzdury.

umówmy się - to jest bzdura. jak chcesz się pościgać z duchem kolegi dla funu, to lepiej to zrobić ścigając się na żywo, co zostało doskonale rozwiązane w tej grze.

juve26
17-09-2009, 15:39
Jednak taka funkcja powinna być w grze, za ktorą zapłaciłeś, dlatego niemęskie jest takie zlewanie tego. Jeśli teraz nie przeszkadza Ci, że oszukali Cię na niezbyt taniej grze, to w przyszłości ludzie będą Cię ruchać na duże pieniądze, a Ty ciągle będziesz to zlewał. Takie wnioski wyciągam z takiego zachowania ;)

wrog
17-09-2009, 15:44
Skończcie już, bo zaraz przyjdzie Frezer i napisze jak to dobrze, że on ściągnął z netu, bo nie będzie wydawał pieniędzy na niedopracowaną grę.

HiTMAN47
17-09-2009, 15:55
Jednak taka funkcja powinna być w grze, za ktorą zapłaciłeś, dlatego niemęskie jest takie zlewanie tego. Jeśli teraz nie przeszkadza Ci, że oszukali Cię na niezbyt taniej grze, to w przyszłości ludzie będą Cię ruchać na duże pieniądze, a Ty ciągle będziesz to zlewał. Takie wnioski wyciągam z takiego zachowania ;)
Kupielem RE5, multiplayer byl na plycie za kase - i co? Kto chcial ten kupil, choc skoro jest na plycie to powinno byc dostepne - prawda ze tak?

Zapraszam do tego tematu by kontyuowac dyskusje http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?p=95858#post95858 mozna tam wrog? :)

wrog
17-09-2009, 16:32
Można w temacie o Osiągnięciach w DiRT 2 jeśli te duchy się z nimi wiążą jakoś.

PS. Multi nie był w RE5 na płycie. Tryb korzysta z assetów znajdujących się na płycie, a to co innego.

zimzvm
17-09-2009, 18:21
@juve26
zgadzam się, powinna być. również uważam to za spore niedociągnięcie ze strony Codies. jednak na samą grę nie utyskuję, gdyż ta nie traci ani krzty ze swojej zajebistości na chwilowym braku możliwości zasysania duchów.
tak na marginesie - pozwolisz, że sam będę wybierał sobie obiekt ruchania ; ]
a porównywanie kupowania gry za 199, do wydania kilkunastu tysięcy jest cokolwiek nie na miejscu.

z mojej strony EOT.

a co do samych acziwmentów - ostatnio próbowałem On The Bubble zrobić i przyznam, że nie jest łatwy. przeciwnicy mają tendencje do nagłego przyspieszania, jak nadchodzi pora ich wyprzedzania.
poza tym zaiste dziwi mnie, że nie ma żadnego acziwa związanego z poziomem trudności. część z nich jest bardzo podobna do GRIDowych, a tam zdaje się, że jest co najmniej jeden taki.

PPWojtek
17-09-2009, 20:25
Zrób go na najłatwiejszym poziomie, mi wpadł przy pierwszej próbie :)

Frezer
17-09-2009, 20:51
ale jajca z tymi duchami, sprawa jest bardzo prosta wystarczy odraobina inelektu żeby sie domyśleć co jest na rzeczy, Codemaster robi to celewo żeby ludzie nie calakowali i trzymali gre jak najdłużej, ciekawe ile to potrwa pewnie z miech a poted oblokują, kolejny sposób dymania legalnych graczy hehehe

QBalu
17-09-2009, 21:20
Przeca można ściągnąć ducha, jak nie jednej osoby, to drugiej. Jak nie na tej trasie to na tamtej. Pokombinujcie trochę, a na pewno się uda. BTW miałem dzisiaj ciekawą historię... zassałem ducha, przyjechałem szybciej niż on, ale pomimo tego, że kończyłem wyścig przed nim i to nawet kilka razy to mój wynik nie chciał się zaktualizować na serwerze, przez co osiągnięcie nie chciało wskoczyć.

zimzvm
18-09-2009, 07:48
z ciekawości spytam - ile jest drużynowych eventów w grze ?

Pawlok
18-09-2009, 08:01
Miałem identyczną sytuacje spróbowałem jeszcze raz bez korzystania z cofania czasu i wpadło.

zimzvm
18-09-2009, 13:29
no tak, była informacja, że czasy będą zapisywane tylko wtedy, gdy nie skorzysta się z cofania czasu.

r1p
18-09-2009, 14:06
z ciekawości spytam - ile jest drużynowych eventów w grze ?
Około 5 ;d
Dokładnie moge napisać później

mataman
18-09-2009, 14:25
ale jajca z tymi duchami, sprawa jest bardzo prosta wystarczy odraobina inelektu żeby sie domyśleć co jest na rzeczy, Codemaster robi to celewo żeby ludzie nie calakowali i trzymali gre jak najdłużej, ciekawe ile to potrwa pewnie z miech a poted oblokują, kolejny sposób dymania legalnych graczy hehehe

Ach ten twój przenikliwy intelekt. I tak szybko nie zrobi sie calaka bo trzeba wziąć udział w chyba 4 turniejach, a to trochę potrwa.

Magu85
20-09-2009, 15:31
Witam mam pytanko o co chodzi z tymi 4 turniejami gdzie je moge zaliczyc?
I o co chodzi z tym duchem co trzeba zrobic
Za pomoc dzieki

r1p
20-09-2009, 17:18
Wychodzisz z przyczepy i tam w zakładce News jest informacja o turniejach. Patrzysz na aktualny turniej i robisz co trzeba ;d Musisz być w tym czasie online oczywiście

A duchami nie ma co się przejmować narazie ;d

WiZi
21-09-2009, 19:17
Ku*** Dirtnet znowu nie dziala od paru dni, niech oni wreszcie z tym wszystkim zrobia porzadek bo szkoda patrzec jak tak fajna gra cierpi z powodu takich niedorobek.

lukkPL
22-09-2009, 09:04
Ku*** Dirtnet znowu nie dziala od paru dni, niech oni wreszcie z tym wszystkim zrobia porzadek bo szkoda patrzec jak tak fajna gra cierpi z powodu takich niedorobek.

Wczoraj serwery już wieczorem działały :) I nawet udało mi się zrobic achiva ze ściągnięciem ghosta. Za około 15 razem, ale poszło. Parodia z tymi serwerami.

Fighter Pl
22-09-2009, 09:35
Wczoraj serwery już wieczorem działały :) I nawet udało mi się zrobic achiva ze ściągnięciem ghosta. Za około 15 razem, ale poszło. Parodia z tymi serwerami.
Którego ściągnąłeś? Jakiś łatwy do pobicia?

lukkPL
22-09-2009, 09:51

Ściągnąłem z Rally Cross, Londyn, coś tam Bridge (d-pad raz w prawo). Jako, że Londyn sa to pierwsze zawody, to musiałem się w grę wprawić i mój czas także nie był zbytnio dobry. Wszedłem na Leaderboarda i przejechałem parę pozycji od siebie w dół do kolesia, który miał miejsce ok. 103.000.

bratze
22-09-2009, 13:40

Łatwy do pobicia:

Kraj-CALIFORNIA BAJA
Trasa-ESSENADA SPRINT
Samochody-RALLY CARS

Czas ducha z samego dołu listy (miejsce 6697 korber 3:53:88)

W moim przypadku ten czas duch wczytuje sie ZAWSZE bez wzgledu na pore dnia czy nocy.

Miejsce korber moze ulec zmianie,orientacyjny czas przejazdu okrazenia 1 minuta

Mi osobiscie udalo sie zrobic w 55sek:rofl:

Czekam na info czy nie mieliscie problemow tak jak ja z zassaniem czasu ducha

Pozdro i mam nadzieje ze pomoglem!

PPWojtek
22-09-2009, 16:59
Kurde bratze dzięki, ściągnęło się bez problemu :rofl:
A tego gościa pokona nawet 5-letnie dziecko :D

r1p
22-09-2009, 20:44
Faktycznie działa ;d No to pojawił się niezawodny sposób na tego aczika

Frezer
23-09-2009, 00:07
ja też dzisiaj zrobiłem tym sposobem, wielkie dzieki za info bratze

zimzvm
23-09-2009, 07:58
jak to mówią do 3 razy sztuka.
za trzecim razem zassało mi ducha i acziw wpadł. dzięki za cynk, bratze : ]

mam również pytanie o acziwa With Great Honor - czy to, że przeciwnicy we mnie uderzają również działa na moją niekorzyść ?

mataman
23-09-2009, 10:43
Oczywiście.

Trzeba dotelepac sie na końcu stawki parę razy, nie dotykając absolutnie niczego. Nic trudnego

bratze
23-09-2009, 11:38
jak to mówią do 3 razy sztuka.
za trzecim razem zassało mi ducha i acziw wpadł. dzięki za cynk, bratze : ]

mam również pytanie o acziwa With Great Honor - czy to, że przeciwnicy we mnie uderzają również działa na moją niekorzyść ?

Tak dokladnie,jak ktos w ciebie uderzy to czapa,najlatwiej zrobic ten acziw na
Jam Sesion trasa gate crascher(Create race)zapros kumpla i scigajcie sie w 2 osoby,ale UWAGA w ustawieniach auta zmieniamy DAMAGE na FULL,(Jak bedziesz mial ONLY VISUAL to osiagniecie nie wpadnie NIGDY!!!)przejezdzamy trase bez kolizji z przeciwnikiem oraz otoczeniem 1 lub 2 razy i acziw wpadnie.
Mi osoboscie wpadlo po 1 przejechaniu trasy.
Pozdro.

zimzvm
23-09-2009, 18:18
ok, dzięki za klaryfikację.
powalczę z tym dzisiaj.

lukkPL
23-09-2009, 19:17
A jesli Ci nie wyskoczy achiv. pomimo posiadania już zielonej czaszki (jak mi:moron:) to wyłącz grę, włącz jeszcze raz i przejedź jeszcze jeden wyścig. Tak ku przestrodze.

PPWojtek
23-09-2009, 21:16
Dobra acziw za zielony ryjek w multi wyskoczył :D Teraz tylko 30 lvl, 4 turnieje i calaczek :rofl:

zimzvm
24-09-2009, 08:19
@lukk
dzięki za przestrogę : ]
w weekend wracam do DIRT 2 i będę go robił.

Krystian
27-09-2009, 17:46
Może mi ktoś powiedzieć o co w tym acziku chodzi You're The Best, Around! (20 GS)
Win a race at every track in the game (in any game mode).Wszystkie wyścigi przejechałem na 1 pozycji tylko mi brakuje jednego wyścigu do ukończenia 41 tylko jak sprawdzam wszystkie wyścigi czy mam na 1 miejscu to są one ale aczik nie chce się odblokować

mataman
27-09-2009, 18:55
Musiałeś coś przeoczyć

kbrs
27-09-2009, 19:47
moze chodzi o to ze eventy masz na 1wszym miejscu ale np. jesli event skladal sie z trzech wyscigow, to w jednym byles drugi a dwa kolejne z eventu wygrales

crazzie
28-09-2009, 08:45
i bez sensu ze nie mozna tego sprawdzic nigdzie, bo to czy przejechalismy kazdym autem jest dostepne w statsach

SierraPL
28-09-2009, 10:40
Może mi ktoś powiedzieć o co w tym acziku chodzi You're The Best, Around! (20 GS)
Win a race at every track in the game (in any game mode).Wszystkie wyścigi przejechałem na 1 pozycji tylko mi brakuje jednego wyścigu do ukończenia 41 tylko jak sprawdzam wszystkie wyścigi czy mam na 1 miejscu to są one ale aczik nie chce się odblokować

A karierę zrobiłeś na 100%? Mnie to wpadło bez problemu po zaliczeniu singla.

PPWojtek
28-09-2009, 19:18
Tak też z tym miałem problem, teraz przypomnij sobie którym autem jeździłeś np tylko raz i zrób nim jeszcze jeden wyścig, mnie brakowało 2 samochodów i jakieś 2 pierwsze lepsze wziąłem bo coś mi tam przeczucie podpowiadało i aczik wypadł ;)
A co do turniejów do dupa, bo trzeba czekać pare dni na następny, już dawno miałbym calaka

WiZi
29-09-2009, 01:14

Jesli skonczyles kariere na 100% i nadal nie wpadl achievement to znaczy ze mogles nie wygrac ktoregos wyscigu w eventach, na ktore sklada sie wiecej niz jeden wyscig. Na przyklad robiac achievement za wygranie eventu bez wygrania wyscigu mogles przegapic ktoras z tras. Ponizej zamieszczam liste tras w Dirt 2. Trasy z gwiazdka kolo nazwy sa w eventach, w ktorych jest tylko i wylacznie jeden wyscig, wiec te raczej na pewno wygrales. Mam nadzieje ze ulatwi ci to nieco sprawe jak i innym borykajacym sie z tym problemem. Ten achievement nie musi byc zrobiony w karierze, mozesz zrobic to w trybie free ride (czy jak to tam sie nazywa)

LA: Marina Air *
LA: Marina Sprint
LA: Stadium Sprint *
Baja: Ensenada Sprint *
Baja: Ensenada *
Baja: Spillway Long
Baja: Spillway Short *
Baja: Spillway *
Baja: Peninsula Run *
Utah: Hurrah Pass *
Utah: Kane Creek *
London: Battersea Bridge *
London: Battersea Air *
London: Battersea Bridge B *
Croatia: Mali Alan Pass
Croatia: Hairpin Run *
Croatia: Chapel Run *
Croatia: Novigrad *
Morocco: Kasbah Run
Morocco: Ait Benhaddou *
Morocco: Tamdaght *
Morocco: Kasbah Trail *
Morocco: Ounila Descent *
Morocco: Ounila Valley
Morocco: Hammada Circuit *
Morocco: Hammada Sprint *
China: Li River
China: Li River Hillclimb
China: Li River Descent
China: Yu Yong
China: Yu Yong B
China: Yu Yong Sprint
China: Yu Yong Sprint B
Japan: Shibuya *
Japan: Shibuya B *
Malaysia: Ladang Long
Malaysia: Ladang Sprint
Malaysia: Ladang Mine Run
Malaysia: Rawang Trail *
Malaysia: Tanamera
Malaysia: Tanamera Falls

crazzie
29-09-2009, 08:52
mi wszystko wpadlo juz i zostal tylko online, w ktorym niestety nie da sie grac :/

zimzvm
29-09-2009, 09:05
z powodu ?

mataman
29-09-2009, 09:18
mi wszystko wpadlo juz i zostal tylko online, w ktorym niestety nie da sie grac :/

eee tam bez przesady, trzeba miec skilla i spryt :D

crazzie
29-09-2009, 09:42
z powodu tego ze zawsze ktos przed zakretem wjedzie w dupe, juz pomijam fakt pierwszego zakretu, tam juz sie nauczylem omijac glupote innych graczy, ale to pierwsze to przegiecie, dlatego rzadko gram w wyscigi online, chyba ze z kumplami

QBalu
29-09-2009, 09:50
Dlatego gra się na pierwszym trybie z lewej, gdzie każdy gracz śmiga duszkiem. Tam większą rolę odgrywa skill i spryt, a szczęście nei decyduje o wygranej.

mataman
29-09-2009, 10:33
Ja zawsze gram na środkowym (rallycross rulez!). Po obcykaniu tras bez problemu można wygrać. Fakt czasem zdarzy się jakiś madafaka lub większy wypadek ale przeważnie gamonie jeżdżą.

SierraPL
29-09-2009, 13:46
Dlatego gra się na pierwszym trybie z lewej, gdzie każdy gracz śmiga duszkiem.

No nie wiem, parę razy się zdziwiłem jak próbowałem ominąć takiego duszka i zaliczyłem takiego dzwona że mi wszystkie spojlery poodpadały.

Krystian
29-09-2009, 15:53
Jesli skonczyles kariere na 100% i nadal nie wpadl achievement to znaczy ze mogles nie wygrac ktoregos wyscigu w eventach, na ktore sklada sie wiecej niz jeden wyscig. Na przyklad robiac achievement za wygranie eventu bez wygrania wyscigu mogles przegapic ktoras z tras. Ponizej zamieszczam liste tras w Dirt 2. Trasy z gwiazdka kolo nazwy sa w eventach, w ktorych jest tylko i wylacznie jeden wyscig, wiec te raczej na pewno wygrales. Mam nadzieje ze ulatwi ci to nieco sprawe jak i innym borykajacym sie z tym problemem. Ten achievement nie musi byc zrobiony w karierze, mozesz zrobic to w trybie free ride (czy jak to tam sie nazywa)

LA: Marina Air *
LA: Marina Sprint
LA: Stadium Sprint *
Baja: Ensenada Sprint *
Baja: Ensenada *
Baja: Spillway Long
Baja: Spillway Short *
Baja: Spillway *
Baja: Peninsula Run *
Utah: Hurrah Pass *
Utah: Kane Creek *
London: Battersea Bridge *
London: Battersea Air *
London: Battersea Bridge B *
Croatia: Mali Alan Pass
Croatia: Hairpin Run *
Croatia: Chapel Run *
Croatia: Novigrad *
Morocco: Kasbah Run
Morocco: Ait Benhaddou *
Morocco: Tamdaght *
Morocco: Kasbah Trail *
Morocco: Ounila Descent *
Morocco: Ounila Valley
Morocco: Hammada Circuit *
Morocco: Hammada Sprint *
China: Li River
China: Li River Hillclimb
China: Li River Descent
China: Yu Yong
China: Yu Yong B
China: Yu Yong Sprint
China: Yu Yong Sprint B
Japan: Shibuya *
Japan: Shibuya B *
Malaysia: Ladang Long
Malaysia: Ladang Sprint
Malaysia: Ladang Mine Run
Malaysia: Rawang Trail *
Malaysia: Tanamera
Malaysia: Tanamera Falls

Już wiem gdzie nie wygrałem wyścigu tam gdzie robiłem osiągniecie gdzie trzeba było być 2 w 3 wyścigach tylko która to była trasa hehe a te bez gwiazdek to są wyścigi gdzie jest wiecej niż jeden wyścig ?? a nie idzie tego sprawdzić gdzie sie było 2 w tych 3 wyścigach bo od nowa wszystkich turniejów nie chce mi sie isc

SierraPL
29-09-2009, 16:01
Z tego co pamiętam to na drugim miejscu trzeba ukończyć wyścigi z wirtualnym kumplem, coś z team'em w nazwie, nie jest ich dużo więc nie powinno być problemu z zaliczeniem wszystkich jeszcze raz.

kbrs
03-10-2009, 23:59
mozna jezdzac na samych trailblazerach/rally dostac range cautious? jesli nie, to jest ktos chcetny do zboostowania tego w jam session, tak zeby pyknac pare krotkich wyscigow bez hm 'dotykania sie' jakkolwiek to nie brzmi :p

r1p
04-10-2009, 15:05
mozna jezdzac na samych trailblazerach/rally dostac range cautious? jesli nie, to jest ktos chcetny do zboostowania tego w jam session, tak zeby pyknac pare krotkich wyscigow bez hm 'dotykania sie' jakkolwiek to nie brzmi :p
Ja moge pyknąć, bo nie robiłem jeszcze tego aczika
Moglibyśmy jutro zagrać, najlepsze godziny dla mnie to 17-20

crazzie
04-10-2009, 15:30
najszybciej zielona czache zrobic w londynie na rallycross, na jam wchodzi bez problemu z uwaga, ze trzeba w opcjach ustawic opcje od czaszek :)

kbrs
04-10-2009, 15:34
jutro o 17 raczej na bank bede, to invita juz posylam i pykniemy to : )

Habit75
12-10-2009, 16:43
Szybie pytanko. Czy thorwdowny liczą sie do achiva za wszystkie eventy?

dr M
12-10-2009, 17:10
nie. wystarczy, ze zrobisz te 12 potrzebne to acziwka I like a Challenge

crazzie
18-10-2009, 22:25
achievement mix it up, za przejechanie we wszystkich trybach online, no i wlasnie, mam 7/8, gdzie ten ostatni tryb? :/

przejechalem wszystkie podstawowe tj rally, trail blazer, landrush, rally cross, raid, last man standing i domination, hmm?

Habit75
18-10-2009, 22:41
Musisz jeszcze przejechać gatecrasher w jam session. Najlepiej teraz (znaczy wieczorkiem) bo są osoby które w to grają.

crazzie
18-10-2009, 23:08
dziekuje, wszystko juz jest cacy :)

Airy Daniel
19-10-2009, 16:16
a ja mam pytanie jak zrobic tega acziwa Two Cups One Girl z gory dzieki za pomoc

kbrs
19-10-2009, 16:27
um, wystarczy w eventach w ktorych startujesz w parze z innym zawodnikiem, wybrac dwa razy ta sama dziewczyne, co w tym trudnego?

Airy Daniel
19-10-2009, 16:49
ale ja mam wygrac ten event czy ta dziewczyna

WiZi
19-10-2009, 17:02
Ty masz wygrac ten event.

crazzie
19-10-2009, 17:33
dokladnie to team ma wygrac ;)

ja to zrobilem i przy okazji za wygranie bez zajmowania 1 miejsca, torowalem jej droge rozpychajac innych lol

Airy Daniel
19-10-2009, 17:43
bardzo wam dziekuje za pomoc wpadło

Q-Jot
25-10-2009, 13:15
1.Ile czasu zajmuje dobicie do 30 levelu na multi ? Jest jakiś sposób na boost ?
2.Aby wziąć udział w turnieju trzeba mieć Gold ?

jasiopatryk
25-10-2009, 13:21
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tych turniejach co tygodniowych ? To jest tylko przez jakiś czas ? Bo co wchodzę to jest data, że za tydzień dopiero będzie kolejny.

kbrs
25-10-2009, 13:23
aby wziac udzial w turnieju trzeba miec gold, przynajmniej w niektorych napewno.
30 lvl dosc szybko sie nabija, nie pamietam ile dokladnie godzin ale latwo to leci bo miedzy lvlami nie ma zbyt duzej roznicy fame pointsow. nie ma raczej sposobsu na boost, wystarczy wygrywac, najlepiej jezdzic w czasowkach i uczyc sie tras. w rallycrossach itd. zbyt wiele zalezy od szczescia ze jakis debil ci w dupe nie wjedzie albo od pozycji startowej.

jasio: bo one sa co tydzien, sa rozne kryteria turniejów np. ilosc wyscigow online w ktorym sie bralo udzial, czasowka na jakims torze, no pisze to zawsze w current tourney wystarczy raz sie przejechac na multi, badz przejechac tor na ktorym liczone sa czasy do turnieju i juz ci zalicza udział.

sportowiec
08-11-2009, 19:37
Jak zrobić osiągnięcie Dominated!
Win a domination event, getting the maximum available points.
Wygrywam wyścig z najlepszym czasie w każdym sektorze i nic. Ale może są jakieś dodatkowe punkty bo jak kończe wyścig to mam 41 punktów a nie 40 ?

zimzvm
08-11-2009, 20:07
masz mieć 50 punktów.
10 za każdy sektor oraz 10 za pierwsze miejsce w wyścigu.

Q-Jot
08-11-2009, 20:42
A macie jakąś dobrą trasę i auto ,żeby bujnąć się do tych 200km/h i zdobyć Terminated ?

zimzvm
09-11-2009, 00:26
BMW w wersji trailbalzer w Utah. wybierz tą trasę, która zaczyna się długą prostą, rozpędź się, w pewnym momencie będzie lekki łuk w prawo, a na jego początku po lewej stronie spory kamień. wjedź odpowiednio rozpędzonym w niego i acziw wpada.

Maniak_23_PL
09-11-2009, 05:29
1000 GS jest w tej grze bardzo prosto zrobić, choć zajmuje troszkę czasu.
Ja zaliczyłem wszystko w ok 16h ale muszę nadmienić że jestem słaby w takie gierki (w inne też, he he he), więc jak ktoś ma skila to w 10-12h powinien spokojnie to zaliczyć.

Q-Jot
11-11-2009, 13:58
Eeeeee.Jak zdobyć achievementa za wygranie 8 dyscyplin na Xbox Live ? Landrush ,Raid ,Traillblazer etc. to jest w sumie 7 dyscyplin .Co jest 8 z nich ?

Habit75
11-11-2009, 14:09
Musisz jeszcze przejechać gatecrasher w jam session. Najlepiej teraz (znaczy wieczorkiem) bo są osoby które w to grają.
............

lejzi bicz PL
19-02-2010, 14:26
moze mi ktos wyjasnic skad tego ducha mam sciagnac?? i jak.... chyba jestem na to za ciemny :P

mataman
19-02-2010, 14:40
Lejzy bicz jesteś. Z eventow wybierasz time trial pózniej Trase, empty slot, jakiś czas z końca leaderboardu, jedziesz bijesz czas i tadaaaa acziwment anloket :D

lejzi bicz PL
19-02-2010, 15:19
o cholera.... latwe..:) no dziekuje bardzo... chetnie oddalbym Ci 5 z tych 10 GS co dostalem za to :P
a o co chodzi z tymi czaszkami?? ja mialem czerwona ale osiagniecie nie wskoczylo.... dlaczego??

MANDo
19-02-2010, 19:02
Masz mieć zieloną, wpada po kilku "czystych" wyścigach. Pod rząd najlepiej się starać.

kubus230195
11-04-2010, 16:46
Bask in your success at X Games America.

O co kaman ?

kbrs
11-04-2010, 16:50
po prostu wygraj x games america, tyle

deirdre
21-11-2010, 14:45
witam, może banalne pytanie ale proszę napisać jak zdobywa się online fame, przejechałem juz kilka wyścigów w jam session ale z żadnego nie zdobyłem ani trochę fame?

MANDo
21-11-2010, 15:25
Odpalaj wyścigi na rankingu, pozatym pod koniec musisz mieć dobrą pozycję. Aha i jeszcze przejrzyj listę zadań dodatkowych (taka jak w singlu typu skocz 1000m łącznie itd), też dodaje online fame.

deirdre
22-11-2010, 15:56
a po sprecyzowaniu wyścigi na rankingu czyli?

igor8472
22-11-2010, 19:05
Izi, wyścig rankingowy, nie żaden nierankingowy player match.

deirdre
23-11-2010, 12:30
a skąd rozpoznam że to wyścig rankingowy lub nie?

rad
23-11-2010, 13:33
Czlowieku nie musisz nic rozpoznawac, w grze jak byk jest napisane PRO TOUR - race hard and earn fame in ranked matches, JAM SESSION - have fun and make up your own rules in player match.

deirdre
23-11-2010, 15:44
przejechałem juz kilka wyścigów w jam session ale z żadnego nie zdobyłem ani trochę fame? trzeba było od razu pisać

Grampel
25-11-2010, 13:34
Szukam chętnych do zrobienia aczika za wygranie przeciwko 7 oponentom, mój GT: Grampel

NML
13-11-2011, 15:18
you`re The Best Around!
Win a race at every track in the game
On the Bubble
Be second to last at each elimination point but go on the win a Las Man Sta nding race
O co chodzi w tych dwóch osiagnieciach pierwsze to nie wiem wygrałem wszystkie wyscigi w karierze i nie mam tego osiagniecia

Colin84PL
13-11-2011, 16:27
1 - wygraj wyścig na każdym torze. widocznie jakieś miejscówki jeszcze Tobie pozostały.
2 - w wyścigu typu Last Man Standing przed każdym punktem eliminacji musisz być przedostatni i ostatecznie wygrać.

NML
17-11-2011, 16:55
1.Można jakoś sprawdzic które są wygrane a które nie?
2. Czyli co zawsze mam jechac przed ostatni i na końcu wygrac?

igor8472
17-11-2011, 17:05
1. Przejrzyj mapkę z eventami, jak patrzysz pod kątem widać hologram z miejscem które zająłeś.
2. Dokładnie tak

NML
03-02-2012, 13:55
Odswieża kolejny raz
you`re The Best Around!
Win a race at every track in the game
Sprawdziłem wyścigi na mapce turów no i na wszystkich mam pierwsze miejsce, czy trzeba zaliczyc jakies inne wyscigi które nie wiem są w time trial lub w free race???

lokiGEO
03-02-2012, 15:36
jest jeden wyścig w los angeles w nocy jest jednym z ostatnich w tourze więc jak nie ukończysz całego to ci się nie odblokuje