View Full Version : Modern Warfare 2 - osiągnięcia

Habit75
02-10-2009, 20:00
Lista osiągnięć do przejrzenia:
http://www.onlinecenter.pl/Call-of-Duty-Modern-Warfare-2.html

Standardowy zestaw + achivy za tryb Special Ops.

Co myślicie?

Mustang
02-10-2009, 20:07
Szkoda, że w grze w którą najwięcej gram na multi, znowu za owe multii nie ma achievementów. Ale wiekszość osób pewnie to ucieszy, więc niech i tak będzie.
Ciekawe czy Star 69 będzie bardzo skillowe.

Sokoov
02-10-2009, 20:15
Ja myślę, że to dobrze, że nie ma onlinowych achivów. Pomijam fakt, że każdy będzie mógł zdobyć calaka. Najważniejsze jest to, że na multi nie będzie ludzi grających tylko i wyłącznie dla achievementów. Dzięki temu rozgrywka będzie lepsza i nie będzie sytuacji gdzie wpadniemy do pokoju w którym akurat ludzie chcą się ustawić na danego achievementa, a ty chciałeś sobie normalnie pograć...

MaKsIk PL
02-10-2009, 20:25
Mi sie podobaja ;] A moglby mnie ktos oswiecic oco chodzi z tym "special ops"??

PPWojtek
02-10-2009, 20:50
Osiągnięcia jakieś takie strasznie skillowe oprócz special ops nie są, lecz najbardziej mnie załamał acziv za "Collect 45 enemy intel items."
45 inteli, ich chyba kompletnie pojebało :rofl: Pamiętam jak szturmowałem levele w jedynce, i te 30 było jakoś do wytrzymania, ale widzę iż na scalakowaniu tej gierki trochę sie posiedzi :)

HiTMAN47
02-10-2009, 21:04
Poprawny link http://www.xbox360achievements.org/game/call-of-duty-modern-warfare-2/achievements/

Jak narazie latwizna, polowa za singla (jakies male robotki) + Veteran, potem nowy tryb i gwiazdki (tylko ciekawe ile misji jak sie zdobywa gwiazdki)

Snake
02-10-2009, 21:06
Prawdopodobnie będzie to mój drugi calak w retail :) Tylko MW mnie na tyle wciągnął że chciałem mieć 1000 :) Z dwójeczką pewnie będzie identycznie :)

Skyline14
02-10-2009, 21:59
Mnie zapewne multi wciągnie tak że nie będe miał calaka:D

wrog
02-10-2009, 22:04
Dobrze, że nie ma za multi. Po jakimś czasie po prostu usunę sobie grę z profilu, jak czwórkę :)

LowMen
02-10-2009, 22:54
Łeeee, a myślałem, że się troche pomęczę nad calakiem... Jedynym wyzwaniem będzie special Ops...

Skyline14
02-10-2009, 23:00
Dobrze, że nie ma za multi. Po jakimś czasie po prostu usunę sobie grę z profilu, jak czwórkę :)

To znaczy że też jesteś jednym z tych którzy weszli na multi nie przechodząc single? Ja zrobiłem tak samo w CoD4 w wersji PC.:D

zimzvm
03-10-2009, 00:25
Jak narazie latwizna, polowa za singla (jakies male robotki) + Veteran, potem nowy tryb i gwiazdki (tylko ciekawe ile misji jak sie zdobywa gwiazdki)

Łeeee, a myślałem, że się troche pomęczę nad calakiem... Jedynym wyzwaniem będzie special Ops...
ee no Panowie, jesteście niemożliwi.
gry jeszcze na oczy nie widzieliście nawet, a już wiecie, że to będzie prosty calak. hyhy.

ja przyznam szczerze, że po tym co zobaczyłem na najnowszym filmiku z BC2, zaczynam mieć poważne wątpliwości, co do jakości MW2. obym się mylił. ale szczerze mówiąc, to w tych wszystkich trailerach i teaserach MW2 ani razu mną nie pozamiatało tak, jak BC2 tylko w tym jednym filmie.

wrog
03-10-2009, 01:55
To znaczy że też jesteś jednym z tych którzy weszli na multi nie przechodząc single? Ja zrobiłem tak samo w CoD4 w wersji PC.:D
Nawet singla nie ruszyłem, tylko na multi grałem :)

HiTMAN47
03-10-2009, 08:04
ee no Panowie, jesteście niemożliwi.
gry jeszcze na oczy nie widzieliście nawet, a już wiecie, że to będzie prosty calak. hyhy.

A od czego sa filmiki? Przeciez to nie nowa gra tylko seria COD. Osiagi sa podobne do Batmana - troche w fabule i troche za Challenge. Sporo jest za przejscie bla bla bla badz zrobc cos bla bla bla + Veteran. To to ma byc trudne? O SpecialOpsie nic nie wiemy poza tym ze on bedzie czyms ala High Mile Club. To nie Mirrors Edge gdzie sie zdobywalo gwiazdki za przechodzenie bezblednie poziomow z singla na czas.

Szansa na dodatkowe osiagniecia sa DLC, byc moze jak w przypadku WaW wprowadza je za multi.

zimzvm
03-10-2009, 09:16
w sumie to masz rację - po obejrzeniu trailerów już widać czy calak będzie łatwiutki i przyjemny czy będzie wymagał uber skilla i jeszcze więcej szczęścia ; ]

HiTMAN47
03-10-2009, 10:09
Przeciez patrzac na osiagniecia przed premiera Halo bylo widac ze beda proste - gry zagralo sie w Firefighta to na poczatku wydawalo sie uzbieranie 100k trune bo ginelo sie szybko. Potem z po wprawie bylo latwo.

Moze powiesz czemu wg ciebie osiagniecia nie sa proste? Podobno wyeliminowali respawny wrogow. Ale na twoim GC nie widac CODa wiec pewnie nie wiesz jaka to latwa gra na Veteranie :)

shinian
03-10-2009, 13:06
Ten nowy tryb special ops to jest singleplayer, multiplayer po xbl czy multiplayer po splicie?

Snake
03-10-2009, 13:31
Moze powiesz czemu wg ciebie osiagniecia nie sa proste? Podobno wyeliminowali respawny wrogow. Ale na twoim GC nie widac CODa wiec pewnie nie wiesz jaka to latwa gra na Veteranie :)
Wyeliminowali respawny? Czyli pewnie będzie ich znacznie więcej do wyeliminowania niż normalnie ;) Dla mnie ten CoD może być nawet trudniejszy niż 4 ważne żeby wyeliminowali schematy.

HiTMAN47
03-10-2009, 14:56
Jesli grales w 5 to zapewnie wiesz ze podczas ataku na Reichstag czekpointy byly zadko, wrogowie nonstop wychodzili z drzwi do puki nie przekroczylismy magicznej linii :)

PPWojtek
03-10-2009, 14:59
kurde, nie przypominaj mi o tym, koszmary miałem po tym cholerstwie :rofl:

zimzvm
03-10-2009, 17:18
@HITMAN
w COD4 grałem tylko na PieCu i tylko w singla.
Veteran faktycznie nie był jakoś szczególnie trudny... nie znaczy to, że w MW2 nie będzie trudno ; ]
natomiast uważam, że COD5 był trudny. ale to głównie przez te cholerne respawny. jeśli w MW2 wyeliminowali ten tani trik, co by utrudnić życie graczowi, to faktycznie nie będzie tak źle.

VGONZOV
03-10-2009, 19:17
I znowu mamy 2 osiągnięcia na czas ciekawi mnie ten drugi Colonel Sanderson - kill 7 chickens ??? pewnie będzie najtrudniejszy bo jeśli chodzi o prawdziwe kurczaki to skubane będą uciekać a tu czas tylko 10 sekund ;)

Skyline14
03-10-2009, 19:51
I znowu mamy 2 osiągnięcia na czas ciekawi mnie ten drugi Colonel Sanderson - kill 7 chickens ??? pewnie będzie najtrudniejszy bo jeśli chodzi o prawdziwe kurczaki to skubane będą uciekać a tu czas tylko 10 sekund ;)

Pfff... Podłożyć granat do kurnika i masz nawet więcej.:lol:

PPWojtek
03-10-2009, 20:25
Ale nie pisze przy tych osiągnięciach, ze trzeba na veteranie zrobić więc co się martwisz :lol:

Pawel1995k
04-10-2009, 10:29
Znowu za Veterana..Ale wiecie co jest dziwne? Że na multi idzie mi bardzo dobrze (co najmniej 10 killi na plus), a z głupim veteranem na cod4 nie mogę sobie poradzić. :/ Pewnie tutaj też sobie nie poradzę. :/ Ale słyszałem, że są jakieś kody na veterana w cod4. Ktoś coś wie??

Mustang
04-10-2009, 12:09
Nie przesadzaj, na veteranie zawsze jest kilka miejsc gdzie utyka się na dłużej, ale większość gry przechodzi się ginąc góra kilka razy na checkpoint.

PPWojtek
04-10-2009, 13:34
Weteran jest do przejścia tylko trzeba być cierpliwym, wiedzieć skąd strzelają i gdzie się pojawiają wrogowie, oraz w jakim miejscu jest CheckPoint, nie płacz tylko siadaj do konsoli i rób, calaczek będzie całkiem znośny, ja mam calaczka w 2,4 i 5(Trójka to imo syf, nei wytrzymałem przy tym xD) Więc i w MW2 Też będę mieć, więc nie płacz i won do konsoli na weteranie :rofl:

crazzie
04-10-2009, 14:12
co do kodów do call of duty to sa niezle jaja.. mam statystyki na moim blogu i moge sprawdzic z jakich hasel z szukajki ludzie trafiaja na mojego bloga.. miejsce pierwsze kody do cod :D (wszystko przez to ze umiescilem kiedys info o kodach do bety) buheuuhe

Krzychoo
04-10-2009, 14:48
Buehehehe :D Niezły bajer.

Hustler
04-10-2009, 15:01
Ot sposób na rozsławienie bloga. :D

Co do achy z MW 2, nie powinno być ciężko, ale czas pokaże.

HiTMAN47
04-10-2009, 15:34
Znowu za Veterana..Ale wiecie co jest dziwne? Że na multi idzie mi bardzo dobrze (co najmniej 10 killi na plus), a z głupim veteranem na cod4 nie mogę sobie poradzić. :/ Pewnie tutaj też sobie nie poradzę. :/ Ale słyszałem, że są jakieś kody na veterana w cod4. Ktoś coś wie??
Bo ludzie na konsoli nie maja autoaima gdy ledwo wyjdziez za rogu czy tez snajper wie gdzie sie kryjesz ;). Trzeba sie przyzwyczaic do powolnego chodzenia i krycia nawet co sekundy gdy oberwalismy

Pawel1995k
11-10-2009, 11:21
Nie przesadzaj, na veteranie zawsze jest kilka miejsc gdzie utyka się na dłużej, ale większość gry przechodzi się ginąc góra kilka razy na checkpoint.

No tak ale może to tylko ja ma tak, że jeśli ja nie ruszę dupy to inni też nie ruszą. :/ Wszyscy nie żyją, a oni i tak dupy nie ruszą, bo Pawełek nie rusza to i ja nie ruszę. :/

Weteran jest do przejścia tylko trzeba być cierpliwym, wiedzieć skąd strzelają i gdzie się pojawiają wrogowie, oraz w jakim miejscu jest CheckPoint, nie płacz tylko siadaj do konsoli i rób, calaczek będzie całkiem znośny, ja mam calaczka w 2,4 i 5(Trójka to imo syf, nei wytrzymałem przy tym xD) Więc i w MW2 Też będę mieć, więc nie płacz i won do konsoli na weteranie :rofl:

Spróbować mogę jeszcze.. W końcu tyle osób ma tego calaka..

Bo ludzie na konsoli nie maja autoaima gdy ledwo wyjdziez za rogu czy tez snajper wie gdzie sie kryjesz ;). Trzeba sie przyzwyczaic do powolnego chodzenia i krycia nawet co sekundy gdy oberwalismy

No właśnie o tym czasami zapominam, bo lecę na checkpointa.

No dobra panowie zmobilizowaliście mnie. A tak nawiasem mówiąc: Mój kolega przeszedł na veteranie (na x360) z cheatami, ale mu achivy za intele się zablokowały. Ja achivy za intele mam, to może bym z cheatów skorzystał. :rolleyes:

PPWojtek
11-10-2009, 12:29
Gra na czitach ci blokuje te aczivy, ja się delektuje grą na czitach ale już po skończeniu gry, i powiem ci, ze ubaw po pachy z tym czasem xD

mataman
11-10-2009, 13:25
@HITMAN
w COD4 grałem tylko na PieCu i tylko w singla.
Veteran faktycznie nie był jakoś szczególnie trudny...

Nie był ? Proszę cię, momentami mało pad przez okno nie wyleciał. Szczególnie jak w misji z baza checkpointy wpadały jak chciały, raz były a raz nie. Albo końcówka misji w czernobylu.

HiTMAN47
11-10-2009, 15:14
No widzisz, w 4 znajdzie sie z 5 TRUDNYCH momentow gdzie sie spedzi 30min nawet na powtarzaniu czegos, reszta nie jest trudna - wystarczy miec duzo samozaparcia.

Cos zmieniam zdanie ze SpecOp moze byc latwy - po filmiku z GT (nie bede pisal o czym by nie spoilerowac) moze byc troszke trudniej :)

zimzvm
11-10-2009, 18:59
@mataman
nie przeczę, były momenty wyjątkowo frustrujące, kiedy to mysza i klawa fruwały po biurku. ale jako całość, COD4 na veteranie był znośny. wymagający ale znośny.

Zaliwaja
25-10-2009, 12:59
W SpecOps jest tak, że za przejście na Regular dostaje się 1 gwiazdkę, na Hardened 2 gwiazdki i Veteran 3 gwiazdki, czyli trzeba będzie przejść 23 misje, takie jak MHC, na Veteranie, jak dla mnie nie brzmi to na banalnego calaka.

Pawel1995k
25-10-2009, 21:56
W SpecOps jest tak, że za przejście na Regular dostaje się 1 gwiazdkę, na Hardened 2 gwiazdki i Veteran 3 gwiazdki, czyli trzeba będzie przejść 23 misje, takie jak MHC, na Veteranie, jak dla mnie nie brzmi to na banalnego calaka.

Hmmm... Brzmi ciekawie.. A skąd masz to info? Są to pewne informacje?

sportowiec
25-10-2009, 22:12
To prawda że za osiągnięcia w tej grze dostaniemy nagrody dla awartów ??

FireFlow
25-10-2009, 22:22
No osiągnięcie tam tych 69 gwiazdek oznacza skończenie wszytkiego na veteranie.Bedzie ograniczenie czasowe na te spec ops?

Qbas
26-10-2009, 19:59
jak ktos juz jest chetny na wspolne szpilanie w MW2 to walcie invite na QbasX :P a co do tych 3 gwizdek za veterana to chyba na jakims dev diary koles o tym mowil :P te spec ops moga byc zajebistym motywem przy krótkim singlu :P

Zaliwaja
26-10-2009, 20:58
Co do tych gwiazdek z SpecOps to wiem to z Twittera fourzerotwo, niejaki CollieRfc zapytał się go jak się zdobywa gwiazdki w SpecOps, na co uzyskał odpowiedz '@CollieRfc Beat a mission on Regular = 1 star, Hardened = 2 stars, or Veteran = 3 stars. It stacks, so if you beat on Veteran you're set.'

Qbas
27-10-2009, 21:28
nowe trailer ze spec opsa zdradza ze te misje będą na czas :F mam nadzieje ze nie bedzie tak wysrubowany jak w MHC :P

LowMen
28-10-2009, 14:03
Moim zdaniem, zdobywanie gwiazdek w Special Ops będzie najlepszym nowym rozwiązaniem w MW2. Będzie się można bawić do, za przeproszeniem "usr*nej śmierci".

Pawel1995k
28-10-2009, 16:07
Skoro gwiazdki są za poziom trudności, to można przejść:
- 69 razy na regularu (aby mieć 69 gwiazdek)
- 35 razy na hardened
- 23 razy na veteranie
Albo to mieszać. :D

Zaliwaja
28-10-2009, 16:12
Nie wydaje mi się, to będzie tak że za przejście jednej misji na regularze dostajesz 1 gwiazdkę i żeby dostać w tej misji dwie gwiazdki musisz ją przejść na hardened. Tak jak w Mirror's Edge, nie wystarczyło wykręcić dwa razy czas na jednągwiazdkę żeby dostać dwie w danej misji.

zarzykrulezzz
28-10-2009, 17:28
Nie wydaje mi się, to będzie tak że za przejście jednej misji na regularze dostajesz 1 gwiazdkę i żeby dostać w tej misji dwie gwiazdki musisz ją przejść na hardened. Tak jak w Mirror's Edge, nie wystarczyło wykręcić dwa razy czas na jednągwiazdkę żeby dostać dwie w danej misji.
Dokładnie. Gdyby było inaczej było by to dziecinnie proste rozwiązanie i zaraz posypały by sie gromy pod adresem tworcow, za to że tak spie*dolili dobrze zapowiadający się tryb.

LowMen
28-10-2009, 17:40

Aż tak nie mogło by być.... Na pewno będzie coś w stylu naliczania pewnych pkt. za np. zabicie 100 przeciwników i za ileś pkt. pewnie będzie jedna gwiazdka...

PPWojtek
28-10-2009, 19:07
Ludzie, o czym wy gadacie, jakie zabijanie przeciwników
Możesz grę przejść 123 razy na regular i tak będziesz mieć jedną gwiazdkę.
Gwiazdki dostaniesz jedynie za poziom trudności na jakim przeszedłeś daną misję i tyle, nie ma tu nic do gadania.

Snake
28-10-2009, 19:34
Boże o czym wy gadacie? Naprawdę myślicie że IW zrobi nam z COD jakiegoś RPG? Zabij 100 przeciwników w danej misji to dostaniesz jedną gwiazdkę. Boże. Na 100% będzie tak, że trzeba przejść na Veteranie aby dostać najwyższą notę bo jakby było że za jedno przejście na Regular za kazdym razem dostajemy gwiazdkę, to byłby to totalny bezsens. Przecież to jest oczywiste

Makos
28-10-2009, 20:12
Może nie dla wszystkich... czasami wydaje mi się że ludzie szukają problemów :P

jajko1133
28-10-2009, 20:14
http://www.liveleak.com/view?i=364_1256689255

Fajny filmik jak ktos nie widzial;)

PPWojtek
28-10-2009, 21:17
za szybko kasują :)

Hustler
28-10-2009, 21:21
Nie no, godzinę później już nie ma...? :(

Qbas
28-10-2009, 21:56
jezeli to z akcją na lotnisku to IW pojechalo po bandzie :P i ciutke granice przekroczylo :P podobno samą scene mozna pominąć :P ale aczek za wyrzniecie wsyzstkich matek z dziecmi pewnie bedzie xDDD (btw zobaczcie jak glosno jest o tej scenie w świadku growym :P nawet nie chce myslec co będzie sie działo w mediach po premierze gry) co do tych gwiazdek to baaaankowo jest tak ze vet 3gwiazdki itd. ostatnio przeciez byl filmik ktory pokazywal ze na tym ze jeden strzelal z dzialka ac130 a 2gi biegal. koles ktory biegal mogl miec ze 3 fragi a pozostala 300 koles na ac130 :P i jak tu za np kille dawac gwiazdki :)

PPWojtek
28-10-2009, 21:59
Nie no, ja bym nie narzekał jakby było coś takiego, nawet była by to jakaś miła odskocznia.
I nie pieprzcie, że jestem chory bo większość z nas wycinała tony ludziska w różnych seriach np. GTA :)

Hustler
28-10-2009, 22:06
Sam chętnie zobaczę to wszystko od strony terrorysty.

Qbas
28-10-2009, 22:07
nie przecze ze nie :P ale w zupelnie innym kontekscie i nigdy nie bylo tak... dosłownie i powaznie :P poza tym jęczenia o tym ze gry wypaczą ci psychike słysze od 10 lat :P mam 18 i jakos jeszcze nikogo nie pochlastalem :P i trzymam sie tego ze jak sie jest zdrowym na głowie to mozna spokojnie grac :P ale gry to krok dalej niz filmy i az mi dreszcze przeszly jak zobaczylem co sie dzialo na tym lotnisku :P (chociaz od razu mowie ze misje przejde i nie omine jej :P )

Pawel1995k
29-10-2009, 14:21
nie przecze ze nie :P ale w zupelnie innym kontekscie i nigdy nie bylo tak... dosłownie i powaznie :P poza tym jęczenia o tym ze gry wypaczą ci psychike słysze od 10 lat :P mam 18 i jakos jeszcze nikogo nie pochlastalem :P i trzymam sie tego ze jak sie jest zdrowym na głowie to mozna spokojnie grac :P ale gry to krok dalej niz filmy i az mi dreszcze przeszly jak zobaczylem co sie dzialo na tym lotnisku :P (chociaz od razu mowie ze misje przejde i nie omine jej :P )

Media nie biorą pod uwagę, że w gry mogą grać osoby nieodpowiednie do tego. Np.: osoby chore psychicznie i tak dalej. I to przez nie, że nie mogą sobie odmówić przyjemności, która jest dla nich szkodliwa, mamy przesrane. Bo to nas zdrowych graczy obwinia się za czyny niepełnosprawnych. ja jestem jak najbardziej na tak z tą sceną. :D

A co do tych gwiazdek.
To skoro za 69 jest achiv, a 69:3=23, czyli będą 23 misje w Spec Ops? xD Jak tak, to będzie masakra! :D

stim
29-10-2009, 14:35
Ja nie zrobiłem calaka, bo nie chciało mi się :P

HiTMAN47
29-10-2009, 14:35
Tak 23 misje na to wychodzi dzielac ilosc gwiazek przez 3 mozliwe do uzbierania

stim
29-10-2009, 14:37
A ja grałem w CODA IV niestety tylko na PC. Nie miałem do tej pory tej przyjemności na xboxie :)

Mustang
29-10-2009, 14:44
Ja nie zrobiłem calaka, bo nie chciało mi się :P
W MW2 czy w MW w które "nie miałeś przyjemności zagrać na Xboksie"?

fragipl
05-11-2009, 10:38
Modern Warfare 2 zapowiada sie objecująco , jest na co czekąć , gra bedzie rewalcyjna pod względem singla, a multi to zapewne najwyzsza pólka, przejście gry na veteranie powinno zająć około 10-11 h , jeden akt zajął mi 2 30 min , wiec w zależnosci od skilla, średnio 3-4 h. Jestem narazie ciekawy zakonczenia gry i trybu miltiplayer

iDrake 360
07-11-2009, 01:19
Polska lista osiągnięć Modern Warfare 2 - dla tych co nie ogarniają po angielsku. -> http://charlieoscardelta.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=262 (http://charlieoscardelta.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=262)

PPWojtek
07-11-2009, 02:08
Do calaka brakuję mi tylko inteli i gwiazdek za special ops :/
Będzie trudno :D

Fighter Pl
07-11-2009, 08:15
Mi brakuje tylko kilku gwiazdek i calak będzie. Myślałem, że osiągnięcia będą trudniejsze i bardziej czasochłonne. Zawiodłem się trochę na nich.

HiTMAN47
07-11-2009, 08:32
A ktore ci zostaly misje do zrobienia?

Fighter Pl
07-11-2009, 08:38
A ktore ci zostaly misje do zrobienia?
Jedna na mapie z samolotami i te trzy ostatnie. Pewnie w ten weekend nie dam rady ale myślę, że calak będzie.

HiTMAN47
07-11-2009, 08:51
Hehe, podobno te 3 z ostatniego rozdzialu sa megahardkor tak wynioslem wrazenie ogladajac to na justintv czy chwile przed skasowaniem na dzutubie

Fighter Pl
07-11-2009, 08:56
Mamy z kumplem już kilka patentów. Zdarza się, że konsola oszukuje i po prostu giniemy od strzałów "z dópy":/ Trochę mnie to drażni.

wargod1984
07-11-2009, 09:59
Hmm jak chcecie wiedziec to 2 ostanie misje sa bardzo proste:

- misja z 10 do zabicia to wystarczy sie zbunkrowac w domku po lewej jak zaczynamy. Jak jugi wchodzi przodem to strzal i ucieczka oknem. Czekamy na niego z drugiej strony, znowu strzal i wchodzimy oknem. To sie udaje nawet gdy biegna 3 na raz. Pamietac o fleshach.

- misja gdzie zabic 15 wystarczy wejsc na drabine i kampic jak bedzie wiecej niz 1 rzucamy flesha i zabijamy pierwszego (jak wchodzi po drabinie) na dole kolo drabiny jest ammo

wszystko zrobilem samemu bez wiekszego problemu na kazda misje jest sposob.

dante_666
11-11-2009, 19:15
mam problem z acziwem Pit Boss
Run The Pit in ?S.S.D.D? and finish with a final time under 30 seconds.
zrobilem to z kolesiem w coopie na special ops w czasie 28s i nie dostalismy osiagniecia
To mozna zrobic tylko samemu w kampanii czy cos sie zgliczowalo?

Qbas
11-11-2009, 19:21
trzeba to zrobic w kampanii samemu (pierwsza misja w ogole) pamietaj ze odejmuje ci czas za celnosc (polecam zrobic pistoletami)

Mustang
12-11-2009, 00:20
MP5 i po jednej kulce, wtedy nie trzeba będzie przeładowywać, miałem 28s.
Dziwny ten achievement Desperado, trzeba zabijać po jednym kolesiu czy po 5 każdą bronią?

wrog
12-11-2009, 00:31
5 różnymi - granat, nóż, pistolet, karabin i coś podniesionego. Machnąłem w SpecOp w Faveli. Też macie problem z acziwem za zabicie cichaczem nożem?

Mustang
12-11-2009, 00:38
Aha, ja robiłem streaki po minimum 5 i dziwiłem się, że nie wpada.

Nożem wpada w Alpiniście, zrobiłem na kolesiu stojącym koło leżaka w jednym z baraków.

A tak w ogóle te beznadziejne te opisy po polsku, widzę teraz po angielskim tekście, że niektóre źle rozumiałem :/ Na cholerę oni to tłumaczą.

SliverPL
12-11-2009, 00:44
5 różnymi - granat, nóż, pistolet, karabin i coś podniesionego. Machnąłem w SpecOp w Faveli. Też macie problem z acziwem za zabicie cichaczem nożem?

Tak jak pisze Wampis najlepiej/najłatwiej zrobic to w Alpiniście. Podchodzimy do przeciwnika po cichu od tyłu i ... :)

wrog
12-11-2009, 00:51
Hmm to dziwne, bo mi nie zaliczyło. Spróbuję jeszcze raz.

QBalu
12-11-2009, 08:45
wrog >> w każdej misji misji zabijałem kogoś po cichaczu nożem. Osiągnięcie wpadło dopiero w przed ostatniej misji. W pewnym momencie trzeba się ukryć, bo dosyć duży oddział wychodził na zewnętrzny, strażnik który został po chwili odwraca się i idzie do tunelu po prawej, achi wpadł na nim.

wargod1984
12-11-2009, 09:18
wrog >> w każdej misji misji zabijałem kogoś po cichaczu nożem. Osiągnięcie wpadło dopiero w przed ostatniej misji. W pewnym momencie trzeba się ukryć, bo dosyć duży oddział wychodził na zewnętrzny, strażnik który został po chwili odwraca się i idzie do tunelu po prawej, achi wpadł na nim.

Kurde dziwne w tym alpiniescie jest koles w 1 budynku na krzeselku. Odrazu wpadlo. A co do 5 broni to jaja sobie robicie:) Przeciez wystarczy wlaczyc specjal ops tam np. misja na moscie z 10 broni lezy odrazu na ziemi.

crazzie
12-11-2009, 09:24
tez tego spiocha ubilem i piruup :)

ja nie patrze na achievementy w codzie nigdy, przejde fabule pozniej zobacze co mozna odblokowac i pobawie sie jeszcze raz ;) tak czy siak na razie multiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mustang
12-11-2009, 19:30
A co do 5 broni to jaja sobie robicie:) Przeciez wystarczy wlaczyc specjal ops tam np. misja na moscie z 10 broni lezy odrazu na ziemi.
Po prostu źle interpretowałem opis, myślałem najpierw, że trzeba zrobić streaka co najmniej 5 jakąś bronią, zmienić na inną, znowu 5, następną...
Ten achievement z 4 killsami, też jest głupio opisany, myślałem, że chodzi o czerwony ekran, a tutaj chyba ma być na last standzie.

QBalu
12-11-2009, 19:38
Ano, na co-opie tylko.

inoobiPL
16-11-2009, 18:08
Tak naprawdę ze Spec-opsów to dwa mogą sprawić kłopoty:
Wetwork
Satch & Grab
Reszta przy dobrym sposobie od razu wpada.

mrmarko
16-11-2009, 18:20
Tak naprawdę ze Spec-opsów to dwa mogą sprawić kłopoty:
Wetwork
Satch & Grab
Reszta przy dobrym sposobie od razu wpada.
A zrobiłeś może tą misję Eksplozja bodajże,gdzie musimy zabić 10 kolosów?

lukkPL
18-11-2009, 00:36
A zrobiłeś może tą misję Eksplozja bodajże,gdzie musimy zabić 10 kolosów?

Własnie przed chwilą zrobiłem (na 2 pady). A jest na to bardzo łatwy sposób - http://www.youtube.com/watch?v=dgi9F2qT5KA . Tylko pamietaj aby na obu padach wybrać Veteran, ciachaj tylko nożem i patrz aby czasem nie przesunąc się za daleko od przejścia w drzwiach bo wtedy przeciwnicy Ci wlezą do pokoju i bedzie po sprawie.

goro55
18-11-2009, 00:59
A ja znam lepszy sposób na to :-P

http://www.youtube.com/user/jaredthegardener

inoobiPL
18-11-2009, 13:03
My z PaiPatem wskakiwaliśmy i wyskakiwaliśmy przez okno w domku po lewej przez co Jug wchodził tylko przez drzwi, a jak któryś na plecy wchodził to przez okienko do domku i wtedy on znów do drzwi i tak w kółko.

Fighter Pl
19-11-2009, 12:36
My z PaiPatem wskakiwaliśmy i wyskakiwaliśmy przez okno w domku po lewej przez co Jug wchodził tylko przez drzwi, a jak któryś na plecy wchodził to przez okienko do domku i wtedy on znów do drzwi i tak w kółko.
Też tak zrobiliśmy. Zajęło nam to 3 min i 45 sek na veteranie.
Osiągnięcia w tej części są banalnie łatwe.

juve26
27-12-2009, 00:36
Powiedzcie, jaka jest wg Was najcięższa misja w spekops? Bo dużo ich jest, a bym chciał być przygotowany zawczasu, co to by nie tracić czasu na to za dużo :(

Q-Jot
27-12-2009, 00:37
Snatch & Grab (Weź i uciekaj) !! Może też ta na platformie wiertniczej ,w Echo ,walka z 15 kolosami .

juve26
27-12-2009, 02:13
A jest jakiś patent, żeby szybko te wszystkie misje zrobić? Zupełnie nie podoba mi się ten tryb i chcę go jak najszybciej skończyć :( Do Snatch&Grab już znalazłem glicza, a tu jeszcze miliard innych misji jest :(

DamianX360
27-12-2009, 10:58
Snatch & Grab (Weź i uciekaj) !! Może też ta na platformie wiertniczej ,w Echo ,walka z 15 kolosami .

Platforma wiertniczna to wg mnie, jedna z najłatwiejszych. Wystarczy dobra miejscówka ze Snajpą, a druga osoba ściąga uwage tak, żeby ten ze snajpą mógł kosić kolosy ....

Fighter Pl
27-12-2009, 11:39
Platforma wiertniczna to wg mnie, jedna z najłatwiejszych. Wystarczy dobra miejscówka ze Snajpą, a druga osoba ściąga uwage tak, żeby ten ze snajpą mógł kosić kolosy ....
Jemu raczej chodziło o misję na platformie wiertniczej z odbijaniem zakładników. Ona jest ciężka. Tak samo jak Snatch & Grab- czasami szło się wkurw*ć. Misje z kolosami są łatwe.

---------- Wiadomość dodana 11:39 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 11:34 ----------

A jest jakiś patent, żeby szybko te wszystkie misje zrobić? Zupełnie nie podoba mi się ten tryb i chcę go jak najszybciej skończyć :( Do Snatch&Grab już znalazłem glicza, a tu jeszcze miliard innych misji jest :(
Jakiego glitcha? Możesz go opisać?

Marcin Boro
27-12-2009, 13:51
Weź i Ucieknij ponieważ nie ma żadnego łatwiejszego obejścia tej misji ;/

juve26
27-12-2009, 14:48
Fighter, tutaj http://www.youtube.com/watch?v=JLSZvBT73G4&feature=player_embedded toteż o tę misję się nie martwię :)

crazzie
27-12-2009, 15:12
po chu* wy w ogole gracie w te gry skoro wszystko chcecie robic na skroty? nigdy tego nie skumam, juve wgraj sobie sejwy po co w ogole wkladasz plyte do napedu.

juve26
27-12-2009, 15:17
Nie podoba mi się ten tryb, więc chcę go jak najszybciej zrobić :mellow: Ciężko zrozumieć? No i witaj na forum w dziale o arcziwmentach i scalakach ;)

Mustang
27-12-2009, 19:43
Najtrudniejsza czy raczej najmniej łatwa była platforma. Może jeszcze te kolosy co trzeba wykończyć explosives, ale zrobiliśmy to od razu sposobem z leżeniem w domku.
Tak to wszystko było spokojnie do zrobienia, jeśli przegrywaliśmy to tylko przez głupie błędy.

crazzie
27-12-2009, 20:31
juve, tak ciezko, bo jak sie cos nie podoba to sie tego nie robi, ale punkciki czy pucharki na psyche siadly i to juz wymaga leczenia :/

Marcin Boro
27-12-2009, 21:37
Fighter, tutaj http://www.youtube.com/watch?v=JLSZvBT73G4&feature=player_embedded toteż o tę misję się nie martwię :)

szkoda gadać ja to zrobiłem w ok 30 minut a ten hamburger w 1 minute k*rwa mac ;/

mataman
27-12-2009, 21:48
Tak ale w ten sposób to wychodzi moze raz na 10 prób, więc to nie jest takie chop siup.

Ja wcale nie mam parcia na calaka w tej grze (inaczej było w cod4) więc odpuściłem sobie spec-ops. Zrobiłem tylko te ciekawsze.

juve26
27-12-2009, 21:57
Wpis do postu mattamana, sposób jest dobry, ale nie zawsze wychodzi :) Niemniej lepiej tak, niż 'legalnie', bo te ciecie z IW też mają jakiś śmiesznie niski czas.
Teraz się męczę z Terminalem :(

Fighter Pl
27-12-2009, 22:11
Wpis do postu mattamana, sposób jest dobry, ale nie zawsze wychodzi :) Niemniej lepiej tak, niż 'legalnie', bo te ciecie z IW też mają jakiś śmiesznie niski czas.
Teraz się męczę z Terminalem :(
Na Ps3 grasz? To pomogę:)

juve26
27-12-2009, 23:15
Kurka, moglem wczesniej looknac do tematu, bo juz zrobilem sam :) Nie taki ciezki ten terminal - w podobny sposob przechodzilo sie T-Hunty na Realistic w R6:Vegas, tj tarcza i jazda przez cala plansze :)

Pawlok
28-12-2009, 08:29
juve, tak ciezko, bo jak sie cos nie podoba to sie tego nie robi, ale punkciki czy pucharki na psyche siadly i to juz wymaga leczenia :/

powtarzasz sie w ok 90% postów w tym dziale

juve26
28-12-2009, 21:11
Dobrzy ludzie, jakieś pro-tipy do wetwork? [odbijanie zakładników]. Nie mogę dojść nawet do drugiego pokoju, bo mnie heli rozstrzeliwuje, niczym domestos zarazki :( Zostały mi tylko 3 misje, dwie łatwe i ta trudna.

Pawlok
28-12-2009, 21:16
Biegniesz do pokoju po prawej i tam na wprost od wejścia można się skampić pomiędzy beczkami a paletami. Jak wybijesz wszystkich to można na spokojnie rozwalić helikopter.

juve26
28-12-2009, 21:49
Git miejscówka. A co z walką w czasie dymu? Nie widzę gdzie się można skampić :(

Q-Jot
28-12-2009, 21:57
Jak wbiegasz na miejscówkę helikopterową wystrzeliwujesz wszystkich zza kontenerów (tych wielkich zbiorników) .Jak wybijesz ,druga banda zacznie się spuszczać na linach .Wtedy chowasz się w południowym ,lewym rogu gdzie masz bazookę i walisz helikopter jak tylko go zauważysz z lewej strony (zatrzyma się na chwilę ,postrzela i poleci ci za plecy jak nie zdążysz go ustrzelić) .Możesz też z granatnika go pojechać .Wtedy wystrzeliwujesz wiarę i ciśniesz schodkami na górę .Teraz miejscówka z walką w dymie .Idziesz od razy na lewo i tam powoli pniesz do przodu ostrzeliwując się z broni temrowizyjnej .Jedna osoba ubezpiecza tyły ,bo zawsze ktoś wleci .Bez problemu dojdziesz do końca ,gdzie jest pierwsze pomieszczenie z drzwiami .Druga osoba wrzuca granat/granatnik w okno nad tym pomieszczeniem ,bo tam się kampią wrogowie i idzie do drugiej pary drzwi .Powinna mieć czystą drogą.Po Breachu każdy ma 4 przeciwników do ustrzelenia ,a w tym jeden od razu na ciebie biegnie .Strzelasz bronią ,z którą zaczynasz misję ,po jednym pocisku zabijasz każdego wroga .Banał .

wjehu
29-12-2009, 03:22
Dobrzy ludzie, jakieś pro-tipy do wetwork? [odbijanie zakładników]...

KLIK (http://www.youtube.com/watch?v=Z5AsMhlEvbQ&feature=related) - Polecam . Zrobiłem tak mojego ostaniego opsa za 5 podejściem http://ps2hardcore.net/forum/images/smiles/hehehmm.gif pestka http://ps2hardcore.net/forum/images/smiles/faja.GIF

juve26
29-12-2009, 03:29
Święty Jezusie, dzięki bro, już się bałem, że normalnie to będę musiał przechodzić :cool:

kroolik37
29-12-2009, 11:22
błehehe, powodzenia, ze zrobieniem tego tak jak na filmiku :D

wjehu
29-12-2009, 13:11
No ba . Oczywiście, że wykonalne http://ps2hardcore.net/forum/images/smiles/smart.gif Żywym dowodem jestem ja http://ps2hardcore.net/forum/images/smiles/hehehmm.gif (wczoraj wpadł achiv za 69 gwiazdek) . Kilka prób i uda mu się . Ja miałem czas 1:08 http://ps2hardcore.net/forum/images/smiles/ehm.gif

btw. juve polecam rozwalić tych gości na pierwszych schodach z shotguna a nie chlastać nożem .

kroolik - Snatch and Grab z TEGO (http://www.youtube.com/watch?v=JLSZvBT73G4&feature=player_embedded) filmiku jest bardziej banalne do zrobienia niż WetWork

Marcin Boro
29-12-2009, 13:37
Ja musiałem wszystko legalnie przechodzić a wy to robicie w minutę ;/

Chrzunek PL
29-12-2009, 13:49
Ja musiałem wszystko legalnie przechodzić a wy to robicie w minutę ;/

Ba życie...

Marcin Boro
29-12-2009, 14:29
Mogłem poczekać na filmiki ale wolałem sam się męczyć :P

juve26
29-12-2009, 16:05
No właśnie sobie pomyślałem, że Boro się oburzy jak ten filmik zobaczy :D Sama metoda świetna, polecam przećwiczyć całą trasę na regular wpierw, wraz z flashbangami, bo bez nich ani rusz.
To teraz tylko kumpel wejdzie na jedną misję coopa, zbiorę intele i w końcu będzie można na spokojnie pofunować na multi :cool:

Assassin
29-12-2009, 17:33
Ech te trophy/achievementy... trzeba się z jakimś gównem męczyć żeby calak wpadł, bo inaczej człowiek wytrzymać nie może i dopiero wtedy można dla funu pograć, znam ten ból:/

Marcel292
24-01-2010, 20:48
nie gram za dużo na xboxie ale myśle ze pierwszy calak z modern warfare 2 mi wpadnie:)

Raczok Pl
25-05-2010, 17:05
Ja też już mam calaka w mw2. Dla mnie acziwki są ok, ale brakuje jakiś na multi (ale nie takich jak w cod 5, tzn. wbij 1 i 10 prestiż za 0 punktów :P)

xAddix
06-06-2010, 19:12
Najgorsze Zdobycie Było W ECHO w misjach Pobocznych ... NA VETERANIE trzeba się pomęczyć :)

lik0s PL
08-06-2010, 12:31
Dla mnie najgorsze jest Mokra robota i Wojenna jazda ale jeszcze tylko to zrobię i będę miał calaka
http://card.mygamercard.net/PL/nxe/lik0s+PL.png (http://profile.mygamercard.net/lik0s+PL)http://www.gamercards.co.uk/card/MW2/726369157-lik0s%20PL.png (http://www.gamercards.co.uk/create)

Kettger
12-08-2010, 03:23
Mam problem z osiągnięciem, polegającym na zastrzeleniu 10 wrogów z rzędu, przy użyciu broni z 'akimbo'. Wybieram trzeciego Spec-Opsa, biorę podwójne Uzi i zabijam ponad 20 wrogów - mimo to, osiągnięcie nie wpada. Czy przyczyną może być to, iż misja ostatecznie nie została zaliczona?

Edit - nie dostałem też osiągnięcia 'Ghost' w Kazachstanie. Podłożyłem ładunek bez alarmowania i strzelania, do kogokolwiek. Poziom - weteran.

Edit II - pierwsze już nieważne, z drugim nadal mam problem.

Jaskier
12-08-2010, 07:19
Mnie Ghost też nie wpadł od razu, tylko za drugim podejściem (oczywiście przy pierwszym spełniłem wszystkie kryteria) i czytałem, ze nie mało osób ma z tym problem. Nie pozostaje CI nic innego jak dalej próbować, ewentualnie obadaj sobie na YouTube jakiś poradnik i spróbuj podążać tą samą ścieżką co autor filmiku.

Kettger
12-08-2010, 08:17
Ze ścieżką problemu raczej nie mam, kwestia wyczucia. ;-) Być może jednak sęk w tym, iż konsola za 'alarm' bierze nawet kwestię podejrzenia mojej obecności i rozglądania się strażnika, nawet gdy MacTavish o tym nie informuje. No cóż, spróbuję raz jeszcze.

rodosz
18-08-2010, 20:52
Mi zostaly tylko materialy wroga zdobyc i pierwszy calak wpadnie

Assassin
30-10-2010, 15:40
Można zrobić tak w spec opsach, ja na swoim padzie odpale veterana w jakiej tam misji, a moj kompan na drugim padzie najnizszy poziom? I czy ja bede dostawał trzy gwiazdki?

dupniok
30-10-2010, 15:51
prawdopodobnie nie, przed grą powinieneś dostać komunikat, że wybrano różne poziomy trudności (z tego co pamiętam)

flacha00
02-11-2010, 23:08
napewno nie, oboje musicie miec weterana wlaczonego

Hustler
03-11-2010, 18:00
Dokładnie. Jeśli tak ustawisz zobaczysz komunikat, że maksymalnie możesz zdobyć jedną gwiazdkę.

Assassin
03-11-2010, 18:07
Tak, wiem już o tym dawno, nie ładnie jest tak nabijać posty.

Assassin
21-11-2010, 12:07
Znacie jakąś dobrą strategię na wardriving (wojenna jazda) na veteranie? Najlepiej solo, ale jak na co-op znacie jakąś super-uber zajebistą to też w ostateczności może być.

EDIT: Nieważne, wpadło 69 gwiazdek.

Sawyer1
14-03-2011, 00:00
chcialem sobie zagrac w modern warfare 2 wkladam plytnke i nic sie nie pojawia gdy che wylaczyc konsole i pojawia sie to okienko pisze ze zostalem odlaczony od neta, daje na zalogowanie po czym gra wola aktualizacje, biore ja i wtedy nic jakby zawiech i tak za kazdym razem zna ktos moze jakis sposob na ominiecie tego?

kbrs
14-03-2011, 01:30
wyczysc plyte, wyjmij kabel/wylacz wifi i sprobuj, zainstaluj jak sie da i sprawdz, nie wiem