View Full Version : Fifa 10 - osiągnięcia

Strony : [1] 2

Fighter Pl
28-09-2009, 11:05
Na dniach pojawi się nowa "Fifka". Można więc zacząć dyskutować o osiągnięciach. O jednym z nich wspomniał mefp w temacie o Fifa 10 : "Bad Loser 0http://www.xbox360achievements.org/images/misc/g-icon.gif
Select to Quit & forfeit 5 Xbox LIVE matches when losing "

Osiągnięcie przegięte:moron:

---------- Wiadomość dodana 11:05 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 11:01 ----------

nie wiem czy dobrze rozumiem.
Dostaniemy osiagniecie za wyjscie z 5 meczy xbox live?
Dokładnie. Chyba kogoś tam ładnie po........ło. Nie mam pojęcia dlaczego dali takie osiągnięcie:/

Nesta93
28-09-2009, 11:06
Team Player - Zagraj mecz Pro Club Championship w pełnym składzie (10 graczy)
Juz chyba mozna zaczac sie ustawiac.

wrog
28-09-2009, 11:25
Przegięte? Bardzo dobre. Widać kto ucieka. Poza tym jest za 0 GS.

mefp
28-09-2009, 11:27
Co do Osiągniecia Bad Loser to może będzie dało się je zrobić w prywatnych meczach z przyjacielem. Start meczu>gol>wyjście. Nie ma za niego żadnych GS więc ostatecznie też można sobie go darować.

Team Player na szczęście jest łatwiejszy do zdobycia niż w zeszłym roku, gdzie trzeba było zagrać 10 na 10 (pozdr. dla crazziego :P). Ja się oczywiście piszę :)

Poniżej pełna lista Osiągnieć:
(źródło: xbox360achievements.org)

Limited Resources 50 GS
Win a League or Cup in Manager Mode with a 1 Star team or lower
Practice Makes Perfect 10 GS
Work on your skills in Practice Mode
Good Form 20 GS
Play 5 consecutive Xbox LIVE Head to Head Ranked matches without losing
Phoenix from the Ashes 25 GS
Make a 5 Star team out of a 2 Star team or lower within 5 seasons in Manager Mode
Globetrotter 30 GS
Win titles in all 5 major European Leagues (England, France, Italy, Germany & Spain)
Theatre of Dreams 10 GS
Upgrade your Stadium Manager to Level 10
Window shopping 5 GS
Visit the FIFA 10 Store
No Pressure 35 GS
Achieve 100% Board Confidence at any Club in Manager Mode
Established 50 GS
Become a 5 Star Manager
The Treble 75 GS
Win 3 trophies in 1 Manager Mode Season
Climbing the Ladder 45 GS
Win consecutive promotions with the same Club in Manager Mode
Double Champs 40 GS
Win consecutive League titles in any top tier League in Manager Mode
Recognise Anyone? 5 GS
Download your Club member Game Faces from EA SPORTS™ Football World
Looking Good 10 GS
Download your Game Face from EA SPORTS™ Football World
Skilled Pro 25 GS
Unlock 100 EA SPORTS™ Football World Accomplishments with your Virtual Pro
Team Player 25 GS
Play a Pro Club Championship match as a full team (10 players)
Ton up 100 GS
Win 100 Online Classic Ranked Matches
Experimental 20 GS
Play 5 consecutive Xbox LIVE Head to Head Ranked matches using a different team
Underdog 20 GS
Win an Xbox LIVE Head to Head Ranked match using a weaker team than your opponent
Always Available 35 GS
Complete a season in Be a Pro: Seasons without simming a game
Around The World 15 GS
Play a match with a team from every league
A Star Is Born 10 GS
Create a Virtual Pro
Lounging Around 10 GS
Score 2500 points and win 5 Badges in a single Lounge Mode match
Photographer 10 GS
Upload a Screenshot to EA SPORTS™ Football World
Top of the League? 10 GS
Win a match in a Friends League
Total Control 5 GS
Win a match with fully manual settings (no assistance can be switched on)
Well Travelled 25 GS
Win a match in every stadium
Real Fan 50 GS
Play for over fifty hours
Good Friend 25 GS
Create a goal for a Friend with a cross
Challenging Schedule 45 GS
Complete a Manager Mode Season without simming a game
Wheeler Dealer 15 GS
Buy 50 players in your Manager Mode career
Cup Upset 10 GS
Win a 16 team Tournament with a 1 Star team when playing on Professional difficulty or higher
Grind it Out 10 GS
Win a match with 10 men on Xbox LIVE or when playing on Professional difficulty or higher
Hard Earned Win 10 GS
Beat a 5 Star team with a ½ Star team on Xbox LIVE or against Professional difficulty or higher
Camera Man 10 GS
Upload a video to EA SPORTS™ Football World
Off the Woodwork 15 GS
Score off the post or cross bar in a match
Shooting Boots 5 GS
Score 5 goals in 1 Arena kick-about
FIFA Fever 5 GS
Catch the Fever by beating someone on Xbox LIVE who already has it

SEKRETNE OSIĄGNIĘCIA

Still Practicing? 10 GS
Score 20 goals in 1 Arena kick-about
Gutsy Call 10 GS
Take an Xbox LIVE Head to Head Ranked match to extra time when playing as a weaker team
Glory Hunter 0 GS
Play 10 consecutive Xbox LIVE Head to Head Ranked matches with the same 5 Star team
Good Support 10 GS
Play an Online Team Play match as your Favourite Team
Bad Loser 0 GS
Select to Quit & forfeit 5 Xbox LIVE matches when losing
Time For A Testimonial 50 GS
Play 500 matches with your Virtual Pro

crazzie
28-09-2009, 11:39
mefp pamietam te dluuuuuuuuuuuuuuuuuuugie wieczory :) ale dzieki temu sie poznalismy no nie? :)

ja tez sie pisze na ustawke, juz jak na szpilkach siedze ladujac w demo co popoludnie :D

mefp
28-09-2009, 11:55
Dokładnie crazzie :)

wrog masz trochę racji w tym, że widać kto ucieka. Takimi osiągnięciami twórcy jednak niejako promują takie zachowanie i jest to dla mnie niezrozumiałe.
Swego czasu pamiętam, że w Turoku miało pojawić się osiągnięcie za zabicie członka swojej drużyny. Nie wiem czy ostatecznie się pojawiło czy nie, ale to też niezła głupota.

wrog
28-09-2009, 12:08
To z Turoka wyleciało :) A to tutaj specjalnie jest Sekretne. Większość osób nie śledzi stron o Osiągnięciach i nawet nie będzie o nim wiedziało.

Nesta93
28-09-2009, 12:14
Przegięte? Bardzo dobre. Widać kto ucieka. Poza tym jest za 0 GS.
Ale zeby je zdobyc będe musial popsuć zabawe 5 osobą , a to juz nie jest fajne.

wrog
28-09-2009, 12:31
A po co Ci to Osiągnięcie? Takie ciśnienie masz na 0GS? :)

kbrs
28-09-2009, 12:32
nie widac kto ucieka bo jest tajne, no chyba ze sami juz to zaliczycie :]

mefp
28-09-2009, 12:38
Ale zeby je zdobyc będe musial popsuć zabawe 5 osobą , a to juz nie jest fajne.

Ja bardziej przejmuje się tym, że to mi ludzie będą psuć zabawe, bo Osiągnięcie mi do szczęścia nie potrzebne.

Nesta93
28-09-2009, 12:50
Ja bardziej przejmuje się tym, że to mi ludzie będą psuć zabawe, bo Osiągnięcie mi do szczęścia nie potrzebne.

Widze , ze moge miec problemy z rozegraniem meczu na xbox live.
1.Ludzie będa wychodzic jak zobaczą , ze gram Realem.
2.Ludzie będa wychodzić po to , zeby zdobyc osiagniecie.

crazzie
28-09-2009, 12:53
tak czy siak beda wychodzic, czy dla osiagniec czy nie :)

QBalu
28-09-2009, 14:11
Jeżeli po wyjściu przeciwnika będzie nam to liczyło jako zwycięstwo to nie mam nic przeciwko. Ale w Fifę i tak gać nie będę :)

Diverso
29-09-2009, 18:16
Właśnie w 09 nie liczyło wyjścia jako zwycięstwa, ani jako porażki w ogólnych statystykach.
Nie zdziwię się, jak nieuczciwi "uczciwi" gracze będą wychodzić tuż po końcowym gwizdku gdy gra jeszcze nie zapisze wyników.

crazzie
30-09-2009, 08:30
ja to osiagnecie moge zdobyc w jeden sposob, wychodze tylko wtedy gdy mam lagi i jest to wyjscie w pierwszych 5 minutach gry (zegarowych w grze), ale bede sie staral tego nie robic, przynajmniej bedzie widac kto jest szmata

Mustang
30-09-2009, 14:20
Trochę się poplątało z tymi osiągnięciami za 0. Na początku były one negatywne (C&C3 "Negative Achievement: Lose 5 MP games in a row" za porażki), potem także pozytywne (CoD:WaW "You achieved the first level of Prestige. Only 9 more to go." za wysoki level), teraz znowu są w FIFA negatywne, podczas gdy MGC faworyzuje osoby mające każde osiągnięcie, podobnie jak konsola tylko wtedy przyzna calaka. Wychodzi na to, że najbardziej skillowo będzie zostawić sobie w wypadku F10 te osiągnięcia za 0 na sam koniec.

capone
30-09-2009, 20:34
Hmmm... może mi ktoś wytłumaczyć przeszedłem sezon grając w 2 lidze angielskiej Coca Cola coś tam 2 i dostałem acziwa za "bez symulacje gry", ale nie dostałem za 3 trofea, które wygrałem i za awans do wyższej ligi. WTF ? (;

buku1992
01-10-2009, 17:00
pewnie chodzi o potrójną koronę czyli lige, puchar kraju i champions league

CzesiuGM
02-10-2009, 09:49
Pełna lista osiągnięć, przetłumaczone na nasz język :)

[ciach]

crazzie
02-10-2009, 10:53
to fajnie, szkoda tylko, ze pierwszy achi juz jest zle przetlumaczony.

Fighter Pl
02-10-2009, 12:48
to fajnie, szkoda tylko, ze pierwszy achi juz jest zle przetlumaczony.
Dokładnie. Kilka innych też, źle przetłumaczonych:/
Radzę podszkolić trochę J.Angielski a potem zabierać się za tłumaczenia.

Fighter Pl
05-10-2009, 17:26
Hmmm... może mi ktoś wytłumaczyć przeszedłem sezon grając w 2 lidze angielskiej Coca Cola coś tam 2 i dostałem acziwa za "bez symulacje gry", ale nie dostałem za 3 trofea, które wygrałem i za awans do wyższej ligi. WTF ? (;
Musisz awansować dwa razy tą samą drużyną. Czyli z 3 ligi do 2 a potem do pierwszej:)

Albii
05-10-2009, 20:25
Gutsy Call 10 GS
Take an Xbox LIVE Head to Head Ranked match to extra time when playing as a weaker team

... ,że co proszę ? :D Bo nie kumam do końca, a wolę się spytać kogoś kto kuma, by przez przypadek robić co innego niż trzeba... xD Trzeba zagrać dogrywkę grają słabszym timem, czy jak ?

Fighter Pl
05-10-2009, 21:10
Gutsy Call 10 GS

... ,że co proszę ? :D Bo nie kumam do końca, a wolę się spytać kogoś kto kuma, by przez przypadek robić co innego niż trzeba... xD Trzeba zagrać dogrywkę grają słabszym timem, czy jak ?
Ja to zrobiłem w ten sposób, że grając słabszym zespołem przegrywałem 1:0 i w końcówce wyrównałem doprowadzając do dogrywki, w której wygrałem:)

Wpadło:))

Albii
05-10-2009, 22:17
Ja to zrobiłem w ten sposób, że grając słabszym zespołem przegrywałem 1:0 i w końcówce wyrównałem doprowadzając do dogrywki, w której wygrałem:)

Wpadło:))
Dobra, popróbuje się. ;)

Jagoda
07-10-2009, 19:42
Mam kilka pytań do do achievów z fifki 10.
Czy w achievemencie : Rozegraj mecze z druzynami ze wszystkich lig chodzi o kraje czy o kazda lige np. Premiership , Coca Cola League 1 ?? I czy moge rozpoczac mecz i odrazu wyjsc ,czy musze rozgrywac mecze. I jeszcze jedno. Musze grać aż 500 meczy ?!! Czy moge jw. wchodzic i wychodzic ?

Fuji
07-10-2009, 22:18
Jeśli chodzi o rozegrania meczu drużyną z każdej ligi, to musisz... rozegrać cały mecz drużyną z każdej ligi, więc niższe klasy rozgrywkowe także są brane pod uwagę.

Natomiast 500 meczów (kurna, mogli dać 100k i byłby GIT) liczone jest do ach'a tylko wtedy, gdy na boisku jest "wirtualny Ty". Do tego musisz rozegrać cały meczyk na profesjonalnym (semi-pro) poziomie trudności i nie możesz zdjąć z boiska swojego odpowiednika.

juve26
07-10-2009, 22:28
Natomiast 500 meczów (kurna, mogli dać 100k i byłby GIT)

Serio wolałbyś grać 100 000 meczy, zamiast 500? :mellow:

Dawidek098
08-10-2009, 06:31
Mam pytanie odnośnie tych 500 meczy. Mogę mojego zawodnika wsadzić do Trybu Menadżerskiego?

crazzie
08-10-2009, 08:24
mozesz, pyta na poczatku trybu men.

Dawidek098
08-10-2009, 15:39
Hmm, tylko ja na razie nie mam swojego zawodnika. Mam już utworzoną karierę. Będę mógł go tam wsadzić?

Fuji
08-10-2009, 18:08
Serio wolałbyś grać 100 000 meczy, zamiast 500? :mellow:
Nie, była to jedynie próbka mej "słynnej" ironii. Miała ona na celu podkreślenie dezaprobaty faktem zaimplementowania do gry konsolowej, tak durnego osiągnięcia :).

Hmm, tylko ja na razie nie mam swojego zawodnika. Mam już utworzoną karierę. Będę mógł go tam wsadzić?
Niestety, nie.

Albii
08-10-2009, 19:55
Nie, była to jedynie próbka mej "słynnej" ironii. Miała ona na celu podkreślenie dezaprobaty faktem zaimplementowania do gry konsolowej, tak durnego osiągnięcia :).
Ja nie miałbym nic przeciwko temu osiągnięciu jakby nasza gwiazda mogła grać każdym klubie w szybkim meczu i w każdym trybie multi. Tak jak chcemy sobie np: zagrać inna drużyną w szybkim meczu, to trzeba edytować piłkarza, a po za tym powpadało by też trochę meczyków przy graniu każdą ligą... nie będę już wspominał o multi..., bo z tego co pamiętam w większości trybów nasza gwiaza nie może się pojawić...

Fuji
08-10-2009, 22:11
A ja dziwak jestem, i w trakcie robienia ach'a za "wszystkie ligi" co meczyk przekładałem typa z jednego zespołu do drugiego... i tak w kółko 33 razy :(.

Albii
08-10-2009, 22:33
Ja pierdziu... jaka ta fifa jest gupia! miałem grubo ponad 30%, może i 40% wyzwań i większość po prostu mi znikła jak wczytałem sejva z "zostań gwiazdą: sezony"... -.- Po prostu wszystko w mojej postaci powróciło do tego samego poziomu co był jak robiłem tego sejva, cofnęło mnie jakoś do ok 20%... -.- porażka. Tyle grania tym debilem na marne... :/

Edit:Dobrze, że miałem zapis profilu, przed odpaleniem Zostań gwiazdą, ale tak, czy siak, stracę trochę grania, albo jakośuda mi isę rozwiązać problem.

Vartan
10-10-2009, 06:25
Gutsy Call 10 GS

LITOSCI!!!!!

w trybie HEAD TO HEAD (rankingowy mecz) grajac slabsza druzyna doprowadz do dogrywki.

nie gralem w to, a zrozumiec potrafie. ma byc po prostu dogrywka, nie z 0;1 na 1;1 i wygrac...

moze byc i 0;0 do 90 minuty. proste...
uczcie sie dzieci anglika

Albii
10-10-2009, 09:34
/ciach/

Po co odpisujesz na mojego posta skoro mi już ktoś odpowiedział, szkoda Twoich nerwów na jeżdżenie pod dzieciach, które nie znają angielskiego. ;)

Edit: Po za tym pytałem się dla pewności. "Trzeba zagrać dogrywkę grają słabszym timem, czy jak ?" ;p

Pozdr.

buku1992
10-10-2009, 12:05
Mam problem z osiagnieciem

Good Form 20 GS

Wygrałem juz 7 meczy pod rząd a osiagniecie nie wpadło, ma ktos podobny problem?

Nesta93
10-10-2009, 12:10
Jezeli przeciwnik w czasie meczu wyciagnie kabel to nie zalicza ci zwyciestwa ,a czasami nawet dopisuje ci przegrana. Bynajmniej tak jest u mnie.

buku1992
10-10-2009, 12:12
aha, to raczej ciezko bedzie to zrobic..

Albii
10-10-2009, 14:42
Jezeli przeciwnik w czasie meczu wyciagnie kabel to nie zalicza ci zwyciestwa ,a czasami nawet dopisuje ci przegrana. Bynajmniej tak jest u mnie.

A takie coś może wpłynąć na osiągnięcie "eksperymentator", czy jak mu tam ? Bo kumplowi nie chce wpaść.

Jagoda
11-10-2009, 11:54
buku1992
też tak mam : wygralem 5 meczow z rzedu ale nie zaliczylo ,przeciwnik chyba nie moze sie rozlaczyc

Dunay PL
11-10-2009, 12:23
Globetrotter Win titles in all 5 major European Leagues (England, France, Italy, Germany & Spain) - 30G wiecie może jak to zrobić ?? bo wygrałem 5 lig w trybie Turniej i nic nie wpadło ;/

Nesta93
11-10-2009, 15:15
Pewnie trzeba wygrać w trybie menadzerskim

xconvict
11-10-2009, 17:06
Globetrotter Win titles in all 5 major European Leagues (England, France, Italy, Germany & Spain) - 30G wiecie może jak to zrobić ?? bo wygrałem 5 lig w trybie Turniej i nic nie wpadło ;/

Właśnie gram drugą ligę w trybie turnieju z myślą o tym acziwie. Ktoś już sprawdził może jak to jest z tym osiągnięciem?

Vartan
11-10-2009, 17:39
Good Form 20 GS

Jesli nie wpada - to jak wspomniano - disci ;/
Czasami jest blad gry...

I taki maly szczegol. Nie trzeba wygrac 5 meczow. Nie mozna ich przegrac. Remis jest ok... ;)
Chociaz przyznam, ze jeszcze nie gralem w F10, wiec nie wiem, czy mecz moze zakonczyc sie remisem..

Airy Daniel
12-10-2009, 00:05
ja mam pytanie jak zrobic tego acziwa Lounging Around - 10G
Wynik 2500 punktów i wygrać 5 Odznaki w jednym meczu Tryb Imprezy
co musze dokladnie zrobic ile wygrac aby wpadł o ?? z gory dzieki za pomoc

Vartan
12-10-2009, 13:12
pewnie dziala jak w F09 wiec:
ustaw poziom amator, 6-8 min. na polowe.
wygraj
punkty (moge sie mylic w ostatnich wypiskach) dostaniesz za bramki (im wiecej strzelisz tym lepiej, 10-12 jest takim minimum)
nie fauluj, bez kartek, bez rzutow roznych dla przeciwnika, strzelenie bramki po rozpoczeciu mecz (szybko, pierwsza minuta wg zegara w grze), strzelenie z wolnego, zero straconych bramek.
chyba strzelenie glowa tez cos dawalo, byc moze posiadanie pilki.

zastosuj sie do tego, wez mocny team vs slaby i bez problemu dostaniesz achie

crazzie
12-10-2009, 14:13
za hattrick tez sa punkty i za hattrick kapitanem tez ;)

btw, mecz moze zakonczyc sie remisem, po 90 min i stanie remisowym gracze decyduja co dalej - dogrywka, dogrywka + karne, remis

Airy Daniel
12-10-2009, 14:40
dzieki za odpowiedz , lecz potrzebuje rady osoby ktora juz zrobila to osiagniecie

crazzie
12-10-2009, 15:42
masz wszystko napisane wyzej co zrobic, w czym problem?

SwankCzarny77
12-10-2009, 16:37
Właśnie gram drugą ligę w trybie turnieju z myślą o tym acziwie. Ktoś już sprawdził może jak to jest z tym osiągnięciem?
no tak ja mam go ja zrobilem to w jednym trybie menagera pisza ze mozna zaczac od nowa i tez wpada ajedni pisza ze nie wpada ze tzreba w ciagu jedenj kadencji takze roznie z tym jest:)ogolnie to dzisiaj zostana mi dwa osiagniecia w tej grze:)za 50 godzin i 500meczy rozegranych:(ale mysle ze do niedzieli wpadnie calak:)

Fuji
12-10-2009, 17:55
dzieki za odpowiedz , lecz potrzebuje rady osoby ktora juz zrobila to osiagniecie
Zdobyłem to osiągnięcie metodą "na dwa pady". Ustawiłem długość połowy na 4 minety :), wziąłem sobie Juventus, statyście nakazałem grać "kelnerami" z ligi irlandzkiej. Następnie ustrzeliłem pięć hat-tricków (m.in. kapitanem zespołu), zakończyłem spotkanie nie faulując i nie dając się złapać na spalonego. W ten sposób złowiłem sześć lub siedem odznak oraz w "trzy dupy" punktów.

Airy Daniel
12-10-2009, 21:03
wielkie dzieki Fuji zrobilem tak jak napisales i wpadlo za pierwszym razem jeszcze raz wielkie dzieki

Blanco09
12-10-2009, 21:31
Witam!
Moze mi ktos napisac jak zrobic tą GAMER FACE??
;/;/

xconvict
12-10-2009, 22:37
Z tego co się orientuję to w tej chwili to nie działa i nie można stworzyć swojej twarzy. Ja próbowałem kilka razy przez kilka dni i zawsze na ostatnim etapie generowania twarzy wywala mi tylko jakiś plik do ściągnięcia, który nic nie daje.

Fuji
12-10-2009, 22:45
wielkie dzieki Fuji zrobilem tak jak napisales i wpadlo za pierwszym razem jeszcze raz wielkie dzieki
Nie ma sprawy :).

Dunay PL
13-10-2009, 06:51
SwankCzarny777 jak zrobiłeś te osiągnięcie z tymi 5 ligami co trzeba wygrać możesz tak krótko opisać?

SwankCzarny77
13-10-2009, 12:19
SwankCzarny777 jak zrobiłeś te osiągnięcie z tymi 5 ligami co trzeba wygrać możesz tak krótko opisać?
no wlasnie ale po kolei naipierw mam problem z 100 wygranymi w sieci mam 107 meczy wygranych wszystkie dograne do konca i nie mam osiagniecia:(czy ktos wie dlaczego wszystkie byly rankiongowe wszystkie twarza w twarz czytalem na forum ach.org ze wiara ma ten sam problem moja po 120 meczy wszystkie dograne do konca na ustawce i nie ma osiagnieica pisza ze ma wyjsc patch znajac zycie to nic nie polepszy tylko pogorszy pisza ze ten patch wyzeruje wszystkie lederbordsy:(co do osiagniecia z 5 ligami nastepny bajer mialem wygrane wszystkie w jednym trybie menagera sparwdzalem w histori menagera potem poczytalem na forum ze to roznie wpada jednia maja grajac od nowa jednym nie wpada musi byc zrobiene w jednej karieze menagera potem wyczytalem ze gosciu musial zrobic 2 razy lige niemiecka i dostal wlaczylem moj seva gdzie mialem wygrane wszystkie te 5 lig wziolem jeszce raz niemiecka lige i osiagniecie wpadlo:)zreszta wiele osiagniec jakos dziwnie wpada tak samo mialem za 100 wyzwan zrobilem 101 wyzwanie w meczu i nie ma osiagneica gram jeszce chwile druga polowe i odrazu jest osiagniecie w tarkcie meczu tak z niczego jak mozna wypusiac taki tytul znany i niedopracowany i po tygodniu latac go patchami!!!ma ktos jakis pomysl dlaczgo nie mama za 100 wygranych w sieci chyba zostawie ta gre na 800 gs dzisiaj pociagne do 120 wygranych jak nie wpadnie to olac to wszystko

crazzie
13-10-2009, 13:07
w 08 bylo podobnie, tam tez byl aczi za iles wygranych spotkan, on zlicza to jakims swoim, nikomu nie znanym, algorytmem, niestety

SwankCzarny77
13-10-2009, 16:14
w 08 bylo podobnie, tam tez byl aczi za iles wygranych spotkan, on zlicza to jakims swoim, nikomu nie znanym, algorytmem, niestety
wlasnie dlatego bo cos pamietam ze w 08 dostalem przy 120 wygranych dlatego napisalem wczesniej ze dobije dzisiaj do 120 i zobaczymy

Albii
13-10-2009, 16:18
Z tym meczem w 10 osób podobnie jest, raz wpada paru osobom, raz nikomu nie wpada, a czasami wpada wszystkim, ale to róźnie, z czasem wpadania. :p

Dunay PL
13-10-2009, 17:30
Czarny a z tymi 5 ligami to musiałeś rozegrać 15 sezonów do końca czy rozegrałeś ileś tam i Ci wpadło??

SwankCzarny77
13-10-2009, 18:24
Czarny a z tymi 5 ligami to musiałeś rozegrać 15 sezonów do końca czy rozegrałeś ileś tam i Ci wpadło??
nie mialem chyba z 8 sezonow i wpadlo jak skonczylem lige niemiecka ktora nie wiem czemu musialem wygrac dwa razy

promilek
13-10-2009, 18:50
A ja mam problem z tym achievem Globetrotter. Wygrałem ligę Angielską (zespół MU) w trybie menagera - dostałem osiągnięcie za 3 trofea, lecz nie mogę podpisać umowy z zespołami z innej ligi niż angielska - mam do wyboru z 4 zespoły: Coca-Cola, Coca-Cola 2, jakiś tam zespół z ligi irlandzkiej (chyba) i znów z MU. Jakim sposobem mam podpisać kontrakt z zespołem z ligi Francuskiej? chyba, że ten achiev robi się w trybie zostań gwiazdą?

Nesta93
13-10-2009, 19:06
Masz za mało prestiżu.(bład menagera . jeden z wielu)

Fuji
13-10-2009, 19:13
A ja mam problem z tym achievem Globetrotter. Wygrałem ligę Angielską (zespół MU) w trybie menagera - dostałem osiągnięcie za 3 trofea, lecz nie mogę podpisać umowy z zespołami z innej ligi niż angielska - mam do wyboru z 4 zespoły: Coca-Cola, Coca-Cola 2, jakiś tam zespół z ligi irlandzkiej (chyba) i znów z MU. Jakim sposobem mam podpisać kontrakt z zespołem z ligi Francuskiej? chyba, że ten achiev robi się w trybie zostań gwiazdą?
O ile się nie mylę, to dopiero po osiągnięciu przez Ciebie statusu pięciogwiazdkowego menedżera, będziesz mógł przebierać w ofertach klubów z najsilniejszych lig europejskich. Oczywiście mogę się mylić, gdyż nie sprawdzałem jeszcze tego sposobu na "własnej skórze", powód - w tej chwili mam trzy gwiazdki.

SwankCzarny77
13-10-2009, 19:32
tak dokladnie chyba starcza juz nawet 4 gwiazdki ja wszystkie osiagnieica menagera robil podczas jedenj kariery jezli bedziesz mial juz 5 gwiazdek a np nie bedzie zespolu z ligi niemieckiej to przegraj jeszce raz lige ktora miales i potem bedziesz juz mial lige nimiecka nieraz starczy cofnac seva na koniec sezonu przed ostanim meczem i po wygraniu tego meczu bede juz inne ligi niz poprzednio:)a co z moimi 100 wygranymi w sieci nikt nic nie wie?mam juz 115 i jade dalej moze wpadnie przy 200:)widzialem ze ludzie maja po 157 wygranych i nie maja tego osiagniecia a ci co maja ponad 200 to juz go maja:)

Nesta93
13-10-2009, 20:09
Własnie zdobyłem achievementa za 5 meczy bez porażki , a nie przepraszam co ja pisze POWINIENEM go zdobyć.Wie ktoś czemu nie wpadł?

Jak tak dalej pójdzie fifa idzie na sprzedaż

Dawidek098
13-10-2009, 20:18
Sprzedasz fifę, bo osiągnięcie nie chce ci wpaść? Gratuluję.
Sorry, ale musiałem to napisać.

SwankCzarny77
13-10-2009, 22:30
Kurde mam 132 wygrane w sieci i nadal nie osiagniecia :(sprawdzilismy z fujim lederbords i wychodzi na to ze te osiagniecie wpada po 150 meczach wygranych ludzie maja po 140 meczow wygranych i nie maja tego a ci co maja powyzej 150 maja wszyscy:)takze mam nadzieje ze jutro tez dostane po 150 meczach:)dalej idac tropem sprawdziel wszystkie 38 calakow na swiecie w fifie 10 i co sie okazalo ze nikt nie ma legalnego calaka w fifie 10 na swiecie nikt nie mial przy osiagnieciach onlinowych dat:)4 maialo daty ale wszsytkie osiagniecia mialy ta sama date czyli zrobione w jeden dzien co jest niemozliwe a jeden mail nawet 2007 rok przy ach. onlinowych nie wiem po co to ludzie robia powini odrazu usuwac takie konta na stale i wyzerowac!!!!

xconvict
13-10-2009, 22:35
Mi jak do tej pory wszystkie osiągnięcia wpadają bez problemów.

Fuji
13-10-2009, 22:48
Mnie się wydaje, że sprzedanie FIFA 10 z powodu niewpadających "acziwów", to i tak za mało... Dodatkowo doradzam szturm na siedzibę EA mający na celu spalenia tego przybytku, następnie, wszystkich pracowników owej "szacownej" instytucji zamknąć w klatce z kilkoma niewyżytymi gorylami afrykańskimi, które dawno już nie trzymały w swych ramionach samiczki, co by se ulżyć nieco mogły... Na sam koniec, wszystkie zajścia ze swoistej krucjaty udokumentować w formie pliku video i wrzucić do sieci, żeby inni producenci gier wiedzieli, do jakich czynów jest zdolny "wściekły łowca osiągnięć", któremu "arczery" nie mają zamiaru się odblokować.

Assassin
13-10-2009, 23:06
Po tym poście wnioskuje, że Fuji jest oczytany, bo ma bogaty zasób słów.
Żeby nie bylo OT, ile GS można offline zrobic?

SwankCzarny77
14-10-2009, 16:35
JEST wreszcie wpadlo za 100 wygranych :)masakra z tym osiagnieicem bardzo roznie wpada mi wpadlo dokladnie przy 144 meczach wygranych i oczywiscie wszystkie byly dograne do konca z tego co cztam na forum to nikt nie mial tego przed 150 meczami wygranymi tez grali na ustawce i tez wszytkie mecze mieli do konca niektorzy maja po 200 meczy wygranych i nie maja tego osiagnieica takze jakos losowe je daje ale z tego co czytam najszybciej daje po 150 meczach wygranych z tego co czytalem to mase ludzi jak przgrywa to wychodzi z meczu i potem jest balagan z tym osiagnieciem takze najlepiej grac na ustawce i wtedy wiesz ile masz dokladnie meczy rozegranych do konca no to jest 900 gs w fifie:) zostalo tylko 400 mecze ta moja gwiazda:)no za 50 godzin to samo wpadnie mam nadzieje ze to wpadnie przy 500 meczach a nie przy 700 np:(

Blanco09
14-10-2009, 17:56
Moze mi ktos odp jak zrobic ta game face?

adek goku
14-10-2009, 19:41
Dolączam się do pytania kolegi wyżej. NIe wiem za cholere jak zrobic tego Game Face . :/ Byłbym wdzięczny za szczególowe wyjasnienie.

SwankCzarny77
14-10-2009, 20:21
Dolączam się do pytania kolegi wyżej. NIe wiem za cholere jak zrobic tego Game Face . :/ Byłbym wdzięczny za szczególowe wyjasnienie.
Trzeba wejsc na strone easportsfootball.com tam zalozyc konto jak sie nie ma oczywiscie i potem sciagnac dwa programy ktore sa tam podane jezeli wejdziemy na registartion game face po sciagnieciu programow tworzym game face i zapisujemy potem wchodzimy do gry fifa 10 na konsoli i tam w zakladce moja gwiazda sciagamy twarz i osiagnieice wyskakuje:)tylko nie wiem czy to dziala bo byl problem z tym jaks czas i mieli naprawic ale nie mam pojecia czy juz dziala to tak w skrocie o game face

juby1910pl
14-10-2009, 20:42
a jak zrobić osiągnięcie pt. Poznajesz kogoś? :)

SwankCzarny77
14-10-2009, 22:05
a jak zrobić osiągnięcie pt. Poznajesz kogoś? :)
musisz dolaczyc do klubu w ktorym ktos ma juz game face i pobrac twarz

adek goku
15-10-2009, 01:00
Trzeba wejsc na strone easportsfootball.com tam zalozyc konto jak sie nie ma oczywiscie i potem sciagnac dwa programy ktore sa tam podane jezeli wejdziemy na registartion game face po sciagnieciu programow tworzym game face i zapisujemy potem wchodzimy do gry fifa 10 na konsoli i tam w zakladce moja gwiazda sciagamy twarz i osiagnieice wyskakuje:)tylko nie wiem czy to dziala bo byl problem z tym jaks czas i mieli naprawic ale nie mam pojecia czy juz dziala to tak w skrocie o game face

Dziekować. Podziałało :)

xconvict
15-10-2009, 16:12
Dziekować. Podziałało :)

Po tym poście spróbowałem dzisiaj ponownie z nadzieją, że już to naprawili i znów się nie udało. Czy ktoś jeszcze ma problem z wygenerowaniem swojej twarzy?

kawendish
15-10-2009, 16:31
Pewnie że tak. Ja.

Na FireFoxie nic się pojawia po wypełnieniu formalarza, ustalenia gdzie nos itd.nie pojawia się nic
Na IE pojawia się, już generuje mi twarz, ale proces jest nieudany, i nic :(

Jagoda
15-10-2009, 21:03
Swank mógłbyś podać nr gadu ,bo mam kilka pytan dot. osiagniec ,a przez gadu bedzie o wiele szybciej :]

DamianX360
15-10-2009, 22:42
U mnie też GameFace nie działa. Na operze nic, a na IE, generuje twarz, ale i tak proces nie udany ...

Dunay PL
16-10-2009, 06:51
Czy jak ktoś ucieknie w meczu Live to zalicza jako 1/100 do osiągnięcia ?? A drugie pytanie jest takie czy jak wygram mecz w trybie Menadżer lub Turniej na jakimś stadionie to zaliczy mi ten stadion do osiągnięcia czy trzeba grać quick game?? A trzecie pytanie jest takie czy te 500 meczy co trzeba rozegrać swoją wirtualną postacią to jest suma z wszystkich trybów??

SwankCzarny77
16-10-2009, 09:17
Czy jak ktoś ucieknie w meczu Live to zalicza jako 1/100 do osiągnięcia ?? A drugie pytanie jest takie czy jak wygram mecz w trybie Menadżer lub Turniej na jakimś stadionie to zaliczy mi ten stadion do osiągnięcia czy trzeba grać quick game?? A trzecie pytanie jest takie czy te 500 meczy co trzeba rozegrać swoją wirtualną postacią to jest suma z wszystkich trybów??
Jezli ktos ci wyjdzie zmeczu live to w statystykach bedziesz mial pokazane ze wygrales do achievemnta nie bedzie ci liczyc i dlatego potem jest blalgan bo nie wiesz ile dokladnie masz meczy wygranych rozegranych do konica co do drugiegi pytania to nie wiem ja robilem stationy w szybki mecz po kolei bierz station i graj i odrazu licza ci sie mecz jak wstawisz do zespolu swoja gwiazde:)w statystykach pokazuje ze jak rozegrasz mecz w danym trybie to dochoodzi do statystyk takze mam nadzieje ze liczy obojetnie w jakim trybie grasz mam okolo 150 meczy takze niedlugo to sparwdze czy wpadnie praktycznie ostatnie osiagniecie:)niechcialbym grac 500 meczy i sie okaze ze musza byc np w trybie menagera grane do osiagniecia:(

Sharky
16-10-2009, 15:43
Mi się udało bez problemów wygenerować twarz na stronce. Niestety, ciągle przy próbie ściągnięcia jej na konsolę wyskakuje że nie ma na serwerze. Trochę uciążliwe to jest, bo jednak chciałbym swój ryj zobaczyć w grze :]

DamianX360
22-10-2009, 14:41
Zna ktoś i mógłby podać Tajne Osiągnięcia?

buku1992
22-10-2009, 14:46
SEKRETNE OSIĄGNIĘCIA

Still Practicing? 10 GS
Score 20 goals in 1 Arena kick-about
Gutsy Call 10 GS
Glory Hunter 0 GS
Play 10 consecutive Xbox LIVE Head to Head Ranked matches with the same 5 Star team
Good Support 10 GS
Play an Online Team Play match as your Favourite Team
Bad Loser 0 GS
Select to Quit & forfeit 5 Xbox LIVE matches when losing
Time For A Testimonial 50 GS
Play 500 matches with your Virtual Pro

mefp zamieścił wszystkie osiagniecia w tym temacie wystarczyło przeczytać 4 post

sportowiec
23-10-2009, 19:11
Mam pytanie. Jak zmienie klub w trybie menedzerskim to moja wirtualna gwiazda przejdzie ze mną czy będe musiał ją kupić ??

Fuji
23-10-2009, 19:16
Przy zmianie klubu, gwiazda zawsze podąży za Tobą. Nigdy się od niej nie uwolnisz, Mój Drogi ;).

capone
24-10-2009, 11:28
Ja mam pytanie co do osiągnięcia za Be a Pro bez symulacji. Jeśli w meczu dostałem czerwoną kartkę i musiałem symulować 1 mecz to zaliczy mi tego acziwa czy trzeba zaczynać od początku ?

SwankCzarny77
24-10-2009, 11:33
Ja mam pytanie co do osiągnięcia za Be a Pro bez symulacji. Jeśli w meczu dostałem czerwoną kartkę i musiałem symulować 1 mecz to zaliczy mi tego acziwa czy trzeba zaczynać od początku ?
najszybciej jest to osiagniecie zrobic w ten sposob ze jak zaczyna sie mecz odrazu porpos o zmiane i tak zrob wszystkie mecze w calym sezonie i na koniec osiagniecie wpadnie:)zajmuje to okolo 10 minut to samo mozna zrobic w trybie menagera bez symulowania sezonu jak tylko mecz sie rozpocznie wciskasz start poddajesz mecz i tak zrob caly sezon i osiagniecie wpadnie:)

Albii
24-10-2009, 14:13
ciach

Tylko jest jeden problem. Jak zaufanie zarządu spadnie to przecie wywalą Cię z klubu, albo ja o czymś nie wiem. ;p

SwankCzarny77
24-10-2009, 14:44
Tylko jest jeden problem. Jak zaufanie zarządu spadnie to przecie wywalą Cię z klubu, albo ja o czymś nie wiem. ;p
no wlasnie jak cie wywala z kluby wtedy odrazu dostajesz osiagniecie bo koniczy sie sezon dla ciebie:)

Albii
24-10-2009, 14:58
no wlasnie jak cie wywala z kluby wtedy odrazu dostajesz osiagniecie bo koniczy sie sezon dla ciebie:)
Sprytne. ;p

edit Btw. po ilu zwycięstwach wpadło Ci osiągnięcie za 100 wygranych ? :D edit

Może to nie związane z osiągnięciami tak bardzo, ale wie ktoś, czy jakoś się da zmienić e-maila na koncie od fify, bez logowania się na te konto na stronce, bo nie mogę się zalogować, bo mam takiego jakby buga... (więcej pisałem o tym w temacie o fifie w dziale gier multiplatformowych)

skwaraq20
24-10-2009, 15:05
Kto pomoże zrobić mecz klubowy z 10 graczami ?

SwankCzarny77
24-10-2009, 15:17
Sprytne. ;p

Może to nie związane z osiągnięciami tak bardzo, ale wie ktoś, czy jakoś się da zmienić e-maila na koncie od fify, bez logowania się na te konto na stronce, bo nie mogę się zalogować, bo mam takiego jakby buga... (więcej pisałem o tym w temacie o fifie w dziale gier multiplatformowych)
osiagniecie za 100 wygranych online wpadlo dokladnie po 144wygranych :( kurcze mam 487 rozegranych meczy ta gwiazda takze mysle ze dziiaj bedzie 1000 w fifie:)

PAWELEK PL
24-10-2009, 21:24
Kto pomoże zrobić mecz klubowy z 10 graczami ?
ja sie pisze

SwankCzarny77
24-10-2009, 21:36
kurde mam 525 w statystykach rozegranych swoja gwiazda dostalem wyzwania za 300 meczy wszystko tak jak powinno byc i nie mam osiagnbiecia masakra poswiecilem 100 godzin i nie ma:(olac ta fife i te cale EA koncze ta gre na 950 gs gosiciu pisal n ach.org ze gral w trybie menagera i tam mu wpadlo i podobno tylko tam wpada czyli tzreba grac 500 mecz w trybie menagera bo inaczej nie wpadnie nie wiem czy to sciema czy co bo gosciu ma profil zablokowany takze nawet nie idzie sprawdzi czy ma to osiagniecie wogole czy wali scieme zeby ludzie grali od nowa:(
EDIT:CAFAM WSZYSTKO WPADLO MI PRZY 532 MECZU NIE WIEM CZEMU TAK POZNO ALE WPADLO I TO SIE LICZY I JEST 1000GS :)

Albii
24-10-2009, 22:04
EDIT:CAFAM WSZYSTKO WPADLO MI PRZY 532 MECZU NIE WIEM CZEMU TAK POZNO ALE WPADLO I TO SIE LICZY I JEST 1000GS :)

Szacun ja bym takich nerwów nie wytrzymał i wyebał grę przez okno. ;p

Fuji
24-10-2009, 22:30
Swanku, gratuluję i... boostuję dalej te cholerne 500 meczów - mam ich dopiero 453 :(.

Keenzoo
25-10-2009, 14:10
Witam wszystkich.

Mam problem z osiągnięciem w trybie imprezy. Chodzi o zdobycie w meczu 2500pkt. i 5 lub 6 gwiazdek np. mecz bez faulu, hat trick itd.
Udało mi się zdobyć w meczu 7gwiazdek, 2800pkt i achievement nie wpadł :/

Ma może ktoś 100% poradnik na zdobycie tego osiągnięcia ?

Z góry dziękuje.

SwankCzarny77
25-10-2009, 15:33
Witam wszystkich.

Mam problem z osiągnięciem w trybie imprezy. Chodzi o zdobycie w meczu 2500pkt. i 5 lub 6 gwiazdek np. mecz bez faulu, hat trick itd.
Udało mi się zdobyć w meczu 7gwiazdek, 2800pkt i achievement nie wpadł :/

Ma może ktoś 100% poradnik na zdobycie tego osiągnięcia ?

Z góry dziękuje.
oj to dizwne nie bylo z tym problemu nigdy teoretycznie osiagniecie powinno wpasc z tego co piszesz ale moze po tej aktualizcji cos sie spieprzyli z osiagnieciami wez gdzies na poczatku tego tematu fuji opisal jak najlatwiej zrobic to osiagniecie

Keenzoo
25-10-2009, 19:22
Chyba nie uda mi się zrobić tego osiągnięcia. Pomimo wielu prób nadal nie wpadł. Na dowód zrobiłem foto. Sprawdźcie TUTAJ (http://www.iza.user.icpnet.pl/mp3/screen.jpg) i oceńcie - może coś źle robię ?

SwankCzarny77
25-10-2009, 20:19
Chyba nie uda mi się zrobić tego osiągnięcia. Pomimo wielu prób nadal nie wpadł. Na dowód zrobiłem foto. Sprawdźcie TUTAJ (http://www.iza.user.icpnet.pl/mp3/screen.jpg) i oceńcie - może coś źle robię ?
wedlug zdjecia powinno byc osiagniecie kurcze czyzby patch namieszal i osiagniecia nie wpadaja ale tak jest patch zamiast cos porawic to nieraz jest odwrotnie nie mam pojecia proboj az do skutku moze wpadnie

D1WASYL
25-10-2009, 20:49
najszybciej jest to osiagniecie zrobic w ten sposob ze jak zaczyna sie mecz odrazu porpos o zmiane i tak zrob wszystkie mecze w calym sezonie i na koniec osiagniecie wpadnie:)zajmuje to okolo 10 minut to samo mozna zrobic w trybie menagera bez symulowania sezonu jak tylko mecz sie rozpocznie wciskasz start poddajesz mecz i tak zrob caly sezon i osiagniecie wpadnie:)

IDIOTYCZNE PODEJSCIE NA MAXA !!!
widac typowy ziomek na zdobywanie osiagniec !!!
zamiast grac dla przyjemnosci a osiagniecia same wpadna to ty robisz takie numery zeby zaliczyc tysiaka i nastepna gre rozpykac po to zeby tylko zdobyc te punkty !!!
kiedys jak nie bylo osiagniec w grach to chyba nie grales , co?? bo po co przeciez ty grasz tylko dla tych punktow hehehe

---------- Wiadomość dodana 20:49 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:46 ----------

Sprytne. ;p

ja mam to samo co Ty, zrobilem twarz na stronce i w tej kwesti wszystko jest okej ale kiedys zalozylem sobie konto na stronie ea i podalem innego maila (ktorego od paru lat nie uzywam i juz go nie ma, wiec nie mam jak na niego wejsc).
jak cos wiesz albo ktos mial taki sam problem to piszcie, dzieki

Keenzoo
25-10-2009, 21:53
Chyba nie uda mi się zrobić tego osiągnięcia. Pomimo wielu prób nadal nie wpadł. Na dowód zrobiłem foto. Sprawdźcie TUTAJ (http://www.iza.user.icpnet.pl/mp3/screen.jpg) i oceńcie - może coś źle robię ?W końcu wpadło :) Jednak jest na to prosta instrukcja :
1. Mecz bez fauli
2. 5 x hat-trick
3. Strzelić kapitanem najwięcej goli

Szukam sposobu na zdobycie osiągnięcia za zakup 50 zawodników. Kiedy wybiorę jakiś dobry team to udaje mi się zakupić około 12 zawodników, po kilkunastu symulacjach meczu - zwalniają mnie i mogę wybrać już tylko kluby z małą ilością zielonych $$$. Jak wiadomo, mało $$$ = 0 zakupionych zawodników.

Dzięki za pomoc.

SwankCzarny77
26-10-2009, 16:46
Keenzo dopowiem ci to na forum na twoja wiadomosc co mi wyslales odnosnie zakupu 50 zawodnikow
ja zrobilem tak wziolem real madryt na poczatku sprzedaj zawodnikow z rezerwy tych najslabszych z tego co pamietam mozesz wstawic 10 na sprzedaz potem za symuluj mecz i cala 10 bedzie sprzedana potem kup jak najtanszych zawodnikow 10 oczywiscie potem symuluj sezon to polowy kiedy znowy sa transfery sprzedaj tych 10 co kupiles i kup nastepna dzieisatke potem znowy sa transfery na koniec seony i tak wkolko i w ciagu symulacj 2 sezonow kupisz 50 zawodnikow to zajmuje okolo 1 godzinki

Rayne
26-10-2009, 17:20
zamiast grac dla przyjemnosci a osiagniecia same wpadna to ty robisz takie numery zeby zaliczyc tysiaka i nastepna gre rozpykac po to zeby tylko zdobyc te punkty !!!
kiedys jak nie bylo osiagniec w grach to chyba nie grales , co?? bo po co przeciez ty grasz tylko dla tych punktow hehehe
Nie krzycz tak, jego sprawa, po co gra i dlaczego, interesuj się sobą lepiej, a nie wpadasz tutaj i dramę robisz.

Swank, calaka gratuluję of course.

Albii
26-10-2009, 17:32
Chyba wybaczycie mi jak skieruję tutaj to pytanie, bo coś mi się zdaje, że mniej osób zagląda do tematu poświęconemu fifie. Czy jak zdobędę 5 gwiazdek jako menager(teraz mam początek trzeciego sezonu PSG i mam 4,5) to będę mógł wybrać klub taki jak chcę, tak jak w 09 ? Bo chętnie bym zaczął trenować "Atletiko Madryt" albo jakiś cieniasów z ostatniej Angielskiej ligi. ;p

SwankCzarny77
26-10-2009, 17:35
Chyba wybaczycie mi jak skieruję tutaj to pytanie, bo coś mi się zdaje, że mniej osób zagląda do tematu poświęconemu fifie. Czy jak zdobędę 5 gwiazdek jako menager(teraz mam początek trzeciego sezonu PSG i mam 4,5) to będę mógł wybrać klub taki jak chcę, tak jak w 09 ? Bo chętnie bym zaczął trenować "Atletiko Madryt" albo jakiś cieniasów z ostatniej Angielskiej ligi. ;p
napewno dostaniesz propozycje pracy z najlepszych lig angilekiej .hiszpanskiej francuskiej roznie to wypada takze mozesz miec i atlethico madryt ale nie wiele jest tych propozycji moze z 4 z danej ligi wiecej nie ma niestey i okolo 5 lig masz zasze do wyboru ale z 5 gwiazdkami bedziesz mial najlepsze ligi

Fuji
26-10-2009, 17:46
Po zdobyciu pięciu gwiazdek jako menedżer, nie ma pełnej dowolności przy wyborze pracodawcy. Z tego co pamiętam, dostępne są jedynie najlepsze zespoły z najmocniejszych lig. Oczywiście mogę się mylić, bowiem menedżerką już dawno się nie parałem, a wiadomo, że pamięć ma to do siebie, iż bywa zawodna, niestety :(.

EDIT: Nie zauważyłem, że Swank udzielił odpowiedzi przede mną - lepiej, żeby dwie odpowiedzi się znalazły, aniżeli żadna.

Albii
26-10-2009, 19:00
EDIT: Nie zauważyłem, że Swank udzielił odpowiedzi przede mną - lepiej, żeby dwie odpowiedzi się znalazły, aniżeli żadna.
No lepiej zawsze jak będzie kilka odpowiedzi, tak to i będę bardziej przekonany w przekonaniu do którego przekonała mnie pierwsza osoba odpowiadająca na moje pytanie. :D

Tak, czy siak dzięki za odpowiedzi. Będzie trzeba zrobić sejva przed ostatnim meczem w sezonie i próbować do skutku. ;p

No, a moim mega Leo Hakerem nie będę mógł zrobić aczika za cieniasów, więc trzeba będzi nowego sejva zrobić. ;)

Keenzoo
27-10-2009, 10:20
SwankCzarny 77 napisał :
ja zrobilem tak wziolem real madryt na poczatku sprzedaj zawodnikow z rezerwy tych najslabszych z tego co pamietam mozesz wstawic 10 na sprzedaz potem za symuluj mecz i cala 10 bedzie sprzedana potem kup jak najtanszych zawodnikow 10 oczywiscie potem symuluj sezon to polowy kiedy znowy sa transfery sprzedaj tych 10 co kupiles i kup nastepna dzieisatke potem znowy sa transfery na koniec seony i tak wkolko i w ciagu symulacj 2 sezonow kupisz 50 zawodnikow to zajmuje okolo 1 godzinki
Ten sposób nie sprawdza się. Sprzedałem 10zawodników, zakupiłem 10 nowych, ale kiedy jest kolejne otwarte okno transferowe i próbuje sprzedać zawodników mam info, że prezydium klubu nie pozwoli już w tym sezonie sprzedać nikogo, więc trzeba symulować cały sezon do końca.

Będę próbował jeszcze w inny sposób.
Dzięki

crazzie
27-10-2009, 11:43

jak sa durne achievementy to inaczej tego sie nie da zrobic, fifa jest gra stricte na multi a nie na siedzenie i granie z konsola, bo to zalosne, a jak ktos chce odblokowywac osiagniecia to robi to zatem w najprostszy sposob w jaki sie da, tyle

Albii
27-10-2009, 14:47
Tylko po co sprzedawać zawodników jak trzeba 50 kupić. Jedynie po to by było miejsce wtimie na nowych piłkarzy, więc po co symulować ? Oo

SwankCzarny77
27-10-2009, 16:03
Tylko po co sprzedawać zawodników jak trzeba 50 kupić. Jedynie po to by było miejsce wtimie na nowych piłkarzy, więc po co symulować ? Oo
dlatego ze jak nie sprzedaz gracz to nie kupisz nowych bo kazdy zespol ma ograniczona ilosc skladu

Keenzoo
27-10-2009, 16:07
Albii napisał :

Po co symulować ?
Bez symulacji nie będzie można sprzedać nowo zakupionych zawodników, a sprzedaż tych z głównego składu spowoduje zwolnienie z posady menedżera, więc jest to konieczne.

Pozdrwiam:)

Albii
27-10-2009, 16:23
dlatego ze jak nie sprzedaz gracz to nie kupisz nowych bo kazdy zespol ma ograniczona ilosc skladu

No, ale zarząd nie pozwala sprzedawać zawodników jak mamy mało piłarzy, więc można wtedy spokojnie kupić nowych i potem, w następnym sezonie/okienku sprzedać. ;)

BTW: Widzę, że też masz BF'a BC możemy kiedyś sobie zagrać razem. ;) Jakby co zapro Ci na XBL wysłałem.

Albii
27-10-2009, 22:36
Mam takie pytanie: Czy jak do trybu menagerskiego jakąś drużynę co ma jedną gwiazdkę, ale jak dołączam do klubu to biorę i swojąwirtualną gwiazdę i drużyna ma 1,5 gwiadki to wpadną mi wszystkie acziki za słabe drużyny ? ;p Tak pytam dla pewności.

Fail, że doświadczonym trenerem nie można prowadzić cieniasów i robić z nich potęgi, tylko jak i team słaby to i menager słaby... :(

Fuji
27-10-2009, 22:48
Liczy się ile gwiazdek ma dany zespół przed władowaniem do niego VP, przynajmniej taka sytuacja miała miejsce, gdy zdobywałem "arczera" za "przekształcenie klubu 2-gwiazdkowego w 5-gwiazdkowy". Ponieważ, tuż po tym, jak wetknąłem do "dwugwiazdkowca" mojego "wirtualnego mnie" + 11 wyprodukowanych kopaczy o współczynniku 99, klub natychmiast przeistoczył się w 5-gwiazdkową potęgę. W ten sposób ach "z popiołów... coś tam" mi się "anlokd".

PiotrJ
28-10-2009, 18:44
Good Support mam prośbe mógby ktos opisac co trzeba zrobic?

Albii
28-10-2009, 18:48
Good Support mam prośbe mugby ktos opisac co trzeba zrobic?
Bez obrazy, ale ... czy tam nie ma opisu osiągnięć ?! Wyraźnie pisze, że musisz wygrać swoim ulubionym zespołem mecz drużynowy XBL...

Ps: Mógłym Ci polecić słownik ortograficzny ? ;p Wiem, że każdy ma prawo się pomylić, ale są jakieś granice.

Fuji
28-10-2009, 21:57
Albii, nie czepiaj się ortograficznych niedostatków PiotrJ, bowiem Ty też babola walnąłeś. Chodzi mi o słowo "pisze" w tym zdaniu: "Wyraźnie pisze...". Wedle zgłębianej przeze mnie wiedzy w temacie poprawnej polszczyzny, owa wypowiedź powinna brzmieć następująco: "Wyraźnie jest napisane...", lecz najlepiej byłoby napisać to, w ten oto sposób: "Napisano wyraźnie..." :).

Keenzoo
28-10-2009, 22:09
Fuji pomijając poprawną polszczyznę, pytanie o coś na co odpowiedz możemy znaleźć w samej grze jest nie na miejscu :)

O co chodzi z tym osiągnięciem, żeby strzelić 5bramek na arenie w jednej sesji ? :D

P.S. Piszę poradnik do FIFY10, być może jutro wrzucę go na forum. Mam dopiero nieco ponad 600GS, ale będę walczył do calaka :)

Pozdrawiam

Fuji
28-10-2009, 22:32
"Arczer", o którego pytasz polega na strzeleniu 5 goli w jednej sesji na arenie pojawiającej się przed menu głównym FIFKI. Pewnie zastanawiasz się, o co biega z tą nieszczęsną "jedną sesją"? Już Ci tłumaczę. Więc tak, gdy znajdziesz się na rzeczonej arenie, strzel pięć bramek nim ją opuścisz.

(http://www.cda.pl/video/1360368/Wygadany-Cygan-i-jego-Mamuska)

Keenzoo
28-10-2009, 22:41
Keenzoo napisał :
O co chodzi z tym osiągnięciem, żeby strzelić 5bramek na arenie w jednej sesji ? :DTeraz aż mi głupio, bo nie wiem czy wyczułeś moją ironię, czy sam mnie teraz wkręcasz odpowiadając na moje pytanie :)

Fuji
28-10-2009, 23:29
Jasne, że wyczułem. Emotikonka, którą "zapodałeś" była nader wymowna :). Tyle, że powstrzymać się nie mogłem i musiałem udzielić głupiej odpowiedzi na głupie pytanie :rofl:.

DamianX360
29-10-2009, 10:18
@Fuji
1. Napisałeś wczesniej, że jak się weźmie stworzoną gwiazdę do trybu menedżerskiego to, gdy sie zmienia klub na inny to gwiazda idzie za swoim "panem". Czy to samo jest w przypadku "wyprodukowanych" graczy?
2. Mam jeszcze pytanko o 5 gwiazdek menedżera. Wziąłem Leeds United. Wrzuciłem tam 11 stworzonych zawodników o wartości 99 ovrl. Wygrałem Coca Cola 1, Coca Cola i teraz jestem w Barclays, jednak mój poziom gwiazdek to 3. W drugim zesonie z 3 gwiazdek spadły mi do 1,5. Jak najszybciej dotrzeć do 5 gwiazdek?
Z góry dzięki
pzdr

Keenzoo
29-10-2009, 11:49
DamianX360 napisał :
1. Napisałeś wczesniej, że jak się weźmie stworzoną gwiazdę do trybu menedżerskiego to, gdy sie zmienia klub na inny to gwiazda idzie za swoim "panem". Czy to samo jest w przypadku "wyprodukowanych" graczy?
2. Mam jeszcze pytanko o 5 gwiazdek menedżera. Wziąłem Leeds United. Wrzuciłem tam 11 stworzonych zawodników o wartości 99 ovrl. Wygrałem Coca Cola 1, Coca Cola i teraz jestem w Barclays, jednak mój poziom gwiazdek to 3. W drugim zesonie z 3 gwiazdek spadły mi do 1,5. Jak najszybciej dotrzeć do 5 gwiazdek?

1. Jest dokładnie tak samo - rozpoczynając nową karierę lub pracę w innym klubie masz możliwość dodania swojej gwiazdy oraz utworzonych graczy.
2. To, że zaliczyłeś taki spadek do 1,5 gwiazdki spowodowane jest pewnie tym, że symulowałeś mecze nie pilnując ich wyników. Będziesz musiał jeszcze raz rozpocząć od ligi Coca Cola 2 i wygrywać wszystko (lige, puchary itd.). Najlepiej przed rozpoczęciem gry wyłącz AUTOZAPIS i rób przed meczami pucharowym zapis stanu gry. Jak przegrasz mecz o puchar to załaduj stan od tego momentu i przeprowadź symulację ponownie. Jak dojdziesz do najwyżej ligi wygrywając wszystko będziesz już na pewno 5-gwiazdkowym menedżerem.
3. Odpowiedz zawarta jest w pkt. 2 :)

Pozdrawiam

Albii
29-10-2009, 15:10
Ja po trzech sezonach w PSG i wygraniu wszystkiego co się dało miałem 5 gwiazdek, oczywiście o ile się nie mylę. ;)

Fuji@ Dlatego napisałem: "Wiem, że każdy ma prawo się pomylić, ale są jakieś granice." ;p

PiotrJ
29-10-2009, 15:23
Mam pytanie są gdzie po polsku opisane archivementy?

crazzie
29-10-2009, 15:30
w dashboardzie?

PiotrJ
29-10-2009, 16:24
FIFA Fever jeśli ktoś posiada to osiągnięcie to chętnie z nim zagram mój game tag to PiotrJ

Snake
29-10-2009, 16:37
Mam pytanie są gdzie po polsku opisane archiwementy?
:omfg: trzeba by chyba ulozyc słownik slangu OC
Dashobor, Archivmenty, Archiwementy....

Fuji
29-10-2009, 17:26
@Fuji
Z góry dzięki
pzdr

Z uwagi na to, że Keenzoo udzielił odpowiedzi na Twe "kłeszczyny", czuję się zwolniony z tego obowiązku :).

PiotrJ
03-11-2009, 12:59
o co chodzi z tymi meczami naszej gwiazdy zagrałem jeden w lidze i 3 w lidze przyjaciół z a w statystykam mam zero?

Fuji
03-11-2009, 17:06
o co chodzi z tymi meczami naszej gwiazdy zagrałem jeden w lidze i 3 w lidze przyjaciół z a w statystykam mam zero?
Do achieve'a naliczają się tylko mecze rozgrywane na poziomie trudności od Początkujący (Semi-Pro) w górę - amateur odpada.

W przypadku spotkań toczonych za pośrednictwem usług sieciowych konsol obecnej generacji, w skrócie - multiplayer. Liczą się jedynie mecze rozgrywane w ramach "Kluby FIFA".

skwaraq20
03-11-2009, 18:46
Ja zagrałem drużyną półgwiazdkową z coca-cola cup 2 i po całym sezonie wygrywając wszystko mam 4,5 gwiazdki menagera :D

PiotrJ
04-11-2009, 08:52
Dzieki za pomoc Fuji,a mecze w Kluby Fifa musi byc pełen skład czy moze grac np w 3 osoby zeby zaliczało nam mecze?

Fuji
04-11-2009, 16:04
Wystarczą trzy osoby :).

Xbox 540
04-11-2009, 16:43
Jak to jest z tym osiągnięciem za 5 wygranych z rzędu ?

- gdy ktoś wyjdzie np. w 5 meczu to muszę grać od nowa ?
- gdy wyjdę zaliczy mi to jako przegraną i muszę grać od nowa ?
- gdy ktoś wyjdzie np. w 5 meczu to wystarczy dograć jeden mecz ?

Keenzoo
04-11-2009, 17:19
Jak to jest z tym osiągnięciem za 5 wygranych z rzędu ?

- gdy ktoś wyjdzie np. w 5 meczu to muszę grać od nowa ?
- gdy wyjdę zaliczy mi to jako przegraną i muszę grać od nowa ?
- gdy ktoś wyjdzie np. w 5 meczu to wystarczy dograć jeden mecz ?

1. Jeśli będziesz wygrywał mecz i ktoś wyjdzie to nie musisz od nowa.
2. Jeśli będziesz przegrywał i wyjdziesz to TAK.
3. Jeśli ktoś wyjdzie to zaliczy jaką przegraną dla niego, ale do achievementa nie zaliczy tego.

Podsumowując - musisz wygrać 5x pod rząd mecz, który się zakończy "normalnie".

PiotrJ
04-11-2009, 21:09
Lider ligi jak zrobic to ośiągnięcie?

dziwne graliśmy w 5 a meczu nie zaliczyło mi do ststystyk?

Albii
04-11-2009, 21:24
Lider ligi jak zrobic to ośiągnięcie?
"Win a match in a Friends League" Może spróbujesz tak ?

PiotrJ
04-11-2009, 21:49
Chodzi mi o to ze niewiem co mam ustawic zeby taki mecz zagrac?

Keenzoo
04-11-2009, 22:36
@ PiotrJ
Chodzi mi o to ze niewiem co mam ustawic zeby taki mecz zagrac? Wybacz, ale Twoje pytania są nie na miejscu :/
Ile Ty masz lat ? bo czytać ze zrozumieniem chyba nie umiesz...
Do następnego poradnik dodam informację : UWAGA : tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

Przeczytaj opis z poradnika :

Wchodzimy w główne MENU, następnie XBOX LIVE i dalej LIGI PRZYJACIÓŁ. Później UTWÓRZ LIGĘ i tam ustawiamy parametry gry, zapraszamy do gry znajomego i wygrywamy mecz. Po zakończeniu meczu osiągnięcie wpadnie.a Ty zadajesz takie pytanie............................... żal

PiotrJ
04-11-2009, 23:05
dzięki za pomoc !!!

Habit75
04-11-2009, 23:19
Chodzi mi o to ze niewiem co mam ustawic zeby taki mecz zagrac?
Kenzo ty takie informacje zrozumiałeś dopiero po 18stce? LOL gratulacje:stfu:

Keenzoo
04-11-2009, 23:26
Habit75 (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=2596) masz racje :) Powinienem napisać że od 8 roku życia :)

PiotrJ
05-11-2009, 12:02
Good Form - Zagraj 5 kolejnych rankingowych meczy Head to Head w sieci bez porażki można to zrobic w lidze przyjaciół?

Keenzoo
05-11-2009, 13:16
Good Form - Zagraj 5 kolejnych rankingowych meczy Head to Head w sieci bez porażki można to zrobic w lidze przyjaciół?

Można to zrobić ze znajomym, ale koniecznie trzeba ustawić mecze jako rankingowe. Nie wiem czy w lidze przyjaciół istnieje taka możliwość, ale na pewno w pokojach sieciowych - TAK.
Mam nadzieje, że kolejne pytanie nie będzie brzmiało : Co to są te pokoje sieciowe i gdzie one są ?

Poszukaj, sprawdź, uwierz w siebie i uda się na pewno...

Delko
05-11-2009, 13:46
Witam serdecznie wszystkich użytkowników

Mam mały problemik z fifa otóż zrobiłem swojego zawodnika
zacząłem grę w trybie karierze i mój zawodnik na początku sezonu miał podsumowanie 69 a po zakończeniu sezonu nadal ma 69.
Jak trenować zawodnika ????

Keenzoo
05-11-2009, 15:41
@ Delko

Nie ma możliwości trenowania swojego zawodnika. Zdobywasz wyzwania, grając nim mecze na poziomie minimum POCZĄTKUJĄCY (Semi-Pro). W menu gry możesz zobaczyć co musisz zrobić żeby odblokować dane wyzwanie np. Strzelić 5 bramek głową itd.

Pozdro

Delko
05-11-2009, 17:20
@ Keenzoo (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=3983)

Wielkie dzięki za instrukcję :rofl:

---------- Wiadomość dodana 17:20 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:08 ----------

A może ktoś wymienić jakiś talenty z fify młodzi szybko sie rozwijający

Fuji
05-11-2009, 17:36
A może ktoś wymienić jakiś talenty z fify młodzi szybko sie rozwijający
Nie odpowiem na to pytanie, bo... jestem żałosny i gram dla osiągnięć. A z tego co się orientuję w FIFA 10 nie ma "arczerów" przyznawanych za hodowanie młodych "kopaczy".

Albii
05-11-2009, 20:09
Ogólnie rozwój piłkarza zależy od sztabu szkoleniowego i tego jaką postawę prezentujesz grając nim.

Fuji@ Przyznanie się publicznie do tego, to pierwszy krok w terapii. ;p

Fuji
06-11-2009, 17:29
Fuji@ Przyznanie się publicznie do tego, to pierwszy krok w terapii. ;p
Mój psychoanalityk mówił to samo ;).

DarQs
20-11-2009, 20:31
Ostatnio powróciłem do gry, (zachęcony przez Polską reprezentację po wygranym meczu z Kanadą). Postanowiłem nadrobić zaległości z trophies. Mam pytanie odnośnie trofeum pt.:

http://www.kikoo.pl/themes/kikoo/img/trophies_0.pngWell Travelled
Win a match in every stadium
czy istnieje możliwość sprawdzenia na jakich stadionach udało się już wygrać, jeśli tak to, w którym miejscu. Pobieżnie poszukałem ale nie znalazłem.

Fuji
20-11-2009, 20:42
Niestety, nie ma takiej możliwości.

Dafit7
24-11-2009, 21:12
Czy achiv za wygranie 5 lig*niemiecka, angielska, włoska, hiszpańska, francuska) można zdobyć tylko na jednym sejwie, czy do każdej ligi można sobie tworzyć nowego menagera ? :D

Fuji
26-11-2009, 17:37
Podobno istnieje możliwość łyknięcia tegoż "arczera" grając na kilku save'ach, lecz jest to jedynie hipoteza (przynajmniej dla mnie), ponieważ nie znam, lub nie pamiętam o takowej znajomości, osoby, która zdobyłaby rzeczone osiągnięcie wyżej wymienionym sposobem.

mati924
27-11-2009, 02:19
Ja po każdej wygranej lidze odpalałem nowy tryb na oddzielnym slocie i wpadł. Jedynie coś mi się tam glitchnęło i musiałem powtórzyć drugi raz ligę angielską. Więc potwierdzam, dany sposób działa:)

Shipus
02-12-2009, 22:53
Siamano. Nie wiem, czy ktoś jest w stanie mi pomóc, ale... W fifice rozegrałem moją gwiazdą już 501 meczy, na które składają się spotkania rozegrane tylko w trybie single player. Warto nadmienić, że grałem tylko szybkie mecze lub spotkania w trybie kariery. Żadnej akt. nie mam pobranej, gdyż moja konsola nie jest podłączona do neta. Jaki może być powód nie pojawienia się osiągnięcia? Czy ktoś tak miał, coś podobnego słyszał?

Dzięki za pomoc,
Piona pozdro.

Fuji
03-12-2009, 17:37
Też miałem taki problem. Rozegrałem, bodajże, 525 meczów Virtual Pro i "arczer" za nic wpaść mi nie chciał. Myślałem, że mnie prącie strzeli z tego powodu... Ale, jak to zwykle w życiu bywa, przypadek sprawił, iż osiągnięcie mi wpadło. Owe zrządzenie losu polegało na... zdobyciu dla mojego "wirtualnego mnie" kolejnego "Wyzwania", tuż po tym, jak je zdobyłem "aczik" za 500 meczów VP zstąpił. Reasumując. Po rozegraniu wymaganej do ach'a ilości spotkań, wystarczy, że odkryjesz jedno "Wyzwanie" dla "Gwiazdy" i 50 GS wzbogaci Twe konto.

Shipus
03-12-2009, 19:46
Też miałem taki problem. Rozegrałem, bodajże, 525 meczów Virtual Pro i "arczer" za nic wpaść mi nie chciał. Myślałem, że mnie prącie strzeli z tego powodu... Ale, jak to zwykle w życiu bywa, przypadek sprawił, iż osiągnięcie mi wpadło. Owe zrządzenie losu polegało na... zdobyciu dla mojego "wirtualnego mnie" kolejnego "Wyzwania", tuż po tym, jak je zdobyłem "aczik" za 500 meczów VP zstąpił. Reasumując. Po rozegraniu wymaganej do ach'a ilości spotkań, wystarczy, że odkryjesz jedno "Wyzwanie" dla "Gwiazdy" i 50 GS wzbogaci Twe konto.
No wielkie dzięki rasta. Wpadło wraz z zdobyciem wyzwania, przy 502 meczu.
Pozdro, szacun

Fuji
03-12-2009, 19:47
Nie ma sprawy, Ziom ;).

SliverPL
19-12-2009, 12:23
HELP ! Chce zrobic tego achiwa za game face ale jak prubuje zainstalowc program to wyskakuje mi ze nie obsługuje tego systemu any help ??
YYYYYYyyyyyy już nieważne .... :)

Tomborex
21-12-2009, 09:08
Pytanie dotyczy osiągnięcia Kup 50 graczy w trybie menedżer. Męczę się z tym achivem i nie mam już koncepcji co dalej. Może pomożecie. Wybieram Real sprzedaje tyle co się da graczy. Potem wysyłam negocjatora do 32 graczy. I dostaje komunikat ze z powodu zbyt wielu graczy nie podpisali kontraktów. A przecież ja nie mam tak dużo graczy. O co chodzi. Może ktoś to zrobił i ma sposób.
pzdr

Albii
21-12-2009, 21:40
Chlip, chlip. Co za nób ze mnie. Zacząłem sobie grać słabą drużyną z ostatniej ligi angielskiej, ale jak skończyłem sezon to zauważyłem, że moja drużyna na początku miała 1,5 gwiazdki i "arczer", jak to mówią na dzielni, nie wpadł, za wygranie ligi, bądź pucharu... , a ja się tak starałem i wygrałem wszystkie trofea. Walić to, kiedyś się zrobi tego acziva, najważniejsze, że fajnie się grało, ale to nie zmienia faktu, że chcę swojego acziva!!. :p

Fuji
22-12-2009, 00:30
Chlip, chlip. Co za nób ze mnie. Zacząłem sobie grać słabą drużyną z ostatniej ligi angielskiej, ale jak skończyłem sezon to zauważyłem, że moja drużyna na początku miała 1,5 gwiazdki i "arczer", jak to mówią na dzielni, nie wpadł, za wygranie ligi, bądź pucharu... , a ja się tak starałem i wygrałem wszystkie trofea. Walić to, kiedyś się zrobi tego acziva, najważniejsze, że fajnie się grało, ale to nie zmienia faktu, że chcę swojego acziva!!. :p
Coś mi tu nie pasi, Albii. Piszesz, że fajnie się grało, lecz "arczera" nie było... Nie rozumiem, wyjaśnij mi to, proszę ;).

Albii
22-12-2009, 00:37
Nie będę tutaj używał wielce literackich metafor, bo administracja oskarży mnie o demoralizowanie użytkowników. Staram się czerpać przyjemność z gry, nie z aczivów, co nie zmienia faktu, że aczivy też dają frajdę, ale po za nimi także jest gra. ;)

Albii
28-12-2009, 00:10
LoL, grałem sobie offline tryb menadżerski, bo coś nie mogłem się połączyć z Live i nawet nie doprowadziłem do żadnego remisu, a aczivment mi wpadł. Oczywiście chodzi o tego tajnego, by w meczu Xbox live doprowadzić do remisu. Jakiś bug ? Oo Nawet mi nie pokazało, by wpadł.

Assassin
28-12-2009, 00:29
Masz przerąbane, wyzerują Ci konto, bo masz acziwa online bez daty, bój się.

Pilzner
04-01-2010, 13:17
Witam,
Mam problem z osiagnieciem "Practice Makes Perfect - Pracuj nad swoimi umiejętnościami w trybie treningowym". Tylko na PS3 nie ma chyba trybu treningowego albo nie wiem gdzie on jest. Moze mi ktos powiedziec jak go zaliczyc ? Z gory dziekuje za pomoc.

rad
04-01-2010, 14:43
To jest jeden z trudniejszych acziwow w grze. Na arenie wcisnij Select (Start?) a dalej radz juz sobie sam...

flacha00
05-01-2010, 14:57
to jest faktycznie prawie nie do zrobienia

Pilzner
05-01-2010, 19:50
Wielkie dzieki rad. Tak jak mowiles. Na arenie wcisnac SELECT i zaczalem sie bawic. Najpierw wzialem 1 na 1, pozniej kilka stalych fragmentow i wskoczylo trofeum. Zajelo mi to ok 10 minut. Jeszcze raz dzieki za pomoc.

Albii
05-01-2010, 20:48
Mi tam robienie tego osiągnięcia zajęło kilka sec. ;p

rad
05-01-2010, 21:23
Serio? Mi niecale 2 tygodnie :lol:
Pilzner ur welcome

Pilzner
06-01-2010, 09:18
Hehe, Naprawde mi zaliczylo. Niestety tak to juz jest, ze jeden ma w kilka sekund, a drugiemu troszke dluzej to zajmie. Najwazniejsze, ze wpada kazdemu.

rad
06-01-2010, 09:47
Przeciez nikt nie neguje ze go dostales :)
A ja mam ten sam problem co przy 09. Wygralem na wszystkich stadionach, po kazdym meczu wychodzilem do main menu, autosave wlaczony, zapisywalem sobie na mojej liscie i qrwa achievementa nima :( na szczescie bedzie okazja zrobic od nowa bo jakos trzeba zboostowac te 500 meczy gwiazda..

Albii
06-01-2010, 14:19
A grałeś na stadionie realu, którego można pobrać za darmo ? ;>

rad
06-01-2010, 17:35
Oczywiscie ze gralem. Dodam ze na kazdym stadionie wygralem w regulaminowych 90 minutach zadnych dogrywek karnych itp. W 09 zaczalem robic drugi raz i wpadlo to tutaj tez pewnie wpadnie.

Airy Daniel
06-01-2010, 17:41
a nie wylaczyles auto sava ???

Pilzner
06-01-2010, 18:44
To po h..u. Ja jeszcze do tego nie podchodzilem bo mam co robic narazie. Ale te 500 meczy to zostawie sobie chyba na koniec.

Albii
06-01-2010, 18:59
Tego acziva za mecze to nie ma co robić, sam wpadnie, wystarczy pograć troszeczkę, a wpadnie tak samo niespodziewanie jak ten za 50h grania.

rad
06-01-2010, 21:55
a nie wylaczyles auto sava ???

Jak juz wspominalem, NIE wylaczylem go. Az taka ciemna masa nie jestem :D

W 09 musialem troche boostowac dla tych 50h, ale tutaj chyba nie bedzie trzeba. Na razie mam tylko wszystkie acziwy za online, zostaly wszystkie za managery itp. Czy granie na 2 pady liczy sie do tych 50h?

To po h..u. Ja jeszcze do tego nie podchodzilem bo mam co robic narazie. Ale te 500 meczy to zostawie sobie chyba na koniec.

Na koniec to moze nie, bo robiac inne achy i grajac jednoczescie wirtualna gwiazda mozesz nabic na pewno grubo ponad setke meczy.

Pilzner
07-01-2010, 13:11
Ja probuje zrobic teraz Team Player, ale z tym pewnie nie bedzie latwo. A Good Form liczy sie tylko 5 meczy bez porazki, czyli jak mam np. 3 wygrane i za czwartym razem ktos ucieknie to zaczynamy od nowa ?

DamianX360
07-01-2010, 13:42
jeżeli ktoś ucieknie to liczy się tak jakbyś go nie odbył, czyli nadal masz 3 zwycięstwa ...

PiotrJ
07-01-2010, 16:46
AROUND THE WORLD – 15G [Dookoła świata]

Rozegraj mecz drużyną z każdej dostępnej ligi.

Opis : Należy rozegrać mecz z drużyną z każdej ligi przy czym wynik meczu nie ma znaczenia. Poniżej lista wszystkich 30 lig :

Australia: A-League
Austria: Austrian Bundesliga
Belgia: Belgium Pro League
Brazylia: Liga Do Brasil
Czechy: Ceska Liga
Dania: SAS Ligaen
Anglia:
Barclays Premier League
Coca-Cola Championship
Coca-Cola League 1
Coca-Cola League 2
Francja:
Ligue 1
Ligue 2
Niemcy:
Bundesliga
2. Bundesliga
Włochy:
Serie A
Serie B
Korea: K-League
Meksyk: Primera Division Mex
Holandia: Eredivisie
Norwegia: Tippeligaen
Polska: Ekstraklasa
Portugalia: Liga Portuguesa
Irlandia: League of Ireland
Szkocja: SPL
Hiszpania: Liga BBVA / Liga Adelante
Szwecja: Allsvenskan
Szwajcaria :Axpo Super League
Turcja: Turkcell Super Lig
U.S.A: Major League Soccer

zagrałem wszystkimi mecze rankingowe i nie wpadło wie ktos czemu?

rad
07-01-2010, 17:17
a zapisywales po kazdym meczu? auto save on i wylazic do menu albo recznie przed wylaczeniem gry. mi wpadlo grajac na 2 pady. reprezentacje sie nie licza czasem?

Fuji
07-01-2010, 17:51
Reprezentacje się nie liczą, za to drużyna z "Reszty Świata", jak najbardziej brana jest pod uwagę przy tym "arczerze".

rad
07-01-2010, 18:29
Wlasnie to mialem na mysli a napisalem co innego :rolleyes: bo widzialem ze czegos na tej liscie brakuje...

PiotrJ
07-01-2010, 19:01
ok sprubuje jeszcze reszte świata bo tym napewno nie grałem,a to wystarczy jedną druzyną czy wszystkimi z reszty świata?

zagrałem jedną i dalej nic juz nie wiem o co chodzi pomóżcie

Pilzner
08-01-2010, 09:29
Gdzies czytalem na forum, ze jak grasz na stopniu trudnosci Amator to moze Ci niezaliczyc. Ale czy to jest prawda czy nie tego juz Ci nie powiem.

rad
08-01-2010, 13:14
To sie odnosi tylko do wirtualnej gwiazdy, zeby wpadaly wyzwania poziom musi byc conajmniej poczatkujacy.

PiotrJ przeczytaj jeszcze raz mojego posta #195 tam znajdziesz odpowiedz dlaczego nie dostales.

PiotrJ
08-01-2010, 17:38
rad napisz jeszcze raz tutaj ,mecze grałem rankingowe wiec poziom trudnosci napewo nie bzł amator tzlko zawodoiec,moze to trzeba w single player?

rad
08-01-2010, 19:52
Oczywiscie ze single player...ustawiasz sobie polowe na 4 min i jazda. Dodatkowo mozesz nabic sobie 50 meczy wirt. gwiazda.
Poziom trudnosci nie ma tutaj znaczenia. Ja jednak sugeruje ustawic na poczatkujacy i grac gwiazda dla zrobienia 100 wyzwan (jesli jeszcze nie masz).
Nie gadaj ze wygrales na kazdym stadionie w grze rankingowej...

PiotrJ
08-01-2010, 22:21
dzięki za pomoc,jak nabic 50 meczy wirtualną gwiazdą co mecz ją transferowac?nie wygrałem tylko ze grałem kazdą ligą w grze rankingowej i mi nie wpadło

rad
08-01-2010, 22:38
Dobra napisze raz mam nadzieje ze wszystko bedzie jasne...

Za rozegranie meczu druzyna z kazdej ligi jest acziw (nie musisz wygrywac wystarczy zagrac).
Za wygranie na kazdym stadionie jest kolejny acziw ( musisz wygrac w 90 min, bez dogrywek karnych)
Jeszcze inny acziw jest za rozegranie gwiazda 500 meczy (nie 50 jak napisales).
Do tego acziw za zdobycie gwiazda 100 wyzwan (poziom przynajmniej poczatkujacy).
Jak juz nie raz wspomnialem, nie tylko ja zreszta, grajac mozna sobie wszystko laczyc i grac pod kilka acziwow jednoczesnie.

Tak wiec jesli robisz osiagniecie za rozegranie meczu druzyna z kazdej ligi i chcesz grac gwiazda to tak musisz ja transferowac. Jesli robisz za wygranie na wszystkich stadionach to grasz caly czas tym samym teamem razem ze swoja gwiazda.

Uff mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno oraz ze sam zmusisz sie do przeczytania tego tematu i ruszenia troche glowa co by nie tlumaczyc wszystkiego jak dziecko. Jol

edit: Jeszcze uprzedzajac pytanie oczywiscie chodzi o single player zadne online

PiotrJ
09-01-2010, 00:14
dzięki za pomoc !!!

Fuji
09-01-2010, 15:49
Pisałem już o tym wcześniej, ale nadarzyła się okazja (wykład rada), by przypomnieć jedną zagwozdkę powiązaną z "arczem" za rozegranie 500 meczów VP. Otóż achieve ten nie wpadnie, gdy "po prostu" sieknie się wymaganą ilość spotkań. Dodatkowo, po nabiciu 500 meczyków, należy zdobyć wyzwanie dla wirtualnego ciecia, wtenczas ukaże się osiągnięcie.

Pilzner
10-01-2010, 18:00
Time for a Testimonial- Zagraj 500 meczów wirtualną gwiazdą - To te 500 meczow liczy sie tylko online, czy rowniez licza sie mecze rozegrane offline ?

rad
10-01-2010, 18:09
Wszystkie mecze jakie rozegrasz gwiazda. No dobra na treningu sie nie licza :p

PiotrJ
10-01-2010, 18:58
rad robie tak jak napisałes mam nadzieje ze sie uda zrobic za stadiony,za ligi,i 50 meczów wpadnie wirtualna gwiazdą

Pilzner
11-01-2010, 11:30
Znowu dzieki rad. Tak mowiles wczesniej ze nie trzeba koniecznie zostawiac 500 meczy WG na koniec. Zrobie sobie teraz Well Travelled - Wygraj mecz na każdym stadionie plus wirtualna gwiazda czyli zawsze mniej bedzie do rozegrania 500 meczy wirtualna gwiazda.

Albii
11-01-2010, 23:52
Te stadiony i ligi liczą się także na dwa pady ?

rad
12-01-2010, 02:51
Ligi sie na stowe licza tak wlasnie je zrobilem co do stadionow niech wypowie sie ktos madrzejszy ja tego osiagniecia poki co nie mam

Tomborex
12-01-2010, 17:30
Stadiony tez się liczą na dwa pady. Spokojnie można na dwa grać i achiv wpadnie.
pzdr

Albii
12-01-2010, 17:51
Dobra, dzięki. Głupio, że remisy się nie liczą, bo tak byłbym blisko acziva. Dużo remisów nie było, ale z jeden, czy dwa na pewno, ale weź teraz zgadnij, który to był. :D Dobra, na dwa pady pobostuje się.

PiotrJ
13-01-2010, 00:16
co do osiągniecia rozegraj mecz drużyną z każdej ligi,wyszło na to ze w meczach rankingowych przegapiłem Francje 2 lige,więc nie trzeba je grac single player !!!

rad
13-01-2010, 01:18
no i dobrze ja na single mialem pewnosc ze go dostane za to przy online nie musialem sie meczyc kopaczami z ligi irl. czy innej :D

Albii
14-01-2010, 17:33
PiotrJ@ RLY!?!? Jak to możliwe ? A ja się tyle męczyłem po multi tymi cieniasami. ;> :D

Ten acziv za wygranie pięciu największych lig można robić grając dowolną ligę z wyznaczonych krajów ?

rad
14-01-2010, 17:53
Nie chce tu cwaniakowac , bo tego osiagniecia jeszcze nie mam...ale chyba nie sadzisz, ze Coca-Cola League 1, czy tez 2. Bundesliga zalicza sie do 5 najlepszych lig starego kontynentu :D No chyba ze druzyna z nizszych lig awansujesz do najwyzszej klasy rozgrywkowej w danym kraju. Pytanie tylko czy Ci sie chce ;)

PiotrJ
20-01-2010, 20:34
mam pytanie co do wygrac na wszystkich stadionach

Allianz Arena - Bayern Munchen (Germany)
Aloha Park - KC Wizards (USA)
Anfield - Liverpool (England)
Arena D’oro - Parma (Italy)
Bay Arena - Bayern Leverkusen (Germany)
Bernabeu – do pobrania (DLC)
Camp Nou - Barcelona (Spain)
Court Lane - Barnsley (England)
Crown Lane - Hellsinborgs (Sweden)
El Bombastico - Valencia CF (Spain)
El Medio - Villarreal CF (Spain)
El Reducto - Real Valladolid (Spain)
Emirates - Aresnal (England)
Estadio Azteca - America (Mexico)
Estadio Chamartin - Real Madrid (Spain)
Estadio De Las Artes - Udinese (Italy)
Estadio Del Pueblo - Houston Dynamo (USA)
Estadio Latino - Istanbull BB (Turkey)
Estadio Vicente Calderon - Atletico Madrid (Spain)
Euro Arena - Zulte Waregem (Belgium)
Euro Park - FC Lausanne (RoW)
Football Ground - Manchester City (England)
Fussballstadion - Tottenham Hotspur (England)
HSH Nordbank Arena - Hamburger SV (Germany)
Ivy Lane - Everton (England)
O Dromo - Brazil (International)
Old Trafford - Manchester United (England)
Olimipico Generico - NY Red Bulls (USA)
Olympiastadion - Germany (International)
Parc Des Princes - PSG (France)
San Siro - Inter Milan (Italy)
Signal Iduna Park - B. Dortmund (Germany)
Square Ground - Stoke City (England)
St James Park - Newcastle United (England)
Stade Gerland - Lyon (OL) (France)
Stade Kokoto - Hungary (International)
Stade Municipal - Coventry City (England)
Stade Velodrome - Marseille (OM) (France)
Stadio Classico - Fiorentina (Italy)
Stadio Delle Alpi - Juventus (Italy)
Stadio Olimpico - Lazio (Italy)
Stadion 23. Maj - Legia Warszawa (Poland)
Stadion Europa - FC Nurnberg (Germany)
Stadion Hanguk - Bolton Wanderers (England)
Stadion Neder - Hull City (England)
Stadion Olympik - VfB Stuttgart (Germany)
Stamford Bridge - Chelsea (England)
Town Park - Scunthorpe United (England)
Veltins Arena - FC Schalke 04 (Germany)
Wembley Stadium - England (International)

kolega wygrał na kazdym i nie wpadło moze jest jeszcze jakis prosze o pomoc

Albii
21-01-2010, 14:05
Trzeba wygrać w regulaminowym czasie gry.

rad@ Kurw*, żal mi samego siebie. :D Nie, no wcale o tym nie pomyślałem. :P

Albii
24-01-2010, 12:34
WTF. Odpaliłem sobie tryb menadżerski pół gwiazdkowym klube(potem mi pokazywało, że on ma jedną gwiazdkę w szybkich meczach) wrzuciłem sobie kilku zrobionych piłkarzy, Mój klub zmienił się w czterogwiazdkowy tim, wygrałem ostatnią ligę ANG i acziva "ograniczone zasoby" ni ma... :(

brolly
24-01-2010, 12:54
gdyż musisz mieć max 1 gwiazde jak ukończysz sezon. Ja to zrobiłem w drugiej lidze angielskiej... dodałem swojego typa i miałem napastnika, który strzelał ;)

Albii
24-01-2010, 13:17
Jak to, we wszystkich poradnikach i masa osób, która robiła tego acziva mówiła, że liczy się ile ma na początku, a po za tym bezsens by był, że nie można ulepszać swojej drużyny bo się acziva nie dostanie...

Edit: Chyba mi się coś powaliło i pomyliłem z innym osiągnięciem, tak czy siak, acziv zrobiony. Dzięki za pomoc.

Pilzner
25-01-2010, 11:38
mam pytanie co do wygrac na wszystkich stadionach

Square Ground - Stoke City (England)

kolega wygrał na kazdym i nie wpadło moze jest jeszcze jakis prosze o pomoc

Nie wiam jak jest na Xbox ale tego stadionu nie ma na ps3. Przynajmniej umnie nie bylo. A stadiony sa jeszcze jak dobrze pamietam dwa z poza listy lub jeden. Wiec najlepiej przeleciec stadiony wraz z lista i zobaczyc jakiego nie ma i rozegrac na nim mecz.

Fuji
25-01-2010, 17:31
Wiec najlepiej przeleciec stadiony wraz z lista
Ale z Ciebie zboczuch :omg:.

14 Karate
25-01-2010, 17:34
Dobre hehe co za zboczeńce .

Albii
31-01-2010, 15:10
Mam pytanko odnośnie stadionów. Mam włączony autozapis, czy będzie mi po każdym meczu zapisywało szybkie mecze które wygrałem ? np: Odpalam fifę, wygrywam szybki meczyk na Old Trafford, wychodzę do menu głównego. Wyłączam fifę. Bo miałem kilka razy, że nie zapisało mi postępów wirtualną gwiazdą itp. dlatego pytam się dla pewności.

Btw. Square Ground to chyba kwadratowy otwarty, ale nie znam dobrze Angielskiego, więc mogę się mylić...

Fuji
31-01-2010, 15:40
Rozgrywając meczyki z włączoną funkcją autozapisu, po każdorazowym wyjściu do menu głównego, postęp gry musi się nadpisać, nie ma bata.

Albii
31-01-2010, 16:48
Dobra, dzięki. Teraz mogę od nowa robić stadiony.

Jeszcze się upewnię jednej rzeczy. Stadiony można robić na dwa pady tak jak ligi ?

Fuji
31-01-2010, 17:10
Chodzą pogłoski, że można je "na dwa pady" robić. Ale, co do tego stu procentowej pewności nie mam, bowiem z kompem grałem, gdy stadiony objeżdżałem - niezły rym żem spłodził, no nie? ;)

Albii
31-01-2010, 17:18
Tia, moja krew. ;>

Zawsze mogę się jeszcze o coś spytać. Przy aczivie za wygranie pięciu największych lig, to robiłeś sobie sejva przy ostatnim meczu w sezonie ? Po podobno coś tam jest zbugwane, ale właśnie nie wiem.

Fuji
31-01-2010, 17:26
Też mi się o uszy obiło, że ten arczer jakiś lewy jest, i wpadać czasami ludziskom nie chce. Lecz w moim przypadku wszystko odbyło się normalnie, bez czarów - na jednym sejwie.

adrjan
31-01-2010, 18:32
Mam problem. Gram sobie cały sezon bez symulowania meczy w trybie menedżerskim. Raz w czasie meczu dałem pauzę bo musiałem wyjść. Kiedy wróciłem pad był wyłączony i miałem ekran wyboru strony, włączyłem pada, wybrałem swoją drużynę i wyskoczyło zapytanie czy na pewno chcę to zrobić, jeśli tak to stracę achievy dal tej sesji. Zdziwiłem się bo przecież wybrałem swoją drużynę. Jestem już pod koniec sezonu i nie wiem czy achiev będzie. Nie chcę stracić kilkunastu godzin. Miał ktoś z was coś takiego ?

Albii
31-01-2010, 18:54
Ja miałem w zwykłym meczu taką sytuację, ale czy wpadnie to ja nie wiem.
Co do Twojego posta. kilkanaście godzin ? Oo Takie premier league ma chyba coś ok. 38 kolejek, a jest to chyba jedna z największych lig w fifie, meczyk trwa ok. 8min. przyjmijmy 10min. 38x10 = 380h zabawy 380/60 = 6h i 20 min. Nie pomyliłem, nic ? ;>

adrjan
31-01-2010, 18:56
Dużo spędziłem bawiąc się w taktyki, stałe fragmenty itd. Poza tym Coca-Cola 1 gram. Tam jest 24 lub 25 drużyn - nie pamiętam + 3-4 puchary do zdobycia. Wychodzi trochę więcej.

D1WASYL
04-02-2010, 18:17
a ja mam tak

D1WASYL
05-02-2010, 10:59
a ja mam taki problem z aczerem "rozegraj mecz druzyna z kazdej ligi"
rozegralem kazda druzyna wlacznie reprezentacjami i reszta swiata i nie WPADLO !
zaznaczam ze gralem te mecze w roznych trybach xbox live gra rankingowa i nie rankingowa, tryb menedrzerski , zostan gwiazda oraz szybki mecz towarzyski , czy to moze przez to nie wpadlo??
trzeba rozegrac je w jakims jednym trybie czy jak?? pomocy

Albii
05-02-2010, 14:23
Za menadżerski i szybki na pewno wpada. Ja radzę zabrać listę wszystkich stadionów i jak to mówiono "przelecieć" ją całą. Wygrany mecz, zaznaczyć, wygrany mecz, zaznaczyć.

Fuji
05-02-2010, 17:04
Za menadżerski i szybki na pewno wpada. Ja radzę zabrać listę wszystkich stadionów i jak to mówiono "przelecieć" ją całą. Wygrany mecz, zaznaczyć, wygrany mecz, zaznaczyć.
Albii, czegoś nie rozumiem w Twej wypowiedzi. Piszesz o "kopulacji" ze stadionami, prawda? Tymczasem kolega Wasyl (krewniak legendarnego Don Wasyla???) pytał o "współżycie" z drużynami, a nie obiektami piłkarskich zmagań. Zatem, Mój Drogi, proszę Cię o złożenie stosownych wyjaśnień w tej frapującej sprawie.

D1WASYL
05-02-2010, 19:54
dokladnie tak jak Fuji pisze chodzi mi o druzyny nie o stadiony!
mam wydrukowane kartki ze stadionami i druzynami i tak wlasnie robilem zagralem dana druzyna skreslalem wiec raczej wszystkimi zagralem i nie wpadlo. wiec jak mozesz to napisz jak to zrobic. dzieki

Fuji
05-02-2010, 20:19
dokladnie tak jak Fuji pisze chodzi mi o druzyny nie o stadiony!
mam wydrukowane kartki ze stadionami i druzynami i tak wlasnie robilem zagralem dana druzyna skreslalem wiec raczej wszystkimi zagralem i nie wpadlo. wiec jak mozesz to napisz jak to zrobic. dzieki
Ja robiłem tego "arcza" w szybkim meczu i wpadł mi bezproblemowo. Zapytam dla pewności, grałeś też zespołami z niższych klas rozgrywkowych? Jeśli tak, powtórz "wycieczkę" po wszystkich ligach raz jeszcze, ale tym razem "pykaj" jeno w szybkim meczu.

Albii
05-02-2010, 22:13
No chodziło mi o drużyny, a nie o stadiony, co innego człowiek myśli, co innego pisze, ale to nie zmienia faktu, że najlepiej zaliczyć wszystkie ligi z karteczką w dłoni po kolei każdą. ;)

Fuji
06-02-2010, 16:40
No chodziło mi o drużyny, a nie o stadiony, co innego człowiek myśli, co innego pisze
Odpowiedź ta w pełni mnie zadowala ;). W dzisiejszych realiach ludzie nie potrafią się do błędów przyznawać, lub czynią to z trudem. A Ty, nie dość, że sprostowałeś swą wypowiedź, to w dodatku, doszło do tego na forum publicznym. Jestem z Ciebie dumny, Albii. Oby tak dalej, brawo :).

D1WASYL
06-02-2010, 17:24
Ja robiłem tego "arcza" w szybkim meczu i wpadł mi bezproblemowo. Zapytam dla pewności, grałeś też zespołami z niższych klas rozgrywkowych? Jeśli tak, powtórz "wycieczkę" po wszystkich ligach raz jeszcze, ale tym razem "pykaj" jeno w szybkim meczu.

Dzieki Fuji, kurde bede musial od nowa to robic ;(
tak z kartka robilem i wszystkie ligi w angielskiej 4 dywizje i po 1 i 2 lidze w tych najsilnieszych europejskich.
no nic polece jeszcze raz i przy okazji stadiony zalicze. dzieki i pozdrawiam

acha jak ktos jest chetny na ustawke na zrobienie osiagniecia 10 na 10 to piszcie

rad
07-02-2010, 01:09
10 na 10 to bylo przy okazji 09. Teraz ulatwili sprawe o polowe i wystarczy 10 na X (gdzie x jest wieksze lub rowne 3 :) chyba...)

Tomborex
08-02-2010, 10:48
Ma ktoś listę wyzwań w trybie wirtualna gwiazda. Wiem ze jest w grze ale przydałoby mi się bez wyłączania meczu. tylko żeby widzieć te wyzwania w czasie meczu i je odblokowywać. Jakiś link może koś ma.??

Albii
08-02-2010, 15:41
Jak przecie podczas meczu można je oglądać, to w czym problem ?

D1WASYL
13-02-2010, 15:56
osiagniecie za wygranie 5 lig mozna zrobic w sezon live 2.0 czy w trybie menadrzerskim?? bo chce kupic dlc na wszystkie sezony live i nie wiem czy grac tam te wszystkie ligi czy w trybie menadrzerskim.

Albii
13-02-2010, 16:16
Z tego co mi wiadomo, to tylko i wyłącznie w trybie menadżerskim.

Fuji
20-02-2010, 16:05
Oto lista "arczów" czających się na pokładzie DLC - Ultimate Team:

Tournament Winner - Win a trophy in Ultimate Team mode
Match Winner - Win 10 Matches in Ultimate Team mode
Tournament Champion - Win 10 Trophies in Ultimate Team mode
Tournament Legend - Win 25 Trophies in Ultimate Team mode
Perfect Chemistry - Win a match in Ultimate Team mode with a 100 Chemistry squad
International Unity - Win a Ultimate Team mode match with a 100 chemistry squad where no players is from the same nation
Coalition of the Willing - Win a Ultimate Team mode match with a 100 chemistry squad where no player is from the same club
A Good Start - Open 10 Ultimate Team packs
Pack Rat - Open 100 Ultimate Team packs
Resource King - Open 500 Ultimate Team packs

Wybaczcie za brak wartości GS przy osiągnięciach, lecz lista ta, to nic innego jak kalka Trophies :mellow:.